مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 14 از 26 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 131 به 140 از 252

موضوع: .::من دوست دختر میخوام::.

1. Top | #131

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    21877
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.64
    تشکـر
    2,286
    تشکر شده 1,691 بار در 1,078 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

پاسخ : .::من دوست دختر میخوام::.

نقل قول نوشته اصلی توسط positive نمایش پست ها
    تا جایی که اطلاعات کم بنده یاری میکنه ؛ یادم نمیاد پیامبره خدا کسی رو با فشار و زور به اسلام دعوت کرده باشن ... !
    ولی نمیدونم چرا ما انسان ها میخوایم با فشار و زور یه چیزی رو به هم نوع خودمون تحمیل کنیم !!
    هر شخصی یک سبک زندگی رو دوست داره ؛ یا راهش تماما با اسلام پیش میبره ، یا با بخشیش ، یا اصلا بدون دین
    اگر کسی میخواد راهنمایی بکنه ؛ تو یک چارچوب معین باید این کار رو بکنه
    متاسفانه چیزی که خیلی تو این انجمن شاهدشیم ، اینه که با زور و تحقیر میخوایم یه چیزی رو ثابت کنیم
    اینقدر هم خواهشا جوش نزنید ؛ تا حالا کسی رو ندیدم که ادعا کنه من پاکم و 100 درصد بدون گناه و خطایی مستقیم میرم بهشت
    به شخصه تا حالا با دختری در ارتباط نبودم ، اما ممکنه صدها اشتباه وقیح تری رو مرتکب شده باشم
    همه ی ماها گناهکاریم ؛ علنا یا غیر علنا
    بهتره بزاریم هر شخص خودش مسیر خودش رو انتخاب کنه ...
    اگر سخن مفیدی دارید ؛ بسم الله بفرمایید
    اگر به نظر کسی مناسب برسه به اندازه کافی ازش برداشت میکنه
    و اینکه خیلی بهتره که کلاه خودمون رو سفت بچسبیم تا باد نبره .

قضیه شده مثل فرزاد حسنی !
    هرکاری دلش میخواد میکنه ؛ بعد میگه من پاکه پاکم و سر پل سراط حساب تک تک آدما رو میرسم :d
    داداش کی خواست کسی هدایت کنه!! ما داشتیم در مورد اسیب های روابط مخفیانه صحبت می کردیم و اصرار هم داشت این ماجراجویی و هوس عشق منم چند تا ازش سوال پرسیدم انوقت پاشد برام حدیث که خودش هم صحت و جعلی بودن اون اطمینان نداره اورد اونم اشاره به موضوعی دیگه داره حدیث . بعد منم گفتم اگر واقعا به پیغمبر اعتقاد داری ایه صریح قران داری مقابلش می ایستی.

می دونی این افراد پیغمبر نتونسته هدایت کنه چه برسه کسای دیگه ، منم ادعای ندارم و کسی هم نمی خواهم هدایت کنم ولی برام مشخص شد این افراد حزب باد تشریف دارند هر کجا به نفع شون باشه طرف اونجا هستند .
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #132

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    قوی باش،مثل درخت مرده ای که کویربعد از مدتا هنوز نتونسته تنه ی خشکشو به زمین بزنه
    شماره عضويت
    11159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.15
    تشکـر
    3,909
    تشکر شده 2,716 بار در 1,320 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badjens
    میزان امتیاز
    5

هی میگه حزب باد
    اقا ما نخایم تو این انجمن حرفامون از فیلتر اظهار نظر شما رد شه باید کیو ببینیم؟؟؟ شدی ناظر انجمن هر کی یه چی میگه شما تشریف سوهان روحتو میاری اصلاح و ویرایش میکنی
    مثلا ما چیکار کردیم که پیامبرم نتونست مارو هدایت کنه؟ اینارو خود پیامبر به شما گفتند یا بهتون وحی شده اقا امید مقدس؟.... تو از کجا میدونی من از اعتبار روایته خبر ندارم؟ دیگه ذهن خونیم که میکنی. همش داره به هنرات اضافه میشه. ادم پر ادعای نفهمی مث شما خدام بیاد واسش حرف بزنه بازم سر حرف خودش میمونه. اقا شما هر اعتقادی داری داشته باش حرفتو بزن برو رد کارت چیکار داری که بقیه چی میگن اصن؟
    عجبا
    "ملکه شیشه ای"

ملکه ها همه شبیه همند
    بی اعتنا ، قوی ، مغرور
    ولی فقط یکیشون شیشه ایه..
    اونی که شکستنو باچشمای بسته ام از بر میخونه...

3. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #133

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    21877
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.64
    تشکـر
    2,286
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه شیشه ای نمایش پست ها
    هی میگه حزب باد
    اقا ما نخایم تو این انجمن حرفامون از فیلتر اظهار نظر شما رد شه باید کیو ببینیم؟؟؟ شدی ناظر انجمن هر کی یه چی میگه شما تشریف سوهان روحتو میاری اصلاح و ویرایش میکنی
    مثلا ما چیکار کردیم که پیامبرم نتونست مارو هدایت کنه؟ اینارو خود پیامبر به شما گفتند یا بهتون وحی شده اقا امید مقدس؟.... تو از کجا میدونی من از اعتبار روایته خبر ندارم؟ دیگه ذهن خونیم که میکنی. همش داره به هنرات اضافه میشه. ادم پر ادعای نفهمی مث شما خدام بیاد واسش حرف بزنه بازم سر حرف خودش میمونه. اقا شما هر اعتقادی داری داشته باش حرفتو بزن برو رد کارت چیکار داری که بقیه چی میگن اصن؟
    عجبا
    حزب باد شاخ و دم نداره که!!!

خودت گفتی هر جا کم بیارم پیامبر و قران دارم و پیرو قانون انسانیت هستم خودم هر جور دلم بخواهد تفسیر می کنم!!

خب از پیامبر حدیث میاری اینم حدیث شماست حالا نمی دونم منبع اش لطف کنی ممنون میشم :

شمام لیاقتت اینه بشینی واس کرده و نکرده بقیه جوش بزنی کلا تو این دنیا شما تماشاچی فقط بعدشم نهایت سخنرانیای کوبنده بکنی بقیه رو محکو کنی که شما گناهکاری فقط ما خوبیم.
    از پیامبرم روایت داریم که وقتی تو جامعه گشتی و با ادما قاطی شدی و یه زندگی عادی داشتی بعدش تونستی خودتو پاک نگه داری اونوقت ارزش داره کارت اما وقتی میشینی از دور بقیه رو نگاه میکنی جرعتشو نداری یه زندگی معمولی داشته باشی دیگه پاک نیستی فقط اکبندی.
    اگر به حدیث اعتقاد داری خب قران سوره واضح اومده دوستی مخفیانه نکنید !! دیگه این کجاش تفسیر می خواهد حالا میگی قران دوتا ایه نیست خب شما ایه دیگه بیار که بگه دوستی مخفیانه عشق هست.

می دونی مشکل بعضی دخترا چیه دین خوبه هر کجاش که به اونا منفعت داره مثلا تا به مهریه می رسه دین خدا نمی شه دخالت کرد ولی حالا

بیا بگه زنان نباید بی حجاب باشه فورا واکنش نشون میدهند. . پسر صیغه کنه میشه بد ولی دختر بره با یکی دیگه بخوابه و بعد توبه کنه خدا اون می بخشه و به همین خاطر می تونه سر یکی دیگه شیره بماله.

مرد خیانت کنه جبهه می گیرید که مرد ها فلان و بهمان ولی زن خیانت کنه میگن مرد براش کم گذشته و عواطف اون نادیده گرفته!!و.....

این منطق بعضی از حزب بادی ها هست.

حالا تو هم می خواهی بگی دوستی مخفیانه خوبه و خب از نظرت خوب باشه کار نداریم ولی وقتی حدیث و پیغمبر وسط می کشی باید اونجای هم که به ضررت هست هم ببینی ..... ایه واضح قران نمی دونم چجوری تفسیر می کنه که میشه کارت درست.

خود دانی .
    ویرایش توسط omidd : 05-10-2016 در ساعت 11:47 AM

5. Top | #134

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    قوی باش،مثل درخت مرده ای که کویربعد از مدتا هنوز نتونسته تنه ی خشکشو به زمین بزنه
    شماره عضويت
    11159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.15
    تشکـر
    3,909
    تشکر شده 2,716 بار در 1,320 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badjens
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
    حزب باد شاخ و دم نداره که!!!

خودت گفتی هر جا کم بیارم پیامبر و قران دارم و پیرو قانون انسانیت هستم خودم هر جور دلم بخواهد تفسیر می کنم!!

خب از پیامبر حدیث میاری اینم حدیث شماست حالا نمی دونم منبع اش لطف کنی ممنون میشم :

من نگفتم هر جور دلم بخاد تفسیر میکنم برداشت توعه این. من هر جور درست باشه تفسیر میکنم حالا اینکه جناب عالی این درستو درک نمیکنی ب خاطر اینه که تو تواناییت نی دست خودت نیست منم دیگه حرفی ندارم.

اگر به حدیث اعتقاد داری خب قران سوره واضح اومده دوستی مخفیانه نکنید !! دیگه این کجاش تفسیر می خواهد حالا میگی قران دوتا ایه نیست خب شما ایه دیگه بیار که بگه دوستی مخفیانه عشق هست.

می دونی مشکل بعضی دخترا چیه دین خوبه هر کجاش که به اونا منفعت داره مثلا تا به مهریه می رسه دین خدا نمی شه دخالت کرد ولی حالا

بیا بگه زنان نباید بی حجاب باشه فورا واکنش نشون میدهند. . پسر صیغه کنه میشه بد ولی دختر بره با یکی دیگه بخوابه و بعد توبه کنه خدا اون می بخشه و به همین خاطر می تونه سر یکی دیگه شیره بماله.

مرد خیانت کنه جبهه می گیرید که مرد ها فلان و بهمان ولی زن خیانت کنه میگن مرد براش کم گذشته و عواطف اون نادیده گرفته!!و.....

این منطق بعضی از حزب بادی ها هست.

حالا تو هم می خواهی بگی دوستی مخفیانه خوبه و خب از نظرت خوب باشه کار نداریم ولی وقتی حدیث و پیغمبر وسط می کشی باید اونجای هم که به ضررت هست هم ببینی ..... ایه واضح قران نمی دونم چجوری تفسیر می کنه که میشه کارت درست.

خود دانی .
    اخه کجای قران اومده دوستی مخفیانه نکنید؟ چرا از خودتون حرف میزنید؟ اقا شما نمیتونی نکن چیکار بقیه داری؟ اصن منم دوست نیستم با کسی ولی میخام بدونم چیه که تا شما میشنوی خونت به جوش میاد میخای بری همه کاسه کوزه اونارو بشکنی هی تو گوششون میخونی گناهه نکنید؟ انگاری داری از حسودی سنکوپ میکنی. انگاری عقده کردی سر این داستانا.
    اصن همینه که هست روال جامعست واقعیته اتفاقیه که داره میفته. خیلی از دخترا قبل ازدواج با کسی شاید دوست شند بعدشم هزارتا اتفاق شاید بیفته از هم جدا شدند بعدشم زندگی خودشونه حریم شخصیشونه دلشون نمیخاد به کسی بگن چیا گذشته. هیشکیم حق نداره ازشون بخاد. یه زن شوهر دار وقتی ازدواج میکنه مسئوله به شوهرش خیانت نکنه وقتی هنوز مجرده که هنوز کسی نی که نخاد بهش خیانت کنه. تا مجرده ازاده هر کار دوست داشت بکنه. به کسیم ربطی نداره. شما سعی کن زرنگ باشی رکب نخوری ازین ادما.
    اصن انقدر فوبیای این داستانارو داری انقدر 24 ساعته بهشون فکر میکنی اگه یه روزی بیای بگی زن خودم بهم دروغ گفته قبلا با کسی خوابیده بوده من یه درصدم تعجب نمی کنم چون امکان نداره ادم به یه چیزی این همه فکر کنه و بعدش به خودش جذبش نکنه
    شما که طاقت شنیدن 4 تا نظر مخالف خودتو نداری سریع خونت به جوش میاد مجبور نیستی بیای تو این انجمن که همه ادمی با هر عقیده ای میان توش نظر میدن. برو یه جا که همه شبیه خودتن تا واست کف بزنند. اینجا هر کی ازاده هر نظری داره بگه اخرشم استارتر خودش باید تصمیم بگیره شما لطف کن جایگزین عقل و شعور ادما نشو.
    "ملکه شیشه ای"

ملکه ها همه شبیه همند
    بی اعتنا ، قوی ، مغرور
    ولی فقط یکیشون شیشه ایه..
    اونی که شکستنو باچشمای بسته ام از بر میخونه...

6. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #135

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    21877
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.64
    تشکـر
    2,286
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

اخه کجای قران اومده دوستی مخفیانه نکنید؟ چرا از خودتون حرف میزنید؟ اقا شما نمیتونی نکن چیکار بقیه داری؟ اصن منم دوست نیستم با کسی ولی میخام بدونم چیه که تا شما میشنوی خونت به جوش میاد میخای بری همه کاسه کوزه اونارو بشکنی هی تو گوششون میخونی گناهه نکنید؟ انگاری داری از حسودی سنکوپ میکنی. انگاری عقده کردی سر این داستانا.
    اصن همینه که هست روال جامعست واقعیته اتفاقیه که داره میفته. خیلی از دخترا قبل ازدواج با کسی شاید دوست شند بعدشم هزارتا اتفاق شاید بیفته از هم جدا شدند بعدشم زندگی خودشونه حریم شخصیشونه دلشون نمیخاد به کسی بگن چیا گذشته. هیشکیم حق نداره ازشون بخاد. یه زن شوهر دار وقتی ازدواج میکنه مسئوله به شوهرش خیانت نکنه وقتی هنوز مجرده که هنوز کسی نی که نخاد بهش خیانت کنه. تا مجرده ازاده هر کار دوست داشت بکنه. به کسیم ربطی نداره. شما سعی کن زرنگ باشی رکب نخوری ازین ادما.
    اصن انقدر فوبیای این داستانارو داری انقدر 24 ساعته بهشون فکر میکنی اگه یه روزی بیای بگی زن خودم بهم دروغ گفته قبلا با کسی خوابیده بوده من یه درصدم تعجب نمی کنم چون امکان نداره ادم به یه چیزی این همه فکر کنه و بعدش به خودش جذبش نکنه
    شما که طاقت شنیدن 4 تا نظر مخالف خودتو نداری سریع خونت به جوش میاد مجبور نیستی بیای تو این انجمن که همه ادمی با هر عقیده ای میان توش نظر میدن. برو یه جا که همه شبیه خودتن تا واست کف بزنند. اینجا هر کی ازاده هر نظری داره بگه اخرشم استارتر خودش باید تصمیم بگیره شما لطف کن جایگزین عقل و شعور ادما نشو.
    خب منبع حدیث ات بیار

اینم ایه قرانی:آیه 5 سوره مبارکه مائده :الْیَوْمَ أُحِلَّ لَکُمُ الطَّیِّبَاتُ وَطَعَامُ الَّذِینَ أُوتُواْ الْکِتَابَ حِلٌّ لَّکُمْ وَطَعَامُکُمْ حِلُّ لَّهُمْ وَالْمُحْصَنَاتُ مِنَ الْمُؤْمِنَاتِ وَالْمُحْصَنَاتُ مِنَ الَّذِینَ أُوتُواْ الْکِتَابَ مِن قَبْلِکُمْ إِذَا آتَیْتُمُوهُنَّ أُجُورَهُنَّ مُحْصِنِینَ غَیْرَ مُسَافِحِینَ وَلاَ مُتَّخِذِی أَخْدَانٍ وَمَن یَکْفُرْ بِالإِیمَانِ فَقَدْ حَبِطَ عَمَلُهُ وَهُوَ فِی الآخِرَةِ مِنَ الْخَاسِرِینَ ﴿5﴾
    امروز چیزهاى پاکیزه براى شما حلال شده و طعام کسانى که اهل کتابند براى شما حلال و طعام شما براى آنان حلال است و [بر شما حلال است ازدواج با] زنان پاکدامن از مسلمان و زنان پاکدامن از کسانى که پیش از شما کتاب [آسمانى] به آنان داده شده به شرط آنکه مهرهایشان را به ایشان بدهید در حالى که خود پاکدامن باشید نه زناکار و نه آنکه زنان را در پنهانى دوست ‏خود بگیرید و هر کس در ایمان خود شک کند قطعا عملش تباه شده و در آخرت از زیانکاران است (5)
    آیه 25 سوره نساء به مردان می گوید با دخترانی که روابط دوستی مخفیانه ای با دیگران داشته اند ازدواج نکنید ... [فانکحوهن باذن اهلهن و اتوهن اجورهن بالمعروف محصنات غیر مسافحات و لا متخذات اخدان] یعنی آنان را با اجازه خانواده هایشان به همسری خود در آورید و مهرشان را به طور پسندیده به آنان بدهید [به شرط آنکه] پاکدامن باشند و زناکار و دوست گیران پنهانی نباشند.

