نمایش نتایج: از 1 به 18 از 18

موضوع: نامه به کائنات

1932
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3434
    تشکـر
    0
    تشکر شده 56 بار در 28 پست
    میزان امتیاز
    10

نامه به کائنات

برای کاعنات و خدای بزرگ و عزیزم مینویسم که دارن از یه راهی منو اذیت میکنن .من از کارای خاستگارام ناراحت میشم . شما هم فهمیدین از چه چیزایشون ناراحت میشم دارین از همون راه بهم ضربه میزنین و ناراحتم میکنید مثل امروز

دیگه برام مهم نیست هر چی میخای چپ و راست بر من بباریدددددددددددد

دیگه غصه نمیگریم که فلانی چطوری رفتار کرد چکار کرد مگه من چمه ؟

دیگه نمیخام خودمو برای چیزای جزعی ناراحت کنم .

میخاستین به من اینو یاد بدین نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یاد دادین از چپ و راستم که بهم ببارونید خورد خاکشیرمم که کنیدددددددددددددددددددددد د دیگه برام مهم نیست کوچکترین ناراحتی و استرسی به خودم نمیارمممممممممممممم

دیگه تو این بهرانها پوستمو عین کرگدن کلفت میکنم .

نه ناراحت میشم نه گریان

شوما هم هرکاری خاستید با من بکنید ببنید جلوتون وامیستم یا نه ........ بچرخ تا بچرخیممممممممممم
    امضای ایشان
    افتادن در گل و لای ننگ نیست ، ننگ در این است که آنجا بمانی .

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3462
    تشکـر
    17
    تشکر شده 20 بار در 15 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : کاعنات جان هیچکی منو نمیخاد میخام که نخاد ...

نقل قول نوشته اصلی توسط aydan7 نمایش پست ها
    برای کاعنات و خدای بزرگ و عزیزم مینویسم که دارن از یه راهی منو اذیت میکنن .من از کارای خاستگارام ناراحت میشم . شما هم فهمیدین از چه چیزایشون ناراحت میشم دارین از همون راه بهم ضربه میزنین و ناراحتم میکنید مثل امروز

دیگه برام مهم نیست هر چی میخای چپ و راست بر من بباریدددددددددددد

دیگه غصه نمیگریم که فلانی چطوری رفتار کرد چکار کرد مگه من چمه ؟

دیگه نمیخام خودمو برای چیزای جزعی ناراحت کنم .

میخاستین به من اینو یاد بدین نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یاد دادین از چپ و راستم که بهم ببارونید خورد خاکشیرمم که کنیدددددددددددددددددددددد د دیگه برام مهم نیست کوچکترین ناراحتی و استرسی به خودم نمیارمممممممممممممم

دیگه تو این بهرانها پوستمو عین کرگدن کلفت میکنم .

نه ناراحت میشم نه گریان

شوما هم هرکاری خاستید با من بکنید ببنید جلوتون وامیستم یا نه ........ بچرخ تا بچرخیممممممممممم
    آیدان جان چرا اینقد ناراحتی؟
    از تو انتظار بیشتری میره ها
    اینکه صبور و با تحمل و خوشبین باشی
    تویی که تو خیلی از این تاپیکا به همه روحیه و کمک کردی که یکیشونم خود منم،
    بی خیال همه ی اینا باش
    زندگی خیلی قشنگه و مطمئن باش اونی که می خوای یه روزی میاد
    البته نباید انتظار داشته باشی که دقیقاً همونجوری باشه که دوست داری
    همه با هم فرق دارن و سعی کن میزان نکات مثبت و منفی رو با هم مد نظر قرار بدی
    شاید اون موردی که دوست نداری، یک مورد منفی باشه ولی در عوض نکات مثبت بسیاری داشته باشه
    دلت روشن باشه، بخند، خوش بین باش

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3434
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط emi نمایش پست ها
    آیدان جان چرا اینقد ناراحتی؟
    از تو انتظار بیشتری میره ها
    اینکه صبور و با تحمل و خوشبین باشی
    تویی که تو خیلی از این تاپیکا به همه روحیه و کمک کردی که یکیشونم خود منم،
    بی خیال همه ی اینا باش
    زندگی خیلی قشنگه و مطمئن باش اونی که می خوای یه روزی میاد
    البته نباید انتظار داشته باشی که دقیقاً همونجوری باشه که دوست داری
    همه با هم فرق دارن و سعی کن میزان نکات مثبت و منفی رو با هم مد نظر قرار بدی
    شاید اون موردی که دوست نداری، یک مورد منفی باشه ولی در عوض نکات مثبت بسیاری داشته باشه
    دلت روشن باشه، بخند، خوش بین باش
    امی بخداااااااااااااااااااااا خوشبینم ولی نمیدونم چرا این قضایا برای من اتفاق میافته .
    نمیدونم چرا اینطوریه ؟
    یه پسر چن ماه پیش اومد شماره داد دلو زدم به دریا باهاش دوست شدم ازشم خوشم اومد 2 سالم از خودم کوچیکتر بود خیلی هم خوشکل بود ... ولی بعدش که ازش پرسیدم گفت تحصیلاتم سیکله
    خیلی چندشم شد.از همون اول دوستی بهم فهموند که برای ازدواج میخادم و بهم قول داد میره درسشو میخونه ......منم بهش کم محلی کردم ......باورم نمیشه زنگ زد بهم گفت تو خیلی مغرور کم محلی برو گمشووووووو
    منم ناراحت اصلا دانشگاهو ول کردم اومدم خونه تا شب غمگین بودم بهش اس دادم اصلا توقع نداشتم دیگه شمارمم پاک میکنی
    دوباره همون جمله رو تکرار کرد
    بعدش 4 هفته بعد اس تبریک عید داد جوابش ندادم .....زنگ زد روش قط کردم

یا یه خاستگار داشتم با وجود اینکه من عیبو ایرادی نداشتم و از همه زنداداشاش سر بودم بهم گفت اول خانوادم باید بپسندنت .دوم اگه کسی ازخانوادم حرفیت زد حق نداری جواب بدی.حق نداری تنهایی بری بیرون .حق نداری بری سر کار .حق نداری موهاتو بیرون بریزی
    منم هیچی نگفتم ولی خانوادم که شنیدن مخالفت کردن .جواب منفی ندادم .تا اینکه آقا بامبول جدیدی راه انداخت قرار میزاشتن واس شب خاستگاری مراحل بعد روز بعدش شب وقتی که من آماده بودم و آرایش کرده بودمو منتظر اومدنش بودم میگفت نمیایم مهمون داریم ....باورت نمیشه چقدر ضایع شدم جلو مامان بابام وقتی با ناراحتی رفتم آرایشم رو شستم .چقدر که مادرم بنده خدا تدارک دیده بود .منم ناراحتی خانوادمو دیدم جواب منفی دادم .ولی الان طرف زن گرفته بهشم آزادی داده از منم بیشتر میریزه بیرون !

دیروزم یکی اومده بود انگار بهم توهین کردن مامان و دختر اومده بودن پسر رو نیاورده بودن گفتن اول ما بپسندیم بعدم پسرم منم جورررررررررررری برخورد کردم که برن دیگه بر نگردن ....خیلی بد برخورد کردم

یا توی یه مهمونی ازم خوششون اومد سن پسره 5 سال از من کم بود گفتن نه مناسب تو نیست موقعیت منو زدن برای یکی دیگه !
    یا پسر فامیلمون منو میخاست از وقتی دختر یکی از فامیل طلاق گرفت رفت با اون اسم منم دیگه نیاورد

یکی از دوست پسرام که سال 91 باهاش دوست بودم با وجود اینکه گفت دوستت دارم میخام زنم شی و با خانوادم مطرح کردم که بیاد مخالفت کردن اونم قیدمو زد رفت با یکی دیگه!و غیرههههههه........

