صفحه 1 از 2 12
نمایش نتایج: از 1 به 50 از 66

موضوع: نظرتون درباره شاغل بودن خانم ها چیه ؟

2787
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

نظرتون درباره شاغل بودن خانم ها چیه ؟

دوستان ضمن احترام به نظرات یکدیگر در مورد شاغل بودن خانم ها بحث کنید .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

2. 4 کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

پاسخ : نظرتون درباره شاغل بودن خانم ها چیه ؟

خیلی خوبه.زن ها هم کار کنن. برا اینکه موقعیت اجتماعیشون بالا بره هم برا خودشون خوبه هم خانوادشون و هم یه درامدی برا خودشون داشته باشن بعضی هاشونم که وضع مالیشون خوب نیست میتونن کمک خرج شوهرشون هم بشن
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    میزان امتیاز
    13

دین مبین اسلام ضمن پذیرفتن حضور اقتصادی زنان در جامعه و تاکید بر حق مالکیت آنان، از مردان خواسته تا تامین مالی آنها را برعهده بگیرند
    تا بانوان بتوانند با خیالی آسوده به مسئولیت های خود در منزل بپردازند. براین اساس، زن نیازی به کار خارج از خانه ندارد و اشتغال برای او یک
    عمل انتخابی و اختیاری است بنابراین از نظر اسلام، زنان می توانند آزادانه زندگی نمایند و هر شغل مشروعی را که بخواهند، انتخاب کنند

.از نگاه اسلام زنان حق دارند علاوه بر نقش های خانوادگی، همسری و مادری به نقش های اجتماعی و فعالیت های اقتصادی
    نیز بپردازند . اما این نقش ها نباید به نقش های اصلی زنان که همسری و مادری است ،آسیب وارد کند.

بدون تردید، اسلام، اشتغال بانوان را جایز می‏شمارد و در این زمینه نه تنها دلیلی بر منع‏ نداریم، بلکه شواهد و دلایل فراوانی بر جواز وجود دارد،
    در باب حق مالکیت زنان بر اموالشان؛ خداوند متعال در قرآن کریم، حق مالکیت زنان بر اموالشان‏را، در کنار مالکیت مردان، مورد تأکید قرار داده

می‏فرماید:لِلرِّجَالِ نَصِیبٌ مِمَّا اکْتَسَبُوا وَلِلنِّسَاءِ نَصِیبٌ مِمَّا اکْتَسَبْنَ؛ مردان نصیبی از آنچه به دست می‏آورند دارند و زنان نیز نصیبی(نساء: ۳۲).

از این آیه، افزونبر پذیرش حق مالکیت برای زنان، به طور ضمنی جواز اشتغال برای آنان را نیز می‏توان استفاده کرد؛ زیرا جایز بودن اکتساب
    (تحصیل درآمد) در آیه،مفروض گرفته‏ شده و سپس درباره ی مالکیت درآمد حاصله سخن گفته شده است.

در جایی دیگر در باب تشویق زنان و مردان به فعالیت اقتصادی؛در اسلام، نه تنها فعالیت اقتصادی جایز شمرده‏ شده و به زنان و مردان اجازه ی
    اکتساب مال و تحصیل درآمد داده شده است، بلکه همگان به حضور فعّال در صحنه ی اقتصاد دعوت و تشویق شده ‏اند.

آیاتِ وَابْتَغُوا مِن فَضْلِ اللَّه؛ از فضل خدا [روزی‏] بطلبید (جمعه: ۱۰)،

هُوَالَّذِی جَعَلَ لَکُمُ الْأَرْضَ ذَلُولاً فَامْشُوا فِی مَنَاکِبَها وَکُلُوا مِن رِزْقِهِ؛ او کسی است که زمین را برای شما رام کرد، بر شانه ‏های آن راه بروید و از روزیهای
    خداوند بخورید ( ملک: ۱۵)،

وَاللَّهُ جَعَلَ لَکُمُ الْأَرْضَ‏ بِسَاطاً لِّتَسْلُکُوا مِنْهَا سُبُلاً فِجَاجاً؛ خداوند زمین را برای شما فرش گسترده‏ای قرار داد، تا از راههای وسیع بگذرید( نوح: ۱۹-۲۰)
    و دیگر آیات نمونه‏ هایی از این تشویق و ترغیب هستند.

در هیچ یک از این موارد، فقط مردان مخاطب نیستند، بلکه مجموعه ی انسانها،اعم از زن و مرد، مورد توجه قرار گرفته‏اند و همگی به طلب فضل الهی دعوت
    شده ‏اند که کار کردن و کسب درآمد، یکی از مصادیق آن است. بنابراین، مردان و زنان به فعالیت اقتصادی دعوت شده‏اند و کار کردن نیز از مصادیق بارز فعالیت اقتصادی است. پس اشتغال برای زنان نیز مانند مردان جایز است و از این رو فقیهان به جواز اشتغال بانوان فتوا داده ‏اند.
    ویرایش توسط ستیلا : 12-16-2015 در ساعت 11:15 PM
    امضای ایشان

وقتی درمانم " تویی "

5. 3 کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

تشکر از اینکه این تاپیک زدین .

حالا بنده هم مخالف کار کردن زنان نیستم ولی مشکلاتی اجتماعی که به بار اورده هم بررسی کنیم خوبه .

7. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19479
    تشکـر
    266
    تشکر شده 146 بار در 97 پست
    میزان امتیاز
    9

به شرطی اینکه وقتی بچه دار میشن، مخصوصا سه سال اول زندگی، بچه پیش مادرش بزرگ بشه ، نه خونه ی این و اون یا مهد کودک و ....
    امضای ایشان
    چیست آنچه ما را زنده نگه می دارد؟
    چیست آنچه وا می داردمان به تحمل؟
    امید دوست داشتن یا دوست داشته شدن…

9. کاربران زیر از LLVM بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    میزان امتیاز
    13

با ورود دختران به دانشگاه ها و ارتقاء سطح تحصیلات دختران و زنان جامعه مسلما توقعات آنها متفاوت می شود و این انتظار را ندارند که در خانه باشند و هیچ کاری نکنند، بلکه دوست دارند برای جامعه فردی مفید واقع شوند.
    حالا اگر این خواسته به طور منطقی جامه عمل بپوشد، مثلا یک دختر خانمی ازدواج می کند و دوست دارد که شاغل هم باشد؛ اگر این شغل از لحاظ اقتصادی در خانواده نقش مهمی را ایفا کند و به ایفای نقش همسری و مادری اش لطمه ای وارد نشود، می تواند شاغل باشد اما بعضی از خانم ها دوست دارند فقط بیرون از خانه باشند و درآمد آنچنانی نیز کسب نمی کنند و آن مقدار درآمدی هم که دارند به توسعه اقتصاد خانواده منجر نخواهد شد، یعنی درآمد خانم اصلا نقشی ندارد و این نه برای جامعه مفید است نه برای خانواده و ممکن است حتی بنیان خانواده را سست کند.
    می توانیم به طور خلاصه بگوییم؛ اگر یک زن مهارتی دارد، تخصصی دارد، اگر بیرون از منزل شاغل است و فعالیت اجتماعی دارد و این کارش به توسعه اقتصادی کشور و خانواده کمک می کند و همچنین اگر به وظایف اصلی او لطمه ای نمی خورد، می تواند کار کند و همسرش نیز او را تشویق و همراهی کند.
    ولی اگر صرفا یک وقت گذراندن است و به اقتصاد خانواده کمکی نمی کند همانطور که خیلی از مردها می گویند اگر همسر من کار نکند زندگی ما تامین است و نیازی نیست که اوشاغل باشد، خوب در اینصورت بهتر است که زن به این نوع کارها نپردازد و به یکی از وظایف اصلی خود که همسرداری وفرزند پروری است مشغول باشد.
    البته زنانی هم که شاغل نیستند باید برای خود سرگرمی هایی داشته باشند. سعی کنند همیشه یادگیری هایی داشته باشند؛ به طور مثال از فرهنگسراها و باشگاه ها استفاده کنند، مکان هایی که می توانند از زنان حمایت کنند و یادگیری های آنان را ارتقاء دهند بروند که احساس باطل بودن به آنها دست ندهد، خیلی از حرفه ها نیز وجود دارد که خانم ها می توانند در منزل انجام دهند و در کنار آن به وظایف مهم دیگرشان بپردازند.
    اما در برخی کارها و شغل های تخصصی، جامعه به وجود بانوان تحصیلکرده و دارای تخصص نیازمند است و نه تنها خانواده بلکه کشور از خدمات، توانایی و مهارت این خانم ها استفاده می کنند. این قضیه ای جداست و آن را نباید تعمیم دهیم به هر خانمی که از منزل بیرون رفت و یک حقوق مختصری هم دریافت کرد. چه بسا که خانواده اش هم نیازی نداشته باشند و حتی شاغل بودن خانم باعث کوتاهی در امور دیگر خانه هم شود.
    دکتر فردوسی

به هر حال اشتغال خانم ها در حال حاضر باعث بالا رفتن سن ازدواج و به تبع آن بالا رفتن سن فرزند آوری در جامعه شده است. برای رفع این معضل چه باید کرد؟

امضای ایشان

وقتی درمانم " تویی "

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

یک دلیل هم که برای من مهمه اینکه خانومی که بیرون کار می کنه حالا کارمند یا کاگر یک خلا عاطفی بین فرزند و مادر ایجاد میشه و اون صمیمیتی که باید بین مادر وفرزند باشه پیش نمی اید. حالا فرزند داره بزرگ میشه سن بلوغ و رشد و این فرزند سوالاتی که پیش می اید از مادر نمی پرسه و مدرسه هم ازش حرفی نمی زند و خلاصه سوالاتی که درمورد روابط عاطفی و جنسی داره وماجرا جویای جنسی خودش از راه های دیگر به دست می اوره که خیلی مضر هست .دوستی های خیابانی و انحرافات جنسی و موادمخدر و غیره درکمین این کودکان هستش ، حتی فیلم روابط نامشروع که خود این طیف از بچه ها گرفتن هم تو فضا های مجازی داره پخش می شه

12. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25116
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان لطفا بیاید به پست من کمک کنید اسم پستم kooooooomak هست لطفا

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

کار کردن خانما که خوبه موافقم ولی نوکری کردن و کلفتی کردن واسه مردم یا خوشگل تر بگم رئسا و پزشکان و سرمایه داران محترم را نه مخالفم که ماشالا خیلی زیاد شده تو مملکت ما

