مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 1 از 26 1234567891011121314151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 252

موضوع: .::من دوست دختر میخوام::.

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    25359
    عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    1.06
    تشکـر
    636
    تشکر شده 434 بار در 239 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal
    میزان امتیاز
    0

.::من دوست دختر میخوام::.

من دوست دختر میخوام که هم عشقم باشه هم عجقم.

اما چند تا سوال به ذهنم برخورده...

اول، چرا من دوست دختر میخوام؟ من اگه عاشق دوست دخترم باشم و بخوام باهاش ازدواج کنم، به خاطر عجق بینمون هم شده، قید خجالت و همه چی رو میزنم میرم خواستگاریش... میرم به پدر مادرم و پدر مادرش میگم که من عاشقشم... اما چرا نمیرم خواستگاریش و میام باهاش دوست میشم؟ من مگه عاشقش نیستم؟ من مگه اونو نمی خوام؟ نمیشه دزدکی که. بالاخره باید پدر مادرش بذارن. خوب چرا همون اول نرم خواستگاریش و بیام باهاش دوست بشم؟ دوست بشم که ببینم بهم میخوره یا نه؟ دختر مردم مگه گوجه خیاره برم وسط بازار امتحانش کنم؟ گوجه خیار به شرط چاقو هم مگه داریم؟ به نظرتون بهتر نیست از قبل از روش های دیگه در موردش تحقیق کنم بدون اینکه چیزی و حرف زیادی بینمون رد و بدل بشه ببینم خوبه یا بد و اگه خوب بود برم خواستگاریش و نامزد بشیم بدون دوستی قبلی؟ آخه انسان با گوجه خیار فرق داره. از راه های دیگه هم میشه فهمید آدم خوبیه یا نه. اگه هم پول و درآمدی نداشته باشم که بخوام برم خواستگاریش خوب چرا اصلا باید برم دنبال عشق یا اگه رفتم مگه حتما باید خودم اول همه کارا رو کنم... عقدش می کنم تا کار و بارم جور بشه بریم تو یه خونه. چرا دوستش بشم؟ که اگه یه وقت کار و بارم جور نشد ولش کنم بره؟ مگه موبایله که عوضش کنم؟ هر بلایی شده سرش بیارم بعد بدردم نخورد عوضش کنم؟ اصلا شما میرید مغازه موبایل می خرید یارو نمیذاره گوشی رو روشن کنی مگر اینکه بخوای و مطمئن باشی که می خریش. میگه برو تحقیق کن گوشی خوبیه یا بد و بعد هر وقت خواستی بخری بیا روشنش کنم. دختر از موبایل پایین تره؟چرا نرم خواستگاریش و بعد شروع کنم کارای عاشقونه واسش انجام بدم؟ به نظرتون اصرار زیاد در اینکه موبایل رو بدون هیچ پیش پرداختی بخوام از فروشنده بگیرم نمی تونه وسوسم کنه که بدزدمش یا یه سری حرکت روش بزنم؟ یه وقت موبایل رو صدمه زدم چی؟ یه وقت صفحه موبایل خش ورداشت چی؟ البته موبایل روح نداره اما دختر روح داره و روحش هم خش میفته و همچنین روح من.

دوم، من چرا باید پنهانی باهاش دوست بشم تا نه پدر و مادر خودم و نه پدر و مادر اون و نه برادرش و ... هیچ کدوم خبر نداشته باشن که من عاشق دخترشونم؟ مگه کار اشتباهی دارم انجام میدم که پنهانش می کنم؟ مگه عاشق شدن اشتباهه؟ البته بهتر بگم دوست شدن اشتباهه؟

سوم، هدفم از دوست شدن چی باشه؟ رابطه ج؟ با جسم دختره حال کنم؟ اصلا هدفم از ازدواج بعد دوستیمون چی باشه؟ به نظرتون این دوستی مثل دوستی بین دو پسر یا دو دختر نیست؟ چون اگه عشق باشه قید همه چی رو میزنم و پنهان کاری نمی کنم دستشو می گیرم میرم طلا فروشی هر چی بخواد واسش می خرم. پدر و مادرش رو هم میبرم تا نظر بدن. اگه عشق باشه دعوا این وسط معنی نداره... اگه دست انتخاب کنم دعومونا نمیشه...

چهارم. چه جالب میشه وقتی بچه هامون (ایشالاه اگه خدا بخواد) میپرسن شما چطوری با هم آشنا شدید. بد اونا به طرز بدتری با همسر آیندشون آشنا میشن. البته تا اون موقع اگه همینطور پیش بریم دیگه همسر و یکی و دوتا الی چارتا معنی نداره. بی*ناموسی معنی داره.

از کسایی که دوست دختر و دوست پسر دارن و عجق همن میخوام جوابمو بدن تا منم برم دوست دختر بگیرم. البته من و رفقام. این سوال پاسخ داده بشه میریم میگیریم. من خودم زیاد سراغ دارم. بالاخره یکیشونو انتخاب می کنم باهاشون دوست میشم.

از همه خواهش می کنم پاسخ بدن که من دوست دختر بگیرم یا نه؟

جواب سوالات منو بدین. این سوالات واسه هر کسی باید پیش بیاد. اگه عاشقی و عشقی هست

چرا خواستگاری نکنم و دوست مخفیانه بشم؟؟؟

خواستگاری سخته؟؟؟

این دختر حاضره دوست بشه و براش هر کاری بکنم و بدون هیچ تعهد؟؟؟

شما به من یکی رو نشون بدین که دختر خوش اخلاق و درستی باشه و موافق باشه با من دوست بشه تا اینکه کار و بارم جور بشه و شرایط کاملا آماده بشه... هر چند شرایط من تقریبا آماده است و... اگه میتونین واسم جور کنین من باهاش دوس که هیچی عاشقش میشم. اگه راضیه بیاد منم پسر بدی نیستم از هر نظر و وضع مالی و مادی و جسمی و همه چی خوبه و روحیاتم هم باهاش سازگاره تازه من آدمی هستم که با یه نگاه عاشق نمیشم و پس خیالش از اینکه سمت دخترای دیگه برم راحت باشه و من فقط عاشق اون میشم. اگه دختره رو پسندیدمشااا... شما فقط معرفی کنین بالاخره عاشق یکی میشم دیگه... فقط این دوستی باید بین خودمون بمونه تا موقعی که شرایط آماده بشه ها... وگرنه شرایط رو بدتر می کنه اگه پدر مادرم و پدر مادرش بفهمن من عاشقشم و...
    ویرایش توسط ashkan1 : 05-09-2016 در ساعت 10:50 PM
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. 8 کاربران زیر از ashkan1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    21877
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.22
    تشکـر
    2,288
    تشکر شده 1,703 بار در 1,083 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    5

پاسخ : .::من دوست دختر میخوام::.

می دونی نظرات مختلف یک عده از این دخترا خودشون دوست پسر داشتن روشن فکری و با کلاس بودن می دونند کار هم ندارم باهاشون فقط مشکل اینجاست که تا میگی کار خوبیه چرا ننه و بابات نمی گی میگه اونا قدیمی اند خب ، مانع میشند این حرفا مال اثر حجره و.....

تاپیک دیگه هم گفتم روابط اینا با روابط عاطفی شروع میشه و .... حالا گاها به جنسی کشیده میشه و بعد که اتش عشق سرد شد شروع به شناخت هم می کنند وعیب های هم می بینند.

بعد که جدایی صورت گرفت حالا بقیه ماجراها شکست عشقی و بیماری روحی و نمی دونم عکس دادم و فیلم داره و اینده چی میشه و به نفر بعدی چی بگم بگم زن شدم یا کلک بزنم و.....

اینا دخترا فقط خودشون گول می زنند روشن فکری وپیشرفت به کسی میگن چهار تا مقاله بین الملی داره و علم داره نه اینکه دوست پسر داشتن نشانه امروزی بودن بدونه....

4. 5 کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #3

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    قوی باش،مثل درخت مرده ای که کویربعد از مدتا هنوز نتونسته تنه ی خشکشو به زمین بزنه
    شماره عضويت
    11159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.22
    تشکـر
    4,156
    تشکر شده 2,891 بار در 1,435 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badjens
    میزان امتیاز
    6

