صفحه 2 از 2 12
نمایش نتایج: از 51 به 80 از 80

موضوع: ازدواج با دختر شاغل یا خانه دار؟

6133
  1. بالا | پست 51

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    تشکر شده 2,159 بار در 1,087 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : ازدواج با دختر شاغل یا خانه دار؟

نقل قول نوشته اصلی توسط delaram1 نمایش پست ها
    .بنظرم که زندگی واقعی خیلی با بعضی افکار فاصله داره....به قول معروف میگن گشنگی نخوردی عاشقی یادت بره....
    میشه این قسمت را بازتر کنید؟

2. بالا | پست 52

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6271
    تشکـر
    1,498
    تشکر شده 560 بار در 143 پست
    میزان امتیاز
    10

من خودم شاغلم و بنظرمن
    و بهتـــــــــــــرین شغل برای یه زن شغل خانگیه

3. 4 کاربران زیر از آفرودیت بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 53

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

من خانه دار بیشتر میپسندم البته واسه شاغل بودن خط قرمز دارم

اصلا تو فازم نیست زنم به خاطر چندغاز 800.900 تومن بخواد بره زیر دست کسی کار کنه و نوکری کسیو بکنه

5. 3 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 54

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
    کسی که بخواهد خیانت کنه می تونه چه شاغل و چه خانه دار.

اکثر اینجا اومدن بیشتر در اجتماع بودند دانشجو و شاغل که به شوهراشون خیانت کردند خب اینم هست.
    برعکس میگی .... اگه من دوسال اینجام بخوایم انجمن مشاور درنظر بگیریم بیشتر کسایی که مراجعه کردن خانه دار بودن خیانت کردن !!! کلی برات نام میبرم و تایپک نشونت میدم !!

ولی درکل اصلا چیز مسخره ای بخوایم خیانت درنظر بگیریم که زن بیرون کار نکنه چون به قول خودت خیانت تو هر دوقشرش وجود داره. کسی که بخواد خیانت کنه درهرشرایطی انجام میده
    ویرایش توسط پریماه. : 04-16-2016 در ساعت 11:51 AM
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

7. بالا | پست 55

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    من خانه دار بیشتر میپسندم البته واسه شاغل بودن خط قرمز دارم

اصلا تو فازم نیست زنم به خاطر چندغاز 800.900 تومن بخواد بره زیر دست کسی کار کنه و نوکری کسیو بکنه
    چرا نوکری؟
    بده یکنفر کار کنه هم مشغول میشه هم سرگرم
    قرار نیست که همه کارگری کنن
    الان همه تحصیلکرده هستند اینهمه درس خوندن که بشینن خونه؟
    با حرفتون موافق نیستم
    یه زن میشینه خونه به همه چی فکر میکنه به این که چرا فلانی فلان حرف رو زد چرا اون جاریم اینکارو کرد و... و هزار تا فکر و خیال که باعث میشه حس افسردگی و خستگی و حسادت و ... اینا همه برانگیخته بشه و شب هم که شوهر میاد باهم دعوا و مشکل
    اینم هست

8. 2 کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 56

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط محمدزاده نمایش پست ها
    چرا نوکری؟
    با حرفتون موافق نیستم
    یه زن میشینه خونه به همه چی فکر میکنه به این که چرا فلانی فلان حرف رو زد چرا اون جاریم اینکارو کرد و... و هزار تا فکر و خیال که باعث میشه حس افسردگی و خستگی و حسادت و ... اینا همه برانگیخته بشه و شب هم که شوهر میاد باهم دعوا و مشکل
    اینم هست
    میگه نوکری چون متاسفانه توی جامعه ما تفاوت دستمزد زن و مرد زیاده و از خانم ها سوءاستفاده میشه و کار زیادی هم ازشون میکشن اگه مرد هنر داشته باشه میتونه کاری کنه که خانمش از توی خونه موندن نه تنها ناراحت بشه که خوشحال و سرزنده هم باشه. در ضمن سوال در مورد خانم خانه دار تحصیلکرده هست نه همیشه ولی معمولا خانمهای تحصیلکرده کمتر به مسائل پیش پا افتاده مثل جاری و... فکر میکنن و یجورایی بلند نظرتر هستن. در کل چه شاغل چه خانه دار هر دو ویژگی های خوب و بد دارن ولی فکر میکنم سر جمع خانه دار بودن زن کیفیت زندگی را بیشتر تضمین میکنه، منکر پیشرفت جامعه و پیشرفت زنان نیستم و معتقدم زن خانه دار هم میتونه جور دیگه ای پیشرفت داشته باشه و پیشرفت الزاما شغل نیست حتی میتونه یه شغل خانگی در کنار خانه داری داشته باشه، بالاخره اسلام یه دلیلی داشته که امرار معاش را وظیفه مرد میدونه.

10. 2 کاربران زیر از Mohammad313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 57

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

چرا نوکری؟
    با حرفتون موافق نیستم
    اینم هست
    کار کنه موردی نداره بر منکرشم لعنت ولی شخصیت زن ایرانی از نظر من این نیست که بره زیردست یه مرد کار بکنه که هی بهش دستور بده و مجبور باشه هی آقای رئیس آقای رئیس بهش بگه و بدتر از همه مواظب باشه آقای رئیس یهو نشه آقای متجاوز بهش

کار کنه ولی واسه خودش که خودش اول شخص اون کار باشه و مجبور نباشه آقا بالاسر داشته باشه من در حد خودم انگ میدونم زنم بخواد زیردست یه مرد دیگه کار کنه ولو با حقوق ماهی 3.4 میلیون و افتخار میدونم اگه زنم واسه خودش کار کنه ولی با درآمد ماهی 500 هزار تومان

12. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 58

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

من بعضی وقتا میرم مطب دکترا یا مغازه ها یا کارخونه ها میبینم این خانومای فروشنده یا منشی چقد خودشون را کوچیک کردن در برابر صاحب کارشون چندشم میشه

14. 4 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 59

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

کار کنه موردی نداره بر منکرشم لعنت ولی شخصیت زن ایرانی از نظر من این نیست که بره زیردست یه مرد کار بکنه که هی بهش دستور بده و مجبور باشه هی آقای رئیس آقای رئیس بهش بگه و بدتر از همه مواظب باشه آقای رئیس یهو نشه آقای متجاوز بهش

کار کنه ولی واسه خودش که خودش اول شخص اون کار باشه و مجبور نباشه آقا بالاسر داشته باشه من در حد خودم انگ میدونم زنم بخواد زیردست یه مرد دیگه کار کنه ولو با حقوق ماهی 3.4 میلیون و افتخار میدونم اگه زنم واسه خودش کار کنه ولی با درآمد ماهی 500 هزار تومان
    کسی یه همچین اعتقادی داره چرا کارمند زن داره ؟؟؟ تو حرفهات. بارها گفتی کارمند خانم هم داری !!!!!
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

16. بالا | پست 60

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8050
    تشکـر
    3,819
    تشکر شده 3,325 بار در 1,147 پست
    میزان امتیاز
    10

ننگ اون مردیه که میشینه خونش و میزاره زنش هرجایی بره کار کنه اگه بعضی مرد ها آدم بودن نمیزاشتن زن بدبختشون بره سرهرکاری و به قول شما خودشو کوچیک کنه یادت باشه عاقا هیچ زنی حاضر نیست عزت نفسشو بیاره پایین برای پول بس سعی کن همیشه زن ها رو مقصر ندونی به جنس خودتم یکم نیگا کن تازگیاا خیلییی بعضی هاشون بی عارر و مفت خورر شدن

17. کاربران زیر از رهگذر زندگی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 61

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

هر کسی طرز فکر خودش رو داره در حواب دوستمون آقا محمد من خودم هم تحصیلکرده هستم هم شاغل و از جایگاه خودم اینطور دیدم چون همه اون حس ها به تحصیلکرده بودن ربط نداره حسیه که همه خانمها می تونن داشته باشن هر چقدر هم منکر بشن این حسه هست
    درسته هر شغلی هست با هر درآمدی
    انتخاب با خودتونه
    این شرکتی هم که من کار میکنم آشناست جاییه که همسرم و برادرشوهرام کار میکنن و دایما کنار هم هستیم
    اگر جای دیگه ای بود قطعا همسر من هم اجازه نمیداد

19. 2 کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 62

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

منم معتقدم هر کاری برای هر خانومی خوب نیست!
    و این دلیل بر تفاوت ارزشی آدم ها نیست !
    مثلا ممکنه کسی باشه که کاری جز منشی گری و ازین دست ازش برنیاد و به حقوقش هم محتاج باشه بنابراین مجبوره اون شرایط رو بپذیره و فقط کافیه با عزت نفس فقط در حیطه کاری انجام وظیفه کنه و مواظب افراد مختلف با سو نیت ها باشه .

مثلا شغلی که این روزها زیاد باب شده باراریابی هست که خانوم ها برای داشتنش مجبورن به معنای واقعی خودشون رو تبدیل به یک داف کنن و بیشتر ابزار دلبری میخ اد تا هنرو حرفه کاری .
    و هیچ کس مجبور نیست چنین کارهایی رو بخاطر اندکی پورسانت و درصد بیشتر داشتن انجام بده و خودش و ارزش هاشو زیر سوال ببره ...شغل های زیادی هست که میتونه با انجامشون امرار معاش کنه مثل حرفه های خانگی و ....

هر چقدر یک هانوم کارش مستقل باشه بهتره ...من خودم هم اصلا نمیتونم زیر بتر کاری برم که درجه ارتباطات مردمیش گسترده هست و لازمه شغلم دهن به دهن شدن با ادم های جور واجوره ..
    مثلا کارمندان بانک هم در جه ارتباطات گسترده دارن ولی چارچوب کتریشون نمایان و مشخصه و کاملا متفاوت .

بهرحال برای خانوم ها بهتره که در کنار خانواده داری ؛یا شاغل باشند در صورت علاقه یا نیاز و یا حرفه ای رو جهت سرگرمی دنبال کنند .

صرف خانه داری برای خانوم ها ضمن اینکه شعل مقدسیه ولی اثار منفی هم میتونه داشته باشه نظیر عدم یادگیری روابط اجتماعی درست ..عدم یادگیری برخورد با موانع و مشکلات زندگی با توجه به بروز شدن جوامع ؛افسردگی و فکر کردن زیاد و ریزبین شدن به مسایل و روابط و اطرافیان و ....

بنابراین بجز شغل میتونن با داشتن حرفه و فن و یا دنبال کردن کلاس های اموزشی خودشون رو سرگرم کنن و هم در جامعه حضور فعال و مثبت داشته باشن و در کنارش به استراحت و خانواده داری هم برسن ..بنابراین غیر از خانه داری با روش های دیگه هم میشه سرگرم شد و یا کسب درامد کرد .ا

21. کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 63

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

من بعضی وقتا میرم مطب دکترا یا مغازه ها یا کارخونه ها میبینم این خانومای فروشنده یا منشی چقد خودشون را کوچیک کردن در برابر صاحب کارشون چندشم میشه
    من خودمم به عنوان یه خانم منشی گری دوس ندارم مخصوصا محیطی که دونفرست!!!!!!! کلا منشی. تو جامعه ما دیده خوبی نداره!

من نظر شخصیم بدم

مثلا من موافق کار کردن زن بیرون هستم. درصورتی که خودش علاقه داشته باشه نه اینکه بره خرجی خونه بده چون خود به خود مرد پرو میشه

خودم دوس دارم تو محیطی کار کنم که بیشتر زنونه باشه ( البته رشتمم 90 درصد جوری که حتما همکارام خانم هستند ) ولی. اگه تو محیطی کار کنم که اقا هم هست. محیط کوچیک. دونفره تعداد کم اصلا دوس ندارم تعداد. خانم اقایون زیاد باشه

ولی کسی که دکترا میخونه. شوهرش نباید ازش توقع کرد که کار نکنه. .البته یه شوهری میکنه که هم سطح خودش باشه که بتونه با این شرایط کنار بیاد مگر اینکه شوهرش از نظر سطح فکری و تحصیلات پاین تر از خوش باشه

امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

23. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 64

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19503
    تشکـر
    48
    تشکر شده 227 بار در 159 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad. نمایش پست ها
    سلام
    میخوام نظرتون را درباره اینکه ازدواج با دختر شاغل بهتره یا خانه دار بدونم. میدونم که هر کدوم یه سری ویژگی های خوب و بد خودش را داره ولی میخوام با توجه به همه این ویژگی ها، جمع بندی کنید و نظر نهاییتون را بگید. منظورم از دختر خانه دار از نوع تحصیلکرده هست. دلیلتون را هم بگید.
    چون گفتی هرکی نظر شخصی خودشو بگه
    من میگم که قطعا زن شاغل بهتره چون که توی اجتماعه و جریان داره
    اگه توی خونه بشینه مثل آب راکد میشه
    روحش پژمرده میشه
    یا پناه میبره به آرایشگاه و باشگاه و کلینیک های عمل زیبایی که البته باشگاهش خوبه اما آرایشگاه مسخره و دکتر زیبایی به نظر من خطرناکه و ممکنه بلایی توی این عملا سرآدم بیاد مثلا زیر بیهوشی بمیره یا هزارتا بلای دیگه
    یا پناه میبره به دوستای علاف یا خاله زنک بازی یا.......
    کلا آدم (مرد و زنم نداره) بیکار بمونه مشکل براش ایجاد میشه
    آدمی که کار می کنه اعتماد به نفس داره
    اجتماعی تره و ....
    البته خب هر خوبی یه بهایی داره
    اونم اینه که خب خسته میشه و یه مقدار از انرژی و وقتشو می گیره

25. کاربران زیر از دختر شاد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 65

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    کسی یه همچین اعتقادی داره چرا کارمند زن داره ؟؟؟ تو حرفهات. بارها گفتی کارمند خانم هم داری !!!!!
    کارمند زن دارم 7.8 تاشم دارم ولی اونا زن من نیستن که

27. بالا | پست 66

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

من خودمم به عنوان یه خانم منشی گری دوس ندارم مخصوصا محیطی که دونفرست!!!!!!! کلا منشی. تو جامعه ما دیده خوبی نداره!

من نظر شخصیم بدم

مثلا من موافق کار کردن زن بیرون هستم. درصورتی که خودش علاقه داشته باشه نه اینکه بره خرجی خونه بده چون خود به خود مرد پرو میشه

خودم دوس دارم تو محیطی کار کنم که بیشتر زنونه باشه ( البته رشتمم 90 درصد جوری که حتما همکارام خانم هستند ) ولی. اگه تو محیطی کار کنم که اقا هم هست. محیط کوچیک. دونفره تعداد کم اصلا دوس ندارم تعداد. خانم اقایون زیاد باشه

ولی کسی که دکترا میخونه. شوهرش نباید ازش توقع کرد که کار نکنه. .البته یه شوهری میکنه که هم سطح خودش باشه که بتونه با این شرایط کنار بیاد مگر اینکه شوهرش از نظر سطح فکری و تحصیلات پاین تر از خوش باشه

جوابتو فردا انشاالله میام میدم

28. بالا | پست 67

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    میزان امتیاز
    11

هر کسی طرز فکر خودش رو داره در حواب دوستمون آقا محمد من خودم هم تحصیلکرده هستم هم شاغل و از جایگاه خودم اینطور دیدم چون همه اون حس ها به تحصیلکرده بودن ربط نداره حسیه که همه خانمها می تونن داشته باشن هر چقدر هم منکر بشن این حسه هست
    درسته هر شغلی هست با هر درآمدی
    انتخاب با خودتونه
    این شرکتی هم که من کار میکنم آشناست جاییه که همسرم و برادرشوهرام کار میکنن و دایما کنار هم هستیم
    اگر جای دیگه ای بود قطعا همسر من هم اجازه نمیداد
    خانم محمدزاده نظر شما کاملا محترم هست، محیط کار شما هم محیط خوبی هست چون کنار همسرتون هستید، منم عرض کردم معمولا اینطوری هست نه همیشه، پایدار باشید.

29. 2 کاربران زیر از Mohammad313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 68

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

کارمند زن دارم 7.8 تاشم دارم ولی اونا زن من نیستن که
    کسی که همچین چیزی میگه رو زن مردمم باید همین نظر و داشته باشه :/
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

31. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 69

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

برعکس میگی .... اگه من دوسال اینجام بخوایم انجمن مشاور درنظر بگیریم بیشتر کسایی که مراجعه کردن خانه دار بودن خیانت کردن !!! کلی برات نام میبرم و تایپک نشونت میدم !!

ولی درکل اصلا چیز مسخره ای بخوایم خیانت درنظر بگیریم که زن بیرون کار نکنه چون به قول خودت خیانت تو هر دوقشرش وجود داره. کسی که بخواد خیانت کنه درهرشرایطی انجام میده
    خب هفت وهشت ماهی که من اینجام اکثر خیانت دانشجو و شاغل بودند!!

ولی در کل نگفتم که زنی که کار می کنه خاین!! می دونی بد تون نیاد ولی زن ها نمی دونم ساده اند یا چی که خیلی زود فریب محبت الکی غریبه ها می خورند و تن به روابط نامشروع می دهند.
    خیلی زود دین وایمان به باد می دهند وتن به روابط نامشروع می دهند.

در کل زن چه خانه دار و شاغل با یکی دیگه گرم بگیره خیانت کردنش احتمالش زیاده .

33. بالا | پست 70

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
    خب هفت وهشت ماهی که من اینجام اکثر خیانت دانشجو و شاغل بودند!!

ولی در کل نگفتم که زنی که کار می کنه خاین!! می دونی بد تون نیاد ولی زن ها نمی دونم ساده اند یا چی که خیلی زود فریب محبت الکی غریبه ها می خورند و تن به روابط نامشروع می دهند.
    خیلی زود دین وایمان به باد می دهند وتن به روابط نامشروع می دهند.

در کل زن چه خانه دار و شاغل با یکی دیگه گرم بگیره خیانت کردنش احتمالش زیاده .
    دانشجو و شاغل؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :/ :/ بفرما دیگه تحصیل هم هیچ کسی نکنه :/ بحث شاغل و خانه داره نه چیز دیگه 90 درصد ملت دانشجو هستنا:/ :/ :/ :/ خیانت خانم های خانه دار تو این انجمن بیشتر هست تا شاغل !!! دلایلش هم که معلومه

چقد حرفهات تناقص داره :/ دانشجو چه ربطی به شاغل و خانه دار داشت :/ !!! همش اینجوریم
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

34. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. بالا | پست 71

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

دانشجو و شاغل؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :/ :/ بفرما دیگه تحصیل هم هیچ کسی نکنه :/ بحث شاغل و خانه داره نه چیز دیگه 90 درصد ملت دانشجو هستنا:/ :/ :/ :/ خیانت خانم های خانه دار تو این انجمن بیشتر هست تا شاغل !!! دلایلش هم که معلومه

چقد حرفهات تناقص داره :/ دانشجو چه ربطی به شاغل و خانه دار داشت :/ !!! همش اینجوریم
    جمله اخرم کلی بود چه زن یا دختر زود فریب می خورند اینم ربطی به دانشجو ،متاهل و مجرد وغیره نداره و الان اگر ارتباط اجتماعی در نظر بگیریم اینای که بیشتر بیرون هستند ،حالا دانشجو وشاغل بیشتر احتمال ارتباط با ادم کثیف دارند متاسفانه کم هم اینجا نیومدن دختر وزن ها که خیانت یا رابطه نامشروع داشتند.

