نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: ادم مزاحم ، شکاک و سمج

1001
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38466
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ادم مزاحم ، شکاک و سمج

سلام ، دختری هستم 27 ساله چندین سال است که پسر 32 ساله رو میشناسم ایشون خیلی به من ابراز علاقه و عشق میکرد و به قول خودش پناه من بود ، خانواده ی من مشکلات زیادی داشت و من دوست صمیمی نداشتم و خیلی چیزها از سمت خانواده رو با ایشون در میان میذاشتم البته خود ایشون هم خانواده بسیار مشکل دار ، پدر 2 زنه و خواهر برادرهای زیاد تنی و ناتنی داشت، من شخصا انسان کنجکاوی نیستم و احتیاجی نمیدیدم که برام از خانواده اش توضیحی بده ، سال ها گذشت این ادم خواستار روابط بیشتری با من شد ، ولی من امتناع میکردم حتی جوری شد که من رو همجنس گرا خطاب میکرد ، ارامش زندگی رو گرفت ، مدام دنبال این بود که از کوچکترین مساله ای برای من مشکل درست کنه ، تحصیلات من ارشد و ایشون دیپلم هستن ، من بسیار ساده و راحت زندگی میکنم این اقا بسیار به ظاهرش اهمیت میده ، پیش 4مشاور خانواده و روانشناس و ... رفتیم همه گفتن از هم جدا شین ولی این اقا اصرار داشت که با ترک من دیوانه میشه
    چندین بار پیش اومده بود که دست روی من بلند کرده بود ولی به قول خودش ، چون ورزشکاره و جسته ی بزرگی داره اون ها کتک نبودن و چون منم از خودم دفاع کردم پس منم زدمش ، تا اینکه با خانمی 40 ساله صاحب یک بچه اشنا شد که این اشنایی هم از چشم من میبینه ، این خانم دعوتش میکنه خانه و به قول خود این اقا بهش تجاوز میکنه ، یعنی یک خانم به طور ناخواسته یه مرد رو به رفتار جنسی وا میداره که خوب خنده داره به هر حال این خانم درباره من هم به این اقا از روی حسادت یا هر چیزی نمیدونم میگه که من شخص مرموزی هستم و روابط زیادی با مردها دارم که باعث میشه سر این حرف این کسی که ادعای عشق و علاقه اش میشد من رو به شدت بزنه جوری که با شرمندگی به خانواده ام و دوستان بسیار صمیمی مشکل ام رو گفتم و ازشون کمک خواستم ، این اقا مزاحمت زیادی برای من درست میکنه ، دم خانه میشینه ، دنبال ماشین من راه میوفته ، دم محل کار من عربده کشد و من رو سوار ماشینش کرد و اونجا گریه کرد که تو با هرکی دوست داری باش من برده ات هستم ، بهش گفتم نباش ،برو ، ازت میترسم ، التماس ام کرد که اشتباه کرده ، و بعد از اینکه از من معذرت خواست دوباره شروع کرد ده دادن پیام های تحدید و زنگ زدن ،
    نمیدانم چیکار کنم ، دوست داشتم خانواده ام وارد نشن که شدن ، دلم میخواست خودم حلش کنم که نشد ، الان هم میترسم ، از اینکه بلایی سر عزیزانم بیاره یا ابرو ریزی بدی کنه ، دلم میخواد از کشور خارج شم تا دیگه نباشه، موقعیتش رو ندارم
    من دختر شاد و سر زنده وفعالی بودم ، این ادم زندگی رو برام خراب کرده و پر از استرس ، نمیدانم چیکار میتوانستم بکنم که نکردم ، مشاور ، خانواده و...
    من نمیگم که مقصر نیستم اتفاقا تقصیر زیادی دارم چون خیلی طول کشید تا اعتماد به نفس جدا شدن از این روانی رو پیدا کنم ، ولی نمیدانم چجوری با تحدید هاش کنار بیام به خصوص تحدید های که دوستان و خانواده و محل کارم رو در بر میگیره ، دوستانی که هیچ گناهی نکردن و اون خانم 40 ساله هم که من اصلا قضاوتشون نمیکنم بهش کمک میکنه و امار دوستان من رو میده (من اینستا ندارم ولی ا ن خانم دارن و اینجوری امار دوستان من رو در میارن )
    سعی کردم خیلی خلاصه کنم
    پیشاپیش
    متشکر از وقت و راهنماییتون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28867
    تشکـر
    148
    تشکر شده 268 بار در 156 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : ادم مزاحم ، شکاک و سمج

سلام وقت بخیر

به هرحال رابطه یه چیزه دو طرفست شما اون زمان میخواستید با ایشون رابطه داشته باشید حالا به هر دلیلی میخواید رابطتون رو تموم کنید ایشون که حق ندارن به زور شمارو مجبور به رابطه با خوشون کنن
    اینی هم که میفرمایید تحدید میکنه به خاطره اینه که شکا رو بهش دادید یه بار که اومد عربده کشی یا حتی یه مزاحمت کوچیک کافیه یه زنگ بزنید ۱۱۰ ببینید چجوری ادبش میکنن هر دفعه مزاحم شد فقط زنگ بزنین پلیس مطمین باشید کاری میکنن که دیگه از جلو خونتونم رد نشه در مورد بقیه توهین ها و تحدید ها اگر مدرکی دارید مثل اس ام اس توهین یا تهدید و ... میتونید شکایت کنید و شکایت که بکنید به شرط اینکه مدرک مستدل مثل اس ام اس یا صدای ضبط شده تا تصویر دوربین ضبط شده یا شاهدی که بیاد دادگاه و بگه من شنیدم این آقا فلان تحدید رو کرده یا مزاحمت ایجاد کرده حداقلش چند ماه حبس و شلاق و ... برای اون آقا داره
    پس نترسید و با پلیس تماس بگیرید و از حقتون دفاع کنید

3. کاربران زیر از moeinvk بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام دوست عزیز
    متاسف شدم واقعا
    سعی کنید آرامشتونو حفظ کنید
    و اگه با ملایمت و منطق بتونید متقاعدشون کنید که به این رابطه و برخوردهاشون خاتمه بدن بهتره
    ولی اگه دیدین بازم ادامه دادن تهدید کنید که میتونید ازشون شکایت کنید

در نهایت هم اگه باز مقاومت کردن میتونید به جرم مزاحمت از ایشون شکایت کنید.
    امیدوارم زودتر حل بشه براتون.

