صفحه 4 از 4 ... 234
نمایش نتایج: از 151 به 179 از 179

موضوع: نظر سنجی: عاشق شدن خانم یا آقای متاهل

10950
  1. بالا | پست 151

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11482
    تشکـر
    683
    تشکر شده 197 بار در 96 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : نظر سنجی: عاشق شدن خانم یا آقای متاهل

نقل قول نوشته اصلی توسط RANAA نمایش پست ها
    دوستای گلم سلام
    این یه نرسنجی عمومی راجب یکی ا موضوعات روز جامعه س
    نظرتون راجب عاشق شدن یه خانم یا آقای متاهل چیه؟اینکه بعد ازدواج عاشق یکی غیر همسرشون میشن.به نظرتون چرا این مورد الان زیاد شده؟و آیا طبیعیه؟به نظرتون چه عواملی باعث این موضوع میشه و راه حل چیه؟آیا معتقدید که باید هر کسی دنبال عشقش بره؟یا به خانواده ش متعهد بمونه؟
    به نظر من عاشق شدن مرد یا زن بعد ازدواج فقط از روی هوس میتونه باشه شاید زن یا مرد یه سری کمبود ها و نقص های داشته باشن ولی حتما میتونند با کمک هم حلش کنن. در حال حاضر به خاطر اینکه ایمان و اعتقاد به خدا کمرنگ شده این اتفاقات بیشتر میوفته وگرنه عشق واقعی خداست .....
    امضای ایشان
    غيرت يعني : زن مورد علاقه ات هرگز احساس تنهايي و بي پناهي نكند

2. 2 کاربران زیر از زری62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 152

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط Mike نمایش پست ها
    من میخواستم توضیح این پستم رو بذارم بدون شرح

میخواستم بگم شما که هی دم از اسلام و پیامبر عرب 1400ساله میزنید و اون رو الگوی خودتون قرار دادید سنتشون این بوده به گفته خودشون.
    اونوقت دین و آیین خودتون، زرتشت 3700ساله رو فراموش کردید...
    در واقع مشکل اینجاست که فکر میکنید این موضوع که هنوز در در دنیای متمدن هم (بلانسبت کشور ما) حل نشده رو شما با تکیه بر سنت نکاح حلش کردید!

پ.ن: قومی متفکرند در مذهب و دین / قومی به گمان فتاده در راه یقین
    میترسم از آن که بانگ آید روزی / کای بی خبران راه نه آن است و نه این
    کی گفته حل شده معلوم این مشکل حل نشده دین فقط انسان رو راهنمایی به کار خیر میکنه. چه سه هزار سال پیش چه چه هزار سال پیش مشکل از ذهن
    وقتی انسانیت نباشه هیچ دین و مذهبی نمیتونه مشکل رو حل کنه
    بقول جبرا خیل جبران همه ی ادیان مثل انگشتان یک دست هستند که به یک منبع وصلن مشکل ما ریششه دین نیست و قدمتش نیست مشکل ما تفسیر به رای های جاهلان ایست که هر دینی را با مغز ناقص خودشون تفسیر میکنن بخاطر همین مشکلات حل نشده باقی میمونه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

4. 3 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 153

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12584
    تشکـر
    737
    تشکر شده 206 بار در 120 پست
    میزان امتیاز
    10

داشتم میرفتم دیدم پیامتون اومد.
    شما از اون دسته آدمهایی هستید که اعتقاد دارند ما که خوابیم خوش بحالمون دیگران به بیداری دچارند...
    اما من عکس شمام.
    شب میام توضیح میدم.
    روز خوش
    کاملا موافقم
    امضای ایشان