آینجا بیشتر بحثم منحرف شدن هست تا اینکه ذات خراب داشته باشه وخود طرف دنبال این کار بره. وگرنه ذات خراب فرقی نمی کنه چه تحصیل کرده وچه شاغل وخانه ودار وغیره

36. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 72

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20605
    تشکـر
    132
    تشکر شده 251 بار در 163 پست
    میزان امتیاز
    9

میشه این قسمت را بازتر کنید؟
    خب آقای محمد این موضوع رو خودم خیلی دیدم....الان روحیه آدما جوری شده حالا چه زن چه مرد نمیشه بهشون گفت همینی که هست و باید به همین قانع باشی...به نظرتون یه آقا در ماه چقدر حاضره به خانمش پول تو جیبی بده؟؟؟و اینکه بعضی آقایون اصلا حاضرن این مقدار پول رو بدن یا میگن خودم واست خرج میکنم!!...که دومی اصلا بنظرم قابل قبول نیست...در اینکه مدیریت مالی اول دست مرد خونه هست حرفی نیست ولی بیاین فکر کنیم یه خانم صددرصد به پول شوهرش وابسته هست....به هرحال زندگی هست و هیچوقت روی یه موج ثابت نیست....باید واقع بین باشیم تو این زندگی بحث پیش میاد کدورت هست دیگه 24 ساعت که قربون صدقه نمیرن...به هرحال وقتی این موردا پیش میاد خانمی که از لحاظ مالی وابستس دچار استرس میشه....به هرحال ممکنه روی این موضوع هم اثرگذار باشه...خیلی رک بگم تو این دوره زمونه پول مهمترین چیز نیست ولی مهم هست....من اگه میخوام اون زندگی رو که میخوام داشته باشم باید خودم براش تلاش کنم.....اگرم نه باید به همینی که هست راضی باشم....انتخاب با خوده آدمه....بنظرم آدم وقتی استقلال مالی نداره باید بیخیال خیلی چیا شه...چون دیگران مسئول زندگی ما نیستن...آقایون زیادی بودن وسط زندگی قرار گرفتن به کار کردن خانمشون رضایت دادن...تو دوره ای که آدم میتونه واسه پیشرفت زندگیش صدها کار انجام بده یه عالمه فرصت داره چرا باید به هر چیزی راضی بشه....به هر حال زندگی فقط لاو تر************دن و قربون صدقه نیست همه جنبه هاشو باید درنظر گرفت

38. بالا | پست 73

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط delaram1 نمایش پست ها
    خب آقای محمد این موضوع رو خودم خیلی دیدم....الان روحیه آدما جوری شده حالا چه زن چه مرد نمیشه بهشون گفت همینی که هست و باید به همین قانع باشی...به نظرتون یه آقا در ماه چقدر حاضره به خانمش پول تو جیبی بده؟؟؟و اینکه بعضی آقایون اصلا حاضرن این مقدار پول رو بدن یا میگن خودم واست خرج میکنم!!...که دومی اصلا بنظرم قابل قبول نیست...در اینکه مدیریت مالی اول دست مرد خونه هست حرفی نیست ولی بیاین فکر کنیم یه خانم صددرصد به پول شوهرش وابسته هست....به هرحال زندگی هست و هیچوقت روی یه موج ثابت نیست....باید واقع بین باشیم تو این زندگی بحث پیش میاد کدورت هست دیگه 24 ساعت که قربون صدقه نمیرن...به هرحال وقتی این موردا پیش میاد خانمی که از لحاظ مالی وابستس دچار استرس میشه....به هرحال ممکنه روی این موضوع هم اثرگذار باشه...خیلی رک بگم تو این دوره زمونه پول مهمترین چیز نیست ولی مهم هست....من اگه میخوام اون زندگی رو که میخوام داشته باشم باید خودم براش تلاش کنم.....اگرم نه باید به همینی که هست راضی باشم....انتخاب با خوده آدمه....بنظرم آدم وقتی استقلال مالی نداره باید بیخیال خیلی چیا شه...چون دیگران مسئول زندگی ما نیستن...آقایون زیادی بودن وسط زندگی قرار گرفتن به کار کردن خانمشون رضایت دادن...تو دوره ای که آدم میتونه واسه پیشرفت زندگیش صدها کار انجام بده یه عالمه فرصت داره چرا باید به هر چیزی راضی بشه....به هر حال زندگی فقط لاو تر************دن و قربون صدقه نیست همه جنبه هاشو باید درنظر گرفت
    همه اینا بستگی به نگاه زن و شوهر و تعریفشون از زندگی مشترک داره، بستگی به جنبه طرفین داره، اگرچه منکر بحث شما نیستم به هیچ وجه ولی بنظرم اونهایی که تو زندگی مشترک مال من و مال تو میکنن دیگه لفظ مشترک خنده دار میشه، هستن زن های خانه داری که مدیریت اقتصادی بهتری دارن و کارت پول مرد دست زن هست اگه قرار باشه رابطه زن و شوهری بخاطر گروکشی مالی از طرف مرد به هم بخوره در واقع اون مرد خودش را بدبخت کرده چون این زندگی دو سر داره و مشترکه

39. 2 کاربران زیر از Mohammad313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

40. بالا | پست 74

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

سلام
    میخوام نظرتون را درباره اینکه ازدواج با دختر شاغل بهتره یا خانه دار بدونم. میدونم که هر کدوم یه سری ویژگی های خوب و بد خودش را داره ولی میخوام با توجه به همه این ویژگی ها، جمع بندی کنید و نظر نهاییتون را بگید. منظورم از دختر خانه دار از نوع تحصیلکرده هست. دلیلتون را هم بگید.
    بستگی به خودتون داره ، کار بد نیست ، اما خودتون از زندگی مشترک چی میخوایین ؟
    درآمد و پول خونه براتون مهم باشه دنبال همسری هستین که اونم درآمدی داشته باشه
    آرامش و تربیت فرزندان و خانواده مهم باشه دوست ندارین همسرتون دغدغه های جز خانواده داشته باشه ...
    هر انتخابی میکنین قبل ازدواج بکنید ، انتظار تغییر در فرد مقابل نداشته باشین که تاثیر خوبی رویه زندگی نداره ... ، با فردی ازدواج کنید که مثل خودتون قبل شروع زندگی در مورد این مسئله فکر و انتخابش رو کرده باشه .

41. 3 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

42. بالا | پست 75

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

کسی که همچین چیزی میگه رو زن مردمم باید همین نظر و داشته باشه :/
    نه دیگه من نمیتونم واسه زن مردم تصمیم بگیرم

ولی اجازه دارم واسه همسر خودم تصمیم خوب بگیرم

43. بالا | پست 76

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

من نظر شخصیم بدم

مگه من گفتم کلان مخالفم با کار کردن خانما؟؟

مثلا فک کن همسر آینده من استاد دانشگاه هستش یا پزشک هستش یا حتی سالن زیبایی داره خب مرض ندارم بهش بگم کار نمیخواد بکنی برو تو خونه بشین اتفاقا بیشتر هم تشویقش میکنم چون داره واسه خودش کار میکنه نه واسه دیگران

44. 2 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

45. بالا | پست 77

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

مگه من گفتم کلان مخالفم با کار کردن خانما؟؟

مثلا فک کن همسر آینده من استاد دانشگاه هستش یا پزشک هستش یا حتی سالن زیبایی داره خب مرض ندارم بهش بگم کار نمیخواد بکنی برو تو خونه بشین اتفاقا بیشتر هم تشویقش میکنم چون داره واسه خودش کار میکنه نه واسه دیگران
    نه بابا اون نوشتن بنفش نظر خودم بود نه برای تو. مشکیه به تو بودم هههه

دقیقا با حرفت موافقم ولی همسر اینده تو پزشک نیست اعتماد به سقف
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

46. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

47. بالا | پست 78

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نه بابا اون نوشتن بنفش نظر خودم بود نه برای تو. مشکیه به تو بودم هههه

دقیقا با حرفت موافقم ولی همسر اینده تو پزشک نیست اعتماد به سقف
    هر شغلی فرقی نمیکنه اصلا شما بگو بقال

اصل اینه واسه خودش کار کنه و آقا بالاسر نداشته باشه

48. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

49. بالا | پست 79

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

هر شغلی فرقی نمیکنه اصلا شما بگو بقال

اصل اینه واسه خودش کار کنه و آقا بالاسر نداشته باشه
    حسود:/
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

50. بالا | پست 80

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

خودتی

صفحه 2 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد