نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13

موضوع: خانمها پاسخ بدند!

1359
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18397
    تشکـر
    106
    تشکر شده 207 بار در 93 پست
    میزان امتیاز
    9

خانمها پاسخ بدند!

پاسخ فقط از طرف خانمها(متاهل و مجرد)---آقایون بیشتر مطالعه کنن فکر کنم سوال خیلیها باشه و میتونه کمکتون کنه
    سلام...شب زیباتون بخیر...ببخشید اما یه سوال خیلی مهم دارم و اونم اینه:
    من یه مطلبی رو یه جا خوندم و داخل اون متن گفته شده بود که خانمهایی که باهاشون سر برخورد میشه ینی ابراز علاقه ی زیادی بهشون نمیشه بیشتر به شوهرشون محبت میکنن و برای اینکه لبخند شوهرشون رو ببینن هر کاری میکنن و اما بالعکس مردهایی که زیاد محبت میکنن خانمشون این کار عادی میشه براش و ممکنه مشکلاتی در رابطشون به وجود بیاد...
    از شما خانمها میخوام در صورت تمایل به این متن پاسخ بدید و بگید با این نظرا موافقید یا نه و اینکه اگه متاهلید دوست دارید شوهرتون چطور با شما رفتار کنه و اگر هم مجردید دوست دارید شوهر آیندتون رفتارش با شما چطور باشه؟...
    به قولی میگن ( گر گرد کسی بسیار گردی --گرچه بس عزیزی خار گردی) موافقید یا نه ؟ و اینکه توضیح بدید آقایون با خانمها چه رفتاری داشته باشن بهتره
    پیشاپیش از نظراتتون سپاسگذارم...
    امضای ایشان
    اینکه می گویند : ادعایی نیست

خودش کم ادعایی نیست …

2. 6 کاربران زیر از ariakpg بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    تشکر شده 5,759 بار در 1,860 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : خانمها پاسخ بدند!

سلام
    اینکه اگر به کسی زیاد ابراز علاقه و محبت کنی ازت زده بشه نشونه اینه که طرفت دلش کوچیکه با کمی محبت و ابراز عشق دلش پر میشه(اصولا بنطر من اینجر ادما لیاقت عشق ندارن)
    اما قلبی که دریا باشه هرچی عشق و محبت بگیره چند برابر پس میده دل زده نمیشه که هیچ عاشقترم میشه چون دلش دریاست
    من و شوهرم اینجوریم
    توروز هزاربار بهم میگیم دوست دارم و قربون صدقه هم میریم اونموقع ها بدم میومد از ادمهای زبون باز اونا که هی الکی قربون صدقه میرن اما این ابراز علاقه چون واقعیه بدم نمیاد هیچ عشق میکنم باهاش

براتون ارزوی همسری با دل دریایی دارم
    امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

4. 5 کاربران زیر از سمیراه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    تشکر شده 1,280 بار در 640 پست
    میزان امتیاز
    11

محبت نکنه هرروز بمن مو رو سرش نمیزارم خخخ.

ولی نه جدی محبت باید باشه اصلا زندگی مشترک بر پایه محبت دو طرف بهم شکل میگیره محبت نباشه که میشن خواهر برادر که . هر دو باید بهم محبت کنن محبت شوهر باید بیشتر باش که خانمم یکم محبت کن. والا
    خیلی ها بلد نیستن با زبان محبت کنن فقط توی اعمالشون نشون میدن که این اصلا خوب نیست چون همین کلمات که ارتباط ها رو شکل میده درست پس هرچه بیشتر با احساسات باش و محبت فکر کنم دوام ادون زندگی بیشتر باش.

6. 3 کاربران زیر از satare بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17304
    تشکـر
    68
    تشکر شده 60 بار در 38 پست
    میزان امتیاز
    9

نظرم رو در مورد خودم ميگم.مجرد هستم.
    به نظرم محبت با محبت فرق داره.من بدم مياد مرد راه بره همش قربون صدقه بره. زياديش،خسته كنندس.اين حرفها بيشتر واسه خانوماس.آقايون بايد بيشتر وارد عمل بشن.اينجوري نشون بدن علاقرو.مثلا با احترام گذاشتن،هديه خريدن،درست برخورد كردن با خانواده ي خانم و... .

8. 2 کاربران زیر از آنديا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19430
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

هرچیزی اعتدالش خوبه

10. 2 کاربران زیر از kimiamoghanli بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14614
    تشکـر
    182
    تشکر شده 65 بار در 28 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ariakpg نمایش پست ها
    پاسخ فقط از طرف خانمها(متاهل و مجرد)---آقایون بیشتر مطالعه کنن فکر کنم سوال خیلیها باشه و میتونه کمکتون کنه
    من یه مطلبی رو یه جا خوندم و داخل اون متن گفته شده بود که خانمهایی که باهاشون سر برخورد میشه ینی ابراز علاقه ی زیادی بهشون نمیشه بیشتر به شوهرشون محبت میکنن و برای اینکه لبخند شوهرشون رو ببینن هر کاری میکنن و اما بالعکس مردهایی که زیاد محبت میکنن خانمشون این کار عادی میشه براش و ممکنه مشکلاتی در رابطشون به وجود بیاد...
    از شما خانمها میخوام در صورت تمایل به این متن پاسخ بدید و بگید با این نظرا موافقید یا نه و اینکه اگه متاهلید دوست دارید شوهرتون چطور با شما رفتار کنه و اگر هم مجردید دوست دارید شوهر آیندتون رفتارش با شما چطور باشه؟...
    به قولی میگن ( گر گرد کسی بسیار گردی --گرچه بس عزیزی خار گردی) موافقید یا نه ؟ و اینکه توضیح بدید آقایون با خانمها چه رفتاری داشته باشن بهتره
    سلام
    من این متن رو به هیچ وجه قبول ندارم
    مهربونی دل سخت ترین آدما رو نرم میکنه
    اصل هر رابطه اینه ک خودت باشی و نقش بازی نکنی اونوقت همیشه یکرنگی و محبتت هم چون واقعیه پذیرفته میشه ولی اگه ظاهری باشه دلزده میکنه
    هر کسی باید اخلاق طرف مقابلش رو بشناسه و بفهمه چطوری میتونه خوشحالش کنه و محبتش توی اون جهت باشه
    مثلا من هرجور شوهرم محبت کنه مسلمه که خوشحالم کنه و هر قدر بیشتر محبت کنه بیشتر قدرشو میدونم و هیچ وقت از محبتش سوء استفاده نمیکنم.و میدونه که میتونه حتی با یه بسته شکلات ذوق زدم کنه
    محبت کردن اگه از دلت بیاد ب دل همسرت هم میشینه اندازش مهم نیست
    امضای ایشان
    امید یعنی آرزو کنیم چیزی اتفاق بیفتد
    ایمان یعنی یقین داریم چیزی اتفاق خواهد افتاد
    شجاعت یعنی اینکه باعث شویم چیزی اتفاق بیفتد . .

12. 2 کاربران زیر از آباجی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13215
    تشکـر
    370
    تشکر شده 500 بار در 226 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام متاهل هستم..محبت چه ازطرف مردوچه ازطرف زن اگه زیادی بشه ارزشش کم میشه والبته موقعیت ونحوه محبت هم بسته به سلیقه اون فردمتفاوته..
    مثلامن دوسدارم که همسرم کلامی بمن ابرازمحبت کنه اماممکنه خانوم دیگه ای بادادن کادوبهش احساس بهتری داشته باشه تااینکه باکلمات بهش بگن..
    درموردبیت شعرتون بله من کاملاموافقم چون اگه چیزی خیلی تکراربشه تکراری شدنش هم ممکنه
    بنظرمن اقایونی که همسرشون روازنظرعاطفی وابسته میبینن ازش دوری میکنن وهمینطورخانمی هم اگه همیشه بهش ابرازعشق بشه کم کم نسبت بهش دلخوشیشوازدست میده
    رعایت اعتدال بهترین کاریه که میشه انجام دادیعنی محبت باشه امااندازش بسته به موقعیت تعیین بشه
    باتشکر
    امضای ایشان
    هرروزخوشبخترین انسان روی زمین ازخواب برمیخیزم

14. 2 کاربران زیر از ziziorton بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17587
    تشکـر
    480
    تشکر شده 1,427 بار در 770 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام به نظرم محبت محبت میاره البته باید به جا باشه و درکنارش یک سری شگردهارو رعایت کرد شگردها تاثیر خوبی بر روی روابط دارند

16. 2 کاربران زیر از مرسانا 19 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12089
    تشکـر
    572
    تشکر شده 462 بار در 297 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام.من با این قضیه مخالفم.اتفاقا اساس زندگی ب محبته.اگه نیاز عاطفی خانم واقا در محیط خانواده تامین نشه ذهن ناخوداگاهشون برای رفع این نیاز ب جامعه پنا میبره.ادما اگه درک درستی داشته باشن از طرف مقابلشون هیچ مشکلی ندارن.پس باید یاد بگیریم که همسرمون چه جور محبتی رو دوست داره.یکی با یک شاخه گل یکی با خریدن ماشین یکی با گفتن کلمه ی عاشقت هستم.
    از خانم ها نمیشه پرسیدچی دوست دارن.درواقع باید درکشون کرد.چون چیزی که ما میخواهیم ممکنه باچیزی که بیان میکنیم متفاوت باشه.
    اما از اقایون دقیقا باید پرسید که چی ذوست دارن.البته وقتی متوجه شدیم اینو باید بگیم که از این نوع محبت خوشمون میاد.
    من خودم به شخصه از همسر ایندم انتظار دارم که همیشه درکم بکنه.وروزی چند بار بهم بگه که دوستم داره.با خریدن یک هدیه بهم نشون بده که به یادم هست.تمام تلاشش رو برای زندگی بکنه.
    اما از ی چیزی ما خانم ها بدمون میاد.اونم اینه که همسرمون لوس باشه.اصلا حالم بد میشه از پسرهای لوس.چون لوس بودن با ابراز احساسات متفاوته.ی مرد باید با مردانگیش احساسش رو نشون بده.
    اگه خانم واقا از احساس مردانه وزنانشون برای زندگی مشترک استفاده بکنن زندگیشون همیشه عاشقانه خواهد بود.

البته محبت همیشه باگفتن کلمات عاشقانه نیست.ما خانم ها گاهی دوست داریم فرد مقابل روی ما غیرتی بشه.گاهی دوست داریم یکی رومون حساس باشه.(البته نه همیشه).چون اگه به موقع رفتار مناسب رو نشون ندن باعث دل زدگی میشن.
    چون ماها ازادی رو خیلی دوست داریم.زندگی که محدودیت بیاره ی روز میپاشه از هم.اگه طلاق شرعی هم نگیرن دچار طلاق عاطفی میشن.
    ویرایش توسط 2015 : 07-22-2015 در ساعت 02:19 PM
    امضای ایشان
    ...!

18. 3 کاربران زیر از 2015 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16568
    تشکـر
    164
    تشکر شده 286 بار در 181 پست
    میزان امتیاز
    9

سرام من مجردم. با اون حرفا مخافم

زنها خیلی به محبت نیاز دارن و از محبت زیاد هم زده نمیشن

محبت هم باید زبانی باشه و هم عملی

هر چه زنی بیشتر از طرف شوهر خودش محبت. ببینه احتمال کشیده شدنش به طرف مردهای دیگه پایینتر میاد
    امضای ایشان
    سختی ها باعث میشوند که بعضی ها بشکنند و بعضی ها رکورد بشکنند

20. 3 کاربران زیر از کیانا94 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    تشکر شده 3,611 بار در 1,092 پست
    میزان امتیاز
    12

به نظر من محبت زیاد مرد به زن تا وقتی که اقتدارش زیر سوال نره هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه، توجه و محبت همسر برای خانوما خیلیییی مهمه

موضوع اینه که هر زنی ذاتا دوست داره مرد زندگیش قابل اتکا و مقتدر باشه، پس اگه احساس کنه طرف لوس، بدون عزت نفس یا وابسته س بدش میاد

شخصیت مرد باید قوی و محکم و در عین جال در جای خودش بامحبت و با عطوفت باشه
    امضای ایشان

22. 4 کاربران زیر از naghme بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15384
    تشکـر
    0
    تشکر شده 62 بار در 44 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام
    نه والا ... دروغ محض کاملا برعکس یا اعتدال یا به سمت ابراز احساسات راحت

24. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16374
    تشکـر
    23
    تشکر شده 101 بار در 69 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط ariakpg نمایش پست ها
    من راجع به این مطلبی که شما بیان کردین اطلاعی ندارم اما اینو به تجربه میدونم که خانوما اگه از آقایی خوششون نیاد هرچقد اون آقا بیشتر دورشون بچرخه و بخواد دلشونو به دست بیاره بیشتر ازش زده میشن ولی خب اگه از کسی خوششون بیاد جواب محبتشو با محبت میدن
    امضای ایشان
    ... من ندیدم بیدی
    سایه اش را بفروشد به زمین
    رایگان می بخشد
    نارون، شاخه ی خود را به کلاغ ...

25. کاربران زیر از yalda_arezou بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد