نمایش نتایج: از 1 به 25 از 25

موضوع: پیشنهاد برای افرادی که میخواهند؛تغییر کنند

2066
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7488
    تشکـر
    942
    تشکر شده 1,135 بار در 596 پست
    میزان امتیاز
    10

پیشنهاد برای افرادی که میخواهند؛تغییر کنند

سلام دوستان
    این تاپیک رو برای اونایی ساختم که احساس شکست میکنن و دلشون میخواد جبران کنن، برای اونایی که احساس سردرگمی میکنن و برای آیندشون برنامه ای ندارن.
    دوستان شما باید به چند تا سوال جواب بدید. با جواب دادن به این سوالات دید بازتری به خودتون پیدا می کنید. روی یک کاغذ یا اگه دلتون خواست میتونید اینجا جواباتون رو بنویسید.
    ولی حتما یه جایی بنویسید.

2. 5 کاربران زیر از رنگو بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7488
    تشکـر
    942
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : یک پیشنهاد برای افرادی که دوست دارند تغییر کنند

سوال اول: لیستی از اشتباهاتی که تاکنون داشتید و علل اونها رو بنویسید.

سوال دوم: لیستی از مشکلاتی که الان درگیر اونها هستید و راه حل های اونها رو بنویسید.

سوال سوم: لیستی از چیزهایی که توی زندگیتون میخواید و اهدافی که دارید، رو بنویسید.

سوال چهارم: موانعی که سر راه رسیدن به خواسته هاتون هست یا هر چیزی که شما رو از هدفتون دور میکنه، رو بنویسید.

سوال پنجم: با توجه به موانعی که در سوال قبل گفتید، چه کارهایی برای حذف اون موانع میتونید انجام بدید.

4. 2 کاربران زیر از رنگو بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7488
    تشکـر
    942
    میزان امتیاز
    10

خودم اینجا جواب سوالا رو مینویسم.
    اشتباهات من: اشتباهم توی انتخاب دوستام بود. از وقتی متوجه شدم که تاثیر منفی روی من دارن رابطه خودمو باهاشون خیلی کم کردم.
    مشکلاتی که الان ذهنمو درگیر کرده، یکیش زن گرفتن داداشمه که دخترخوب پیدا نکردیم هنوز. مامانم یکم سخت گیره. فقط میدونم که باید بسپارمش به بزرگترا و فکرمو مشغولش نکنم. مسئله دیگه ای فکرمو مشغول نکرده. از نظر مالی، شغلی، خانوادگی، خداروشکر مشکلی ندارم که بنویسم.
    اولین هدف من اینه که امتحان تخصص قبول بشم. فعلا هدف دیگه ای ندارم.
    چیزی که باعث میشه من تخصص قبول نشم اینه که خوب درس نمیخونم. تلف کردن وقتم توی اینترنت، حواس پرتی و فکروخیال زیاد.
    فقط با زیاد درس خوندن میتونم به هدفم برسم. برای اینکه بیشترین استفاده رو از وقتم بکنم باید چند ماهی، دور اینترنت و این سایت رو خط بکشم. باید ذهنمو کنترل کنم و فکر و خیال نکنم.

امیدوارم این تاپیک بتونه کمکتون کنه که مشکلات و ضعف های خودتون رو بشناسید و اونها رو حل کنید.
    موفق باشید دوستان.
    ویرایش توسط رنگو : 02-07-2017 در ساعت 12:11 PM

6. 2 کاربران زیر از رنگو بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30309
    تشکـر
    60
    تشکر شده 103 بار در 87 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط رنگو نمایش پست ها

سوال دوم: لیستی از مشکلاتی که الان درگیر اونها هستید و راه حل های اونها رو بنویسید.

سوال سوم: لیستی از چیزهایی که توی زندگیتون میخواید و اهدافی که دارید، رو بنویسید.

سوال چهارم: موانعی که سر راه رسیدن به خواسته هاتون هست یا هر چیزی که شما رو از هدفتون دور میکنه، رو بنویسید.