تو زندگیم اون چیزی که باید سمتم بیاد کووووووووووووو کجاستتتتتتتت منم یه حقی دارم دیگه!
    امضای ایشان

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3462
    تشکـر
    17
    میزان امتیاز
    10

امی بخداااااااااااااااااااااا خوشبینم ولی نمیدونم چرا این قضایا برای من اتفاق میافته .
    نمیدونم چرا اینطوریه ؟
    یه پسر چن ماه پیش اومد شماره داد دلو زدم به دریا باهاش دوست شدم ازشم خوشم اومد 2 سالم از خودم کوچیکتر بود خیلی هم خوشکل بود ... ولی بعدش که ازش پرسیدم گفت تحصیلاتم سیکله
    خیلی چندشم شد.از همون اول دوستی بهم فهموند که برای ازدواج میخادم و بهم قول داد میره درسشو میخونه ......منم بهش کم محلی کردم ......باورم نمیشه زنگ زد بهم گفت تو خیلی مغرور کم محلی برو گمشووووووو
    منم ناراحت اصلا دانشگاهو ول کردم اومدم خونه تا شب غمگین بودم بهش اس دادم اصلا توقع نداشتم دیگه شمارمم پاک میکنی
    دوباره همون جمله رو تکرار کرد
    بعدش 4 هفته بعد اس تبریک عید داد جوابش ندادم .....زنگ زد روش قط کردم

یا یه خاستگار داشتم با وجود اینکه من عیبو ایرادی نداشتم و از همه زنداداشاش سر بودم بهم گفت اول خانوادم باید بپسندنت .دوم اگه کسی ازخانوادم حرفیت زد حق نداری جواب بدی.حق نداری تنهایی بری بیرون .حق نداری بری سر کار .حق نداری موهاتو بیرون بریزی
    منم هیچی نگفتم ولی خانوادم که شنیدن مخالفت کردن .جواب منفی ندادم .تا اینکه آقا بامبول جدیدی راه انداخت قرار میزاشتن واس شب خاستگاری مراحل بعد روز بعدش شب وقتی که من آماده بودم و آرایش کرده بودمو منتظر اومدنش بودم میگفت نمیایم مهمون داریم ....باورت نمیشه چقدر ضایع شدم جلو مامان بابام وقتی با ناراحتی رفتم آرایشم رو شستم .چقدر که مادرم بنده خدا تدارک دیده بود .منم ناراحتی خانوادمو دیدم جواب منفی دادم .ولی الان طرف زن گرفته بهشم آزادی داده از منم بیشتر میریزه بیرون !

دیروزم یکی اومده بود انگار بهم توهین کردن مامان و دختر اومده بودن پسر رو نیاورده بودن گفتن اول ما بپسندیم بعدم پسرم منم جورررررررررررری برخورد کردم که برن دیگه بر نگردن ....خیلی بد برخورد کردم

یا توی یه مهمونی ازم خوششون اومد سن پسره 5 سال از من کم بود گفتن نه مناسب تو نیست موقعیت منو زدن برای یکی دیگه !
    یا پسر فامیلمون منو میخاست از وقتی دختر یکی از فامیل طلاق گرفت رفت با اون اسم منم دیگه نیاورد

یکی از دوست پسرام که سال 91 باهاش دوست بودم با وجود اینکه گفت دوستت دارم میخام زنم شی و با خانوادم مطرح کردم که بیاد مخالفت کردن اونم قیدمو زد رفت با یکی دیگه!و غیرههههههه........

تو زندگیم اون چیزی که باید سمتم بیاد کووووووووووووو کجاستتتتتتتت منم یه حقی دارم دیگه!
    سلام آیدان جون
    هیچ نکته ی منفی توی حرفایی که زدی نبود
    این مواردی که گفتی و اینکه برای ازدواج اوکی نشدن، به نظرم باید خیلی هم خوشحال باشی که نشده
    چون هر کدوم یه خصوصیتی داشتن که واقعاً نرمال نبوده
    یکیش که واسه دوستی می خواسته و تو این دوستیا پسرا فقط رابطه جنسی رو می خوان
    یکی دیگش که کوچیکتر از تو بوده و فکر کن، اگه ازدواج می کردین باید بزرگش می کردی
    اون یکی هم که میگه هرچی که خانوادم گفت همونه.یعنی تو هیچی
    به نظرم باید خیلی خوشحالم باشی که هیچکدوم از اینا نشد
    چون لیاقتت رو نداشتن به خدا
    نکات منفی چیزایی که گفتی مال اوناست یعنی همشون ویزگی های منفی داشتن
    اما در مورد تو خیلی مثبت بوده چون از این قضیه ضرر نکردی.
    خوب بود که با یکی از اینا ازدواج می کردی و بعد پشیمون می شدی؟
    به نظرم باید خوشبینتر و شادتر باشی
    بخند تا دنیا به روت بخنده

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3434
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    10

امی جوون ممنون دلداری میدی مرسی واقعا به دردم خورد
    امضای ایشان

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3462
    تشکـر
    17
    میزان امتیاز
    10

امی جوون ممنون دلداری میدی مرسی واقعا به دردم خورد
    خواهش می کنم
    باید قدر خودت رو بدونی و برای خودت ارزش بذاری تا دیگران هم برات ارزش قائل شن
    تو هم قبلاً به من کمک کردی؛ امیدوارم بتونم کمک کنم هم به خودم همه تو و هم کسایی که نیاز دارن به یه هم صحبت یا کسی که به حرفاشون گوش بده
    چی میشد اگه همه ی آدما با هم خوب بودن و از صمیم قلب به هم کمک میکردن

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3434
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    10

خواهش می کنم
    باید قدر خودت رو بدونی و برای خودت ارزش بذاری تا دیگران هم برات ارزش قائل شن
    تو هم قبلاً به من کمک کردی؛ امیدوارم بتونم کمک کنم هم به خودم همه تو و هم کسایی که نیاز دارن به یه هم صحبت یا کسی که به حرفاشون گوش بده
    چی میشد اگه همه ی آدما با هم خوب بودن و از صمیم قلب به هم کمک میکردن
    هر چند که شانسی ندارم دست روی هر کی میزارم میپره خدا واس من کسی رو قرار نذاشته از اولش ولی دیگه نمیخام بهش فکر کنم .حتی دیگه ازش در این رابطه هیچی نمیخام چونکه بعضی موقع ها خیلی در این رابطه زجرم داده خیلی .بعضی وقتا که بهش فکر میکنم با وجو اینکه قلبم پاکه و برای همه آرزوی خوب دارم وقتی میبینم چه کسایی رو وارد زندگیم کرده خیلی اذیت میشم ....ازش دلگیرم خیلی هم دلگیرم
    امضای ایشان

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3489
    تشکـر
    90
    تشکر شده 233 بار در 133 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام عزیزم امیدوارم حالت خوب باشه میخواستم بهت بگم الکی قصه نخور پسرا ارزش قصه خوردن ندارن همشون وقتی ازدواج میکنن حرف خانوادشون براشون مهمه بخدا اگه من میدونسم ازدواج اینه هیچ وقت ازدواج نمیکردم از دوران مجردیت لذت ببر استفاده کن حیف خودت نیس که بخوایی بخاطر پسرای لوس قصه بخوری همه ی مردا اول برای خودشونو خانوادشون ارزش قائلن بعد یادشون میافته که زن وزندگی دارن تو منو کمک کردی حالا منم تجربیاتی که داشتمو در اختیارت گذاشتم تا از این دورانت لذت ببری عزیزم فقط واسه خودتو خانوادت ارزش قئل شو و خودتو دست بالا بگیر تا همه حساب کار بیاد دستشون چون این پسرا هرچقد باهاشون خوب باشی فکر میکنن نیازمندشونی و مغرور میشن اما اگه تحویلشون نگیری میفهمن که بابا چیزی نیستن.
    موفق باشی