6. کاربران زیر از m:gh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 154

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

آیا معنی خطبه عقد را به زبان فارسی میدانید؟؟؟؟
    به نام ایران بزرگ
    درود بر همگی
    همه ما تا حالا خوندن خطبه عقد اسلامی رو دیدیم و خیلی از افراد هم موقع ازدواجشون این خطبه خوانده شده.اما فکر میکنید چند درصد معنی این خطبه رو میدونن؟
    بریم ببینیم این خطبه که ائمه به اصطلاح معصوم ( همه به اندازه موهای سرشون کنیز و برده داشتن.) زیاد ازش استفاده کردن چیه و چه معنی ای داره؟
    ((از شر نفس و اعمال خود به الله پناه میبریم.کسی را که الله راهنمایی کند هیچکس نمیتواند گمراهش کند.ای کسانی که ایمان اورده اید همیشه به الله روی کنید و به او متکی باشید.و به الله متکی شوید و به خویشان یگانگی کنید و بدانید که الله مراقب شماست.والله منش شما را درست خواهد کرد و گناهان شما را خواهد بخشید و هر کس از الله و پیامبرش فرمانبرداری کند به پیروزی خواهد رسید.))
    بعد از خواندن جملات بی اهمیت بالا آخوند (فرقی نمیکنه عمامه داشته باشه یا بدون عمامه باشه) از عروس میپرسد(آیا وکیلم شما را به عقد آقای ..... در بیاورم؟))هنگامی که عروس پاسخ مثبت داد رو به داماد میکند و همین پرسش را از او میکند.
    حالا ببینیم پس از شنیدن پاسخ مثبت داماد آخوند از طرف عروس چی میگه(برای این قسمت متن عربی رو هم مینویسم):
    ((انکحتک و زوجتک نفسی الی صداق المعلوم))
    واژه ((انکحتک)) از ریشه ((نکح)) میاد که کلمه ((نکاح)) هم از همین ریشه میاد.
    معنی این جمله که از طرف عروس به داماد گفته میشه هست(من در برابر پول معینی که به من میدهی خود را در مقابل تو به گا...ن میدهم.))
    عروس در برابر شنیدن جمله بالا که از طرف وکیلش (همون آخوند) گفته میشه میگوید(قبول میکنم))
    در فرهنگ دهخدا(جلد ن صفحه ۷۲۱) ((نکاح)) دارای دو معنی ((جماع کردن)) و ((گ ا ی ی د ن)) میباشد.همچنین در فرهنگ عربی به عربی((التوقیف علی مهمات التعاریف)) نکاح به این صورت توضیح داده شده: ((ایلاج ذکر فی الفرج لیصر بذالک کالشی الواحد)) که معنی کلمه به کلمه آن میشود(وارد کردن آلت تناسلی مرد در آلت تناسلی زن برای اینکه یک جسم واحد بشود))
    (مطالب بالا برگرفته شده از کتاب ((زن در دام ادیان ابراهیمی)) نوشته دکتر مسعود انصاری میباشد که من پس از اطمینان از درست بودنشون اونها رو در این پست قرار دادم)
    توضیحات بالا به وضوح نشون میده که تازیان مسلمان زن رو فقط برای این میخواستن که پایین تنشون مشغول باشه و بی کار نمونه و عشق و علاقه میان دو نفر سر سوزنی ارزش نداره. نمیدونم آیا زنی حاضر میشه در شبی که به گفته خیلی ها به یاد ماندنی ترین شب زندگیشه همچین چیزهایی رو قبول کنه و بپذیره که بدن خودش رو به عنوان یک کالا به مرد بفروشه؟ آیا حاضر میشه با خوشحالی جواب ((بله)) بده؟نمیدونم آیا زنی که میاد با افتخار سینشو سپر میکنه و میگه من مسلمونم معنی این جملات رو میدونه یا نه؟ اگه اون زن سر سوزنی برای خودش ارزش قائل باشه همچین چیزهایی قبول میکنه؟و آیا اگر مردی بدونه همچین توهین هایی به همسر و مادر و خواهرش میشه یا شده باز هم با افتخار میگه من مسلمونم؟
    خیام میگه:
    قومی متفکرند در مذهب و دین / قومی به گمان فتاده در راه یقین
    میترسم از آن که بانگ آید روزی / کای بی خبران راه نه آن است و نه این
    نويسنده نوشتار مذكور نيز تمام تلاش علمي خود را بكار برده تا ازدواج اسلامي را زير سؤال ببرد و با پايين جلوه دادن منزلت زن از ديدگاه اسلام در بحث ازدواج حس إسلام ستيزي را در زنان و جوانان مسلمان ايجاد كند غافل از اينكه نوشتار مذكور بيش از آنكه به آموزه هاي اسلامي ضربه بزند سواد نويسنده را زير سؤال برده و منزلت علمي خود وي را هدف قرار داده است. نويسنده مذكور اين زحمت را به خود نداده تا متن صحيح عقد ازدواج را در كتب اسلامي مشاهده كند. نمونه بارز كم سوادي وي اين است كه گفته «آخوند از طرف عروس مي گويد:« انكحتك و زوجتك نفسي الي صداق المعلوم» اين عبارت مربوط به زماني است كه خود عروس بدون وكالت عاقد( آخوند يا غير آخوند) مي خواهد عقد را بخواند. زيرا ترجمه عبارت مذكور اين است كه من خودم را به عقد تو درآوردم و روشن است كه عاقد نمي خواهد خود را به عقد داماد درآورد. بلكه عاقد با كسب إجازه از عروس و داماد وكيل شده تا موكله خود(عروس) را به عقد موكل (داماد)در آورد و لذا وقتي آخوند و عاقد از طرف عروس عقد را جاري مي سازد به اين صورت است كه مي گويد: «زوجتُ موكلتي لموكّلي علي الصداق المعلوم.» يعني «من موكله خود(يعني عروس) را به عقد موكل خود(يعني داماد) در آوردم به مهريه مشخص و معين»گذشته از اين اشكال و ساير اشكالات كه دلالت بر كم سوادي نويسنده نوشتار مذكور دارد درباره واژه نكاح هم بايد بگوييم در كتب لغت (2) براي نكاح دو معنا بيان شده كه يكي جماع و آميزش است و ديگري پيوند زناشويي و عقد و نويسنده مذكور بدون تذكر اين مسئله، اين گونه جلوه داده كه واژه نكاح در زبان عربي صرفا به معناي جماع بكار مي رود!اگر در لغت نامه دهخدا آمده كه معناي نكاح جماع كردن است در همين لغت نامه به معناي عقدزناشويي نيز تصريح شده است. ولي نويسنده مذكور به آنها اشاره نكرده است. در لغت نامه دهخدا ذيل واژه نكاح معاني زير نيز نقل شده است:عقد زناشويي بستن، شوي كردن، عقدي كه به موجب آن علاقه زناشويي بين زن و مرد ايجاد شود.(2)همچنين در كتاب«التوقيف علي مهمات التعاريف» كه نويسنده مذكور از وي استفاده نموده درباره معناي نكاح آمده كه:« وقال الراغب أصل النكاح العقد ثم استعير للجماع ومحال أن يكون في الأصل للجماع ثم استعير للعقد لأن أسماء الجماع كلها كنايات لاستقباحهم ذكره كتعاطيه و محال أن يستعملوا ما يستفظعونه لما يستحسنونه»(3)«راغب اصفهاني معتقد است كه اصل نِكَاح براى پيمان بستن و عقد است. سپس به صورت كنايه به معناي جماع استعمال شده و محال است كه ابتدا به معناي جماع بوده باشد و سپس براي عقد بكار رفته باشد. زيرا اسم هائي كه به معناى جماع است به خاطر قباحت ذكر و ياد آن امر تماما بطور كنايه است مثل زشتي معناي «تعاطيه» و محال است اسمى را كه زشت مي شمارند براى اسمى كه نيكويش مي دانند إستعمال كنند.»چنانكه ملاحظه مي كنيد در كتاب « التوقيف علي مهمات التعاريف» نيز به صرف ذكر معناي « ايلاج ذكر في الفرج...» اكتفاء نشده، بلكه آمده كه معناي ديگر آن عقد زناشويي است و از راغب اصفهاني نيز نقل كرده كه در اصل و ابتدا واژه نكاح در خصوص عقد استعمال شده است.علاوه بر اين صيغه عقد ازدواج در اسلام متوقف بر كلمه انكحت نيست. بلكه بجاي آن زوجت نيز بكار مي رود و تعبير زوجت به روشني دلالت بر زوجيت و پيوند و پيمان زناشويي دارد.

