نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14

موضوع: یک انتقاد و یک سوال

1271
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16953
    تشکـر
    353
    تشکر شده 330 بار در 225 پست
    میزان امتیاز
    0

یک انتقاد و یک سوال

یادم نمیاد درست چه موقع اینجا عضو شدم، ولی به خوبی یادم میاد که خیلی وقت توی اینترنت میگشتم دنبال یه سایت خوب برای مشاوره آنلاین، تا این که اینجا رو پیدا کردم، اما تصوری که داشتم این بود که میشه اینجا با یه مشاور خوب چت کرد و همه ی مشکلات رو گفت

اما بعد با یه فضای دیگه ای روبرو شدم، که افرادی که مشاوره میخوان میان اینجا تاپیک میزنن و هر کسی از هر قشری و با هر سنی پاسخ میده

این واسه من تعجب آور بود و به خاطر همین هنوز که هنوزه نتونستم مشکل اصلیمو اینجا بیان کنم

چرا که بارها دیده ام:
    عده ای از کاربران انجمن به راحتی استارتر رو مورد تمسخر قرار میدن، به چه حقی؟

عده ای بدون آنکه حتی یک کتاب روانشناسی در طول عمرشون خونده باشن و بدون هیچ تجربه عملی راه و چاه نشون میدن، و حتی امر به طلاق می کنند! (امام علی: مردان با ایمان اگر چیزی را نمی دانند با کمال صراحت می گویند نمی دانم)

عده ای از درد و مشکلات استارتر خبر ندارند و حتی ذره ای از اون رو درک نکردند و در مورد همه زندگی اون فرد قضاوت میکنند

و عده ای که همیشه حاضر برای به انحراف کشیدن بحث ها و نقطه ضعف گرفتن از دیگران

و اکثرا گرایش به تاپیک های خاص رو دارند(که همه ی ما میدونیم چه تاپیک هایی)
    البته ناگفته نماند که من از بعضی کاربران کمال تشکر رو دارم و خیلی چیزا ازشون یاد گرفتم

با این وضع گفتن مشکلاتم اینجا امری ناممکنه

حتی بحث سازنده هم نمیشه اینجا کرد باز هم به خاطر بعضی مشکلات از قبیل: به انحراف کشیدن بحث، توهین و تمسخر، صحبت های بدون پایه و اساس منطقی و....
    در آخر از مدیران سایت خواهشمندم که جلوی این گونه بی نظمی ها گرفته بشه تا این محل به هدف اصلیش که دادن مشاوره و حل مشکلات روانی است برسه تا این که محلی برای سرگرمی و وقت گذرانی عده ای باشه

و سوالم: آیا اینجا امکان مشاوره به صورت چت با مشاوری هست؟ لطفا منو راهنمایی کنید.

ممنون از همه ی کسانی که این نوشته رو خوندند

ناپلئون بناپارت:اگر قرار بود هرکس به اندازه ی دانشش حرف بزند چه سکوتی بر دنیا حاکم بود

2. 6 کاربران زیر از fatemeh.74 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : یک انتقاد و یک سوال

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh.74 نمایش پست ها
    یادم نمیاد درست چه موقع اینجا عضو شدم، ولی به خوبی یادم میاد که خیلی وقت توی اینترنت میگشتم دنبال یه سایت خوب برای مشاوره آنلاین، تا این که اینجا رو پیدا کردم، اما تصوری که داشتم این بود که میشه اینجا با یه مشاور خوب چت کرد و همه ی مشکلات رو گفت

اما بعد با یه فضای دیگه ای روبرو شدم، که افرادی که مشاوره میخوان میان اینجا تاپیک میزنن و هر کسی از هر قشری و با هر سنی پاسخ میده

این واسه من تعجب آور بود و به خاطر همین هنوز که هنوزه نتونستم مشکل اصلیمو اینجا بیان کنم

چرا که بارها دیده ام:

عده ای بدون آنکه حتی یک کتاب روانشناسی در طول عمرشون خونده باشن و بدون هیچ تجربه عملی راه و چاه نشون میدن، و حتی امر به طلاق می کنند! (امام علی: مردان با ایمان اگر چیزی را نمی دانند با کمال صراحت می گویند نمی دانم)

