مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 49

موضوع: 25 نوامبر روز جهانی محو خشونت علیه زنان

1. Top | #11

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    30886
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.50
    تشکـر
    666
    تشکر شده 966 بار در 538 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

پاسخ : 25 نوامبر روز جهانی محو خشونت علیه زنان

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad313 نمایش پست ها
    خانم تهمینه میلانی بخاطر دیدگاه و عقایدی که دارن جزو هنرمندان محبوب من هستند. ی

هترمند مورد علاقه من هم هستند. یک خانم بایست مثل ایشون حرفی برای گفتن داشته باشه خصوصا" اگر هنرمند باشه
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.
    منطق سلاح سرد آدمهاییست

که دلشان بی دفاع شده است

2. 4 کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #12

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    دیوانه بمانید اما عاقلانه رفتار کنید خطر متفاوت بودن را بپذیرید اما بیاموزید بدون جلب توجه متفاوت باشید...
    شماره عضويت
    27442
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.31
    تشکـر
    2,141
    تشکر شده 2,208 بار در 1,057 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Konjkav
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    این قسمت رو قبول ندارم .

به نوعی جنگ نرم علیه دین و کشوره .

بعضی قوانین دینی و کشور رو به نوعی ( بزرگنمای ، خلاصه کردن ، تحریف و... ) گفته که انگار تو کشور ما دارن به همه زن ها ظلم میکنن .

هر مطلبی که میخونید را با احساساتتون تحلیل نکنید ، برین ببینید حقیقت چیه و نویسنده چجوری تعریف کرده ، تحلیل خودتون رو داشته باشین !
    اتفاقا حقیقت رو دیدم که با این مطلب موافق بودم نمی خوام به شما توهین کنم اما به نظرم بهتره شما چشمانتونو بیشتر روی حقیقت باز کنید متاسفانه در کشور ما اسلام خیلی کم رنگ شده
    نمونه ایی که خودم به واضح در جریانش بودم
    دختری بود از ایل عشایر این دختر برای ادامه ی تحصیل و پیشرفت به شهر میاد و ادامه ی تحصیل میده و به مدارج خیلی بالا میرسه در حدی که ازش میخوان در مکانی معتبر مشغول به کار بشه در همین اثنی پسری در خور و واجد شرایط ازش خواستگاری میکنه و چون خانواده ی اون دختر اونو برای پسر عموش در نظر گرفته بودند مخالفت می کنند دختر پیش حاکم شهر میره و مجوز ازدواج با اون پسر رو میگیره بعد از اینکه پدر دختر متوجه میشه پسرعمو و برادر دختر را روزی که شوهرش خونه نبود میفرسته و آن دوآن دختر بیگناه رو به قتل می رسانند پس از تلاش پلیس ها و پیدا کردن قاتلین وقتی دادگاه برگزار میشه پدر دختر که ولی دم بوده میاد رضایت میده و به راحتی پسرعمو و برادر آزاد میشن!!!
    آقا رضا به نظرتون همچین قضاوت و قانونی بر پایه ی اسلام هست !!!
    همچین حق کشی درست هست ؟؟!!!
    به نظرتون اگر حضرت علی بود انقدر راحت از اون قاتلین می گذشت !!
    بدون تعصب نگاه کنید یکسری قانون های خشن در کشور ما علیه زنان داره اجرا میشه که به خیال خودشون نهایت عدالته بازم باید گفت هیسسس دختر ها فریاد نمی زنند ...!

Don't GIVE UP
    if you wait for the perfect time you will never get anything done

4. کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #13

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    خوشبتختی یعنی فقط عشق به خدا ...
    شماره عضويت
    6691
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    4.10
    تشکـر
    17,903
    تشکر شده 9,222 بار در 3,087 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط miss eli vrn نمایش پست ها
    اتفاقا حقیقت رو دیدم که با این مطلب موافق بودم نمی خوام به شما توهین کنم اما به نظرم بهتره شما چشمانتونو بیشتر روی حقیقت باز کنید متاسفانه در کشور ما اسلام خیلی کم رنگ شده
    نمونه ایی که خودم به واضح در جریانش بودم
    دختری بود از ایل عشایر این دختر برای ادامه ی تحصیل و پیشرفت به شهر میاد و ادامه ی تحصیل میده و به مدارج خیلی بالا میرسه در حدی که ازش میخوان در مکانی معتبر مشغول به کار بشه در همین اثنی پسری در خور و واجد شرایط ازش خواستگاری میکنه و چون خانواده ی اون دختر اونو برای پسر عموش در نظر گرفته بودند مخالفت می کنند دختر پیش حاکم شهر میره و مجوز ازدواج با اون پسر رو میگیره بعد از اینکه پدر دختر متوجه میشه پسرعمو و برادر دختر را روزی که شوهرش خونه نبود میفرسته و آن دوآن دختر بیگناه رو به قتل می رسانند پس از تلاش پلیس ها و پیدا کردن قاتلین وقتی دادگاه برگزار میشه پدر دختر که ولی دم بوده میاد رضایت میده و به راحتی پسرعمو و برادر آزاد میشن!!!
    بدون تعصب نگاه کنید یکسری قانون های خشن در کشور ما علیه زنان داره اجرا میشه که به خیال خودشون نهایت عدالته بازم باید گفت هیسسس دختر ها فریاد نمی زنند ...!
    این داستانی که تعریف کردین فق مختص زن ها نیست.

این که اشخاص در حق زنا ظلم میکنن تقصیر دین و اسلامه؟

همه جا هستن افرادی که اعتقادی ندارن و حقوق زن را رعایت نمیکنن، اما این تقصیر اسلامه؟

من نویسنده این مقاله رو نمیشناسم، بدون هیچ تعصب و طرفداری از شخصی به نظرم این نوشته ها اسلام و قرآن رو محکوم کرده با تحریف و بزرگنمای و درست نگفتن حقیقت.

هر کس خودش رو مسلمان میدونی و طرفدار حسین، به این نگاه کنه که امام حسین در تلاش برای چه مسیری شهید شد و خودش در چه مسیری داره تلاش میکنه.

با جرات میتونم بگم نویسنده این مقاله اسلام رو هنوز نفهمیده،
    به قول امام اینای که میگن اسلام دیکتاتوریه اسلام رو نمیشناسن.

6. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #14

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    دیوانه بمانید اما عاقلانه رفتار کنید خطر متفاوت بودن را بپذیرید اما بیاموزید بدون جلب توجه متفاوت باشید...
    شماره عضويت
    27442
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.31
    تشکـر
    2,141
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Konjkav
    میزان امتیاز
    3

این داستانی که تعریف کردین فق مختص زن ها نیست.

این که اشخاص در حق زنا ظلم میکنن تقصیر دین و اسلامه؟

همه جا هستن افرادی که اعتقادی ندارن و حقوق زن را رعایت نمیکنن، اما این تقصیر اسلامه؟

من نویسنده این مقاله رو نمیشناسم، بدون هیچ تعصب و طرفداری از شخصی به نظرم این نوشته ها اسلام و قرآن رو محکوم کرده با تحریف و بزرگنمای و درست نگفتن حقیقت.

هر کس خودش رو مسلمان میدونی و طرفدار حسین، به این نگاه کنه که امام حسین در تلاش برای چه مسیری شهید شد و خودش در چه مسیری داره تلاش میکنه.

با جرات میتونم بگم نویسنده این مقاله اسلام رو هنوز نفهمیده،
    به قول امام اینای که میگن اسلام دیکتاتوریه اسلام رو نمیشناسن.
    من کی گفتم تقصیر اسلااااامه !!!؟؟؟
    چرا خودتون حکم میدید خودتونم اجرا میکنید !!
    من گفتم تقصیر یکسری قوانینمون هست که به خیال خودشون اسلامی هست که نیست
    دقت کنید من راجع به قوانین غیراسلامی صحبت کردم
    خیلی واضح بود در عجبم چطور شما همچین برداشتی کردید !!