8. 2 کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 155

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    میزان امتیاز
    17

برادر این جوتب را درست تو همون سایتی ک شما سوال را کپی کردین بدست آوردم و اینجا کپی کردم
    واقعا براتون متاسفم ک با داشتن پاسخ ، اومدین اینجا تا اففکار دیگران را نسبت به اسلام بد کنید
    همین کار شما واقعیت دشمنان اسلام را نشون میده ک به هر دروغی دست میزنید تا مردم را از واقعیت دور کنید
    تفکر لازمه مبارزه است گرچه مبارزه در مقابل اسلام خریت محض هست

10. 3 کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 156

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.68 نمایش پست ها
    برادر این جوتب را درست تو همون سایتی ک شما سوال را کپی کردین بدست آوردم و اینجا کپی کردم
    واقعا براتون متاسفم ک با داشتن پاسخ ، اومدین اینجا تا اففکار دیگران را نسبت به اسلام بد کنید
    همین کار شما واقعیت دشمنان اسلام را نشون میده ک به هر دروغی دست میزنید تا مردم را از واقعیت دور کنید
    چه جالب
    درس میگی عزیزم
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

12. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 157

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نويسنده نوشتار مذكور نيز تمام تلاش علمي خود را بكار برده تا ازدواج اسلامي را زير سؤال ببرد و با پايين جلوه دادن منزلت زن از ديدگاه اسلام در بحث ازدواج حس إسلام ستيزي را در زنان و جوانان مسلمان ايجاد كند غافل از اينكه نوشتار مذكور بيش از آنكه به آموزه هاي اسلامي ضربه بزند سواد نويسنده را زير سؤال برده و منزلت علمي خود وي را هدف قرار داده است. نويسنده مذكور اين زحمت را به خود نداده تا متن صحيح عقد ازدواج را در كتب اسلامي مشاهده كند. نمونه بارز كم سوادي وي اين است كه گفته «آخوند از طرف عروس مي گويد:« انكحتك و زوجتك نفسي الي صداق المعلوم» اين عبارت مربوط به زماني است كه خود عروس بدون وكالت عاقد( آخوند يا غير آخوند) مي خواهد عقد را بخواند. زيرا ترجمه عبارت مذكور اين است كه من خودم را به عقد تو درآوردم و روشن است كه عاقد نمي خواهد خود را به عقد داماد درآورد. بلكه عاقد با كسب إجازه از عروس و داماد وكيل شده تا موكله خود(عروس) را به عقد موكل (داماد)در آورد و لذا وقتي آخوند و عاقد از طرف عروس عقد را جاري مي سازد به اين صورت است كه مي گويد: «زوجتُ موكلتي لموكّلي علي الصداق المعلوم.» يعني «من موكله خود(يعني عروس) را به عقد موكل خود(يعني داماد) در آوردم به مهريه مشخص و معين»گذشته از اين اشكال و ساير اشكالات كه دلالت بر كم سوادي نويسنده نوشتار مذكور دارد درباره واژه نكاح هم بايد بگوييم در كتب لغت (2) براي نكاح دو معنا بيان شده كه يكي جماع و آميزش است و ديگري پيوند زناشويي و عقد و نويسنده مذكور بدون تذكر اين مسئله، اين گونه جلوه داده كه واژه نكاح در زبان عربي صرفا به معناي جماع بكار مي رود!اگر در لغت نامه دهخدا آمده كه معناي نكاح جماع كردن است در همين لغت نامه به معناي عقدزناشويي نيز تصريح شده است. ولي نويسنده مذكور به آنها اشاره نكرده است. در لغت نامه دهخدا ذيل واژه نكاح معاني زير نيز نقل شده است:عقد زناشويي بستن، شوي كردن، عقدي كه به موجب آن علاقه زناشويي بين زن و مرد ايجاد شود.(2)همچنين در كتاب«التوقيف علي مهمات التعاريف» كه نويسنده مذكور از وي استفاده نموده درباره معناي نكاح آمده كه:« وقال الراغب أصل النكاح العقد ثم استعير للجماع ومحال أن يكون في الأصل للجماع ثم استعير للعقد لأن أسماء الجماع كلها كنايات لاستقباحهم ذكره كتعاطيه و محال أن يستعملوا ما يستفظعونه لما يستحسنونه»(3)«راغب اصفهاني معتقد است كه اصل نِكَاح براى پيمان بستن و عقد است. سپس به صورت كنايه به معناي جماع استعمال شده و محال است كه ابتدا به معناي جماع بوده باشد و سپس براي عقد بكار رفته باشد. زيرا اسم هائي كه به معناى جماع است به خاطر قباحت ذكر و ياد آن امر تماما بطور كنايه است مثل زشتي معناي «تعاطيه» و محال است اسمى را كه زشت مي شمارند براى اسمى كه نيكويش مي دانند إستعمال كنند.»چنانكه ملاحظه مي كنيد در كتاب « التوقيف علي مهمات التعاريف» نيز به صرف ذكر معناي « ايلاج ذكر في الفرج...» اكتفاء نشده، بلكه آمده كه معناي ديگر آن عقد زناشويي است و از راغب اصفهاني نيز نقل كرده كه در اصل و ابتدا واژه نكاح در خصوص عقد استعمال شده است.علاوه بر اين صيغه عقد ازدواج در اسلام متوقف بر كلمه انكحت نيست. بلكه بجاي آن زوجت نيز بكار مي رود و تعبير زوجت به روشني دلالت بر زوجيت و پيوند و پيمان زناشويي دارد.