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37988
    تشکـر
    0
    تشکر شده 102 بار در 87 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط ادم پشیمان نمایش پست ها
    سلام ، دختری هستم 27 ساله چندین سال است که پسر 32 ساله رو میشناسم ایشون خیلی به من ابراز علاقه و عشق میکرد و به قول خودش پناه من بود ، خانواده ی من مشکلات زیادی داشت و من دوست صمیمی نداشتم و خیلی چیزها از سمت خانواده رو با ایشون در میان میذاشتم البته خود ایشون هم خانواده بسیار مشکل دار ، پدر 2 زنه و خواهر برادرهای زیاد تنی و ناتنی داشت، من شخصا انسان کنجکاوی نیستم و احتیاجی نمیدیدم که برام از خانواده اش توضیحی بده ، سال ها گذشت این ادم خواستار روابط بیشتری با من شد ، ولی من امتناع میکردم حتی جوری شد که من رو همجنس گرا خطاب میکرد ، ارامش زندگی رو گرفت ، مدام دنبال این بود که از کوچکترین مساله ای برای من مشکل درست کنه ، تحصیلات من ارشد و ایشون دیپلم هستن ، من بسیار ساده و راحت زندگی میکنم این اقا بسیار به ظاهرش اهمیت میده ، پیش 4مشاور خانواده و روانشناس و ... رفتیم همه گفتن از هم جدا شین ولی این اقا اصرار داشت که با ترک من دیوانه میشه
    چندین بار پیش اومده بود که دست روی من بلند کرده بود ولی به قول خودش ، چون ورزشکاره و جسته ی بزرگی داره اون ها کتک نبودن و چون منم از خودم دفاع کردم پس منم زدمش ، تا اینکه با خانمی 40 ساله صاحب یک بچه اشنا شد که این اشنایی هم از چشم من میبینه ، این خانم دعوتش میکنه خانه و به قول خود این اقا بهش تجاوز میکنه ، یعنی یک خانم به طور ناخواسته یه مرد رو به رفتار جنسی وا میداره که خوب خنده داره به هر حال این خانم درباره من هم به این اقا از روی حسادت یا هر چیزی نمیدونم میگه که من شخص مرموزی هستم و روابط زیادی با مردها دارم که باعث میشه سر این حرف این کسی که ادعای عشق و علاقه اش میشد من رو به شدت بزنه جوری که با شرمندگی به خانواده ام و دوستان بسیار صمیمی مشکل ام رو گفتم و ازشون کمک خواستم ، این اقا مزاحمت زیادی برای من درست میکنه ، دم خانه میشینه ، دنبال ماشین من راه میوفته ، دم محل کار من عربده کشد و من رو سوار ماشینش کرد و اونجا گریه کرد که تو با هرکی دوست داری باش من برده ات هستم ، بهش گفتم نباش ،برو ، ازت میترسم ، التماس ام کرد که اشتباه کرده ، و بعد از اینکه از من معذرت خواست دوباره شروع کرد ده دادن پیام های تحدید و زنگ زدن ،
    نمیدانم چیکار کنم ، دوست داشتم خانواده ام وارد نشن که شدن ، دلم میخواست خودم حلش کنم که نشد ، الان هم میترسم ، از اینکه بلایی سر عزیزانم بیاره یا ابرو ریزی بدی کنه ، دلم میخواد از کشور خارج شم تا دیگه نباشه، موقعیتش رو ندارم
    من دختر شاد و سر زنده وفعالی بودم ، این ادم زندگی رو برام خراب کرده و پر از استرس ، نمیدانم چیکار میتوانستم بکنم که نکردم ، مشاور ، خانواده و...
    من نمیگم که مقصر نیستم اتفاقا تقصیر زیادی دارم چون خیلی طول کشید تا اعتماد به نفس جدا شدن از این روانی رو پیدا کنم ، ولی نمیدانم چجوری با تحدید هاش کنار بیام به خصوص تحدید های که دوستان و خانواده و محل کارم رو در بر میگیره ، دوستانی که هیچ گناهی نکردن و اون خانم 40 ساله هم که من اصلا قضاوتشون نمیکنم بهش کمک میکنه و امار دوستان من رو میده (من اینستا ندارم ولی ا ن خانم دارن و اینجوری امار دوستان من رو در میارن )
    سعی کردم خیلی خلاصه کنم
    پیشاپیش
    متشکر از وقت و راهنماییتون
    سلام دوست عزیز
    بابت شرایط پیش اومده متأسفم ولی این مشکل خیلی بزرگی نیست و شما نباید خودتون رو ببازید.
    با توجه ب اینکه موضوع رو با خانوادتون در میون گذاشتید الآن احتمالا از حمایت اونا برخوردارید و این امتیاز بزرگیه.
    بدون هیچ ترسی و با مشورت خانواده از ایشون شکایت کنید

6. کاربران زیر از Sorena. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد