مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 21 به 25 از 25
  1. Top | #21

دلنوشته کاربر
    <<< الهم عجل لولیک الفرج >>>
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    3.63
    تشکـر
    18,407
    تشکر شده 9,678 بار در 3,335 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    پاسخ : داعش ایران را دوباره تهدید کرد
    نقل قول نوشته اصلی توسط آرش67 نمایش پست ها
    سخته چون با وجود همه سانسور کردنا و پروپاگاندا کمتر کسی که پیگر اخبار باشه حرفتون رو باور میکنه

سخته چون دستتون خالیه

سخته چون دروغ ممکنه کنتور نندازه ولی زوری هم نداره

در ضمن این زیباکلام دلسوز جمهوری اسلامیه
    ههه ههه

شما راست میگین امریکا هیچ حمایتی به داعش نکرده و نمیکنه .

اما همون جناب زیبا کلام ، زمان انقلاب کتاب نوشته ان که بعد شاه باید رفت سراغ آمریکاه ، از اونای بودن که دو آتیشه مرگ میگفتن ، اما الان عین مرد عنکبوتی میپچسبن روی دیوار که یک وقت پرچم آمریکا رو لگد نکنن .
    ببینید استاد رائفی پور در مورد جناب زیبا کلام چی میگن :
    https://as8.asset.aparat.com/aparat-...60p__55044.mp4
    رائفی پور : چرا زیباکلام جواب منو نمیده ؟؟؟

ایشون جناب زیبا کلام هستن در حال صخره نوردی :
    واکنش زیبا کلام هنگام مواجه شدن با پرچم اسرائیل آمریکا

هر کس مثل زیبا کلام و الله کرم و... با یک چپیه و یک حرف های اسلامی زدن انقلابی نمیشه ! بهتره دقت کنید به نصیحت های کی رو گوش میدین .

برای من همین که امثال سردار سلیمانی از اونجا خبر بیارن و به صورت مستند بگن آمریکا چطور به داعش کمک میکنه کافیه .

من نمیتونم کسی رو توجیه کنم چون بعضی ها از قبل رای خودشون رو دادن ، اگر واقعاً خواهان حقیقت هستن خودشون برن تحقیق کنن حقیقت واضحه ...

موفق باشید
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.
    یا قائم آل محمد

2. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.28
    تشکـر
    112
    تشکر شده 122 بار در 81 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye
    درود
    در ابتدا باید گفت که داعش اصلا در چه بستری پدید آمد؟(در بستر اسلام پدید آمد)یقینا اگر در بستر دیگری بود که خب اعلام موجودیت میکرد دیگر!
    1-خب بر همه گان واضح است که ابوبکر بغدادی امام جماعت مسجد بوده (غیر مسلمان که امام جماعت مسجد مسلمانان نیست؟!)و همچنین از طرف طیف وسیعی از مسلمانان حمایت میشود.(اکثر کمک های مالی به داعش از طرف شهروندان کشورهای اسلامیست).(مخصوصا اهل تسنن و وهابیت), پس در یک کلام اگر کسی بخواهد بگوید داعش مسلمان نیست یعنی عملا یک میلیارد مسلمان (که جمع کثیزشان سنی مذهب هستند را برده زیر سوال) حالا تک و توک (مثلا اهل تسنن ایران یا لبنان اعلام تکفیر کرده اند) اما بیس همان ها حامی داعش هستند.حتی در زندگی تک تک داعشی های شناخته شده در غرب که کار تروریستی کرده اند همسایه ها همه میگفتند آدم مسلمان مذهبی و خوش برخوردی بوده برای نمونه سخن گویه بریتانیایی داعش که حتی فارغ التحصیل دانشگاه بوده!
    2-فلسفه تشکیل داعش برمیگردد به حکومت بی کفایت نوری مالکی که بشدت سنی ها را زیر ضرب گرفته بود و چادرهای ناراضیان اهل تسنن-که یک اعتراض صلح آمیز داشتند- را با ناپالم آتش زد و ریشه این نارضایتی را شروع کرد.از طرفی هم بشار اسد خودش میدانست در رقه داعش تشکیل شده اما گفت آنها که در رقه هستند به ما چه!
    بعد هم داعش آمد عراق لشکر طلایی نوری مالکی بدون شلیک یک گلوله موصل را دو دستی تقدیم داعش کرد! آخر مگر میشود بدون دستور از رییس کل قوا یک ارتش مجهز تسلیم بشود؟ خیر(براستی اشغال عراق برای داعش مثل قدم زدن بود! و اصلا یک گلوله هم در نکردند,پس اشغال موصل توسط داعش به جد تقصیر این نخست وزیر نوری مالکی بی کفایت است خب این شخص بی کفایت مورد حمایت ایران و آمریکا بوده)
    3-داعش یک شاخه واحد ندارد و تکه تکه است , مثلا ایران حامی بخشی از آن است عربستان حامی بخشدیگر است و مثلا قطر هم حامی فلان گروه است و ترکیه هم حامی بهمان گروه.
    اسنادی منتشر شده که همین جناب ایمن الزواهری از کجا ساپرت میشود بگزریم
    پس اینکه میگویند فلان کشور حامی داعش است نمیتواند صدرصد غلط باشد چون هر کشوری زیر شاخه خودش را حمایت میکند.
    برای نمونه ایران با فتح الشام مشکل دارد و دو گروه دیگر به نام های ارتش دموکراتیک سوریه+ارتش آزاد که این دوگروه تروریستی نیستند.(ایران اینها را تروریستی میداند و داعش خطاب میکند)
    از طرفی عربستان هم با جبهه گروه خراسان مشکل دارد و حزب الله را تروریستی میداند و آن را داعش خطاب میکند
    پس تعریف از داعش تعریف هر حکومت است از گروه مخالفش در سوریه به همین سادگی
    در واقع الان داعش وسیله ایی شده برای همه :
    مثلا ترکیه برای اینکه لج دیرینش با کردها را تصفیه کند به نام داعش کردها را میزند.
    ایران به نام حفظ هرم میرود مخالفان بشار اسد را میکشد.
    روسیه هم چون در لاذقیه پایگاه نظامی دارد و میترسد از دستش در برود به نام داعش به مخالفان خودش حمله میکند
    آمریکا هم که به علت بی کفایتی حسین اوباما بشدت خاورمیانه را از دست داده حالا به اسم داعش میاید شمال سوریه را میغاپد.
    خلاصه اینکه باید گفت نباید اینطور برداشت کرد که چون فلان کشور از داعش حمایت میکند پس به وجود آورنده داعش است , خیر چون برایش سود دارد , الان شما نگاه کن اگر داعش نبود غرب چطور اسلحه میفروخت؟ روسیه چطور برای غرب شاخ شانه میکشید و امتیاز میگرفت؟ ترکیه به چه بهانه به پ ک ک حمله میکرد؟
    4-آمریکا چیزی را به وجود نیاورد بلکه وقتی دید یک آش شلم شوربایی ریخته وسط بدو بدو آمد برای منافع ملی اش اسلحه بفروشد و خب عربستان و قطر هم خریدند.
    روسیه هم برای اینکه غافل نماند ایران را انتخاب کرد
    این وسط هم فقط جوانان ایرانی فداشدند و کشور عزیزمان روز به روز مورد حمله قرار گرفت.
    سودش را آمریکا و روسیه میبرند ضررش را ایران و عربستان میدهند!
    بعضی ها گفتند ترامپ گفته داعش را آمریکا ساخت بعضی ها هم گفتند ترامپ بیماری روانی دارد , خب اگر بیماری روانی دارد پس این حرفش غلط است رجز خوانی الکی نکنید
    آمریکا و روسیه و اروپا فقط دارند اسلحه میفروشند و جیبشان را پر پول میکنند و بر خریت ایران عربستان میخندند!
    ما هم جای آمریکا بودیم همین کار را میکردیم کوته فکرانه اس انتظار داشته باشیم آمریکا عاشق چشم ابروی ما باشد بیاید برایمان داعش را جمع کند او به فکر منافع خودش است ما خاورمیانه اییها هستیم تخته مان کم است!
    ضمنا کسینجر مشاور جناب ترامپ نیست بلکه فقط مشاوره میدهد , مشاور یعنی در استخدام کاخ سفید باشد...
    ویرایش توسط Aamir2121 : 08-13-2017 در ساعت 12:18 PM
    خطرناک ترین آدمها آنهایی هستند که درک و فهمشان کم و ایمان اعتقادشان زیاد است!
    *آنتوان چخوف

4. 3 کاربران زیر از Aamir2121 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.85
    تشکـر
    397
    تشکر شده 771 بار در 440 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal
    نقل قول نوشته اصلی توسط javaheri69 نمایش پست ها

>گروه تروریستی داعش در ویدیوئی تحت عنوان «محرقه المجوس»، از هواداران خود خواست در ایران عملیات تروریستی انجام دهند.
    به گزارش فارس، گروه تروریستی داعش لحظاتی پیش با انتشار ویدیوئی ایران را به انجام عملیات تروریستی جدید تهدید کرد.
    در این ویدیو که «محرقة المجوس» (سوزاندن مجوس) نام‌گذاری شده و خبرگزاری اعماق داعش منتشر کرده، یکی از 3 تروریست داعش با حضور در برابر دوربین، به زبان فارسی، از هواداران خود می‌خواهد اگر نمی‌توانند به این گروه تروریستی در عراق و شام [سوریه] ملحق شوند، دست به انجام عملیات تروریستی علیه ایران بزنند. در این ویدئو توهین‌های مکرری به مقدسات شیعه از جمله کربلای معلی و نجف اشرف صورت گرفته و ایرانیان به گردن زدن تهدید شده‌اند. داعش در این ویدیو صحنه‌هایی از حمله تروریستی اخیر به مجلس شورای اسلامی و مرقد امام خمینی (ره) نیز منتشر کرده است. در ابتدای این ویدیو تصاویری از حمله تروریستی و انتحاری عناصر داعش به محل تجمع نیروهای عراقی و شیعیان در استان نجف اشرف عراق نیز دیده می‌شود.
    بیخود کرد
    نمیدونم اسم این موجودات رو چی بزارم...
    باید از کسایی که هیچ چیز واسه از دست دادن ندارن ترسی از چیزی ندارن ترسید
    لعنت بهشون لعنت لعنت لعنت
    کرد نیستم

اما دلم کردستان است

سینه ام قصر شیرین

دستانم کرمانشاه

و پیشانی ام سر پل ذهاب پر از خطهای عمیق رنج و آوارگی این روزها....

6. Top | #24

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.59
    تشکـر
    842
    تشکر شده 522 بار در 395 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    ههه ههه

شما راست میگین امریکا هیچ حمایتی به داعش نکرده و نمیکنه .

اما همون جناب زیبا کلام ، زمان انقلاب کتاب نوشته ان که بعد شاه باید رفت سراغ آمریکاه ، از اونای بودن که دو آتیشه مرگ میگفتن ، اما الان عین مرد عنکبوتی میپچسبن روی دیوار که یک وقت پرچم آمریکا رو لگد نکنن .
    ببینید استاد رائفی پور در مورد جناب زیبا کلام چی میگن :
    https://as8.asset.aparat.com/aparat-...60p__55044.mp4
    رائفی پور : چرا زیباکلام جواب منو نمیده ؟؟؟

ایشون جناب زیبا کلام هستن در حال صخره نوردی :
    واکنش زیبا کلام هنگام مواجه شدن با پرچم اسرائیل آمریکا

هر کس مثل زیبا کلام و الله کرم و... با یک چپیه و یک حرف های اسلامی زدن انقلابی نمیشه ! بهتره دقت کنید به نصیحت های کی رو گوش میدین .

برای من همین که امثال سردار سلیمانی از اونجا خبر بیارن و به صورت مستند بگن آمریکا چطور به داعش کمک میکنه کافیه .

من نمیتونم کسی رو توجیه کنم چون بعضی ها از قبل رای خودشون رو دادن ، اگر واقعاً خواهان حقیقت هستن خودشون برن تحقیق کنن حقیقت واضحه ...

موفق باشید
    من انقلابی نیستم

منم که میگم زیباکلام عاشق جمهوری اسلامیه و دنبال حفظ نظامه چه گذشته چه حالا شماها قبول ندارین؟
    میگین با سلاح قلم اومده

در مورد عقیدش درباره امریکا درست میگین ولی همچین کتابی نوشته باشه لطفا اسمشو بگین ( مقاله نه - کتاب )

کسی که با قلم اومده جلو مرد میدونه اصلا باید دنبال همچین آدمایی بود باید همینها رو بزرگ کرد و میدون داد بهشون اینان که مملکت رو می سازن
    هرکی مخالف حرف زد نمیشه نظرت چیه همه همه به به و چه چه ایدئولوژی شما رو بگن

در ضمن کلا صحبتا رائفی پور ( شارلاتان اعظم ) به درد کفت و کو تو تاکسی هم نمی خوره پیگیر چرت گویی هاش نیستم
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

7. کاربران زیر از آرش67 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. Top | #25

دلنوشته کاربر
    <<< الهم عجل لولیک الفرج >>>
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    3.63
    تشکـر
    18,407
    تشکر شده 9,678 بار در 3,335 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    نقل قول نوشته اصلی توسط آرش67 نمایش پست ها
    من انقلابی نیستم

منم که میگم زیباکلام عاشق جمهوری اسلامیه و دنبال حفظ نظامه چه گذشته چه حالا شماها قبول ندارین؟
    میگین با سلاح قلم اومده

در مورد عقیدش درباره امریکا درست میگین ولی همچین کتابی نوشته باشه لطفا اسمشو بگین ( مقاله نه - کتاب )

کسی که با قلم اومده جلو مرد میدونه اصلا باید دنبال همچین آدمایی بود باید همینها رو بزرگ کرد و میدون داد بهشون اینان که مملکت رو می سازن

در ضمن کلا صحبتا رائفی پور ( شارلاتان اعظم ) به درد کفت و کو تو تاکسی هم نمی خوره پیگیر چرت گویی هاش نیستم
    نمیدونم چرا اینقدر علاقه به بحث کردن دارین ، من یک جمله کلی نوشتم ، گفتم هرکس دنبال حقیقته خودش بره تحقیق ...

من کی گفتم زیبا کلام با سلاح قلم اومده ؟! من کی گفتم زیبا کلام جمهوری اسلامی را قبول نداره و یا دشمنشه ؟!

یک حرف کلی زدم گفتم دشمنی که سلاح اومدن میدون جنگ (مثلا داعش ) هیچ کاری نمیتونه بکنه ، اگر چیزی به کشور ضربه بزنه رسانه و قلمه... ( توجه کنید گفتم دشمن ! )

شما جناب زیبا کلامتون رو قاطی حرف های من کردین ، اگر از مسیر تون تردیدی ندارین نیازی به بحث نیست .

اینقدر زیبا کلام زیبا کلام کردین بخشی از اعتقاداتشون رو بهتون نشون دادم .

فعلاً این شما هستین که هرکس موافق تون نباشه رو قبول ندارید ، شما هستین که سعی میکنید بگین من اشتباه میکنم ، من که میگم هرکس خودش باید انتخاب کنه ...

مهم نیست رائفی پور و امثالش کی هستن اگه حرف حساب میزنن عقل میگه قبول کنیم ، یا گوش بدیم چی میگین .

زیبا کلام هم کتاب های زیادی ننوشته ان توصیه میکنم سرچ کنید همشون را مطالعه کنید ، اسم اون یکی کتاب هم فکر کنم "مقدمه ای بر انقلاب اسلامی" بود .

موفق باشید
    یا قائم آل محمد

9. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
اطلاعات موضوع
کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

داعش,  داعش در ایران,  داعش يوتيوب,  داعش في العراق,  داعش در عراق,  داعش في الموصل,  داعش اليوم,  داعش حمله به ایران,  داعش حقيقة,  داعش اعدامات,  داعش ایرانی,  داعش ایران را تهدید کرد,  داعش ایران,  داعش ایران مرز,  داعش ایران ارتش,  داعش ایران را رسما تهدید کرد,  داعش ایران دستگیری,  اخبار داعش ایران,  حمله به داعش ایران,  اعضای داعش ایرانی,  امام النحل,  امام,  امام الحسين,  امام الدعاة,  امام علي,  امام الحرم المكي,  امام العربية وشيخ النحاة,  امام حسين,  امام العباس,  امام المسجد النبوي,  
کلمات کلیدی این موضوع
علاقه مندي ها (Bookmarks)
علاقه مندي ها (Bookmarks)