نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: ارتباط با جنس مخالف

1420
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32821
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Cool ارتباط با جنس مخالف

سلام من هر بار که با دوست دخترم میرم بیرون در کنارش که هستم و بغلش میکنم دچار بزرگ شدن آلت میشم نمیدونم چجوری کنترلش کنم خودم نمیخام ولی نمیتونم به درستی کنترل کنم و از این وضع در عذابم اگه میشه راهنمایی کنید ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : ارتباط با جنس مخالف

طبیعیه

دلیلشم یه چیزه

تو دوست دخترتو با شهوت بغل میکنی نه با عشق

چون اون دختر فقط واست یه دوست دختر نه کسی که باقی زندگیتو باهاش بسازی

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32821
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    طبیعیه

دلیلشم یه چیزه

تو دوست دخترتو با شهوت بغل میکنی نه با عشق

چون اون دختر فقط واست یه دوست دختر نه کسی که باقی زندگیتو باهاش بسازی
    خب من واقعا دوستش دارم و اصلا برای شهوت نیست که باهاشم چون اصلا دنبال روابط جنسیه اینجوری نیستم و خوشمم نمیاد ولی واقعا میخوامش.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط parsa0077 نمایش پست ها
    سلام من هر بار که با دوست دخترم میرم بیرون در کنارش که هستم و بغلش میکنم دچار بزرگ شدن آلت میشم نمیدونم چجوری کنترلش کنم خودم نمیخام ولی نمیتونم به درستی کنترل کنم و از این وضع در عذابم اگه میشه راهنمایی کنید ممنون
    سلام ببخشید چند سالتون ایا شرایط ازدواج و دارید ؟؟ واقعا همون دختری که میخواید ؟,

ببینید این حسی که بهتون دست میده یه چیز طبیعی و اصلا هم نمیشه جلوشو گرفت. که ما بهتون راه حل بدیم که هم اینکار و کنید هم این حس بهتون دست نده
    کسی که این حس بهش دست نده نرمال نیست. ..

تنها راه حل این باهم مکان تنهایی نباشید چه بخواید چه نخواید کشش بهم پیدا میکنید و بخواید همینجوری پیش بره به خونه خالی و رابطه کامل هم میرسه

این نظر من اگر واقعا دوستش داری بهش دست نزن بغلش هم نکن فکر بعدش باش یک درصد فکر کن بهم نرسید اون موقع خیلی اسیب میبینید مخصوصا دختره

همه این حس هارو بذار بعد اینکه از نظر شرعی و قانونی مال هم شدید تجربه کن هم لذتش بیشتر هم دیگه عذاب نداری

موفق باشی
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

5. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32821
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    سلام ببخشید چند سالتون ایا شرایط ازدواج و دارید ؟؟ واقعا همون دختری که میخواید ؟,

ببینید این حسی که بهتون دست میده یه چیز طبیعی و اصلا هم نمیشه جلوشو گرفت. که ما بهتون راه حل بدیم که هم اینکار و کنید هم این حس بهتون دست نده
    کسی که این حس بهش دست نده نرمال نیست. ..

تنها راه حل این باهم مکان تنهایی نباشید چه بخواید چه نخواید کشش بهم پیدا میکنید و بخواید همینجوری پیش بره به خونه خالی و رابطه کامل هم میرسه

این نظر من اگر واقعا دوستش داری بهش دست نزن بغلش هم نکن فکر بعدش باش یک درصد فکر کن بهم نرسید اون موقع خیلی اسیب میبینید مخصوصا دختره

همه این حس هارو بذار بعد اینکه از نظر شرعی و قانونی مال هم شدید تجربه کن هم لذتش بیشتر هم دیگه عذاب نداری

موفق باشی
    سلام من و دوستم هردو 20 ساله هستیم و ترم اول دانشگاهیم من رشته یه دکترای دامپزشکی و ایشون بهداشت هستن ولی تو یک دانشکده درس میخونیم و اکثر کلاسامون یکی هست و از روز اولی که ایشون رو دیدم پسندیدم و خیلی خوشم اومد ازشون و واقعا دنبال رابطه جنسی و این کار ها نیستم چون میدونم دختر تو این رابطه ضربه میخوره نه پسر و قصد ازدواج دارم ولی فک نمیکنم هنوز وقت و شرایطشو داشته باشم که بخوام همچین اقدامی بکنم
    و من میدونم این حس طبیعیه ولی فک میکنم اگه دختر مورد علاقم متوجهش بشه ناراحت بشه...نمیشه بنظرتون؟البته من از تعدادی از دوستام پرسید اصلا اینجور حسی مث من نداشتن و خیلی عادی بود براشون با اینکه بعضی از دوستام اصلا ب فکر ازدواج نیستن وفقط ب فکر رابطه ان و 10 تا دوس دختر عوض کردن تا بحال
    واقعا دوسش دارم و نمیتونم دستشو نگیرم یا بغلش نکنم چون واقعا بهم وابسته شدیم
    دگ نمیدونم چیکار کنم

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33121
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