عده ای از درد و مشکلات استارتر خبر ندارند و حتی ذره ای از اون رو درک نکردند و در مورد همه زندگی اون فرد قضاوت میکنند

البته ناگفته نماند که من از بعضی کاربران کمال تشکر رو دارم و خیلی چیزا ازشون یاد گرفتم

حتی بحث سازنده هم نمیشه اینجا کرد باز هم به خاطر بعضی مشکلات از قبیل: به انحراف کشیدن بحث، توهین و تمسخر، صحبت های بدون پایه و اساس منطقی و....
    در آخر از مدیران سایت خواهشمندم که جلوی این گونه بی نظمی ها گرفته بشه تا این محل به هدف اصلیش که دادن مشاوره و حل مشکلات روانی است برسه تا این که محلی برای سرگرمی و وقت گذرانی عده ای باشه

و سوالم: آیا اینجا امکان مشاوره به صورت چت با مشاوری هست؟ لطفا منو راهنمایی کنید.

ناپلئون بناپارت:اگر قرار بود هرکس به اندازه ی دانشش حرف بزند چه سکوتی بر دنیا حاکم بود

دوست عزیز اینجا یک انجمن عمومیه و درگاه انجمن مشاوران ایران شما نباید انتظار داشته باشید متخصصان تمام وقتشون رو در این سایتها بگذرونن

ولی اینکه وقتی سوالی پرسیده میشه بعضی از افراد کارو به مسخره بازی میکشونن ، منم با شما موافقم

به هر حال در هر جایی از این افراد وجود داره و دنیا به مگس هم نیازمنده پس حضورشون رو بپذیرید

در مورد بی نظمی باید بگم هر روز ما بالای 4000 بازدید از سایت داریم و اینکه بخوایم گیت تشخیص برای نظرات بذاریم کار غیرممکنیه

پس اگر نیازمند به مشاوره تخصصی دارید در اول پرتال شماره های کانون درج شده که میتونید تماس بگیرید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. 6 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15431
    تشکـر
    1,705
    تشکر شده 2,460 بار در 1,195 پست
    میزان امتیاز
    11

چرا که بارها دیده ام:

سلام و درود بر شما

منم به نوبه ی خودم حرفاتون رو خوندم

خواستم جواب حرفای شما رو به نوبه خودم بدم، البته با اجازه ی
    آقا فرخ و ادمین و فریماه جان

اینکه اینجا مشاور خوب داره و کسی بتونه راهنمایی کنه ، بله وجود داره. همین افراد که من ازشون کسب اجازه گرفتم میتونن راهنماییتون کنن به نحو احسنت

اما بقیه ی موضوعات:

منم با اینکه یه تایپیک مورد تمسخر قرار میگیره

و اینکه اون تایپیک به حاشیه کشیده میشه

و خیلی از نظرات اشتباه داده میشه

کاملا با شما موافقم
    امضای ایشان
    من ریشه های تو را دریافته ام

با لبانت برای همه لبها سخن گفته ام

و دستهایت با دستان من آشناست

در خلوت روشن با تو گریسته ام برای خاطر زندگان

و در گورستان تاریک با تو خوانده ام زیباترین سرودها را

زیرا که مردگان این سال عاشقترین زندگان بوده اند

6. 2 کاربران زیر از سوگل1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    تشکر شده 1,749 بار در 636 پست
    میزان امتیاز
    11

چرا که بارها دیده ام:

با سلام خدمت همه ي دوستان
    منم با حرف فاطمه 74 موافقم وهميشه اين بوده دغدغه ي من.من هم مثل ايشون متقاضي اينم كه سايت تخصصي بشه
    در قسمت چت نيز بعضا كاربران احترام كمي براي يكديگر قائل هستند.با خوندن چت باكس ميتونيد به اين موضوع پي ببريد..البته نميشه همه چيز رو درست كرد به يكباره..ولي تخصصي كردن مشاوره فكر كنم ممكن باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    دوست عزیز اینجا یک انجمن عمومیه و درگاه انجمن مشاوران ایران شما نباید انتظار داشته باشید متخصصان تمام وقتشون رو در این سایتها بگذرونن