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    تشکر شده 1,186 بار در 704 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط کیانا2 نمایش پست ها
    سلام عزیزم امیدوارم حالت خوب باشه میخواستم بهت بگم الکی قصه نخور پسرا ارزش قصه خوردن ندارن همشون وقتی ازدواج میکنن حرف خانوادشون براشون مهمه بخدا اگه من میدونسم ازدواج اینه هیچ وقت ازدواج نمیکردم از دوران مجردیت لذت ببر استفاده کن حیف خودت نیس که بخوایی بخاطر پسرای لوس قصه بخوری همه ی مردا اول برای خودشونو خانوادشون ارزش قائلن بعد یادشون میافته که زن وزندگی دارن تو منو کمک کردی حالا منم تجربیاتی که داشتمو در اختیارت گذاشتم تا از این دورانت لذت ببری عزیزم فقط واسه خودتو خانوادت ارزش قئل شو و خودتو دست بالا بگیر تا همه حساب کار بیاد دستشون چون این پسرا هرچقد باهاشون خوب باشی فکر میکنن نیازمندشونی و مغرور میشن اما اگه تحویلشون نگیری میفهمن که بابا چیزی نیستن.
    موفق باشی
    سلام . نظر هرکسی برای خودش محترمه . ولی برای خودش محترمه ...... پس به کسی توهین نکنید .... شاید شما چیز دهن پر کنی نبودی که انتظار یه شوهر خوب رو داشته باشی .... و همه رو یه جور نگاه کنی .........

خیلی از مردها هستن که بخاطر خانمشون با خانوادشون دعوا کردن یا حتی قطع رابطه ... ولی اگه آقا . آقا باشه و خانمشم خانم باشه ... همه باهاشون میسازن و خودشون هم با همه میسازن ......

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    میزان امتیاز
    12

هر چند که شانسی ندارم دست روی هر کی میزارم میپره خدا واس من کسی رو قرار نذاشته از اولش ولی دیگه نمیخام بهش فکر کنم .حتی دیگه ازش در این رابطه هیچی نمیخام چونکه بعضی موقع ها خیلی در این رابطه زجرم داده خیلی .بعضی وقتا که بهش فکر میکنم با وجو اینکه قلبم پاکه و برای همه آرزوی خوب دارم وقتی میبینم چه کسایی رو وارد زندگیم کرده خیلی اذیت میشم ....ازش دلگیرم خیلی هم دلگیرم
    سلام...
    آیدان جان ... به خودت تلقین نکن که دست رو هرکس میزاری میپره یا شانس نداری و.... . عزیزجان هرکس یه قسمتی داره ... شاید قسمت تو نبوده ...
    شاید یکی بهتر از اونها نسیبت بشه ....

مثلا همون خواستگاره که واسه مراسم نیومدند و گفتن مهمون داریم .... به نظرت مناسبه تو هستن ؟؟؟؟ به نظرت با خانواده شما جور در میان ؟؟؟ خانواده ایی که زیر قولش میزنه یا مراسم مهمی مثل خواستگاری رو بخاطر مهمونشون بهم میزنه با شما جور درمیان ؟ با سطح انتظاراتتون ؟؟؟

خیلی از دختر ها هستن که خیلی خواستگار داشتن و موضاعاتی که مثلا بهم خورده .. حالا دختره باید نا امید بشه ؟ یا اینجوری فکر کنه ؟؟؟

چرا نمیگی اونی که تورو میخواست ولی رفت با اون دختره فامیلشون مه طلاق گرفته بود ازدواج کرده . چرا نمیگی حتما لیاقت تورو نداشته ؟
    به نظرت اون پسره قلبا تو رو دوست داشته که رفته با اون ازدواج کرده ؟؟؟؟؟؟

بعضی اتفاق ها .اتفاقا خوبه . چون باعث میشه تا طرف رو بهتر بشناسی ؟؟؟؟؟؟

آیدان جان بهتره دیدگاهتو مثبت کنی ....