دقیقا برمیگرده به یه تیکه حرف من که جاهلان کم مغزها میان تفسیر های غلط میکنن
    و یکی مس این اقا تفسیر غلط و برداشت میکنه بدون اینکه دنبالش بره تا اصل موضوع رو بدست بیاره

واقعیت همیشه اون چیزی که میبینیم نیست
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

14. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 158

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    و یکی مس این اقا تفسیر غلط و برداشت میکنه بدون اینکه دنبالش بره تا اصل موضوع رو بدست بیاره

نه عزیزم ایشون دقیقا جواب را میدونستن چون سوالش را از جایی کپی کردن ک زیرش این جواب نوشته شده بود
    این افراد میدونن ک راه غلط میرن اما میخوان بقیه را دنبال خودشون بکشونن

16. 2 کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 159

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10387
    تشکـر
    10
    تشکر شده 23 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط RPSOAL نمایش پست ها
    نظرتون محترم . اما امروز انسانها بیشتر به زندگی و هدفشون توجه دارن تا در گذشته . مورد هایی هم که گفتید هیچ ربطی نداشت .

ما همیشه تو فیلم ها دیدم که خارجی ها خانوادشون خیلی از هم پاشیدست . اما این فقط تو فیلماست . اگر یکبار به یک کشور اروپایی برید متوجه میشید .

اون ها هم ماهواره دارند . از دین اسلام دورند ( اکثرا مسیحی هستند ) . اینو ندارن ناآگاهی جوانان با معیارهای درست انتخاب همسر

باز هم بگم؟
    ب نظر من هم وجود ماهواره و فیلمهایی ک پخش میکنه واقعا تاثیرگذار هستش

18. 2 کاربران زیر از مهشید 93 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 160

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12235
    تشکـر
    65
    تشکر شده 42 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    10

نه عزیزم ایشون دقیقا جواب را میدونستن چون سوالش را از جایی کپی کردن ک زیرش این جواب نوشته شده بود
    این افراد میدونن ک راه غلط میرن اما میخوان بقیه را دنبال خودشون بکشونن
    خب این تاپیک تخصصی در مورد این موضوع نبود من هم نخواستم زیاد بازش کنم و در حد تلنگر پست زدم.
    لطفاً اگه میخواید تخصصی باشه تاپیک جداگانه بزنید تا بیام بازش کنم و دلیلشو بگم.
    این قصه سر دراز دارد...
    پ.ن: فکر کنم اگر کمی به رسم و رسوم و ازدواجهای پیامبر و امامان معصوم ما دقت کنید کمی بیشتر تفکر میکنید.
    ازدواجهای با ضریب 10، آمیزش مرد میانسال با دختر 9ساله، آره الگوی شما اینها هستند که نه میخواید زیاد بدونید و نه میخواید مهندسی ازدواج کنید اینو خطاب به هر دوی شما با توجه به شناخت قبلی گفتم.
    خوندن کتابهایی مانند تاریخ طبری رو هم بهتون توصیه میکنم...
    امضای ایشان

20. بالا | پست 161

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

خب این تاپیک تخصصی در مورد این موضوع نبود من هم نخواستم زیاد بازش کنم و در حد تلنگر پست زدم.
    این قصه سر دراز دارد...
    پ.ن: فکر کنم اگر کمی به رسم و رسوم و ازدواجهای پیامبر و امامان معصوم ما دقت کنید کمی بیشتر تفکر میکنید.
    ازدواجهای با ضریب 10، آمیزش مرد میانسال با دختر 9ساله، آره الگوی شما اینها هستند که نه میخواید زیاد بدونید و نه میخواید مهندسی ازدواج کنید اینو خطاب به هر دوی شما با توجه به شناخت قبلی گفتم.

ما اصلا بحثمون کی باچه سنی ازدواج کنه نیست بحث و منحرف نکن بحث خطبه عقد بود

با همون عقدی که شما گفتید با همون خطبه عقد مسیحیا و هردین دیگه ار ازدواجی با هرسنی میشه انجام داد
    بعدشم توجه کن دختر 9ساله عرب و دختر 9ساله الان خیلی فرق داره از لحاظ هم جسمی و فکری
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

21. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 162

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12235
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    10

ما اصلا بحثمون کی باچه سنی ازدواج کنه نیست بحث و منحرف نکن بحث خطبه عقد بود

با همون عقدی که شما گفتید با همون خطبه عقد مسیحیا و هردین دیگه ار ازدواجی با هرسنی میشه انجام داد
    بعدشم توجه کن دختر 9ساله عرب و دختر 9ساله الان خیلی فرق داره از لحاظ هم جسمی و فکری
    من بحثم کلی هست با این جوی هم که مسئولات مملکتی درست کردند و با پولهای نفت هر چیزی رو میتونند به خورد شما و امثالتون بدن خودم در رابطه با این شبهات تاپیک کلی+ اسناد و مدارک معتبر ایجاد خواهم کرد و خبرتون میکنم بیاید شرکت کنید.
    امضای ایشان

23. بالا | پست 163

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11549
    تشکـر
    78
    تشکر شده 24 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

وقتی کسی ازدواج میکنه چه مرد و چه زن باید به همسرش متعهد باشه وبه هیچ دلیلی اجازه خیانت رو به هر شکلی نداره

24. کاربران زیر از alikz بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 164

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11549
    تشکـر
    78
    میزان امتیاز
    0

بسیار عالی

26. بالا | پست 165

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11549
    تشکـر
    78
    میزان امتیاز
    0

این قصه سر دراز دارد...
    اولا بهتر از پیامبر وامامان الگویی وجود نداره
    دوما کتاب تاریخ طبری مورد اختلاف خیلی از محققان میباشد

27. 2 کاربران زیر از alikz بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 166

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12235
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط alikz نمایش پست ها
    اولا بهتر از پیامبر وامامان الگویی وجود نداره
    دوما کتاب تاریخ طبری مورد اختلاف خیلی از محققان میباشد
    برای شماها آره بهتر از اونها الگویی وجود نداره.
    در مورد تاریخ طبری هم اگه مورد اختلاف خیلی از محققان نباشه که دیگه ارزش صحبت کردن نداره.
    امضای ایشان

29. بالا | پست 167

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    میزان امتیاز
    17

برای شماها آره بهتر از اونها الگویی وجود نداره.
    در مورد تاریخ طبری هم اگه مورد اختلاف خیلی از محققان نباشه که دیگه ارزش صحبت کردن نداره.
    برای تمام جهانیان الگویی بالاتر از پیامبران و امامان عزیز ما وجود نداره
    برای برتر بودن این بزرگواران فقط کافیه زندگینامه شان را بخونید تا ببینید حتی عرب جاهلیت ک علمی نداشتن و میخواستن مردم را نسبت به این بزرگواران بدبین کنن، نتونستن و کم آوردن
    اسلام 1400ساله ما هنوز هم انسانها را در مقابل عظمتش شگفت زده میکنه و هیچ جاهلی نمیتونه این را بفهمه

30. بالا | پست 168

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12235
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    10

برای تمام جهانیان الگویی بالاتر از پیامبران و امامان عزیز ما وجود نداره
    برای برتر بودن این بزرگواران فقط کافیه زندگینامه شان را بخونید تا ببینید حتی عرب جاهلیت ک علمی نداشتن و میخواستن مردم را نسبت به این بزرگواران بدبین کنن، نتونستن و کم آوردن
    اسلام 1400ساله ما هنوز هم انسانها را در مقابل عظمتش شگفت زده میکنه و هیچ جاهلی نمیتونه این را بفهمه
    حق با شماست خوش باشید!
    امضای ایشان

31. بالا | پست 169

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10921
    تشکـر
    7
    تشکر شده 170 بار در 87 پست
    میزان امتیاز
    0

من فقط اینو میدونم خیانت کثیفترین کار ممکنه.نیاز به محبت و نیاز جنسی و.......همش توجیه.عاشق شدن توی متاهلی هم کثیف تراز خیانت هستش.خدا برا هیچ کس نیاره

32. 2 کاربران زیر از sam64 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 170

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

درضمن انقد عرب عرب نکنید
    ما پیامبر و قبول داریم و عرب هم بودن

ولی همین خود پیامبر گفته من عربم ولی عرب از من نیست

ما اعتقادات خودمون داریم
    شما اعتقاد خودت واسه خودت نگهدار دوست عزیز

والا دیگه بحث نکنید
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

34. بالا | پست 171

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9838
    تشکـر
    590
    تشکر شده 390 بار در 180 پست
    میزان امتیاز
    10

هر کسی در هر زمانی امکان داره که عاشق شه ربطی به متاهل بودن و مجرد بودن نداره.

اما مهم اینه که خودآگاهی ما بالا باشه، کسی که نسبت به خودش هوشیار باشه تا متوجه شه که حس خاصی نسبت به فردی پیدا کرده، فورا وارد عمل میشه و ازش پیشرفت حسش جلوگیری می کنه.

در ضمن از نظر من، پاکدامنی و حفظ نجابت فرد بعد از ازدواج برای زن و مرد سخت تر میشه، کسی که مواظب خودش نباشه، چه بسا که متاهل باشه و عاشق هم بشه. البته به نظرم عشق یک فرد متاهل نسبت به کسی دیگه بیشتر جنبه جنسی داره.

اما در رابطه با فردی که عاشق شده و متاهله، بایستی راه درمان پیش بگیره چرا که عشق یک بیماریه.

35. 2 کاربران زیر از prv بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 172

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط prv نمایش پست ها
    هر کسی در هر زمانی امکان داره که عاشق شه ربطی به متاهل بودن و مجرد بودن نداره.

اما مهم اینه که خودآگاهی ما بالا باشه، کسی که نسبت به خودش هوشیار باشه تا متوجه شه که حس خاصی نسبت به فردی پیدا کرده، فورا وارد عمل میشه و ازش پیشرفت حسش جلوگیری می کنه.

در ضمن از نظر من، پاکدامنی و حفظ نجابت فرد بعد از ازدواج برای زن و مرد سخت تر میشه، کسی که مواظب خودش نباشه، چه بسا که متاهل باشه و عاشق هم بشه. البته به نظرم عشق یک فرد متاهل نسبت به کسی دیگه بیشتر جنبه جنسی داره.

اما در رابطه با فردی که عاشق شده و متاهله، بایستی راه درمان پیش بگیره چرا که عشق یک بیماریه.

با نظرتون کاملا موافقم
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

37. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

prv

38. بالا | پست 173

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

[QUOTE=Mike;65062]این متن هم قابل توجه شما که هی دم از اسلام میزنین

تفاوت متن عقد ایران باستان با عقد اسلامی:

خطبه عقد ایران باستان
    داماد :به نام نامی یزدان
    تو را من برگزیدم از میان این همه خوبان
    برای زیستن با تو میان این گواهان
    بر لب آرم این سخن با تو
    وفادار تو خواهم بود
    در هر لحظه هر جا
    پذیرا می شوی آیا؟

عروس:
    پذیرا می شوم مهر تو را از جان
    هم اکنون باز می گویم
    میان انجمن با تو
    وفادار تو خواهم بود
    در هر لحظه هر جا.

آیا تفاوت عقد اسلامى را میدانید؟!

آخوند از طرف عروس میگه:

{اَنکَحتَک َو زَوَجتَکَ نَفسی اِلی صِداقِ ِ المَعلوم}

عروس به داماد میگه:
    در برابر پول معینی که به من می دهی خود را در اختیار تو قرار می دهم

.......اشتب شد ببخشید
    ویرایش توسط پریماه. : 03-12-2015 در ساعت 12:39 AM
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

39. بالا | پست 174

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12235
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    10

[quote=پریماه.;70238]
    نقل قول نوشته اصلی توسط mike نمایش پست ها
    این متن هم قابل توجه شما که هی دم از اسلام میزنین

تفاوت متن عقد ایران باستان با عقد اسلامی:

خطبه عقد ایران باستان
    داماد :به نام نامی یزدان
    تو را من برگزیدم از میان این همه خوبان
    برای زیستن با تو میان این گواهان
    بر لب آرم این سخن با تو
    وفادار تو خواهم بود
    در هر لحظه هر جا
    پذیرا می شوی آیا؟

عروس:
    پذیرا می شوم مهر تو را از جان
    هم اکنون باز می گویم
    میان انجمن با تو
    وفادار تو خواهم بود
    در هر لحظه هر جا.

آیا تفاوت عقد اسلامى را میدانید؟!

آخوند از طرف عروس میگه:

{اَنکَحتَک َو زَوَجتَکَ نَفسی اِلی صِداقِ ِ المَعلوم}

عروس به داماد میگه:
    در برابر پول معینی که به من می دهی خود را در اختیار تو قرار می دهم

.......اشتب شد ببخشید
    پریماه میل اومد پستمو نقل قول کردی اومدم میبینم خبری نیست مثل اینکه بد عشق شوهری از امضات مشخصه!
    امضای ایشان

40. بالا | پست 175

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

[QUOTE=Mike;70275][quote=پریماه.;70238]
    پریماه میل اومد پستمو نقل قول کردی اومدم میبینم خبری نیست مثل اینکه بد عشق شوهری از امضات مشخصه! [/Qquo

پستتون نقل قول کردم چون یه چیز گذاشتم ولی تریجح دادم پست بذارم

درضمن امضا من الان چه ربطی داره؟؟به شوهر میشه بگی؟]
    ویرایش توسط پریماه. : 03-12-2015 در ساعت 10:44 AM
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

41. بالا | پست 176

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12235
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    10

[QUOTE=پریماه.;70279][QUOTE=Mike;70275]
    پریماه میل اومد پستمو نقل قول کردی اومدم میبینم خبری نیست مثل اینکه بد عشق شوهری از امضات مشخصه! [/Qquo

پستتون نقل قول کردم چون یه چیز گذاشتم ولی تریجح دادم پست بذارم

درضمن امضا من الان چه ربطی داره؟؟به شوهر میشه بگی؟]
    دنیا دیگه مس من نداره
    پ.ن: نقل قولهات چرا این مدلی میاد مگه چطوری پست میزنی؟
    امضای ایشان

42. بالا | پست 177

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

[QUOTE=Mike;70316][QUOTE=پریماه.;70279]
    دنیا دیگه مس من نداره
    پ.ن: نقل قولهات چرا این مدلی میاد مگه چطوری پست میزنی؟

امضام مربوط به خودمه اصلا ربطی به شوهر نداره

نمیدونم والا چرااینجوری میاد من نقل قول میزنم
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

43. بالا | پست 178

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12235
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    10

[QUOTE=پریماه.;70341][QUOTE=Mike;70316]

امضام مربوط به خودمه اصلا ربطی به شوهر نداره

نمیدونم والا چرااینجوری میاد من نقل قول میزنم
    با موزیلا تست کن احتمالاً درست شه.
    امضای ایشان

44. بالا | پست 179

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13398
    تشکـر
    13
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

من ۲۵ سال پیش از اولین دیدار با خانمم ۴ روز بعد زن و شوهر قانونی شدیم از اون زمان هر روز عشقم به اون بیشتر میشه و هر زن دیگری رو که میبینم به محض اینکه با همسرم مقایسه میکنم چه از نظر اخلاق و چه از نظر ظاهر نه تنها علاقه مند نمیشم بلکه دلم رو میزنه ،، تا چند سال پیش مطمعن بودم خانمم هم مثل منه ،، ولی از زمانی که رفته دانشگاه نمیدونم !!!شاید دیگه نه شاید هم بله!!

صفحه 4 از 4 ... 234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد