نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: آیا ارتباط خانواده ها باهم به زندگی ما مربوطه

1208
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36117
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

آیا ارتباط خانواده ها باهم به زندگی ما مربوطه

سلام ما 18 سال است که ازدوارج کردیم و زندگی خوبی داریم خانواده هامون از قدیم دوست بودند نه خیلی صمیمی ولی دوست بودند از بعداز ازدواج ما دیگه اون رابطه ی قبلی روباهم ندارن واین موضوع باعث شده هراز گاهی شوهر من بامن سراین موضوع بحث میکنه من هربار میگم به من چه ربطی داره رابطه ی اونا، که ما باپدرومادر من رفت وآمد نکنیم که چیه خانواده ی تورو دعوت نمیکنن،الان هم دوباره همین بحثه که چرا پدرومادر من اونها رودعوت نمیکنن در حالی که بار آخر برای خونه نویی ،پدر ومادر من منزل پدرومادر همسرم شام دعوت داشتن ؛من دلیلش رو نمیدونم چیه، واقعا ولی ازاون موقع که این حرف زده شده من همش بهانه آوردم وخونه ی پدرومادرم نرفتم ونمیدونم هم چکارکنم شوهر من معتقد رفتار من چون غلطه خانواده ی من به شوهرم بها نمیدن ومن باعث بی ارزش جلوه دادن شوهرم هستم واقعا اینطوریه؟ اصلا نمیدونم چی بگم چون همسرم معتقد من کارهام اشتباه بوده که او بی ارزش جلوه میکنه تا وقتی صحبت سر رفتن خونه ی پدر من نباشه همه چیز روبراهه ولی وقتی یه اشاره کنم اصلا انگار که نمیشنوه وبه من هم گفته تا پدرومادر همسرم رو دعوت نکنن همسر من پاش رو خونه ی پدر من نمیزاره شما میگید من باید چه کنم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    30982
    تشکـر
    459
    تشکر شده 876 بار در 507 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : آیا ارتباط خانواده ها باهم به زندگی ما مربوطه

سلام
    عزیزم حتما شوهرت از سمت خانوادش تحت فشاوره که غرشو به شما میزنه
    حتما خانوادش هی بهش میگن چرا خانواده همسرت مارو دعوت نمیکنن اونم میاد رو تو خالی میکنه
    ولی خب شما کار درستی میکنی واقعا شما دونفر نباید خودتون درگیر این مسئله کنید،ولی خب نبایدم دفاع کنی از پدرو مادرت
    که شوهرت فکر کنه وسط میدون جنگه و تو سمت خانوادتی و اون سمت خانوادش
    رو نظر خودت بمون ولی یجور دیگه بگو
    بگو عزیزم منم دوست دارم اینا باهم رفت امد کنن ولی نمیتونم اجبارشون کنم بگو حق باتوئه خوبه که رفت امد کنن ئلی ما نمیتونیم اجبارشون کنیم
    حتی به احترامش با خانوادت صحبت کن بگو شوهرم خیلی دوست داره شما دوتا خانواده باهم رفت امد کنین
    اینو به شوهرتم بگو بگو با خانوادم صحبت کردمو گفتم خوبه که رفت امدشون نزدیکتر کنن و امیدوارم انجامش بدن و حق بده به شوهرت
    بزار بدونه طرف اونی و نهایت سعی خودت برای جلب رضایتش کردی
    اها یه فن زنونه
    اخر صحبتم ازش تشکر کن که دوست داره رابطه خانواده هاتون باهم عمیق بشه
    امضای ایشان
    دندانم شکست

برای سنگریزه ای که در غذایم بود

دردم گرفت

نه برای دندانم

برای کم شدن سوی چشم مادرم

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : آیا ارتباط خانواده ها باهم به زندگی ما مربوطه

هر اتفاقی دلیلی داره و رفتارخانواده ها نباید روی صمیمیت شما اثرگذار باشه

بهترین کار این هست که با خانواده در این مورد صحبت کنید شاید بتونید دلیل این سردی در روابطو متوجه بشید

بعد میتونید درموردش صحبت و تصمیم گیری کنید ...
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد