مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 8 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 71 به 80 از 100

موضوع: قرآن برای چه قرنی؟؟؟

1. Top | #71

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    13.56
    تشکـر
    9,897
    تشکر شده 12,714 بار در 6,453 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : قرآن برای چه قرنی؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها

اهل سنت از نظر من دینشون به طور کل اشکال داره چون کسی که ادعای اسلام رو میکنه نباید رو حرف پیغمبر خدا حرفی بزنه ( وقتی امامت رو قبول ندارن یعنی حرف خدا و پیامبر رو نقض کردن و دینشون کامل نیست...طبق آیه ی شریفه انی اکملت لکم دینکم...دین با امامت کامل شد)

پس خیلی مهم نیست که به چی اعتقاد دارن!
    حرف اخرت قبول ندارم چرا میگی دینشون کامل نیست !! اونا هم خلیفه ها رو امام میدونن امام به معنی رهبر هستش کسی یکیو به عنوان امام قبول نمیکنه دلیل نمیشه دینش کامل نباشه ........

مسلمان به کسی میگن که خدا کتاب قران و پیامبر و قبول داشته باشه همین ....

دیگه کامل بودن و نبودنش قضاوتش دست من و تو نیست!!!

همونطور که ما حرف داریم که امامت امام علی ثابت شده هست اونا هم حرف واسه گفتن دارن .....

پس بهتر حداقل راجب شیعه. و سنی نظر ندیم چراکه هیچ کدومشون بهتر و برتر از دیگری نیست
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

🌱
    گاندی میگوید : بهترین و بدترین آدمها را در بین دینداران دیدم؛

بهترین آنها کسانی بودند که میخواستند خودشان به بهشت بروند و چقدر بی آلایش و پاک بودند، سرشان به کار خودشان بود، بی آزار بودند و بهترین مشوق من به دین بودند.

و بدترین آنها کسانی بودند که؛ میخواستند غیر از خودشان بقیه را هم به بهشت ببرند.
    چقدر وحشتناک بود برخورد با آنها ! تظاهر و ریا !!!
    خشونت و‌توحش در بین آنها موج میزد.

2. 3 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #72

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    8192
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.71
    تشکـر
    6,621
    تشکر شده 6,779 بار در 2,841 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    حرف اخرت قبول ندارم چرا میگی دینشون کامل نیست !! اونا هم خلیفه ها رو امام میدونن امام به معنی رهبر هستش کسی یکیو به عنوان امام قبول نمیکنه دلیل نمیشه دینش کامل نباشه ........

مسلمان به کسی میگن که خدا کتاب قران و پیامبر و قبول داشته باشه همین ....

دیگه کامل بودن و نبودنش قضاوتش دست من و تو نیست!!!

همونطور که ما حرف داریم که امامت امام علی ثابت شده هست اونا هم حرف واسه گفتن دارن .....

پس بهتر حداقل راجب شیعه. و سنی نظر ندیم چراکه هیچ کدومشون بهتر و برتر از دیگری نیست
    من که آیه اش رو گفتم!

انی اکملت لکم دینکم!

پیامبر این آیه رو در غدیر خم فرمودند...و خداوند به ایشون هم فرمود اگر امامت علی رو عنوان نکنی انگار که دین رو ناقص رها کردی!

پس کسی که امامت رو قبول نداره دینش کامل نیست...

هیچ حرف و سندیتی از اونا پذیرفته نیست مبنی بر عدم امامت امام علی!

منم نگفتم بهتر یا بدتر هستن...گفتم دینشون کامل نیست با توجه به همین آیه ی قرآن که کمال دین و پایان دین رو با امامت قرین کرده!

ولی اینکه در تقوا چه کسی بهتر و اعلی تر هست دیگه با خداست...

همونطور که حدیث داریم کافر خوش اخلاق بهتر از مومن بداخلاق هست..من اصلا صحبتی در مورد بدتر یا بهتری نکردم!

ما اگر حرفی داریم در مورد امامت امام علی حرف قرآن و پیغمبر هست حرف خودمون که نیست...

ولی حرف اونا از روی چه سندی هست که بخواد معتبر باشه؟؟!!؟؟!؟؟ با تفکر خودشون؟!؟!

این بحثی نیست که بخوایم بگیم اگه ما حرف داریم اونا هم حرف دارن!!! تعجب میکنم ازت که اینو میگی!

اینجا بحث امامت هس و حرفش رو فقط خداوند میزنه و تمام! دیگه هیچ حرفی در این مورد قابل قبول نیست! و هرچی هست در تضاد با سخن خداست.
    چقد سخته دنیای من باشیو

بدون بهونه ازم دور شی

ازم بگذری و ندونم چرا

بهت دل ببندم، تو مغرور شی...

4. Top | #73

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    13.56
    تشکـر
    9,897
    تشکر شده 12,714 بار در 6,453 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal
    میزان امتیاز
    16

من که آیه اش رو گفتم!

انی اکملت لکم دینکم!

پیامبر این آیه رو در غدیر خم فرمودند...و خداوند به ایشون هم فرمود اگر امامت علی رو عنوان نکنی انگار که دین رو ناقص رها کردی!

منم نگفتم بهتر یا بدتر هستن...گفتم دینشون کامل نیست با توجه به همین آیه ی قرآن که کمال دین و پایان دین رو با امامت قرین کرده!

همونطور که حدیث داریم کافر خوش اخلاق بهتر از مومن بداخلاق هست..من اصلا صحبتی در مورد بدتر یا بهتری نکردم!

ما اگر حرفی داریم در مورد امامت امام علی حرف قرآن و پیغمبر هست حرف خودمون که نیست...

این بحثی نیست که بخوایم بگیم اگه ما حرف داریم اونا هم حرف دارن!!! تعجب میکنم ازت که اینو میگی!

اینجا بحث امامت هس و حرفش رو فقط خداوند میزنه و تمام! دیگه هیچ حرفی در این مورد قابل قبول نیست! و هرچی هست در تضاد با سخن خداست.
    ما در حدی نیستیم که بخوایم نظر بدیم راجب شیعه و سنی هیییچ فرقی هم ندارن

حالا ما امام هارو قبول داریم صدتا تا یکی کارای که گفتن و انجام میدیم ؟؟؟؟!!!! ما کاملیم ؟؟!!!!!!

دوست ندارم در این مورد بحث کنم که کی دینش کامل تره کی نیست !!!!!!!

شب خوش عزیزم

🌱
    گاندی میگوید : بهترین و بدترین آدمها را در بین دینداران دیدم؛

بهترین آنها کسانی بودند که میخواستند خودشان به بهشت بروند و چقدر بی آلایش و پاک بودند، سرشان به کار خودشان بود، بی آزار بودند و بهترین مشوق من به دین بودند.

و بدترین آنها کسانی بودند که؛ میخواستند غیر از خودشان بقیه را هم به بهشت ببرند.
    چقدر وحشتناک بود برخورد با آنها ! تظاهر و ریا !!!
    خشونت و‌توحش در بین آنها موج میزد.

5. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. Top | #74

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    3222
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.18
    تشکـر
    338
    تشکر شده 278 بار در 140 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

من که آیه اش رو گفتم!

انی اکملت لکم دینکم!

هر دین یا یا مذهب یا فرقه ای برای خودش کتاب و ادله ای برای اثبات دینش داره
    اگر من و شما خدا و پیغمبر و کتاب داریم ، اونا هم برای خودشون دارن
    اگر من و شما 1000 تا دلیل برای اثبات حرفمون داریم ، اونا 1001 دلیل برای اثبات حرفشون دارند !
    مشکل اکثر افراد دنیا اینه که دین رو به ارث میبرن و از چیزی هم که اطلاعی ندارن با چشم بسته دفاع میکنند
    در صورتی که اصلا نمیدونن معنی و مفهوم دین چیه و خودشون تحقیق نکردن
    منبع تحقیق هم کلی جای بحث داره که چه منبع موثق هست ، نه منبعی که بخواد به افکار ما سمت و سو بده
    به هر حال ، دین اسلام میگه هرکس که پیرو یکی از ادیان الهی هست و هنوز مسلمان نشده ، ایمانش کامل نشده
    حالا من فردا بیام برم به رهبر کاتولیک های جهان بگم : حاجی شما ایمانت ناقصه و تا مسلمون نشی ایمانت کامل نمیشه !
    این حرف طبق دین منه و منم طبق آزادی بیان میتونم برم نظرم رو بهش بگم . ولی گفتار کلام یک مسئله خیلی خیلی مهم تری هست
    تمام نظر علما اینه که نباید در مجلسی بر عمر لعن فرستاده بشه ، ولی ما تو محرم تو خیابونا چی میگیم ؟!
    وقتی منه شیعه بیام حرفی رو بزنم که به 1 میلیارد جماعت سنی بربخوره ، عقلم این رو میگه که بهتره چنین حرفی رو نزنم !
    چون 1400 ساله همین بوده و هست و قرار هم نیست چیزی تغییر کنه
    خدامون یکیه ، کتابمون یکیه ، پیامبرمون هم یکیه ... پس بهتره به جای اینکه تو سر و کله هم بزنیم ، دست به دست هم بدیم
    این که میگید حرفشون بی سند و اعتباره و از روی تفکرشون هست :
    اگر بخواید همین الان ده تا دلیل براتون میارم که دین اسلامی که شما پذیرفتید هم از روی تفکرتون هست !
    کسی که بهایی یا مسیحی هم هست کتاب و پیامبر و خدای خودشو داره و هزاران عدله و دلیل ازش دفاع میکنه و اسلام رو نتیجه یک تفکر میدونه !
    بحث در مورد 2 چیز نتیجه ای نداره : دین و سیاست
    بیایم عقاید خودمون رو صرفا برای خودمون نگه داریم و کوچکترین حرفی رو نزنیم که خدای نکرده کسی دلخور بشه . حتی اگر اون کلام قرآن یا حدیث باشه !

7. کاربران زیر از positive بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. Top | #75

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    31916
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.39
    تشکـر
    100
    تشکر شده 146 بار در 100 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoonsard
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط positive نمایش پست ها
    هر دین یا یا مذهب یا فرقه ای برای خودش کتاب و ادله ای برای اثبات دینش داره
    اگر من و شما خدا و پیغمبر و کتاب داریم ، اونا هم برای خودشون دارن
    اگر من و شما 1000 تا دلیل برای اثبات حرفمون داریم ، اونا 1001 دلیل برای اثبات حرفشون دارند !
    مشکل اکثر افراد دنیا اینه که دین رو به ارث میبرن و از چیزی هم که اطلاعی ندارن با چشم بسته دفاع میکنند
    در صورتی که اصلا نمیدونن معنی و مفهوم دین چیه و خودشون تحقیق نکردن
    منبع تحقیق هم کلی جای بحث داره که چه منبع موثق هست ، نه منبعی که بخواد به افکار ما سمت و سو بده
    به هر حال ، دین اسلام میگه هرکس که پیرو یکی از ادیان الهی هست و هنوز مسلمان نشده ، ایمانش کامل نشده
    حالا من فردا بیام برم به رهبر کاتولیک های جهان بگم : حاجی شما ایمانت ناقصه و تا مسلمون نشی ایمانت کامل نمیشه !
    این حرف طبق دین منه و منم طبق آزادی بیان میتونم برم نظرم رو بهش بگم . ولی گفتار کلام یک مسئله خیلی خیلی مهم تری هست
    تمام نظر علما اینه که نباید در مجلسی بر عمر لعن فرستاده بشه ، ولی ما تو محرم تو خیابونا چی میگیم ؟!
    وقتی منه شیعه بیام حرفی رو بزنم که به 1 میلیارد جماعت سنی بربخوره ، عقلم این رو میگه که بهتره چنین حرفی رو نزنم !
    چون 1400 ساله همین بوده و هست و قرار هم نیست چیزی تغییر کنه
    خدامون یکیه ، کتابمون یکیه ، پیامبرمون هم یکیه ... پس بهتره به جای اینکه تو سر و کله هم بزنیم ، دست به دست هم بدیم
    این که میگید حرفشون بی سند و اعتباره و از روی تفکرشون هست :
    اگر بخواید همین الان ده تا دلیل براتون میارم که دین اسلامی که شما پذیرفتید هم از روی تفکرتون هست !
    کسی که بهایی یا مسیحی هم هست کتاب و پیامبر و خدای خودشو داره و هزاران عدله و دلیل ازش دفاع میکنه و اسلام رو نتیجه یک تفکر میدونه !
    بحث در مورد 2 چیز نتیجه ای نداره : دین و سیاست
    بیایم عقاید خودمون رو صرفا برای خودمون نگه داریم و کوچکترین حرفی رو نزنیم که خدای نکرده کسی دلخور بشه . حتی اگر اون کلام قرآن یا حدیث باشه !
    سلام
    مسلما حقیقت یک چیز واحد است جنگ هفتاد و دو ملت همه را عذز بنه چون ندیدند حقیقت ره افسانه زدند اینجور مباحث طولانی هست این را قبول دارم ولی این به معنی این نیست که کسی می گوید الان روز است یکی دیگر می گوید شب است پس هر دو درست می گویند در بحث از انگ زدن پرهیز کنید ضمنا نمی شود همه مطالب را در یک کامنت گفت برای همین با این نظر شما که بحث عقیدتی در وقت و ظرفیت این سایت نمی گنجد موافقم متاسفم با حرفهام وقت شما را گرفتم

9. Top | #76

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27944
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    4.24
    تشکـر
    2,294
    تشکر شده 1,043 بار در 653 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

بحث شیعه و سنی نکنید به هیچ وجه، چون باعث اختلاف بین مسلمانها میشه

10. کاربران زیر از تجربه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. Top | #77

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14030
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.64
    تشکـر
    350
    تشکر شده 2,205 بار در 1,203 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    8

تاحالا فکر کردید معنی دین چیه؟؟؟؟؟

من یه چیزی اعتقادمه بین من مثلا شیعه و اون فرد سنی و اون فرد مسیحی و اون فرد یهودی و اون فرد ارمنی هیچ فرقی نیست چون هممون یه واحد داریم که اسمش خدا هستش

باقیش شرایط ویژه ادیان هستش مثلا اهل بیت ما.مثل حواریون مسیحی ها.

12. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. Top | #78

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    تنها مرگ است که راست میگوید
    شماره عضويت
    32015
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.91
    تشکـر
    13
    تشکر شده 171 بار در 138 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye
    میزان امتیاز
    1

نظرها را خواندم ممنون.
    به نتیجه بدی رسیدم متاسفانه, وقتی پیروان یک فرقه از یک دین پیروان فرقه دیگر را از همان دین قبول ندارند چطور انتظار دارند ما قبولشان کنیم...
    فرض کنید من پوچ گرا میخواهم دین بیاورم.
    همانقدر که یک مسلمان دلایل درست دارد یک یهودی یک مسیحی یک بودایی یک.... هم دارد, ادله همه هم درست هستند و غیر قابل رد اما بدبختی آنجاست که در عین درستی با هم در تناقضند!
    بقیه ادیان را ول میکنیم اسلام را میگوییم مثلا همین بحث امامت که بانو رزمریم گفتند.خوب نظر دو طرف اهل سنت و تشیع کاملا با هم مخالف است ادله هردو هم درست است.
    خوب حق بدهید ما هنگ کنیم وقتی هم انتقاد میکنیم همه تان میخواهید آدم را تکه پاره کنید!
    خوب دیگر ما هم مجبوریم بمانیم با کلی شبه و نقد که نه کسی پاسخ میدهد نه کسی دلش میخواهد مطرح شود ,اگر هم مطرح کنیم مورد هتاکی و تهدید واقع میشویم!
    دستتان درد نکند.!
    حرفی نداریم یادتان باشد پاک کردن صورت مسیله راه حل نیست , ما هم روزی به همین خاطر پوچ گرا شدیم...
    ویرایش توسط Aamir2020 : 02-22-2017 در ساعت 10:41 AM
    تنها چیزی که از من دلجویی می‌کرد امید نیستی پس از مرگ بود. فکر زندگی دوباره مرا می‌ترسانید و خسته می‌کرد. من هنوز به این دنیایی که در آن زندگی می‌کردم انس نگرفته بودم، دنیای دیگر به چه درد من می‌خورد؟ حس می‌کردم که این دنیا برای من نبود، برای یک دسته آدمهای بیحیا، پررو، گدامنش، معلومات فروش چاروادار و چشم و دل گرسنه بود برای کسانی که به فراخور دنیا آفریده شده بودند و از زورمندان زمین و آسمان مثل سگ گرسنه جلو دکان قصابی که برای یک تکه لثه دم میجنبانید گدایی می‌کردند و تملق می‌گفتند.

14. کاربران زیر از Aamir2020 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. Top | #79

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    32015
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.91
    تشکـر
    13
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط k1ronaldo نمایش پست ها
    همه مسلمانان قران رو قبول ندارند؟
    و در قران افراد غیر مسلمان مورد هتاکی واقع شده ان پس ب گونه ای همه مسلمانان دارند ب بقیه توهین میکنن.
    شیعیان صادق رو قبول دارند دیگه ! ایشون گفته هر کس از ما نیس حرام زادس اگه با این حرف مخالفید پس مذهبتون مشکل داره اگه موافقید شما هم توهین کردید.
    پس در واقع همه مسلمانان توهین میکنن
    من پوچ گرا هستم....
    بله حق با شماست
    تنها چیزی که از من دلجویی می‌کرد امید نیستی پس از مرگ بود. فکر زندگی دوباره مرا می‌ترسانید و خسته می‌کرد. من هنوز به این دنیایی که در آن زندگی می‌کردم انس نگرفته بودم، دنیای دیگر به چه درد من می‌خورد؟ حس می‌کردم که این دنیا برای من نبود، برای یک دسته آدمهای بیحیا، پررو، گدامنش، معلومات فروش چاروادار و چشم و دل گرسنه بود برای کسانی که به فراخور دنیا آفریده شده بودند و از زورمندان زمین و آسمان مثل سگ گرسنه جلو دکان قصابی که برای یک تکه لثه دم میجنبانید گدایی می‌کردند و تملق می‌گفتند.

16. کاربران زیر از Aamir2020 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. Top | #80

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    32015
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.91
    تشکـر
    13
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    سنی ها. خود امام هارو قبول دارن ولی به عنوان امام قبول ندارن و امام علی رو خلیفه 4میدونن که اعتقادشون و نظرشون خیلی هم محترمه
    بله بانو فرق است بین خلیفه و امام...تفاوتش هم زمین تا آسمان است
    در ضمن مابقی امامان را که قبول ندارند دارند(؟)
    مثلا امام حسین(ع) یا امام دوازدهم یا بقیه...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)