نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14

موضوع: علت بدحجابی این دوره از زندگی چیست؟

1627
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14208
    تشکـر
    30
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

علت بدحجابی این دوره از زندگی چیست؟

این موضوع قرار نیست به میدان جنگی بین دختر و پسرهای انجمن تبدیل شود .
    من یک جوان ایرانی هستم و در ایران زندگی می کنم . یک سوالی که این روز ها ذهن من رو به خودش مشغول کرده این هست :
    علت بدحجابی دختران در این دوره چیست؟
    چرا دختران این دوره دوست دارند اندامشون را بیشتر در دید مردان بگذارند؟
    آیا این یک مسابقه برای جذب نظر جنس مخالف هست؟
    زندگی با بد حجابی و به دید گذاشتن خود چگونه معنا پیدا خواهد کرد؟
    بحث بر سر این نیست که ای دختران ایرانی همتون مجبور هستید چادر سر کنید و هیچ حرفی هم نباشه !!!
    دنیا در دید این دختران و و در بعضی از اوقات زنان شوهر دارد چگونه هست که این خانم های این کار را انجام می دهند؟
    آیا خانم های امروزی از اینکه وقتی با یک لباس نامناسب راه می روند و عده ای انها رو نگاه می کنند لذتی می برند؟ لذت اینگونه چطور تفسیر می شود ؟
    آیا سلیقه مردان ایرانی به گونه ای تغییر کرده است که خانم های ایرانی برای پیدا کردن یار زندگی باید این کار را انجام دهند ؟
    بنده وقتی مسلمانانی که در تاریخ پر افتخار اسلام می بینم و حاظر بودند چه کارهایی رو انجام بدند اینکه بگم مسلمانم واقعا نقطه کوچکی هستم در دریای این مسلمانان .
    در این تایپک بحث اسلام و مسلمانی را نمی خواهیم کنار بگذاریم ولی به خاطر اینکه بحث به سمت مذهب و اسلام کشیده نشه از دوستان خواهش می کنم این موضوع رو به عنوان یک انسان عصر جدید بحث کنند .
    (با اینکه همه ی ما در کامل بودن اسلام شکی نداریم و متاسفانه این روز های وقتی نتایجی به دست میاد و به اسلام مراجعه می کنیم می بینیم که خداوند فکر همه ی کار های رو کرد)
    یک موضوع رو هم اینجا باید اشاره کنم . در برنامه ماه عسل یک زن معتادی رو آورده بودند که در صحبت هایش این مسئله حائز اهمیت بود :
    "من رو با گفتن جملاتی همچون اینکه اگر موهات بیرون باشه خدا از مو آویزانت می کند همیشه من رو می ترساند"
    اینجا یک سوال مطرح می شود :
    آیا لجبازی و ترسیدن از آنچه بزرگان ما گفتند باعث بدحجابی شدن شده ؟
    مطمئنا دختران و پسران این انجمن نظراتی را خواهند داد و به بررسی این سوال می پردازند . ولی خواهشی که از دوستان دارم این هست که به تبادل نظر بپردازیم . اینجا یک نوع محیط اجتماعی هست که ما می تونیم راحت بنویسم و راحت صحبت کنیم ولی باید بعضی از ارزش های انسانی همچون احترام به طرف مقابل باید رعایت شود .

2. 2 کاربران زیر از PEDNAM بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16953
    تشکـر
    353
    تشکر شده 330 بار در 225 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : علت بدحجابی این دوره از زندگی چیست؟

سلام به نظر بنده علت های مختلفی داره!خخخخ
    اول کمبود توجه و محبت، یعنی دخترانی که از سوی خانواده تامین محبت نمی شوند، با در معرض دید قرار دادن خودشون، باعث جلب نظر مردان کوچه و خیابان و یا محیط های مجازی از طریق تعریف و تمجید آنها می شوند این کمبود رو میخوان برطرف کنند، البته حتی زنان متاهل به اینچنین رفتارهایی روی میارند، که فکرمیکنم، بازهم کمبود توجه از جانب همسر دلیلش باشه

دوم سطح فرهنگ پایین "بعضی" از بدحجاب هاست، که به تعبیری باکلاسی! و با فرهنگی رو در بی حجابی تلقی میکنند
    این موضوع در همون عکس دختر بیل گیتس قابل مشاهده است، که اونا چیزای دیگه واسشون مهمه و ما در گیر چیزای دیگه!

سوم گرایش به مد و تاثیرپذیری از گروه همسالان(همون کم نیاوردن خودمونی!)

چهارم خلأهای درونی و ضعف های شخصیتی، از جمله کمبود اعتماد به نفس

4. 2 کاربران زیر از fatemeh.74 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19479
    تشکـر
    266
    تشکر شده 146 بار در 97 پست
    میزان امتیاز
    9

سوالایی میپرسی حاجی!
    به نظر من هرکی که چادری نباشه رو باید از جامعه تبعیدش کرد! والا
    امضای ایشان
    چیست آنچه ما را زنده نگه می دارد؟
    چیست آنچه وا می داردمان به تحمل؟
    امید دوست داشتن یا دوست داشته شدن…

6. کاربران زیر از LLVM بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20436
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

یکی از مواردی که ذهنیت مردم و افکارشون رو مورد تهاجم خودش قرار میده(تهاجم فرهنگی) رسانه ها هستن از جمله رسانه های غربی
    شما یک لحظه در افکار خودتون برگردین به دهه 60 یا 70 مانکن هایی که پشت ویترین های فروشگاه های پوشاک استفاده می شد کمی نزدیک به حجاب زنان جامعه ما هست گفتم کمی نزدیک چون الان وضعیت حجاب از اون حدش گذشته و حالا به مانکن های فروشگاه ها نگاه کنید و ببینید چندسال دیگه چی میشه یعنی شما از همین الان می تونید حدس بزنید که اگر نتونیم فرهنگ رو تغییر بدیم قطعا ایران اسلامی که الان فاتحه اش خونده اس اون موقع دیگه هیچ.

8. کاربران زیر از mojtaba.m1999 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14208
    تشکـر
    30
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh.74 نمایش پست ها
    سلام به نظر بنده علت های مختلفی داره!خخخخ
    اول کمبود توجه و محبت، یعنی دخترانی که از سوی خانواده تامین محبت نمی شوند، با در معرض دید قرار دادن خودشون، باعث جلب نظر مردان کوچه و خیابان و یا محیط های مجازی از طریق تعریف و تمجید آنها می شوند این کمبود رو میخوان برطرف کنند، البته حتی زنان متاهل به اینچنین رفتارهایی روی میارند، که فکرمیکنم، بازهم کمبود توجه از جانب همسر دلیلش باشه

دوم سطح فرهنگ پایین "بعضی" از بدحجاب هاست، که به تعبیری باکلاسی! و با فرهنگی رو در بی حجابی تلقی میکنند
    این موضوع در همون عکس دختر بیل گیتس قابل مشاهده است، که اونا چیزای دیگه واسشون مهمه و ما در گیر چیزای دیگه!

سوم گرایش به مد و تاثیرپذیری از گروه همسالان(همون کم نیاوردن خودمونی!)

چهارم خلأهای درونی و ضعف های شخصیتی، از جمله کمبود اعتماد به نفس

سلام به فاطمه خانم عزیز . ممنون از محبت شما که در این بحث شرکت کردید
    فرهنگ نقش اساسی در نوع دیگاه جوان های یک جامعه را تشکیل می ده . در این موضوع شکی نیست .
    ولی آیا ما جوان ها فرهنگ ایرانمون رو نمی سازیم ؟
    چرا نباید در ایران نهاد هایی باشند که واقعا بدون هیچ چشم داشتی مشاوره های رایگان و منطقی به جوان های جامعه بدند ؟
    احساس بنده اینگونه هست که تعداد کمی از ازدواج های امروزی بر اساس دانش و قبلی و تفاهم به وجود آمده هست . خیلی سخت هست که این رو بگیم بیشتر ازدواج های ایرانی تنها به خاطر اغنا کردن غریزه جنسی می باشد . بله خدا هم همین رو می خواد ولی دوستان چرا به جای این خود نمایی ها کمی دانش خودمون از زندگی با جنس مخالف رو بالا نمی بریم ؟ دانش داشتن نگاه کردن به سبک زندگی غربیان نیست که اونها چه طور زندگی می کنند و بگیم ما هم آن طور زندگی کنیم .
    کمبود محبت رو شما در چه حد می دونید ؟ آیا این می تونه دلیل باشه ؟
    واقعا اگر این همه کمبود محبت داریم چرا یک بار هم شده با خانواده هامون صحبت نمی کنیم؟ حتما باید راه دوم انتخاب بشه ؟
    من اصلا به این فکر نیستم که زنان ایرانی باید چادر سر کنند (البته که بهترین نوع پوشش هست ) ولی می خوام این موضوع رو به طور منطقی در اینجا بحث کنیم تا شرایط مختلف را بررسی کنیم .

نتیجه ای که از بحث شما می تونم بگیرم به این شرح هست :
    نظر شما این هست که دختران بدحجابی در جامعه ما به علت یک عامل مهم و اساسی یعنی کمبود محبت دست به پوشیدن لباس های نامناسب می کنند . حتی این کمبود محبت از طرف شوهران نیز باعث شده که خانم های متاهل نیز دست به همچنین کاری بزنند.
    از شما می خوام که هر کدام از این عامل ها رو بیشتر و موشکافانه تر توضیح بدید .
    یک دختر ایرانی چه محبت هایی را از مرد های زندگیش نیاز داره؟
    بحث ما بیشتر بر روی دختران ایرانی هست .
    مسئله خانم های متاهل بحث بسیار جدی و مهم هست که در تایپک های بعدی در مورد ان هم صحبت می کنیم .

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

سخنرانی حاج آقا قرائتی درباره دلایل چندگانه کم رنگ بودن حجاب در دخترانکسانی که وضع حجابشان کم رنگ است. فکر نکنید کسی اگر فکلی بود خدایی ناکرده بی عفت است و ناپاک است و بی دین است. این القاب هیچ کدام در شان ایشان نیست. بسیاری از دختران را داریم که حتی موی دخترانشان نیز پیداست، تقوا هم دارند مانند مردان که ریش هایشان را می تراشند. یه وقتی نسبت هرزگی و بی دینی به این افراد نزنید که این گناهش بیشتر از آن بدحجابی است.
    افرادی که حجابشان کم رنگ است چند دلیل دارد:
    1) بی خبری و جهل: بعضی ها فکر می کنند عیبی ندارد مثل اینکه کسی غذایی می خورد فکر می کند سالم است.
    2) بعضی ها نمی دانند که این کار عواقبش چیه مثل کسی که بادام را با دندانش می شکند.
    3) روانی و عقده ای : بعضی ها یک کمبودی دارند می خواهند خودشان را مطرح کنند. حتی مسجدی ها هم گاهی این طورند مثلا طوری عطسه می کنند که با بقیه فرق کنند. گاهی با بلند کردن چرخ موتور است و…
    4) نفسانی: از روی هوی و هوس: می گوید می دانم ولی دوست دارم
    5) اجتماعی: خواهی نشوی رسوا…6) خانوادگی: بعضی ها خانوادگی است. مثلا از مادرش الگو گرفته است. 7) سیاسی: بعضی ها می خواهند با نظام دربیفتند و هدف سیاسی دارند.
    8) تبلیغاتی: بعضی ها به خاطر تبلیغات سوئی که شده. مثلا در فیلم ها، زن چادری مجرم است و زن دیگر، زن خوبی است. البته الان برگشته است یعنی الان خانم های با کمالی که استاد دانشگاه هستند و یا متخصص هستند حجاب و لباسشان کلاسش بالاتر است.
    9) وهم و خیال: فکر می کنند بدحجابی ترقی و روشنفکری است.
    10) بعضی ها فکر می کنند: خب بگذار چادری ها این گناه را می کنند من این گناه را می کنم ولی باز اینها دلیل نمی شود که به اینها توهین کنیم و بگوییم بی دین و بی عفت هستند.
    دشمن ما کیست؟ دشمن ما شیطان است. برهنگی، اولین کار شیطان بود و فریب آدم و حوا بود که وقتی آن غذا را خوردند حجابشان افتاد. زن را برای تبلیغات می خواهند. خواهرم! از شما می پرسم چرا غربی ها فرمول پیشرفت خودشان را از ما دریغ می کنند اما نسبت به آنچه دختران و پسران ما را به فساد می کشاند به ما می بخشند. در استقلال کشور، زنان پوشیده بیشتر پسران خود را به جبهه فرستادند یا کمتر پوشیده؟ الان اگر به کشور ما حمله شود مردان و زنان باایمان زودتر فرار می کنند یا عناصر سست ایمان؟
    اگر برادر شما برای ازدواجش، شما را وکیل خودش کند که برای او دختر انتخاب کنید، چه دختری را پیدا می کنید؟ دختری عفیف یا دختری که چشم های ناپاک او را دیده اند؟حجاب از ضروریات اسلام است. شما فرزند امیرالمومنین(ع) هستید. امروز هزاران خواهر شما با حجاب کامل و در صحنه های سیاسی، علمی و فرهنگی درخشیده اند. من و شما بالاخره می میریم و باید پاسخگو باشیم. چه کسی گفته که ما آزادیم؟ ما همگی بنده خداییم. مگر نه این است که به شما نگاه بد می کنند شما را به خاطر خودتان می خواهند نه به خاطر کمالات شما.اگر امروز شما با جلوه گری در جامعه حضور یافتید فردا چنین دختری، همسر شما را می فریبد.
    منبع : حجاب برتر
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

11. کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14208
    تشکـر
    30
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba.m1999 نمایش پست ها
    یکی از مواردی که ذهنیت مردم و افکارشون رو مورد تهاجم خودش قرار میده(تهاجم فرهنگی) رسانه ها هستن از جمله رسانه های غربی
    شما یک لحظه در افکار خودتون برگردین به دهه 60 یا 70 مانکن هایی که پشت ویترین های فروشگاه های پوشاک استفاده می شد کمی نزدیک به حجاب زنان جامعه ما هست گفتم کمی نزدیک چون الان وضعیت حجاب از اون حدش گذشته و حالا به مانکن های فروشگاه ها نگاه کنید و ببینید چندسال دیگه چی میشه یعنی شما از همین الان می تونید حدس بزنید که اگر نتونیم فرهنگ رو تغییر بدیم قطعا ایران اسلامی که الان فاتحه اش خونده اس اون موقع دیگه هیچ.
    با سلام خدمت مجتبی عزیز
    تشکر از محبت شما که در این پست نظر دادید.بسیار ممنون
    بله رسانه های غربی و فضای مجازی قصدشان هم همین هست .
    خانواده یک نهاد های کوچک بسیار مهم و ضروری در زندگی است که آنها دشمن خانواده های ما هستند . متاسفانه ماهواره ها با سریال هایی که دارند یک تیر با چند نشانه را شلیک می کنند . اونها تماما از لحاظ روانشناسی فیلم هایی را که می سازند بررسی می کنند و در اون فیلم سعی می کنند فکر بیننده را (مادر ، پدر ، برادر ، خواهر ) به گونه ای پیش ببرند که کم کم دچار فساد شوند . خوب هنر اونها هم در این کار ناپسند هست .
    ما انسانیم . همه ی ما از لحاظ جنسی نیاز هایی داریم . اونها دست گذاشتن بر روی همین نیاز و سعی دارند زندگی را یک بعدی کنند . عملا کارشون هم همین هست که مردم را مشغولیت هایی مشغول کنند که از ارزش های زندگیشون دور بشند .
    در تهران قدم زدن واقعا دردناک هست . من یک پسرم . این رو همه می دونند که مرد ها از چشم تحریک می شوند . بله درسته مردها باید چشم خودشون رو نگه دارند ولی این یعنی اینکه مردها شما سرتون رو کنید زیر برف و ما دخترها می خواهیم این طور بگردیم .
    این یک تعامل باید باشه بین مردها و زن های جامعه ما . اینکه بگیم من همینه که هستم و طرف مقابل باید خودش رو نگه دار حرف احمقانه ای هست .
    نکته اخر هم این می باشد که اونها با بازی کردن ارزش هایی که زنان ایرانی انها رو قبول دارند عملا زندگی رو برای همه ناخوش می کنند .

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17235
    تشکـر
    66
    تشکر شده 306 بار در 174 پست
    میزان امتیاز
    9

من فقط نظر شخصی خودم را میدم درست و غلط بودنش را به چالش نکشید

به نظر من ممکنه دلیل این بد حجابی این باشه که ما فکر میکنیم زشتیم پس ارایشمونو غلیظ تر میکنیم و موهامونو رنگ میکنیم و میزاریم بیرون تا که زیباتر جلوه کنیم

اما غافل از اینکه مردی که قصد زندگی کردن داشته باشه همسری را اختیار میکنه که زیبایش طبیعی باشه نه مصنوعی...
    همه گل طبیعی را دوست دارن نه مصنوعی...
    امضای ایشان
    حضرت محمد(ص) فرمودند:
    برای هر چیزی قلبی است و قلب قران سوره یس است.

14. کاربران زیر از دریا071 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14208
    تشکـر
    30
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ستیلا نمایش پست ها
    سخنرانی حاج آقا قرائتی درباره دلایل چندگانه کم رنگ بودن حجاب در دخترانکسانی که وضع حجابشان کم رنگ است. فکر نکنید کسی اگر فکلی بود خدایی ناکرده بی عفت است و ناپاک است و بی دین است. این القاب هیچ کدام در شان ایشان نیست. بسیاری از دختران را داریم که حتی موی دخترانشان نیز پیداست، تقوا هم دارند مانند مردان که ریش هایشان را می تراشند. یه وقتی نسبت هرزگی و بی دینی به این افراد نزنید که این گناهش بیشتر از آن بدحجابی است.
    افرادی که حجابشان کم رنگ است چند دلیل دارد:
    1) بی خبری و جهل: بعضی ها فکر می کنند عیبی ندارد مثل اینکه کسی غذایی می خورد فکر می کند سالم است.
    2) بعضی ها نمی دانند که این کار عواقبش چیه مثل کسی که بادام را با دندانش می شکند.
    3) روانی و عقده ای : بعضی ها یک کمبودی دارند می خواهند خودشان را مطرح کنند. حتی مسجدی ها هم گاهی این طورند مثلا طوری عطسه می کنند که با بقیه فرق کنند. گاهی با بلند کردن چرخ موتور است و…
    4) نفسانی: از روی هوی و هوس: می گوید می دانم ولی دوست دارم
    5) اجتماعی: خواهی نشوی رسوا…6) خانوادگی: بعضی ها خانوادگی است. مثلا از مادرش الگو گرفته است. 7) سیاسی: بعضی ها می خواهند با نظام دربیفتند و هدف سیاسی دارند.
    8) تبلیغاتی: بعضی ها به خاطر تبلیغات سوئی که شده. مثلا در فیلم ها، زن چادری مجرم است و زن دیگر، زن خوبی است. البته الان برگشته است یعنی الان خانم های با کمالی که استاد دانشگاه هستند و یا متخصص هستند حجاب و لباسشان کلاسش بالاتر است.
    9) وهم و خیال: فکر می کنند بدحجابی ترقی و روشنفکری است.
    10) بعضی ها فکر می کنند: خب بگذار چادری ها این گناه را می کنند من این گناه را می کنم ولی باز اینها دلیل نمی شود که به اینها توهین کنیم و بگوییم بی دین و بی عفت هستند.
    دشمن ما کیست؟ دشمن ما شیطان است. برهنگی، اولین کار شیطان بود و فریب آدم و حوا بود که وقتی آن غذا را خوردند حجابشان افتاد. زن را برای تبلیغات می خواهند. خواهرم! از شما می پرسم چرا غربی ها فرمول پیشرفت خودشان را از ما دریغ می کنند اما نسبت به آنچه دختران و پسران ما را به فساد می کشاند به ما می بخشند. در استقلال کشور، زنان پوشیده بیشتر پسران خود را به جبهه فرستادند یا کمتر پوشیده؟ الان اگر به کشور ما حمله شود مردان و زنان باایمان زودتر فرار می کنند یا عناصر سست ایمان؟
    اگر برادر شما برای ازدواجش، شما را وکیل خودش کند که برای او دختر انتخاب کنید، چه دختری را پیدا می کنید؟ دختری عفیف یا دختری که چشم های ناپاک او را دیده اند؟حجاب از ضروریات اسلام است. شما فرزند امیرالمومنین(ع) هستید. امروز هزاران خواهر شما با حجاب کامل و در صحنه های سیاسی، علمی و فرهنگی درخشیده اند. من و شما بالاخره می میریم و باید پاسخگو باشیم. چه کسی گفته که ما آزادیم؟ ما همگی بنده خداییم. مگر نه این است که به شما نگاه بد می کنند شما را به خاطر خودتان می خواهند نه به خاطر کمالات شما.اگر امروز شما با جلوه گری در جامعه حضور یافتید فردا چنین دختری، همسر شما را می فریبد.
    منبع : حجاب برتر
    با سلام و احترام خدمت ستیلای عزیز
    ممنون از محبت شما در خصوص این تحقیق جمع و جور ی که برای مبحث انجام دادید .
    حاج اقا قرائتی شخصیت بزرگواری هستند و حرف های ایشون مورد قبول خیلی از مردم ما می باشد .
    متاسفانه دشمن ما دختران ایرانی را اسلام ستیز کرده اند ...
    آنها با دختران ایرانی بازی کردند ( بازی با ارزش های یک دختر بازی بسیار غیر منصفانه ای ایست)
    خانم های ایرانی از خانم های کشور های دیگر با حیا تر هستند .
    رسانه ی غربی به نظر شما برای مبارزه با این حیا و عفت باید چه کار هایی انجام دهد ؟
    بله درسته باید این حیا و عفت رو چیز بسیار لوسی جلوه دهد و دختران دچار جنگ با خود و دینشون کنند .
    راه حل های نزدیک همین فضای مجازی و ماهواره ها هستند که منشا ان هم همین دشمنان ما هستند .

این دیدگاه من هست ستیلا خانم .

16. کاربران زیر از PEDNAM بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14208
    تشکـر
    30
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط دریا071 نمایش پست ها
    من فقط نظر شخصی خودم را میدم درست و غلط بودنش را به چالش نکشید
    به نظر من ممکنه دلیل این بد حجابی این باشه کهما فکر میکنیم زشتیم پس ارایشمونو غلیظ تر میکنیم و موهامونو رنگ میکنیم و میزاریم بیرون تا که زیباتر جلوه کنیم
    اما غافل از اینکه مردی که قصد زندگی کردن داشته باشه همسری را اختیار میکنه که زیبایش طبیعی باشه نه مصنوعی...
    همه گل طبیعی را دوست دارن نه مصنوعی...

با سلام به دریا خانم عزیز
    ممنون از محبت شما که وقت گذاشتید و این متن را برای این پست نوشتید . واقعا از شما تشکر میکنم .
    دریا خانم عزیز، دل شما دریایی است نظری که شما دادید نظر شماست خانم عزیز .
    هیچ فردی نباید نظر شخص دیگر را به چالش بکشد . یکی از اصول بحث هم همین هست و ما هم در این پست هیچ وقت این کار را نمی کنیم . بحث ما در اینجا فرد نیست . یک جامعه هست . دیدگاه شما برای تمام دوستان اینجا باید محترم باشد و تنها نظر خودشون رو بگند و تنها می تونند از نظر شخص دیگه نقل و قول کنند و صحبت های بیشتری را انجام دهند .
    واقعا ممنون از محبتتون که وارد بحث ما شدید .
    نظر شخصی بنده این هست که به عنوان یک مرد این طور می پسندم که خانمم با صداش ، چشم هاش، تفکرش ، محبتش و وجود داشتن در زندگیم زیباییش رو نشان بده .
    مردهای ایران زمین متفاوت هستند و دیدگاه های متفاوتی نسبت به زیبای یک زن دارند . شاید زنی که در دید یک مرد ایرانی زیبا باشد در عین حال همان زمان توسط مرد دیگر زشت به چشم بیاد. جالب هست این رو بگیم که زیبای یک زن توسط شوهر ان زن سنجیده میشه .
    (البته اگر دید یک زن ایرانی این باشد حداقل خانم های متاهل دست به پوشش نامناسب نمی زنند)

باز هم ممنون از اینکه نظرتون رو نوشتید .

18. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14208
    تشکـر
    30
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون میشم دوستان عزیز در این پست شرکت کنند تا به یک جمع بندی کامل برسیم

19. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

سلام

به نظر من بد حجاب از نظر. هرکسی یه جور هست

و از نظر من بد حجاب فاحشه ها هستن که برای جلوه توجه دارن اینکار و میکنن

که کمبود محبت داره ...از خانواده تردد شده...عصبی هست.و و و ..واسه همین. برا جلوه توجه هرکسی هرکاری میکنه

واگرنه از نظر من اون دختری. که برا دل خودش تیپ میزن مشکلی نداره

فکر کنم همتون. این ماجرای واقعیت و شندید

که درپاریس یه خانم کت و دامن پیش امام خمینی میره و از ایشون میپرسه حجاب یعنی چی

و امام خمینی بهشون میگه حجاب یعنی چیزی که الان تو داری

حالا کافی یه زن کت و دامن تو ایران باشه واااااااای بد میدوننش خراب میدوننش. اصلا یه وضی

تو ایران همه یه قشر و یک دست نیستن

فرهنگ هر شهری هر خانواده ای خیلییی فرق داره و اصلا یک دست نیستن. واسه همین هرکسی یه نظری داری و نمیشه یه جمع بندی کلی گرفت

مرسی روز خوش

امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

20. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    تشکر شده 1,749 بار در 636 پست
    میزان امتیاز
    11

منم همينكه پريماه گفت
    البته اينو اضافه كنم هر فردي اگه به نوعي لباس بپوشه يا ارايش كنه كه باعث جلب توجه و حتي باعث اين بشه كه پيشنهاداتي بهش داده بشه بايد بگم اين فرد بي شك يك بينار هست...
    و هر بلايي سرش بياد بايد بگيم خودكرده را تدبير نيست.
    راستش فكر نكنم هيچ جاي دنيا پوشش بعنوان ساپورت عرفي باشه يا اينكه اقايون انچناني ابرو بگيرن...
    هرجا هم ميبينيد بدونيد اون فرد ي طوريش هست...
    رعايت هنجارهاي جامعه نيز خيلي مهمه...
    در پناه خدا
    يعني
    امضای ایشان
    09124843303 (دعاوی حقوقی - کیفری و مشاور حقوقی ازدواج)

21. کاربران زیر از خليلي بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط خليلي نمایش پست ها
    منم همينكه پريماه گفت
    البته اينو اضافه كنم هر فردي اگه به نوعي لباس بپوشه يا ارايش كنه كه باعث جلب توجه و حتي باعث اين بشه كه پيشنهاداتي بهش داده بشه بايد بگم اين فرد بي شك يك بينار هست...
    و هر بلايي سرش بياد بايد بگيم خودكرده را تدبير نيست.
    راستش فكر نكنم هيچ جاي دنيا پوشش بعنوان ساپورت عرفي باشه يا اينكه اقايون انچناني ابرو بگيرن...
    هرجا هم ميبينيد بدونيد اون فرد ي طوريش هست...
    رعايت هنجارهاي جامعه نيز خيلي مهمه...
    در پناه خدا
    يعني

من یکی به شخص ساپورت اصلا خوشم نمیاد و تو کشورای غربی هم زنهای فاحششون ساپورت میپوشن و ارایش انچنانی میکنن

ایییییییی ساپورت انگار ملخ دوپا
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

23. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)