صفحه 4 از 6 ... 23456
نمایش نتایج: از 151 به 200 از 253

موضوع: .::من دوست دختر میخوام::.

31323
  1. بالا | پست 151

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : .::من دوست دختر میخوام::.

حال ندارم بخونم خلاصشو به من بگید

2. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 152

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه شیشه ای نمایش پست ها
    ما هزاربارم جواب سوالاتونو بدیم بازم شما متوجه نمیشین چون نمیخواین بفهمین
    جامعه هر کاری خواست بکنه به نظر من اون ادمی که به خاطر حرف و فکر مردم خودشو محدود میکنه خیلی بدبخت و ترسوعه
    یا به یه چیزی اعتقاد داری و انجامش میدی یا خوشت نمیاد و انجام نمیدی این وسط فکر و حرف مردمم نباید مهم باشه چون این مردم پاش بیفته به خدام گیر میدن
    کدوم جواب دادی ؟ گفتم این دخترا به باباشون گفتن ؟ گفتی در مورد خورم بابام بهم اعتماد داره منم گفتم اعتماد چی داره ؟ اعتماد داره با کسی وارد روابط مخفیانه نمیشی یا اعتماد داره وارد رابط دوست پسر ودختر بشی وارد روابط عاطفی و غیره نمیشی.....

گفتم اون خانوادت ولی فردا این رابطه اخر نداشت خواستی با یکی دیگه وصلت کنی اگه روابط جنسی وعاطفی برقرار کرده باشه دیگه دختر نیست جرات داره بگه؟

گفتی فکرت جنسی منحرف و غیره و.... حرف عشق و دوست داشتن به میون اوردی .. بعد در جواب یکی دیگه اومدی گفتی دختر و پسر نیاز عاطفی و جنسی دارند و باید برطرف بشه. خب برطرف کرده نوش جونش حالا یک زن بالغ هستش ، خب دروغ گویی و کلک زدن و حربه زدن مال افراد درستکار نیست . در ثانی این دیگه عشق بازی اش کرده مگه کشته مرده شوهر که بدون عشق بره زن یکی دیگه بشه و تن اش به اون بده ؟

گفتی ازدواج سخته و... فلان به خاطر اون دوست میشن: گفتم حاظری با خانواده شوهرت زندگی کنی و خرید نکنند و عروسی نگیرند و مهریه کم بندازی و....تا به عشقت برسی اول اش جواب ندادی بعد اش شعاری جواب دادی ولی امید وارم همچین اتفاقی افتاد روی حرفت بمونی و زیرش نزنی و منطق خرج ندی .
    ولی خودت خوب می دونی دخترا از اینا به راحتی نمی گذرند و عشق و اینا الکیه.

مسله دینی اش کردی اخرشم اون حرفت بود تفسیر نمی دونم و اعتماد ندارم ایه چرا اوردی و برای چی بوده!! خوبه می دونی قران برای همه نسل ها هستش.

حرف مردم کجا بود چرا داری فراپکنی می کنی ! خودت زدی به اون راه خودت هم نمی دونی پایبند به کدوم مکتب و دینی هستی !!

خب ترسو نیستند پس ترسو نباشند کسانی که رابطه داشتند رک و راست بگند و موقع خواستگاری ادای افتاب و مهتاب ندیده ها بازی نکنند . اون که ترسی از حرف مردم نداره اینجوری هم خوب میشه ادم طرف اش می شناسه ...
    ویرایش توسط omidd : 05-12-2016 در ساعت 10:51 AM

4. بالا | پست 153

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

کسانی که رابطه داشتند رک و راست بگند و موقع خواستگاری ادای افتاب و مهتاب ندیده ها بازی نکنند
    =======

این خیلی مهمه قابل توجه آقایون و خانما چرا ادا اصول در میارید که خودتون را قالب کنید؟

5. 3 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 154

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    حال ندارم بخونم خلاصشو به من بگید
    بحث دوست و دختر پسری خوبه یابد و چه اسیب های داره و غیره هست.

سارا ازش حمایت می کنه و اسمش میزاره عشق منم می گم عشق بوده و عشق بازی اش کرده و باید با همونم ازدواج کنه نه به هر دلیلی جدا شدند اینکه می گه اینا افراد شجاع هستند و حرف مردم براشون مهم نیست خب پس کشته مرده شوهر نباشند و موقع خواستگاری یک فرده دیگه بگند عشق بازی و ... کرده و به هوای این نیاد که با یک دختر دوشیزه ازدواج می کنه . حالا طرفم هم یا قبول می کنه یا نه.

7. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 155

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

عشق امروز خیلی از ما پسرا به تخت خواب میرسه نه به سقف بالای سر و شناسنامه

حالا خانما خیلی میخان بگن عاشقن آقایون خیلی هاشون دنبال عشقن

9. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 156

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    25359
    تشکـر
    636
    تشکر شده 434 بار در 239 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
    بحث دوست و دختر پسری خوبه یابد و چه اسیب های داره و غیره هست.

سارا ازش حمایت می کنه و اسمش میزاره عشق منم می گم عشق بوده و عشق بازی اش کرده و باید با همونم ازدواج کنه نه به هر دلیلی جدا شدند اینکه می گه اینا افراد شجاع هستند و حرف مردم براشون مهم نیست خب پس کشته مرده شوهر نباشند و موقع خواستگاری یک فرده دیگه بگند عشق بازی و ... کرده و به هوای این نیاد که با یک دختر دوشیزه ازدواج می کنه . حالا طرفم هم یا قبول می کنه یا نه.
    خخخخخ دمت گرم امید جون خلاصه رو گفتی. من خودم همه پیاماتون رو نخونده بودم که سر چی با هم بحث می کردید.

خوب سارا جواب سوالات منو هنوز نداده که این حرفا رو میزنه.

همین دخترا که دوس پسر دارن اگه یکی بهتر از اون همون موقع بیاد خواستگاریشون چی کار می کنن؟ دوس پسرشون رو ول می کنن و با اون بهتره ازدواج می کنن... چرا؟ چون جرئت خواستگاری اومدن رو داشت. چون اومده و راست و مستقیم گفته با هم ازدواج کنیم و....

امید جون این دخترا نمیدونن رابطه پسرا با اونا چطوری شروع میشه. منظورم از رابطه دوستی، ازدواج و .... هر نوع رابطه ای می تونه باشه. این که پسر چطوری با یه دختر صمیمی میشه مهمه. چون اگه اشتباه باشه به همون شکل اشتباه ممکنه ولش کنه و با یکی دیگه صمیمی بشه... که توضیح داره. سر فرصت میگم.

راستی آهنگ تی ام بکس رو گوش دادی که میگه عشق و عاشقی مد شده؟؟؟ مد شده ینی این که قبلا مد نبوده در حالی که تقریبا همه اعمالی از ازل تا ابد از انسان سر میزنه از روی علاقه است و این فطرته انسانه و خدا انسان رو بر این مبنا ساخت. ینی عشق و عاشقی قبلا هم بوده اما دوست و دوست بازی مد نبوده و مد شده، نه عشق.
    ویرایش توسط ashkan1 : 05-12-2016 در ساعت 10:36 PM

11. کاربران زیر از ashkan1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 157

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    25359
    تشکـر
    636
    تشکر شده 434 بار در 239 پست
    میزان امتیاز
    0

عشق امروز خیلی از ما پسرا به تخت خواب میرسه نه به سقف بالای سر و شناسنامه

حالا خانما خیلی میخان بگن عاشقن آقایون خیلی هاشون دنبال عشقن
    داداش اصلا خیلی پسرا نمی دونن واسه چی با یه دختر صمیمی شدن. ینی به اولش نگاه نمی کنن این دخترا که چی شد پسره بهت میگه عجقم. همینطور تو تلگرام یا ... تو یه گروه هستن بعد کم کم صمیمی میشن و پسره هم که دختر ندیده و آموزش هم ندیده (خصلت پسر و دختر اینه که به سمت هم جذب میشن مخصوصا اگه نحوه ارتباط با دختر رو آموزش ندیده باشن و میتونه سمت هر دختر و پسری باشه. در این نوع جذب شدن ها و صمیمی شدن ها تو تلگرام و ... بیشتر قیافه طرف مهمه و ...) و دختره هم دنبال عشق کم کم بهم میگن عجقم و ... کم کم میرن بیرون و .... بعد همینطور کم کم واسه هم دیگه عادی میشن مخصوصا واسه پسره. بعد پسره دعوا میفته میره سراغ دختره دیگه. دختره هم میگه چرا دیگه بهم نمی گی عجقم و ... ازش ناراحت میشه. پسره اول به فکر ازدواج نبود و اگه هم بود و مصمم باید سوالاتی که تو تاییک اصلی گفتم واسش پیش میومد و ای دوستی ها و ... مستحکم نیستن و ازدواج از این طریق.

به امید هم گفتم اگه همون موقع که دختره با یکی مخفیانه دوسته یه خواستگار (نه دوست) بهتر از اون بیاد سراغش بهش جواب مثبت میده یا دچار دوگانگی میشه. عشق و دوگانگی؟؟؟؟؟ اگه واسه یه دختر متوسط از نظر قیافه خواستگار نمیاد بخاطر اینه که یا پسرایی مثل خودش میان باهاش دوس میشن و پسری هم که خوبه و میخواد بیاد خواستگاریش وقتی وضع دختره رو میبینه که دنبال دوست بازی و خودنمایی... نمیاد سراغش.

این دخترایی که تو خیابون شماره میگیرن نمی دونن پسره این شماره رو قبلا به یه دختر دیگه داده که اونو پس زده و الآن به شما داده. یا اگه به جای تو دختر خوشگل دیگه ای میدید که راحت تر میتونه با اون سر دوستی و صحبت رو باز کنه زود تر با اون دوست میشد. این دوستیا عشق نیست و جذب شدنه دو جنس مخالف به سمت همه و به خاطر تاثیر روی هم.

البته چیزی که گفتم واسه اکثر دوستی های امروزه است نه همشون.
    ویرایش توسط ashkan1 : 05-12-2016 در ساعت 11:31 AM

13. بالا | پست 158

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

واقعا متاسفم ملکه شیشه ای خیلی احمق میدونید چرا
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

14. بالا | پست 159

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    واقعا متاسفم ملکه شیشه ای خیلی احمق میدونید چرا

15. بالا | پست 160

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    تشکر شده 2,159 بار در 1,087 پست
    میزان امتیاز
    11

جدای از اینکه معتقدم دوستی که هدفش ازدواج نباشه حماقته یه سوال برام پیش اومده تا قبل از اینکه وارد این انجمن بشم همیشه فکر میکردم دخترا خیلی اهل حیا هستن و اجازه نمیدن هر کسی نزدیکشون بشه ولی الان فهمیدم خیلی احساسی ان و زود جذب میشن ولی سوالی که دارم اینه که چطور یه دختر برای دوستی راحت جذب میشه و اسیر احساسات میشه بدون اینکه اهمیت بده طرف اگه بدرد بخور بود پیشنهاد دوستی نمیداد ولی پای ازدواج که میاد وسط یه دفه همه سخت گیری ها شروع میشه. اگه بگیم هدف دختر هم دوستی بوده نه ازدواج باز برام سوال میشه چون با تاپیک هایی که اینجا خوندم اینطور متوجه شدم که دخترا فقط به قصد ازدواج دوست میشن و میخوان پسر رو برای ازدواج جذب کنن بر عکس پسرها.

16. کاربران زیر از Mohammad313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 161

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

خیلییییی احمقی که با اینا بحث میکنی خیلیییی وقتی حرف نمیفهمن و. چشماشون بستن و دهنشون بازه فقط عین طوطی یه چیز تکرار میکنن
    ویرایش توسط پریماه. : 05-12-2016 در ساعت 12:43 PM
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

18. 3 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 162

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad313 نمایش پست ها
    جدای از اینکه معتقدم دوستی که هدفش ازدواج نباشه حماقته یه سوال برام پیش اومده تا قبل از اینکه وارد این انجمن بشم همیشه فکر میکردم دخترا خیلی اهل حیا هستن و اجازه نمیدن هر کسی نزدیکشون بشه ولی الان فهمیدم خیلی احساسی ان و زود جذب میشن ولی سوالی که دارم اینه که چطور یه دختر برای دوستی راحت جذب میشه و اسیر احساسات میشه بدون اینکه اهمیت بده طرف اگه بدرد بخور بود پیشنهاد دوستی نمیداد ولی پای ازدواج که میاد وسط یه دفه همه سخت گیری ها شروع میشه. اگه بگیم هدف دختر هم دوستی بوده نه ازدواج باز برام سوال میشه چون با تاپیک هایی که اینجا خوندم اینطور متوجه شدم که دخترا فقط به قصد ازدواج دوست میشن و میخوان پسر رو برای ازدواج جذب کنن بر عکس پسرها.
    بعضی دخترا خیلی ظاهرساز و دور هستند و مظلوم نمایی می کنند.

هر جا که به منفعت اشون باشند به اون طرف خم می شند

حزب باد برازنده این ها هست.

20. 2 کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 163

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

خیلییییی احمقی که با اینا بحث میکنی خیلیییی وقتی حرف نمیفهمن و. چشماشون بستن و دهنشون بازه فقط عین طوطی یه چیز تکرار میکنن
    اینا منظورت کیان پرررر

حرف ملکه درسته اصلش ولی ذات پسرا درست نیست

دختره دوست میشه ازدواج کنه تشکیل زندگی بده پسره خیلی هاشون دوست میشن فقط واسه رابطه

22. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 164

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

اینا منظورت کیان پرررر

دختره دوست میشه ازدواج کنه تشکیل زندگی بده پسره خیلی هاشون دوست میشن فقط واسه رابطه
    نترس منظورش تو نیستی .

اخه گفتیم ماجراجوی و هوس عشق نیست و اگر عشق بوده کشته مرده شوهر نباشند و خودشون قالب نکنند بهشون بر خورده.

24. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 165

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

من نمیخام بحث کنم ولی اینا تو حرفاشون یه انگایی به ادم میچسبونند که تا مغز استخونت بسوزه
    اینا انقدر واسه رو رابطه ی جنسی بقیه زوم کردند خودشون خیلی چیزارو یادشون رفته یاد بگیرند یکیشم تحمل کردن نظرای مخالف و بحث کردنه

26. 2 کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 166

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

من نمیخام بحث کنم ولی اینا تو حرفاشون یه انگایی به ادم میچسبونند که تا مغز استخونت بسوزه
    اینا انقدر واسه رو رابطه ی جنسی بقیه زوم کردند خودشون خیلی چیزارو یادشون رفته یاد بگیرند یکیشم تحمل کردن نظرای مخالف و بحث کردنه
    چه انگی بهت چسبوندیم؟ چرا داری فراپکنی می کنی؟

به عنوان یک دختر از این روابط حمایت می کنی ما هم داریم بحث می کنیم و سوال می پرسیم.

موسی به دین خود و عیسی به دین خود ولی لطف کن تفسیر قران که بلد نیستی و حدیث هم منبع اش نمی دونی از روی دین ثابت نکن که دوستی مخفیانه منطقی هستش و به انسانیت و ... ربط نده ، بگو نظر شخصی ات هستش ، و به کسانی که هم پیشنهاد میدی اینم بهشون بگو اگر احیانا رابطه بریده شد و رابطه رنگ و بوی دیگه گرفت حتی دست دادن چه عاشقانه چه هوسا نه دیگه برای نفر بعدی فیلم بازی نکند.

28. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 167

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

وقتی سواد تفسیر نداری چرا به دختر و پسر مردم فتوا میدی؟ هر چی میشه میگید متخصص وفلان خب مجتهد هم متخصص دین هست کجا اومده دست زدن محرم و نامحرم به هم منطقی هستش؟ روابط مخفیانه منطقی هستش ؟ کجا اومد به ننه و بابا دروغ گفت ؟

ایه نخوندی و لی حدیث که به نفع ات خوندی !!خوبه !! خودت گول نزن دوستی ساده با دوست پسر و دختری فرق داره ، هیچ دوستی ساده ای مخفیانه نمیشه و عاشقی و فلان اتفاق نمی افتده

دوست شدن ، به ننه و باباشون دروغ گفتن و کلک زدن و گناه کردن و نکردن به خودشون ربط داره ولی حق ندارند جامعه بدبین کنند و به لجن بکشند تا وقتی عشق و حال می کنند روشن فکر می شند و بعد اینکه تموم شد و خواستگار اومد توبه و یاد خدا و فکر می کنند با یک توبه می تونند سر یکی دیگه شیره بمالنند.

ازادی تا وقتی داری که مانع سلب اسایش دیگران نشی وقتی امثال کسانی که با دورو ی و ..... باعث بدبینی و فساد جامعه میشند باید برخورد کرد.

ببین من سواد تفسیر ندارم شمام نداری فرق من و شما اینه ک شما 4 تا ایه حفظ کردی فکر میکنی کل قران خدا و پیامبر و دین و همه چی تو مشتته من اما من اندازه تو قران و ایه هاشو ساده نمیگیرم. اگه خدام میخاست مث شما فکر کنه یه حکم میداد کلا زنا و مردا تو 2 تا کره مختلف زندگی کنن تا فصل جفتگیریشون برسه
    شما انقدر بچه ای و ساده که نمیخای قبول کنی رابطه های ادما چقدر میتونه پیچیده باشه. شما نگران برخورد دستاشون با همی من نگران توام که با این همه فکر چرت تا اخر عمرت هیچوقت معنی زندگیو نمیفهمی.
    اگه خدا خواسته دختر و پسر با همه تنشایی که دارند کنار هم زندگی کنند پس حتما خوشش نمیاد از هم بترسن و دوری کنند که مبادا دستشون به هم بخوره. من میگم وقتتونو واسه اینکه بگین وای فلایی دست اونو گرفت وای فلانی بوسیدش وای فلانی رابطه داشته هدر ندید. همین الانی که دارین این بحثای الکیو میکنید همونا دارند زندگیشونو میکنند اما شما هنوزم بعد ماه ها درگیر اونایین. انقدر که به زندگی بقیه نگام می کنید پس کی وقت می کنید خودتون زندگی کنید؟
    رابطه های انسانی انقدر پیچیدست که هیچ ادم عاقلی به خودش اجازه نمیده بگه من 0 تا 100شو میدونم و ازش خبر دارم و بعدم حکم کنه که خوبه یا بده. هر کسی فکر میکنه دنیای ادما انقدر سادست که بتونی توش از هر رابطه ناخواسته و حس و اتفاقی جلوگیری کنید واقعا ادم ساده ایه. یا شایدم دنیاشون انقدر خالیه که هیچ کس نمیاد براش یه اتفاق دیگه رقم بزنه. ادمی که تو جامعست ادمای زیادی دور و برشن خیلی تنشا میتونه داشته باشه خیلی حسا میتونه پیدا کنه. یه ادم نرمال احساس داره میتونه بقیه رو دوست داشته باشه.
    حالا من نمیدونم چطوری یه عده میتونند در دلشونو ببندند واسه اینکه یهو دستشون به دست کسی نخوره.
    منم با دوستی که اوصول زندگیتو زیر سوال ببره مجبورت کنه از سر نیاز جنسی یه نفرو بخای قبول ندارم. به اقا اشکانم همون اول گفتم که رابطه جنسیت با دوستت به خودت مربوطه اما یه طوری برخورد کن که در حد شخصیت خودتون باشه و بعدم مجبور نشی یه روزی از سر نیاز جنسیت بخایش و بری سمتش نه از سر دوست داشتنت.
    شما فکر میکنید میشه از دخترا ترسید و ازشون دوری کرد که یهو به گناه نیفتید اما باورتون نمیشه میشه با یه دختر بود و اجازه نداد رابطه به اون مرحله برسه واسه اینه که انقدرم خودتونو قبول ندارید که بتونید جلو خودتونو بگیرید.
    وقتی همش از سر ترس از رابطه جنسی از دخترا دوری میکنید معنیش اینه فقط همین یه جنبه رو تو وجودشون درک کردید. وقتی به خاطر همین ترستون قید بودن یه دخترو میزنید معنیش اینه از خیلی چیزا خبر ندارید. بعد جنسی تو دوستی قبل از ازدواج شاید 5 درصد کل ماجرام نباشه. خیلی چیزای مهم تر هست که شماها اصلا براش یه ذره ام ارزش قائل نیستید چون مغزتون قفل کرده رو همین یه موضوع
    من نمیخام بحث کنم واسه اینکه من و شما 2 تا حرف مختلف میزنیم و حرف همو نمیفهمیم. شما همه ترس و خشم و خوشیت واسه رابطه جنسیه. من اصن این موضوعو درک نمیکنم حواسم به 95 درصد بقیه ماجراست.
    هیشکی دوست نداره گناه کنه و خودشو تو دردسر بندازه خیلیام هستند که رابطشون پاک میمونه و اصلا وارد اون مرحله نمیشه بعضیام اشتباه میکنند و کاریو میکنند که نباید بعدشم خودشون تاوانشو پس میدند. همه ی این ادما از شمایی که از ترست از دخترا فرار میکنی و جرعت نداری بهه یکیشون نزدیک شی چون میترسی کار به جاهای باریک کشیده بشه و انقدرم خودتو قبول نداری که بتونی خودتو کنترل کنی بهترند.
    همین

30. بالا | پست 168

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

ببین من سواد تفسیر ندارم شمام نداری فرق من و شما اینه ک شما 4 تا ایه حفظ کردی فکر میکنی کل قران خدا و پیامبر و دین و همه چی تو مشتته من اما من اندازه تو قران و ایه هاشو ساده نمیگیرم. اگه خدام میخاست مث شما فکر کنه یه حکم میداد کلا زنا و مردا تو 2 تا کره مختلف زندگی کنن تا فصل جفتگیریشون برسه
    شما انقدر بچه ای و ساده که نمیخای قبول کنی رابطه های ادما چقدر میتونه پیچیده باشه. شما نگران برخورد دستاشون با همی من نگران توام که با این همه فکر چرت تا اخر عمرت هیچوقت معنی زندگیو نمیفهمی.
    اگه خدا خواسته دختر و پسر با همه تنشایی که دارند کنار هم زندگی کنند پس حتما خوشش نمیاد از هم بترسن و دوری کنند که مبادا دستشون به هم بخوره. من میگم وقتتونو واسه اینکه بگین وای فلایی دست اونو گرفت وای فلانی بوسیدش وای فلانی رابطه داشته هدر ندید. همین الانی که دارین این بحثای الکیو میکنید همونا دارند زندگیشونو میکنند اما شما هنوزم بعد ماه ها درگیر اونایین. انقدر که به زندگی بقیه نگام می کنید پس کی وقت می کنید خودتون زندگی کنید؟
    رابطه های انسانی انقدر پیچیدست که هیچ ادم عاقلی به خودش اجازه نمیده بگه من 0 تا 100شو میدونم و ازش خبر دارم و بعدم حکم کنه که خوبه یا بده. هر کسی فکر میکنه دنیای ادما انقدر سادست که بتونی توش از هر رابطه ناخواسته و حس و اتفاقی جلوگیری کنید واقعا ادم ساده ایه. یا شایدم دنیاشون انقدر خالیه که هیچ کس نمیاد براش یه اتفاق دیگه رقم بزنه. ادمی که تو جامعست ادمای زیادی دور و برشن خیلی تنشا میتونه داشته باشه خیلی حسا میتونه پیدا کنه. یه ادم نرمال احساس داره میتونه بقیه رو دوست داشته باشه.
    حالا من نمیدونم چطوری یه عده میتونند در دلشونو ببندند واسه اینکه یهو دستشون به دست کسی نخوره.
    منم با دوستی که اوصول زندگیتو زیر سوال ببره مجبورت کنه از سر نیاز جنسی یه نفرو بخای قبول ندارم. به اقا اشکانم همون اول گفتم که رابطه جنسیت با دوستت به خودت مربوطه اما یه طوری برخورد کن که در حد شخصیت خودتون باشه و بعدم مجبور نشی یه روزی از سر نیاز جنسیت بخایش و بری سمتش نه از سر دوست داشتنت.
    شما فکر میکنید میشه از دخترا ترسید و ازشون دوری کرد که یهو به گناه نیفتید اما باورتون نمیشه میشه با یه دختر بود و اجازه نداد رابطه به اون مرحله برسه واسه اینه که انقدرم خودتونو قبول ندارید که بتونید جلو خودتونو بگیرید.
    وقتی همش از سر ترس از رابطه جنسی از دخترا دوری میکنید معنیش اینه فقط همین یه جنبه رو تو وجودشون درک کردید. وقتی به خاطر همین ترستون قید بودن یه دخترو میزنید معنیش اینه از خیلی چیزا خبر ندارید. بعد جنسی تو دوستی قبل از ازدواج شاید 5 درصد کل ماجرام نباشه. خیلی چیزای مهم تر هست که شماها اصلا براش یه ذره ام ارزش قائل نیستید چون مغزتون قفل کرده رو همین یه موضوع
    من نمیخام بحث کنم واسه اینکه من و شما 2 تا حرف مختلف میزنیم و حرف همو نمیفهمیم. شما همه ترس و خشم و خوشیت واسه رابطه جنسیه. من اصن این موضوعو درک نمیکنم حواسم به 95 درصد بقیه ماجراست.
    هیشکی دوست نداره گناه کنه و خودشو تو دردسر بندازه خیلیام هستند که رابطشون پاک میمونه و اصلا وارد اون مرحله نمیشه بعضیام اشتباه میکنند و کاریو میکنند که نباید بعدشم خودشون تاوانشو پس میدند. همه ی این ادما از شمایی که از ترست از دخترا فرار میکنی و جرعت نداری بهه یکیشون نزدیک شی چون میترسی کار به جاهای باریک کشیده بشه و انقدرم خودتو قبول نداری که بتونی خودتو کنترل کنی بهترند.
    همین
    طومار هم نوشتی خودت بخون فقط دور خودت می چرخی قران اره 4 تا ایه نیست و برای هر مسله ایه خودش داره پس اعتقاد نداری دم نزن.

95 درصد بقیه چیه؟ چرا اسم عشق یه گند می کشید کدوم عشقی هست که مخفیانه باشه ونتونه ابراز کنه ؟؟ اینا هوس و ماجراجویی های دوران نوجوانی هستش.

کسی که روح ضعیف داره جسمش هم به راحتی در اختیار کسی دیگه قرار میده.

امثال شما می خواهد این تو جامعه گسترش بدهید دختری رفت دوست شد حالا هر کاری کرده چون با عشق بوده پاک می تونه خودش قالب کنه.

از چی می ترسونی انگار مثل این می مونه که نگیم دزدی بده که یهو دزد میاد خونه می زنه ، کسی که خودش قالب کنه کثیف حالا یکیشم به پست من بخوره خودش قالب کنه اگر بفهم تف می کنم روش بهش میگم خوش اومدی.

می دونی زیاد عشق عشق نکن ، من از این نمی ترسیدم کار به جتای دیگه بکشه اصلا به اون مسایل فکر نمی کردم ولی دیدم ما مال هم نیستیم پا رو دلم گذاشتم وگرنه از این عشق های اب دوغ خیاری هم جرات اش دارم هم امکانش ...

فرق من و تو اینکه از اول یاد گرفتم در حق کسی بدی نکنم . دختری بخواهد هوس بازی یا به قول شما عشق بازی کنه بعد سر یکی دیگه کلاه بزاره ادم...
    ویرایش توسط omidd : 05-12-2016 در ساعت 01:56 PM

31. بالا | پست 169

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

کدوم جواب دادی ؟ گفتم این دخترا به باباشون گفتن ؟ گفتی در مورد خورم بابام بهم اعتماد داره منم گفتم اعتماد چی داره ؟ اعتماد داره با کسی وارد روابط مخفیانه نمیشی یا اعتماد داره وارد رابط دوست پسر ودختر بشی وارد روابط عاطفی و غیره نمیشی.....

اقا پدر من منو یه طوری بار اورده که از سر ترسم خودمو تو خونه حبس نکنم اما انقدریم واسه خودم و شخصیتم ارزش قائل باشم که نذارم کار به بی ناموسی برسه. چرا فکر میکنید ما دخترا اماده ایم یه پسر ازمون چیزی بخاد بعدشم ما قبول کنیم؟؟ اونی که منو دوست داره اگه نگران نیازش باشه اون موقع من دیگه دوست داشتنشو باور ندارم. اگه قرار باشه عشقی که به یه نفر دارم همه اصول و اعتقاداتمو ببره زیر لکه دیگه چیزی از من نمیمونه که بخاد بمونه کنار اون ادم و زندگی کنه. من به بقیه کاری ندارم اما خودم کنار دوست داشتنم اصول خودمو دارم که اگه قرار باشه یه ادمی بیاد و نابودشون کنه دیگه دوست داشتنمم سرجاش نمیمونه.

گفتم اون خانوادت ولی فردا این رابطه اخر نداشت خواستی با یکی دیگه وصلت کنی اگه روابط جنسی وعاطفی برقرار کرده باشه دیگه دختر نیست جرات داره بگه؟
    من ادم میشناسم که جرئت داره و گفته. الان چرا واسه کرده های بقیه منو سین جیم میکنی؟ ب من ربطی نداره که بقیه نقش بازی میکنند و راست نمیگند من ازونا دفاع نکردم ک. اره ببین نباید دروغ بگند دخترایی که دروغ میگند خیلی ادمای پلشتین. میخای همینو بزنم تو امضام تا 2 ماه نگهش دارم تا از این داستان بکشی بیرون دیگه اسفالت کردی

گفتی فکرت جنسی منحرف و غیره و.... حرف عشق و دوست داشتن به میون اوردی .. بعد در جواب یکی دیگه اومدی گفتی دختر و پسر نیاز عاطفی و جنسی دارند و باید برطرف بشه. خب برطرف کرده نوش جونش حالا یک زن بالغ هستش ، خب دروغ گویی و کلک زدن و حربه زدن مال افراد درستکار نیست . در ثانی این دیگه عشق بازی اش کرده مگه کشته مرده شوهر که بدون عشق بره زن یکی دیگه بشه و تن اش به اون بده ؟

دقیقا فکرت منحرفه نمونشم همین الان. من به اون اقا گفتم شمایی که میگی پسرا از سر نیاز جنسی میان جلو و احساساتی نیستند گفتم دخترام نیاز جنسی دارند. به همون اندازه ام پسرام نیاز عاطفی دارند. کی گفتم نیاز جنسیشون باید برطرف شه که میگی نوش جونشون اگه یه پسر مجبوره به خودش سختی بده جلو خواسته جنسیشو بگیره یه دخترم همین کارو میکنه اینا تو طبیعت ادماست. اونی که خودشو از حیوون بالا تر بدونه و باور کنه که ادمه هیچ وقت نمیاد به خاطر شهوتش یه رابطه ی خوبو خراب کنه. من از اولشم به اشکان گفتم. رابطه ی جنسی تو دوستی باعث میشه کم کم نیاز جنسیت به دوست داشتنت غلبه کنه و اون رابطه دیگه اصلا قشنگ و پاک نیست. به نظر من تو دوستی ادما نیاز عاطفی همو اقناع میکنند. دختر پسری که هنوز رابطه نگرفتند میتونند تا هر موقع که بخان صبر کنند اما اونی که طعم رابطه رفته زیر زبونش دیگه نمیشه ازش توقع داشت این کارو نکنه. رابطه جنسی مث مواد مخدره تا وقتی باهاش قاطی نشدی میتونی سمتش نری اما وقتی یه بارم امتحانش کردی دیگه هر بار تو یه الگوی تایمیک مغزت بهت یادواری میکنه که نیاز جنسی داری. واسه همینه که میگم وقتی یهکیو دوست دارم نباید بذارم کار به بی ناموسی برسه چون اینطوری زندگیای جفتمون خراب میشه و درگیر یه چیزایی میشین که فقط اولش جالبه.
    گفتی ازدواج سخته و... فلان به خاطر اون دوست میشن: گفتم حاظری با خانواده شوهرت زندگی کنی و خرید نکنند و عروسی نگیرند و مهریه کم بندازی و....تا به عشقت برسی اول اش جواب ندادی بعد اش شعاری جواب دادی ولی امید وارم همچین اتفاقی افتاد روی حرفت بمونی و زیرش نزنی و منطق خرج ندی .
    ولی خودت خوب می دونی دخترا از اینا به راحتی نمی گذرند و عشق و اینا الکیه.
    از ادمی که دوست داشتنو واسه ترسش از رابطه جنسی باور نمیکنه انتظار نداشتم اون حرفارو شعار ندونه
    مسله دینی اش کردی اخرشم اون حرفت بود تفسیر نمی دونم و اعتماد ندارم ایه چرا اوردی و برای چی بوده!! خوبه می دونی قران برای همه نسل ها هستش.
    منم مسلمونم با همین روایتا و ایه ها بزرگ شدم. گفتم که اولش دینم انسانیته بعدشم مسلمونم. من به ایه ها و تفسیرا اعتماد دارم به برداشتایی که شما ازین تفسیرا داری و باهاش میای بحث میکنی اعتماد ندارم چون شما اصولا ادم قفلی هستید که 75 درصد مغزتون درگیر رابطه جنسیه و داره اونو تحلیل و تجزیه میکنه واسه همین نمیتونی به چیزای دیگه فکر کنی

حرف مردم کجا بود چرا داری فراپکنی می کنی ! خودت زدی به اون راه خودت هم نمی دونی پایبند به کدوم مکتب و دینی هستی !!

خب ترسو نیستند پس ترسو نباشند کسانی که رابطه داشتند رک و راست بگند و موقع خواستگاری ادای افتاب و مهتاب ندیده ها بازی نکنند . اون که ترسی از حرف مردم نداره اینجوری هم خوب میشه ادم طرف اش می شناسه ...
    دخترا موقع ازدواج ادای افتاب مهتاب ندیده هارو در نیارین دروغ نگین کار بدیه 2 تای دیگتون این کارو بکنید اقا امید سکته میکنه انقدر حرص میخوره نکنید این کارارو

حله؟

32. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 170

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

چه انگی بهت چسبوندیم؟ چرا داری فراپکنی می کنی؟

به عنوان یک دختر از این روابط حمایت می کنی ما هم داریم بحث می کنیم و سوال می پرسیم.

موسی به دین خود و عیسی به دین خود ولی لطف کن تفسیر قران که بلد نیستی و حدیث هم منبع اش نمی دونی از روی دین ثابت نکن که دوستی مخفیانه منطقی هستش و به انسانیت و ... ربط نده ، بگو نظر شخصی ات هستش ، و به کسانی که هم پیشنهاد میدی اینم بهشون بگو اگر احیانا رابطه بریده شد و رابطه رنگ و بوی دیگه گرفت حتی دست دادن چه عاشقانه چه هوسا نه دیگه برای نفر بعدی فیلم بازی نکند.

شما اولش لطف کن خودتو صاحب دین ندون من هر موقع ک بخام از هرجایی ک بخام حرف میزنم به اخرین نفریم ک مربوط میشه شمایی.
    بعدشم شما اگه مومنی یه فکری واسه رفتارای داغون مضخرف خودت بکن که تو یه پاراگراف 4 تا گناه نکنی
    ادعات ک میشه سر مومنی حداقل تو بحثا عصبانی میشی خود واقعیتو نشون نده اقای امید مقدس

34. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. بالا | پست 171

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

دخترا موقع ازدواج ادای افتاب مهتاب ندیده هارو در نیارین دروغ نگین کار بدیه 2 تای دیگتون این کارو بکنید اقا امید سکته میکنه انقدر حرص میخوره نکنید این کارارو

حله؟
    خوب بلدید مغلطه کنید

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ سکته نمی کنم ولی می بینم یک عده دختر می خواهند گند دختر دیگه بشورند با حیله و حقه بدم میاد

36. بالا | پست 172

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

شما اولش لطف کن خودتو صاحب دین ندون من هر موقع ک بخام از هرجایی ک بخام حرف میزنم به اخرین نفریم ک مربوط میشه شمایی.
    بعدشم شما اگه مومنی یه فکری واسه رفتارای داغون مضخرف خودت بکن که تو یه پاراگراف 4 تا گناه نکنی
    ادعات ک میشه سر مومنی حداقل تو بحثا عصبانی میشی خود واقعیتو نشون نده اقای امید مقدس

شما معلومه مسلمونی چیه بهت برخورده گفتم حزب باد؟

یک حدیث اوردی بی ربط به وضوع اونم منبع اش خدا عالمه کجاس و اصل اش چی بوده.

خانوم ایه من تفسیر نکردم ایه معنی داره و چندین کتاب تفسیر از بزرگان هست طوری میگی با چه نیتی اوردی انگار خودم سوره نازل کردم.

نه شما فتوا بده هر جا میرسه دم از متخصص بودن می زنید خب مرجع تقلید متخصص دین کدومش گفته دوستی مخفیانه درسته؟

37. بالا | پست 173

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

طومار هم نوشتی خودت بخون فقط دور خودت می چرخی قران اره 4 تا ایه نیست و برای هر مسله ایه خودش داره پس اعتقاد نداری دم نزن.

95 درصد بقیه چیه؟ چرا اسم عشق یه گند می کشید کدوم عشقی هست که مخفیانه باشه ونتونه ابراز کنه ؟؟ اینا هوس و ماجراجویی های دوران نوجوانی هستش.

کسی که روح ضعیف داره جسمش هم به راحتی در اختیار کسی دیگه قرار میده.

امثال شما می خواهد این تو جامعه گسترش بدهید دختری رفت دوست شد حالا هر کاری کرده چون با عشق بوده پاک می تونه خودش قالب کنه.

از چی می ترسونی انگار مثل این می مونه که نگیم دزدی بده که یهو دزد میاد خونه می زنه ، کسی که خودش قالب کنه کثیف حالا یکیشم به پست من بخوره خودش قالب کنه اگر بفهم تف می کنم روش بهش میگم خوش اومدی.

می دونی زیاد عشق عشق نکن ، من از این نمی ترسیدم کار به جتای دیگه بکشه اصلا به اون مسایل فکر نمی کردم ولی دیدم ما مال هم نیستیم پا رو دلم گذاشتم وگرنه از این عشق های اب دوغ خیاری هم جرات اش دارم هم امکانش ...

فرق من و تو اینکه از اول یاد گرفتم در حق کسی بدی نکنم . دختری بخواهد هوس بازی یا به قول شما عشق بازی کنه بعد سر یکی دیگه کلاه بزاره ادم...

شما چطور وقت داری مث عقاب 24 ساعته بالا سر انجمن واسی هر پست منو 2 بار ریپلای کنی حالا وقت نداری طومار منو بخونی. عجب
    اقای مهندس شما که انقدر مشغولی این تایپیکو از همون روز اول کش نمیدادی تا وقت مام انقدر گرفته نشه سر بحث کردن با شمایی که استارتر نیستی
    شما دوست عزیر روحتو قوی نگهش دار بعدشم با عشق تقدیمش کن به عزرائیل به من چه
    جالبه هیچ جای دنیا واسه دوست داشتن کسی نمیگن روحت ضعیفه همیشه دوست داشتن نشونه ی قلب بزرگه ولی اینجا ایرانه با یه سری خشکه مذهبی روان پریش هر حرفی ممکنه بشنوی
    افرین افرین به شما که تذکیه نفس فرمودی برادر شما خوبی

38. بالا | پست 174

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

شما چطور وقت داری مث عقاب 24 ساعته بالا سر انجمن واسی هر پست منو 2 بار ریپلای کنی حالا وقت نداری طومار منو بخونی. عجب
    اقای مهندس شما که انقدر مشغولی این تایپیکو از همون روز اول کش نمیدادی تا وقت مام انقدر گرفته نشه سر بحث کردن با شمایی که استارتر نیستی
    شما دوست عزیر روحتو قوی نگهش دار بعدشم با عشق تقدیمش کن به عزرائیل به من چه
    جالبه هیچ جای دنیا واسه دوست داشتن کسی نمیگن روحت ضعیفه همیشه دوست داشتن نشونه ی قلب بزرگه ولی اینجا ایرانه با یه سری خشکه مذهبی روان پریش هر حرفی ممکنه بشنوی
    افرین افرین به شما که تذکیه نفس فرمودی برادر شما خوبی
    طومارت خوندم به خاطر اون می گم دور خودت می چرخی.

دوست داشتن دل جرات می خواهد دیگه خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ عرضه می خواهد جار بزنی و برای رسیدنش به اب و اتشی بزنی نه اینکه مخفیانه باشه.

اره واقعا دودسته مملکت به گند کشیدند هر دو یک تشابه دارند اون دوروی هست . یکی مذهب های ظاهر ساز ، یکی هم روشن فکر های های هر جا کم بیارند به قران متوسل میشند.

39. بالا | پست 175

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

شما معلومه مسلمونی چیه بهت برخورده گفتم حزب باد؟

یک حدیث اوردی بی ربط به وضوع اونم منبع اش خدا عالمه کجاس و اصل اش چی بوده.

خانوم ایه من تفسیر نکردم ایه معنی داره و چندین کتاب تفسیر از بزرگان هست طوری میگی با چه نیتی اوردی انگار خودم سوره نازل کردم.

نه شما فتوا بده هر جا میرسه دم از متخصص بودن می زنید خب مرجع تقلید متخصص دین کدومش گفته دوستی مخفیانه درسته؟

اره کلا یکی مث تو رو ادم اسم بذاره زور داره
    همه مرجع تقلیدا میگن وقتی دوستی به گناه نرسه مشکلی نداره اما موضوع اینه که شما تو تخیلتم نمیگنجه دوستی به رابطه جنسی و گناه نرسه
    ایناییم ک میگی انقدر بزرگن و حرفاشون معلومه اگه باور داشتی همون اول یه بار حرفتو میزدی میرفتی نه اینکه واسی بالا سر تایپیک هر کی اومد بیای مث طوطی حرفاتو تکرار کنی که یه موقع از یادش نره.
    تو خودتم باور نداری حرفات درسته والا انقدر واسه به کرسی نشوندنشون به خودت زحمت نمیدادی

40. بالا | پست 176

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

همه مرجع تقلیدا میگن وقتی دوستی به گناه نرسه مشکلی نداره اما موضوع اینه که شما تو تخیلتم نمیگنجه دوستی به رابطه جنسی و گناه نرسه
    ایناییم ک میگی انقدر بزرگن و حرفاشون معلومه اگه باور داشتی همون اول یه بار حرفتو میزدی میرفتی نه اینکه واسی بالا سر تایپیک هر کی اومد بیای مث طوطی حرفاتو تکرار کنی که یه موقع از یادش نره.
    تو خودتم باور نداری حرفات درسته والا انقدر واسه به کرسی نشوندنشون به خودت زحمت نمیدادی
    این حرفی که گفتی منبع اش بیار همه مراجع گفتند دوستی مخفیانه به گناه نکشه عب نداره، خودش هم همه مراجع.

اره تکرار می کنم کسی نخونده باشه بخونه و این ذهنیت قالب نشه دختر هر کار بکنه بعد خودش قالب کنه.

نکنه حرف های شما درسته ؟ گفتی هر جا کم بیار به قران و پیغمبر دارم!! اره؟

41. بالا | پست 177

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

طومارت خوندم به خاطر اون می گم دور خودت می چرخی.

دوست داشتن دل جرات می خواهد دیگه خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ عرضه می خواهد جار بزنی و برای رسیدنش به اب و اتشی بزنی نه اینکه مخفیانه باشه.

اره واقعا دودسته مملکت به گند کشیدند هر دو یک تشابه دارند اون دوروی هست . یکی مذهب های ظاهر ساز ، یکی هم روشن فکر های های هر جا کم بیارند به قران متوسل میشند.

اره دقیقا مذهبیای ریا کار جامعه رو به گند کشیدن اون یدونه دسته ایم که گفتی الان متوجه شدم شما کشفش کردی میرم تحقیق میکنم هر موقع پیداشون کردم میام بهت خبر میدم.
    اره باید خبر بدن اما اگه یدونه مثل شما تو کل خاندانشون باشه 100 درصد انقدر سر راهشون سنگ میندازن و اذیتشون میکنن که اخرش به دوست داشتنشون ک هیچ به خودشونم شک کنند.
    ادم حرفشو به نامحرم بزنه باخت داده. چون اون نامحرمه یکیه مث شما که نمیتونه برای یه لحظه ام ادمو درک کنه چون مغزش قفل کرده

42. بالا | پست 178

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

اینا منظورت کیان پرررر

سلام چطوری اصفهان خوش گذشت
    بیخیال انقدر خودتون خودتونو بد میدونید ما دخترا چیکار کنیم دیگه

43. بالا | پست 179

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

در ثانی زیاد هم جو نده من به گناه و غیره اش کاری ندارم ، منم چیزی نمی گم میگم با هم ازدواج کنند نشد دیگه سر یکی دیگه شیره نمالند این انجمن از این دخترا کم نبودند و دوستای شما اونا راهنمایی به مخفی کاری وکلاه گذاشتند کردند.

44. بالا | پست 180

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

این حرفی که گفتی منبع اش بیار همه مراجع گفتند دوستی مخفیانه به گناه نکشه عب نداره، خودش هم همه مراجع.

اره تکرار می کنم کسی نخونده باشه بخونه و این ذهنیت قالب نشه دختر هر کار بکنه بعد خودش قالب کنه.

نکنه حرف های شما درسته ؟ گفتی هر جا کم بیار به قران و پیغمبر دارم!! اره؟

بیا حکم اسلام در رابطه با روابط سالم بین دختر و پسر چیست؟ - گنجینه پاسخ‌ها - اسلام کوئست - مرجعی برای پاسخگویی به سوالات دینی، اعتقادی و شرعی
    شما اصن فرشته ی نجات این جامعه از شر افکار پلیدی باشه باشه
    اره من اولش خودم عقل دارم بعدش هر جا کم بیارم و علمم نکشه قران و دینمم هست ک سوالامو جواب بده این مشکلش کجاست؟

45. بالا | پست 181

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

اره دقیقا مذهبیای ریا کار جامعه رو به گند کشیدن اون یدونه دسته ایم که گفتی الان متوجه شدم شما کشفش کردی میرم تحقیق میکنم هر موقع پیداشون کردم میام بهت خبر میدم.
    اره باید خبر بدن اما اگه یدونه مثل شما تو کل خاندانشون باشه 100 درصد انقدر سر راهشون سنگ میندازن و اذیتشون میکنن که اخرش به دوست داشتنشون ک هیچ به خودشونم شک کنند.
    ادم حرفشو به نامحرم بزنه باخت داده. چون اون نامحرمه یکیه مث شما که نمیتونه برای یه لحظه ام ادمو درک کنه چون مغزش قفل کرده

دختر حرف دلش به بابا و ننه اش می زنه نه به غریبه .

اره یک چشم بچرخون می بینی از این ادم ها کم نیستند ، سالی یک بار کمرش به نماز خم نمیشه ، از فروع دین فقط تولی بلده ، از کتاب خوندن فقط بیانه های دکتر شریعتی و ماندلا و... بلده در حالی که مراسم ختم به گوشش قران می خوره ، دم از این می زنه قران کتاب برای مسلمونا هست و به خودش زحمت نمیده 4 تا ایه بخونه. فساد اروپا نمی بینه و فقط خوبی هاش می بینه ، فرهنگ خودش عقب افتاده ، میگه مرد های ایرانی یکی بگه اخه کجای دنیا رفتی ببنی مرد خارجی چطوره که مرد ایرانی بد می دونی!و......

46. بالا | پست 182

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

در ثانی زیاد هم جو نده من به گناه و غیره اش کاری ندارم ، منم چیزی نمی گم میگم با هم ازدواج کنند نشد دیگه سر یکی دیگه شیره نمالند این انجمن از این دخترا کم نبودند و دوستای شما اونا راهنمایی به مخفی کاری وکلاه گذاشتند کردند.
    دوستای من کار خوبی کردن نظرشونو گفتند شمام نمیدونی بدون اینجا همه نظرشونو میگن اخرش استارتر خودش انتخاب میکنه همه مث شما بیکار نیستند یه نظر بدن بعدش تا 2 ماه واسه اینکه همه براش کف نزدن خودشونو به در و دیوار بزنند ای بابا این کارا چیه هر کی ندونه فکر میکنه شما کمبود توجه داری یه حرف میزنی 100 بار میای از حرف خودت دفاع میکنی باشه اصن شما خوبی شما خیلی میفهیمی

47. بالا | پست 183

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

بیا حکم اسلام در رابطه با روابط سالم بین دختر و پسر چیست؟ - گنجینه پاسخ‌ها - اسلام کوئست - مرجعی برای پاسخگویی به سوالات دینی، اعتقادی و شرعی
    شما اصن فرشته ی نجات این جامعه از شر افکار پلیدی باشه باشه
    اره من اولش خودم عقل دارم بعدش هر جا کم بیارم و علمم نکشه قران و دینمم هست ک سوالامو جواب بده این مشکلش کجاست؟
    گفتم مغلطه می کنی این دیگه این منبع ات بود؟؟ خودت خوب بخون
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

حکم اسلام در رابطه با روابط سالم بین دختر و پسر چیست؟
    پرسش

حکم اسلام در رابطه با برقراری رابطه سالم (اگر دستم هم به طرف نخوره) چیه؟

پاسخ اجمالی

از نظر اسلام زن و مرد دو موجودی هستند که مکمل یکدیگرند و خداوند مهربان آنها را برای همدیگر آفریده است، یکی از نیازهایی که زن و مرد به همدیگر دارند ، نیاز جنسی است. اما برآورده شدن این نیاز باید در چهارچوب قوانین و دستورات اسلام باشد تا به گوهر پاکی و عفت طرفین هیچ گونه خدشه ای وارد نشود.

از نظر شرع مقدس اسلام، هر گونه ارتباط بین دختر و پسر، قبل از ازدواج، اعم از ارتباط مستقیم و غیر مستقیم، اگر با قصد لذت (جنسی) باشد یا خوف فتنه و ترس افتادن به گناه در آن ارتباط وجود داشته باشد، جایز نبوده و اشکال دارد. اما ارتباط شغلی و حرفه ای و علمی و تحصیلی، اگر باعث فتنه و مفسده نشود و موازین شرع در آن رعایت شود، اشکال ندارد.
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

بحث ما در مورد روابط دوستی دختر و پسر مخفیانه هستش .
    اگر به ارتباط شغلی و تحصیلی باشه که الی ماشالله خودم دوست دارم

48. بالا | پست 184

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

دختر حرف دلش به بابا و ننه اش می زنه نه به غریبه .

اره یک چشم بچرخون می بینی از این ادم ها کم نیستند ، سالی یک بار کمرش به نماز خم نمیشه ، از فروع دین فقط تولی بلده ، از کتاب خوندن فقط بیانه های دکتر شریعتی و ماندلا و... بلده در حالی که مراسم ختم به گوشش قران می خوره ، دم از این می زنه قران کتاب برای مسلمونا هست و به خودش زحمت نمیده 4 تا ایه بخونه. فساد اروپا نمی بینه و فقط خوبی هاش می بینه ، فرهنگ خودش عقب افتاده ، میگه مرد های ایرانی یکی بگه اخه کجای دنیا رفتی ببنی مرد خارجی چطوره که مرد ایرانی بد می دونی!و......

اینا که میگی به من چه؟
    شما چرا اینجوری؟ کلی گیر و گور تو بحث خودمون درست میکنی بعدش همه اونارو ول میکنی تازه میری پای بقیم میاری وسط. اونا هر چی گفتن برو همونارو خفت کن باشون بحث کن من همین یدونه بحثم که از سر ناچاری با شما شروع شده تموم کنم برم پی زندگیم سور میدم

49. بالا | پست 185

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

دوستای من کار خوبی کردن نظرشونو گفتند شمام نمیدونی بدون اینجا همه نظرشونو میگن اخرش استارتر خودش انتخاب میکنه همه مث شما بیکار نیستند یه نظر بدن بعدش تا 2 ماه واسه اینکه همه براش کف نزدن خودشونو به در و دیوار بزنند ای بابا این کارا چیه هر کی ندونه فکر میکنه شما کمبود توجه داری یه حرف میزنی 100 بار میای از حرف خودت دفاع میکنی باشه اصن شما خوبی شما خیلی میفهیمی
    خب گفتم دیگه یک عده دختر بخواهند گند یک دختر بشورند و سر یک پسر کلاه بزارند حس بدی پیدا می کنم.

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ کمبود توجه!! به این خیال باش

50. بالا | پست 186

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

اینا که میگی به من چه؟
    شما چرا اینجوری؟ کلی گیر و گور تو بحث خودمون درست میکنی بعدش همه اونارو ول میکنی تازه میری پای بقیم میاری وسط. اونا هر چی گفتن برو همونارو خفت کن باشون بحث کن من همین یدونه بحثم که از سر ناچاری با شما شروع شده تموم کنم برم پی زندگیم سور میدم
    بحث ما درمورد روابط دوستی مخفیانه دوست دختر و پسری هست نه روابط دوستانه شغلی و تحصیلی و غیره..... خب بفرما

51. بالا | پست 187

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

اینا که میگی به من چه؟

یک پست دیگه تو گفتی مرد های ایرانی فلان و بهمان ، ایه هم که گفتی نخوندی

52. بالا | پست 188

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

گفتم مغلطه می کنی این دیگه این منبع ات بود؟؟ خودت خوب بخون
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

حکم اسلام در رابطه با روابط سالم بین دختر و پسر چیست؟
    پرسش

حکم اسلام در رابطه با برقراری رابطه سالم (اگر دستم هم به طرف نخوره) چیه؟

پاسخ اجمالی

از نظر اسلام زن و مرد دو موجودی هستند که مکمل یکدیگرند و خداوند مهربان آنها را برای همدیگر آفریده است، یکی از نیازهایی که زن و مرد به همدیگر دارند ، نیاز جنسی است. اما برآورده شدن این نیاز باید در چهارچوب قوانین و دستورات اسلام باشد تا به گوهر پاکی و عفت طرفین هیچ گونه خدشه ای وارد نشود.

از نظر شرع مقدس اسلام، هر گونه ارتباط بین دختر و پسر، قبل از ازدواج، اعم از ارتباط مستقیم و غیر مستقیم، اگر با قصد لذت (جنسی) باشد یا خوف فتنه و ترس افتادن به گناه در آن ارتباط وجود داشته باشد، جایز نبوده و اشکال دارد. اما ارتباط شغلی و حرفه ای و علمی و تحصیلی، اگر باعث فتنه و مفسده نشود و موازین شرع در آن رعایت شود، اشکال ندارد.
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

بحث ما در مورد روابط دوستی دختر و پسر مخفیانه هستش .
    اگر به ارتباط شغلی و تحصیلی باشه که الی ماشالله خودم دوست دارم

اره مگه چشه منبعم
    همین خوبه دیگه باو گفته اگه با قصد لذت نباشه اشکال نداره اونم میگه اشکال ندراه حالا اقای امید مقدس ول نمیکنه
    تقصیری نداری معنی دوست داشتنونمیفهمی. فکر میکنی هر کی خواست یکیو دوست داشته باشه یه رابطه ی جدا باز میکنه میره جلو میگه سلام من اومدم با هم دوست مخفی بشیم
    دوست داشتنم تو همین کار و تحصیل و این چیزا پیش میاد. البته به شرط اینکه 75 درصد مغزتون قفل نباشه تا بتونید درکش کنید

53. بالا | پست 189

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

خب گفتم دیگه یک عده دختر بخواهند گند یک دختر بشورند و سر یک پسر کلاه بزارند حس بدی پیدا می کنم.

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ کمبود توجه!! به این خیال باش

اقا شما احساسات لطیفتو کنترل کن . اصن انقدر احساساتی هستی نیا بحث کن چه کاریه.
    سر همین هیجانای منفیت یه تایپیکو 17 صفحه کش میدی

54. بالا | پست 190

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

بحث ما درمورد روابط دوستی مخفیانه دوست دختر و پسری هست نه روابط دوستانه شغلی و تحصیلی و غیره..... خب بفرما
    اقای امیب دوستی دختر پسرم جدا از بقیه رابطه هاش نیست البته شما نمیتونی درک کنی چون قفلی

55. بالا | پست 191

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

یک پست دیگه تو گفتی مرد های ایرانی فلان و بهمان ، ایه هم که گفتی نخوندی
    نخیر فراپکنی نکن
    من یادم نمیاد چی بوده حالا شما اینطوری اومدی از روش تراوشات ذهنیتو بیرون میریزی
    ویرایش توسط ملکه شیشه ای : 05-12-2016 در ساعت 02:50 PM

56. بالا | پست 192

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

اره مگه چشه منبعم
    همین خوبه دیگه باو گفته اگه با قصد لذت نباشه اشکال نداره اونم میگه اشکال ندراه حالا اقای امید مقدس ول نمیکنه
    تقصیری نداری معنی دوست داشتنونمیفهمی. فکر میکنی هر کی خواست یکیو دوست داشته باشه یه رابطه ی جدا باز میکنه میره جلو میگه سلام من اومدم با هم دوست مخفی بشیم
    دوست داشتنم تو همین کار و تحصیل و این چیزا پیش میاد. البته به شرط اینکه 75 درصد مغزتون قفل نباشه تا بتونید درکش کنید
    فهمیدیم شما تا چقدر اگاهی داری ،
    این همه همکار زن و مرد هستند اونوقت همشون باید به هم عاشق بشند !!نگو خیانت زیاد شده به خاطر این طرز فکر بعضی ادم هاست ، بعضی ها جنبه ندارند و از اعتمادسو استفاده میکنند این دیگه.

خودت گول نزن شما قفل هستی فرق روابط و دوست اجتماعی با دوست دختر وپسری تشخیص نمیدی.

57. بالا | پست 193

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

فهمیدیم شما تا چقدر اگاهی داری ،
    این همه همکار زن و مرد هستند اونوقت همشون باید به هم عاشق بشند !!نگو خیانت زیاد شده به خاطر این طرز فکر بعضی ادم هاست ، بعضی ها جنبه ندارند و از اعتمادسو استفاده میکنند این دیگه.

خودت گول نزن شما قفل هستی فرق روابط و دوست اجتماعی با دوست دختر وپسری تشخیص نمیدی.

هر چی میگذره ادم بیشتر ازت ناامید میشه
    چرا همه چیو قاطی میکنی با هم اونی که ازدواج نکرده مجرده خیانت چی داره بکنه
    تا الان حرف دوستی دختر پسر بود و ما حزب باد بودیم و از خدا و قران و پیامبر دور بودیم الان تازه خائنم شدیم
    شما بیماری انگ زدن داری نمیتونی رو کسی اسم نذاری دست خودت نیست

58. بالا | پست 194

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

نخیر فراپکنی نکن
    من یادم نمیاد چی بوده حالا شما اینطوری اومدی از روش تراوشات ذهنیتو بیرون میریزی
    هر چی هم باشه حافظه خوبی دارم اینم لینک

http://forum.moshaver.co/f74/%D8%A2%...06/#post169943

59. بالا | پست 195

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

شما هر چیم نباشه خیلی وقتت ازداه بیکاری خوش ب حالت

60. بالا | پست 196

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

هر چی میگذره ادم بیشتر ازت ناامید میشه
    چرا همه چیو قاطی میکنی با هم اونی که ازدواج نکرده مجرده خیانت چی داره بکنه
    تا الان حرف دوستی دختر پسر بود و ما حزب باد بودیم و از خدا و قران و پیامبر دور بودیم الان تازه خائنم شدیم
    شما بیماری انگ زدن داری نمیتونی رو کسی اسم نذاری دست خودت نیست
    خانوم خودت میگی در اثر اینا عشق به وجود میاد مگه روابط کاری اجتماعی عشق به وجود می اید؟

انگ نزدم خودت گفتی هر جا کم بیاری طرف قران و پیغمبر و بعد ایه قران هم که نخونده قبول نداری چون می خواهی حرفت به کرسی بشونی.

اره فرق روابط دوستانه اجتماعی با رابطه مخفیانه دختر و پسری عاشقانه تشخیص نمی دهی بیهوده است باهات بحث کنم.

61. بالا | پست 197

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

شما هر چیم نباشه خیلی وقتت ازداه بیکاری خوش ب حالت
    خخخخخخخخخخخخ اره داشتم مقاله در می اوردم برای پایانه نامه ام وقتم بی خودی گرفتی !! کسی که فرق دوستی دوست دختر وپسر با ارتباط کاری و تحصیلی تشخیص نمیده بیهوده است.

62. بالا | پست 198

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

تو همون تایپیکم گفتم منظورم چی بوده نفهمیدی هنوزم نفهمیدی ازین بهبعدم نمیفهمی

63. بالا | پست 199

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

خانوم خودت میگی در اثر اینا عشق به وجود میاد مگه روابط کاری اجتماعی عشق به وجود می اید؟

انگ نزدم خودت گفتی هر جا کم بیاری طرف قران و پیغمبر و بعد ایه قران هم که نخونده قبول نداری چون می خواهی حرفت به کرسی بشونی.

اره فرق روابط دوستانه اجتماعی با رابطه مخفیانه دختر و پسری عاشقانه تشخیص نمی دهی بیهوده است باهات بحث کنم.
    اری اری بیهوده است با شما بحث نماییم
    شما 75 درصد قفلی هر چیم بگیم باز نمیفهمی. پری حق داشت من احمقم که دارم با تو بحث میکنم
    شما درستو تا phd ادامه بدی خیلی واسه جامعت مفید تری تا اینکه بیای اینجا نظر بدی وقت باارزشت بیهوده تلف شه واسه خودتم بهتره حالا خوددانی
    شب بخیر خوب بخابی

64. بالا | پست 200

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

تو همون تایپیکم گفتم منظورم چی بوده نفهمیدی هنوزم نفهمیدی ازین بهبعدم نمیفهمی
    شما فهمیدی به کسی نگو .بزار جز افتخارات باشه

صفحه 4 از 6 ... 23456

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)