باسلام دختری 23ساله هستم حدود یک سالو نیم است باپسری در ارتباطم که 3ماه اول رابطه عاشقم بود وخواستار ازدواج بامن بود واز هر لحاظ به هم میمدیم ولی زمانی که باپدرش صحبت کرد چون مادرش فوت شده پدرش شدیدا مخالفت کرد و گفت خودم برات انتخاب میکنم اون پسر هم گفت من خانوادم تمام زندگیم هستند و بیا تمام کنیم چون ازدواجمون ممکن نیست ولی من اصرار کردم و گفتم صبر کن خدا بزرگه و اگه بخواد درستت میشن که نشد و پسر میگه میخوام زندگیت داغون نشه پس الان دیگه باید تموم کنی ولی من نمیتونم چون واقعا دوسش دارم موندم چیکار کنم چون واقعا از خودم میپرسم چرا خدامارو به هم نمیرسونه واونم فقط میگه خانوادم به هیچ وجه اجازه نمیدن

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14456
    تشکـر
    6
    تشکر شده 575 بار در 298 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Sanaz72929 نمایش پست ها
    باسلام دختری 23ساله هستم حدود یک سالو نیم است باپسری در ارتباطم که 3ماه اول رابطه عاشقم بود وخواستار ازدواج بامن بود واز هر لحاظ به هم میمدیم ولی زمانی که باپدرش صحبت کرد چون مادرش فوت شده پدرش شدیدا مخالفت کرد و گفت خودم برات انتخاب میکنم اون پسر هم گفت من خانوادم تمام زندگیم هستند و بیا تمام کنیم چون ازدواجمون ممکن نیست ولی من اصرار کردم و گفتم صبر کن خدا بزرگه و اگه بخواد درستت میشن که نشد و پسر میگه میخوام زندگیت داغون نشه پس الان دیگه باید تموم کنی ولی من نمیتونم چون واقعا دوسش دارم موندم چیکار کنم چون واقعا از خودم میپرسم چرا خدامارو به هم نمیرسونه واونم فقط میگه خانوادم به هیچ وجه اجازه نمیدن
    بذار یه چیزی بگم و خیالت رو راحت کنم.
    اگه یه پسری واقعا یه دختری رو بخواد زمین و زمان رو به هم می دوزه تا بهش برسه. پس هرجا دیدی پسره دبه در اورده و بهونه میاره، بدون اول از همه خودش هم چندان تمایلی به اون ازدواج نداشته.
    پس فکر اینکه باباش نمیذاره و تحت فشاره و... رو بریز دور. اون خودش هم دنبال بهونه بوده، حالا باباش این بهونه رو دستش داده. عزیزم متاسفانه شمام مثل صدها دختر دیگه ای که میان اینجا میگن دوست پسرم به هزار و یه دلیل میگه ازدواج مون ممکن نیست و حالا من چکار کنم، چاره ای نداری و باید قبلا فکر این روز هارو میکردی.
    یه بار بطور جدی باهاش حرف بزن. اگه دیدی دنبال راه چاره س، یه کم جای امیدواری هست. ولی اگه دیدی بهونه تراشی میکنه بدون این رابطه از نظر اون تموم شده س. بیخودی خودتو درگیرش نکن و برو دنبال زندگیت.

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32193
    تشکـر
    0
    تشکر شده 20 بار در 15 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط parsa0077 نمایش پست ها
    اصلا چه معنی داره دوست دختر داشته باشی
    واسه چی یه دختری که بهت محرم نیست بغل میکنی و لذت میبری؟
    مگه تو دین نداری؟
    مگه حرف خدا برات مهم نیست؟
    شما از راه منطقی و ازدواج باید وارد بشی و با فرد مورد نظر ازدواج کنی بعدا بقول پریماه میتونی بغلش کنی و هرچقدر خواستی لذت ببری آلت هم مهم نیست چقد بزرگ بشه چون طبیعیه

10. 2 کاربران زیر از امید دارم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33270
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام امیدوارم اینجا بتونم کمکی بگیرم از شما دوستان
    من 20 سالمه ترم 3 هستم با یکی از هم کلاسی هام حدود 10 ماه ارتباط دارم اوائلش به خاطر شکستی که در گذشته (حدود 4 سال قبلش به خاطر کم سنی و شاید اشتباه نادرست بوده)سعی کردم از تمام دخترها دوری کنم ولی بعد از 3 ماه رابطه با ایشون بهشون علاقه پیدا کردم بعد از اینکه با ایشون مطرح کردم البته بعد از حدود 4 ماه فکر روی این موضوع تقریبا فهمیدم ایشون هم به من علاقه داره و تقریبا گذشته یکسانی داریم با این تفاوت که ایشون به فردی علاقه داشتن و از دست دادنش در یک سانحه
    توی این چند ماه اخر برای ما یه سذی مشکلات پیش اومد حتی یک ماه به اسم با هم قهر بودیم ولی خب گاها به هم پیام میدادیم علاقه من انقدر بوده که موضوع وجود ایشون رو به خانوادم اطلاع دادم .قهر طولانی ما به خاطر اشتباه من و راز دار نبودنم بود اما بعد از اشتی برامون چنتا مشکل پیش اومد ولی ایشون ترسید و گفت قبلا هم سنگی جلوی پاش میفتاده یعنی خدا نمیخواد و نمیخواد اینبار توجه نکنه و مشکل بدی پیش بیاد .خواست رابطمون تموم بشه با اینکه همو خیلی دوس داریم و میدونم بذای ایشون هم سخته.حالا به نظرتون واقعا میترسه یا بهانس چون من میدونم بهانه نیس .
    لطفا اگه میشه کمک کنید و اگه چیز بیشتری لازم هست بگین تا بگم
    ممنونم

Sent from my LG-D335 using Tapatalk

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد