مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 6 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 101 به 120 از 252

موضوع: .::من دوست دختر میخوام::.

1. Top | #101

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.91
    تشکـر
    2,293
    تشکر شده 1,707 بار در 1,087 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : .::من دوست دختر میخوام::.

نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه شیشه ای نمایش پست ها
    اره من با همه چیش میسازم ادمی که دوستش دارمو به خاطر پول از دست نمیدم
    نهایتش اینه بی پولیش رو مخم بود جفتی با هم کار میکنیم تا زودتر زندگیمون پا بگیره
    بعدشم بقیه ممکنه اشتباه کنند. اما دلیل نمیشه به همه ربطش بدین. اصلا به خودت اجازه نده تو حریم بقیه وارد شی که بخای در مورد معاشقشون حرف بزنی. اره کسی حق نداره دروغ بگه اما حداقل بذار اتفاق بیفته بعد سرش دعوا کن. نه که الان اشکان تازه لفظ دوستیو اورده شما به خاطر مخفی کاری که دوست دخترش تو اینده شاید با یکی دیگه بکنه داری دعوا میکنی.
    این حساسیتای زیادیت همیشه بحثو منحرف میکنه به جاییم نمیرسه.
    این گفتی

بحث در مورد خوب یا بد بودن دوستی نه اینکه اشکان دختری دیده و می خواهد باهاش دوست بشه
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #102

دلنوشته کاربر
    قوی باش،مثل درخت مرده ای که کویربعد از مدتا هنوز نتونسته تنه ی خشکشو به زمین بزنه
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.11
    تشکـر
    4,225
    تشکر شده 2,926 بار در 1,460 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badjens

نقل قول نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
    بله یکی داشت وسط سینه محکم می زد تا سر حد مرگ تا اذان شد راهش کشید رفت گفتن کجا نماز ظهر عاشوا نمی خواهی باشی گفت کجا کاری عالم وادم دارن به حسین گریه می کنند اونوقت من نماز بخونم!!!!

بله هر کی تفسیری داره متاسفانه این تفسیر ها خود سر وضع مملکت اینجوری کرده ادم نمی دونه با کی طرفه مسلمون ، مسحیی ، اصلا دین داره یا نه...

خانوم اصل یکی تفسیر هم نداره هر کی هر جور خواست عمل کنه حالا هر جور راحتی

موفق باشی.

اره هر کی ازاده هر جور میخاد عمل کنه کاش یه روزی برسه ادما واسه انتخاباشون قضاوتم نشن
    هر کی سرش به زندگی خودش باشه
    شب خوش
    "ملکه شیشه ای"

ملکه ها همه شبیه همند
    بی اعتنا ، قوی ، مغرور
    ولی فقط یکیشون شیشه ایه..
    اونی که شکستنو باچشمای بسته ام از بر میخونه...

4. 2 کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #103

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.91
    تشکـر
    2,293
    سیستم عامل و مرورگر

اره هر کی ازاده هر جور میخاد عمل کنه کاش یه روزی برسه ادما واسه انتخاباشون قضاوتم نشن
    شب خوش
    جامعه مدنی !!! با جنگل فرق داره ، جامعه قانون داره

6. Top | #104

دلنوشته کاربر
    قوی باش،مثل درخت مرده ای که کویربعد از مدتا هنوز نتونسته تنه ی خشکشو به زمین بزنه
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.11
    تشکـر
    4,225
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badjens

این گفتی

بحث در مورد خوب یا بد بودن دوستی نه اینکه اشکان دختری دیده و می خواهد باهاش دوست بشه
    منم همون دوست دختر فرضیشو گفتم. منظورم واقعی نبود.

30 ساله جامعه با همین سیاست داره اداره میشه هنوزم یاد نگرفتیم باید به قانون شعور ادما اعتماد کنیم نه به قانون زور و مامور و باتوم
    مهم نی نظر شمام محترمه
    شبتون اروم
    "ملکه شیشه ای"

ملکه ها همه شبیه همند
    بی اعتنا ، قوی ، مغرور

7. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. Top | #105

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.91
    تشکـر
    2,293
    سیستم عامل و مرورگر

30 ساله جامعه با همین سیاست داره اداره میشه هنوزم یاد نگرفتیم باید به قانون شعور ادما اعتماد کنیم نه به قانون زور و مامور و باتوم
    مهم نی نظر شمام محترمه
    شبتون اروم
    نظریه!!

خانوم یک قانون دست نویس انسان هست یکی هم قانون الهی اگر به پیغمبر و قرانش اعتقاد داری دیگه نمی تونی انتخابی عمل کنی هر کجاش مخالف عقاید و رفتار شماست پیرو قانون انسانیت و هر کجا کم اوردی پیغمبر و قران.

بله اونا دورو باشند شما دست کمی از اونا نداری .

شب خوش.

9. Top | #106

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.11
    تشکـر
    4,225
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badjens

نظریه!!