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

شغل اصلی خانوما تربیت فرزند هست ، از صبح تا ظهر و عصر و بعضی ها تا شب کار می کنند و پدر هم بیرون سرکاره هست و خبر ندارند بچه چطور بزرگ میشه ، تنهای کجا میره و کی خونه می اید و... با این وضع آپارتمان نشینی هم وضع بدتر شده. و چون صمیمیت با فرزند خودشون ندارند فرزند هم از اونا دوری می کند، این در مورد بچه های دختراها خیلی خطرناکه . بیرون گدای محبت می کند و دوست پسر و غیره می افتادن تو منجلاب روابط جنسی نامشروع ، نمونه هاش اینجا و فضا های مجازی می بینید اینا علنی هست و معلوم نیست چه تعداد هم مخفیانه انجام میشه و علنی نشده.
    ایها الناس از خواب بیدار شین ،
    ویرایش توسط omidd : 12-17-2015 در ساعت 10:33 AM

16. 2 کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

من خودم به شخص یکی از معیارام کار کردن هستش و کار منم کاملا یه محل کار زنونست البته تو ایران کاش میشد برم خارج از کشور. پیشرفتم اونجا بیشتر
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

18. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

خيلي خوبه كه خانمها استقلال مالي داشته باشن و ممتر از همه دستشون توي جيب خودشون باشه و كمك خرج خانواده باشن من ترجيح ميدم كار خانمها سبك تر باشه مخصوصا خانمهاي متاهل ساعت كاري كمتري نسبت به آقايون داشته باشن چون من به عنوان يه خانم خانه دار و شاغل خيلي واسم سخته كه هم خونه تميز كنم هم آشپزي كنم مني كه ساعت شش شب ميرسم خونه بايد با خستگي واسه همسرم شام مورد علاقش رو توي دوساعت آماده كنم اونم آيا بپزه آيا نپزه شور بشه بي نمك بشه شور بشه قر قر همسر جان رو بشنوم بعد ظرفها رو جمع كنم تو سه چهار ساعت قبل خواب واقعا سخته بعدشم كه انقدر خسته ميشم خوابم ميبره
    خلاصه اگر خانم هم تو اين وضعيت اقتصادي شاغل نباشه به نظر من واسه يه آقا خيلي سخت ميشه مخصوصا اينكه از قبل ازدواج هيچ سرمايه اي نداشته باشه

20. 2 کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

شما انگار توو خواب هستین میگم بعضی دختر های و پسران نوجوان دارند به بیراه کشیده میشن در اثر نبود تربیت حالا میگن استقلال مالی و محیط زنونه و غیره
    ویرایش توسط omidd : 12-17-2015 در ساعت 02:54 PM

22. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
    شما انگار توو خواب هستین میگم بعضی دختر های 15و 16 ساله و غیره دارن هرزه میشن در اثر نبود تربیت حالا میگن استقلال مالی و محیط زنونه و غیره
    الان شما چتونه الان حرفتان چه ربطی داره؟؟؟؟میشه بگید

کلا تو همه تایپک هایی که ازتون دیدم دیدیتون فقط به سمت چیزای منفی
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

24. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    الان شما چتونه الان حرفتان چه ربطی داره؟؟؟؟میشه بگید

کلا تو همه تایپک هایی که ازتون دیدم دیدیتون فقط به سمت چیزای منفی
    دیدم منفی نیست افرادی مثل شما سرتون کردین توو برف خودتون زدین به بی خیالی و یا کلا خبر ندارین چه خبره ، شغل اول خانوم تربیت فرزند هست کسی که از صبح تا عصر کار می کنه و از نحو بزرگ شدن کودک خبرنداره وضع از این بهتر نمی شه.

این یک خطر بزرگ هستش آموزش روابط اجتماعی و جنسی نه در خانواده و نه در مدرسه اموزش داده نمی شه . الان هم دسترسی به عکس و فیلم پورن برای بچه 10ساله هم اسون شده فقط کافیه یک گوشی داشته باشد و توو سن ماجراجویی جنسی امکان اینکه از راه درست خارج بشن هست در اثر تعلیم ناسالم

26. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

دیدم منفی نیست افرادی مثل شما سرتون کردین توو برف خودتون زدین به بی خیالی و یا کلا خبر ندارین چه خبره ، شغل اول خانوم تربیت فرزند هست کسی که از صبح تا عصر کار می کنه و از نحو بزرگ شدن کودک خبرنداره وضع از این بهتر نمی شه.

این یک خطر بزرگ هستش آموزش روابط اجتماعی و جنسی نه در خانواده و نه در مدرسه اموزش داده نمی شه . الان هم دسترسی به عکس و فیلم پورن برای بچه 10ساله هم اسون شده فقط کافیه یک گوشی داشته باشد و توو سن ماجراجویی جنسی امکان اینکه از راه درست خارج بشن هست در اثر تعلیم ناسالم

نخیر یکی مثل شما وحشتناک دیدتون منفی به همه چیز فقط بد همه چیز ومیبیند. این براتون خیلییی میتونه مشکل ساز باشه هم تو محیط خانواده هم محیط شغلی هم محیط اجتماعی

یکی مثل من اولا ارزو هایی دارم. همه ماها اگه زنده ایم چون هرکی هدفی. داره. ...یکی از هدف های من کار کردن هستش و حتما معیارم قرار میدم .. دنبال هدف و ارزو هام نرم بخاطر چیزایی و دید منفی که شما دارید؟؟؟؟؟ نه متاسفانه. من هم میتونم دنبال هدفم برم هم اینکه بعد ها زندگی مشترکم خیلی قشنگ اداره کنم

این حرف های شما نشون میده هم خیلی دیدتون بد هم اینکه اعتماد به نفس خیلییی پاینی دارید

به هرحال نظرشماست و اینم نظر منه و به
    خودم خیلی اطمینان دارم

خیلی جالبه سر تیترتون میگید مخالف کار کردن زن ها نیستید ولی حرفهامون از اول تا اخرش مخالفت رو نشون میده

امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

28. 3 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

نخیر یکی مثل شما وحشتناک دیدتون منفی به همه چیز فقط بد همه چیز ومیبیند. این براتون خیلییی میتونه مشکل ساز باشه هم تو محیط خانواده هم محیط شغلی هم محیط اجتماعی

یکی مثل من اولا ارزو هایی دارم. همه ماها اگه زنده ایم چون هرکی هدفی. داره. ...یکی از هدف های من کار کردن هستش و حتما معیارم قرار میدم .. دنبال هدف و ارزو هام نرم بخاطر چیزایی و دید منفی که شما دارید؟؟؟؟؟ نه متاسفانه. من هم میتونم دنبال هدفم برم هم اینکه بعد ها زندگی مشترکم خیلی قشنگ اداره کنم

این حرف های شما نشون میده هم خیلی دیدتون بد هم اینکه اعتماد به نفس خیلییی پاینی دارید

به هرحال نظرشماست و اینم نظر منه و به
    خودم خیلی اطمینان دارم

خیلی جالبه سر تیترتون میگید مخالف کار کردن زن ها نیستید ولی حرفهامون از اول تا اخرش مخالفت رو نشون میده

شما مجرد هستین شاید کار برای شما خوب باشه ولی کسی که توو خونه بچه داره و اونم در سن رشد هست ونیاز به اموزش و محبت داره، وقتی خونه محبت .اموزش نبینه ، بیرون دنبال گدای محبت و اموزش ناسالم بهش میدن

اینم از اشکلات کشور ما هست که بعضی از مسایل مخفی کاری می کنند واگر آمار واقعی گرفته میشد می فهمید رقم قابل توجه هستند که سنین پایین رابطه نامشروع واعتیاد و غیره دارن.

این هم در اثر نبود آموزش هست

30. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23156
    تشکـر
    593
    تشکر شده 396 بار در 211 پست
    میزان امتیاز
    9

چی میگی برا خودت ؟ تو کدوم کشور اسلامی آموزش های جنسی توی مدارس تدریس میشه ؟ توی دانشگاهم که یه تنظیم خانواده بود که اونم دیگه برداشتن از چارت آموزشی . تا از مهد کودک بچه ها را تفکیک جنسیتی میکنن معلومه تهش میشهه این جامعه ای که بزرگترین آرمان و دغدغه خیل عظیم مردمش میشه مسایل جنسی چرا چون دو جنس مخالف فک میکنن که طرف از یه سیاره دیگه اومده و بزرگترین عارضه اش اینه که اعتماد به نفس مورد نیاز برای شروع یه رابطه واقعی را نداره و تا میخاد با جنس مخالفش صحبت کنه صداش میلرزه و دست و پاش شل میشه ،چون هیچ شناختی از طرف مقابل نداره و براش بیگانه است . ازون طرف زر میزنن که جوون ها زود ازدواج کنن ، آخه با کدوم آینده ای ؟ چشم انداز بیست سال آینده کشور ده برابر از الانم افتضاح تره ، چه اجتماعی چه اقتصادی . حالا شما هم بشینین از دین حرف بزنین تا اونا هزار میلیارد هزار میلیارد اختلاس میکنن.

32. کاربران زیر از ehsan1966 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

شما انگار توو خواب هستین میگم بعضی دختر های 15و 16 ساله و غیره دارن هرزه میشن در اثر نبود تربیت حالا میگن استقلال مالی و محیط زنونه و غیره
    به نظر شما شاغل بودن ربطي به هرزه شدن دخترهاي 15 يا 16 ساله داره؟؟؟حرفتون غير منطقيه

34. 2 کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

درسته مادرها وقت نمي زارن براي تربيت فرزندانشون اما شما از كجا ميدوني درصد اونايي بيشتره كه مادرانشون شاغل بودن پس ربطي به شاغل بودن نداره
    اينكه مادر پي دغدغه هاي خودش و شوهرشه و يه همسر معتاد داره و مادر از صبح تا شب به فكر همه چيز هست به جز فرزند و فرزندش رو رها كرده به دست روزگار
    پس به خود مادر و پدر و خانواده بستگي داره

36. 2 کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1966 نمایش پست ها
    چی میگی برا خودت ؟ تو کدوم کشور اسلامی آموزش های جنسی توی مدارس تدریس میشه ؟ توی دانشگاهم که یه تنظیم خانواده بود که اونم دیگه برداشتن از چارت آموزشی . تا از مهد کودک بچه ها را تفکیک جنسیتی میکنن معلومه تهش میشهه این جامعه ای که بزرگترین آرمان و دغدغه خیل عظیم مردمش میشه مسایل جنسی چرا چون دو جنس مخالف فک میکنن که طرف از یه سیاره دیگه اومده و بزرگترین عارضه اش اینه که اعتماد به نفس مورد نیاز برای شروع یه رابطه واقعی را نداره و تا میخاد با جنس مخالفش صحبت کنه صداش میلرزه و دست و پاش شل میشه ،چون هیچ شناختی از طرف مقابل نداره و براش بیگانه است . ازون طرف زر میزنن که جوون ها زود ازدواج کنن ، آخه با کدوم آینده ای ؟ چشم انداز بیست سال آینده کشور ده برابر از الانم افتضاح تره ، چه اجتماعی چه اقتصادی . حالا شما هم بشینین از دین حرف بزنین تا اونا هزار میلیارد هزار میلیارد اختلاس میکنن.
    داداش با خودت چند چند؟؟ خب من چی میگم ؟ الان ازدواج سخت شده پسره برا رفع نیاز خودش دختر مردم گول میزنه به اسم عشق و عاشقی و الان دیگر رک میگن که برا دوستی و س...

چرا گول میخورن یا خودشون راه کج میرن هم خیلی ساده است به قول شما اموزش روابط اجتماعی و وعاطفی و جنسی در مدرسه حرام شده ، خونه هم میگن زشته نباید چیزی گفت

یکی هم اینکه مادر وپدر سرکار هستند اولا خلع عاطفی بین بچه و پدر ومادرش پیش میاد و صصمیمیت ازبین میره وحرف دلش به والدینش نمی گه ودر ثانی زمینه اماده میشه چون والدین سرکار هستند خبر ندارن که کجا میره ومیاد

حالا با این امکانت گوشی و غیره بچه هم تو سن ماجراجویی جنسی وعاطفی اموزش غلط داده میشه و بعد میشه این که هست

38. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

39. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط محمدزاده نمایش پست ها
    به نظر شما شاغل بودن ربطي به هرزه شدن دخترهاي 15 يا 16 ساله داره؟؟؟حرفتون غير منطقيه
    مستقیم خودش ربط نداره ولی وقتی مادر بیشتر اوقات خونه نیست و وقتی خونه هست خسته هست و غیره خلع عاطفی و دوری از فرزند به وجود میاد و بقیه مشکلات ....
    ، بله احتمال داره کسی که شاغل نیست هم فرزندش دچار اموزش غلط و راه کج بره هست ولی احتمال این دست افراد خیلی زیاده و جامعه هم داره اتفاق می افتده.

40. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

41. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

چه دیدی به به
    به به
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

42. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

43. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

چه دیدی به به
    به به
    درک می کنم اینده نگری خانوما خیلی کمه

44. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

45. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

شما منفی گراید!!!!

متاسفانه متاسفانه!!!

شما خیلی علاقه به مرد سالاری دارید خیلیییی ازتون میباره.
    مرد سالاری مال زمان بابا بابابزرگت بود

شما از اون دسته ها هستید زن بگیرید زنتون باید فقط تو خونه بشینه بچه بیاره جین جین بعد فقط. بشوره و بپره و پوشاک عوض کنه. حق بیرون رفتن نداره حق بیرون کار کردن نداره. فقط خدا صبر بده به زنت
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

46. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

47. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

اتفاقا اينده نگري خانمها بيشتر از آقايونه يه خانمه كه براي آينده خودش و بچه هاش برنامه ريزي مي كنه و به فكر همه چيز هست و حواسش به همه چيز هست .ايني كه شما ميگي بستكي به فرهنگ خانواده ها داره يه مادر شاغل اگر فرهنگ و تربيت مناسب از مادر و خانوادش ديده باشه اونو انتقال ميده به فرزندش
    هرزه شدن خانمهايي كه شما ميگي به خيلي فاكتورهاي ديگه بستگي داره كه شايد كاركردن مادر يه درصد خيلي ناچيزي از اين مساله رو در بربگيره

48. 3 کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

49. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

شما منفی گراید!!!!

متاسفانه متاسفانه!!!

شما خیلی علاقه به مرد سالاری دارید خیلیییی ازتون میباره.
    مرد سالاری مال زمان بابا بابابزرگت بود

شما از اون دسته ها هستید زن بگیرید زنتون باید فقط تو خونه بشینه بچه بیاره جین جین بعد فقط. بشوره و بپره و پوشاک عوض کنه. حق بیرون رفتن نداره حق بیرون کار کردن نداره. فقط خدا صبر بده به زنت
    خدا به شوهر شما صبر بده لج کردن هم از کارهای خانوم های مثل شماست .

در ثانی کار کردن خانوما )به خصوص اونای که به کمترین حقوق هم راضی میشن )باعث شده کار برای پسر ها کم بشه و سن ازدواج بالابره

50. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

51. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23156
    تشکـر
    593
    تشکر شده 396 بار در 211 پست
    میزان امتیاز
    9

داداش با خودت چند چند؟؟ خب من چی میگم ؟ الان ازدواج سخت شده پسره برا رفع نیاز خودش دختر مردم گول میزنه به اسم عشق و عاشقی و الان دیگر رک میگن که برا دوستی و س...

چرا گول میخورن یا خودشون راه کج میرن هم خیلی ساده است به قول شما اموزش روابط اجتماعی و وعاطفی و جنسی در مدرسه حرام شده ، خونه هم میگن زشته نباید چیزی گفت

یکی هم اینکه مادر وپدر سرکار هستند اولا خلع عاطفی بین بچه و پدر ومادرش پیش میاد و صصمیمیت ازبین میره وحرف دلش به والدینش نمی گه ودر ثانی زمینه اماده میشه چون والدین سرکار هستند خبر ندارن که کجا میره ومیاد

حالا با این امکانت گوشی و غیره بچه هم تو سن ماجراجویی جنسی وعاطفی اموزش غلط داده میشه و بعد میشه این که هست
    خب اینا که میگی چه ربطی به شاغل بودن خانوما داره ؟ این اتفاقهایی که میگی بعد از ظهر شکل میگیره ، بچه ها که تا ظهر مدرسه هستن ، خانومی هم اگه شاغل باشه اکثرا تا ساعت 2 و 3 دیگه خونه هستن و بچه هاشونو میبینن و میتونن با هم حرف بزنن ، من میگم اینقدر دین دین نکن شما ، همون تفکیک جنسیتی و قبح شدیدی که در مورد بحثهای مربوط به مسایل جنسی توی جامعه هست زاییده ی همون دین هستش و تابو بودن بحث در این موراد نیز همینطور.محدودبت های بیش از حدی که که تبدیل به بدعت شده و برای مثال پدر من روش نمیشد در مورد این مسایل با من حرف بزنه ، من هم خودم دیگه با این مسایل آشنا شدم ، ضرر خیلی که نداشت ولی خب کنجکاوی های زیاد که بود درگیری فکری زیادی ایجاد کرد توی اون سن .

توی این سن و سال بچه ها اونقدری که از جمع دوستاشون تاثیر میگیرن به نسبت خیلی خیلی کمتری از والدینشون تاثیر میگیرن ، هر چقدرم که پدر مادر سعی کنن ، بازم بچه ها سعی میکنن هویت خودشونو توی ایجاد بیشتر شباهت و نقطه مشترک توی جمع دوستاشون پیدا کنن .
    ویرایش توسط ehsan1966 : 12-17-2015 در ساعت 12:06 PM

52. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

خب اینا که میگی چه ربطی به شاغل بودن خانوما داره ؟ این اتفاقهایی که میگی بعد از ظهر شکل میگیره ، بچه ها که تا ظهر مدرسه هستن ، خانومی هم اگه شاغل باشه اکثرا تا ساعت 2 و 3 دیگه خونه هستن و بچه هاشونو میبینن و میتونن با هم حرف بزنن ، من میگم اینقدر دین دین نکن شما ، همون تفکیک جنسیتی و قبح شدیدی که در مورد بحثهای مربوط به مسایل جنسی توی جامعه هست زاییده ی همون دین هستش و تابو بودن بحث در این موراد نیز همینطور.محدودبت های بیش از حدی که که تبدیل به بدعت شده و برای مثال پدر من روش نمیشد در مورد این مسایل با من حرف بزنه ، من هم خودم دیگه با این مسایل آشنا شدم ، ضرر خیلی که نداشت ولی خب کنجکاوی های زیاد که بود درگیری فکری زیادی ایجاد کرد توی اون سن .
    به نظر من صحبت كردن پدر و مادر در مورد مسايل جنسي با فرزندشون يكم نادرسته چون من خودم ديدم يه مورد عمه من با پسر عمه من و دختر عمه من صحبت كرده و آشناشون كرده و من چيزي جز بي حيايي تو جمع خانواده ازشون نديدم فكر ميكنن خيلي چيز نرماليه و مي تونن بحث كنن در جمع خودموني كه من درست نمي بينم همچنين همسرم كه جلو مادر و خواهر و برادر شوخي هاي بدي ميكنن به نظرمن اگر بستر جامعه جوري فراهم بشه كه آموزش ها طي دوره اي به همه داده بشه و توي يه سن مناسب تاثيرگذار تره

53. 2 کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

54. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

اتفاقا اينده نگري خانمها بيشتر از آقايونه يه خانمه كه براي آينده خودش و بچه هاش برنامه ريزي مي كنه و به فكر همه چيز هست و حواسش به همه چيز هست .ايني كه شما ميگي بستكي به فرهنگ خانواده ها داره يه مادر شاغل اگر فرهنگ و تربيت مناسب از مادر و خانوادش ديده باشه اونو انتقال ميده به فرزندش
    هرزه شدن خانمهايي كه شما ميگي به خيلي فاكتورهاي ديگه بستگي داره كه شايد كاركردن مادر يه درصد خيلي ناچيزي از اين مساله رو در بربگيره
    خانوم چرا لج می کنید ،
    مادر وقتی به خونه برمی گرده به خاطر کار خسته هست و وقت نداره به قول شما نمی دونه بشوره بسابه یا غذا بپزه وشب هم زود میخوابه که زود بیداره بشه سر کار این چه تربیتی می تونه بکنه

حالا خوبه اینجا می بینید خیلی از دخترا که می ایند میگن به خاطر کمبود محبت و غیره بوده که پی دوستی های مخفیانه رفتند و متاسفانه بعضی اونا هم دچار اشتباه بزرگ شدند

خانوم شما انگار خبر ندارین فیلم پورن بین جوونا داره رد وبدل میشه از این دست مسایل حالا خدانکرده گول بخوره زمینه برای این فرد که اسون تره که چون مادر وپدر سرکار هستند وخبر ندارند کجا میره و چی کار میکنه

55. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

56. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

خدا به شوهر شما صبر بده لج کردن هم از کارهای خانوم های مثل شماست .

در ثانی کار کردن خانوما )به خصوص اونای که به کمترین حقوق هم راضی میشن )باعث شده کار برای پسر ها کم بشه و سن ازدواج بالابره
    شما نگران کار خودتون باشید گفتم که کار من زنانست و اصلا مشکلی برای تو یکی به وجود نمیاره تازه درامدش هم توپ توپ . ادم عرضه میخواد داشته باشه برا کار پیدا کردن این چیزا رو بهونه نکنید

قطعا شوهری انتخاب میکنم که درکش بالا باشه و تو اجتماع گشته باشه و طرز فکر زمان تیرکمون شاه نداشته باشه و به معیارام و هدفم گوش کنه و برا رسیدن بهشون هم کمکم کنه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

57. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

58. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

خانوم چرا لج می کنید ،
    مادر وقتی به خونه برمی گرده به خاطر کار خسته هست و وقت نداره به قول شما نمی دونه بشوره بسابه یا غذا بپزه وشب هم زود میخوابه که زود بیداره بشه سر کار این چه تربیتی می تونه بکنه

حالا خوبه اینجا می بینید خیلی از دخترا که می ایند میگن به خاطر کمبود محبت و غیره بوده که پی دوستی های مخفیانه رفتند و متاسفانه بعضی اونا هم دچار اشتباه بزرگ شدند

خانوم شما انگار خبر ندارین فیلم پورن بین جوونا داره رد وبدل میشه از این دست مسایل حالا خدانکرده گول بخوره زمینه برای این فرد که اسون تره که چون مادر وپدر سرکار هستند وخبر ندارند کجا میره و چی کار میکنه
    من لج نمي كنم شما قبوول نميكنيد و فكر ميكنيد فقط شماييد كه درست ميگيد
    چرا پدر و مادر نبايد بدونن بچشون كجا ميره كجا مي ياد بقول دوستمون بچه مدرسه ست و تا زماني كه مادر مياد خونست همه كه مثل هم نيستن
    شما ميگيد همه مثل همن همه مقصرن چه ربطي داره اوني كه بخاطر فقر ميره تا از راه نامشروع پول دربياره اون چي بخاطر شغل مادرشهيا اوني كه پدرش معتاده و بخاطر پول به يه آدم پير ميفروشتش همه اينا بخاطر فقر ماليه اگر پدر بچه رو نتونه تامين كنه كي بايد اينكار رو بكنه اونوقت عواقب نداره ؟؟؟ هر علت يه معلولي داره نه اينكه چون خانمها شاغلن آقايون بيكار موندن دخترها فاحشه شدن

59. کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

60. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

توی این سن و سال بچه ها اونقدری که از جمع دوستاشون تاثیر میگیرن به نسبت خیلی خیلی کمتری از والدینشون تاثیر میگیرن ، هر چقدرم که پدر مادر سعی کنن ، بازم بچه ها سعی میکنن هویت خودشونو توی ایجاد بیشتر شباهت و نقطه مشترک توی جمع دوستاشون پیدا کنن .
    اولا دین اگر کامل اجرا بشه خیلی هم خوبه .هیچ جای دین هم نگفته اموزش ندین نمی دونم یک عده چرا فکر می کنند دین مخالف اموزش هست وگرنه قران کم ایه در مورد روابط و اجتماعی و عاطفی وجنسی نداریم.

در ثانی خود شما میگین بچه بیشتر از هم سن های خودشون تاثیر میگن خب دلیلش چیه ؟؟ خلع عاطفی که بین فرزند و والدین پیش بیاد واحساس راحتی نکنه حرف دلش و سوالات اش از راه نادرست پیدا می کنه

شاغل بودن هم خلع عاطفی میاره و هم زمینه ساز هست چون پدر ومادر چند ساعت از روز خبر نداره بچه کجاست . کجا میره.

61. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

62. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

شما نگران کار خودتون باشید گفتم که کار من زنانست و اصلا مشکلی برای تو یکی به وجود نمیاره تازه درامدش هم توپ توپ . ادم عرضه میخواد داشته باشه برا کار پیدا کردن این چیزا رو بهونه نکنید

قطعا شوهری انتخاب میکنم که درکش بالا باشه و تو اجتماع گشته باشه و طرز فکر زمان تیرکمون شاه نداشته باشه و به معیارام و هدفم گوش کنه و برا رسیدن بهشون هم کمکم کنه
    اگر درامدش خوبه دسته مارو هم بگير

63. کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

64. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

بشین بیاد فقط شیرنی عروسی یادت نره

65. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

66. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

من لج نمي كنم شما قبوول نميكنيد و فكر ميكنيد فقط شماييد كه درست ميگيد
    چرا پدر و مادر نبايد بدونن بچشون كجا ميره كجا مي ياد بقول دوستمون بچه مدرسه ست و تا زماني كه مادر مياد خونست همه كه مثل هم نيستن
    شما ميگيد همه مثل همن همه مقصرن چه ربطي داره اوني كه بخاطر فقر ميره تا از راه نامشروع پول دربياره اون چي بخاطر شغل مادرشهيا اوني كه پدرش معتاده و بخاطر پول به يه آدم پير ميفروشتش همه اينا بخاطر فقر ماليه اگر پدر بچه رو نتونه تامين كنه كي بايد اينكار رو بكنه اونوقت عواقب نداره ؟؟؟ هر علت يه معلولي داره نه اينكه چون خانمها شاغلن آقايون بيكار موندن دخترها فاحشه شدن
    خانوم نگفتم همه و گفتم احتمال این افراد زیاده
    در ثانی تابستون هم مدرسه میرند؟ خانومای که کارمند هستند ساعت 2 برمی گردند خونه و گرنه خانوم های هستند تا عصر کار می کنند و کم هم نیستند

67. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

68. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

بشین بیاد فقط شیرنی عروسی یادت نره
    فعلا که امده هاها

امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

69. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

70. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

اگر درامدش خوبه دسته مارو هم بگير
    ادم باید عرضه داشته باشه واسه کار پیدا کردن کار از طریق استعدادش

شما نتونستی پیدا کنی مشکل خودتون
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

71. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

خانوم نگفتم همه و گفتم احتمال این افراد زیاده
    در ثانی تابستون هم مدرسه میرند؟ خانومای که کارمند هستند ساعت 2 برمی گردند خونه و گرنه خانوم های هستند تا عصر کار می کنند و کم هم نیستند
    تابستون هم كلاس برند؟خونه مادربزرگشون بروند
    به قول شاعر نرود ميخ آهنين به سنگگگگگگگگگگ

72. کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

73. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

تابستون هم كلاس برند؟خونه مادربزرگشون بروند
    به قول شاعر نرود ميخ آهنين به سنگگگگگگگگگگ
    میخ به شما تاثیر نداره ، واقعیت کسی بخواد نبینه ، نمی بینه ، مگر چه تعداد پدر ومادر بزرگ دارند یا پیش اونا هستند

74. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

شما تونستی پیدا کنی مشکل خودتون
    از اون لحاظ
    حله
    شغل من خوبه درآمدش هم خوبه منتهي ميخام برم يه دوره يكساله واسه تربيت فرزند بعد يكسال دنبال كار ميرم از طريق استعدادم پيدا مي كنم ممنون بابت راهنمايي خوبت عزيزم

75. کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

76. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

فعلا که امده هاها

فهمیدیم اسمش هم هاها هستش

به پای هاها پیر شی

77. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

از اون لحاظ
    حله
    شغل من خوبه درآمدش هم خوبه منتهي ميخام برم يه دوره يكساله واسه تربيت فرزند بعد يكسال دنبال كار ميرم از طريق استعدادم پيدا مي كنم ممنون بابت راهنمايي خوبت عزيزم

محمد زاده عزیزم میخواستم. این حرفم در جواب حرف اقا امید بدم. اشتباهی حرف شمارو نقل قول کردم

بفرمایییددددد ما درخدمتیم
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

78. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

79. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

شما نتونستی پیدا کنی مشکل خودتون
    کار من هست ، فقط دخترای که راضی میشن با نصف حقوق تعیین شده کار کنند گند میزنن بهش

80. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

81. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

فهمیدیم اسمش هم هاها هستش

به پای هاها پیر شی

اسمش هاها نیست. دیگه کم اوردی چرت و پرت ننویس

برو برو عمو جون دنبال کار به جای اینکه همش تو نت بشینی فقط پولت برا. خرید گیگ اینترنت نبر

تو خودت دامی دام

امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

82. بالا | پست 46

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

کار من هست ، فقط دخترای که راضی میشن با نصف حقوق تعیین شده کار کنند گند میزنن بهش

دیگه دیگه به دخترا چه اونا هم پول لازم دارن برو دنبال یه کار بهتر

پسر اگه واقعا اهل کار باشه این چیزا رو بهونه نمیکنه. حتی شده. شغل دوم پیدا میکنه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

83. بالا | پست 47

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

اسمش هاها نیست. دیگه کم اوردی چرت و پرت ننویس

برو برو عمو جون دنبال کار به جای اینکه همش تو نت بشینی فقط پولت برا. خرید گیگ اینترنت نبر

تو خودت دامی دام

خخخخخخخخ حالا چقدر روش حساسه )معلوم نیست حالا کیه ) باشه اسمش هرچی که هست

نترس واسه شما دام نداختم

84. بالا | پست 48

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3222
    تشکـر
    356
    تشکر شده 287 بار در 145 پست
    میزان امتیاز
    10

حرف بعضی از دوستانی که با کارکردن خانوم ها مشکل دارند واقعا عجیب هست !!!
    یعنی کار فقط برای ما آقایون هست ؟!!
    خب خانومی که میره معماری میخونه باید بشینه تو خونه با چوب کبریت سازه چوبی درست کنه و به بچش یاد بده اینو ؟!
    کسی که پرستاری میخونه باید بچه و خانوادش رو درمان کنه ؟!
    کسی که حسابداری میخونه باید چرتکه بنداز خونوادش باشه ؟!
    کسی که اقتصاد میخونه باید در راستای استحکام بنیان خانواده مشاوره اقتصادی بده ؟!!

اگر متر و معیار اینه ؛
    خب پیشنهاد بدید دانشگاه تک جنسیتی باشه و فقط ما بریم توش درس بخونیم
    چون معماری و عمران خوندن فکر نکنم به درد بچه بزرگ کردن بخوره ، یعنی الان چند میلیون نفری که پاشون رو گذاشتن تو دانشگاه بالکل اشتباه وارد این مسیر شدند ... !
    4 سال یا 6 سال توی یه رشته تخصصی هزینه کن و آخرش هم بشین کنج خونه چون کار برای آقایونه و فرصت شغلی از ما گرفته میشه

85. 3 کاربران زیر از positive بابت این پست مفید تشکر کرده اند

86. بالا | پست 49

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

دیگه دیگه به دخترا چه اونا هم پول لازم دارن برو دنبال یه کار بهتر

پسر اگه واقعا اهل کار باشه این چیزا رو بهونه نمیکنه. حتی شده. شغل دوم پیدا میکنه
    ازبرماست که اب دوغ شده
    ولی این زنجیر به هم وصله پسر درامد نداشته باشه ازدواج هم نمی کنه دختر هم بشینه خونه تا خواستگار بیاد

87. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

88. بالا | پست 50

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

خخخخخخخخ حالا چقدر روش حساسه )معلوم نیست حالا کیه ) باشه اسمش هرچی که هست

نترس واسه شما دام نداختم
    نه بابا حساسس نیستم
    ادم باید احترام خودش نگهدار دیگه ادم شعور خودش میرسونه. ...من اسم شما رو میتونستم اسم یه حیوان یا یه. چیز خیلی مسخره ببرم ولی خب حتما یه اقا اولش میاوردم احترام نگه میدارم

دیگه خود دانید
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

صفحه 1 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)