مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 23 از 26 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 221 به 230 از 252

موضوع: .::من دوست دختر میخوام::.

1. Top | #221

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    25359
    عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    1.01
    تشکـر
    636
    تشکر شده 434 بار در 239 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : .::من دوست دختر میخوام::.

. .
    ویرایش توسط ashkan1 : 05-13-2016 در ساعت 03:54 PM
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #222

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    21182
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.84
    تشکـر
    765
    تشکر شده 1,198 بار در 748 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

اشکا...مگه تو این تایپیکو نزدی ...بعد میگی باز یه تایپیک بزنم که دوست دختر میخوام ؟؟؟!!!!

بچه برو درستو بخون ...تو فقط کتک میخوای بچه پررو ....

3. 2 کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #223

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    25359
    عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    1.01
    تشکـر
    636
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal1 نمایش پست ها
    اشکا...مگه تو این تایپیکو نزدی ...بعد میگی باز یه تایپیک بزنم که دوست دختر میخوام ؟؟؟!!!!

بچه برو درستو بخون ...تو فقط کتک میخوای بچه پررو ....
    اگه از چت باکس خوندی چرا حرفی نزدی.... یه اهییی یه اوهوییی یه هوییی یه چیزی اشاره ای ....

نه اون بحثش واسه پیدا کردنش بود... این که کی حاضره دوس دخترم بشه....

5. Top | #224

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    21182
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.84
    تشکـر
    765
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan1 نمایش پست ها
    اگه از چت باکس خوندی چرا حرفی نزدی.... یه اهییی یه اوهوییی یه هوییی یه چیزی اشاره ای ....

نه اون بحثش واسه پیدا کردنش بود... این که کی حاضره دوس دخترم بشه....
    ای کوفتههههههه ... زیادی نکنه برات کدوم خل و چلی باشه بیاد با تو دوست بشه ...بشین سر درست فردا امتحان داری ..کتابو بده آجی ازت بپرسم

رفته بودی اخه وگرنه همونجا حسابت میرسیدم .

6. 2 کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #225

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    25359
    عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    1.01
    تشکـر
    636
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal
    میزان امتیاز
    0

ای کوفتههههههه ... زیادی نکنه برات کدوم خل و چلی باشه بیاد با تو دوست بشه ...بشین سر درست فردا امتحان داری ..کتابو بده آجی ازت بپرسم

رفته بودی اخه وگرنه همونجا حسابت میرسیدم .
    خیلی هم دلشون بخواد که میخواد. واقعا

8. Top | #226

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    21182
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.84
    تشکـر
    765
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

خیلی هم دلشون بخواد که میخواد. واقعا
    یا خداااا !!!!ینی وضع مملکت انقد خراب شده !!! ^-^

9. 3 کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. Top | #227

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    قوی باش،مثل درخت مرده ای که کویربعد از مدتا هنوز نتونسته تنه ی خشکشو به زمین بزنه
    شماره عضويت
    11159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.19
    تشکـر
    4,190
    تشکر شده 2,900 بار در 1,440 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badjens
    میزان امتیاز
    6

خانواده مگه میخواد چی کار کنه.... خانواده که نمیگه ازدواج نکن.... خانواده اگه اگه بتونه کمک کنه؟؟؟ خانواده نتونه کی بتونه؟؟؟.... خانواده سنتی رابه دوستی بدون محرمیت رو بد می دونن که به دلایل زیاد کار درستی انجام میدن و این سنت بهتر از چیزای مدرنه ولی با ازدواج که مخالف نیستن.... جداشون نمی کنه اگه پسر بدی نباشه.... سریع ازدواج کنن مگه بده؟؟؟ هدف مگه ازدواج نیست؟؟؟ اگه منظورت اینه که بدون آشنایی نباید ازدواج کرد همه قبول دارن منم قبول دارم و باید بگم که اگه نیاز به آشنایی باشه چرا دوستی؟؟؟ خواستگاری مگه یک جلسه است؟؟؟ خواستگاری مگه صحبت در حضور دو خانواده است؟؟؟ پسره میتونه بره خواستگاری دختره و در جلسات متعدد با هم آشنا بشن و اگه به هم خوردن که برن سر خونه زندگی و اگه هم به هم نخوردن که هیچی اما آگاه بودن خانواده و جلسات رسمی باعث میشه که اون تاثیرات منفی و عواقبی که در پی داره رو نداشته باشه. جدا می کنند چیه... این حرفا چیه.... اگه پسر و دختر منطقی فک کنن پدر و مادر هم منطقی فک می کنن یا میتونن واسه اونا توضیح بدن تا منطقی فک کنن. مثل کاری که الآن من دارم می کنم. با وجود همه اینا دوستی هیچ تعهدی به دختر نمیده و ... و خیلی واسه دختر خطرناکه از لحاظ روحی و عاطفی....

اون دو نفر موقعیت ازدواج رو دارن، موقعیت یک خونه و زندگی رو ندارند. فک کنم منظورت این باشه. خوب لازم نیست حتما برن سر یه خونه و زندگی... این چیزا رو من که 18 سالمه می دونم اما نمی دونم چرا شما نمی دونید... خیلی ها هستن دور و ور من و خیلی از افراد دیگه که دختر و پسر همیدگه رو میخوان و طی جلسات متعدد با هم آشنا میشن و بعد با هم عقد می کنن اما تو یه خونه و زندگی نمیرن تا کار و بار و ... جور بشه... تو این مدت همه جا با هم میرن و .... منظورم اینه که نامزدن اما عروسی نمی کنن.... پس نامزدی چیه به نظرت؟؟؟؟ اگه سریع بخواد ازدواج و عروسی صورت بگیره این وسط واسه چی ما بادی کلمه نامزدی رو بیاریم و کی باید از این کلمه استفاده کنیم؟؟؟ به چنین افرادی میگن نامزد دیگه.... نامزدس مثل همون دوستی می مونه اما سالم. حالا اگه پسره رو خانواده طرف قبول نکردن و ... بحث دیگه ای پیش میاد اما تا وقتی پسره اقدام نکرده از کجا می دونه که اونو قبول نمی کنن و.... دوستی که این فکرا پشتش باشه و به نیت ازدواج باشه که قبلش خواستگاری انجام شده اما پذیرفته نشده شرایطش با دوستی هایی که ما داریم صحبت می کنیم و توجامعه زیاده فرق داره.

ویرایشش کردم
    .

تو دوستی هر داستانی پیش نمیاد. چیزی که واضحه بیشتر دوستیا خود به خودی و فرد قبلش فکر نمی کنه که واسه چی دارم با دختر دوست میشم. ینی اینکه نمی دونه چطور و از کجا آغاز کرده دوستی رو. اما کسی که فکر می کنه (مثل خودم تو این تاییک که دوست دختر میخواستم و فک کردم روش)، بعد به این نتیجه میرسه که اگه میخوام باهاش ازدواج کنم بهتره کم کم برم خواستگاریش و زیاد لفتش ندم و اگه هم میخوام باهاش فقط کار بد بد کنم بهتره مثلا فلان کار رو بکنم. اما خیلیا نه فکر می کنن که اگه میخوان ازدواج کنن بهتره برن خواستگاری و زیاد لفتش ندن و... و نه فک می کنن که واسه کار بد بد کردن دارن با دختر دوس نمیشن... و اصلا بیشترشون نمی دونن این دوستی رو واسه چی آغاز کردن. خیلیا بدون فکر و همینطوری میان با دختره کم کم صمیمی میشن و بعد دو تا حرف بینشون رد و بدل میشه مثل عجقمی و عسلم و خانمم و چه چشای خوشگلی داری و بمیرم واست و .... یه حسی بهشون دست میده که بین هر دختر و پسری این حرفا رد و بدل بشه دست میده و کم کم بخاطر همین حرفا و شکل و قیافه ادامه میدن و فک می کنن عاشق همن و... تا اینکه بعدش میریزه بهم. اون موقع که این حرفا عادی شد. اون موقع هست که این دختره تعهدی نداشت بیشترین صدمه رو میبینه و بعد میاد تو اینجمن تاییک میذاره و....

خیلی ممنون...

می دونی چرا... اصلا هر کسی میره دنبال کسی مثل خودش؟ چون اگه اون دنبال دوستی مخفیانه باشه طرف مقابلش هم دنبال همین بود که اومددوست شد باهاش و به دوستی مخفیانه ادامه داد و ...

خوب دیدی که توضیح باید داده بشه در مورد مسائل پیچیده و اگه میبینی نامفهومه چون خلاصه شده. وگرنه ازین طولانی تر میشد

اینی که شما میگی یه روال منطقی و سالم و ایده آله. منم گفتن که اگه خانواده ها منطقی باشند و نخوان دو نفرو بی دلیل از هم جدا کنند بهترین کار اینه که یه ارتباط سالم داشته باشی اما شما فکر میکنی همه ی ادمای انقدر منطقی که شما میگی هستند؟ هیچ ادمی نیست که الکی لج کنه؟ یا معیارای شخصیشو بخواد به بقیه تحمیل کنه؟ یا کسی نیست که خوادخواهیشو بخواد به زندگی کسی قالب کنه؟ من ادماییو میشناسم که همو انقدری دوست دارند و آس همند که وقتی کنار همند ادم تو تخیلشم نمیگنجه هر کدوم اینا کنار یه نفر دیگه بتونند انقدر خوشبخت و خوشحال باشند اما پسره وقتی رفت خواستگاری پدر دختره اجازه نداد چون پسره سر کار کردن نتونست درسشو ادامه بده و فقط دیپلم داشت. با اینکه خونه و ماشین و همه چیز داشت پسر خوبیم بود ولی فقط به خاطر مدرک دانشگاهی که نداشت و البته دخترم لیسانسه بود خانواده دوستم قبول نکردند. خب به نظر تو اینا باید چیکار کنند؟ تا باباش میگه اینو نمیخام دختره ام پا روی دلش بذاره با اینکه میدونه مرد زندگیشو پیدا کرده؟ به دلشم باید بگه اینو دوست نداشته باش چون دیپلمست؟
    اینا با هم دوستند پسره ام رفت دنبال درسش با اینکه کلیم تنش داره و حالا بعد کلی مشغله کاری مجبوره تازه بشینه درس بخونه اما به خاطر دوستم همه ی اینارو به جون خریده. به نظر تو دوست من دلش میاد اینو ول کنه بهش بگه برو هر وقت مدرک گرفتی بیا؟ کدوم دختریه که بتونه انقدر سنگ دل باشه؟ وقتی خانواده ادم منطقی باشند و کنارش باشند و ازش حمایت کنند همه چی واسه خود اون ادمم اسون تره ولی وقتی خانواده ادم سر دلیلای غیر منطقی تو مهم ترین مسئله زندگیش کنارش نباشند و رو به روش باشند خب باید زیر ابی بری دیگه. شما و امید فکر میکنید ما سرمون داغه خوشمون میاد از این همه فاصله و دوری و استرس و انگ و تهمت و قضاوت الکی. نه. همه دوست دارند کنار اونی باشند که باهاش ارومند و دوستش دارند. و زودتر به هم برسند اما همیشه همه چیز اونطوری که ادم می خواد پیش نمیره.
    دوستی مخفیانه ای که واسه وقت گذرونی و هرز پریدنه اصلا خوب نیست منم منکر این قضیه نیستم.
    ولی وقتی یکیو دوست داری و ایمان داری که اون ادم نیمه ی دیگته پس هر کاری واسه رسیدن بهش باید بکنی. هدف اینه که باهاش باشی حالا مسیری که میری زیاد نباید مهم باشه برات. حتما بهترین حالت نامزدی و خواستگاریه اما وقتی شرایطش جور نیست دوستیم یه مسیره واسه رسیدن به هدفت. نهایتش میتونی همه چیزو درست کنی و به اونی که میخوای برسی.
    ولی اونی که میتونه ازدواج کنه یا خواستگاری بره و با خوانوادش مطرح کنه همه چیو صد درصد باید همین کارو بکنه چرا که نه
    "ملکه شیشه ای"

ملکه ها همه شبیه همند
    بی اعتنا ، قوی ، مغرور
    ولی فقط یکیشون شیشه ایه..
    اونی که شکستنو باچشمای بسته ام از بر میخونه...

11. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. Top | #228

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    25359
    عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    1.01
    تشکـر
    636
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه شیشه ای نمایش پست ها
    اینی که شما میگی یه روال منطقی و سالم و ایده آله. منم گفتن که اگه خانواده ها منطقی باشند و نخوان دو نفرو بی دلیل از هم جدا کنند بهترین کار اینه که یه ارتباط سالم داشته باشی اما شما فکر میکنی همه ی ادمای انقدر منطقی که شما میگی هستند؟ هیچ ادمی نیست که الکی لج کنه؟ یا معیارای شخصیشو بخواد به بقیه تحمیل کنه؟ یا کسی نیست که خوادخواهیشو بخواد به زندگی کسی قالب کنه؟ من ادماییو میشناسم که همو انقدری دوست دارند و آس همند که وقتی کنار همند ادم تو تخیلشم نمیگنجه هر کدوم اینا کنار یه نفر دیگه بتونند انقدر خوشبخت و خوشحال باشند اما پسره وقتی رفت خواستگاری پدر دختره اجازه نداد چون پسره سر کار کردن نتونست درسشو ادامه بده و فقط دیپلم داشت. با اینکه خونه و ماشین و همه چیز داشت پسر خوبیم بود ولی فقط به خاطر مدرک دانشگاهی که نداشت و البته دخترم لیسانسه بود خانواده دوستم قبول نکردند. خب به نظر تو اینا باید چیکار کنند؟ تا باباش میگه اینو نمیخام دختره ام پا روی دلش بذاره با اینکه میدونه مرد زندگیشو پیدا کرده؟ به دلشم باید بگه اینو دوست نداشته باش چون دیپلمست؟
    اینا با هم دوستند پسره ام رفت دنبال درسش با اینکه کلیم تنش داره و حالا بعد کلی مشغله کاری مجبوره تازه بشینه درس بخونه اما به خاطر دوستم همه ی اینارو به جون خریده. به نظر تو دوست من دلش میاد اینو ول کنه بهش بگه برو هر وقت مدرک گرفتی بیا؟ کدوم دختریه که بتونه انقدر سنگ دل باشه؟ وقتی خانواده ادم منطقی باشند و کنارش باشند و ازش حمایت کنند همه چی واسه خود اون ادمم اسون تره ولی وقتی خانواده ادم سر دلیلای غیر منطقی تو مهم ترین مسئله زندگیش کنارش نباشند و رو به روش باشند خب باید زیر ابی بری دیگه. شما و امید فکر میکنید ما سرمون داغه خوشمون میاد از این همه فاصله و دوری و استرس و انگ و تهمت و قضاوت الکی. نه. همه دوست دارند کنار اونی باشند که باهاش ارومند و دوستش دارند. و زودتر به هم برسند اما همیشه همه چیز اونطوری که ادم می خواد پیش نمیره.
    دوستی مخفیانه ای که واسه وقت گذرونی و هرز پریدنه اصلا خوب نیست منم منکر این قضیه نیستم.
    ولی وقتی یکیو دوست داری و ایمان داری که اون ادم نیمه ی دیگته پس هر کاری واسه رسیدن بهش باید بکنی. هدف اینه که باهاش باشی حالا مسیری که میری زیاد نباید مهم باشه برات. حتما بهترین حالت نامزدی و خواستگاریه اما وقتی شرایطش جور نیست دوستیم یه مسیره واسه رسیدن به هدفت. نهایتش میتونی همه چیزو درست کنی و به اونی که میخوای برسی.
    ولی اونی که میتونه ازدواج کنه یا خواستگاری بره و با خوانوادش مطرح کنه همه چیو صد درصد باید همین کارو بکنه چرا که نه

به جون برانکو تو اصلا تاییک منو نخوندی........

صحبتت واسه این تاییک نیست... گفتم... اون پسره همون اول رفت خواستگاری و کار درستی کرد... بعدشو کاری ندارم و به منم ربطی نداره چون خودم هم نمی دونم و بقیه هم نمی دونن و به اون دو نفر ربط داره و باید بررسی بشه که چی درسته چی نیست و کلی حرف و... و صد هزار بار گفتم که تاییک من به این شرایط و اوضاع کار نداره و اصلا در مورد این موضوع نیست. این موضوعی که تو میگی واسه بعدخواستگاریه... بعد همه چی... یارو تصمیمش ازدواجه و هدفش مشخصه و کلی با تاییک من فرق داره.... من دارم در مورد چیزی صحبت می کنم که تو جامعه زیاده و هر پسری دوست دختر داره اما ....

13. Top | #229

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    25359
    عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    1.01
    تشکـر
    636
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal
    میزان امتیاز
    0

یا خداااا !!!!ینی وضع مملکت انقد خراب شده !!! ^-^
    فعلنه که میبینی اینطوریه

14. Top | #230

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    قوی باش،مثل درخت مرده ای که کویربعد از مدتا هنوز نتونسته تنه ی خشکشو به زمین بزنه
    شماره عضويت
    11159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.19
    تشکـر
    4,190
    تشکر شده 2,900 بار در 1,440 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badjens
    میزان امتیاز
    6

من دیگه نمیدونم
    "ملکه شیشه ای"

ملکه ها همه شبیه همند
    بی اعتنا ، قوی ، مغرور
    ولی فقط یکیشون شیشه ایه..
    اونی که شکستنو باچشمای بسته ام از بر میخونه...

15. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)