مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 4 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 75

موضوع: قرآن برای چه قرنی؟؟؟

1. Top | #31

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26659
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.28
    تشکـر
    1,532
    تشکر شده 891 بار در 646 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

پاسخ : قرآن برای چه قرنی؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Aamir2020 نمایش پست ها
    یک چند نکته بگزارید پیرامون قرآن صنعا بگویم
    طبق نظر متخصصین این قرآن چندبرابر قرآن فعلی بوده یعنی در قیاس این قرآن با قرآن کریم فعلی قرآن کریم فعلی تنها 25% قرآن صنعا بوده(!)
    یعنی 75% مهملات بوده (به قول متخصصین نه بنده) که یا خواندنش غیرممکن بوده یا بی معنی بوده ترتیب سوره ها هم چنین نبوده بعدا دستور آمده از بزرگ به کوچک نوشته شود(!)
    سوره حمد هم شباهت زیادی با سوره (خوش آواگان) مانوی دارد. حتی گاهی دستورات این دو دین شبیه هم است (یعنی مثلا نمازهای پنچ گانه)
    نگاه کنید شباهت سوره حمد و خوش آواگان:
    (( سوره حمد )) به نام خداوند بخشنده مهربان . ستایش خدایی را که پروردگار جهانیان است . رحمتگر مهربان. و سرور و صاحب روز جزاست . خدایا تنها تو را میپرستم و تنها از تو یاری میجویم. ما را به راه راست هدایت کن . راه آنان که گرامی اشان داشته ای نه راه مغضوبان و گمراهان .
    (( خوش آواگان )) ای خداوند بخشنده و آمرزنده تو را ستایش میکنم ای خداوند ای سرور به تو توسل میجویم ای رحیم به تو توسل میجویم ای روشنی به تو توسل میجویم ای خداوند که رستگار شوم و تنها تو را صدا میزنم به من بنما راه پیشوا را چشم انتظار توام ای خداوند نیکوکار مرا امید ده بیامرز مرا ای روشنی ای آمرزنده و بخشنده.
    1-ببینید بر همه کس واضح است که قدمت زبان آرامی بسیار بیشتر از عربیست یعنی تاریخ این زمان برمیگردد به زمان بابلی ها (دیدید بعضی ها میگویند تاریخ 2500 ساله؟ ) اینطور که به نظر میرسد این زبان قدمتش خیلی بیشتر از عربیست پس قبل عربی بوده.
    همچنین ـآیین مانوی قبل از اسلام بوده پس نمیتوانسته از اسلام تاثیر پذیرفته باشد.(پس احتمالا اسلام از آن تاثیر گرفته)
    بخشی از عقاید مانوی چنین بوده:
    - مانی خود را آخرین پیامبر میدانست .
    2- مانی دین خود را کامل ترین دین که در برگیرنده سایر ادیان الهی است میدانست .
    3- مانی ادعا میکرد که فرشته ای به نام توم این نوشته ها را بر او وحی میکند .
    4- مانی به اسمان ها نزد خدا سفر کرده و معراج هم داشته .
    5- مانی کتاب ارژنگ خود را بعد از یک سال تنهایی در غاری ، بر مردم ابلاغ کرد .
    6- مانی به عذاب و پاداش اخروی هم معتقد بود ولی نه از نوع حور و عسل اسلامی .
    7- وی به منجی و روز واپسین هم اعتقاد داشت .
    8- مانی پس از این که آیین جدیدش مورد قبول مردم منطقه واقع شد نامه های بسیاری را به سران کشورها و حکومت های همجوار فرستاد چیزی در حدود 77 نامه .
    9- مانی در میان گروه تعمیدی مندایی ها بزرگ شد ( همانطور که پیامبر در میان گروه ای بادیه نشین و توسط دایه بزرگ شد )
    10- مانی مدعی بود که کتب ادیان پیشین تحریف شده است ( همان چیزی که پیامبر در قرآن میگوید )
    خیلی شبیه اسلام است نه؟
    بله میشود در اینترنت پیدا کرد بنویسید قرایت قرآن به زبان سوری آرامی , کتاب تاریخ طبری هم موجود است, بله میشود دست داشت .
    درباره این ممنوعیت راستش بنده هم مطلع نبودم اما یکی از بچه های دانشگاه با خود قرآن برده بود در عربستان او را گرفته بودند و قرآنش را ضبط کرده بودند....
    بله دیگر این ها را نمیگویند دوست دارند مردم بی اطلاع و مرتجع بمانند, اگر بدانند خطرناک است
    متشکرم از توضیحاتتون
    ولی میدونین من راستش اطمینان صد در صدی در مورد منابع تاریخی ندارم
    چون کم نیستن نوسندگانی که اومدن تاریخ رو تغییر دادن و از دید خودشون نوشتن حالا بنا به دلایلی که داشتن
    تاریخ طبری خب از کجا معلوم همش واقعیت رو گفته باشه؟
    بعضی از دانشمندانی که مسلمون هم نیستن بی مانند بودن و عدم تحریف قرآن رو تایید کرد
    برام خیلی سوالا پیش اومد...
    نمیدونم چه منبعی درسته و کدوم تاریخ رو عوض کرده!
    شما راهکاری سراغ دارید؟
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #32