نظر خودت چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

11. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3462
    تشکـر
    17
    میزان امتیاز
    10

سلام
    ما نیومدیم توی این تاپیک که در مورد بدی های مردها صحبت کنیم
    همونقدر که یک مرد نکات منفی میتونه داشته باشه، یک زن هم میتونه از همین نکات برخوردار باشه
    و اینکه اگر شما در حال حاضر از ازدواجتون ناراضی هستید، حق ندارید مردها رو غول های بی شاخ دمی جلوه بدید و به نظرم شما دارید مسائل شخصی و خانوادگیتون که از اونم ناراضی هستید، رو وارد این مباحث میکنید که هیچ ربطی هم به موضوع آیدان جان نداره
    همیشه خوبی و بدی و جود داره و اگر تنها ما با بدی ها برخورد کردیم یا در تقابل با اونها هستیم، دلیل نمیشه که خوبی ها رو هم سیاه کنیم و تاریک جلوه بدیم
    باید برای هم و انسانیت هم ارزش قائل باشیم و به جای گل آلود کردن آب، در تلاش باشیم برای زلال کردنش
    آیدان جان به نظرم نباید این همه منفی فکر کنی.....یکم مثبت بینتر باش و به خدا توکل کن
    مطمئن باش اگر تا الان کسی که مورد نظرت باشه نیومده، و یا اگر کسی رو می خواستی و رفته اینها همش یه دلیل بیشتر نداره
    و اونم اینه که حتماً لایق تو نبودن
    دلت روشن باشه که یکی پیدا میشه که حتی بهتر از خودت باشه که در کنارش به آرامش کامل برسی
    مثبت فکر کن و لبخند بزن
    به خدا نباید زندگی رو سخت بگیری
    بخند و بخند و بخند

12. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3434
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط کیانا2 نمایش پست ها
    موفق باشی
    کیانا جان عزیزم میدونم چی میگی .و مشکلت رو برام گفتی نگران نباش عزیزم .شوهرت باید بفهمه که در اشتباهه بعضیا قلقشون سخته تو باید محکم باشی من یه نفرو میشناختم که تو یه در اتاق با پدر شوهر معتاد بد اخلاق سر و کله میزد مادرشوهرش بود خواهرشوهر یه همروس زیر آب زن و برادر شوهر نفهمی داشت .هماروسش اینقدر جلو رفته بود که دیگه همه ریخته بودن سر این خانم و از فرط ناراحتی تموم مهریه اشو بخشیده بود و با قرص خودشو کشته بود که نجاتش داده بودن (تازه بچه هم داشت)دید نه ! اینطوری درست نمیشه !
    همون راهکارایی رو که بهت گفتم انجام میده و خیلی هم بیخیال شده دختر زیباییه و لی وقتی شوهرش میگه میخام حتی برم زن بگیرم میگه برو بگیر تو بگیر جیگرت برم 100 تا بگیر یعنی در این حد خودشو بیخیال کرده و خیلی زبون باز شده طوری که اون هماروسه الان هیچ حساب میشه و همه طرف اون شدن ....تو هم باید خودتو یجور نجات بدی و با همسرت اصلا بیتفاوت رفتار نکن یعنی بیتفاوتش نشو ولی بیخیال رفتاراشون بشو
    امضای ایشان

13. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3434
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    10

سلام
    ما نیومدیم توی این تاپیک که در مورد بدی های مردها صحبت کنیم
    همونقدر که یک مرد نکات منفی میتونه داشته باشه، یک زن هم میتونه از همین نکات برخوردار باشه
    و اینکه اگر شما در حال حاضر از ازدواجتون ناراضی هستید، حق ندارید مردها رو غول های بی شاخ دمی جلوه بدید و به نظرم شما دارید مسائل شخصی و خانوادگیتون که از اونم ناراضی هستید، رو وارد این مباحث میکنید که هیچ ربطی هم به موضوع آیدان جان نداره
    همیشه خوبی و بدی و جود داره و اگر تنها ما با بدی ها برخورد کردیم یا در تقابل با اونها هستیم، دلیل نمیشه که خوبی ها رو هم سیاه کنیم و تاریک جلوه بدیم
    باید برای هم و انسانیت هم ارزش قائل باشیم و به جای گل آلود کردن آب، در تلاش باشیم برای زلال کردنش
    آیدان جان به نظرم نباید این همه منفی فکر کنی.....یکم مثبت بینتر باش و به خدا توکل کن
    مطمئن باش اگر تا الان کسی که مورد نظرت باشه نیومده، و یا اگر کسی رو می خواستی و رفته اینها همش یه دلیل بیشتر نداره
    و اونم اینه که حتماً لایق تو نبودن
    دلت روشن باشه که یکی پیدا میشه که حتی بهتر از خودت باشه که در کنارش به آرامش کامل برسی
    مثبت فکر کن و لبخند بزن
    به خدا نباید زندگی رو سخت بگیری
    بخند و بخند و بخند

باشه ممنون
    امضای ایشان

14. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3434
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط amin نمایش پست ها
    سلام...
    آیدان جان ... به خودت تلقین نکن که دست رو هرکس میزاری میپره یا شانس نداری و.... . عزیزجان هرکس یه قسمتی داره ... شاید قسمت تو نبوده ...
    شاید یکی بهتر از اونها نسیبت بشه ....

مثلا همون خواستگاره که واسه مراسم نیومدند و گفتن مهمون داریم .... به نظرت مناسبه تو هستن ؟؟؟؟ به نظرت با خانواده شما جور در میان ؟؟؟ خانواده ایی که زیر قولش میزنه یا مراسم مهمی مثل خواستگاری رو بخاطر مهمونشون بهم میزنه با شما جور درمیان ؟ با سطح انتظاراتتون ؟؟؟

خیلی از دختر ها هستن که خیلی خواستگار داشتن و موضاعاتی که مثلا بهم خورده .. حالا دختره باید نا امید بشه ؟ یا اینجوری فکر کنه ؟؟؟

چرا نمیگی اونی که تورو میخواست ولی رفت با اون دختره فامیلشون مه طلاق گرفته بود ازدواج کرده . چرا نمیگی حتما لیاقت تورو نداشته ؟
    به نظرت اون پسره قلبا تو رو دوست داشته که رفته با اون ازدواج کرده ؟؟؟؟؟؟

بعضی اتفاق ها .اتفاقا خوبه . چون باعث میشه تا طرف رو بهتر بشناسی ؟؟؟؟؟؟

آیدان جان بهتره دیدگاهتو مثبت کنی ....

نظر خودت چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    آره باید مثبت باشم .میدونی چیه یه دوست دارم در حد خودمه بس که به خودش هر جا میشینه و پا میشه به خودش میگه خوشکلم .مگه من جای نخاستن دارم .پسرا براش له له میزنن .الان 6 تا دوست پسر همزمان داره ولی چه فایده اینطوری هم میشه دختررررررر بد ,افتخار که نیست ,تا الان هیچکدومش نیومدن براش
    دید منم تنهام به داداش دوستش گفت بیاد منو ببینه ...به دماغم نگرفتمش .گفت حالا بیا برا رفع کوتی خوبه یعنی برای خوش گذرونی .گفتم نه خوشم نیومده ازش .میخاست یه پایه داشته باشه هر جا اکیپی رفتن منم برم .
    ولی جالبش اینجاست همونم برام ناز کرد خندم میگیره .اون روز شمارم نداد . ولی بعدش داداشش زنگ زده بود به دوستم گفته بود شمارشو بده !!اونم گفته بود ازش خوشش نیومده

باشه چشم مثبت فکر میکنیم
    امضای ایشان

15. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    میزان امتیاز
    12

آره باید مثبت باشم .میدونی چیه یه دوست دارم در حد خودمه بس که به خودش هر جا میشینه و پا میشه به خودش میگه خوشکلم .مگه من جای نخاستن دارم .پسرا براش له له میزنن .الان 6 تا دوست پسر همزمان داره ولی چه فایده اینطوری هم میشه دختررررررر بد ,افتخار که نیست ,تا الان هیچکدومش نیومدن براش
    دید منم تنهام به داداش دوستش گفت بیاد منو ببینه ...به دماغم نگرفتمش .گفت حالا بیا برا رفع کوتی خوبه یعنی برای خوش گذرونی .گفتم نه خوشم نیومده ازش .میخاست یه پایه داشته باشه هر جا اکیپی رفتن منم برم .
    ولی جالبش اینجاست همونم برام ناز کرد خندم میگیره .اون روز شمارم نداد . ولی بعدش داداشش زنگ زده بود به دوستم گفته بود شمارشو بده !!اونم گفته بود ازش خوشش نیومده

باشه چشم مثبت فکر میکنیم
    ایول اینجور خوبه .... راحت باش واسه خودت .. به خودت اهمیت بده .... اصلا کاری به حرفای دیگران نداشته باش .مخصوصا فامیل ...
    نگاکن (حالا مشکلش با خودته که چه جوری نگا کنی ) . خنده ام گرفته ...
    جدا از شوخی .. نگا کن . جوری باش و لذت ببر که نذاری احساس تنهایی بهت غلبه کنه ... احساس تنهایی کردن عامل خیلی از مشکلاته که آدمو گرفتار میکنه ..

کلا یه جور خودتو بیخیال بگیر نسبت به این چیزا .. زندگیتو کن .. خوش بگذرون .. آخرش خو ازدواج میکنی . یک ماه دیگه . یه سال دیگه ..

ایشالا موفق باشی دوست گلم

16. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3434
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    10

مرسی امین جونم ولی دیگه نمیخام به ازدواج فکر کنم

یه ضربالمثل هستا ببخشید میگم میگه ما ب گ ... میشیم راضی گ ...میکنه برامون نازی

حکایت ماست آره بیخیال میشم دیگه هر طور خودش بخاد ...
    تنها بمونم یا نه دیگه برا م مهم نیست
    27 سالش ک گذشته بقیشم یجور میگذرونم تموم میشه میره فوق باشم اتفاقی مابینا برام نیافته 70 سالگی 43 سال دیگه بیشتر ندارم
    بجاش وقتمو میزارم به ورزش .میرم باشگاه .اینطوری بهتره .
    امضای ایشان

17. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    میزان امتیاز
    12

مرسی امین جونم ولی دیگه نمیخام به ازدواج فکر کنم

یه ضربالمثل هستا ببخشید میگم میگه ما ب گ ... میشیم راضی گ ...میکنه برامون نازی

حکایت ماست آره بیخیال میشم دیگه هر طور خودش بخاد ...
    27 سالش ک گذشته بقیشم یجور میگذرونم تموم میشه میره فوق باشم اتفاقی مابینا برام نیافته 70 سالگی 43 سال دیگه بیشتر ندارم
    بجاش وقتمو میزارم به ورزش .میرم باشگاه .اینطوری بهتره .
    باورکن این ضربالمثل رو هرچی فکر میکنم نمیدونم ...

ولی تو همش بلدی منفی فکر کنی .. آخه چرا تو اینجوری ؟؟؟؟؟
    حالا که باهات حرف زدیم . میگی :

آخه دختر خوب این چه حرفیه . اولا عمر دسته خداست . ایشالا صدسال زنده باشی
    دوما قسمتت هم دسته تقدیرته ... و تقدیرتم هم دسته سر نوشتت و سرنوشتت هم خودت رقم میزنی .( البته یه بخشی ازقسمت و تقدیر)
    سوما اینقد بدبین نباش ... یه خورده امید بده به خودت ...

18. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3489
    تشکـر
    90
    تشکر شده 233 بار در 133 پست
    میزان امتیاز
    10

amin

اقای امین شما هم لطفا مراقب حرف زدنت باش شما مگه منو میشناسی که که میگی چیزی دهن پرکنی نیستم ندیده ونشناخته قضاوت نکن لطفا .
    اینکه یه پسر با خانوادش دعوا کنه افتخار نیست این افتخار که بتونه دو طرف رو راضی نگه داره .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد