مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 21 از 26 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 201 به 210 از 252

موضوع: .::من دوست دختر میخوام::.

1. Top | #201

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    21877
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    4.01
    تشکـر
    2,283
    تشکر شده 1,684 بار در 1,074 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

پاسخ : .::من دوست دختر میخوام::.

نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه شیشه ای نمایش پست ها
    اری اری بیهوده است با شما بحث نماییم
    شما 75 درصد قفلی هر چیم بگیم باز نمیفهمی. پری حق داشت من احمقم که دارم با تو بحث میکنم
    شما درستو تا phd ادامه بدی خیلی واسه جامعت مفید تری تا اینکه بیای اینجا نظر بدی وقت باارزشت بیهوده تلف شه واسه خودتم بهتره حالا خوددانی
    شب بخیر خوب بخابی
    خو شاید نمی دونم خودت خوب می دونی چی هستی .....

ان شاءالله ادامه میدم ، شما ان شاءالله از اون عشق های خودت می خواهی نسیبت بشه.

ظهر بخیر.
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #202

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    25359
    عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    1.38
    تشکـر
    644
    تشکر شده 434 بار در 239 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    واقعا متاسفم ملکه شیشه ای خیلی احمق میدونید چرا
    چرا توهین میکنی پزی

3. Top | #203

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    دیوانه بمانید اما عاقلانه رفتار کنید خطر متفاوت بودن را بپذیرید اما بیاموزید بدون جلب توجه متفاوت باشید...
    شماره عضويت
    27442
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.27
    تشکـر
    2,152
    تشکر شده 2,208 بار در 1,057 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Konjkav
    میزان امتیاز
    3

آقا اشکان ببین شما هم با این دوست دختر خواستنتون عجب جنجالی به پا کردید خب پسر خوب دوست دختر خواستنت چی بود بشین زندگیتو بکن
    ویرایش توسط miss eli vrn : 05-12-2016 در ساعت 10:27 PM

4. کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #204

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    25359
    عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    1.38
    تشکـر
    644
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal
    میزان امتیاز
    0

تو ناراحت نشو شوخی کرد

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    خیلییییی احمقی که با اینا بحث میکنی خیلیییی وقتی حرف نمیفهمن و. چشماشون بستن و دهنشون بازه فقط عین طوطی یه چیز تکرار میکنن

توهین ممنوع. از تو بعیده. من زیاد بحث رو بد بد نمی کردم ولی حالا یه چیز میگم و اونم اینه که: تو شیراز دختره خودشو آتیش زد رو می دونستی؟ با پسره دوس شده بود بعد پسره کار بد کرد و فیلم گرفت بعد دختره خودشو آتیش زد. اینا از همینجا میاد دیگه. از اینجایی که همین پایین واسه ملکه توضیح دادم. البته من زیاد رو رابطه بد کار ندارم و من با همون اولش کار دارم که باعث دل شکستی دختره میشه اگه پسره ولش کنه یا برعکس واسه دختره خواستگار بیاد و پسره رو ول کنه.

من نمیخام بحث کنم ولی اینا تو حرفاشون یه انگایی به ادم میچسبونند که تا مغز استخونت بسوزه
    اینا انقدر واسه رو رابطه ی جنسی بقیه زوم کردند خودشون خیلی چیزارو یادشون رفته یاد بگیرند یکیشم تحمل کردن نظرای مخالف و بحث کردنه
    خوبه ما پسریم و داریم از شما حمایت می کنیم و میخوایم شما راحت زندگی کنید. قضیه دختره شش ساله و پسر 17 رو شنیدی دیگه؟ حرف امید اینه که کار باینجا نرسه.

تو اگه بدونی من چی میدونم و چی می کشم از چیزایی که شنیدم و دیدم و درد میکشم، درد میکشی. اما نمیگم. از رفیقای خودم که مثلا بچه تیزهوشن گرفته تا بزرگ و پیر و ....

وقتی جواب سوالای منو نمیدی همینه دیگه باید به بقیه جواب بدی. منم گفتم:

همین دخترا که دوس پسر دارن اگه یکی بهتر از اون همون موقع بیاد خواستگاریشون چی کار می کنن؟ دوس پسرشون رو ول می کنن و با اون بهتره ازدواج می کنن... چرا؟ چون جرئت خواستگاری اومدن رو داشت. چون اومده و راست و مستقیم گفته با هم ازدواج کنیم و....

امید جون این دخترا نمیدونن رابطه پسرا با اونا چطوری شروع میشه. منظورم از رابطه دوستی، ازدواج و .... هر نوع رابطه ای می تونه باشه. این که پسر چطوری با یه دختر صمیمی میشه مهمه. چون اگه اشتباه باشه به همون شکل اشتباه ممکنه ولش کنه و با یکی دیگه صمیمی بشه... که توضیح داره. سر فرصت میگم.

راستی آهنگ تی ام بکس رو گوش دادی که میگه عشق و عاشقی مد شده؟؟؟ مد شده ینی این که قبلا مد نبوده در حالی که تقریبا همه اعمالی از ازل تا ابد از انسان سر میزنه از روی علاقه است و این فطرته انسانه و خدا انسان رو بر این مبنا ساخت. ینی عشق و عاشقی قبلا هم بوده اما دوست و دوست بازی مد نبوده و مد شده، نه عشق.

و گفتم:

اصلا خیلی پسرا نمی دونن واسه چی با یه دختر صمیمی شدن. ینی به اولش نگاه نمی کنن این دخترا که چی شد پسره بهت میگه عجقم. همینطور تو تلگرام یا ... تو یه گروه هستن بعد کم کم صمیمی میشن و پسره هم که دختر ندیده و آموزش هم ندیده (خصلت پسر و دختر اینه که به سمت هم جذب میشن مخصوصا اگه نحوه ارتباط با دختر رو آموزش ندیده باشن و میتونه سمت هر دختر و پسری باشه. در این نوع جذب شدن ها و صمیمی شدن ها تو تلگرام و ... بیشتر قیافه طرف مهمه و ...) و دختره هم دنبال عشق کم کم بهم میگن عجقم و ... کم کم میرن بیرون و .... بعد همینطور کم کم واسه هم دیگه عادی میشن مخصوصا واسه پسره. بعد پسره دعوا میفته میره سراغ دختره دیگه. دختره هم میگه چرا دیگه بهم نمی گی عجقم و ... ازش ناراحت میشه. پسره اول به فکر ازدواج نبود و اگه هم بود و مصمم باید سوالاتی که تو تاییک اصلی گفتم واسش پیش میومد و ای دوستی ها و ... مستحکم نیستن و ازدواج از این طریق.

به امید هم گفتم اگه همون موقع که دختره با یکی مخفیانه دوسته یه خواستگار (نه دوست) بهتر از اون بیاد سراغش بهش جواب مثبت میده یا دچار دوگانگی میشه. عشق و دوگانگی؟؟؟؟؟ اگه واسه یه دختر متوسط از نظر قیافه خواستگار نمیاد بخاطر اینه که یا پسرایی مثل خودش میان باهاش دوس میشن و پسری هم که خوبه و میخواد بیاد خواستگاریش وقتی وضع دختره رو میبینه که دنبال دوست بازی و خودنمایی... نمیاد سراغش.

این دخترایی که تو خیابون شماره میگیرن نمی دونن پسره این شماره رو قبلا به یه دختر دیگه داده که اونو پس زده و الآن به شما داده. یا اگه به جای تو دختر خوشگل دیگه ای میدید که راحت تر میتونه با اون سر دوستی و صحبت رو باز کنه زود تر با اون دوست میشد. این دوستیا عشق نیست و جذب شدنه دو جنس مخالف به سمت همه و به خاطر تاثیر روی هم.

البته چیزی که گفتم واسه اکثر دوستی های امروزه است نه همشون.

شما اولش لطف کن خودتو صاحب دین ندون من هر موقع ک بخام از هرجایی ک بخام حرف میزنم به اخرین نفریم ک مربوط میشه شمایی.
    بعدشم شما اگه مومنی یه فکری واسه رفتارای داغون مضخرف خودت بکن که تو یه پاراگراف 4 تا گناه نکنی
    ادعات ک میشه سر مومنی حداقل تو بحثا عصبانی میشی خود واقعیتو نشون نده اقای امید مقدس
    امید داره راهنمایی می کنه و ملکه پافشاری.

سلام چطوری اصفهان خوش گذشت
    بیخیال انقدر خودتون خودتونو بد میدونید ما دخترا چیکار کنیم دیگه
    البته بعضی دختر ها بد هستن. تعدادشون کمتره.

6. کاربران زیر از ashkan1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #205

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    قوی باش،مثل درخت مرده ای که کویربعد از مدتا هنوز نتونسته تنه ی خشکشو به زمین بزنه
    شماره عضويت
    11159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.31
    تشکـر
    3,907
    تشکر شده 2,699 بار در 1,311 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badjens
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan1 نمایش پست ها
    چرا توهین میکنی پزی

پری توهین نکرد منظورش این بود بحث کردن فایده نداره فقط یکم لحنش جنایی بود
    پری اجیمه هر کاری میکنه از رو مهربونیشه
    "ملکه شیشه ای"

ملکه ها همه شبیه همند
    بی اعتنا ، قوی ، مغرور
    ولی فقط یکیشون شیشه ایه..
    اونی که شکستنو باچشمای بسته ام از بر میخونه...

8. 2 کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #206

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    25359
    عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    1.38
    تشکـر
    644
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط miss eli vrn نمایش پست ها
    آقا اشکان ببین شما هم با ای دوست دختر خواستنتون عجب جنجالی به پا کردید خب پسر خوب دوست دختر خواستنت چی بود بشین زندگیتو بکن
    خخخخخ آخرین پست قبل این پست رو بخون.

10. کاربران زیر از ashkan1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. Top | #207

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    25359
    عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    1.38
    تشکـر
    644
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal
    میزان امتیاز
    0

پری توهین نکرد منظورش این بود بحث کردن فایده نداره فقط یکم لحنش جنایی بود
    پری اجیمه هر کاری میکنه از رو مهربونیشه
    چی چیته؟؟؟ !!!!!!!!!!!!!! ایجمه>> آبجیمه یا اجیجمه؟ یا عجیجمه؟ منم میگم که انقدر مهربونه جنایی واسه روحیش خوب نیست.

12. کاربران زیر از ashkan1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. Top | #208

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    قوی باش،مثل درخت مرده ای که کویربعد از مدتا هنوز نتونسته تنه ی خشکشو به زمین بزنه
    شماره عضويت
    11159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.31
    تشکـر
    3,907
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badjens
    میزان امتیاز
    5

تو ناراحت نشو شوخی کرد

توهین ممنوع. از تو بعیده. من زیاد بحث رو بد بد نمی کردم ولی حالا یه چیز میگم و اونم اینه که: تو شیراز دختره خودشو آتیش زد رو می دونستی؟ با پسره دوس شده بود بعد پسره کار بد کرد و فیلم گرفت بعد دختره خودشو آتیش زد. اینا از همینجا میاد دیگه. از اینجایی که همین پایین واسه ملکه توضیح دادم. البته من زیاد رو رابطه بد کار ندارم و من با همون اولش کار دارم که باعث دل شکستی دختره میشه اگه پسره ولش کنه یا برعکس واسه دختره خواستگار بیاد و پسره رو ول کنه.

خوبه ما پسریم و داریم از شما حمایت می کنیم و میخوایم شما راحت زندگی کنید. قضیه دختره شش ساله و پسر 17 رو شنیدی دیگه؟ حرف امید اینه که کار باینجا نرسه.

تو اگه بدونی من چی میدونم و چی می کشم از چیزایی که شنیدم و دیدم و درد میکشم، درد میکشی. اما نمیگم. از رفیقای خودم که مثلا بچه تیزهوشن گرفته تا بزرگ و پیر و ....

وقتی جواب سوالای منو نمیدی همینه دیگه باید به بقیه جواب بدی. منم گفتم:

همین دخترا که دوس پسر دارن اگه یکی بهتر از اون همون موقع بیاد خواستگاریشون چی کار می کنن؟ دوس پسرشون رو ول می کنن و با اون بهتره ازدواج می کنن... چرا؟ چون جرئت خواستگاری اومدن رو داشت. چون اومده و راست و مستقیم گفته با هم ازدواج کنیم و....

امید جون این دخترا نمیدونن رابطه پسرا با اونا چطوری شروع میشه. منظورم از رابطه دوستی، ازدواج و .... هر نوع رابطه ای می تونه باشه. این که پسر چطوری با یه دختر صمیمی میشه مهمه. چون اگه اشتباه باشه به همون شکل اشتباه ممکنه ولش کنه و با یکی دیگه صمیمی بشه... که توضیح داره. سر فرصت میگم.

راستی آهنگ تی ام بکس رو گوش دادی که میگه عشق و عاشقی مد شده؟؟؟ مد شده ینی این که قبلا مد نبوده در حالی که تقریبا همه اعمالی از ازل تا ابد از انسان سر میزنه از روی علاقه است و این فطرته انسانه و خدا انسان رو بر این مبنا ساخت. ینی عشق و عاشقی قبلا هم بوده اما دوست و دوست بازی مد نبوده و مد شده، نه عشق.

و گفتم:

اصلا خیلی پسرا نمی دونن واسه چی با یه دختر صمیمی شدن. ینی به اولش نگاه نمی کنن این دخترا که چی شد پسره بهت میگه عجقم. همینطور تو تلگرام یا ... تو یه گروه هستن بعد کم کم صمیمی میشن و پسره هم که دختر ندیده و آموزش هم ندیده (خصلت پسر و دختر اینه که به سمت هم جذب میشن مخصوصا اگه نحوه ارتباط با دختر رو آموزش ندیده باشن و میتونه سمت هر دختر و پسری باشه. در این نوع جذب شدن ها و صمیمی شدن ها تو تلگرام و ... بیشتر قیافه طرف مهمه و ...) و دختره هم دنبال عشق کم کم بهم میگن عجقم و ... کم کم میرن بیرون و .... بعد همینطور کم کم واسه هم دیگه عادی میشن مخصوصا واسه پسره. بعد پسره دعوا میفته میره سراغ دختره دیگه. دختره هم میگه چرا دیگه بهم نمی گی عجقم و ... ازش ناراحت میشه. پسره اول به فکر ازدواج نبود و اگه هم بود و مصمم باید سوالاتی که تو تاییک اصلی گفتم واسش پیش میومد و ای دوستی ها و ... مستحکم نیستن و ازدواج از این طریق.

به امید هم گفتم اگه همون موقع که دختره با یکی مخفیانه دوسته یه خواستگار (نه دوست) بهتر از اون بیاد سراغش بهش جواب مثبت میده یا دچار دوگانگی میشه. عشق و دوگانگی؟؟؟؟؟ اگه واسه یه دختر متوسط از نظر قیافه خواستگار نمیاد بخاطر اینه که یا پسرایی مثل خودش میان باهاش دوس میشن و پسری هم که خوبه و میخواد بیاد خواستگاریش وقتی وضع دختره رو میبینه که دنبال دوست بازی و خودنمایی... نمیاد سراغش.

این دخترایی که تو خیابون شماره میگیرن نمی دونن پسره این شماره رو قبلا به یه دختر دیگه داده که اونو پس زده و الآن به شما داده. یا اگه به جای تو دختر خوشگل دیگه ای میدید که راحت تر میتونه با اون سر دوستی و صحبت رو باز کنه زود تر با اون دوست میشد. این دوستیا عشق نیست و جذب شدنه دو جنس مخالف به سمت همه و به خاطر تاثیر روی هم.

البته چیزی که گفتم واسه اکثر دوستی های امروزه است نه همشون.

امید داره راهنمایی می کنه و ملکه پافشاری.

البته بعضی دختر ها بد هستن. تعدادشون کمتره.

من کدوم سوالتو جواب ندادم؟؟؟؟ نمیدونم هر داستانی ممکنه پیش بیاد تو دوستی دختر و پسر. من نمیگم یکی پاشه بره دنیال دوستی میگم اگرم یکیو دید که آس خودش بود و دوسش داشت بهش برسه حالا با دوستی خواستگاری ازدواج هر چی مهم نی مهم اینه که باید کنار اونی باشی که دوسش داری. اولشم فکر کردم تو یه نفرو میخای بعد الان تایپیک زدی که بپرسی دوست شدن خوبه یا نه. من منظورم دوست داشتن یه نفر و بودن با یه نفره نه اینکه بره هرز بگرده. کیه که ازین کارا خوشش بیاد.

امید همه حرفاش تخیلیه من اصن قبول ندارم. حالا تو با اون هم عقیده ای خوددانی.
    "ملکه شیشه ای"

ملکه ها همه شبیه همند
    بی اعتنا ، قوی ، مغرور

14. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. Top | #209

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    11159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.31
    تشکـر
    3,907
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badjens
    میزان امتیاز
    5

چی چیته؟؟؟ !!!!!!!!!!!!!! ایجمه>> آبجیمه یا اجیجمه؟ یا عجیجمه؟ منم میگم که انقدر مهربونه جنایی واسه روحیش خوب نیست.
    آجی
    نه پری جناییشم دوست داشتنیه
    "ملکه شیشه ای"

ملکه ها همه شبیه همند
    بی اعتنا ، قوی ، مغرور

16. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. Top | #210

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    25359
    عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    1.38
    تشکـر
    644
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal
    میزان امتیاز
    0

آجی
    نه پری جناییشم دوست داشتنیه
    آره آره

18. 2 کاربران زیر از ashkan1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)