مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 22 از 26 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 211 به 220 از 252

موضوع: .::من دوست دختر میخوام::.

1. Top | #211

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    25359
    عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    1.06
    تشکـر
    636
    تشکر شده 434 بار در 239 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : .::من دوست دختر میخوام::.

نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه شیشه ای نمایش پست ها
    من کدوم سوالتو جواب ندادم؟؟؟؟ نمیدونم هر داستانی ممکنه پیش بیاد تو دوستی دختر و پسر. من نمیگم یکی پاشه بره دنیال دوستی میگم اگرم یکیو دید که آس خودش بود و دوسش داشت بهش برسه حالا با دوستی خواستگاری ازدواج هر چی مهم نی مهم اینه که باید کنار اونی باشی که دوسش داری. اولشم فکر کردم تو یه نفرو میخای بعد الان تایپیک زدی که بپرسی دوست شدن خوبه یا نه. من منظورم دوست داشتن یه نفر و بودن با یه نفره نه اینکه بره هرز بگرده. کیه که ازین کارا خوشش بیاد.

امید همه حرفاش تخیلیه من اصن قبول ندارم. حالا تو با اون هم عقیده ای خوددانی.
    خوب همینطور نباید به هر دختری پیشنهاد بدی... ینی من الآن بیام با یکی از دوستات دوست بشم و صمیمی بشم (بالاخره یه جوری مخشو بزنم) و اون اولش بیاد از تو بپرسه که یه پسره دوسم داره. داره باهام داره صمیمی میشه منم باهاش دوست بشم؟ بریم کافی شاپ و ...؟ """تو بهش میگی آره عزیزم، خوب...، دوست داره""؟؟؟ یا میگی بگو """من هر نظری داشته باشم بابا مامانم هم باید موافق باشن و بهتره قضیه اینکه منو دوست دارید و میخواین باهام ازدواج کنید رو باید با پدر مادرم در میون بذارید و اونا بهتر میدونن و می تونید با اونا هماهنکگ کنید و با اونا صحبت مکنی"""؟؟؟

من اگه سوالام در این جهت درست جواب داده بشه که دوست دختر بگیرم. میرم میگیرم. البته اگه مورد مناسب پیدا کردم. ولی جوابی به سوالام داده نشده. به تک تک سوالاتی که نوشتم.
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #212

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    25359
    عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    1.06
    تشکـر
    636
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal
    میزان امتیاز
    0

من کدوم سوالتو جواب ندادم؟؟؟؟ نمیدونم هر داستانی ممکنه پیش بیاد تو دوستی دختر و پسر. من نمیگم یکی پاشه بره دنیال دوستی میگم اگرم یکیو دید که آس خودش بود و دوسش داشت بهش برسه حالا با دوستی خواستگاری ازدواج هر چی مهم نی مهم اینه که باید کنار اونی باشی که دوسش داری. اولشم فکر کردم تو یه نفرو میخای بعد الان تایپیک زدی که بپرسی دوست شدن خوبه یا نه. من منظورم دوست داشتن یه نفر و بودن با یه نفره نه اینکه بره هرز بگرده. کیه که ازین کارا خوشش بیاد.

امید همه حرفاش تخیلیه من اصن قبول ندارم. حالا تو با اون هم عقیده ای خوددانی.
    ببین ملکه....

تو دوستی هر داستانی پیش نمیاد. چیزی که واضحه بیشتر دوستیا خود به خودی و فرد قبلش فکر نمی کنه که واسه چی دارم با دختر دوست میشم. اگه فکر کنه به این نتیجه میرسه که اگه میخوام باهاش ازدواج کنم بهتره کم کم برم خواستگاریش و زیاد لفتش ندم و اگه هم میخوام باهاش کار بد بد کنم بهتره مثلا فلان کار رو بکنم. اما خیلیا نه جز دسته اولن نه دوم و خیلیا بدون فکر و همینطوری میان با دختره کم کم صمیمی میشن و بعددو تا حرف بینشون رد و بدل میشه مثل عجقمی و عسلم و خانمم و چه چشای خوشگلی داری و بمیرم واست و .... یه حسی بهشون دست میده که بین هر دختر و پسری این حرفا رد و بدل بشه دست میده و کم کم بخاطر همین حرفا و شکل و قیافه ادامه میدن و بعد میریزه بهم. اون موقع که این حرفا عادی شد.

3. Top | #213

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    قوی باش،مثل درخت مرده ای که کویربعد از مدتا هنوز نتونسته تنه ی خشکشو به زمین بزنه
    شماره عضويت
    11159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.22
    تشکـر
    4,158
    تشکر شده 2,891 بار در 1,435 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badjens
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan1 نمایش پست ها
    خوب همینطور نباید به هر دختری پیشنهاد بدی... ینی من الآن بیام با یکی از دوستات دوست بشم و صمیمی بشم (بالاخره یه جوری مخشو بزنم) و اون اولش بیاد از تو بپرسه که یه پسره دوسم داره. داره باهام داره صمیمی میشه منم باهاش دوست بشم؟ بریم کافی شاپ و ...؟ """تو بهش میگی آره عزیزم، خوب...، دوست داره""؟؟؟ یا میگی بگو """من هر نظری داشته باشم بابا مامانم هم باید موافق باشن و بهتره قضیه اینکه منو دوست دارید و میخواین باهام ازدواج کنید رو باید با پدر مادرم در میون بذارید و اونا بهتر میدونن و می تونید با اونا هماهنکگ کنید و با اونا صحبت مکنی"""؟؟؟

من اگه سوالام در این جهت درست جواب داده بشه که دوست دختر بگیرم. میرم میگیرم. البته اگه مورد مناسب پیدا کردم. ولی جوابی به سوالام داده نشده. به تک تک سوالاتی که نوشتم.

دوست دختر گرفتن و نگرفتنت ب خودت مربوطه من فقط نظر شخصیمو گفتم که واسه بودن با اونی که دوسش داری دوست شدنم یه راهه. البته راه های بهترم هست مثل ازدواج و خواستگاری و اینا ولی به شرط اینکه شرایطش باشه.
    اگه دوست خودم بیاد اینو بهم بگه میگه اولش ببینن خودت دوسش داری یا نه اگه میدونی دوسش داری شروع کن بیشتر بشناسش اگه اس هم بودین و تونستین واس همیشه با هم باشین ادامه بدید. این وسطم خانوادش اگه اگه بتونند کمک کنند و ادمای منطقی باشند از همون اول بدونند خیلی بهتره اما اگه ادمای سنتی باشند که به هر حال رابطه دختر و پسرو بد بدونند میگم حداقل به همه نگه. مثلا یکی از دوستام خانوادش ادمای راحتین میدونن که دخترشون با یه پسر دوسته اونم راحته چیزیو ازشون مخفی نمیکنه اما یه نفر دیگم هست که چون میدونه اگه خانوادش بفهمند جداشون میکنند یا مجبورشون میکنند سریع ازدواج کنند نمیگه.
    اگه موقعیت ازدواج باشه که خیلی خوبه به هم برسند زودتر اما تو بگو تکلیف اون 2 نفری که همو دوست دارند ولی موقعیت ازدواجو ندارند خانوادهاشونم با دوستی اینا مخالفن چیه؟
    "ملکه شیشه ای"

ملکه ها همه شبیه همند
    بی اعتنا ، قوی ، مغرور
    ولی فقط یکیشون شیشه ایه..
    اونی که شکستنو باچشمای بسته ام از بر میخونه...

4. Top | #214

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    قوی باش،مثل درخت مرده ای که کویربعد از مدتا هنوز نتونسته تنه ی خشکشو به زمین بزنه
    شماره عضويت
    11159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.22
    تشکـر
    4,158
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badjens
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan1 نمایش پست ها
    ببین ملکه....