خانوم یک قانون دست نویس انسان هست یکی هم قانون الهی اگر به پیغمبر و قرانش اعتقاد داری دیگه نمی تونی انتخابی عمل کنی هر کجاش مخالف عقاید و رفتار شماست پیرو قانون انسانیت و هر کجا کم اوردی پیغمبر و قران.

بله اونا دورو باشند شما دست کمی از اونا نداری .

شب خوش.

من میتونم شما نمیتونی نکن

مختاری هر جور میخای فکر کنی مهم نی اصن
    خدافظ
    "ملکه شیشه ای"

ملکه ها همه شبیه همند
    بی اعتنا ، قوی ، مغرور

10. 2 کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. Top | #107

دلنوشته کاربر
    دیوانه بمانید اما عاقلانه رفتار کنید خطر متفاوت بودن را بپذیرید اما بیاموزید بدون جلب توجه متفاوت باشید...
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.05
    تشکـر
    2,165
    تشکر شده 2,206 بار در 1,055 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Konjkav

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan1 نمایش پست ها
    من دوست دختر میخوام که هم عشقم باشه هم عجقم.

اما چند تا سوال به ذهنم برخورده...

اول، چرا من دوست دختر میخوام؟ من اگه عاشق دوست دخترم باشم و بخوام باهاش ازدواج کنم، به خاطر عجق بینمون هم شده، قید خجالت و همه چی رو میزنم میرم خواستگاریش... میرم به پدر مادرم و پدر مادرش میگم که من عاشقشم... اما چرا نمیرم خواستگاریش و میام باهاش دوست میشم؟ من مگه عاشقش نیستم؟ من مگه اونو نمی خوام؟ نمیشه دزدکی که. بالاخره باید پدر مادرش بذارن. خوب چرا همون اول نرم خواستگاریش و بیام باهاش دوست بشم؟ دوست بشم که ببینم بهم میخوره یا نه؟ دختر مردم مگه گوجه خیاره برم وسط بازار امتحانش کنم؟ گوجه خیار به شرط چاقو هم مگه داریم؟ به نظرتون بهتر نیست از قبل از روش های دیگه در موردش تحقیق کنم بدون اینکه چیزی و حرف زیادی بینمون رد و بدل بشه ببینم خوبه یا بد و اگه خوب بود برم خواستگاریش و نامزد بشیم بدون دوستی قبلی؟ آخه انسان با گوجه خیار فرق داره. از راه های دیگه هم میشه فهمید آدم خوبیه یا نه. اگه هم پول و درآمدی نداشته باشم که بخوام برم خواستگاریش خوب چرا اصلا باید برم دنبال عشق یا اگه رفتم مگه حتما باید خودم اول همه کارا رو کنم... عقدش می کنم تا کار و بارم جور بشه بریم تو یه خونه. چرا دوستش بشم؟ که اگه یه وقت کار و بارم جور نشد ولش کنم بره؟ مگه موبایله که عوضش کنم؟ هر بلایی شده سرش بیارم بعد بدردم نخورد عوضش کنم؟ اصلا شما میرید مغازه موبایل می خرید یارو نمیذاره گوشی رو روشن کنی مگر اینکه بخوای و مطمئن باشی که می خریش. میگه برو تحقیق کن گوشی خوبیه یا بد و بعد هر وقت خواستی بخری بیا روشنش کنم. دختر از موبایل پایین تره؟چرا نرم خواستگاریش و بعد شروع کنم کارای عاشقونه واسش انجام بدم؟ به نظرتون اصرار زیاد در اینکه موبایل رو بدون هیچ پیش پرداختی بخوام از فروشنده بگیرم نمی تونه وسوسم کنه که بدزدمش یا یه سری حرکت روش بزنم؟ یه وقت موبایل رو صدمه زدم چی؟ یه وقت صفحه موبایل خش ورداشت چی؟ البته موبایل روح نداره اما دختر روح داره و روحش هم خش میفته و همچنین روح من.

دوم، من چرا باید پنهانی باهاش دوست بشم تا نه پدر و مادر خودم و نه پدر و مادر اون و نه برادرش و ... هیچ کدوم خبر نداشته باشن که من عاشق دخترشونم؟ مگه کار اشتباهی دارم انجام میدم که پنهانش می کنم؟ مگه عاشق شدن اشتباهه؟ البته بهتر بگم دوست شدن اشتباهه؟

سوم، هدفم از دوست شدن چی باشه؟ رابطه ج؟ با جسم دختره حال کنم؟ اصلا هدفم از ازدواج بعد دوستیمون چی باشه؟ به نظرتون این دوستی مثل دوستی بین دو پسر یا دو دختر نیست؟ چون اگه عشق باشه قید همه چی رو میزنم و پنهان کاری نمی کنم دستشو می گیرم میرم طلا فروشی هر چی بخواد واسش می خرم. پدر و مادرش رو هم میبرم تا نظر بدن. اگه عشق باشه دعوا این وسط معنی نداره... اگه دست انتخاب کنم دعومونا نمیشه...