ولی اینکه وقتی سوالی پرسیده میشه بعضی از افراد کارو به مسخره بازی میکشونن ، منم با شما موافقم

به هر حال در هر جایی از این افراد وجود داره و دنیا به مگس هم نیازمنده پس حضورشون رو بپذیرید

در مورد بی نظمی باید بگم هر روز ما بالای 4000 بازدید از سایت داریم و اینکه بخوایم گیت تشخیص برای نظرات بذاریم کار غیرممکنیه

پس اگر نیازمند به مشاوره تخصصی دارید در اول پرتال شماره های کانون درج شده که میتونید تماس بگیرید
    فرخ عزيز با ابتداي صحبت شما نيز مخالفم.در بالاي سايت نوشته كلينيك تخصصي روانشناسي و مشاوره
    من با خوندن اين مورد عضو شدم.البته خودم سعي كردم در حوزه تخصصم به عزيزان مشورت بدم.البته فقط مشورت و نه مشاوره..چون مشاوره امري تخصصي هست و البته بسيار حساس

8. 5 کاربران زیر از خليلي بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19007
    تشکـر
    79
    تشکر شده 70 بار در 39 پست
    میزان امتیاز
    0

استارتر نقدش منطقیه
    برای من شوک آوره که تعدادی از راهنمایی ها رو بچه های کمتر از بیست سال انجام میده و برای مسائل خانواده هم مشاوره میدن در حالی که کاملا تفکر کودکانه رو میشه از حرف هاشون فهمید.
    و این برای کسی که مراجعه کرده و تصمیماتش به قیمت خوشبختی یا نابودی زندگی کسی تموم میشه خطرناکه.
    بله مدیریت حق داره که می فرمایند اینجا یه انجمن عمومیه اما تگ هایی که به کاربران میدن این مسئولیت رو براشون ایجاد میکنه و همچنین اطلاع رسانی در این مورد که این یک انجمن عمومی هست که بچه 15 و 16 ساله هم در اون مشاوره خانواده میدن و اگر مساله حادی دارید حتما با تیم تخصصی ما تماس تلفنی برقرار کنید.
    ویرایش توسط dandelion1989 : 07-29-2015 در ساعت 11:53 AM

10. 4 کاربران زیر از dandelion1989 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    به نظر منم مشاوره دادن یه کار مهمه تخصص میخاد ولی همه ی کسایی که میان اینجا باید بدونن قرار نیست همه اعضا فعالش مشاور و روانشناس باشن
    تازه اینجا همه فقط نظرشونو میگن خود کسی که مشکل داره باید تشخیص بده که کدوم حرف منطقیه....
    اینجا خیلیا هستن که اصلا مشاور نیستن اما حرفای خوبی میزنند وبی چشمداشت وقت میذارن برای کسایی که نمیشناسنشون....
    به نظر من درست نیست به جای قدردانی اینطوری با این حرفای منفی سردشون کنید از فعالیت تو سایت
    مشاوره گرفتن از یه متخصصو همیشه و همه جا میشه انجام داد ولی این که بتونی راحت مشکلتو بگی و نظر و واکنش ادمای مختلف با طرز تفکر مختلفو بدونی بدون اینکه کسی بشناستت یا دیده بشی به نظر من حسن بزرگیه
    درضمن ما اصلا تو سایت کاربر 15-16 ساله نداریم

12. 5 کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16953
    تشکـر
    353
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها

ممنونم از این که نوشته مو خوندین
    و این که فهمیدم اینجا یه انجمن عمومیه
    به هر حال صلاح مملکت خویش خسروان دانند
    من هیچ دخالتی نمیکنم، فقط احساس کردم میشه یه پیشنهادی واسه نظم بیشتر اینجا داد، وقتی آمار ۴۰۰۰ تاست به هرحال کنترلش هم برای عدم ایجاد هرج و مرج سخت تر میشه و نظارت بیشتری رو میطلبه
    بازم ممنون و شرمنده اگر دخالت کردم

14. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16953
    تشکـر
    353
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سوگل1 نمایش پست ها
    سلام و درود بر شما

منم به نوبه ی خودم حرفاتون رو خوندم

خواستم جواب حرفای شما رو به نوبه خودم بدم، البته با اجازه ی
    آقا فرخ و ادمین و فریماه جان

اینکه اینجا مشاور خوب داره و کسی بتونه راهنمایی کنه ، بله وجود داره. همین افراد که من ازشون کسب اجازه گرفتم میتونن راهنماییتون کنن به نحو احسنت

اما بقیه ی موضوعات:

منم با اینکه یه تایپیک مورد تمسخر قرار میگیره

و اینکه اون تایپیک به حاشیه کشیده میشه

و خیلی از نظرات اشتباه داده میشه

کاملا با شما موافقم
    سلام عزیزم
    ممنونم که حرفامو خوندی
    منم از اونایی که تاحالا کمکم کردن تشکر کردم
    و حواسم به اون قسمت قضیه هست!
    ولی بالاخره هر انتقادی زمینه سازندگی رو داره، و چون من موارد متعددی رو دیدم، همونجور که خودتون فرمودین، این تاپیک رو زدم
    بازم ممنون

15. کاربران زیر از fatemeh.74 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16953
    تشکـر
    353
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط خليلي نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه ي دوستان
    منم با حرف فاطمه 74 موافقم وهميشه اين بوده دغدغه ي من.من هم مثل ايشون متقاضي اينم كه سايت تخصصي بشه
    در قسمت چت نيز بعضا كاربران احترام كمي براي يكديگر قائل هستند.با خوندن چت باكس ميتونيد به اين موضوع پي ببريد..البته نميشه همه چيز رو درست كرد به يكباره..ولي تخصصي كردن مشاوره فكر كنم ممكن باشه

فرخ عزيز با ابتداي صحبت شما نيز مخالفم.در بالاي سايت نوشته كلينيك تخصصي روانشناسي و مشاوره
    من با خوندن اين مورد عضو شدم.البته خودم سعي كردم در حوزه تخصصم به عزيزان مشورت بدم.البته فقط مشورت و نه مشاوره..چون مشاوره امري تخصصي هست و البته بسيار حساس
    ممنونم از نظرتون، خوشحالم افرادی همفکر با خودم اینجا هستن و واسشون این چیزا مهمه
    بعضی رفتارها واقعا خجالت آوره!

17. 2 کاربران زیر از fatemeh.74 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16868
    تشکـر
    1,100
    تشکر شده 545 بار در 260 پست
    میزان امتیاز
    9

من زیاد از برنامه نویسی سر درنمیارم، ولی فکر کنم بشه کاری کرد هر تاپیکی که زده می شه، بعد از اون
    اولین پست به صورت اتوماتیک زده بشه که اشاره کنه مشاوره هایی که داده میشه تخصصی نیست و نظرات
    کاربرانه، پایینشم شماره های مشاوره های تخصصی رو بنویسه. این جوری استارتر هم متوجه میشه که
    با چه جور نظراتی قراره مواجه بشه.

19. 3 کاربران زیر از Blue Way بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16953
    تشکـر
    353
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط dandelion1989 نمایش پست ها
    استارتر نقدش منطقیه
    برای من شوک آوره که تعدادی از راهنمایی ها رو بچه های کمتر از بیست سال انجام میده و برای مسائل خانواده هم مشاوره میدن در حالی که کاملا تفکر کودکانه رو میشه از حرف هاشون فهمید.
    و این برای کسی که مراجعه کرده و تصمیماتش به قیمت خوشبختی یا نابودی زندگی کسی تموم میشه خطرناکه.
    بله مدیریت حق داره که می فرمایند اینجا یه انجمن عمومیه اما تگ هایی که به کاربران میدن این مسئولیت رو براشون ایجاد میکنه و همچنین اطلاع رسانی در این مورد که این یک انجمن عمومی هست که بچه 15 و 16 ساله هم در اون مشاوره خانواده میدن و اگر مساله حادی دارید حتما با تیم تخصصی ما تماس تلفنی برقرار کنید.
    دقیقا با حرفاتون موافقم
    اگر کسی تجربه ای در زمینه ای داره میتونه در اختیار بزاره
    ولی در صورت نداشتن کوچکترین تجربه به چه حقی برای یک زندگی حکم صادر میکنه؟

21. 2 کاربران زیر از fatemeh.74 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16953
    تشکـر
    353
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه شیشه ای نمایش پست ها
    سلام
    به نظر منم مشاوره دادن یه کار مهمه تخصص میخاد ولی همه ی کسایی که میان اینجا باید بدونن قرار نیست همه اعضا فعالش مشاور و روانشناس باشن
    تازه اینجا همه فقط نظرشونو میگن خود کسی که مشکل داره باید تشخیص بده که کدوم حرف منطقیه....
    اینجا خیلیا هستن که اصلا مشاور نیستن اما حرفای خوبی میزنند وبی چشمداشت وقت میذارن برای کسایی که نمیشناسنشون....
    به نظر من درست نیست به جای قدردانی اینطوری با این حرفای منفی سردشون کنید از فعالیت تو سایت
    مشاوره گرفتن از یه متخصصو همیشه و همه جا میشه انجام داد ولی این که بتونی راحت مشکلتو بگی و نظر و واکنش ادمای مختلف با طرز تفکر مختلفو بدونی بدون اینکه کسی بشناستت یا دیده بشی به نظر من حسن بزرگیه
    درضمن ما اصلا تو سایت کاربر 15-16 ساله نداریم
    سلام
    اولا که قرار نیست همه ی اعضا مشاور باشن ولی قرارم نیست مشاوره ی غلط بدن، آقا یکی نیست بگه اگه چیزی نمیدونی حرف نزن، اگر تجربه ای نداری بزار کسانی که تجربه دارن حرف بزنن

ثانیا کسی که اومده اینجا اگه میخواست از منطق خودش استفاده کنه دلیل نداشت که از دیگران کمک بخواد، کمااینکه بعضی افراد گزاره های غلط رو اونقدر بلدند با منطق خودشون درست جلوه بدن که اون فرد تو اون شرایط باور میکنه که راه درستیه

بنده خودم در پستم تشکر کردم از کسانی که تا حالا کمکم کردن و روی سخن من با این عده نبود، چون هرکسی بالاخره میفهمه، و مطمینا دارای ویژگی هایی که ذکر کردم نیستن و همون طور که عرض کردم "عده ای" نه همه، پس کسانی که این ویژگی ها رو دارن شاید براشون تاپیک من ناخوشایند باشه!

اون کسانی هم که ویژگی های ذکر شده رو دارن همون بهتر سرد بشن، چون فکر نمیکنم کسی دوست داشته باشه اینچنین افرادی فعالیت داشته باشن!

مشاوره گرفتن تخصصی رو همه جا و همیشه نمیشه انجام داد، چرا که خیلی از افراد در شرایط بحرانی قرار دارن ولی زمان کافی برای رجوع به یه روانشناس رو ندارن و یا حتی بودن افرادی که اینجا اومدن و عنوان کردن به خاطر مشکلی که دارن نمیتونن به روانشناس مراجعه کنند، شاید دلیلش همونی باشه که خودتون گفتین:شناخته نشن

کسی که اومده اینجا مطمینا در شرایط روحی مناسبی نیست که تازه بخواد واکنش افراد مختلف و توهین و تمسخر اونا رو تحمل کنه، دقیقا به خاطر همین مسیله است که نمیشه راحت مشکلو گفت!

موفق باشین

23. کاربران زیر از fatemeh.74 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16953
    تشکـر
    353
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Blue Way نمایش پست ها
    من زیاد از برنامه نویسی سر درنمیارم، ولی فکر کنم بشه کاری کرد هر تاپیکی که زده می شه، بعد از اون
    اولین پست به صورت اتوماتیک زده بشه که اشاره کنه مشاوره هایی که داده میشه تخصصی نیست و نظرات
    کاربرانه، پایینشم شماره های مشاوره های تخصصی رو بنویسه. این جوری استارتر هم متوجه میشه که
    با چه جور نظراتی قراره مواجه بشه.
    ممنونم
    واقعااااا
    اگه بشه که خیلی خوبه!

