مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 15 از 26 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 141 به 150 از 252

موضوع: .::من دوست دختر میخوام::.

1. Top | #141

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    25359
    عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    1.12
    تشکـر
    636
    تشکر شده 434 بار در 239 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : .::من دوست دختر میخوام::.

نقل قول نوشته اصلی توسط alone_girl نمایش پست ها
    واقعا ممنون حرف خيلي درستي زدي اين كه زندگي هركس به خودش ربط داره واقعا درسته
    مردم ما فكر ميكنن بايد همش سرشون تو زندگيه بقيه باشه كه ببينن چه كاريشون خوبه چه كاريشون بد ولي هيچوقت سرشون تو زندگيه خودشون نيست تا خوبو بد كاراي خودشونو ببينن اينو به وضوح اطرافيانم ديدم
    يه جايي خوندم كه نوشته بود احمق كسيه كه نميدونه حماقته ولي اونكارو ميكنه و كاريش نميشه كرد چون نا آگاهه ولي آدم بي شعور مي دونه كه كارش اشتباسو انجام ميده !!
    فایل پیوست 2178
    نظر خودمم بخواي به نظرم اوني هم كه تهمت ميزنه بي شعوره اوني كه حرفاي زشت هم به كسي ميزنه بي شعوره ...

پ.ن منظور من شخص خاصي نبود لطفا به من حمله نشه !!
    من فقط نظر ملكه شيشه اي رو تاييد كردم چون توي اطراف خيلي اين رفتارارو ديدم !! و همه جورشو اطرافم دارم مشاهده ميكنم
    راستشو بخواي مشكل ما فرهنگمونه
    ياد نگرفتيم هر حرفي جايي و هر سخني مكاني دارد
    ياد نگرفتيم حرمتارو نگه داريم و احترام بزاريم به همديگه
    ياد نگرفتيم عوض قضاوت كردن و تهمت و حرف زشت زدن اگه حداقل نمي تونيم يه مشكلي از اين جامعه حل كنيم حداقل با اين كارا مردم آزاري نكنيم خودمون خوب باشيم كه خوب بودنو ازمون ياد بگيرن !!!نه بخوايم تحميل كنيم !!!
    متاسفانه هم تا وقتي كه جوونامون با همين يادنگرفتناي ساده بزرگ ميشن مشغله ي فكريمون در همين حد باقي ميمونه !!!
    ببين كار جوونامون به كجا رسيده كه به جاي اين كه فكر كار و شغل و تحصيل واسه آيندشون باشن نشستن در مورد اين كه كي با كي دوست شده يا نشده يا ميخواد بشه اي واي كار اشتباهيه اووونم تو دنياي مجازي كه با يه دكمه قطع ميشه ميگذره !!!
    هييييييييييي داريم به كجا ميريم خودمون خبر نداريم !!!!!
    مشكل جامعه ي ما وخيم تر از اين حرفااااس اگه مي تونين كمكاتونو يه جاي ديگه خرج كنين !!!
    پ.ن بازم ميگم منظورم شخص خاصي نيست !!!!
    چون اين نوع تاپيك با اين موضوع رو فقط دارم ميبينم و دعوت شدم اظهار نظر كردم
    مرسي از دعوت كه بهم اجازه داده شد نظرمو بگم
    من نمی دونم من تاییک میزنم افراد میان با هم دعوا میفتن بدون اینکه به من جواب بدن. ملکه جون بحث دینی رو شروع کرد و خودش هم تموم کرد. اینا به من ربطی داره یا نداره؟؟؟؟
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. کاربران زیر از ashkan1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #142

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26306
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.06
    تشکـر
    198
    تشکر شده 39 بار در 27 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan1 نمایش پست ها
    من نمی دونم من تاییک میزنم افراد میان با هم دعوا میفتن بدون اینکه به من جواب بدن. ملکه جون بحث دینی رو شروع کرد و خودش هم تموم کرد. اینا به من ربطی داره یا نداره؟؟؟؟
    نه من منظورم ملكه نبود
    من اتفاقا حرفاشو تاييد كردم
    هر اتفاقي تو زندگيه هر كس خواسته ناخواسته ميوفته آدم هرچي ميكاره خودشم همونو درو ميكنه
    دنيا دار مكافاته اگه آدم خوبه باشه جواب خوبياشم مي بينه واسه بد بودنم همينه
    ترس از اين نداشته باش كه دختر خوب گيرت مياد يا نه تو خودت باااش مطمئنم باش يه دختري كپي برابر خودتم گيرت مياد
    شنيدي كه ميگن خدا درو تخته رو خوب واسه هم جور ميكنه؟؟!اين همونه كه بهت گفتم d:
    نه كلا ميگم ميگم كاراي واجبتر از اين تو زندگي هست كه بخوايم به يكي بگيم اين كارو كن اون كارو نكن
    عوض اين كه درس زندگي به يكي بديم خودمون درس زندگي باشيم كه همه از شخصيتو رفتارمون الگو بگيرن
    به نظرم ماها اگه بيل زنيم باغچه خودمونو بيل بزنيم
    در جواب خودت
    اگه دوست دختر ميخواي برو دنبالش اگه نميخواي نرو
    اين مساله انقدرا واجب نيست كه بخواي ذهن خودتو مشغولش كني فكر و حرف بقيه واست مهم نباشه
    به خودت و آينده اي كه ميخواي داشته باشي نگاه كنو كاري كه دوست داريو انجام بده،اگه به درجه جايگاهي كه تو جامعه هم مفيد باشه رسيدي بيا اينجا و از پيشرفتا و كارايي كه كردي بگو تا همه هم ازش استفاده كنن،اين حرفا گفتن داره و جاي بحث نه اين كه دلم دوست دختر ميخواد حالا چيكار كنم؟!خدايي خنده دار نيست؟!

4. 2 کاربران زیر از alone_girl بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #143

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    25359
    عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    1.12
    تشکـر
    636
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal
    میزان امتیاز
    0

نه من منظورم ملكه نبود
    هر اتفاقي تو زندگيه هر كس خواسته ناخواسته ميوفته آدم هرچي ميكاره خودشم همونو درو ميكنه
    ترس از اين نداشته باش كه دختر خوب گيرت مياد يا نه تو خودت باااش مطمئنم باش يه دختري كپي برابر خودتم گيرت مياد
    نه كلا ميگم ميگم كاراي واجبتر از اين تو زندگي هست كه بخوايم به يكي بگيم اين كارو كن اون كارو نكن
    عوض اين كه درس زندگي به يكي بديم خودمون درس زندگي باشيم كه همه از شخصيتو رفتارمون الگو بگيرن
    در جواب خودت
    اين مساله انقدرا واجب نيست كه بخواي ذهن خودتو مشغولش كني فكر و حرف بقيه واست مهم نباشه
    به خودت و آينده اي كه ميخواي داشته باشي نگاه كنو كاري كه دوست داريو انجام بده،اگه به درجه جايگاهي كه تو جامعه هم مفيد باشه رسيدي بيا اينجا و از پيشرفتا و كارايي كه كردي بگو تا همه هم ازش استفاده كنن،اين حرفا گفتن داره و جاي بحث نه اين كه دلم دوست دختر ميخواد حالا چيكار كنم؟!خدايي خنده دار نيست؟!
    مرسی.

البته کسی اینجا نگفت کاری بکن کاری نکن و هیچ کس کسی رو مجبور به انجام کاری نکرد. برای اولین بار دارم اسم خدا رو تو این تاییک میارم و حتی خدا هم انسان رو مختار خلق کرد. اما اگه انسان با مختار بودنش حقوق بقیه رو زیر پا بذاره بقیه باهاش مخالفت می کنند تا حقوقشون زیر پا نره. هر جای جهان. خیلی از مسائل تو جامعه هست که حجنبه اجتماعی داره و خیلی از مسائل فردی هم جنبه اجتماعی پیدا می کنند و اگه کسی هم اینجا مخالفتی کرده مجبور نکرده و بیشتر راهنمایی بوده. ولا کاش همه به خودمون نگاه می کردیم. اگه نگاه کنیم نیاز به راهنمایی دیگران نیست و اگه دیگران دارن ما رو راهنمایی می کنن بدون نتیجه نگاه نکردنه به خوده. خودمون خودمون رو نگاه نکنیم و رفتار خودمون رو دیگران نگاه می کنن و اگه نیاز به راهنمایی باشه راهنمایی می کنن و هر چند خودشون آدمی باشند که رفتارشون مشکل داشته باشه و ما هم که این رفتار اشتباهشونو می بینیم باید راهنماییشون کنیم. چون شاید اونا هم خودشون خودشون رو ندیدن.

نه خنده دار نیست. الآن باید برم. امشب میام دوباره واست توضیح میدم که چرا همچین سوالایی واسم پیش اومد. ممنون از نظرت.

6. Top | #144

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    21877
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.38
    تشکـر
    2,286
    تشکر شده 1,693 بار در 1,079 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan1 نمایش پست ها
    داداش بی خیال اینا واضح گفتند هر جا کم بیارند قران و پیغمبر دارند.

حالا امر به معروف و نهی از منکر برای اینا نیومده. قانون اجتماعی و مدنی هم که جز قانون انسانیت نیست .

فقط بلدند بگن انسان ازاده و بپرسی ازادی چی معنی می کنی می مونند!

ملکه یا همون سارا بهت هم گفتم دختری که دوست پسر داشته به خودش ربط داره ولی بخواهد شیربماله کثیفه و جامعه با دو رو بازی بد بین کنه کثیفه واین حرفم حالا نمی دونم چرا بهتوون بر خورده خدا داند شما که میگی با امثال خودت ازدواج می کنی پس نیاز به دورویی و حقه نداری.

اینجا هم این بحث ازاد بود دفاع کردی و منم ازت سوال پرسیدم بحث خودت به دین کشیدی ، می بینی که دین هم می گه با دخترای که روابط مخفیانه داشتند چطور برخورد کنید.

شما و امثال هم فکراتون با امثال خودتون و هم فکر خودتون باشید اونم با صداقت تا جامعه بد بین نشه..

جامعه ما مشکل اش دو روی هست و گرنه این دوروی کنار زده بشه همه چی حل میشه.
    ویرایش توسط omidd : 05-11-2016 در ساعت 10:23 AM

7. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. Top | #145

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    25359
    عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    1.12
    تشکـر
    636
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها

حالا امر به معروف و نهی از منکر برای اینا نیومده. قانون اجتماعی و مدنی هم که جز قانون انسانیت نیست .

ملکه یا همون سارا بهت هم گفتم دختری که دوست پسر داشته به خودش ربط داره ولی بخواهد شیربماله کثیفه و جامعه با دو رو بازی بد بین کنه کثیفه واین حرفم حالا نمی دونم چرا بهتوون بر خورده خدا داند شما که میگی با امثال خودت ازدواج می کنی پس نیاز به دورویی و حقه نداری.

اینجا هم این بحث ازاد بود دفاع کردی و منم ازت سوال پرسیدم بحث خودت به دین کشیدی ، می بینی که دین هم می گه با دخترای که روابط مخفیانه داشتند چطور برخورد کنید.

شما و امثال هم فکراتون با امثال خودتون و هم فکر خودتون باشید اونم با صداقت تا جامعه بد بین نشه..

مرسی

آره. نمیشه هر کی هر کاری بکنه و کسی حرفی نزنه. درسته انسان مختاره ولی این از طرف خداست. اگه یه آدم دیگه بیاد حق و حقوق یکی دیگه رو بخوره همینطور بر و بر نگاش نمی کنه و میخوابونه زیر گوشش و این نقض اختیار نیست. حالا حق و حقوق خوردن ففط مالی نیست. چیزای مختلفیه و ..... در جواب دختر تنها در بالا گفتم.

9. کاربران زیر از ashkan1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. Top | #146

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    25359
    عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    1.12
    تشکـر
    636
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal
    میزان امتیاز
    0

نه من منظورم ملكه نبود
    در جواب خودت
    شما می دونید چی میشه پسرا میان سراغ دخترا.... ینی یهویی میان یا فکر می کنن؟؟؟ یا هر دو؟؟؟ اطلاعی دارین از اینکه پسرا چطوری وارد ارتباط و دوست شدن و عشق و عاشقی یا ازدواج با دخترا میشن؟؟؟

11. Top | #147

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    قوی باش،مثل درخت مرده ای که کویربعد از مدتا هنوز نتونسته تنه ی خشکشو به زمین بزنه
    شماره عضويت
    11159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.18
    تشکـر
    4,040
    تشکر شده 2,821 بار در 1,389 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badjens
    میزان امتیاز
    6

خب منبع حدیث ات بیار

اینم ایه قرانی:آیه 5 سوره مبارکه مائده :الْیَوْمَ أُحِلَّ لَکُمُ الطَّیِّبَاتُ وَطَعَامُ الَّذِینَ أُوتُواْ الْکِتَابَ حِلٌّ لَّکُمْ وَطَعَامُکُمْ حِلُّ لَّهُمْ وَالْمُحْصَنَاتُ مِنَ الْمُؤْمِنَاتِ وَالْمُحْصَنَاتُ مِنَ الَّذِینَ أُوتُواْ الْکِتَابَ مِن قَبْلِکُمْ إِذَا آتَیْتُمُوهُنَّ أُجُورَهُنَّ مُحْصِنِینَ غَیْرَ مُسَافِحِینَ وَلاَ مُتَّخِذِی أَخْدَانٍ وَمَن یَکْفُرْ بِالإِیمَانِ فَقَدْ حَبِطَ عَمَلُهُ وَهُوَ فِی الآخِرَةِ مِنَ الْخَاسِرِینَ ﴿5﴾
    امروز چیزهاى پاکیزه براى شما حلال شده و طعام کسانى که اهل کتابند براى شما حلال و طعام شما براى آنان حلال است و [بر شما حلال است ازدواج با] زنان پاکدامن از مسلمان و زنان پاکدامن از کسانى که پیش از شما کتاب [آسمانى] به آنان داده شده به شرط آنکه مهرهایشان را به ایشان بدهید در حالى که خود پاکدامن باشید نه زناکار و نه آنکه زنان را در پنهانى دوست ‏خود بگیرید و هر کس در ایمان خود شک کند قطعا عملش تباه شده و در آخرت از زیانکاران است (5)
    آیه 25 سوره نساء به مردان می گوید با دخترانی که روابط دوستی مخفیانه ای با دیگران داشته اند ازدواج نکنید ... [فانکحوهن باذن اهلهن و اتوهن اجورهن بالمعروف محصنات غیر مسافحات و لا متخذات اخدان] یعنی آنان را با اجازه خانواده هایشان به همسری خود در آورید و مهرشان را به طور پسندیده به آنان بدهید [به شرط آنکه] پاکدامن باشند و زناکار و دوست گیران پنهانی نباشند.

می دونی اولین پستی این انجمن گذاشتم در مورد دختری بود که قبلا رابطه داشت و خواستگارش کسی بود که روابط نامشروع داشت و خوب می دونست و بنده جز اونای بودم که گفتم شما توبه کردی و نباید با زنا کار ازدواج کنید.

ولی ادم رفته رفته تجربه و اگاهی اش بیشتر میشه و وقتی هرزگی این دست افراد دیدم ، دیگه فهمیدم گول نخوردند خودشون می خواستند پس بهتره با امثال خودشون ازدواج کنند وگرنه ادم کثیفی هستند.

در مورد گذشته به خوش ربط داره اره به خودش ربط داره ولی کسی که رابطه داشته دیگه دوشیزه نیست نمی تونه خودش دختر قالب کنه.

در مورد اینکه منم دچار اش میشم یا نه ، خب طرفم کثافت باشه خب سرم شیره بماله ولی در واقعیت سر خودش شیره می ماله چون کسی که به اون دنیا اعتقاد داره می دونه که هیچ ظلمی بی جواب نمی مونه.

ببخشید این بحث دیگه تو حوصله من نیستا
    اون روایتم یه چیزایی ازش یادم بود فقط منبعشو نمیدونم
    ایه هاییم ک اوردی نخوندم درست فقط یه چیزو میدونم اونم اینه که قران کتاب دینی همیشگی مسلموناست از زمان پیامبر تا الان. به خاطر همین باید نسبت به شرایط تفسیر ایه هارو پیدا کرد نه اینکه فقط به معنیشون توجه کرد.
    ایه های قران همیشه جنبه های معنایی زیادی داره نمیشه به یکیش بسنده کرد.
    بخوام واضح بگم این میشه ک من سواد تفسیر قران ندارم. به یه ایه ام که معلوم نیست با چه منظوری از قران بیرون کشیدین و گذاشتین وسط بحث اعتمادی ندارم چون قران خدا هیچیو بی منطق منع نمی کنه. دوستی ساده بین دختر پسرم اشکالی نداره این که به روابط ناجور کشیده بشه و گندش در بیاد از نظر دین و شما ها و من هیچی از نظر هیچ انسانی قشنگ نیست. اما رابطه های دوستی پاک و بی منظور خوبه حتی لازمه.
    تو همون قرانم حتما یه ایه پیدا میشه که بگه ازادی حق ادماست و بدبینی روحشو مریض میکنه
    من اندازه چیزی ک میدونستم حرفمو زدم دیگه ازینجا به بعدم فکر نکنم حرف مفیدی زده بشه فقط من و امید ک هی میاد گیر الکی میده
    ویرایش توسط ملکه شیشه ای : 05-12-2016 در ساعت 02:17 AM
    "ملکه شیشه ای"

ملکه ها همه شبیه همند
    بی اعتنا ، قوی ، مغرور
    ولی فقط یکیشون شیشه ایه..
    اونی که شکستنو باچشمای بسته ام از بر میخونه...

12. Top | #148

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    قوی باش،مثل درخت مرده ای که کویربعد از مدتا هنوز نتونسته تنه ی خشکشو به زمین بزنه
    شماره عضويت
    11159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.18
    تشکـر
    4,040
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badjens
    میزان امتیاز
    6

واقعا ممنون حرف خيلي درستي زدي اين كه زندگي هركس به خودش ربط داره واقعا درسته
    مردم ما فكر ميكنن بايد همش سرشون تو زندگيه بقيه باشه كه ببينن چه كاريشون خوبه چه كاريشون بد ولي هيچوقت سرشون تو زندگيه خودشون نيست تا خوبو بد كاراي خودشونو ببينن اينو به وضوح اطرافيانم ديدم
    يه جايي خوندم كه نوشته بود احمق كسيه كه نميدونه حماقته ولي اونكارو ميكنه و كاريش نميشه كرد چون نا آگاهه ولي آدم بي شعور مي دونه كه كارش اشتباسو انجام ميده !!
    فایل پیوست 2178
    نظر خودمم بخواي به نظرم اوني هم كه تهمت ميزنه بي شعوره اوني كه حرفاي زشت هم به كسي ميزنه بي شعوره ...

پ.ن منظور من شخص خاصي نبود لطفا به من حمله نشه !!
    من فقط نظر ملكه شيشه اي رو تاييد كردم چون توي اطراف خيلي اين رفتارارو ديدم !! و همه جورشو اطرافم دارم مشاهده ميكنم
    راستشو بخواي مشكل ما فرهنگمونه
    ياد نگرفتيم هر حرفي جايي و هر سخني مكاني دارد
    ياد نگرفتيم حرمتارو نگه داريم و احترام بزاريم به همديگه
    ياد نگرفتيم عوض قضاوت كردن و تهمت و حرف زشت زدن اگه حداقل نمي تونيم يه مشكلي از اين جامعه حل كنيم حداقل با اين كارا مردم آزاري نكنيم خودمون خوب باشيم كه خوب بودنو ازمون ياد بگيرن !!!نه بخوايم تحميل كنيم !!!
    متاسفانه هم تا وقتي كه جوونامون با همين يادنگرفتناي ساده بزرگ ميشن مشغله ي فكريمون در همين حد باقي ميمونه !!!
    ببين كار جوونامون به كجا رسيده كه به جاي اين كه فكر كار و شغل و تحصيل واسه آيندشون باشن نشستن در مورد اين كه كي با كي دوست شده يا نشده يا ميخواد بشه اي واي كار اشتباهيه اووونم تو دنياي مجازي كه با يه دكمه قطع ميشه ميگذره !!!
    هييييييييييي داريم به كجا ميريم خودمون خبر نداريم !!!!!
    مشكل جامعه ي ما وخيم تر از اين حرفااااس اگه مي تونين كمكاتونو يه جاي ديگه خرج كنين !!!
    پ.ن بازم ميگم منظورم شخص خاصي نيست !!!!
    چون اين نوع تاپيك با اين موضوع رو فقط دارم ميبينم و دعوت شدم اظهار نظر كردم
    مرسي از دعوت كه بهم اجازه داده شد نظرمو بگم

مرسی از حرفات واقعا درسته.
    ادما همه چیزای خوبو یاد میگیرن اما به جای اینکه رو خوب بودن خودشون کار کنند دونسته هاشونو روی بقیه اعمال می کنند و هی اظهار فضل می کنند.
    هی دم از خدا و دین میزنند اما یکم که حرصی میشن یهو تهمت میزنن محکومت میکنن. دروغ میگن. قضاوتت میکنن....
    ادمای خیری که همه وقت و انرژیشونو فدا میکنند که مردمو امر به معروف کنند زیاد داریم اما بدبختانه این ادمای خیر خودشون هزارتا مشکل دارند.
    مسخره ترین کار دنیا اینه که وقتی خودت هنوز تو زندگی یومیه و رفتارای ابتدایی هر ادمی مشکل داری بیای بقیه رو راهنمایی کنی براشون کلاس اخلاق بذاری
    "ملکه شیشه ای"

ملکه ها همه شبیه همند
    بی اعتنا ، قوی ، مغرور

13. 2 کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. Top | #149

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    11159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.18
    تشکـر
    4,040
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badjens
    میزان امتیاز
    6

ما هزاربارم جواب سوالاتونو بدیم بازم شما متوجه نمیشین چون نمیخواین بفهمین
    جامعه هر کاری خواست بکنه به نظر من اون ادمی که به خاطر حرف و فکر مردم خودشو محدود میکنه خیلی بدبخت و ترسوعه
    یا به یه چیزی اعتقاد داری و انجامش میدی یا خوشت نمیاد و انجام نمیدی این وسط فکر و حرف مردمم نباید مهم باشه چون این مردم پاش بیفته به خدام گیر میدن
    "ملکه شیشه ای"

ملکه ها همه شبیه همند
    بی اعتنا ، قوی ، مغرور

15. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. Top | #150

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    21877
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.38
    تشکـر
    2,286
    تشکر شده 1,693 بار در 1,079 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه شیشه ای نمایش پست ها
    ببخشید این بحث دیگه تو حوصله من نیستا
    اون روایتم یه چیزایی ازش یادم بود فقط منبعشو نمیدونم
    ایه هاییم ک اوردی نخوندم درست فقط یه چیزو میدونم اونم اینه که قران کتاب دینی همیشگی مسلموناست از زمان پیامبر تا الان. به خاطر همین باید نسبت به شرایط تفسیر ایه هارو پیدا کرد نه اینکه فقط به معنیشون توجه کرد.
    ایه های قران همیشه جنبه های معنایی زیادی داره نمیشه به یکیش بسنده کرد.
    بخوام واضح بگم این میشه ک من سواد تفسیر قران ندارم. به یه ایه ام که معلوم نیست با چه منظوری از قران بیرون کشیدین و گذاشتین وسط بحث اعتمادی ندارم چون قران خدا هیچیو بی منطق منع نمی کنه. دوستی ساده بین دختر پسرم اشکالی نداره این که به روابط ناجور کشیده بشه و گندش در بیاد از نظر دین و شما ها و من هیچی از نظر هیچ انسانی قشنگ نیست. اما رابطه های دوستی پاک و بی منظور خوبه حتی لازمه.
    تو همون قرانم حتما یه ایه پیدا میشه که بگه ازادی حق ادماست و بدبینی روحشو مریض میکنه
    من اندازه چیزی ک میدونستم حرفمو زدم دیگه ازینجا به بعدم فکر نکنم حرف مفیدی زده بشه فقط من و امید ک هی میاد گیر الکی میده
    وقتی سواد تفسیر نداری چرا به دختر و پسر مردم فتوا میدی؟ هر چی میشه میگید متخصص وفلان خب مجتهد هم متخصص دین هست کجا اومده دست زدن محرم و نامحرم به هم منطقی هستش؟ روابط مخفیانه منطقی هستش ؟ کجا اومد به ننه و بابا دروغ گفت ؟

ایه نخوندی و لی حدیث که به نفع ات خوندی !!خوبه !! خودت گول نزن دوستی ساده با دوست پسر و دختری فرق داره ، هیچ دوستی ساده ای مخفیانه نمیشه و عاشقی و فلان اتفاق نمی افتده

دوست شدن ، به ننه و باباشون دروغ گفتن و کلک زدن و گناه کردن و نکردن به خودشون ربط داره ولی حق ندارند جامعه بدبین کنند و به لجن بکشند تا وقتی عشق و حال می کنند روشن فکر می شند و بعد اینکه تموم شد و خواستگار اومد توبه و یاد خدا و فکر می کنند با یک توبه می تونند سر یکی دیگه شیره بمالنند.

ازادی تا وقتی داری که مانع سلب اسایش دیگران نشی وقتی امثال کسانی که با دورو ی و ..... باعث بدبینی و فساد جامعه میشند باید برخورد کرد.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)