سوال پنجم: با توجه به موانعی که در سوال قبل گفتید، چه کارهایی برای حذف اون موانع میتونید انجام بدید.
    واقعااین پستتون پست دلخواه منه... نمیخوام بهونه بیارم اما... حس میکنم تنها کسی که تو زندگیم نقش نداشته خودم بودم، و الانم گیرافتادم توی وضعیتی ک حس میکنم تنها راه حلم فراموش کردن گذشته و بی خیال آینده بودنه ... یه رکود توی زندگیم که کلافم کرده... چیزی ک دوس دارم اینه که منم به اندازه بقیه تو زندگیم نقش داشته باشم

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33431
    تشکـر
    176
    تشکر شده 98 بار در 78 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : پیشنهاد برای افرادی که میخواهند؛تغییر کنند

بزرگترین اشتباه من این بود که یک رابطه عاطفی داشتم و شکست خوردم و اشتباه دیگه اینکه زود به آدما اعتماد میکنم و مهربونی بیش از حدی دارم که این به ضررم تموم شده تو زمینه تحصیلی سردرگمم و قصد دارم دوباره ادامه بدم الان شرایط روحی خوبی ندارم در حال حاضر بیکارم و شغلی ندارم و از نظر مالی مشکل دارم ولی امیدوارم بتونم شاغل بشم و مشکلاتم حل بشه یک سری مشکل خونوادگی هم دارم که امیدوارم اونا هم حل بشه و هدف دیگه ای که دارم دوس دارم یه ازدواج موفق داشته باشم و زندگی پر از آرامش حتی برای 1 ساعت .

فرستاده شده از GT-I9505ِ من با Tapatalk

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7488
    تشکـر
    942
    میزان امتیاز
    10

دوستان من عنوان تاپیک رو گذاشته بودم یک پیشنهاد برای افرادی که دوست دارند تغییر کنند، ولی مدیر محترم سایت عنوان رو عوض کردن، گذاشتن پیشنهاد برای افرادی که میخواهند تغییر کنند.
    بنظرم اینکه دوس داری تغییر کنی در حد یک احساس یا آرزو کردن هست، ولی وقتی میخوای تغییر کنی براش تلاش میکنی و تغییر میکنی.

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7488
    تشکـر
    942
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط zeinab1990 نمایش پست ها
    بزرگترین اشتباه من این بود که یک رابطه عاطفی داشتم و شکست خوردم و اشتباه دیگه اینکه زود به آدما اعتماد میکنم و مهربونی بیش از حدی دارم که این به ضررم تموم شده تو زمینه تحصیلی سردرگمم و قصد دارم دوباره ادامه بدم الان شرایط روحی خوبی ندارم در حال حاضر بیکارم و شغلی ندارم و از نظر مالی مشکل دارم ولی امیدوارم بتونم شاغل بشم و مشکلاتم حل بشه یک سری مشکل خونوادگی هم دارم که امیدوارم اونا هم حل بشه و هدف دیگه ای که دارم دوس دارم یه ازدواج موفق داشته باشم و زندگی پر از آرامش حتی برای 1 ساعت .

فرستاده شده از GT-I9505ِ من با Tapatalk
    از اشتباهاتت درس بگیر و ضعف های خودت رو برطرف کن. برای حل کردن مشکلاتت، راه حل بنویس و اجراش کن. قرار نیست همه مشکلاتت باهم حل بشه. یکی یکی حلشون کن.

11. کاربران زیر از رنگو بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7488
    تشکـر
    942
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Aamir2020 نمایش پست ها
    درود ممنونم خیلی عالی بود برای اولین بار حس خوبی دارم...
    خواهش میکنم. امیدوارم موثر بوده باشه و بتونید موفق بشید.

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7488
    تشکـر
    942
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط mina22 نمایش پست ها
    واقعااین پستتون پست دلخواه منه... نمیخوام بهونه بیارم اما... حس میکنم تنها کسی که تو زندگیم نقش نداشته خودم بودم، و الانم گیرافتادم توی وضعیتی ک حس میکنم تنها راه حلم فراموش کردن گذشته و بی خیال آینده بودنه ... یه رکود توی زندگیم که کلافم کرده... چیزی ک دوس دارم اینه که منم به اندازه بقیه تو زندگیم نقش داشته باشم
    تنها کسی که میتونه شما رو از کلافگی نجات بده خودتون هستید. فقط باید دنبالش باشی و یه کاری بکنی. دست رو دست نزار. جواب سوالات رو روی کاغذ بنویس.

14. 2 کاربران زیر از رنگو بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30309
    تشکـر
    60
    تشکر شده 103 بار در 87 پست
    میزان امتیاز
    8

تنها کسی که میتونه شما رو از کلافگی نجات بده خودتون هستید. فقط باید دنبالش باشی و یه کاری بکنی. دست رو دست نزار. جواب سوالات رو روی کاغذ بنویس.
    الان حسم جوریه که نمیتونم تصمیم بگیرم

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7488
    تشکـر
    942
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط mina22 نمایش پست ها
    الان حسم جوریه که نمیتونم تصمیم بگیرم
    من نمیدونم شما الان در چه شرایطی هستید، شاید نیاز باشه اول از نظر روحیه و اعتماد بنفس، خودتون رو تقویت کنید.
    نمیخوام خیلی شعار بدم و الکی تشویقتون کنم ولی بنظرم دیگه کلمه نمیتونم رو توی حرفاتون و افکارتون بکار نبرید.

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

خودم اینجا جواب سوالا رو مینویسم.
    اشتباهات من: یک رابطه عاطفی به مدت سه سال داشتم که به ازدواج ختم نشد. این بزرگترین شکست من بود. علت شکستم دوست ناباب و سادگی خودم بود. با پسری آشنا شدم که با هم خیلی فرق داشتیم و وقتی هم متوجه اشتباهم شدم باز هم بخاطر وابستگی ادامه دادم. ولی بالاخره تونستم رابطمو باهاش تموم کنم و خوشحالم که این جرأت رو داشتم که باهاش خداحافظی کنم. اشتباه دومم توی انتخاب دوستام بود. از وقتی متوجه شدم که تاثیر منفی روی من دارن رابطه خودمو باهاشون خیلی کم کردم.
    مشکلاتی که الان ذهنمو درگیر کرده، یکیش زن گرفتن داداشمه که دخترخوب پیدا نکردیم هنوز. مامانم یکم سخت گیره. فقط میدونم که باید بسپارمش به بزرگترا و فکرمو مشغولش نکنم. مسئله دیگه ای فکرمو مشغول نکرده. از نظر مالی، شغلی، خانوادگی، خداروشکر مشکلی ندارم که بنویسم.
    اولین هدف من اینه که امتحان تخصص قبول بشم. فعلا هدف دیگه ای ندارم.
    چیزی که باعث میشه من تخصص قبول نشم اینه که خوب درس نمیخونم. تلف کردن وقتم توی اینترنت، حواس پرتی و فکروخیال زیاد.
    فقط با زیاد درس خوندن میتونم به هدفم برسم.باید از الان تا اردیبهشت که امتحان دارم روزی پونزده ساعت درس بخونم. برای اینکه بیشترین استفاده رو از وقتم بکنم باید چند ماهی، دور اینترنت و این سایت رو خط بکشم. باید ذهنمو کنترل کنم و فکر و خیال نکنم.

امیدوارم این تاپیک بتونه کمکتون کنه که مشکلات و ضعف های خودتون رو بشناسید و اونها رو حل کنید.
    موفق باشید دوستان.
    سلام
    با تمام حرفاتون موافقم فقط یک نظر دارم این است که از قدیم گفتن سنگ بزرگ علامت نزدن اینکه بخوای 15 ساعت در روز درس بخونی اونم یک دفعه ای.اول شروع کن مثلا با 10 ساعت در روز یک اوقاتی برای تمدد اعصاب بگذار بعدش اگه تونستی به مرور به وقت درس خوندنت اضافه کن به قول مولانا رهرو آن نیست که گهی تند گهی خسته رود رهرو آنست که آهسته و پیوسته رود هرچه بیشتر به برنامه ات عمل کنی احساس موفقیت بیشتری می کنی این احساس موفقیت انگیزه و روحیه شما را بالا می برد با انگیزه و روحیه بیشتر دارای توانایی بیشتری می شوید تا زمانی که به هدفتون می رسید موفق و موید باشید

18. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7488
    تشکـر
    942
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    سلام
    با تمام حرفاتون موافقم فقط یک نظر دارم این است که از قدیم گفتن سنگ بزرگ علامت نزدن اینکه بخوای 15 ساعت در روز درس بخونی اونم یک دفعه ای.اول شروع کن مثلا با 10 ساعت در روز یک اوقاتی برای تمدد اعصاب بگذار بعدش اگه تونستی به مرور به وقت درس خوندنت اضافه کن به قول مولانا رهرو آن نیست که گهی تند گهی خسته رود رهرو آنست که آهسته و پیوسته رود هرچه بیشتر به برنامه ات عمل کنی احساس موفقیت بیشتری می کنی این احساس موفقیت انگیزه و روحیه شما را بالا می برد با انگیزه و روحیه بیشتر دارای توانایی بیشتری می شوید تا زمانی که به هدفتون می رسید موفق و موید باشید
    ممنون بابت راهنماییتون.
    شما هم موفق و موید باشید.
    ویرایش توسط رنگو : 02-07-2017 در ساعت 12:12 PM

19. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام دوست عزیز
    بابت تاپیک خیلی مفید و قشنگتون خیلی تشکر می کنم ازتون
    وقتی تاپیک رو دیدم یه جورایی احساس آرامش خاصی پیدا کردم
    چون مدت هاست با این مسائل در گیر هستم
    خب جواب سوالاتم رو که چند روز پیش نوشتم اینجا میذارم:

سوال اول:

بزرگترین اشتباه زندگی من شاید اینه که من از وقتی که یادم میاد و بیشتر از زمانی که مدرسه می رفتم
    همیشه زندگی رو به خودم سخت میگرفتم
    از خیلی از حاشیه ها و چیزای دیگه به خاطر درس میزدم از خواب از غذا از تفریح ،مهمونی و ...
    شاید به خاطر کمالگرا بودنم بود هنوز دقیقا نمیدونم ریشه و علتش چی هست
    البته چند روزی میشه که فهمیدم کمالگرایی خیلی زندگیم رو تحت الشعاع قرار داده و خیلی از ناراحتی ها و شکست هام به این خاطر هست
    از اون روز احساس کردم دیگه با خودم غریبه نیستم احساس کردم به خودم و اطرافم نزدیک تر شدم خیلی واقع بین تر شدم
    دیگه زیاد خیالبافی نمیکنم
    حس می کنم از اون حصاری که سالهاست دور خودم کشیدم بیرون اومدم خیلی احساس آرامشم بیتشر شده
    جالب اینجاست چند وقت پیش هم که به خاطر مسئله ای به روانشناس مراجعه کردم بعد از چند جلسه نتونست این رو دقیقا متوجه بشه
    یعنی خیلی عادی برخورد کرد
    اما من خیلی با خودم فکر کردم
    خیلی گریه کردم
    بابت اشتباهاتم
    بابت چیزایی که میخواستم ولی نشد بهشون برسم
    بابت چراهایی که تو ذهنم بود و فکر می کردم راه حلی براشون وجود نداره
    خلاصه خیلی چیزا...

یه سری چیزا هم مربوط میشه به روابطم با بقیه که خیلی از خود میگذشتم
    و مهربونی میکردم فهمیدم این هم اشتباهه و سعی می کنم دیگه اولویت رو برای خودم بذارم و بدون تعارف و رودوایسی بتونم نه بگم و نظرمو اعلام کنم که در این مورد پیشرفت خوبی داشتم
    خیلی تحت تاثیر بقیه بودم و این بارها برام مشکلات خیلی بزرگی درست میکرد

سوال دوم:

اولین و مهمترین مسئله ای که دارم قضیه ی بیماریم هست که مدتیه منتظرم که دکتری میخوام برم پیشش از مسافرت برگرده البته امیدوارم هر چی زودتر بیاد
    چون از قبل ماه رمضون منتظرش هستم

بعدی موضوع سرکار رفتنم هست
    جایی که کارش خوبه شرایط من جور نیست
    جایی هم که شرایطم هست کار مناسب نیست
    خیلی هم برام مهمه چون میخوام مستقل باشم