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    همیشه با خودمان مهربان باشیم
    شماره عضويت
    31916
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.81
    تشکـر
    596
    تشکر شده 618 بار در 374 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    1

سلام
    لینک ویکی پدیا درباره قرآن در زیر آورده شده است
    https://fa.wikipedia.org/wiki/قرآن
    ضمنا آقا امیر بهتر است همه نظریات زبانشناسان را مطالعه کنید نه اینکه با خواندن یک مطلب زود به نتیجه گیری برسید تحقیق درباره هر مطلبی باید با توجه به همه منابع انجام شود
    ویرایش توسط سعید62 : 02-21-2017 در ساعت 02:21 PM

3. Top | #33

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    33989
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.09
    تشکـر
    10
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط تجربه نمایش پست ها
    این شدنی نیست چون فقط یک راه و روش درست وجود داره که باعث موفقیت ابدی( رستگاری ) میشه و بقیه راه و روشها اشتباه هستند

حالا هر چقد که میخواین زور بزنین بلکه بتونید اون راههای اشتباهو درست جلوه بدین

داعش و بقیه گروههای به ظاهر مسلمان، ساخته همون روشهای اشتباه هستند هر چند که تظاهر به مسلمان بودن میکنند

قرآن گفته جهاد کنید یعنی از خودتون دفاع کنید و تجاوز نکنید، خوب این کجاش بد هست؟
    الان یک یا چند نفر بریزن توی خونتون که به قصد کشت بزننتون، شما از خودت دفاع نمیکنی و وایمیستی کتک نوش جان میکنی؟
    البته که دفاع میکنی و منظور قرآن همینه
    حالا اگه افرادی دوس دارن وایسن و کتک نوش جان کنن باید در عاقل بودن خودشون شک کنن نه در آیات قرآن
    راه درست و غلط در دید من و شما متفاوته و من ب رستگاری ابدی اعتقادی ندارم سعادت ( بنظرم انسان جاودانه نیست)
    برداشت ها متفاوته

4. Top | #34

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34010
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.09
    تشکـر
    16
    تشکر شده 14 بار در 7 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

آقای امیر
    من اینجا فقط یه هتاک دارم میبینم اونم شما هستید.
    اتفاقا شک نکنید که اگه جامعه درست و حسابی داشتیم و قوانین جامعه مون واقعا اسلامی بودن، شما به خاطر جسارت هایی که به کلام خدا روا داشتی بایستی باهات برخورد محکم بشه ولی کشتن و سلاخی رو حقیقتا نميتونم با اطمینان بگم چون الان نميدونم.
    بر خلاف شما که در مورد چیزهایی که نميدونی با اطمینان حرف می زنی، من حتی اون چیزیو که تقریبا مطمئن باشم بازم واسه خودم جای شک و تردید باقی می ذارم برا پرس و جو و اطمینان خاطر.

