نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: پیشرفت چیست؟

636
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25598
    تشکـر
    301
    تشکر شده 358 بار در 251 پست
    میزان امتیاز
    9

پیشرفت چیست؟

بنظر من پیشرفت یک کلمه سانسور شده است که ما براساس تغییراتی که در زندگی ما پیش میاد معنی اونو میسازیم یعنی هر تغییری در زندگی رو مساوی پیشرفت میدونیم یا بدست آوردن را با هر قیمتی یک پیشرفت تلقی میکنیم حالا جالب تر اینه با استفاده از این پیشرفت داریم هدف گذاری میکنیم و خوشبختی رو رسیدن به این هدفها معرفی میکنیم اما بنظر من این جریان خیلی منطقی نیست بنظر من اهدافی که ما تو زندگی داریم زیاد با ارزش نیستند حداقل واسه من اینطوریه
    امضای ایشان
    Every friends can say: I can understand your feelingBut a best friend can say: I can feel you feeling

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25598
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : پیشرفت چیست؟

بدست آوردن ثروت بیشتر بدست آوردن مدرک تحصیلی یا حتی ازدواج از نظر من پیشرفت نیستد وفقط در حد تنوع هستند نه بیشتر هیچکدوم از اینا انگیزه کافی به من نمیده که بخوام هدفی رو در پیش بگیرم پس واقعا من چجوری باید پیشرفت کنم اصلا راهی هست؟یا اصلا چرا باید پیشرفت کرد؟بنظر من پیشرفت یعنی زندگی کردن وبهبود پیداکردن زندگی اما بنظرتون چند درصد مردم دارن زندگی میکنند؟چنددرصد آدما حتی با بدست آوردن عناوین مختلف زندگیشون بهبود پیدا کرده؟منکه زندگی نمیکنم پس پیشرفتی هم نخواهم داشت حالا با هر موقعیت مالی فرهنگی تحصیلی
    ویرایش توسط mohammad365 : 05-08-2016 در ساعت 02:22 PM
    امضای ایشان
    Every friends can say: I can understand your feelingBut a best friend can say: I can feel you feeling

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25598
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    9

وقتی جامعه رو میبینم بخاطر بدست آوردن مثلا پیشرفت دارن روح خودشونو سوهان میکشن تعجب میکنم که از پیشرفت حرف میزنن.تلاش بیشتر حرص و ولع بیشتر برای رسیدن به یک چیز پوچ چه سودی داره؟
    امضای ایشان

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25598
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    9

معنی پیشرفت به نظرم یک احساس بهینه بودن وتعادلو میده حالا بنظر شما اون موفقیت وپیشرفتی که شما داشتین این احساسو در شما ایجاد میکنه؟آیا زندگی متعادل وبهینه ای دارین؟آیا این پیشرفت ها پلی شده در زندگی که هرچیزی سر جایش باشد؟یک مثال میزنم شما برای بدست اوردن درآمد بیشتر نیاز به کار بیشتری دارید حالا بنظر شما کار بیشتر در زندگی شما منجر به بهینه شدن زندگی تان میشود؟یا نه برعکس تعادل زندگی تان را برهم میزند؟آیا مدرک تحصیلی تان زندگی شما را بهینه میکند؟یا برعکس فرصت درست کردن یک زندگی را از شما می گیرد؟بدست آوردن اینا به نظرتون چه چیزهایی رو از شما میگیرد؟؟؟ازدواج کردن زندگی شما را بهینه میکندوباعث پیشرفت میشود؟؟یا برعکس نظم روحی و روانی رو از بین میبرد؟
    امضای ایشان

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

پیشرفت!!! حالا چی تلقی کنی هم هست و از چه دیدی بهش نگا کنی هم هست !! الان یک زمین زراعی تبدیل به یک برج شیک بشه خب این پیشرفت یا نه ؟ از نظر شهر سازی و توسعه شهری نگا کنی یک پیشرفت ولی از نظر محیط زست نگاه بشه کاملا پسرفته!!

پیشرفت چی معنی کنی هم هست.

6. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25598
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
    پیشرفت!!! حالا چی تلقی کنی هم هست و از چه دیدی بهش نگا کنی هم هست !! الان یک زمین زراعی تبدیل به یک برج شیک بشه خب این پیشرفت یا نه ؟ از نظر شهر سازی و توسعه شهری نگا کنی یک پیشرفت ولی از نظر محیط زست نگاه بشه کاملا پسرفته!!

پیشرفت چی معنی کنی هم هست.
    بنظر من پیشرفت باید از هر جهت وزاویه ای پیشرفت باشه ویا اینکه برآیند نتایج آن مثبت باشه یعنی بدست آوردن و از دست دادنها منطقی باشه لزوما بدست آودن مهم نیست مهم برایند کلی هست که مهمه.پیشرفت یعنی برآیند تغییرات بزرگتر از صفر
    امضای ایشان

8. کاربران زیر از mohammad365 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25598
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    9

پیشرفت واقعی داشتن مستلزم ارزش گذاری درست داره اگه ارزشها درست چیده بشن درست هم میشه برآیند آنها رو حساب کرد
    امضای ایشان

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25598
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    9

بنظر شما حدومرز پیشرفت تا کجاس؟یعنی اصلا برای پیشرفت حدومرزی وجود داره؟منظورم اینه پیشرفت یک نقطه خاصی داره که وقتی به اون نقطه برسی بگی پیشرفت داشتی؟
    امضای ایشان

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)