فعلا از ادامه تحصیل منصرف شدم چون به نظرم این بهتر هست و میخوام یه مدت به خودم زمان بدم و به چیزای دیگه برسم.
    میخوام مهارت های مربوط به رشته ام رو بیشتر یاد بگیرم و بهشون مسلط بشم و خودم کاری رو داشته باشم
    مسئله ی دیگه همین موضوع کمالگراییم هست که تو فکر راه حل های بیشتر برای حلش هستم
    راههای حلش هم کمک گرفتن از اینجا و مشاوره رفتن هست و مطالعه در این باره و تلاش خودم
    میخوام خودم رو بیشتر بشناسم

سوال سوم:

هدف هام هم از وقتی که کمی خودمو شناختم
    میخواستم موضوع بیماریم برای همیشه حل بشه و
    تو یه دانشگاه خوب درس بخونم و در صورت امکان علاقه داشتم ادامه تحصیل بدم
    بعد هم برم سرکار و بعدش هم در صورت مناسب بودن شرایط ازدواج کنم

اما اونطوری که من فکر می کردم و انتظار داشتم پیش نیومد
    برای همین ترجیح دادم مجرد بمونم حداقل فعلا
    یادگیری این مهارت ها تو این چند وقت رو میخوام و بتونم ازشون استفاده کنم
    هدف های دیگه هم بستگی زیادی به جواب دکتر در مورد مشکلم و این مهارت ها داره که تصمیم بگیرم درس بخونم یا کار رو ترجیح بدم

سوال چهارم:

در مورد بیماری ام که موانعش دست من نیست چون فعلا میخوام همون دکتر رو ببینم
    در مورد یادگیری مهارت هام یه مقدار با عمل به برنامه هام مشکل دارم و اگه یه روز به کارام نرسم همه چیزم بهم میخوره
    عوامل دیگه هم که مانع میشن گاهی زیاد نت اومدن، مهمونی رفتن و مهمون اومدن و احساس خستگی و تنبلی که به دنبال کمالگراییم میاد

سوال پنجم:

سعی می کنم مسائل رو آسون تر کنم واسه ی خودم
    و تا جایی که میتونم بر آسیب های کمالگراییم غلبه کنم
    نت اومدن و پای لپتاپ رو هم تا جایی که بشه کم می کنم
    در مورد مهمون هم همینطور.
    ببخشید که طولانی شد.

20. کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7488
    تشکـر
    942
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط یلدا 25 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

ببخشید که طولانی شد.
    سلام یلدا خانوم. خواهش میکنم عزیزم. امیدوارم تاپیکم فایده ای براتون داشته باشه.

راستش منم خودم بعضی وقتا اونقدر درگیر جزئیات زندگی میشم و همه چیو سخت میگیرم که یادم میره برای چی زندگی میکنم. بخاطر همین، این تاپیکو درست کردم که نگاهم به خودم و زندگی بازتر بشه. و ترس از آینده نداشته باشم

فکر میکنم تو هم بهتره از گذشته ها و شکست هات درس بگیری و اونا رو برای همیشه از ذهنت پاک کنی. هیچ وقت غصه گذشته رو نخور چون فایده ای نداره.

به خودت و توانایی هات اعتماد کن. هیچ ترسی از آینده نداشته باش چون خدا هست و وقتی خدا هست هرچی که برات پیش بیاد خیره.

پس از زندگیت لذت ببر عزیزم.

22. 2 کاربران زیر از رنگو بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

سلام یلدا خانوم. خواهش میکنم عزیزم. امیدوارم تاپیکم فایده ای براتون داشته باشه.

راستش منم خودم بعضی وقتا اونقدر درگیر جزئیات زندگی میشم و همه چیو سخت میگیرم که یادم میره برای چی زندگی میکنم. بخاطر همین، این تاپیکو درست کردم که نگاهم به خودم و زندگی بازتر بشه. و ترس از آینده نداشته باشم

فکر میکنم تو هم بهتره از گذشته ها و شکست هات درس بگیری و اونا رو برای همیشه از ذهنت پاک کنی. هیچ وقت غصه گذشته رو نخور چون فایده ای نداره.

به خودت و توانایی هات اعتماد کن. هیچ ترسی از آینده نداشته باش چون خدا هست و وقتی خدا هست هرچی که برات پیش بیاد خیره.

پس از زندگیت لذت ببر عزیزم.

سلام مجدد عزیزم
    متشکرم گلم بله خیلی تاپیک قشنگ و مفیدیه دستتون طلا
    درسته عزیزم حرفاتون متین و صحیح هست
    خیلی ممنونم دقیقا همینطوره
    چشم همه ی تلاشمو می کنم ولی یه مقدار احساس خستگی می کنم بعد این اتفاقات
    امیدوارم بتونم یه زندگی دوباره برای خودم بسازم
    چیزایی که باعث شد من خیلی از مشکلات رو داشته باشم و خیلی سختی بکشم اینا بودن:
    پایین بودن آگاهی های خودم
    نداشتن کسی که بیشتر درکم کنه و بهم مشاوره ی درست بده
    حرف شنوی های زیادی از اطرفیان که صد در صد حرفاشون اشتباه بود و من فکر میکردم نود و نه درسته!
    کنار نیومدن با اشتباهاتم و دیر بخشیدن و فراموش کردن اشتباهات قبلی ام
    و زیادی احساسی بودن و پایین بودن اعتماد به نفس و ...
    ولی واسه فهمیدن این ها سر عمر و جوونی ام معامله کردم
    تجربه خیلی واضح و بی طرف به آدم درس میده و البته خیلی هم سخت
    اگه احساسات رو نتونی کنترل کنی همه چی رو خراب میکنه
    با تشکر فراوان
    ویرایش توسط یلدا 25 : 02-06-2017 در ساعت 12:05 PM

24. کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7488
    تشکـر
    942
    میزان امتیاز
    10

سلام مجدد عزیزم
    سخت نگیر یلدا. زندگی یعنی همین چیزا.
    شکست، اشتباه، درس و تجربه، تلاش و تلاش، رسیدن به هدف، رسیدن به آرامش. و آخرش هم مرگ
    ویرایش توسط رنگو : 02-06-2017 در ساعت 06:59 PM

26. 2 کاربران زیر از رنگو بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

سوال اول : اشتباه در انتخاب دوست..اشتباه در رابطه عاطفی..اشتباه در انتخاب رشته، اشتباه در درست درس خوندن، اشتباه در انجام وظایف دینی، اشتباه در بازگو نکردن مسائل با خانواده ( فعلا همینا رو یادم میاد )

سوال دوم : مهم ترین مشکلی که الان دارم خوندن برای ارشد هست، که تنها راه حلش خوب درس خوندنه که متاسفانه من بازم مثل همیشه دارم کم کاری میکنم، نمیدونم این کم کاری ناشی از چی هست، پارسال که قبول نشدم انقد گریه کردم که یه هفته چشمم قرمز شده بود...ولی حالا هم دارم کم کاری میکنم، خیلی سخت از خواب بیدار میشم، خیلی سخت تمرکز میکنم، خیلی سخت بند میشم رو کتاب ( شاید دلیلش مشغله های ذهنی باشه که هنوز نتونستم برا خودم حل کنم ) اما باید درستش کنم...

سوال سوم : مهمترین چیز که تو زندگیم میخوام گرفتن دکترا در رشته ی مورد علاقه ام هست که بعد بتونم که یه کلینک تخصصی راه بندازم، و بعد هم تو اون زمینه هایی که خیلی ذهنمو مشغول کرده بتونم افکارمو بنویسم و تبدیل به کتاب کنم...و یه انجمن برای کمک به کودکان بی سرپرست بسازم بخصوص از لحاظ تربیتی و اخلاقی..

سوال چهارم : مانعی نیست جز خودم! به قول حافظ "تو خود حجاب خودی حافظ از میان برخیز"،

سوال پنجم : باید بتونم به اون تسلط و خودکنترل گری درونی شدید برسم و بتونم وقت بیشتری برای رسیدن به اهدافم بذارم، کمتر وقت تلف کنم، کمتر به چیزای بی ارزش فکر کنم، بیشتر تلاش کنم و بیشتر امید داشته باشم..باید بتونم انگیزمو در حد بالا و عالی نگه دارم...مثه همون ساعت اولیه که شروع میکنم به خوندن...متاسفانه در اواخر ساعت یا اواخر هفته انگیزه و توان من هم کم میشه

برام دعا کنید دوستان.

28. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7488
    تشکـر
    942
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    سوال اول : اشتباه در انتخاب دوست..اشتباه در رابطه عاطفی..اشتباه در انتخاب رشته، اشتباه در درست درس خوندن، اشتباه در انجام وظایف دینی، اشتباه در بازگو نکردن مسائل با خانواده ( فعلا همینا رو یادم میاد )

سوال دوم : مهم ترین مشکلی که الان دارم خوندن برای ارشد هست، که تنها راه حلش خوب درس خوندنه که متاسفانه من بازم مثل همیشه دارم کم کاری میکنم، نمیدونم این کم کاری ناشی از چی هست، پارسال که قبول نشدم انقد گریه کردم که یه هفته چشمم قرمز شده بود...ولی حالا هم دارم کم کاری میکنم، خیلی سخت از خواب بیدار میشم، خیلی سخت تمرکز میکنم، خیلی سخت بند میشم رو کتاب ( شاید دلیلش مشغله های ذهنی باشه که هنوز نتونستم برا خودم حل کنم ) اما باید درستش کنم...

سوال سوم : مهمترین چیز که تو زندگیم میخوام گرفتن دکترا در رشته ی مورد علاقه ام هست که بعد بتونم که یه کلینک تخصصی راه بندازم، و بعد هم تو اون زمینه هایی که خیلی ذهنمو مشغول کرده بتونم افکارمو بنویسم و تبدیل به کتاب کنم...و یه انجمن برای کمک به کودکان بی سرپرست بسازم بخصوص از لحاظ تربیتی و اخلاقی..

سوال چهارم : مانعی نیست جز خودم! به قول حافظ "تو خود حجاب خودی حافظ از میان برخیز"،

سوال پنجم : باید بتونم به اون تسلط و خودکنترل گری درونی شدید برسم و بتونم وقت بیشتری برای رسیدن به اهدافم بذارم، کمتر وقت تلف کنم، کمتر به چیزای بی ارزش فکر کنم، بیشتر تلاش کنم و بیشتر امید داشته باشم..باید بتونم انگیزمو در حد بالا و عالی نگه دارم...مثه همون ساعت اولیه که شروع میکنم به خوندن...متاسفانه در اواخر ساعت یا اواخر هفته انگیزه و توان من هم کم میشه

برام دعا کنید دوستان.
    موفق باشی رزمریم خانوم. از صمیم قلب دعا میکنم به هدف ها و آرزوهای قشنگت برسی.
    منم خیلی تنبلم برا درس خوندن. هیچ وقت آدم نمیشم
    هرچی میکشم از این اینترنت.

30. 3 کاربران زیر از رنگو بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

سخت نگیر یلدا. زندگی یعنی همین چیزا.
    شکست، اشتباه، درس و تجربه، تلاش و تلاش، رسیدن به هدف، رسیدن به آرامش. و آخرش هم مرگ

ممنون عزیزم
    دقیقا درستش همینه هر چقدر سخت میگیرم بهم سخت میگذره
    ولی وقتی سخت نمیگیرم خیلی خوب میشه همه چیز
    درسته گلم
    به قول شاعر
    زندگی چیزی نیست جز خون دل خوردن
    اولش رنج است و آخرش مردن...
    ولی زندگی با همه ی سختی ها و دردهاش قشنگه.
    فقط باید هنر لذت بردن از زندگی رو یاد بگیریم و هم چنین یاد بگیرم درست زندگی کنیم.

32. کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها

برام دعا کنید دوستان.

مریم جان من هم برای رسیدن به اهداف قشنگت دعا می کنم
    ان شاالله بتونی به هدفات برسی و با سربلندی و شادی زندگی کنی گلم.

34. کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

موفق باشی رزمریم خانوم. از صمیم قلب دعا میکنم به هدف ها و آرزوهای قشنگت برسی.
    منم خیلی تنبلم برا درس خوندن. هیچ وقت آدم نمیشم
    هرچی میکشم از این اینترنت.
    ممنون رنگو جان..ان شاءالله شما هم همیشه موفق باشی

به نظرت باید چیکار کنیم از این تنبلی دربیایم؟

مریم جان من هم برای رسیدن به اهداف قشنگت دعا می کنم
    ان شاالله بتونی به هدفات برسی و با سربلندی و شادی زندگی کنی گلم.
    خیلی مرسی یلداجان...ان شاءالله شما هم همینطور

36. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7488
    تشکـر
    942
    میزان امتیاز
    10

بهت پیام میدم رز مریم جان.
    ویرایش توسط رنگو : 02-07-2017 در ساعت 12:14 PM

38. کاربران زیر از رنگو بابت این پست مفید تشکر کرده اند

39. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27408
    تشکـر
    554
    تشکر شده 113 بار در 88 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام تشکر از رنگو بانو عزیز
    رفتن به طرف جنس مخالف به علت کمبود محبت و جدایی والدین م خلا هایی که حس میکنم و جلب توجه کردن و این فکر میکردم دوستان و اشنایان کار خوبی دارن انجام میدن دومین اشتباه این بود از درس خوندن فاصله گرفتم و عقب افتادم سومین اشتباه فقط به فکر تفریح بودم این اشتباه بود و........... خودم و توانایی دست کم گرفتم
    سوال دوم الان درگیر بهبودی جسمی و روحی بخاطر عمل جراحی بینی انجام دادم هستم
    دوم درس خوندن و قبولی دانشگاه فرهنگیان
    سوم شناخت خدا و تقویت بعد معنوی همه تنها راه حل باور و تلاش هست
    سوال سوم من میخوام فقط یک فرد موفق بشم از احساسات فاصله بگیرم زندگی شاد و خوبی برای خودم بسازم تاهمه غافلگیر بشن
    هم شغل خوب پیدا کنم و هم تحصیلات عالیه داشته باشم
    سوال چهارم اینترنت ............ فرهنگ خانواده . و کارای سنگین مادربزرگ ....راه حل نمیدونم
    سوال پنج برنامه ریزی مناسب واهداف زیبا و زمان بندی تلاش بی وقفه
    امید که همه خوب و خوش بخت بشن و من هم به ارزو هام برسم تا دشمنانم از حال بروند یا حق
    امضای ایشان
    لعنت به جهانی که غمش نصیب ما شد ....

40. کاربران زیر از میترا مهربوخت بابت این پست مفید تشکر کرده اند

41. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7488
    تشکـر
    942
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط میترا مهربوخت نمایش پست ها
    سلام تشکر از رنگو بانو عزیز
    رفتن به طرف جنس مخالف به علت کمبود محبت و جدایی والدین م خلا هایی که حس میکنم و جلب توجه کردن و این فکر میکردم دوستان و اشنایان کار خوبی دارن انجام میدن دومین اشتباه این بود از درس خوندن فاصله گرفتم و عقب افتادم سومین اشتباه فقط به فکر تفریح بودم این اشتباه بود و........... خودم و توانایی دست کم گرفتم
    سوال دوم الان درگیر بهبودی جسمی و روحی بخاطر عمل جراحی بینی انجام دادم هستم
    دوم درس خوندن و قبولی دانشگاه فرهنگیان
    سوم شناخت خدا و تقویت بعد معنوی همه تنها راه حل باور و تلاش هست
    سوال سوم من میخوام فقط یک فرد موفق بشم از احساسات فاصله بگیرم زندگی شاد و خوبی برای خودم بسازم تاهمه غافلگیر بشن
    هم شغل خوب پیدا کنم و هم تحصیلات عالیه داشته باشم
    سوال چهارم اینترنت ............ فرهنگ خانواده . و کارای سنگین مادربزرگ ....راه حل نمیدونم
    سوال پنج برنامه ریزی مناسب واهداف زیبا و زمان بندی تلاش بی وقفه
    امید که همه خوب و خوش بخت بشن و من هم به ارزو هام برسم تا دشمنانم از حال بروند یا حق
    زندگی یعنی همین امید داشتن و تلاش کردن.

موفق باشید.

42. کاربران زیر از رنگو بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)