می دونی اولین پستی این انجمن گذاشتم در مورد دختری بود که قبلا رابطه داشت و خواستگارش کسی بود که روابط نامشروع داشت و خوب می دونست و بنده جز اونای بودم که گفتم شما توبه کردی و نباید با زنا کار ازدواج کنید.

ولی ادم رفته رفته تجربه و اگاهی اش بیشتر میشه و وقتی هرزگی این دست افراد دیدم ، دیگه فهمیدم گول نخوردند خودشون می خواستند پس بهتره با امثال خودشون ازدواج کنند وگرنه ادم کثیفی هستند.

در مورد گذشته به خوش ربط داره اره به خودش ربط داره ولی کسی که رابطه داشته دیگه دوشیزه نیست نمی تونه خودش دختر قالب کنه.

در مورد اینکه منم دچار اش میشم یا نه ، خب طرفم کثافت باشه خب سرم شیره بماله ولی در واقعیت سر خودش شیره می ماله چون کسی که به اون دنیا اعتقاد داره می دونه که هیچ ظلمی بی جواب نمی مونه.

ویرایش توسط omidd : 05-10-2016 در ساعت 12:31 PM

8. 2 کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #136

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27944
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.28
    تشکـر
    2,311
    تشکر شده 1,055 بار در 660 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

با کسی که قبلا رابطه جنسی داشته ازدواج نکنید، چه پسر و چه دختر.

اینجور آدما هیچ اعتمادی بهشون نیست.

معمولا دروغگوهای قهاری هستند.

حتما در آینده ای نه چندان دور به همون روابطشون برمیگردن.

10. کاربران زیر از تجربه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. Top | #137

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    25359
    عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    1.23
    تشکـر
    636
    تشکر شده 434 بار در 239 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal
    میزان امتیاز
    0

نخیر اول شما یه شوهر ردیف در حد ممد رضا گلزار پیدا کن بعدش من 4 تا گزینه ی شیک و مجلسی بهت معرفی میکنم
    نه داداش ناراحت نشدم
    اه اه اه. ممد رضا گلزار هم شد آدم.... خخخ شوخی. ولی باطنش رو هم باید دید. ینی باطن زندگی افراد رو. تازه جدیدا آهنگ هم می خونه. حال ما رو به هم زد با صداش. فقط چاوشی.

از نظر قیافه و مادی بخوای سراغ دارم. از نظر اخلاق و روحیات بخوای خوب من چمیدونم اخلاق ممد رضا گلزار چطوریه.

12. Top | #138

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    25359
    عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    1.23
    تشکـر
    636
    تشکر شده 434 بار در 239 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط positive نمایش پست ها
    تا جایی که اطلاعات کم بنده یاری میکنه ؛ یادم نمیاد پیامبره خدا کسی رو با فشار و زور به اسلام دعوت کرده باشن ... !
    ولی نمیدونم چرا ما انسان ها میخوایم با فشار و زور یه چیزی رو به هم نوع خودمون تحمیل کنیم !!
    هر شخصی یک سبک زندگی رو دوست داره ؛ یا راهش تماما با اسلام پیش میبره ، یا با بخشیش ، یا اصلا بدون دین
    اگر کسی میخواد راهنمایی بکنه ؛ تو یک چارچوب معین باید این کار رو بکنه
    متاسفانه چیزی که خیلی تو این انجمن شاهدشیم ، اینه که با زور و تحقیر میخوایم یه چیزی رو ثابت کنیم
    اینقدر هم خواهشا جوش نزنید ؛ تا حالا کسی رو ندیدم که ادعا کنه من پاکم و 100 درصد بدون گناه و خطایی مستقیم میرم بهشت
    به شخصه تا حالا با دختری در ارتباط نبودم ، اما ممکنه صدها اشتباه وقیح تری رو مرتکب شده باشم
    همه ی ماها گناهکاریم ؛ علنا یا غیر علنا
    بهتره بزاریم هر شخص خودش مسیر خودش رو انتخاب کنه ...
    اگر سخن مفیدی دارید ؛ بسم الله بفرمایید
    اگر به نظر کسی مناسب برسه به اندازه کافی ازش برداشت میکنه
    و اینکه خیلی بهتره که کلاه خودمون رو سفت بچسبیم تا باد نبره .

قضیه شده مثل فرزاد حسنی !
    هرکاری دلش میخواد میکنه ؛ بعد میگه من پاکه پاکم و سر پل سراط حساب تک تک آدما رو میرسم :d
    رفیق خوب من. اینجا کسی حرف دینی نزد اما حرف دینی رو بچه های دیگه شروع کردن. یه سر بزن ببین. من اصلا اسمی از خدا نیاوردم. من تاییک زدم و سوال پرسیدم و کاری به گناه و صراط و ... نداشتم :|

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    یه تشکر کمه لایک
    بالایی رو بخون پری. یه سر تو تاییک بزن.

13. Top | #139

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    آزادی به این معنا نیست که هر کاری که دلت خواست انجام دهی، بلکه بدین معناست که مجبور نباشی آن کاری را انجام دهی که دلت نمی خواهد …!
    شماره عضويت
    27925
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.19
    تشکـر
    2,147
    تشکر شده 2,150 بار در 1,065 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

درست هست که با این شرایط بد اقتصادی ازدواج سخت شده ولی به نظر من هیچ چیز بهتر ازازتباط سالم نیست .میتونید قبل ازدواج چن ماه زیرنظر خانواده رفت وامد کنید ودر این زمان صادق باشید.درمورد دوستی مخفیانه هم میتونم بگم تا اونجایی که من بین دوستام واطرافیان دیدم هیچ کدوم اخر خوبی نداشتن .

14. 3 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. Top | #140

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26306
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.07
    تشکـر
    198
    تشکر شده 39 بار در 27 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

واقعا ممنون حرف خيلي درستي زدي اين كه زندگي هركس به خودش ربط داره واقعا درسته
    مردم ما فكر ميكنن بايد همش سرشون تو زندگيه بقيه باشه كه ببينن چه كاريشون خوبه چه كاريشون بد ولي هيچوقت سرشون تو زندگيه خودشون نيست تا خوبو بد كاراي خودشونو ببينن اينو به وضوح اطرافيانم ديدم
    يه جايي خوندم كه نوشته بود احمق كسيه كه نميدونه حماقته ولي اونكارو ميكنه و كاريش نميشه كرد چون نا آگاهه ولي آدم بي شعور مي دونه كه كارش اشتباسو انجام ميده !!
    image.jpg
    نظر خودمم بخواي به نظرم اوني هم كه تهمت ميزنه بي شعوره اوني كه حرفاي زشت هم به كسي ميزنه بي شعوره ...

پ.ن منظور من شخص خاصي نبود لطفا به من حمله نشه !!
    من فقط نظر ملكه شيشه اي رو تاييد كردم چون توي اطراف خيلي اين رفتارارو ديدم !! و همه جورشو اطرافم دارم مشاهده ميكنم
    راستشو بخواي مشكل ما فرهنگمونه
    ياد نگرفتيم هر حرفي جايي و هر سخني مكاني دارد
    ياد نگرفتيم حرمتارو نگه داريم و احترام بزاريم به همديگه
    ياد نگرفتيم عوض قضاوت كردن و تهمت و حرف زشت زدن اگه حداقل نمي تونيم يه مشكلي از اين جامعه حل كنيم حداقل با اين كارا مردم آزاري نكنيم خودمون خوب باشيم كه خوب بودنو ازمون ياد بگيرن !!!نه بخوايم تحميل كنيم !!!
    متاسفانه هم تا وقتي كه جوونامون با همين يادنگرفتناي ساده بزرگ ميشن مشغله ي فكريمون در همين حد باقي ميمونه !!!
    ببين كار جوونامون به كجا رسيده كه به جاي اين كه فكر كار و شغل و تحصيل واسه آيندشون باشن نشستن در مورد اين كه كي با كي دوست شده يا نشده يا ميخواد بشه اي واي كار اشتباهيه اووونم تو دنياي مجازي كه با يه دكمه قطع ميشه ميگذره !!!
    هييييييييييي داريم به كجا ميريم خودمون خبر نداريم !!!!!
    مشكل جامعه ي ما وخيم تر از اين حرفااااس اگه مي تونين كمكاتونو يه جاي ديگه خرج كنين !!!
    پ.ن بازم ميگم منظورم شخص خاصي نيست !!!!
    چون اين نوع تاپيك با اين موضوع رو فقط دارم ميبينم و دعوت شدم اظهار نظر كردم
    مرسي از دعوت كه بهم اجازه داده شد نظرمو بگم

16. 3 کاربران زیر از alone_girl بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)