در نهایت نظر شما هم قابل احترامه لطف کردید که نظرتونو گفتید
    سپاس
    ویرایش توسط miss eli vrn : 11-26-2016 در ساعت 02:52 PM

Don't GIVE UP

8. کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #15

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    6691
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    4.10
    تشکـر
    17,903
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    8

من کی گفتم تقصیر اسلااااامه !!!؟؟؟
    چرا خودتون حکم میدید خودتونم اجرا میکنید !!
    من گفتم تقصیر یکسری قوانینمون هست که به خیال خودشون اسلامی هست که نیست
    دقت کنید من راجع به قوانین غیراسلامی صحبت کردم
    خیلی واضح بود در عجبم چطور شما همچین برداشتی کردید !!

در نهایت نظر شما هم قابل احترامه لطف کردید که نظرتونو گفتید
    سپاس
    منم نگفتم شما گفتی.
    متن توی مقالقه ضد اسلامه ، میتونم ریز ریز توضیح بدم که کدوم قوانین اسلام رو محکوم کرده...
    خودتون بدون تعصب وقضاوت قبلی میتونید برسی کنید.
    هر متنی رو نباید نشر داد.

10. Top | #16

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    27442
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.31
    تشکـر
    2,141
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Konjkav
    میزان امتیاز
    3

منم نوگفتم شما گفتی.
    متن توی مقالقه ضد اسلامه ، میتونم ریز ریز توضیح بدم که کدوم قوانین اسلام رو محکوم کرده...
    خودتون بدون تعصب وقضاوت قبلی میتونید برسی کنید.
    هر متنی رو نباید نشر داد.
    به عقیده ی من مقاله ضد اسلام نیست
    این برداشت شماست که من باهاش موافق نیستم

Don't GIVE UP

11. کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. Top | #17

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    32417
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    6.71
    تشکـر
    604
    تشکر شده 1,190 بار در 630 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot
    میزان امتیاز
    1

خشونت علیه زنان از دلاکروا تا جف وال
    زانیار بلوری

بازنمایی مسائل و دغدغه‌های حوزه‌ی زنان همواره یکی از تم‌های اصلی آثار جف وال، عکاس مطرح صحنه‌پرداز کانادایی بوده،

هنرمند پست‎مدرنی که همچون بیشتر معاصرینش به گفتمان فراگیر فمینیستی دوره‌اش توجه نشان داده و با آن همراه شده است.

راه بردن به آثار جف وال که زمینه‌ی مطالعاتی اصلی‌ او تاریخ هنر بوده است، در نگاه اول چندان آسان نیست، برای همین است که

باید دانست «اتاق منهدم شده»ی جف وال تصویری است که به نقاشی دلاکروا «مرگ ساردناپالس» ارجاع می‌دهد. دلاکروا در این

تابلو روایت‌گر لحظه‌ای از تاریخ است که ساردناپالسِ حاکم، پس از شکست، زنان حرمسرا و قصرش را برای آن‌که به دست دشمن

نیافتند به کام مرگ و نابودی می‌سپارد و دستور کشتن آن‌ها را صادر می‌کند. ارجاع جف وال به این تابلوی دلاکروا، هم ارجاعی به

محتوا است و هم ارجاعی به فرم آن. جف وال در این اثر با توصیف اتاقی امروزی با اشیایی زنانه، با تبعیت از ترکیب‌بندی و مضمون

اثر دلاکروا، دغدغه‌های گفتمان فمینیستی را به عرصه ‌می‌آورد تا با نقبی که به تاریخ هنر می‌زند، خشونت تاریخی علیه زنان را از