چهارم. چه جالب میشه وقتی بچه هامون (ایشالاه اگه خدا بخواد) میپرسن شما چطوری با هم آشنا شدید. بد اونا به طرز بدتری با همسر آیندشون آشنا میشن. البته تا اون موقع اگه همینطور پیش بریم دیگه همسر و یکی و دوتا الی چارتا معنی نداره. بی*ناموسی معنی داره.

از کسایی که دوست دختر و دوست پسر دارن و عجق همن میخوام جوابمو بدن تا منم برم دوست دختر بگیرم. البته من و رفقام. این سوال پاسخ داده بشه میریم میگیریم. من خودم زیاد سراغ دارم. بالاخره یکیشونو انتخاب می کنم باهاشون دوست میشم.

از همه خواهش می کنم پاسخ بدن که من دوست دختر بگیرم یا نه؟

جواب سوالات منو بدین. این سوالات واسه هر کسی باید پیش بیاد. اگه عاشقی و عشقی هست

چرا خواستگاری نکنم و دوست مخفیانه بشم؟؟؟

خواستگاری سخته؟؟؟

این دختر حاضره دوست بشه و براش هر کاری بکنم و بدون هیچ تعهد؟؟؟
    خیلی قشنگ به یکی از هنجار های اجتماعی پرداخته بودید و جواب تمام سوالاتتون هم خودتون داده بودید
    دوستی ها بی قید و شرط و بدون چهارچوب == سقوط

12. 3 کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. Top | #108

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    7
    تشکر شده 17 بار در 9 پست
    سیستم عامل و مرورگر

من دوست دختر میخوام که هم عشقم باشه هم عجقم.

اما چند تا سوال به ذهنم برخورده...

اول، چرا من دوست دختر میخوام؟ من اگه عاشق دوست دخترم باشم و بخوام باهاش ازدواج کنم، به خاطر عجق بینمون هم شده، قید خجالت و همه چی رو میزنم میرم خواستگاریش... میرم به پدر مادرم و پدر مادرش میگم که من عاشقشم... اما چرا نمیرم خواستگاریش و میام باهاش دوست میشم؟ من مگه عاشقش نیستم؟ من مگه اونو نمی خوام؟ نمیشه دزدکی که. بالاخره باید پدر مادرش بذارن. خوب چرا همون اول نرم خواستگاریش و بیام باهاش دوست بشم؟ دوست بشم که ببینم بهم میخوره یا نه؟ دختر مردم مگه گوجه خیاره برم وسط بازار امتحانش کنم؟ گوجه خیار به شرط چاقو هم مگه داریم؟ به نظرتون بهتر نیست از قبل از روش های دیگه در موردش تحقیق کنم بدون اینکه چیزی و حرف زیادی بینمون رد و بدل بشه ببینم خوبه یا بد و اگه خوب بود برم خواستگاریش و نامزد بشیم بدون دوستی قبلی؟ آخه انسان با گوجه خیار فرق داره. از راه های دیگه هم میشه فهمید آدم خوبیه یا نه. اگه هم پول و درآمدی نداشته باشم که بخوام برم خواستگاریش خوب چرا اصلا باید برم دنبال عشق یا اگه رفتم مگه حتما باید خودم اول همه کارا رو کنم... عقدش می کنم تا کار و بارم جور بشه بریم تو یه خونه. چرا دوستش بشم؟ که اگه یه وقت کار و بارم جور نشد ولش کنم بره؟ مگه موبایله که عوضش کنم؟ هر بلایی شده سرش بیارم بعد بدردم نخورد عوضش کنم؟ اصلا شما میرید مغازه موبایل می خرید یارو نمیذاره گوشی رو روشن کنی مگر اینکه بخوای و مطمئن باشی که می خریش. میگه برو تحقیق کن گوشی خوبیه یا بد و بعد هر وقت خواستی بخری بیا روشنش کنم. دختر از موبایل پایین تره؟چرا نرم خواستگاریش و بعد شروع کنم کارای عاشقونه واسش انجام بدم؟ به نظرتون اصرار زیاد در اینکه موبایل رو بدون هیچ پیش پرداختی بخوام از فروشنده بگیرم نمی تونه وسوسم کنه که بدزدمش یا یه سری حرکت روش بزنم؟ یه وقت موبایل رو صدمه زدم چی؟ یه وقت صفحه موبایل خش ورداشت چی؟ البته موبایل روح نداره اما دختر روح داره و روحش هم خش میفته و همچنین روح من.

دوم، من چرا باید پنهانی باهاش دوست بشم تا نه پدر و مادر خودم و نه پدر و مادر اون و نه برادرش و ... هیچ کدوم خبر نداشته باشن که من عاشق دخترشونم؟ مگه کار اشتباهی دارم انجام میدم که پنهانش می کنم؟ مگه عاشق شدن اشتباهه؟ البته بهتر بگم دوست شدن اشتباهه؟

سوم، هدفم از دوست شدن چی باشه؟ رابطه ج؟ با جسم دختره حال کنم؟ اصلا هدفم از ازدواج بعد دوستیمون چی باشه؟ به نظرتون این دوستی مثل دوستی بین دو پسر یا دو دختر نیست؟ چون اگه عشق باشه قید همه چی رو میزنم و پنهان کاری نمی کنم دستشو می گیرم میرم طلا فروشی هر چی بخواد واسش می خرم. پدر و مادرش رو هم میبرم تا نظر بدن. اگه عشق باشه دعوا این وسط معنی نداره... اگه دست انتخاب کنم دعومونا نمیشه...

چهارم. چه جالب میشه وقتی بچه هامون (ایشالاه اگه خدا بخواد) میپرسن شما چطوری با هم آشنا شدید. بد اونا به طرز بدتری با همسر آیندشون آشنا میشن. البته تا اون موقع اگه همینطور پیش بریم دیگه همسر و یکی و دوتا الی چارتا معنی نداره. بی*ناموسی معنی داره.

از کسایی که دوست دختر و دوست پسر دارن و عجق همن میخوام جوابمو بدن تا منم برم دوست دختر بگیرم. البته من و رفقام. این سوال پاسخ داده بشه میریم میگیریم. من خودم زیاد سراغ دارم. بالاخره یکیشونو انتخاب می کنم باهاشون دوست میشم.

از همه خواهش می کنم پاسخ بدن که من دوست دختر بگیرم یا نه؟

جواب سوالات منو بدین. این سوالات واسه هر کسی باید پیش بیاد. اگه عاشقی و عشقی هست

چرا خواستگاری نکنم و دوست مخفیانه بشم؟؟؟

خواستگاری سخته؟؟؟

این دختر حاضره دوست بشه و براش هر کاری بکنم و بدون هیچ تعهد؟؟؟
    سلام
    شما بهتر هست ابتدا هدف از دوستی را خودتون تعیین کنید و سپس اقدام کنید.اگر سنتون رو اعلام کنید و اینکه ایا قبلا رابطه ای داشته اید قطعا بهتر میتوان راهنمایی کرد.شما برای شناخت بیشتر کافیست کتاب رازهایی درباره ی زنان اثر باربا دی انجلس را بخوانید.
    شاید توضیحات زیر مفاهیم بسیاری را برای شما اشکار سازد.
    هر فردی چه مرد و چه زن هنگامیکه به بلوغ میرسد ناخوداگاه به جنس مخالف خود گرایش پیدا میکنه...در این سن افراد از لحاظ عاطفی قابلیت انعطاف بیشتری دارند و با توجه به شرع و عرف کشور ما فرد در این سن ظاهرا به دنبال عشق پاک هست.زمانی که با جنس مخالف خود دوست میشود چون که نمیتواند اقرار به برقراری رابطه از روی کنجکاوی کند اسمش را عشق مینامد.برخی برای جذب طرف مقابل خود دیگری میسازند که نیستند و زمانی که دست از نقش بازی کردن برمیدارند خواهند دید تفاهمی وجود ندارد.در واقع این نیاز ها حفره های تو خالی شخصیت ماست که به مرور زمان پر میشود.از نظر من عشق حقیقی زمانی به وجود میاد که این حفره های کاذب و کنجکاو گانه و نیاز های جنسی انسان برطرف شود چرا که تا زمانیکه نیاز جنسی به عقل برای راه حل فشار میاورد مغز چیزی جز راه حل برایش پیدا نمیکند بعضی ها راه مشروع و بعضی ها غیر مشروع راه انتخواب میکنند منتها برای رهایی از عذاب وجدان اسمش رو عشق میگزارند.عشق آن است که همه چیز به ما بدهد و نه اینکه همه چیز را سلب کند.

14. 3 کاربران زیر از Hamid4815 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. Top | #109

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    0.94
    تشکـر
    636
    تشکر شده 434 بار در 239 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal

نقل قول نوشته اصلی توسط خوش اخلاق نمایش پست ها
    کسی مثل تو ای دوست مرا یک شبه رویاند....

هر وقت خواستی به خواستگاری فکر کنی قبلش به جیبت یه نگاهی بکن.زندگی شوخی نیست.
    ینی برم با دختره مخفیانه دوست بشم و مخشو بزنم؟ و فقط به فکر خودم و خواسته های خودم هستم و جیب خالیمو بهش نشون نمیدم و اونم با هزار آرزو....؟ واسه جیب خالی هم گفتم میشه عقد کرد اما سر خونه و زندگی نرفت تا جیبم پرشه یا اصلا فکر دختر نکرد چون اگه بخواد فکر دختر رو کرد با دوستی مخفیانه اتفاقات بدتری واسه من و اون میفته که تو تاییک توضیح دادم و این یه جور گول زدن خود آدمه.

همین خیال باش

جالبه داری از پیغمبر حدیث می گی منبع اش نمی دونی کجاس ایه صریح قران قبول نداری؟؟؟

آیه 5 سوره مبارکه مائده :
    الْیَوْمَ أُحِلَّ لَکُمُ الطَّیِّبَاتُ وَطَعَامُ الَّذِینَ أُوتُواْ الْکِتَابَ حِلٌّ لَّکُمْ وَطَعَامُکُمْ حِلُّ لَّهُمْ وَالْمُحْصَنَاتُ مِنَ الْمُؤْمِنَاتِ وَالْمُحْصَنَاتُ مِنَ الَّذِینَ أُوتُواْ الْکِتَابَ مِن قَبْلِکُمْ إِذَا آتَیْتُمُوهُنَّ أُجُورَهُنَّ مُحْصِنِینَ غَیْرَ مُسَافِحِینَ وَلاَ مُتَّخِذِی أَخْدَانٍ وَمَن یَکْفُرْ بِالإِیمَانِ فَقَدْ حَبِطَ عَمَلُهُ وَهُوَ فِی الآخِرَةِ مِنَ الْخَاسِرِینَ ﴿5﴾
    امروز چیزهاى پاکیزه براى شما حلال شده و طعام کسانى که اهل کتابند براى شما حلال و طعام شما براى آنان حلال است و [بر شما حلال است ازدواج با] زنان پاکدامن از مسلمان و زنان پاکدامن از کسانى که پیش از شما کتاب [آسمانى] به آنان داده شده به شرط آنکه مهرهایشان را به ایشان بدهید در حالى که خود پاکدامن باشید نه زناکار و نه آنکه زنان را در پنهانى دوست ‏خود بگیرید و هر کس در ایمان خود شک کند قطعا عملش تباه شده و در آخرت از زیانکاران است (5)
    آیه 25 سوره نساء به مردان می گوید با دخترانی که روابط دوستی مخفیانه ای با دیگران داشته اند ازدواج نکنید ... [فانکحوهن باذن اهلهن و اتوهن اجورهن بالمعروف محصنات غیر مسافحات و لا متخذات اخدان] یعنی آنان را با اجازه خانواده هایشان به همسری خود در آورید و مهرشان را به طور پسندیده به آنان بدهید [به شرط آنکه] پاکدامن باشند و زناکار و دوست گیران پنهانی نباشند.

یا این طرف یا اون طرف دو رویی نمیشه که؟

ازت از نظر اسلام نپرسیدم خودت حدیث اوردی مجبور شدم این ایه بیارم و اگر واقعا به اون پیامبر اعتقاد داری باید به قران هم اعتقاد داشته باشی.

لایک

شب خوش
    البته فک نکنم منظورت از اراده هر نوع آزادی عمل (آزادی مطلق) بدون قانون باشه چون اینطوری میشه جنگل و این رو هیچ کس قبول نداره. منظورت آزادی در حد کشور های دیگه است.... ما فقط اونا رو آزاد میدونیم که نیمه جنگلی اند. چرا؟ مگه زنان و مردان ما کم آزادی دارن؟ کم اراده دارن؟ هر کی هر جور میخواد میره تو خیابون و هر کار خواست می کنه و .... ایرانی و اسارت؟ داریم؟ اگه اسارت باشه تقصیر خودمونه. خودمون رو میتونیم آزاد کنیم. البته آزادی به شرط از بین رفتن آزادگی معنی نداره.

مهم نی نظر شمام محترمه
    شبتون اروم
    7000 ساله مردم ایران هر جور میخوان هستن. الآن هم هر جور میخوان هستن. هر ملتی از کرده ها و کارهای خودش (کل افراد یک ملت) میسوزه و آسیب میبینه نه کرده ها و کارهای یک نفر. شعور پدر مادران ما این بود که 98 درصد رای دادن بعدش شعورشون بود که نماینده فرستادن مجلس و اون یارو هم بر حسب شعور و تربیتش و رفتار پدر مادران ما در جامعه میاد قانون میده بیرون و بعدش هم شعورشون بود که بچه تربیت کردن. با شعورشون میرن شهید میشن و ما هم با شعورمون میایم فقط قاب میندازیم دور عکسشون و هیچ وقت از خودمون نپرسیدیم که واسه آزادی با کدوم معنا و آزادگی جنگیدند یا .... ما هم با شعورمونه که داریم پدر مادران این سرزمین رو بی شعور می دونیم و اونا رو اسیر زور و مامور و باتوم. قبل اون سی سال وضعیت چطور بوده؟ کاپیتولاسیون و سگ آمریکایی ها شدن خیلی اراده و آزادی عمل ما رو بالا می برده و زور و مامور و باتوم و ... نداشتیم. چه آدم با سوادی داشته به این کار اجازه عمل میداده و چقدر باسواد. خیلیییی. این زور و مامور و باتوم هم شعور یکی هست که بهشون دستور میده. همه چی با شعور رقم می خوره.

نقل قول نوشته اصلی توسط misseli vrn نمایش پست ها
    خیلی قشنگ به یکی از هنجار های اجتماعی پرداخته بودید و جواب تمام سوالاتتون هم خودتون داده بودید
    دوستی ها بی قید و شرط و بدون چهارچوب == سقوط

مرسی.

البته خیلیا میان میگن دین و مملکت و شاه و اجداد و ... ما اشتباه می کردن و دوستی مخفیانه خوبه و ... میگن مشکل مملکت اینه که دختر پسرا رو از هم دور می کنه. اول یباید بگم که کی و کجا دور کرده و به من نشون بده دوم باید بگم که بعد این که مشکلی پیش اومده اومدن وسط و جدا کردن و سوم اینکه دوستی مخفیانه و یکی شدن مدارس دخترانه و پسرانه به دلایل علمی رد شده و پیشرفت علمی و اقتصادی جوامع دیگه رو حاصل این کار ندونیم. اگه اونا با دوستی و بی بند و باری بعضی از حفره های تو خالی بعضی از جوونای ما رو که آموزش ندیدن در این مورد ندارن اما مشکلات بدتر و بیشتری از نظر جسمی و روحی دارن که حال آدمو به هم میزنه. آموزش داده نشدن اشتباهه و این آموزش از طریق برقراری ارتباط اشتباه انجام نمیشه و کاملا اشتباه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid4815 نمایش پست ها
    سلام
    شما بهتر هست ابتدا هدف از دوستی را خودتون تعیین کنید و سپس اقدام کنید.اگر سنتون رو اعلام کنید و اینکه ایا قبلا رابطه ای داشته اید قطعا بهتر میتوان راهنمایی کرد.شما برای شناخت بیشتر کافیست کتاب رازهایی درباره ی زنان اثر باربا دی انجلس را بخوانید.
    شاید توضیحات زیر مفاهیم بسیاری را برای شما اشکار سازد.
    هر فردی چه مرد و چه زن هنگامیکه به بلوغ میرسد ناخوداگاه به جنس مخالف خود گرایش پیدا میکنه...در این سن افراد از لحاظ عاطفی قابلیت انعطاف بیشتری دارند و با توجه به شرع و عرف کشور ما فرد در این سن ظاهرا به دنبال عشق پاک هست.زمانی که با جنس مخالف خود دوست میشود چون که نمیتواند اقرار به برقراری رابطه از روی کنجکاوی کند اسمش را عشق مینامد.برخی برای جذب طرف مقابل خود دیگری میسازند که نیستند و زمانی که دست از نقش بازی کردن برمیدارند خواهند دید تفاهمی وجود ندارد.در واقع این نیاز ها حفره های تو خالی شخصیت ماست که به مرور زمان پر میشود.از نظر من عشق حقیقی زمانی به وجود میاد که این حفره های کاذب و کنجکاو گانه و نیاز های جنسی انسان برطرف شود چرا که تا زمانیکه نیاز جنسی به عقل برای راه حل فشار میاورد مغز چیزی جز راه حل برایش پیدا نمیکند بعضی ها راه مشروع و بعضی ها غیر مشروع راه انتخواب میکنند منتها برای رهایی از عذاب وجدان اسمش رو عشق میگزارند.عشق آن است که همه چیز به ما بدهد و نه اینکه همه چیز را سلب کند.
    خوب اینو هر کسی هر کسی هر کسی قبول داره گرایش و ... رو و این گفته شما اینه که آموزش ها اشتباه است یا آموزشی داده نشده در نحوه ارتباط دختر و پسر که الآن داره کم کم تو مدارس دهه 80 یی ها اضافه میشه و در آینده ایشالاه برطرف میشه ولی این آموزش ها و یاد گرفتن ها به شرط برقراری دوستی (به اون معنای امروزی بین یک دختر و پسر) با یه دختر اشتباهه چون علم ثابت کرده که دوستی با دخترانی که به بلوغ عقلی رسیدند واسشون حکم عشق رو داره و باید سرانجام با هم ازدواج کنن که خیلی ها به این سرانجام نمی رسن و اگه هم برسن باز هم روانشناسی ثابت کرده که این سرانجام که قبلش دوستی وجود داشته اونم پهانی کاملا مطلوب نیست.

من بر اساس شرع و عرف انسانی عمل می کنم حالا بخواد واسه هر کشوری باشه

مرسی از نظرتون که آموزش باید داده بشه و اینکه دوستی مخفیانه کار اشتباهیه.

انکار نکردم قران همون یه ایه نیست
    میدونم کاری که می کنم خلاف هیچ قانون و ایه و قرانی نیست.
    شاید با برداشتای بعضیا جور در نیاد که اونم برام مهم نی من عقیده خودمو دارم
    بر اساس آیات متعدد قرآن، برداشت شخصی، در بعضی از موارد صریح مثل همون چیزی که امید گفت و صراحتا داره میگه جایزه. اونم که چون صریحه. خیلی واضح داره میگه دو دوتا میشه چهار تا و نمیشه چهارتا رو کرد پنج تا. اما اگه بخواد تفسیر بشه و ... هر برداشتی درست نیست و باید فرد علمش رو داشته باشه و آگاه از اطلاعات مختلف... که واسه خودش توضیح داره و میتونی در این زمینه اطلاعات زیادی کسب کنی از طریق اینترنت و ....

اره من با همه چیش میسازم ادمی که دوستش دارمو به خاطر پول از دست نمیدم
    نهایتش اینه بی پولیش رو مخم بود جفتی با هم کار میکنیم تا زودتر زندگیمون پا بگیره
    بعدشم بقیه ممکنه اشتباه کنند. اما دلیل نمیشه به همه ربطش بدین. اصلا به خودت اجازه نده تو حریم بقیه وارد شی که بخای در مورد معاشقشون حرف بزنی. اره کسی حق نداره دروغ بگه اما حداقل بذار اتفاق بیفته بعد سرش دعوا کن. نه که الان اشکان تازه لفظ دوستیو اورده شما به خاطر مخفی کاری که دوست دخترش تو اینده شاید با یکی دیگه بکنه داری دعوا میکنی.
    این حساسیتای زیادیت همیشه بحثو منحرف میکنه به جاییم نمیرسه.
    شما به من یکی رو نشون بده که دختر خوش اخلاق و درستی باشه و موافق باشه با من دوست بشه تا اینکه کار و بارم جور بشه و شرایط کاملا آماده بشه... هر چند شرایط من تقریبا آماده است و... اگه میتونی واسم جور کن من باهاش دوس که هیچی عاشقش میشم. اگه راضیه بیاد منم پسر بدی نیستم از هر نظر و وضع مالی و مادی و جسمی و همه چی خوبه و روحیاتم هم باهاش سازگاره تازه من آدمی هستم که با یه نگاه عاشق نمیشم و پس خیالش از اینکه سمت دخترای دیگه برم راحت باشه و من فقط عاشق اون میشم. اگه دختره رو پسندیدمشااا... تو فقط معرفی کن فقط بالاخره عاشق یکی میشم دیگه... فقط این دوستی باید بین خودمون بمونه تا موقعی که شرایط آماده بشه ها... وگرنه شرایط رو بدتر می کنه اگه پدر مادرم و پدر مادرش بفهمن من عاشقشم و...
    ویرایش توسط ashkan1 : 05-09-2016 در ساعت 10:08 PM

16. کاربران زیر از ashkan1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. Top | #110

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    10.69
    تشکـر
    10,133
    تشکر شده 12,961 بار در 6,567 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal

با عرض معذرت از اشکان

این تایپک خیلی. خیلییی مزخرف هدف هم مشخصه
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

18. 3 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. Top | #111

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.11
    تشکـر
    4,225
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badjens

وقت ندارم بخونم اینارو
    من فقط میدونم هر کاری میکنم با هر برداشتی از قران و قانون و جامعه و اخلاق و هر چی دارم صرفا به خودم مربوطه این که کسی بیاد در مورد نظرای من نظر بده که بعد بخاد عوضشون کنه احمقانست چون من یه شبه به این حرفا نرسیدم.
    تو این تایپیکم نظرمو گفتم. به نظر من دم دستی ترین راه واسه همه دوستیه که حالا اگه کسی بتونه از یه راه معقول تر وارد شه که خیلی خوبه ولی به شرط اینکه واقعا بتونه نه اینکه توهمشو بزنه.
    تازه فک کردم واقعا میخای با کسی دوست شی که تایپیک زدی بعدش فهمیدم اصلا اینا همه فکراته کسیم احتمالا مد نظر نداری هنوز
    من نظرمو گفتم نه فرصت واسه بحث دارم نه دنبال اینم روی کسی تاثیر بذارم میرم تا بقیم بتونن بیان نظر بدن
    بدرود
    "ملکه شیشه ای"

ملکه ها همه شبیه همند
    بی اعتنا ، قوی ، مغرور

20. 3 کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. Top | #112

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.11
    تشکـر
    4,225
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badjens

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    با عرض معذرت از اشکان

لایک
    "ملکه شیشه ای"

ملکه ها همه شبیه همند
    بی اعتنا ، قوی ، مغرور

22. 2 کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. Top | #113

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    0.94
    تشکـر
    636
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal

با عرض معذرت از اشکان

خوب هدف چیه؟ جواب سوالاتمو بده... اینجا انجمن مشاوره است مثل اینکه...