5. Top | #35

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    8192
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.81
    تشکـر
    7,619
    تشکر شده 7,679 بار در 3,428 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sepasgozar
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط root2000 نمایش پست ها
    سلام

اینم برمیگرده به جهالت بی حد و مرز بشر که هم چندش آوره و هم نفرت انگیز.
    نقل قول نوشته اصلی توسط k1ronaldo نمایش پست ها
    سلام

مورد اخر هم اینکه اگه چندتا کتاب مخالف عقاید خودتون بخونید قانع خواهید شد ک اینجوری ک شما فکر میکنید هم نیس
    کتاب خدا بزرگ نیست اثر هیچنز بنظرم دلایل کافی رو داره
    موفق باشید
    شمایی که این چیزها رو نوشتی یه کافر هستی و وجود امثال شماهاست که اینقدر دنیا و محیط زندگی رو منفور و بی برکت کرده.
    لااقل منبع نیمی از شرارت های عالم، وجود امثال شماهاست.
    ، به این نتیجه رسیدید که معاذ الله در کتاب خدا تناقض وجود داره.
    بهرحال بهتون پیشنهاد می دم با عقلانيت تون و بدون هیچگونه تعصبی یکبار خود قرآن رو همراه با معنی ( و نه تفسیر) مطالعه فرمایید.
    من خیلی اروم باهاتون حرف زدم ولی متاسفانه شما خیلی شدید دارید حمله میکنید
    ببخشید کدوم شرارتها تقصیر ماست؟ اعدام سنگسار ؟ داعش؟ طالبان؟
    بحث شکست حصار تقدسات رو پست قبل اشاره کردم شما کامل از روی تعصب داری نظر میدی و ب خودت این اجازه رو نمیدی حتی اندکی شک کنی ؟ و این قطعن بخاطر ترسه
    قران رو هم مطالعه کردم ( قسمت هایی) ولی خب از نظر بنده ( بعنوان یک فرد بی طرف) جالب نبود
    جنگ و خونریزی و ... و همچنین برابر نبودن حقوق زن و مرد
    متاسفانه این توهین رو اکثر اشخاص مذهبی انجام میدن
    موقعی ک امام شیعیان ( صادق) ذکر میکنه ک هر کس ک از ما نیست از حرامزدگان از شما انتظاری ندارم منبع حدیث هم اصول کافی شیخ کلینی هست ک مورد تایید شیعیان می باشد
    من به شخص شما حمله نمیکنم بلکه به طرز فکر شما دارم می تازم.
    شما هم یک مخلوق خدا هستی. انسان هستی و هنوز فرصت داری که راه خدا رو انتخاب کنی و ان شا الله سعادتمند بشی.
    بله من افتخار می کنم که یک مسلمان متعصب و با غیرت هستم و مث بعضی ها نرم و آروم و لطیف صحبت نمی کنم.
    ضمنا صادق امام شیعیان برا من حرفش منبع و ملاک نیست. من صرفا به آیات شریفه قرآن و سنت نبوی استناد می کنم.
    به هر حال عقاید و طرز فکرها متفاوته و هر کس بنا ب دلایلی راه رو انتخاب کرده
    امیدوارم همه در زندگی مطابق معیارهای خودشون موفق باشند
    نقل قول نوشته اصلی توسط تجربه نمایش پست ها
    این شدنی نیست چون فقط یک راه و روش درست وجود داره که باعث موفقیت ابدی( رستگاری ) میشه و بقیه راه و روشها اشتباه هستند

حالا هر چقد که میخواین زور بزنین بلکه بتونید اون راههای اشتباهو درست جلوه بدین

داعش و بقیه گروههای به ظاهر مسلمان، ساخته همون روشهای اشتباه هستند هر چند که تظاهر به مسلمان بودن میکنند

قرآن گفته جهاد کنید یعنی از خودتون دفاع کنید و تجاوز نکنید، خوب این کجاش بد هست؟
    الان یک یا چند نفر بریزن توی خونتون که به قصد کشت بزننتون، شما از خودت دفاع نمیکنی و وایمیستی کتک نوش جان میکنی؟
    البته که دفاع میکنی و منظور قرآن همینه
    حالا اگه افرادی دوس دارن وایسن و کتک نوش جان کنن باید در عاقل بودن خودشون شک کنن نه در آیات قرآن
    درود
    پست به این جذابی چرا من را دعوت نکردید
    قرآن برای چه قرنی؟
    مطابق با تاریخ نزول این کتاب مال 1400 سال پیش است(البته قرآن اول که توسط پیامبر نوشته شد {که زبانش هم ثریانی بود و نه عربی}نه آن قرآنی که توسط دولت عثمانی گردآوری شد و زبانش هم عربی بود و درش هم ذکر شده که این کتاب به عربیست....بگزریم التماس تفکر )
    این دوستانی که هتاکی میکنند نمیشود بهشان گفت با غیرت بلکه بهشان باید گفت متحجر!
    در ضمن اگر باغیرت بودید میگفتید کو تناقض؟ بعد طرف تناقض را میگفت(یا مثلا شبهه) بعد شما پاسخ میدادید نه اینکه کر و کور لال لب به هتاکی باز کنید البته انتظار بیش از این هم نمیره طبیعیست دیگر قافیه که به تنگ آید شاعر به جفنگ آید شک نکنید اگر امکانش را هم داشتید همانا از داعش هم بدتر مارا سلاخی میکردید
    شما مایه فخر مسلمین و مایه خنده ما هستید
    نقل قول نوشته اصلی توسط یلدا 25 نمایش پست ها
    سلام مریم جان
    میخواستم ازت تشکر کنم بابت تاپیک قشنگ و مفیدی که گذاشتی
    ببینم چرا منو دعوت نکردی؟!
    سلام
    ببخشید میتونم بپرسم بر اساس چه منبع و شواهدی فرمودید که قرآن اولین بار به زبان ثریانی بر پیامبر نازل شده؟
    البته که سندی هست ببینید قبل از آمدن اسلام زبان قالب مردم خاورمیانه سوری-آرامی بوده
    سند:
    http://en.wikipedia.org/wiki/Syriac
    البته واژه درست ثریانی ,سریانی است در بعضی کتاب ها نوشتند ثریانی -(سوری آرامی)
    میزنم من کتابی به زبان فارسی مینویسم بعد درش مدعی میشوم این کتاب به زبان فنگیلیش است! بعد ده سال بعد زبان فینگلیش می آید هد است بنده میگویم شاید تغییراتی درش شده باشد.
    نمونه بارزش هم همین است : مثلا بردن قرآن از ایران به عربستان ممنوع است(!) میدانستید؟
    جالب است نه ؟
    ممنون از حضور همه ی دوستان

این تاپیک دعوت خاصی از کسی نداشته و همه میتونن بیاین و کلیپ رو ببینن

و سوالی هم پرسیده نشده که کسی بخواد جواب بده...بلکه استفهام انکاری هست برای کسانی که تقلید کوکورانه از دیگران دارند و صرف ادعای روشنفکری میخوان قرآن رو منزوی کنن

اما به هیچ عنوان هیچکس حق اینو نداره که بخواد به اعتقادات دیگری توهین کنه

و خیلی کوتاه ببینانه هست که برای اثبات حرفامون از ویکیپدیا !!!!! سندیت بیاریم

دوستان خواهشا درباره شان نزول قرآن در این سایت بحثی رو مطرح نکنید

چون این یه سایت مش روانشناسی هست نه مشاوره مذهبی و دینی

و اکثر افراد اطلاعات دقیقی ندارن و ممکنه با حرفای اشتباه شما به انحراف کشیده بشن

پس لطفا بعد از این پست من کسی پست دیگه ای مبنی بر موشکافی در قرآن ارائه نده

اگر کسی دچار شبهه ای هست و مسئله ای داره بهتره بره از اهل فنش بپرسه نه از کابرای اینجا.

این لینک هم برای کسایی که میگن قرآن به زبان دیگری است

مسئله تأثیر زبانهای آرامی و سریانی در زبان قرآن

مجبورم تاپیک رو ببندم
    دوستانی که لطف میکنید و در پست کاربران نظر میذارید،

یه مسئله رو فراموش نکنید،

کسانی که برای مشاوره به این سایت مراجعه میکنند به اندازه کافی حالشون نامناسب هست

پس تو حرفهاتون این نکته رو لحاظ کنید که :

حال پریشان به آرامش نیاز دارد نه سرزنش!