دیرباز تا امروز مورد توجه قرار دهد و برجسته ‌کند. در اثر جف وال خشونت علیه زنان بهانه‌ای برای پرداختن به تصاویر برهنه‌نما و

سادیستیک از تن‌های آزار دیده‌‌ی اروتیک زنان نیست. او برخلاف دلاکروا، سوژه‌ی زن را از کادر بیرون می‌کشد تا صرفاً خودِ مسئله‌ی

خشونت را مرکز توجه قرار دهد. هرچند خشونت علیه زنان امری عریان و فراگیر است اما جف وال همچون اثر مشهور دیگرش،

«تصویری برای زنان»، سوژه‌ی زن را از مرکز کادر بیرون می‌برد تا از ارائه‌ی تصویری صرفاً ترحم‌برانگیز بپرهیزد.
    .

13. کاربران زیر از حناء بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. Top | #18

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    آزادی به این معنا نیست که هر کاری که دلت خواست انجام دهی، بلکه بدین معناست که مجبور نباشی آن کاری را انجام دهی که دلت نمی خواهد …!
    شماره عضويت
    27925
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.39
    تشکـر
    1,891
    تشکر شده 1,963 بار در 966 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

مرسی الهه جان از مطلب ارزنده و مفیدت.به نظرم لازم نیست با بقیه ی دوستان بحث کنی چون تا کسی خودش نخواد تغییر نمیکنه و برای خیلی هم جنسامم متاسفم که برای خودشون و حقوقشون ارزش قائل نیسن.خیلی ها دین اسلام رو میان به نفع مرد تموم میکنن(مثل تعدد زوجان که خودش تبعیض به شمار میاد) و فقط بلدن کورکورانه تبعیت کنن در صورتی که اگر با چشم باز نگاه کنن میبینن که طبق اون جمله که گفتی مشکل از فرهنگ ضعیفی و نابرابری حقوق در ایرانه. تو مملکتی که روی صورت زن ها اسید میپاشن و این رفتار خشونت امیز رو اونقدر بی عرضه هسن که نمیتونن هنوزم ریشه کن کنن دیگه از مفهوم حقوق برابر سر در نمیارن .اونوقت مردم با فرهنگ!!!!هم اب دست میگیرن و برای ترسوندن زن ها تو صورتشون اب میپاشن !!اره اینجا سرزمینی هست که ما اسمشو گذاشتیم اسلام و همه رو از دین بیزار کردیم!

15. 3 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. Top | #19

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    6691
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    4.10
    تشکـر
    17,903
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    8

* خشونت علیه زنان در ایران: قوانین مقصرند یا فرهنگ؟

گرچه اغلب کارشناسان خشونت علیه زنان در ایران را با فرهنگ مردسالار رایج در جامعه مرتبط می‌دانند، اما قوانین و سیاست‌گذاری‌های تبعیض‌آمیز را هم در تشدید این نوع خشونت و نیز ناکامی تلاش‌ها برای رفع آن، به شدت تأثیرگذار می‌دانند. به بیان دیگر، قوانین و مقررات می‌توانند راه را برای تحولات فرهنگی و بینشی در جامعه بگشایند یا خود سبب حفظ و تشدید مناسبات عقب‌مانده شوند. به گفته‌ی بسیاری از فعالان حقوق زنان در ایران، شماری از قوانین وضع‌شده در ایران در دهه‌های اخیر، عملاً بر ابعاد تبعیض‌های جنسیتی علیه زنان افزوده‌اند و تشدید خشونت علیه آنان را بیش از گذشته دامن زده‌اند.

به ویژه در قوانین مجازات اسلامی مثل شلاق زدن، سنگسار و دستگیری‌های مربوط به روابط خارج از ازدواج، نحوه‌ی رفتار با زنان خشونت‌آمیزتر است. در دستگاه‌های دولتی و قضایی، با زن به عنوان موجودی فرودوست رفتار می‌کنند. قتل‌های ناموسی که قبل از انقلاب عموماً در استان‌های جنوبی و غربی روی می‌داد اینک در شهرهای بزرگ و تهران نیز مشاهده می‌شود. فعالان حقوق زنان در ایران، علت این امر را کنترل مرد بر زن و کنترل برادر بر خواهر و پدر بر دختر می‌دانند که قوانین و مقررات موجود آن را تقویت و نهادینه کرده است.

فعالان زنان از چند سال پیش، عمده تلاش‌خود را بر آگاهی‌دادن به زنان و نیز تغییر قوانین تبعیض‌آمیز متمرکز کرده‌اند. قوانینی که کشتن زن به دلیل داشتن رابطه با مرد دیگر، اجبار زن به برقراری رابطه جنسی با شوهر، کتک زدن زن توسط شوهر، محدودکردن رفت و آمدهای او، منع زن از ادامه تحصیل و کار، جلوگیری از خروج زن از کشور توسط شوهر و بسیاری خشونت‌های دیگر را مجاز و قانونی کرده است
    .
    هر کس این متن رو بخونه و ایرانی نباشه یا اسلام رو نشناسه ، با خودش میگه فرهنگ ایرانی و اسلام بر علیه زنه ، در صورتی که اسلام حقوقی به زن داده که هیچ کشوری نداده

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_en نمایش پست ها
    کشتن زن در هرصورتی در قانون قتل عمد محسوب میشه.

اینها همه به کنار
    چطوری دست آدم میره طرف زن بخواد خشونت به خرج بده
    جدی میگم
    قوانینی که کشتن زن به دلیل داشتن رابطه با مرد دیگر
    مثلاً هر کس اینو بخونه فکر میکنه بله ، تو فرهنگ و کشور ما قانونه که اگر زنی رابطه داشت اجازه هست که اونو به قتل برسونیم و از اونجای هم که قوانین ما از قرآن و اسلام میان پس اسلام چنین چیزیه ...

در صورتی که این جمله فقط خلاصه و تحریف شده است .

در قوانین اینطوره که اگر زنی در حال زنا باشه ( یعنی خیانت ) و مرد در بیاد ببینه و نتونه خشمش رو کنترل کنه و اونا رو در حال جرم ببینه و به قتل برسونه از قصاص معافه، تازم اونم شرایط دیگه ای هم داره.. . ( حتی اگر از قصاص هم محروم بشن گناه قتل در آخرت به گردنش هست ، به معنی بی اشکال بودن نیست )

«قتل در فراش»عبارت است از این که شوهر و زن خود و مرد اجنبی را به هنگامی که در حال ارتکاب زنا هستند، بکشد.برابر ماده 630 قانون مجازات اسلامی چنانچه شوهر، همسر خود و مرد اجنبی را در چنین حالتی به قتل برساند، از قصاص معاف می‏شود.البته در مورد قتل زن، شرط معافیت از قصاص آن است که زن خود به ارتکاب زنا تمایل داشته باشد و تحت اکراه و اجبار قرار نگرفته باشد.در قانون مجازات عمومی مصوب سال 1304، ماده 179 به این موضوع اختصاص داشت.قانونگذار در آن زمان، بدون توجه به موازین فقهی، دایره شمول حکم معافیت را توسعه داده بود، به نحوی که حتی مواقعه بین زن و مرد بیگانه را شرط ندانسته بود و چنانچه شوهر، آنها را در حالتی که موجب توهم انجام مواقعه شود، مشاهده می‏کرد نیز در صورت ارتکاب قتل از معافیت مطلق یا نسبی مجازات برخوردار می‏شد.

اصلاً چرا یک زن باید به فکر خیانت باشه که این قانون براش ظلم در حق زن باشه !