24. Top | #114

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    0.94
    تشکـر
    636
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal

وقت ندارم بخونم اینارو
    من فقط میدونم هر کاری میکنم با هر برداشتی از قران و قانون و جامعه و اخلاق و هر چی دارم صرفا به خودم مربوطه این که کسی بیاد در مورد نظرای من نظر بده که بعد بخاد عوضشون کنه احمقانست چون من یه شبه به این حرفا نرسیدم.
    تو این تایپیکم نظرمو گفتم. به نظر من دم دستی ترین راه واسه همه دوستیه که حالا اگه کسی بتونه از یه راه معقول تر وارد شه که خیلی خوبه ولی به شرط اینکه واقعا بتونه نه اینکه توهمشو بزنه.
    تازه فک کردم واقعا میخای با کسی دوست شی که تایپیک زدی بعدش فهمیدم اصلا اینا همه فکراته کسیم احتمالا مد نظر نداری هنوز
    من نظرمو گفتم نه فرصت واسه بحث دارم نه دنبال اینم روی کسی تاثیر بذارم میرم تا بقیم بتونن بیان نظر بدن
    بدرود
    خوب من دوست دختر میخوام. نگفتم دختری مد نظر دارم. فقطقصد کردم. گفتم باید پنهانی باشه ها... کسی از عشقمون خبر دار نشه مخصوصا پدر و مادرش تا همه چی به هم نخوره...

25. Top | #115

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    0.94
    تشکـر
    636
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal

وقت ندارم بخونم اینارو
    بدرود
    من کاری ندارم عقیدت رو تغییر بدم یا نه. من قصد داشتن یه دوست دختر رو کردم مثل هر پسر دیگه ای و تاییک زدم. من میخوام دم دستی ترین راهمو امتحان کنم. اما دختر مد نظر نداشتم. فقط پرسیدم که امتحان کنم یا نه.

26. Top | #116

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    10.69
    تشکـر
    10,133
    تشکر شده 12,961 بار در 6,567 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal

خوب هدف چیه؟ جواب سوالاتمو بده... اینجا انجمن مشاوره است مثل اینکه...
    خوب من دوست دختر میخوام. نگفتم دختری مد نظر دارم. فقطقصد کردم. گفتم باید پنهانی باشه ها... کسی از عشقمون خبر دار نشه مخصوصا پدر و مادرش تا همه چی به هم نخوره...
    کارات واقعا بچگانست!

من دوست دختر میخوام انگار میخوان ادم گول بزنه کسی مجبورت نکرده بگیری

چون میخوای بحث خوب بودن و بد بودن این رابطه بگی

و اینکه لطفا به عقیده فرهنگ بقیه احترام بذارید و فکر نکنید درست نظر میدید و حتما میخواید نظر رو تحمیل کنید!!!!! به باور و شعور هم احترام بذاریم

دیگه حرفی نیست شب خوش
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

27. 3 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. Top | #117

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.11
    تشکـر
    4,225
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badjens

حرف زدن که فایده ای نداره دیگه جواب هر سوالی که داشتیو باید تا الان گرفته باشی. دیگه ادامه دادن نداره این بحث
    "ملکه شیشه ای"

ملکه ها همه شبیه همند
    بی اعتنا ، قوی ، مغرور

29. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. Top | #118

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    0.94
    تشکـر
    636
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal

کارات واقعا بچگانست!

من دوست دختر میخوام انگار میخوان ادم گول بزنه کسی مجبورت نکرده بگیری

چون میخوای بحث خوب بودن و بد بودن این رابطه بگی

و اینکه لطفا به عقیده فرهنگ بقیه احترام بذارید و فکر نکنید درست نظر میدید و حتما میخواید نظر رو تحمیل کنید!!!!! به باور و شعور هم احترام بذاریم

دیگه حرفی نیست شب خوش
    پریجون چرا عصبی میشه. خوب هر پسری به سمت دختر ها گرایش داره و دوست دارم منم یه دوس دختر مثل بقیه داشته باشم. اگه کار اشتباهیه خوب چرا این همه آدم میرن ازدواج می کنن. هیچ مردی سراغ هیچ زنی نره پس... هر پسری همینطور وارد دوستی و عشق نمیشه و قبلش از خودش سوالاتی میپرسه و فکر می کنه. هر کاری همینه. خوب واسه منم سوال پیش اومد. چشمممممم سوال نمی پرسم.

31. Top | #119

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    0.94
    تشکـر
    636
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal

حرف زدن که فایده ای نداره دیگه جواب هر سوالی که داشتیو باید تا الان گرفته باشی. دیگه ادامه دادن نداره این بحث
    خوب منم دنبال حرف نیستم دیگه چون فهمیدم واقعا فایده نداره و دنبال دخترم. گفتم که

شما معرفی کن یکی رو که دختر خوش اخلاق و درستی باشه و موافق باشه با من دوست بشه تا اینکه کار و بارم جور بشه و شرایط کاملا آماده بشه... فقط این دوستی باید بین خودمون بمونه تا موقعی که شرایط آماده بشه ها... وگرنه شرایط رو بدتر می کنه اگه پدر مادرم و پدر مادرش بفهمن من عاشقشم و...

البته اگه سراغ داری
    ویرایش توسط ashkan1 : 05-09-2016 در ساعت 10:39 PM

32. Top | #120

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    0.94
    تشکـر
    636
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal

سراغ نداری خوب باشه دیگه چیزی نمیگم و عملی هم نمی کنم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)