این که دوست دختر میخای یه مسئله ی طبیعی و خیلی خوبه ادم مثل نیاز به غذا نیاز داره با غیر همجنسش باشه تا یه روالی طی بشه. این روال میتونه شناختن باشه. میتونه رابطه ی عاطفی باشه میتونه یه تجربه ی تلخ ولی باارزش باشه میتونه ام یه اشتباه خیلی بد باشه به هر حال تا یه حدی میشه درمورد انتخاب درستت قبل از اینکه وارد رابطه بشی وسواس داشته باشی و درست انتخاب کنی بعدم که وارد رابطه شدی باید خودتو برای روبه رو شدن با هر اتفاقی اماده کنی و شجاع باشی.
    به نظر من این ترسی که ما از رابطه داریم به خاطر فضای ایرانه. رابطه با جنس مخالف یه کشش طبیعی تو هر ادمیه. اصلا نباید براش هدف و قصد و غرض تعیین کنید. مثل غذا خوردن اینم یه اتفاق عادیه. فقط چون جلوشو گرفتن و تبلیغای منفی میشه همیشه ترسناک به نظر میاد. درستش اینه ادمو از یه سنی واسه این جور رابطه ها اماده کنند
    در هر حال یه چیزایی هست که هیچ کس نمیتونه به ادم بگه و خودش باید یاد بگیره. هرچقدرم این چیزارو تو سن کم تجربه کنی بهتره چون تو سن پایین خواسته های مادی ادم کمتره احساسات و معصومیتش بیشتره پس یه رابطه ی قشنگ تر به وجود میاد ولی کنارش حتما باید با آگاهی و احتیاط پیش بری چون بی تجربه ای.
    نگران خدشه دار شدن روح خودت و خودشم نباش. اینا وسواسای بیش از حده. به خاطر ترس از ناشناخته هاست. داری بیش از حد به جزئیات فکر میکنی. کنارش باید به اینم فکر کنی که ادم کامل اونیه که از غیر همجنسش شناخت کافی داشته باشه یه سری تجربه هارو داشته باشه تا بتونه موفق تر زندگی کنه. اینارو بدون توجه به دین و اوضاع ایران بهش فکر کن. به عنوان یه ادم بالغ به این قضیه نگاه کن. در مورد رابطتونم میتونید کنترلش کنی که به کسی اسیب نرسه که البته سخته. یه راه دیگم داری که کلا سمت این داستانا نری و خودتو از کلی تجربه ی قشنگ و ترسناک و خوب و بد محروم کنی
    "ملکه شیشه ای"

ملکه ها همه شبیه همند
    بی اعتنا ، قوی ، مغرور
    ولی فقط یکیشون شیشه ایه..
    اونی که شکستنو باچشمای بسته ام از بر میخونه...

6. 6 کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #4

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    21877
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.22
    تشکـر
    2,288
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه شیشه ای نمایش پست ها
    این که دوست دختر میخای یه مسئله ی طبیعی و خیلی خوبه ادم مثل نیاز به غذا نیاز داره با غیر همجنسش باشه تا یه روالی طی بشه. این روال میتونه شناختن باشه. میتونه رابطه ی عاطفی باشه میتونه یه تجربه ی تلخ ولی باارزش باشه میتونه ام یه اشتباه خیلی بد باشه به هر حال تا یه حدی میشه درمورد انتخاب درستت قبل از اینکه وارد رابطه بشی وسواس داشته باشی و درست انتخاب کنی بعدم که وارد رابطه شدی باید خودتو برای روبه رو شدن با هر اتفاقی اماده کنی و شجاع باشی.
    به نظر من این ترسی که ما از رابطه داریم به خاطر فضای ایرانه. رابطه با جنس مخالف یه کشش طبیعی تو هر ادمیه. اصلا نباید براش هدف و قصد و غرض تعیین کنید. مثل غذا خوردن اینم یه اتفاق عادیه. فقط چون جلوشو گرفتن و تبلیغای منفی میشه همیشه ترسناک به نظر میاد. درستش اینه ادمو از یه سنی واسه این جور رابطه ها اماده کنند
    در هر حال یه چیزایی هست که هیچ کس نمیتونه به ادم بگه و خودش باید یاد بگیره. هرچقدرم این چیزارو تو سن کم تجربه کنی بهتره چون تو سن پایین خواسته های مادی ادم کمتره احساسات و معصومیتش بیشتره پس یه رابطه ی قشنگ تر به وجود میاد ولی کنارش حتما باید با آگاهی و احتیاط پیش بری چون بی تجربه ای.
    نگران خدشه دار شدن روح خودت و خودشم نباش. اینا وسواسای بیش از حده. به خاطر ترس از ناشناخته هاست. داری بیش از حد به جزئیات فکر میکنی. کنارش باید به اینم فکر کنی که ادم کامل اونیه که از غیر همجنسش شناخت کافی داشته باشه یه سری تجربه هارو داشته باشه تا بتونه موفق تر زندگی کنه. اینارو بدون توجه به دین و اوضاع ایران بهش فکر کن. به عنوان یه ادم بالغ به این قضیه نگاه کن. در مورد رابطتونم میتونید کنترلش کنی که به کسی اسیب نرسه که البته سخته. یه راه دیگم داری که کلا سمت این داستانا نری و خودتو از کلی تجربه ی قشنگ و ترسناک و خوب و بد محروم کنی
    شما تجربه داری؟؟

این تجربه خوب بود یا بد ؟

ثمره اش چی بود؟

خب این تجربه برای ایند هات چقدر تاثیر داره ؟

تو از نظر یک دختر این حرف می زنی از نظر پدرت که نمی تونی و احساسات اون درک نمی کنی که !! می دونی یک مرد به ناموس اش چه غیرتی داره ؟؟ می دونی پدرت بدونه چه حالی میشه ؟اگر این روابط به جاهای دیگه کشیده بشه که بدتر...

خب این رابطه به جدای کشیده بشه همین دختر روشن فکر تا چقدر دل و جرات داره رابطه گذشته مخفی نکنه ؟

خب تو از حس دخترا می گی حالا من از پسرا بگم کسی بخواهد با دختری که خوشش اومده رابطه چه دوستی و ازدواج غیره داشته باشه وقتی بدونه قبل اون دست کسی بهش خورده اگر عاشق اش باشه واقعا حس بدی پیدا می کنه و اگر نه یا می گه ما به درد هم نمی خوریم یا اینکه برای چند روز خوشی خودش باهاش فقط دوست میشه....
    ویرایش توسط omidd : 05-08-2016 در ساعت 10:37 PM

8. 2 کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #5

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    قوی باش،مثل درخت مرده ای که کویربعد از مدتا هنوز نتونسته تنه ی خشکشو به زمین بزنه
    شماره عضويت
    11159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.22
    تشکـر
    4,156
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badjens
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
    شما تجربه داری؟؟

این تجربه خوب بود یا بد ؟

ثمره اش چی بود؟

خب این تجربه برای ایند هات چقدر تاثیر داره ؟

تو از نظر یک دختر این حرف می زنی از نظر پدرت که نمی تونی و احساسات اون درک نمی کنی که !! می دونی یک مرد به ناموس اش چه غیرتی داره ؟؟ می دونی پدرت بدونه چه حالی میشه ؟اگر این روابط به جاهای دیگه کشیده بشه که بدتر...

سوالای شخصیو ک نمیتونم جواب بدم. در مورد احساسات پدرمم ایشون خودشون مشکلی ندارند چون بهم اعتماد دارند.
    فقط همینو بگم که به نظرم تجربه داشتن حتی تجربه ی بد بهتر از خامی و ترسو بدن و پوچ بودنه. ما یه بار بیشتر زندگی نمیکنیم. هیچی غیر اعتقادای خودمون انقدری مهم نیست که بخاد محدودمون کنه.
    "ملکه شیشه ای"

ملکه ها همه شبیه همند
    بی اعتنا ، قوی ، مغرور

10. 4 کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. Top | #6

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    21877
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.22
    تشکـر
    2,288
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    5

سوالای شخصیو ک نمیتونم جواب بدم. در مورد احساسات پدرمم ایشون خودشون مشکلی ندارند چون بهم اعتماد دارند.
    فقط همینو بگم که به نظرم تجربه داشتن حتی تجربه ی بد بهتر از خامی و ترسو بدن و پوچ بودنه. ما یه بار بیشتر زندگی نمیکنیم. هیچی غیر اعتقادای خودمون انقدری مهم نیست که بخاد محدودمون کنه.
    خب این رابطه به جدای کشیده بشه همین دختر روشن فکر تا چقدر دل و جرات داره رابطه گذشته مخفی نکنه ؟

خب تو از حس دخترا می گی حالا من از پسرا بگم کسی بخواهد با دختری که خوشش اومده رابطه چه دوستی و ازدواج غیره داشته باشه وقتی بدونه قبل اون دست کسی بهش خورده اگر عاشق اش باشه واقعا حس بدی پیدا می کنه و اگر نه یا می گه ما به درد هم نمی خوریم یا اینکه برای چند روز خوشی خودش باهاش فقط دوست میشه....

12. 2 کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. Top | #7

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    25359
    عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    1.06
    تشکـر
    636
    تشکر شده 434 بار در 239 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal
    میزان امتیاز
    0

می دونی نظرات مختلف یک عده از این دخترا خودشون دوست پسر داشتن روشن فکری و با کلاس بودن می دونند کار هم ندارم باهاشون فقط مشکل اینجاست که تا میگی کار خوبیه چرا ننه و بابات نمی گی میگه اونا قدیمی اند خب ، مانع میشند این حرفا مال اثر حجره و.....

تاپیک دیگه هم گفتم روابط اینا با روابط عاطفی شروع میشه و .... حالا گاها به جنسی کشیده میشه و بعد که اتش عشق سرد شد شروع به شناخت هم می کنند وعیب های هم می بینند.

بعد که جدایی صورت گرفت حالا بقیه ماجراها شکست عشقی و بیماری روحی و نمی دونم عکس دادم و فیلم داره و اینده چی میشه و به نفر بعدی چی بگم بگم زن شدم یا کلک بزنم و.....