25. کاربران زیر از fatemeh.74 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    اولا که قرار نیست همه ی اعضا مشاور باشن ولی قرارم نیست مشاوره ی غلط بدن، آقا یکی نیست بگه اگه چیزی نمیدونی حرف نزن، اگر تجربه ای نداری بزار کسانی که تجربه دارن حرف بزنن

ازین نظر جو اینجا شبیه جامعست یه جای عمومی شما حرف بزنید همه اظهار نظر میکنن از هر سن و سطح درک و شعوری که باشن نظرشونو میگن
    شما میتونی جلوشونو بگیری یا بگی فقط ادمای خاص بیان نظر بدن؟؟
    اگه کسی تایپیک عمومی میزنه باید انتظار داشته باشه همه بتونن بیان نظر بدن کسی که مشاوره یه عده خاصو میخاد میتونه خصوصی باهاشون حرف بزنه

ثانیا کسی که اومده اینجا اگه میخواست از منطق خودش استفاده کنه دلیل نداشت که از دیگران کمک بخواد، کمااینکه بعضی افراد گزاره های غلط رو اونقدر بلدند با منطق خودشون درست جلوه بدن که اون فرد تو اون شرایط باور میکنه که راه درستیه
    یعنی شما وقتی مشورت میگیرید دیگه منطق خودتونو میذارید کنار؟؟؟
    منطق و اصول ادم که کنار گذاشتنی نیست اگرم کسی مشورت میکنه برای اینه که میخاد همفکری کنه نه که بذاره منطق یه نفر دیگه توزندگیش غالب بشه

بنده خودم در پستم تشکر کردم از کسانی که تا حالا کمکم کردن و روی سخن من با این عده نبود، چون هرکسی بالاخره میفهمه، و مطمینا دارای ویژگی هایی که ذکر کردم نیستن و همون طور که عرض کردم "عده ای" نه همه، پس کسانی که این ویژگی ها رو دارن شاید براشون تاپیک من ناخوشایند باشه!
    به نظر من منع کردن هر ادمی از حرف زدن کار اشتباهیه چون تو واقعیتم ماها نه حق داریم اجازه ندیم کسی نظرشو بگه نه اینکه میتونیم اینکارو بکنیم
    خب چرا اینجا یه جور دیگه رفتار کنیم؟؟
    بعدم نظر همه رو میشه شنید شاید بعضی وقتا چیزی که دنبالشیم تو حرفای همونی باشه که انتظار نداریم

اون کسانی هم که ویژگی های ذکر شده رو دارن همون بهتر سرد بشن، چون فکر نمیکنم کسی دوست داشته باشه اینچنین افرادی فعالیت داشته باشن!

مشاوره گرفتن تخصصی رو همه جا و همیشه نمیشه انجام داد، چرا که خیلی از افراد در شرایط بحرانی قرار دارن ولی زمان کافی برای رجوع به یه روانشناس رو ندارن و یا حتی بودن افرادی که اینجا اومدن و عنوان کردن به خاطر مشکلی که دارن نمیتونن به روانشناس مراجعه کنند، شاید دلیلش همونی باشه که خودتون گفتین:شناخته نشن
    خب همه نظر میذارن استارترم خودش میدونه نهایتا چه تصمیمی بگیره
    اینجا یه محیط دوستانه داره
    فکر کنید همونطوری که شما میگید فقط متخصصا جواب میدادن هر تایپیکی 2-3 تا پست بیشتر نمیگرفت یا به خیلیا شاید وقت نمیکردن جواب بدن اینطوری اینجا رونق الانو نداشت و ابن همه کاربر روزانه بهش سر نمیزدن

کسی که اومده اینجا مطمینا در شرایط روحی مناسبی نیست که تازه بخواد واکنش افراد مختلف و توهین و تمسخر اونا رو تحمل کنه، دقیقا به خاطر همین مسیله است که نمیشه راحت مشکلو گفت!

موفق باشین
    من خودم همین خصوصیتی که شما میگین بده رو اینجا خیلی دوست دارم چون با همه جور نظر و عقیده اشنا میشم و دیدم نسبت به ادما و طرز فکرای متفاوتشون باز تر میشه
    شاید همین موضوع اینجارو از بقیه سایتا خاص میکنه
    تازه خیلی وقتا شده کاربرای کم و سن و سال حرفایی میزنن که بزرگترا یا یادشون رفته یا دیگه بش اعتقاد ندارن یا به هر حال ازش حرف نمیزنن
    شمام موفق باشید

27. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)