نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13

موضوع: ازدواج با دوست پسر خیانت کار

2025
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33035
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

ازدواج با دوست پسر خیانت کار

سلام . من یه دختر شونزده ساله افسرده و تنها بودم که پسر خالم عاشق من شد و با اصرار زیاد و التماس و محبت فراوان بعد از یکی دوسال قبول کردم باهم باشیم تا بعدا ازدواج کنیم .ایشون همون موقع بمن پیشنهاد روابط جنسی رو دادن و میگفتن خیلی اذیت میشن و با اصرارهای فراوان بلاخره منو راضی کردن و وارد رابطه جنسی شدیم و من پرده ام رو از دست دادم....روابط ما پنج سالی طول میکشه...ایشون وقتی سرباز بودن خاستگاری من اومدن که با مخالفت زیاد خانوادم مواجه شدن چون خانواده هامون اصلا اخلاقاشون باهم جور درنمیاد و مدام باعث رنجش خانواده ما هستن در ضمن ایشون قدکوتاه تر از من هستن و در کل قد کوتاه هستند بین مردها ومن از نظر زیبایی و تحصیلات و اخلاق و همه چیز از ایشون سر هستم بطوریکه همه میگن این دختر حیفه که زن پسر خاله اش بشه....
    بعد از تموم شدن دوران سربازی ایشون یه مغازه لباس فروشی باز کردن و قرار بود که بعد از راه افتادن مغازه دوباره به خاستگاری بیان و همه چیز درست بشه ....تا اینکه یک روز من و ایشون تو خونمون باهم بودیم که خاهرم وخالم متوجه شدند و از رابطه جنسی ما خبر شدند و من بعد از اون قضیه دیگه از برقراری رابطه جنسی باهاش خودداری کردم.بعد از این قضیه خواهرم اصرار داشتن که ما از هم جدابشیم و میگفتن این ازدواج به صلاحتون نیست...تا اینکه چند روز قبل من خیلی اتفاقی پسر خالمو امتحان کردم و به سرعت خیانت کرد و باهاش قرار گذاشت و قصد برقراری رابطه جنسی داشت و خیلی بهش محبت میکرد....وقتی پسر خالم متوجه شد که من امتحانش میکردم به غلط کردم افتاد و الان چند روزه که مدام پیام میده و التماس میکنه ومیگه گول خوردم و حتی میگه من که واقعا خیانت نکردم و اون شخص خودت بودی بیا منو ببخش و بدون تو میمیرم و ....
    بنظر شما ببخش ایشون و ازدواج باهاشون درسته یا قطع رابطه ؟

2. کاربران زیر از Fatemeh18121375 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

پاسخ : ازدواج با دوست پسر خیانت کار

سلام ببخشید شما الان 16 سالتون ؟؟ دقیق متوجه نشدم
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

4. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33035
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نه وقتی که پسر خالم عاشقم شد حدود ۱۵ ..۱۶ سال داشتم خیلی تنها و غمگین بودم و وقتی بهم محبت میکرد خیلی خوشحال میشدم و برام هیجان داشت.....الان بیست سالم هست وحدود چهار پنج سال از اول رابطمون میگذره

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33035
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

...

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

واقعا شرایط سختی از یه طرف بکارتتون و از دست دادین از یه طرف خیانتکار چجوری امتحانش کردی ؟

ولی اعتماد که از بین بره دیگه ریشه رابطه خرابه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

8. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

خواهشا یکم برای خودتون ارزش قائل بشید .منم به خدا تو زندگیم هزارجور ناراحتی دارم و این دلیل میشه برم در ازای دریافت محبت تن فروشی کنم؟؟!!!!!!شما هم سن من هستید تعجبه این سوالو میپرسین ادامه بدم یا نه؟؟!!!!!!!!!
    مشکل شما نداشتن اعتماد بنفسه که با وجود داشتن این حسن هایی که میگید اینقدر راحت خودتو در اختیار اون قرار دادی و صبر نکردی یکی پیدا بشه که برات احترام قائل بشه و فقط به تو حس عاشقانه داشته باشه وحتی بهم بخورید!!.نه که یکی همون اول کاری به هدفش برسه بعد هرموقع دلش خواست و هوسش کشید یکی دیگه رو هم امتحان کنه!!!
    چقدر پسرا شانس دارن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

10. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    تشکر شده 2,242 بار در 1,070 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام عزیزم
    خوبه خودت متوجه شدی
    باید حقیقت تلخی بهت بگم پسرخالت اگر واقعا دوستت داشت حرمت نگه می داشت هیچ وقت وارد رابطه ی جنسی باهات نمی شد
    و همچنین وقتی انقدر سست عنصره که سریع به یک دختر دیگه پا داده به نظرت قابل اعتماده؟!
    این دفعه خودت بودی از کجا معلوم تو زندگی که بری راحت تر گول نخوره !!
    اما مشکلی که هست شما بکارتت رو از دست دادی به نظره من تصمیم عجله ایی نگیر پیش یک مشاور حضوری حتما برو
    الان یه جوریه که هم ازدواج کردنت خوب نیست هم ازدواج نکردنت به خاطره همین باید خیلی فکر کنی و عاقالانه تصمیم بگیری
    امضای ایشان

Don't GIVE UP
    if you wait for the perfect time you will never get anything done

12. 2 کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

الان باز یه مش جوگیر فاز توبه بر میدارن

من حرفی ندارم درباره این تایپیک

14. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32417
    تشکـر
    607
    تشکر شده 1,198 بار در 636 پست
    میزان امتیاز
    8

عزیزم سلام
    خب از اول راه اشتباه رفتی ، سن کمی داشتی وارد راهی شدی که نباید میشدی تعجب میکنم که چرا خانوادت زودتر ازینا متوجه نشدن
    و جلوتو نگرفتن ..
    اول اینکه لطفا حرف از عشق نزن یه مرد عاشق هیچوقت بکارت دختری رو که عاشقشه قبل از ازدواج از بین نمیبره
    1.چون مرد عاشق واسه جسم دختر ارزش قائلیه
    2.باید یک درصد احتمال بده که شاید با دختر نشه ازدواج کنه (البته شما هم مقصر هستید اگر ایشون 50% اشتباه کردن شماهم 50% دیگه مقصر هستید)
    پس نگو که عاشقمه که پسرا مخصوصا پسرای کم سن و سال برای رسیدن یه رابطه جنسی هر دروغی و دقلی رو انجام میدن(البته بی احترامی به پسرا نشه حرف من مخصوص پسراییه که از نظر اخلاقی مشکل دارن)
    الان با وجود از بین رفتن بکارتت خیلی اوضاعت سخت شده دو تا راه داری

1.اسرار کنی برای ازدواجت ولی تهش خوب نیست چون این ادم قابل اعتماد نیست الان هم از عطشی که داره داره بهت محبت میکنه
    2.همه چیز رو تمام کنی و پای اشتباهی که کردی بایستی و در اینده اگر خواستی ازدواج کنی موضوع رابطتت رو صادقانه با خاستگارت درمیون بزاری در صورت موافقتش باهاش ازدواج کنی.
    امضای ایشان
    أَلَم تَرَ كَيفَ ضَرَبَ اللَّهُ مَثَلًا كَلِمَةً طَيِّبَةً كَشَجَرَةٍ طَيِّبَةٍ أَصلُها ثابِتٌ وَفَرعُها فِي السَّماءِ

حرفی که می‌زنی می‌شه بذری که
    می‌کاری توی دل آدم‌ها
    و یه روز
    درخت می‌شه

16. 2 کاربران زیر از حناء بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31895
    تشکـر
    29
    تشکر شده 92 بار در 71 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemeh18121375 نمایش پست ها
    سلام . من یه دختر شونزده ساله افسرده و تنها بودم که پسر خالم عاشق من شد و با اصرار زیاد و التماس و محبت فراوان بعد از یکی دوسال قبول کردم باهم باشیم تا بعدا ازدواج کنیم .ایشون همون موقع بمن پیشنهاد روابط جنسی رو دادن و میگفتن خیلی اذیت میشن و با اصرارهای فراوان بلاخره منو راضی کردن و وارد رابطه جنسی شدیم و من پرده ام رو از دست دادم....روابط ما پنج سالی طول میکشه...ایشون وقتی سرباز بودن خاستگاری من اومدن که با مخالفت زیاد خانوادم مواجه شدن چون خانواده هامون اصلا اخلاقاشون باهم جور درنمیاد و مدام باعث رنجش خانواده ما هستن در ضمن ایشون قدکوتاه تر از من هستن و در کل قد کوتاه هستند بین مردها ومن از نظر زیبایی و تحصیلات و اخلاق و همه چیز از ایشون سر هستم بطوریکه همه میگن این دختر حیفه که زن پسر خاله اش بشه....
    بعد از تموم شدن دوران سربازی ایشون یه مغازه لباس فروشی باز کردن و قرار بود که بعد از راه افتادن مغازه دوباره به خاستگاری بیان و همه چیز درست بشه ....تا اینکه یک روز من و ایشون تو خونمون باهم بودیم که خاهرم وخالم متوجه شدند و از رابطه جنسی ما خبر شدند و من بعد از اون قضیه دیگه از برقراری رابطه جنسی باهاش خودداری کردم.بعد از این قضیه خواهرم اصرار داشتن که ما از هم جدابشیم و میگفتن این ازدواج به صلاحتون نیست...تا اینکه چند روز قبل من خیلی اتفاقی پسر خالمو امتحان کردم و به سرعت خیانت کرد و باهاش قرار گذاشت و قصد برقراری رابطه جنسی داشت و خیلی بهش محبت میکرد....وقتی پسر خالم متوجه شد که من امتحانش میکردم به غلط کردم افتاد و الان چند روزه که مدام پیام میده و التماس میکنه ومیگه گول خوردم و حتی میگه من که واقعا خیانت نکردم و اون شخص خودت بودی بیا منو ببخش و بدون تو میمیرم و ....
    بنظر شما ببخش ایشون و ازدواج باهاشون درسته یا قطع رابطه ؟
    به نظرم کمی دیر شده واسه پرسیدن این سوال که آیا قطع رابطه کنم یا نه یا دیر بود واسه امتحان کردن پسرخالتون. شما زود اقدام به رابطه کردی و خیلی دیر یادت افتاد امتحانش کنی. به نظرم یا به خانواده ات بگو پرده بکارت دیگه نداری و پسر خاله ات باعث بوده و یا اینکه تن به ازدواج به ایشون بده به هر حال اگر با این وضع با کسی دیگه ازدواج کنی بی آبرو میشی البته تو بعضی از خانواده ها مهم نیست دختر بکارت داشته باشه باید به خانواده ات نگاه کنی و ببینی آیا میشه این موضوع رو ندید گرفت به هر حال موضوع کمی نیست این قضیه هر کسی رو مطمئن میکنه که شما رابطه جنسی داشتی با کسی. خودت باید تصمیم بگیری کدوم قضیه مهم تره. ولی از نظر من جدای از رابطه جنسیتون پسرخالتون آدم موجهی نیست.

18. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30434
    تشکـر
    199
    تشکر شده 452 بار در 246 پست
    میزان امتیاز
    8

شما چندین بار رابطه جنسی داشتین توی این چندسال..اگه یباربود شاید میتونستی ترمیم کنی ولی دیگه شکل الت تناسلیت حتما عوض شده دیگه باهرکی بخوای ازدواج کنی متوجه این موضوع میشه
    ولی اگه با پسرخالت ازدواج کنی تنها مشکلت همین بدون بکارت بودنت شاید حل بشه که خوداین اقا عاملش بوده ولی شدیدا عذاب میکشی هیچوقت نمیتونی بهش اعتماد کنی کلا زندگی خوبی نخواهی داشت درکنارایشون...
    متاسفم واقعا برا همجنسای خودم که اینقد راحت خودشونو دراختیار ادمای بی و جدانی شبیه این اقا میذارن ...
    مشکل دخترای ما کمبوداعتماد بنفسه..کمبود محبت..کم توجهی خانواده هاست..چرا یه دختر پونزده ساله باید افسرده باشه؟
    که بخاطر جلب محبت کسی اینقد راحت خودشو دراختیار طرف بذاره که اینجوری گند بزنه به اینده ش..
    واقعا نممیدونم چی بگم
    امضای ایشان
    جوری عاشقتم که

انگار دنیا فقط همین یه مرد رو داره

19. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26087
    تشکـر
    255
    تشکر شده 155 بار در 92 پست
    میزان امتیاز
    9

با سلام
    قرار نیست که شما از چاله بیفتید توی چاه
    ازدواج با این شخص از نظر من اشتباهه به چند دلیل که خودتونم ذکر کردید
    امضای ایشان

دوست داشتن مثل نماز میمونه ،

وقتی نیت کردی

دیگه نباید اطرافتو نگاه کنی...!

20. کاربران زیر از بهنام1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32962
    تشکـر
    5
    تشکر شده 9 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    من یه انتقاد به افرادی که از شما ایراد گرفتن دارم
    ما تو شرایط نبودیم و نمیتونیم ایشونو قضاوت کنیم

و شما دوست عزیز
    بدون در نظر گرفتن مساله بکارت، بی بروبرگرد با این آدم کات میکردین اما حالا که این اتفاق افتاده نمی ارزه که به خاطرش خودتونو بیچاره کنین و از چاله به چاه بیفتین
    از دست دادن بکارت اشتباه بود و گول پسرخالتونو خوردین ازدواج بدبختی ایه که یک عمر گریبانگیر شما و خانوادتون میشه
    نمیخوام دو سال دیگه بیاین اینجا و پست بزارین که شوهرم بهم خیانت کرد حضانت بچمو نمیده نمیتونم طلاق بگیرم چیکار کنم

در مورد بکارت هر موقع موقعیت ازدواج مناسبی پیش اومد تصمیم بگیرین

لطفا عاقل باشین

22. کاربران زیر از shafa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)