اینا دخترا فقط خودشون گول می زنند روشن فکری وپیشرفت به کسی میگن چهار تا مقاله بین الملی داره و علم داره نه اینکه دوست پسر داشتن نشانه امروزی بودن بدونه....
    مرسی

مرسی ملکه. پاسخ سوالای منو ندادی. آدم بالغ به دین توجه می کنه، نه به دینداران و ایران. بهم میگی برو جلو و تجربه کن یا نرو جلو. خوبه نمی خوام سیگاری بشم
    ویرایش توسط ashkan1 : 05-08-2016 در ساعت 10:44 PM

14. 2 کاربران زیر از ashkan1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. Top | #8

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    21877
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.22
    تشکـر
    2,288
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    5

خب این شد پس پدرت می دونه دوست پسر داری و یا داشته باشی براش مهم نیست ؟

و اگر احیانا به روابط دیگه مثل جنسی هم کسیده بشه چی ؟

منظورت از اعتماد داره چیه ؟ اعتماد داره با کسی رابطه مخفیانه نداری یا اینکه اعتماد داره این روابط به سمت جنسی کشیده نمیشه.

جنسی می تونه معاشقه مثل لب و بوس و....

16. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. Top | #9

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    رزم فرزندان لر قبل از آنكه شنيدني باشد ديدني است. مقام معظم انقلاب
    شماره عضويت
    25315
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.20
    تشکـر
    2
    تشکر شده 77 بار در 49 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

من اعتقاد خودمو می گم و کاری به دیگر دوستان ندارم .
    در خصوص رابطه دوجنس متفاوت حدودی از طرف خدا تعیین شده و چون اون منو آفریده پس میدونه که چی برام خوبه و چی نیست . اما ممکنه بعضی بگن آقا ما عقل داریم و الان هم قرن 21 هست به عبارتی شرع رو جدای از عقل می دونن ، خدمته این دسته از دوستان هم بگم دوستی بین دو جنس مخالف اصلا درست نیست به خاطر اینکه جنس مرد یه کشش فوق العاده داره نسبت به دختر و این کشش سر منشا جنسی داره تا عاطفی اما در دختران سر منشا عاطفی داره ، حالا پسر با دختر دوست میشه و چون منشا و محرک برا پسر جنسی هست می خواد به هر طریقی به مقصودش که همون ارتباط کامل یا ناقص جنسی هست برسه که اینجا همون زنگ خطر هست پسر میدونه که زن عاطفی هست و از این در وارد میشه و می خواد به هدفش برسه .
    خوب وقتی یه ارتباط جنسی هم بین پسر و دختر صورت می گیره تبعاتی برا هر دو طرف داره
    برا پسر میشه بی اعتمادی نسبت به جنس مخالف ، تن ندادنراحت به ازدواج ، تنوع طلبی
    برا دختر میشه ضربه به جسمش ، بی اعتمادی نسبت به جنس مخالف
    شاید دوستان بگن ما دوست میشیم اما ارتباطمونو کنترلمی کنیم که خیالشونو راحت کنم و بگم محاله به قول یه معلمی که داشتم مگه میشه پنبه و آتش کنار هم باش !
    به نظرتون میشه؟

18. 4 کاربران زیر از seyyedmahdifatemi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. Top | #10

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    11159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.22
    تشکـر
    4,156
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badjens
    میزان امتیاز
    6

اینی که میگی مگه تو ازدواج اتفاق نمیفته؟ همه رابطه ها یه روند سینوسی دارند واسه خوب و بد بودنشون. زن و شوهرام همینجورند.
    اگه سرنوشت یکیو قبل از ازدواج میذاره سر راهت واسه چی نباید انقدر جرعتشو داشته باشی که باهاش باشی؟
    ادم 30 - 35 ساله دیگه فقط میخاد غذا و جای خوابش اماده باشه و یه زندگی اروم داشته باشه. الانم خیلیا تو سن پایین ازدواج نمی کنند. چه فایده تو سن بالا کنار کسی باشی اما دیگه شور و انگیزه و جوونی نداشته باشی.
    شما یه سری چیزای ساده پیش پا افتاده رو برای خودت 10 برابر بزرگ میکنی به هیچ عنوانم حاضر نیستی دست از عقایدت برداری هر جاام میتونی میری عقایدتو به همه تحمیل میکنی بدون اینکه حتی یه درصد به حرفاشون فکر کنی
    "ملکه شیشه ای"

ملکه ها همه شبیه همند
    بی اعتنا ، قوی ، مغرور

20. 2 کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)