مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 23 از 23

موضوع: معجزات قرآن کریم

1. Top | #21

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6562
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.19
    تشکـر
    197
    تشکر شده 280 بار در 120 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    ShadOsarhal
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : معجزات قرآن کریم

نقل قول نوشته اصلی توسط Reepaa نمایش پست ها
    یعنی انعکاس معجزات قرآن شک تو دل آدما میندازه ؟؟؟؟
    کتاب شناخت خدا رو من همه اشو خوندم توش کلی معجزه هست و بعداز اون ایمانم بیشتر شده (یعنی من اهل دین نیستم ؟؟؟؟)
    ههههههه این آخری دیگه خیلی مسخره بود
    اونی هم که نیست با دیدن چنین مطالبی و با کمی تحقیق در موردش ، نسبت به تمامی آموزه های دینی بد گمان میشه.؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اونی که نیست به درک که نیست
    ثانیا چیزی که آدما رو به اسلام بد بین میکنه و کرده بد رفتار کردن مسلماناست
    (برای خراب کردن یک حقیقت لازم نیست خوب بهش حمله کنی کافیه بد ازش دفاع کنی (نمیدونم از کیه ))
    این تاپیک خیلی قدیمیه، اما بعد از مدتها برام در موردش ایمیل اطلاع رسانی اومد! یادم نمیاد قبلا جوابتون به خودم رو ندیده بودم یا فقط به دلیل بی احترامیتون دلم نخواسته بوده بهش پاسخ بدم! به هرحال اگر این پست رو گذاشتید که باهاش به عده ای ثابت کنید قرآن دربرگیرنده معجزاته، نباید بگید به درک که ایمانشون سست میشه، کمی انتقاد پذیر باشید، من خیلی منطقی و مودبانه فقط از شما خواستم کمی تفکر کنید همین!
    شاد باشید
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #22

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34182
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.04
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

خیلی عالی بود . قرآن بزرگترین معجزه است

3. Top | #23

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    قوی باش،مثل درخت مرده ای که کویربعد از مدتا هنوز نتونسته تنه ی خشکشو به زمین بزنه
    شماره عضويت
    11159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.38
    تشکـر
    3,900
    تشکر شده 2,696 بار در 1,309 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badjens
    میزان امتیاز
    5

به نظر من که هر چیز و هر کسی که ادم بهش ایمان داشته باشه یه قدرت ماورایی پیدا می کنه.
    هر چقدر تعداد آدمایی که بهش ایمان دارند بیشتر باشه یا هر چقدر ایمانشون قوی تر باشه این قدرت بیشتره. حالا فکر کنید چند نفر به قران، اسلام، امام حسین، حضرت فاطمه، امام علی و بقیه ائمه اعتقاد دارند. چقدر انرژی مثبت توی همه ی اینا جمع شده که بازخوردش می تونه خیلی از گره ها رو باز کنه.
    من یه موقعی وقتی دعا می کردم و متوسل می شدم به خدا و ائمه تو دلم می گفتم که چی؟ یعنی اتفاقیم میفته؟
    ولی بیشتر که فکر کردم دیدم یکم امید می خوام تا خودم راهمو ادامه بدم. همین دعاها و همین که فکر کنم کسی هست که اگه نگام کنه زندگیم زیر و رو میشه بهم امید میده.
    بعد از اونم هیچ چیز بی ارزشی ایمان آدمارو تو این همه سال نگه نمی داره. حتما حتما حتما یه واقعیت خیلی بزرگ پشت همه اینا هست که هنوزم که هنوزه ائمه و قران و اسلام کلی مرید و معتقد داره.
    متاسفانه من مطالعه ندارم در موردشون. به حرفای ملاهام زیاد اعتقاد ندارم. اما اینو میدونه که وجودشون انقدر عزیزه که بهم دلگرمی میده. همینم برام کافیه.
    "ملکه شیشه ای"

ملکه ها همه شبیه همند
    بی اعتنا ، قوی ، مغرور
    ولی فقط یکیشون شیشه ایه..
    اونی که شکستنو باچشمای بسته ام از بر میخونه...

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

معجزات,  معجزات الانبياء,  معجزات الرسول,  معجزات القران,  معجزات موسى,  معجزات الله,  معجزات اهل البيت,  معجزات عيسى عليه السلام,  معجزات مطير,  معجزات العالم,  معجزات قرانية,  معجزات قرآن,  معجزات قرآنية علمية,  معجزات قرآن کریم,  معجزات قرآن دریا,  معجزات قرآن در زمان حال,  معجزات قرآن+pdf,  معجزات قرآن با تصویر,  معجزات قرآن و ادعیه,  معجزات قرآن ویکی پدیا,  قرآن مجید,  قرآن مجید یعنی چه,  قرآن مجید صوتی,  قرآن مجید کی فضیلت,  قرآن مجید تلاوت,  قران مجيد با ترجمه فارسي,  قرآن مجید pdf,  قرآن مجید و کریم,  قرآن مجید اندروید,  قرآن مجید کامل,  قرآن و انسان,  قرآن و انسان معاصر,  قرآن و انسان شناسی,  قرآن و انسان سازی,  قرآن و آفرینش انسان,  قرآن و مغز انسان,  قرآن و کرامت انسان,  انسان و خدا در قرآن,  انسان و طبیعت در قرآن,  کتاب انسان و قرآن,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)