محدودکردن رفت و آمدهای او، منع زن از ادامه تحصیل و کار، جلوگیری از خروج زن از کشور توسط شوهر و بسیاری خشونت‌های دیگر را مجاز و قانونی کرده است.
    یا این یکی

کسی که اسلام را نشناسه این تحلیل رو بخونه ، تنها برداشتی که میکنه اینه که جمهوری اسلام و اسلام از زن به عنوان برده استفاده میکنه .

این که همسر باید برای رفتن به هر جای اجازه شوهر را داشته باشه ظلم نیست ، این که دیگه تو قرآن اومده .

یا اینکه چنتی از وظایف شرعی زن را که به عهده خودش و خداشه و بقیه ازش سوء استفاده کردن را کنارش گذاشته بد تعریف کرده .

وووووو

اون موقع با گوشی بودم نمیشد بنویسم ، اما بزار اینم توضیح بدم .

منم میشناسم زن و پسری به خاطر ناراحتی های که نسبت به پدرشون داشتن پدر را کشتن و خانواده رضایت داد و خون پدر هم پایمال شد .

اینجا دیگه قانون حق کی رو باید بگیره ؟ اگر بخواد همه رو اعدام کنه ، میگن همه راضی هستن دولت کاسه داغ تر از آش شده ، همینجوریشم میگن بله دیگه تو کشور ما اعدام زیاد دولت همینجور الکی مردم رو میکشه !

در جوابتون برای نظر حضرت علی ، وقتی اون همه آدم عثمان رو کشتن حضرت علی چیکار کرد ؟

حضرت علی (ع) که میدونست کی کشته ، حسن و حسین ع رو هم برای دفاع از جونش فرستاده بود اونجا ، اما از بس مردم زیاد بودن و همه در قتل شریک بودن دیگه کاری نمیشد کرد ، همه مردم را که نمیشه گردن زد .

تا جایی قانون و حکومت میتونه مجرم را به سزای اعمالش برسونه ، از یک جای به بعد دست خداست ، هیچ بنده و حکومتی نمیتونه .

دوستان من خصومتی با نویسنده یعنی
    خانم تهمینه میلانی ندارم
    اصلاً نمیشناسمشون ، اسمشون رو هم اولین بار تو همین پست دیدم .

اما متنی که نوشتن فقط برعلیه دین و فرهنگ ماست .

نمیگم همه چی خوبه گل و بلبل ، بله هستن افرادی که در حق زن ها ظلم میکنن .

اما خودتون قضاوت کنید ، یعی در خانواده و فامیل های شماها همه زن هاشون رو میزنن ، بله شاید پیدا بشه بعضی ها ، اما اکثراً از گل به زن ها کمتر نمیگن ، اونا استثنا ها و تک توک های هم که با زن هاشون پرخواشگری میکنن یا مشکل روانی دارن ، یا اصلاً دین و ایمان نداره ...

پرخواشتگاری و رعایت نکردن حق زن توسط بعضی افراد ربطی به فرهنگ و قوانین دینی نداره ما نداره ، یعنی تو فرهنگ ما زدن و ظلم به زن جایزه ؟ رسمه ؟

خدا وکیلی هیچ فرهنگی به اندازه ما به زن و جایگاهش احترام نمیزارم ، جایگاهی که مادر و مادربزرگ ها در کشور ما دارن فکر نکنم کشوری داشته باشه .

اونا یک روز برای جلو گیری خشونت دارن ، ما یک روز برای محبت به زن داریم ( روز زن و مادر ) .

دروغ میگم بگین دورغه .

17. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. Top | #20

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    6691
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    4.10
    تشکـر
    17,903
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    8

سر کنجکاوری من اسم ایشون تهمینه میلانی رو سرچ کردم ، به چیز های جالی برخودم .

توهین وقیحانه تهمینه میلانی به اعتقادات مذهبی مردم/ کسی بر پخش زنده تلویزیون نظارت نمی‌کند؟

ایشون مثل اینکه قبلاً به مذهب ما توهین کردن و این چیزا براشون مهم نیست ...

گویا اعقاید فمینیستی هم دارن .

19. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)