نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: دلم تنگ شد واستون

1774
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    32451
    تشکـر
    125
    تشکر شده 86 بار در 45 پست
    میزان امتیاز
    0

دلم تنگ شد واستون

سلام

دلم تنگ شده بود دیدم دیگه جمعی اینجا نیست همه درگیر کار و زندگی و مشکلات و ... هستیم...

یادش بخیر... چه زود گذشت. پارسال همین موقع ها بود که اینجا ثبت نام کرده بودم. یادمه پس فرداش امتحان فیزیک داشتم. البته یه هفته قبلش ثبت نام کرده بودم یه پست گذاشتم توش یه فایل زیپ بود. بعد دیگه نیومدم و بعد یه هفته دیدم نمیشه و اومدم. یادمه ساعت 8 شب بود.

ولی جدا پارسال بچه ها فعال تر بودناااا... منم یکم شوخ تر بودم... الآن دیگه شوخی نمی کنم چون بچه ها ناراحت میشن. یه جور جدی تر صحبت می کنم. یکم هم ناراحتم. این چه وضعه... اخلاق و رفتار ما رو تغییر دادید دیگه خیالتون راحت شد؟ یادش بخیر چقدر از این شکلک استفاده می کردم

بچه هایی که یه مدته اصلا خبری ازشون ندارم امید و سعید و ا گرل و عرفان پلاس و الون گرل و غزل و میس الی و کیانا 94 و من خاص و جوی و ...... خیلیای دیگه که انقدر کم فروغن اسمشون یادم نیست.

اولین روز که اومده بودم اینجا فک می کردم همه یا مشاورن یا دیوونه. اول از همه با رزمریم و لاو مواجه شدم تو چت باکس. فک می کردم دیوونه هستن. جدییییییییااااا یادمه اون شب همین دی ماه پارسال بود شب که میخواستم بخوابم گفتم خدایا شکرت سالمم... اینا دیوونه اند گناه دارن شفاشون بده. (دعام از ته دل بود. واقعا فک می کردم دیوونه ان) بعد خوابیدم.

چقدر دعوا میفتادیم سر حجاب و ... به خیالمون می خواستیم به راه راست هدایت کنیم بدتر خودمون کج شدیم. اوه اوه اوه... چقدر با بچه ها بث می کردیم سر این قضیه. کسی نامرد قضیشو من نکشیده بودم وسط. یکی دیگه کشیده بود وسط... منم دیدم چند هفته بحث سر این چیزاس الکی خودمو وارد ماجزا کردم

تا قبل از اون اصلا هیچ مشارکت گسترده ای نداشتم تو نجمن. بیام جواب تاپیک بدم و ... میگفتم من تو زندگی کسی دخالت نمی کنم. آخه همش بحث ازدواج و ... بود.

خخخخخ یادش بخیر اولا فک می کردم ا گرل سی سالشه. فک می کردم سرکار ستیلا یه بچه 15 ساله است که فیلمای فضانوردی و بازی های اکشن زیاد بازی می کنه. آخه تو فاز satelite و سیاتل و شاتل و ... بود. همچین اسمی نشنیده بودم قصد توهین یا مسخره ندارم. نشنیده بودم دیگه. ولی بعدش تو گوگل سرچ کردم معنیشو پیدا کردم و....

عرفان پلاس که نحوه صحبت کردنش خیلی شبیه امید دارم بود. آخر هم فرخ بنش کرد و با یه اکانت دیگه اومده بود.

راستی من تا پارسال هیچ ذهنیتی از اسم الی نداشتم... نمی دونستم اسم پسره یا دختر و اصلا هم واسم مهم نبود که بدونم. تنها ذهنیتم فیلم درباره الی بود که ندیدمش. اما اسم خیلی از بچه های اینجا الی بود

هییییییی پیر شدیم. پر از آلودگی و معصیت شدیم. میترسیدم هویتم لو بره اولا. الآن میگم بدرک .

هی زندگی چی کار کردی با من؟ اینو بم بگو تو نامردی یا من؟

بچه بودم غصه وبالم نبود/ هیچکی حریف شور و حالم نبود/ بچه که بودم آسمون آبی بود/ حتی شبای ابری مهتابی بود...

یادش بخیر فرخ... بنظرم متاهله... اما زن ذلیل.

شما میتوانید در این مورد با شماره های فلان و فلان تماس بگیرید.

دفتر قیطریهک 94964

دفتر سعادت آباد 4646 خخخخخخخ
    ویرایش توسط کاربر انجمن : 01-07-2017 در ساعت 08:26 PM

2. 5 کاربران زیر از کاربر انجمن بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3968
    تشکـر
    929
    تشکر شده 488 بار در 253 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : دلم تنگ شد واستون

نقل قول نوشته اصلی توسط کاربر انجمن نمایش پست ها
    سلام

دلم تنگ شده بود دیدم دیگه جمعی اینجا نیست همه درگیر کار و زندگی و مشکلات و ... هستیم...

یادش بخیر... چه زود گذشت. پارسال همین موقع ها بود که اینجا ثبت نام کرده بودم. یادمه پس فرداش امتحان فیزیک داشتم. البته یه هفته قبلش ثبت نام کرده بودم یه پست گذاشتم توش یه فایل زیپ بود. بعد دیگه نیومدم و بعد یه هفته دیدم نمیشه و اومدم. یادمه ساعت 8 شب بود.

ولی جدا پارسال بچه ها فعال تر بودناااا... منم یکم شوخ تر بودم... الآن دیگه شوخی نمی کنم چون بچه ها ناراحت میشن. یه جور جدی تر صحبت می کنم. یکم هم ناراحتم. این چه وضعه... اخلاق و رفتار ما رو تغییر دادید دیگه خیالتون راحت شد؟ یادش بخیر چقدر از این شکلک استفاده می کردم

بچه هایی که یه مدته اصلا خبری ازشون ندارم امید و سعید و ا گرل و عرفان پلاس و الون گرل و غزل و میس الی و کیانا 94 ...... خیلیای دیگه که انقدر کم فروغن اسمشون یادم نیست.

اولین روز که اومده بودم اینجا فک می کردم همه یا مشاورن یا دیوونه. اول از همه با رزمریم و لاو مواجه شدم تو چت باکس. فک می کردم دیوونه هستن. جدییییییییااااا یادمه اون شب همین دی ماه پارسال بود شب که میخواستم بخوابم گفتم خدایا شکرت سالمم... اینا دیوونه اند گناه دارن شفاشون بده. (دعام از ته دل بود. واقعا فک می کردم دیوونه ان) بعد خوابیدم.

چقدر دعوا میفتادیم سر حجاب و ... به خیالمون می خواستیم به راه راست هدایت کنیم بدتر خودمون کج شدیم. اوه اوه اوه... چقدر با بچه ها بث می کردیم سر این قضیه. کسی نامرد قضیشو من نکشیده بودم وسط. یکی دیگه کشیده بود وسط... منم دیدم چند هفته بحث سر این چیزاس الکی خودمو وارد ماجزا کردم

تا قبل از اون اصلا هیچ مشارکت گسترده ای نداشتم تو نجمن. بیام جواب تاپیک بدم و ... میگفتم من تو زندگی کسی دخالت نمی کنم. آخه همش بحث ازدواج و ... بود.

خخخخخ یادش بخیر اولا فک می کردم ا گرل سی سالشه. فک می کردم سرکار ستیلا یه بچه 15 ساله است که فیلمای فضانوردی و بازی های اکشن زیاد بازی می کنه. آخه تو فاز satelite و سیاتل و شاتل و ... بود. همچین اسمی نشنیده بودم قصد توهین یا مسخره ندارم. نشنیده بودم دیگه. ولی بعدش تو گوگل سرچ کردم معنیشو پیدا کردم و....

عرفان پلاس که نحوه صحبت کردنش خیلی شبیه امید دارم بود. آخر هم فرخ بنش کرد و با یه اکانت دیگه اومده بود.

راستی من تا پارسال هیچ ذهنیتی از اسم الی نداشتم... نمی دونستم اسم پسره یا دختر و اصلا هم واسم مهم نبود که بدونم. تنها ذهنیتم فیلم درباره الی بود که ندیدمش. اما اسم خیلی از بچه های اینجا الی بود

هییییییی پیر شدیم. پر از آلودگی و معصیت شدیم. میترسیدم هویتم لو بره اولا. الآن میگم بدرک .

هی زندگی چی کار کردی با من؟ اینو بم بگو تو نامردی یا من؟

بچه بودم غصه وبالم نبود/ هیچکی حریف شور و حالم نبود/ بچه که بودم آسمون آبی بود/ حتی شبای ابری مهتابی بود...

یادش بخیر فرخ... بنظرم متاهله... اما زن ذلیل.

شما میتوانید در این مورد با شماره های فلان و فلان تماس بگیرید.

دفتر قیطریهک 94964

دفتر سعادت آباد 4646 خخخخخخخ
    اوهوم. اینجا یه. زمانی واسه من حکم مواد مخدر داشت. به سختی ترکش کردم. امروز بعد از چند ماه دوباره اومدم. امید وارم دوباره معتاد نشم

4. 4 کاربران زیر از hamidrm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

یادی از من نکردی نه ؟ باشه بلاک خداحافظ
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

6. 4 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

خودت دیوونه ای

ولی جدی تو هم یهو تو چت باکس اومدی تند تند تایپ کردن راجب جنگل و پراید نمیدونم چی مینوشتی دلم واست سوخت گفتم بیچاره خیلی حالش بده زده به سرش

8. 3 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام
    من اون موقعی که گفتید رو هنوز عضو سایت نشده بودم ، اگه اون موقع عضو سایت بودم به نظرم خیلی بهتر میتونستم به مشکلات اون موقعم غلبه کنم چون واقعاااا خیلی شرایط سختی بود
    گاهی وقتا فقط خدا هست که میدونه توی دل آدم چی میگذره
    دلت یه کسی رو میخواد که بتونی همه اون چیزایی که اذیتت میکنه رو بریزی بیرون و بهش بگی
    ولی واقعا زمان خیییلی زود میگذره گاهی وقتا خیلی سخت میگذره ولی باز هم میگذره
    به قول شاعر چون میگذرد غمی نیست...
    ولی یادمه چند ماه پیش توی فصل تابستون تو چت باکس بودم و شما و بعضی از اعضای دیگه ی سایت هم بودن که چت میکردیم
    شما خیلی حالتون گرفته بود و ناراحت بودین
    منم سعی کردم بهتون امید بدم یه کلیپ از نیک وی آچیچ رو براتون آپلود کردم
    بعد یه ساعت دیدم یهویی رفتین از چت باکس و من کلی ناراحت شدم ولی لینک فایل رو بهتون دادم فکر کنم و به نظر دیدینش
    الان که این تاپیک رو دیدم یاد اون موقع ها افتادم
    خدایی ثانیه های عمر بی تفاوت به حال آدما میگذرن
    آرزو می کنم هر آدمی که روی این کره زندگی میکنه این گذر ثانیه ها براش بهترین خاطرات رو رقم بزن
    با آرزوی سلامتی و شادی برای همه.

10. 3 کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    32451
    تشکـر
    125
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidrm نمایش پست ها
    اوهوم. اینجا یه. زمانی واسه من حکم مواد مخدر داشت. به سختی ترکش کردم. امروز بعد از چند ماه دوباره اومدم. امید وارم دوباره معتاد نشم
    آره تو داخل تیم ما بودی. توی بحثامون با بچه ها منظورمه

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    یادی از من نکردی نه ؟ باشه بلاک خداحافظ
    تو رو که میبینیم معمولا... جدیدا کمتر میای بخاطر درس و دانشگاه دیگه ولی کلا هستی... یه مدت ملکه نبود اصلا... همین چند هفته قبل باز دوباره اومده بود. آخ آخ آخ یادش بخیر چقدر منو تو دعوا افتادیم

نقل قول نوشته اصلی توسط love نمایش پست ها

خودت دیوونه ای

ولی جدی تو هم یهو تو چت باکس اومدی تند تند تایپ کردن راجب جنگل و پراید نمیدونم چی مینوشتی دلم واست سوخت گفتم بیچاره خیلی حالش بده زده به سرش
    بخدا من در مورد جنگل و پراید ننوشته بودم... یکی دیگه بود... شما میگفتید سانتافه و ... من گفتم عشق فقط پراید... اشتباه گرفتی.

نقل قول نوشته اصلی توسط یلدا 25 نمایش پست ها
    سلام
    من اون موقعی که گفتید رو هنوز عضو سایت نشده بودم ، اگه اون موقع عضو سایت بودم به نظرم خیلی بهتر میتونستم به مشکلات اون موقعم غلبه کنم چون واقعاااا خیلی شرایط سختی بود
    گاهی وقتا فقط خدا هست که میدونه توی دل آدم چی میگذره
    دلت یه کسی رو میخواد که بتونی همه اون چیزایی که اذیتت میکنه رو بریزی بیرون و بهش بگی
    ولی واقعا زمان خیییلی زود میگذره گاهی وقتا خیلی سخت میگذره ولی باز هم میگذره
    به قول شاعر چون میگذرد غمی نیست...
    ولی یادمه چند ماه پیش توی فصل تابستون تو چت باکس بودم و شما و بعضی از اعضای دیگه ی سایت هم بودن که چت میکردیم
    شما خیلی حالتون گرفته بود و ناراحت بودین
    منم سعی کردم بهتون امید بدم یه کلیپ از نیک وی آچیچ رو براتون آپلود کردم
    بعد یه ساعت دیدم یهویی رفتین از چت باکس و من کلی ناراحت شدم ولی لینک فایل رو بهتون دادم فکر کنم و به نظر دیدینش
    الان که این تاپیک رو دیدم یاد اون موقع ها افتادم
    خدایی ثانیه های عمر بی تفاوت به حال آدما میگذرن
    آرزو می کنم هر آدمی که روی این کره زندگی میکنه این گذر ثانیه ها براش بهترین خاطرات رو رقم بزن
    با آرزوی سلامتی و شادی برای همه.
    اون موقع خیلی بد بود... اما خاطراتش خیلی باحاله

آره اون موقع حالم گرفته بود ولی الآن بهترم. دارم دوباره میخونم...

یهو رفته بودم چون خوابم گرفته بود یهو بعد اینترنتم هم قطع شده بود قبلش... کلیپو دیده بودم...

ممنون
    ویرایش توسط کاربر انجمن : 01-07-2017 در ساعت 08:27 PM

12. 2 کاربران زیر از کاربر انجمن بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8050
    تشکـر
    3,819
    تشکر شده 3,324 بار در 1,147 پست
    میزان امتیاز
    10

ببخشید دوست عزیز شما کدوم کاربر قدیمی هستی اسم کاربری تون چی بوده

14. کاربران زیر از رهگذر زندگی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8050
    تشکـر
    3,819
    تشکر شده 3,324 بار در 1,147 پست
    میزان امتیاز
    10

نه متاسفانه ازشون خیلی وقته خبری ندارم فقط چند وقت قبل نغمه و رضا1 تو تاپیک ساخت وسایل دست ساز بودن
    خوب بودن ولی از بقیه خبرندارم.

16. 2 کاربران زیر از رهگذر زندگی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    32451
    تشکـر
    125
    میزان امتیاز
    0

--------

18. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

ولی آقا محسن گل به قول خودم اشکان
    ذهنیتت در مورد من خیلی خنده دار بود .
    نه همه هستیم .
    به قول شما خودمون رو درگیر نمیکنیم .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

19. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32193
    تشکـر
    0
    تشکر شده 20 بار در 15 پست
    میزان امتیاز
    8

دلم برای farimah تنگ شده سه سال پیش بود تو تاپیکم بهم کمک کرد فک کنم سرطان داشت نفهمیدم آخرش خوب شد یا....

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)