مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 24 از 26 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 231 به 240 از 252

موضوع: .::من دوست دختر میخوام::.

1. Top | #231

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    قوی باش،مثل درخت مرده ای که کویربعد از مدتا هنوز نتونسته تنه ی خشکشو به زمین بزنه
    شماره عضويت
    11159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.19
    تشکـر
    4,190
    تشکر شده 2,900 بار در 1,440 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badjens
    میزان امتیاز
    6

پاسخ : .::من دوست دختر میخوام::.

خیلی ازینام ک از اولش دوست میشن واس اینه ک شرایط خواستگاری رفتنو ندارند شایدم فعلا تو مود ازدواج نیستند. لازم دارند یکم وقت بگذره تا هم امادگیشو پیدا کنند هم شرایطشون یه طوریب اشه که حداقل 50 درصد احتمال بدن خانواده طرف قبول میکنه.
    بعدشم من نمیدونم چطوری شماها همه مادرزادی واس ازدواج امادگی دارید. ازدواج مسئولیت داره ترسناکه همینم که خواستگاری بشه یعنی علنا 2 نفر مسئول زندگی همند. این خودش مث کابوسه. یعنی ازادیت تمومه بچگیت تمومه دیگه باید بری تو زندگی متاهلی. حداقل وقتی دوستی فرصت داری اروم اروم با اوضاع اخت بشی
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.
    "ملکه شیشه ای"

ملکه ها همه شبیه همند
    بی اعتنا ، قوی ، مغرور
    ولی فقط یکیشون شیشه ایه..
    اونی که شکستنو باچشمای بسته ام از بر میخونه...

2. 4 کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #232

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    25359
    عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    1.01
    تشکـر
    636
    تشکر شده 434 بار در 239 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه شیشه ای نمایش پست ها
    من دیگه نمیدونم
    خیلی ازینام ک از اولش دوست میشن واس اینه ک شرایط خواستگاری رفتنو ندارند شایدم فعلا تو مود ازدواج نیستند. لازم دارند یکم وقت بگذره تا هم امادگیشو پیدا کنند هم شرایطشون یه طوریب اشه که حداقل 50 درصد احتمال بدن خانواده طرف قبول میکنه.
    بعدشم من نمیدونم چطوری شماها همه مادرزادی واس ازدواج امادگی دارید. ازدواج مسئولیت داره ترسناکه همینم که خواستگاری بشه یعنی علنا 2 نفر مسئول زندگی همند. این خودش مث کابوسه. یعنی ازادیت تمومه بچگیت تمومه دیگه باید بری تو زندگی متاهلی. حداقل وقتی دوستی فرصت داری اروم اروم با اوضاع اخت بشی
    @omidd

از امید دعوت می کنم

امید گفته بود تعهدی ندارین شما دخترا در دوستی.

و گفته بود که دخترای انجمن خودشون دنبال دوس پسرن.

الآن دیگه باورم شده. ینی اگه پسرا هم ادعای (به قول شما) آمادگی داشتن بکنن شما می گید آمادگی ندارید و سخته و دوست بشید؟؟؟ این خیلی خنده داره.

ینی خودتون خودتون رو می خواید بندازید تو هچل.

کی گفته خیلی از افراد واسه ازدواج میان دوست میشن؟ کسی که میخواد ازدواج کنه باید خوب فکر کنه و فکر هم میکنه و بعد سوالای تو تاییک واسش پیش میاد. من تو سرا هستم. من تو پسرا هستم و می دونم چطور دوس میشن... میدونم همینطور خود به خودیه بیشترشون و خودشون هم نمی دونن چطور دوستیشون شروع شد و از کجا...

باز گفت خواستگاری شرایط داره و .... خواستگاری سخته.. خواستگاری .... چند بار بگم آخه.

تو تاییک نوشتم می تونه چی کار کنه سخت نباشه.

تو مود ازدواج نیست ینی نمی خواد ازدواج کنه؟؟؟ ینی به فکر تشکیل زندگی مشترک یست؟؟؟ ینی حرف امید.

کسی که واقعا بخواد به سوالای تاییک عمل می کنه. اگه پسره فکر ازدواج باشه و واقعا بخواد و فکر کرده باشه به تاییک عمل می کنه (ده هزار بار توضیح دادم. همین دو صفحه قبل گفتم). پسرا همینطوری میان با شما دوس میشن و لاو لاو میفرستن. بابا یارو نمی دونه دست چپش کدومه میاد لاو میفرسته.

ازدواج ترسناکه... دوستی ترسناک نیست؟؟؟... دخترجون چرا خودتو زدی به اون راه... من پسرم من باید بگم ترسناکه یا نه.. اون دوستیه که واسه تو ترسناکه.... کسی که دنبال بچگیشه دنبال ازدواج نیست باز می رسیم به حرف امید...

چرا هی چیزای تکراری می گید... برید کل تاییک رو دوباره بخونید.... من نمی دونم کجای حرفام قانع کننده نیست. بخدا ازین واضح تر؟ من هی یه چیز میگم تو دوباره اونو میگی. من واسش دلیل میارم تو باز دوباره اونو میگی. تو میگی شرایط خواستگاری سخته من دلیل میارم میگم بهتر از دوستیه و شرایط دوستی به این دلیل به اون دلیل سخت تر و بدتره. بعد خواستگاری رو میشه با صحبت با بزرگتر ها و طرفین و با عقل و منطق آسون کرد و خواستگاری به معنی رفتن تو یه خونه مشترک نیست و میشه صبر کرد تا همه چی جور بشه و در این مدت نامزد باشند و همه ی اینا هم از دوس شدن بتر هم راحت تره واسه یه پسر و اگه بخواد و واقعا عاشق باشه از همه چیز می گذره (ده هزاربار مفصل توضیح دادم). واسه آشنا شدن هم گفتم که خواستگاری واسه آشنا شدن هست بیشتر نه چیز دیگه... توضیحات تکراری.

4. کاربران زیر از ashkan1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #233

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    25359
    عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    1.01
    تشکـر
    636
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal
    میزان امتیاز
    0

خواهشا این 5 صفحه آخر و جوابایی که بهت دادم رو بخونی میبینی در همین مورد بود و تو باز حرف خودت رو میزنی. لا اقل بگو چرا حرف خودتو میزنی باز و حرف منو قبول نمی کنی؟ اصلا قبول کردی یا نکردی؟ اگه قبول نکردی چرا؟ ردشون کن؟ کل حرفای من رو تو این تاییک ردشون کن... نیا یه حرف رو چند بار نگو. من واسه حرفات دلیل میارم تو واسه دلیل هام دلیل نمیاری که چرا اشتباهن. باز حرف خودت رو میزنی

من که نمی خوام تو ضرر کنی یا یه چیز اشتباه بهت بگم... من میخوام یه چیز بیشتر بدونی از پسرا و... یا اگه من نمی دونم تو با دلیل بهم یه چیز یاد بده تا من ضرر نکنم. من دلیل میارم تو یه حرف رو دوباره میگی. واسه تک تک حرفات دلیل آوردم. الآن حتما میخوای بگی تو آرمانی فک می کنی. در مورد این هم ده هزار بار گفتم و تو هم قبول کردیشون.
    ویرایش توسط ashkan1 : 05-14-2016 در ساعت 02:16 AM

6. Top | #234

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    25359
    عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    1.01
    تشکـر
    636
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal
    میزان امتیاز
    0

در مثبت ترین شرایط پسر مثل من میخواد ازدواج کنه...

من میخوام ازدواج کنم....

اومدم فک کردم که باید چی کار کنم...

دوس بشم یا برم خواستگاری...

سوالای تاییک واسم پیش اومد...

کسی اون سوالا رو رد نکرد پس بهتره پس از انتخاب دختر مورد نظرم برم خواستگاریش و باهاش بیشتر آشنا بشم و.... و اگه نشد دیگه اونجا رو دیگه کار ندارم و من قدم به قدم میرم جلو و بهترین کار رو انتخاب می کن.

شما دخترا هم بهتره اگه یکی میاد باهاتون دوس بشه بهش یه حورایی بگید که بهتره بیاد خواستگاریتون و اشنایی آشکار و نه پنهانی تا هم شما ضرر نکنین و هم بدونین که اگه واقعا عاشقتون باشه این کار رو انجام میده مخصوصا اگه شما بهش بگید و اگه هم دلیل آورد نه نمیشه مثل دلایل توی تاییک بدونین خیلی از دلایلی که تو سوالای تاییک اومده همشون بهانه است و از روی فکر نکردنه و راهکار درست تر و بهتری داره و اون خواستگاری هست و شما میتونید از همین تاییک کمک بگیرید و بهشون بگید با این کار میشه بهتر عمل کرد یا میشه اینطوری با بزرگتر ها صحبت کرد یا این کار رو کرد و ...

تازه پسر اگه ببینه شما با دوستی مخفیانه مخالفید (باید هم باشید به دلایل و آسیب هایی که داره) سعی میکنه خواسته شما رو انجام بده و رو حرفتون حرف نیاره و ...

اما از اونجایی که بیشتر دختر ها تا پسر می بینن می پرن تا بگیرنش و یه وقت در نره میرن دنبال دوستی بدون اینکه بدونن خیلی خطرناکه واسشون. مثل اینه که دختر بره خواستگاری تازه فقط پیش پسره نه پدر و مادرش...

این دخترا دنبال اینن یه وقت مورد خوب از دستشون در نره و به هر دری میزنن تا یه مورد خوب (پسر خوشتیپ و پولدار و آق دکتر یا مهندس و ...) گیرشون بیاد که بایدم اینطوری باشه چون زندگی آینده شما بیشتر در گرو پسره تا زندگی پسر نسبت به شما. به یه مورد خوب اگه به طور غیر مستقیم برسونید که بیاد خواستگاریتون و این بهتره اگه واقعا خوب باشه این کار رو می کنه.
    ویرایش توسط ashkan1 : 05-14-2016 در ساعت 02:36 AM

7. Top | #235

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    قوی باش،مثل درخت مرده ای که کویربعد از مدتا هنوز نتونسته تنه ی خشکشو به زمین بزنه
    شماره عضويت
    11159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.19
    تشکـر
    4,190
    تشکر شده 2,900 بار در 1,440 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badjens
    میزان امتیاز
    6

همینه که شما میگید اصن
    مه ی ادمایی که دوست میشند اشتباه میکنند
    همه پسرایی که دوست میشند قصد و غرض دارند.
    هیچ پسری حرفاش راست نیست
    هیچ ادمی تو دنیا نیست که شرایط ازدواج کردنو نداشته باشه.
    ترس از ازدواج و مسئولیت قبول کردنم اصن نداریم همش تخیل منه
    هیچ دوستی تو دنیا نیست که پاک بمونه
    شما درست میگید
    اقا امیدتونم اسطورست
    حله من هر چی میگم کسی نمیفهمه
    دیگم خسته شدم
    حرفی ندارم اصن نظر خودتون درسته شما درست میگید فقط
    صبر کنید بقیه بیان جواباتونو بدن
    ترجیحا قبلش باهاش طی کنید که باید با کلیت نظرات شما موافق باشه تا اخرش باهاش به مشکل نخورید
    درضمن هیچ دختری تو انجمن نیست که دلسوز بخاد شما پسرا نهایت یه جمله نظر بهشون بدید دخترا خودشون یه شهرو رو انگشتشون میگردونند. مطمئن باش اگه هر کاری میکنند چه دوستی چه ازدواج چه هر چی دیگه بهترین کاریه ک انتخاب کردند. اصنم راهنمایی لازم ندارند مگه خودشون بگن
    خدافظ
    ویرایش توسط ملکه شیشه ای : 05-14-2016 در ساعت 03:17 AM
    "ملکه شیشه ای"

ملکه ها همه شبیه همند
    بی اعتنا ، قوی ، مغرور
    ولی فقط یکیشون شیشه ایه..
    اونی که شکستنو باچشمای بسته ام از بر میخونه...

8. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #236

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    11.23
    تشکـر
    10,133
    تشکر شده 12,953 بار در 6,563 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan1 نمایش پست ها
    در مثبت ترین شرایط پسر مثل من میخواد ازدواج کنه...

من میخوام ازدواج کنم....

اومدم فک کردم که باید چی کار کنم...

دوس بشم یا برم خواستگاری...

سوالای تاییک واسم پیش اومد...

کسی اون سوالا رو رد نکرد پس بهتره پس از انتخاب دختر مورد نظرم برم خواستگاریش و باهاش بیشتر آشنا بشم و.... و اگه نشد دیگه اونجا رو دیگه کار ندارم و من قدم به قدم میرم جلو و بهترین کار رو انتخاب می کن.

شما دخترا هم بهتره اگه یکی میاد باهاتون دوس بشه بهش یه حورایی بگید که بهتره بیاد خواستگاریتون و اشنایی آشکار و نه پنهانی تا هم شما ضرر نکنین و هم بدونین که اگه واقعا عاشقتون باشه این کار رو انجام میده مخصوصا اگه شما بهش بگید و اگه هم دلیل آورد نه نمیشه مثل دلایل توی تاییک بدونین خیلی از دلایلی که تو سوالای تاییک اومده همشون بهانه است و از روی فکر نکردنه و راهکار درست تر و بهتری داره و اون خواستگاری هست و شما میتونید از همین تاییک کمک بگیرید و بهشون بگید با این کار میشه بهتر عمل کرد یا میشه اینطوری با بزرگتر ها صحبت کرد یا این کار رو کرد و ...

تازه پسر اگه ببینه شما با دوستی مخفیانه مخالفید (باید هم باشید به دلایل و آسیب هایی که داره) سعی میکنه خواسته شما رو انجام بده و رو حرفتون حرف نیاره و ...

اما از اونجایی که بیشتر دختر ها تا پسر می بینن می پرن تا بگیرنش و یه وقت در نره میرن دنبال دوستی بدون اینکه بدونن خیلی خطرناکه واسشون. مثل اینه که دختر بره خواستگاری تازه فقط پیش پسره نه پدر و مادرش...

این دخترا دنبال اینن یه وقت مورد خوب از دستشون در نره و به هر دری میزنن تا یه مورد خوب (پسر خوشتیپ و پولدار و آق دکتر یا مهندس و ...) گیرشون بیاد که بایدم اینطوری باشه چون زندگی آینده شما بیشتر در گرو پسره تا زندگی پسر نسبت به شما. به یه مورد خوب اگه به طور غیر مستقیم برسونید که بیاد خواستگاریتون و این بهتره اگه واقعا خوب باشه این کار رو می کنه.

میشه لطف کنی تو همه تایپک ها فنتت کوچیک بنویسی و انقد رنگ رنگی ننوسی: / :/ :/ اینجوری هیچ کسی هم حال خوندن نوشته هات نداره !

arash.AP

10. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. Top | #237

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    25992
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.45
    تشکـر
    1,637
    تشکر شده 1,315 بار در 644 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

آقا اشکان من تجربه شخصی خودمو بهت میگم شما هیچ کسو نمیتونی تغییر بدی (حتی همسرتو) چون هرکسی تو یکسری شرایط و موقعیت هایی بزرگ شده و تفکراتش شکل گرفته و این تغییر تفکرش زمانی ایجاد میشه که یا خودش تجربه کنه یا اینکه مجبور بشه ویا یک معجزه ای رخ بده که یدفعه باعث تحولش بشه . درسته بعضی وقتا میشه یه حرفی زد و باعث تحول یه نفر شد ولی معمولا کم پیش میاد و میگن امربه معروف و نهی از منکر زمانی موثر واقع میشه که بدونید تاثیر داشته باشه و البته خوده فرد هم طالب این باشن که بخوان عقیدشونو تغییر بدن . من همیشه تو زندگیم سعی کردم راه خودمو برم و به کسی هم کاری نداشته باشم و فقط تو چند مورد اونم فقط به دوستای صمیمیم بهشون عقیدمو گفتم و متاسفانه تاثیری نداشت (مثلا من دوران دبیرستان با یکی از دخترای کلاسمون که موهاشو میریخت بیرون دوست بودم بهش گفتم اگه موهاتو بپوشونی خیلی خوشکل تر میشی اونم پوشوند ولی چند روز بعدش تحت تاثیر یه دختر دیکه که بهش گفته بود زشت میشی دوباره موهاشو ریخت بیرون منم ازون روز به بعد هیچ وقت بهش نگفتم که اینکارو بکن یا اینکارو نکن) دین خدا و روش خدا مشخصه همه هم صاحب تفکر و مطمنن میدونند کدوم راه به نفعشونه یا به نفعشون نیست پس من فقط نظر شخصیمو میدم حالا اگر اون شخص درست گفت قبول میکنم ولی درست نبود قبول نمیکنم . شما خودتونو اینقدر درگیر جامعه نکنید وگرنه خورد میشید اینقدر این دنیا مشکلات داره که اگه بخواین برای هرکدومش اینقدر حرصو جوش بخورید از زندگی متنفر میشید . شما نظر شخصیتونو بدید و محکم بچسب به عقیده خودت چون هیچ کس مسول کار اشتباه دیگری نیست و هر کسی به تنهایی در دادگاه الهی حاظر میشن. همیشه سعی کنید اون قسمت حرفایی که فکر میکنید درسته و نمیدونسید برای افزایش دیدگاه خودتون استفاده کنید .

***بر سنگ قبر کشيشي نوشته شده بود: ***
    آن هنگام که جوان بودم و فارغ از همه چيز ، در سر آرزوي تغيير دنيا را مي پروراندم . بزرگتر و خردمندتر که شدم ، دريافتم جهان تغيير ناپذير است. پس افق انديشه هايم را محدودتر کردم و بر آن شدم تا تنها کشورم را تغيير دهم ، اما اين هم عملي نبود . پس از سالها زندگي و تجربه آخرين تلاش نوميدانه خود را صرف تغيير خانواده ام کردم اما افسوس آنها نيز که نزديکترين کسان من بودند تغيير نکردند . اکنون که در بستر مرگ آرميده ام ، ناگاه حقيقتي را يافتم . اگر تنها خودم را تغيير داده بودم ، نمونه اي مي شدم براي اعضاي خانواده ام تا آنها نيز خود را تغيير دهند . با انگيزه و تشويق آنها چه بسا کشورم اندکي اصلاح مي شد و شايد مي توانستم دنيا را هم تغيير بدهم .
    ویرایش توسط eli2 : 05-14-2016 در ساعت 09:26 AM

12. 4 کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. Top | #238

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    بی هدف
    شماره عضويت
    25598
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.21
    تشکـر
    288
    تشکر شده 352 بار در 246 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ranjoor
    میزان امتیاز
    2

واقعا همینطوره که میگین خیلی ترسناکه حتی فکرشم آدمو میترسونه من پیشنهاد میدم حداقل تا35سالگی کسی ازدواج نکنه
    Every friends can say: I can understand your feelingBut a best friend can say: I can feel you feeling

14. کاربران زیر از mohammad365 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. Top | #239

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    23293
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    9
    تشکر شده 17 بار در 8 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

با سلام دوست گرامی و شروع کننده تاپیک
    من فکر میکنم منظور من را از اون یک جمله اشتباهی برداشت کردی
    ببین برای هر پسر درامر ازدواج 4 مقوله هست که باید مد نظر قرار داده بشه
    1- هزینه های خرید عقد + عروسی 2- هزینه سرویس طلا 3- پول پیش برای کرایه یا رهن منزل و 4- هزینه خرید وسایل و کالاهایی که به عهده آقا داماده که اکثرا هم تیکه های سنگین مثل یخچال و... هستش
    برای خواستگاری رفتن مورد سوم و چهارم فعلا نیاز نیست.
    من نمیگم خواستگاری نرو و برو مخفیانه دوست شو این درست نیست و حرف شما را تایید میکنم اما میگم وقتی خواستی زنگ در خونه دختر خانم محترم را بزنی به عنوان خواستگار از لحظه ای که پا توی خونشون میذاری تا زمانی که دختر را به عقد دایم خودت در می آوری باید هزینه های مراسم خواستگاری و بعدش عقد را توی جیبت آماده داشته باشی که امروزه با حساب سرانگشتی و در بهترین شرایط که خانمت زیاد سختگیر نباشه دست کم 10-12 میلیون تومن میشه (البته این مبلغ توی شهرما رنجش اینه من نمیدونم شما تو چه شهری زندگی میکنی و اونجا توقعات مردم و نرخ خرید اجناس و... چه جوری هست) اما با تلورانس کمی همه جا آسمون این رنگی هست به عبارت ساده اگه زیر ده میلیون تومن برای شروع دقت کن فقط برای شروع توی حسابت هست فعلا به خواستگاری موقتا فکر نکن تا به امید خدا پولش جور بشه . حالا بماند که مقوله سوم خودش به تنهایی یک کفه ترازوست. امیدوارم سو تعبیر نشه. خدا کمک همه جوونا کنه تا بتونن ازدواج کنند و زندگی سالمی را شروع کنند. در پناه حق.موفق باشی

16. کاربران زیر از خوش اخلاق بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. Top | #240

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    21877
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.11
    تشکـر
    2,293
    تشکر شده 1,705 بار در 1,085 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan1 نمایش پست ها
    @omidd

از امید دعوت می کنم

امید گفته بود تعهدی ندارین شما دخترا در دوستی.

و گفته بود که دخترای انجمن خودشون دنبال دوس پسرن.

الآن دیگه باورم شده. ینی اگه پسرا هم ادعای (به قول شما) آمادگی داشتن بکنن شما می گید آمادگی ندارید و سخته و دوست بشید؟؟؟ این خیلی خنده داره.

ینی خودتون خودتون رو می خواید بندازید تو هچل.

کی گفته خیلی از افراد واسه ازدواج میان دوست میشن؟ کسی که میخواد ازدواج کنه باید خوب فکر کنه و فکر هم میکنه و بعد سوالای تو تاییک واسش پیش میاد. من تو سرا هستم. من تو پسرا هستم و می دونم چطور دوس میشن... میدونم همینطور خود به خودیه بیشترشون و خودشون هم نمی دونن چطور دوستیشون شروع شد و از کجا...

باز گفت خواستگاری شرایط داره و .... خواستگاری سخته.. خواستگاری .... چند بار بگم آخه.

تو تاییک نوشتم می تونه چی کار کنه سخت نباشه.

تو مود ازدواج نیست ینی نمی خواد ازدواج کنه؟؟؟ ینی به فکر تشکیل زندگی مشترک یست؟؟؟ ینی حرف امید.

کسی که واقعا بخواد به سوالای تاییک عمل می کنه. اگه پسره فکر ازدواج باشه و واقعا بخواد و فکر کرده باشه به تاییک عمل می کنه (ده هزار بار توضیح دادم. همین دو صفحه قبل گفتم). پسرا همینطوری میان با شما دوس میشن و لاو لاو میفرستن. بابا یارو نمی دونه دست چپش کدومه میاد لاو میفرسته.

ازدواج ترسناکه... دوستی ترسناک نیست؟؟؟... دخترجون چرا خودتو زدی به اون راه... من پسرم من باید بگم ترسناکه یا نه.. اون دوستیه که واسه تو ترسناکه.... کسی که دنبال بچگیشه دنبال ازدواج نیست باز می رسیم به حرف امید...

چرا هی چیزای تکراری می گید... برید کل تاییک رو دوباره بخونید.... من نمی دونم کجای حرفام قانع کننده نیست. بخدا ازین واضح تر؟ من هی یه چیز میگم تو دوباره اونو میگی. من واسش دلیل میارم تو باز دوباره اونو میگی. تو میگی شرایط خواستگاری سخته من دلیل میارم میگم بهتر از دوستیه و شرایط دوستی به این دلیل به اون دلیل سخت تر و بدتره. بعد خواستگاری رو میشه با صحبت با بزرگتر ها و طرفین و با عقل و منطق آسون کرد و خواستگاری به معنی رفتن تو یه خونه مشترک نیست و میشه صبر کرد تا همه چی جور بشه و در این مدت نامزد باشند و همه ی اینا هم از دوس شدن بتر هم راحت تره واسه یه پسر و اگه بخواد و واقعا عاشق باشه از همه چیز می گذره (ده هزاربار مفصل توضیح دادم). واسه آشنا شدن هم گفتم که خواستگاری واسه آشنا شدن هست بیشتر نه چیز دیگه... توضیحات تکراری.
    اشکان داداش بی خیال شو ، هر کی نظر و اعتقاد خودش داره.... اره راست میگه یک عده نمی تونند مسولیت قبول کنند ولی از طرفی هم دلشون می خواهد با جنس دیگه باشند حالا یک عده فقط حرف و یک عده عشق بازی و یک عده هم جنسی و.....خب برای اینا خوب هم میشه دوستی باشه راحت می تونه بگه خداحافط دنگ وفنگ نداره . و شک نکن کسانی که دوستی داشتند اکثرا بیش از یک نفر بودن از این رکب خورده رفته پی یکی دیگه....

به خاطر این میگم موقع ازدواج رک و راست بپرس دوست بوده یا نه و تحقیق هم بکن به خصوص دانشجو باشه از هم ورودی ها پسرش به خصوص نترس پسرا با مرام زیاد راستش میگن ولی دخترا شاید نگن .حالا ادم باشه سرت کلاه نمی زاره ولی نه ادم نباشه که هیچ....

18. 2 کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)