6. Top | #36

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26659
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.28
    تشکـر
    1,532
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    ممنون از حضور همه ی دوستان

این تاپیک دعوت خاصی از کسی نداشته و همه میتونن بیاین و کلیپ رو ببینن

و سوالی هم پرسیده نشده که کسی بخواد جواب بده...بلکه استفهام انکاری هست برای کسانی که تقلید کوکورانه از دیگران دارند و صرف ادعای روشنفکری میخوان قرآن رو منزوی کنن

اما به هیچ عنوان هیچکس حق اینو نداره که بخواد به اعتقادات دیگری توهین کنه

و خیلی کوتاه ببینانه هست که برای اثبات حرفامون از ویکیپدیا !!!!! سندیت بیاریم

دوستان خواهشا درباره شان نزول قرآن در این سایت بحثی رو مطرح نکنید

چون این یه سایت مش روانشناسی هست نه مشاوره مذهبی و دینی

و اکثر افراد اطلاعات دقیقی ندارن و ممکنه با حرفای اشتباه شما به انحراف کشیده بشن

پس لطفا بعد از این پست من کسی پست دیگه ای مبنی بر موشکافی در قرآن ارائه نده

اگر کسی دچار شبهه ای هست و مسئله ای داره بهتره بره از اهل فنش بپرسه نه از کابرای اینجا.

این لینک هم برای کسایی که میگن قرآن به زبان دیگری است

مسئله تأثیر زبانهای آرامی و سریانی در زبان قرآن

مجبورم تاپیک رو ببندم
    ممنون مریم جان دعوت رو بیشتر شوخی منظورم بود
    ولی عزیزم خودت هم میدونی متاسفانه جاهایی که آدم میتونه راحت عقیده و نظرش رو بیان کنه شاید خیلی کم باشه
    حرفت متینه و اینجا سایت مشاوره ی دینی نیست
    ولی خب عنوان تاپیک و بحث بچه ها باعث شد من سوالاتی رو بپرسم
    به نظرم اگه هر کدوم از ما با هر عقیده ای که داریم بیان درستی داشته باشیم و به عقاید هم احترام بذاریم فکر نکنم مشکلی برای کسی ایجاد کنه
    اگه میشه تاپیک رو بذار فعال باشه ولی بازم هر طور صلاحه.

7. Top | #37

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26659
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.28
    تشکـر
    1,532
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

درود بانو
    همین قدر که قبول کنید هیچ منبعی 100% مورد تایید نیست تمام است.
    بحث من هم همین است نظر من این است چون بر هیچ منبعی اعتماد نیست(قاعدتا دین هم جزو همان منابع است) پس نباید کر و کور لال قبولش کنیم و بسان وحی منزل عبادتش کنیم و حتی توالت رفتنمان را هم با آن تنظیم کنیم!!!
    نظر من این است "آگنیوستیک" باشید .
    یعنی به همه چیز مشکوک باشید حتی "دین" هرچیزی هم تا اثبات علمی نشده نپذیرید.
    بعضی ها میگویند علم هم دچار خطا میشود بله اما خودتان کلاهتان را قاضی کنید وقتی علم با این همه تحقیق توسعه و نلاش اشتباه میکند آیا دینی که مال عهد بوق علی شاه است و هیچ اثبات علمی برش نیست (تازه اگر باشد هم ممکن است غلط باشد و به قول خودتان علم دچار اشکال میشود گاهی)هیچ اشتباهی نکرده و 100% صحیح است؟
    چطور است دانشمندانی که میگویند قرآن صحیح است درست میگویند آنها که میگویند غلط اشتباه؟!
    میبینید جمع نقیضین است شما هم دوستدارید طوری برداشت کنید موافق قرآن بشود
    خودتان برای اثبات صحیح بودن قرآن به دانشمندان لینک میزنید اما خودتان آنها را رد میکنید نمیشود هم خر را خواست هم خرما
    اگر دانشمندان و علم صحیح است پس قرآن مردود است اگر علم مردود است پس اثبات شما مبنی بر اینکه دانشمندان قرآن را تایید کرده اند هم غلط میشود!
    در ضمن اثبات عدم تحریف قرآن همین الان هم نقض شده زیرا همان(طبق تاریخ خود اسلام که مورد تایید دولت ایران هم هست) پذیرفته اند که قرآن در زمان عثمان جمع آوری شده و قبلا هم فتحه و کسره نداشته...
    حالا گیرم تحریف هم نشده باشد باز هم دلیلی بر ماورایی بودنش نیست خوب شاهنامه فردوسی هم تحریف نشده...
    بحث این است که مقدس ماب نباید بود و همواره باید به همه چیز با دیده شک نگریست.
    یک راهکار به ذهنم میرسد:
    1-سیلی نقد به از حلوای نسیه چیزی که عوض دارد گله ندارد وقتی در چیزی شک دارید عقلانی نیست حتی توالت رفتن خود را هم با آن تنظیم کنید چه برسد انجام دستورات خشن آن....
    سلام
    متشکرم بابت توضیحاتتون
    من منظورم از اعتماد کتب و منابع تاریخی بود
    اما به هرحال عقیده و نظر شما قابل احترام هست و خب این فرمایشتونم صحیحه که فرمودید آدم باید در هر چیزی درصد کمی هم شده شک کنه که باعث بشه بره دنبال حقیقت
    در مورد هر کسی هم با هر عقیده ای باید خودش به دنبال حقایق باشه که بهشون دست پیدا کنه

من امروز یه مقدار تحقیق کردم درباره ی زبان نزول قرآن
    ولی خیلی از جاها گفته شده که قرآن به زبان عربی نازل شده
    اما باز هم بیشتر تحقیق میکنم
    با این حال بازم متشکرم از پاسخاتون.

8. Top | #38

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27944
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.57
    تشکـر
    2,311
    تشکر شده 1,052 بار در 660 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

راه درست و غلط در دید من و شما متفاوته و من ب رستگاری ابدی اعتقادی ندارم سعادت ( بنظرم انسان جاودانه نیست)
    برداشت ها متفاوته
    حتی در زندگی مادیه بدون اعتقاد به جاودانه بودن نیاز به پیدا کردن روش درست زندگی وجود داره

باید قانون و اخلاق باشه

همه باید پشت چراغ قرمز بایستن

همه باید به بزرگتر احترام بذارن

همه باید از خودشون دفاع کنن

تازه در زندگی مادی همه اینا شدت بیشتری پیدا میکنه چون فقط این یه بار زندگی هست و باید حفظ شه و اگه به خواسته ای نرسی حسرت و افسوس بینهایت میشه و اینجاست که تجاوز به حقوق دیگران بوجود میاد

9. Top | #39

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    8192
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.81
    تشکـر
    7,619
    تشکر شده 7,679 بار در 3,428 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sepasgozar
    میزان امتیاز
    10

ممنون مریم جان دعوت رو بیشتر شوخی منظورم بود
    ولی عزیزم خودت هم میدونی متاسفانه جاهایی که آدم میتونه راحت عقیده و نظرش رو بیان کنه شاید خیلی کم باشه
    حرفت متینه و اینجا سایت مشاوره ی دینی نیست
    ولی خب عنوان تاپیک و بحث بچه ها باعث شد من سوالاتی رو بپرسم
    به نظرم اگه هر کدوم از ما با هر عقیده ای که داریم بیان درستی داشته باشیم و به عقاید هم احترام بذاریم فکر نکنم مشکلی برای کسی ایجاد کنه
    اگه میشه تاپیک رو بذار فعال باشه ولی بازم هر طور صلاحه.
    دوست داشتم تاپیک بسته بشه چون یه عده دارن فقط توهین میکنن به قرآن

و اسمش رو هم میذارن روشنفکری

در مورد اینکه قرآن اعراب گذاری شده و ...

باید بگم هرکاری هم صورت گرفته در زمان ائمه بوده

و اگر مشکلی در قرآن ایجاد میکردن خود ائمه میبایست جلوشون رو میگرفتن

و اگر این اعراب گذاری اشتباه بوده باشه حتما ائمه تصحیح میکردن

و این قرآنی که دست ماست بعد از پیامبر 12 معصوم دیگه حافظ و کاتب قرآن بودن

پس هیچ شکی در اعراب گذاری و نقطه گذاری اون نیست و حتما مورد تایید ائمه بوده و هست
    دوستانی که لطف میکنید و در پست کاربران نظر میذارید،

یه مسئله رو فراموش نکنید،

کسانی که برای مشاوره به این سایت مراجعه میکنند به اندازه کافی حالشون نامناسب هست

پس تو حرفهاتون این نکته رو لحاظ کنید که :

حال پریشان به آرامش نیاز دارد نه سرزنش!

10. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. Top | #40

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    33989
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.09
    تشکـر
    10
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

اندک انتقادی ک ب دین اسلام وارد بشه مسلمانان جبهه میگرند و معتقدند ک ب اعتقاداتشون توهین شده ولی خودشون ب اعتقادات همه توهین میکنند

صفحه 4 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)