تو دوستی هر داستانی پیش نمیاد. چیزی که واضحه بیشتر دوستیا خود به خودی و فرد قبلش فکر نمی کنه که واسه چی دارم با دختر دوست میشم. اگه فکر کنه به این نتیجه میرسه که اگه میخوام باهاش ازدواج کنم بهتره کم کم برم خواستگاریش و زیاد لفتش ندم و اگه هم میخوام باهاش کار بد بد کنم بهتره مثلا فلان کار رو بکنم. اما خیلیا نه جز دسته اولن نه دوم و خیلیا بدون فکر و همینطوری میان با دختره کم کم صمیمی میشن و بعددو تا حرف بینشون رد و بدل میشه مثل عجقمی و عسلم و خانمم و چه چشای خوشگلی داری و بمیرم واست و .... یه حسی بهشون دست میده که بین هر دختر و پسری این حرفا رد و بدل بشه دست میده و کم کم بخاطر همین حرفا و شکل و قیافه ادامه میدن و بعد میریزه بهم. اون موقع که این حرفا عادی شد.

اینو اصن نفهمیدم چی بود منظورت
    "ملکه شیشه ای"

ملکه ها همه شبیه همند
    بی اعتنا ، قوی ، مغرور

5. Top | #215

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    25992
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.47
    تشکـر
    1,621
    تشکر شده 1,303 بار در 635 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

من عقیدم اینه که هر کسی با مثله خودش ازدواج میکنه منظورم اینه که در گذشته هرکاری انجام دادی مطمنن همسری هم نصیبت میشه که تقریبا همون اشتباهاتو کرده مثلا اگه فرض قبلا دوست پسر یا دختر داشتی همسرتم قبلن اهل دوست بازی بوده یا اگه روابط جنسی داشتی مطمنن همسرتم همچین گذشته ای داشته یا بالاعکس اگر سربزیر بودی و روابطی نداشتی مطمنن همچین همسری هم نصیبت میشه حالام چه فرد بخوات مخفی کنه چه نکنه فرقی نداره چون خدا همه چی رو میبینه مطمنن کسی رو سر راهش قرار میده که شبیه خودشه و و اگرم بخوات دروغ بگه بالاخره رسوا میشه .پس هر وقت میخای یکاری کنی اول ببین اگه من اینکارو کنم آیا من ناراحت میشم ازینکه همسرم اون عملو انجام داده یا نه اگه حس کردی که نمیتونی تحمل کنی که همسره آیندت این رفتارو انجام بده پس انجام نده . چون خدا به نیت همه آگاه هست و هر کاری کنی به خودت برمیگرده .

6. 2 کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #216

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27944
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.70
    تشکـر
    2,310
    تشکر شده 1,052 بار در 660 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

غیر از حرفهای ملکه شیشه ای، حرفهای همتون طوطی واره.

حرف اگه حرف باشه خلاصه و مفید نوشته میشه، نه طومارهای چندگانه که معلوم نیست اصلا چی داره میگه طرف.

8. 3 کاربران زیر از تجربه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #217

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14030
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.07
    تشکـر
    452
    تشکر شده 2,654 بار در 1,457 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    8

سلام چطوری اصفهان خوش گذشت
    بیخیال انقدر خودتون خودتونو بد میدونید ما دخترا چیکار کنیم دیگه
    سلام هنو نیومدم 28 اردیبهشته اون نمایشگاه اشتباه فک میکردم 28 فروردینه

10. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. Top | #218

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    11159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.22
    تشکـر
    4,158
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badjens
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    سلام هنو نیومدم 28 اردیبهشته اون نمایشگاه اشتباه فک میکردم 28 فروردینه
    ب سلامتی
    "ملکه شیشه ای"

ملکه ها همه شبیه همند
    بی اعتنا ، قوی ، مغرور

12. Top | #219

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14030
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.07
    تشکـر
    452
    تشکر شده 2,654 بار در 1,457 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    8

سالم باشی

13. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. Top | #220

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    25359
    عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    1.06
    تشکـر
    636
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal
    میزان امتیاز
    0

دوست دختر گرفتن و نگرفتنت ب خودت مربوطه من فقط نظر شخصیمو گفتم که واسه بودن با اونی که دوسش داری دوست شدنم یه راهه. البته راه های بهترم هست مثل ازدواج و خواستگاری و اینا ولی به شرط اینکه شرایطش باشه.
    اگه دوست خودم بیاد اینو بهم بگه میگه اولش ببینن خودت دوسش داری یا نه اگه میدونی دوسش داری شروع کن بیشتر بشناسش اگه اس هم بودین و تونستین واس همیشه با هم باشین ادامه بدید. این وسطم خانوادش اگه اگه بتونند کمک کنند و ادمای منطقی باشند از همون اول بدونند خیلی بهتره اما اگه ادمای سنتی باشند که به هر حال رابطه دختر و پسرو بد بدونند میگم حداقل به همه نگه. مثلا یکی از دوستام خانوادش ادمای راحتین میدونن که دخترشون با یه پسر دوسته اونم راحته چیزیو ازشون مخفی نمیکنه اما یه نفر دیگم هست که چون میدونه اگه خانوادش بفهمند جداشون میکنند یا مجبورشون میکنند سریع ازدواج کنند نمیگه.
    اگه موقعیت ازدواج باشه که خیلی خوبه به هم برسند زودتر اما تو بگو تکلیف اون 2 نفری که همو دوست دارند ولی موقعیت ازدواجو ندارند خانوادهاشونم با دوستی اینا مخالفن چیه؟
    خانواده مگه میخواد چی کار کنه.... خانواده که نمیگه ازدواج نکن.... خانواده اگه اگه بتونه کمک کنه؟؟؟ خانواده نتونه کی بتونه؟؟؟.... خانواده سنتی رابه دوستی بدون محرمیت رو بد می دونن که به دلایل زیاد کار درستی انجام میدن و این سنت بهتر از چیزای مدرنه ولی با ازدواج که مخالف نیستن.... جداشون نمی کنه اگه پسر بدی نباشه.... سریع ازدواج کنن مگه بده؟؟؟ هدف مگه ازدواج نیست؟؟؟ اگه منظورت اینه که بدون آشنایی نباید ازدواج کرد همه قبول دارن منم قبول دارم و باید بگم که اگه نیاز به آشنایی باشه چرا دوستی؟؟؟ خواستگاری مگه یک جلسه است؟؟؟ خواستگاری مگه صحبت در حضور دو خانواده است؟؟؟ پسره میتونه بره خواستگاری دختره و در جلسات متعدد با هم آشنا بشن و اگه به هم خوردن که برن سر خونه زندگی و اگه هم به هم نخوردن که هیچی اما آگاه بودن خانواده و جلسات رسمی باعث میشه که اون تاثیرات منفی و عواقبی که در پی داره رو نداشته باشه. جدا می کنند چیه... این حرفا چیه.... اگه پسر و دختر منطقی فک کنن پدر و مادر هم منطقی فک می کنن یا میتونن واسه اونا توضیح بدن تا منطقی فک کنن. مثل کاری که الآن من دارم می کنم. با وجود همه اینا دوستی هیچ تعهدی به دختر نمیده و ... و خیلی واسه دختر خطرناکه از لحاظ روحی و عاطفی....

اون دو نفر موقعیت ازدواج رو دارن، موقعیت یک خونه و زندگی رو ندارند. فک کنم منظورت این باشه. خوب لازم نیست حتما برن سر یه خونه و زندگی... این چیزا رو من که 18 سالمه می دونم اما نمی دونم چرا شما نمی دونید... خیلی ها هستن دور و ور من و خیلی از افراد دیگه که دختر و پسر همیدگه رو میخوان و طی جلسات متعدد با هم آشنا میشن و بعد با هم عقد می کنن اما تو یه خونه و زندگی نمیرن تا کار و بار و ... جور بشه... تو این مدت همه جا با هم میرن و .... منظورم اینه که نامزدن اما عروسی نمی کنن.... پس نامزدی چیه به نظرت؟؟؟؟ اگه سریع بخواد ازدواج و عروسی صورت بگیره این وسط واسه چی ما بادی کلمه نامزدی رو بیاریم و کی باید از این کلمه استفاده کنیم؟؟؟ به چنین افرادی میگن نامزد دیگه.... نامزدس مثل همون دوستی می مونه اما سالم. حالا اگه پسره رو خانواده طرف قبول نکردن و ... بحث دیگه ای پیش میاد اما تا وقتی پسره اقدام نکرده از کجا می دونه که اونو قبول نمی کنن و.... دوستی که این فکرا پشتش باشه و به نیت ازدواج باشه که قبلش خواستگاری انجام شده اما پذیرفته نشده شرایطش با دوستی هایی که ما داریم صحبت می کنیم و توجامعه زیاده فرق داره.

اینو اصن نفهمیدم چی بود منظورت

ویرایشش کردم
    .

تو دوستی هر داستانی پیش نمیاد. چیزی که واضحه بیشتر دوستیا خود به خودی و فرد قبلش فکر نمی کنه که واسه چی دارم با دختر دوست میشم. ینی اینکه نمی دونه چطور و از کجا آغاز کرده دوستی رو. اما کسی که فکر می کنه (مثل خودم تو این تاییک که دوست دختر میخواستم و فک کردم روش)، بعد به این نتیجه میرسه که اگه میخوام باهاش ازدواج کنم بهتره کم کم برم خواستگاریش و زیاد لفتش ندم و اگه هم میخوام باهاش فقط کار بد بد کنم بهتره مثلا فلان کار رو بکنم. اما خیلیا نه فکر می کنن که اگه میخوان ازدواج کنن بهتره برن خواستگاری و زیاد لفتش ندن و... و نه فک می کنن که واسه کار بد بد کردن دارن با دختر دوس نمیشن... و اصلا بیشترشون نمی دونن این دوستی رو واسه چی آغاز کردن. خیلیا بدون فکر و همینطوری میان با دختره کم کم صمیمی میشن و بعد دو تا حرف بینشون رد و بدل میشه مثل عجقمی و عسلم و خانمم و چه چشای خوشگلی داری و بمیرم واست و .... یه حسی بهشون دست میده که بین هر دختر و پسری این حرفا رد و بدل بشه دست میده و کم کم بخاطر همین حرفا و شکل و قیافه ادامه میدن و فک می کنن عاشق همن و... تا اینکه بعدش میریزه بهم. اون موقع که این حرفا عادی شد. اون موقع هست که این دختره تعهدی نداشت بیشترین صدمه رو میبینه و بعد میاد تو اینجمن تاییک میذاره و....

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    من عقیدم اینه که هر کسی با مثله خودش ازدواج میکنه منظورم اینه که در گذشته هرکاری انجام دادی مطمنن همسری هم نصیبت میشه که تقریبا همون اشتباهاتو کرده مثلا اگه فرض قبلا دوست پسر یا دختر داشتی همسرتم قبلن اهل دوست بازی بوده یا اگه روابط جنسی داشتی مطمنن همسرتم همچین گذشته ای داشته یا بالاعکس اگر سربزیر بودی و روابطی نداشتی مطمنن همچین همسری هم نصیبت میشه حالام چه فرد بخوات مخفی کنه چه نکنه فرقی نداره چون خدا همه چی رو میبینه مطمنن کسی رو سر راهش قرار میده که شبیه خودشه و و اگرم بخوات دروغ بگه بالاخره رسوا میشه .پس هر وقت میخای یکاری کنی اول ببین اگه من اینکارو کنم آیا من ناراحت میشم ازینکه همسرم اون عملو انجام داده یا نه اگه حس کردی که نمیتونی تحمل کنی که همسره آیندت این رفتارو انجام بده پس انجام نده . چون خدا به نیت همه آگاه هست و هر کاری کنی به خودت برمیگرده .
    خیلی ممنون...

می دونی چرا... اصلا هر کسی میره دنبال کسی مثل خودش؟ چون اگه اون دنبال دوستی مخفیانه باشه طرف مقابلش هم دنبال همین بود که اومددوست شد باهاش و به دوستی مخفیانه ادامه داد و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط defeated نمایش پست ها
    غیر از حرفهای ملکه شیشه ای، حرفهای همتون طوطی واره.

حرف اگه حرف باشه خلاصه و مفید نوشته میشه، نه طومارهای چندگانه که معلوم نیست اصلا چی داره میگه طرف.
    خوب دیدی که توضیح باید داده بشه در مورد مسائل پیچیده و اگه میبینی نامفهومه چون خلاصه شده. وگرنه ازین طولانی تر میشد

15. کاربران زیر از ashkan1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)