نمایش نتایج: از 1 به 23 از 23

موضوع: ازدواج سوری و نداشتن رابطه ی جنسی2

3387
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20614
    تشکـر
    1
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

ازدواج سوری و نداشتن رابطه ی جنسی2

من تو پسته ازدواج سوری و نداشتن رابطه جنسی خواهش کردم مشورت بدین چجوری میتونم یه همچین فردی پیدا کنم ولی همه البته بم لطف میکنن خصوصیو عمومی کمک میدن که من بفهمم رابطه ی جنسی بد نیست..مرثی از کمکتون ولی ببینین من اصلن نمیخام قانع یا به قوله روانشناسا که اینو اختلال میدونن درمان شم که ازدواجه با رابطه داشته باشم....چون کاملاً با دیده باز این تصمیمو گرفتم و خوبیا بدیاشو میدونم ولی نمیتونم عشقو احساسه خاانوادمم نادیده بگیرم به خدا دلمم میسوزه واس پسرایی که میان خاستگاریم...میترسم آخرش به خاطره خانوادمم بله بگم در حالیکه اون پسر با امیدی اومده سمته من ...و وقتی من ازش بخام که هیچ برخوردی نداشته باشیم به احتماله بالای 95 ذرصد بخاد که جدا شیم...اونوقت هم مامان بابام دوباره غصه میخورن هم اون پسر از زندگیش عقب میوفته! من اومدم این سایت که کمک بگیرم که پیش گیری کنم از این قضایا من مطمینم میتونم یه همچین فردیو پیدا کنم ولی نمیدونم چجوری... مگه کمن پسرایی که از ترسه خرج و مرجه ازدواج نمیرن سمتش...از طرفی هم دوس دارن تو مجردی بموننو هر کاری میخان بکنن...و از طرفی خانوادشون دوس دارن اینا ازدواج کنن.... حالا من دارم با یه تیر چند نشون میزنم...هم مشکله خودمو حل میکنم..هم اونارو... خرج و مرجو خودم در میارم بش میدم...از طرفی هرکاری دوس داشت بعده ازدواج بکنه فقط شرعی ...و آبروی منو پیشه فک و فامیلو مامان بابا حفظ نگهداره...یه ذره هم خدا و پیغمبر سرش بشه که یه وقت رازه منو که همون ازدواجه سوریه رو لو نده،و به قولی بتونم بش همه جوره اعتماد کنم و دوست باشم باش...بده که دو نفر که خصوصیاتشون یه ذره با بقیه فرق داره و یه جوره دیگن،به جایه بدبخت کردنه یه دختر و پسره دیگه همدیگه رو پیدا کننو خلا هایه همو پر کنن؟اصن همینم خودش یه نوع ازدواجه و مکمل هم شدن! واقعا خودم احساس میکنم بشه همچین آدمی پیدا کرد ولی نمیدونم چجوری...و اگه پیدا کردم چجوری باش در میون بزارم تروخدا یه راهکار بزارین جلو پام

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    تشکر شده 2,644 بار در 1,053 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : ازدواج سوری و نداشتن رابطه ی جنسی2

دوست عزیز ببخشید رک صحبت میکنم اما بهتره به روانشناس یا روانپزشک مراجعه کنید...
    امضای ایشان
    خداحافظ
    این ایدی دیگه دست من نیست..خصوصی نفرستید..
    اینم از سعید021 ک ب پایان رسید.....

3. کاربران زیر از saeed021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20614
    تشکـر
    1
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed021 نمایش پست ها
    دوست عزیز ببخشید رک صحبت میکنم اما بهتره به روانشناس یا روانپزشک مراجعه کنید...
    با اینکه یه لحظه از حرفتون دلم گرفت ولی بتون شکایتی نمی کنم چون بتون حق میدم چون نمیتونید درک کنید اینقد سطحی با قضیه برخورد میکنید...

بازم مرثی که جواب دادین راهکاره شما اینه که هرکس متفاوت فکر میکنه باید به روانپزشک مراجعه کنه...

فقط ممنون میشم علاوه بر این یه جمله ی کوتاهو خلاصه ای که هر آدمه معمولی ای با هر سطحه سوادی که با اولین برخورد با مسله ی من مواجه میشه ،به زبون میاره،بهم دلیلشم بگین.
    من چه حرفه خارج از منطقو عقلیو شرعی زدم ؟من فقط به جای ناراحتی و قصه خوردن از این ویژگیه متفاوتم....این ویژگیمو پذیرفتم و دارم باش زندگی میکنم و سعی میکنم راه حلی براش پیدا کنم که توش هیچکس آسیبی نبینه و بیشترین آسیبو خودم ببینم؟!!!

حالا اگه شما فک میکنی با این شرایط بازم من باید برم روانپزشک...بازم قبوله ولی برایه چندمین بار تو پستام میگم واقعا پیدا کردنه یه روانشناسه متعهد که به فکره کمکه واقعی باشه برام خیلی سخته

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    تشکر شده 2,644 بار در 1,053 پست
    میزان امتیاز
    10

افراد مبتلا به این اختلال از تماس تناسلی با شریک جنسی بیزاری شدید و مکرر دارند و از آن اجتناب می ورزند.قربانی خشونت قرار گرفتن، خاطرات بد دوران کودکی، سوءسابقه‌های استفاده جنسی در کودکی، دیدن فیلم‌ یا صحنه‌های نامناسب‌ و… در شکل‌گیری ذهنیت غلط درخصوص روابط جنسی نقش داشته باشند و تصورات و برداشت فرد را از رابطه جنسی تغییر دهد.می‌گوید هنوز ازدواج نکرده، از فکر کردن به رابطه جنسی بیزار است و واهمه دارد ولی عاشق بچه‌دار شدن است و با این تضاد فکری که دارد نمی‌داند چه کند! وقتی از او می‌پرسی چرا از این مساله بیزار است و دید منفی‌ای نسبت به آن دارد، دلیل خاصی برایش بیان نمی‌کند. از صحبت طفره می‌رود و بحث دیگری را باز می‌کند.فارغ از درست یا غلط بودن تصورش، با وجود عصر تکنولوژی حاضر، وقتی صحبت در مورد مسائل جنسی در جامعه تابو است، طبیعی است با نبود منابع و مراکز خاص برای آموزش، از طریق ماهواره و اینترنت یا دوستان و اطرافیان در جستجوی پاسخ سوالاتت در این زمینه باشی و شاید همین پاسخ‌ها دلیلی باشد که از فکر کردن به آن بیزاری…دکتر حامد محمدی‌کنگرانی، یک روان‌پزشک و مشاور خانواده و ازدواج، در گفت‌وگو با شفقنا زندگی، با اشاره به اینکه بحث‌های علمی و متعددی درخصوص روابط زناشویی و فواید آن مطرح است و از سوی دیگر، در کنار این بحث‌های علمی، بحث‌های سنتی و حتی گاهی خرافاتی هم در کشور رایج است که دید افراد را نسبت به رابطه جنسی تغییر می‌دهد، گفت: «بسیاری از دختران و پسران جوان ما اطلاعات کافی درخصوص این امر ندارند و گاهی به دلیل ریشه دواندن برخی باورهای غلط در ذهن آنها، دختران از برقراری رابطه، ترس و واهمه دارند و از آن بیزارند. حتی گاهی برخی از آنها از رابطه جنسی، به عنوان رابطه‌ای یاد می‌کنند که بیشتر موردعلاقه مردان است و زن مجبور به تن دادن به چنین رابطه‌ای است! زنان عموما فکر می‌کنند که مردان فقط یک چیز می‌خواهند، آن هم رابطه جنسی.»وی اظهار داشت: «از دیگر باورهای غلط ریشه‌دوانده در ذهن باز می‌توان به احساس درد هنگام برقراری رابطه اشاره کرد. درحالی که اگر هم دردی مربوط به برقراری رابطه زناشویی باشد می‌تواند به دلایل مختلف از جمله ترس و اضطراب از اولین برقراری روابط، تفاوت‌های فرهنگی بین زن و مرد درباره روابط جنسی، ترس از آسیب و صدمه شدید طی روابط، اطلاعات غلط و ناآگاهی درباره فعالیت جنسی یا احساس گناه در این مورد، دریافت اطلاعات غلط از والدین و همسالان درباره روابط، سابقه خشونت و سوءاستفاده جنسی، وجود عفونت، مشکلات آناتومیک در دستگاه تناسلی زنان و… باشد. در مواردی هم ممکن است بعدها برقراری رابطه زناشویی نادرست و خشن، باعث بروز درد حین برقراری رابطه شود.»رابطه جنسی يكي از ابعاد ارتباطي بين زن و مرد استوی با بیان اینکه رابطه جنسی يكي از ابعاد ارتباطي بين زن و مرد است و مسئله عجيب و غريبی نيست كه خانواده‌ها نسبت به آن بي‌توجه باشند، گفت: «متاسفانه بسياري از خانواده‌ها در آموزش اين مسئله به فرزندان خود كوتاهي مي‌كنند. درحالی که نباید فراموش کنیم مقتضیات زندگی صنعتی موجب شده تا فاصله ازدواج و دوران بلوغ افزایش یابد و فرزندان علاوه بر اینکه در این فاصله در برابر انواع و اقسام محرک‌ها و منابع اطلاعاتی همچون تلویزیون، ماهواره و اینترنت قرار دارند، این فرصت را نیز دارند که آگاهانه این مسیر را طی کنند و برای ازدواج مهیا شوند. اما این فرصت تیغ دو دم است که در صورت ناآگاهی باعث می‌شود خطرات بسیاری پیش روی آنها قرار گیرد.»انتقال اطلاعات غلط می‌تواند تصورات فرد را تغییر دهدعضو كميته روان‌درماني و كميته رسانه انجمن روان‌پزشكان ايران در ادامه افزود: «انتقال اطلاعات غلط توسط اطرافیان در یک جمع خصوصی یا گفتگوی 2 نفره یکی از مواردی است که تاثیر موثری در تصورات و برداشت فرد از این رابطه دارد. بارها شاهد هستیم فردی از تجربیات جنسی خود صحبت می‌کند. اگر این فرد از رابطه جنسی به عنوان رابطه‌ای دردآور و ناراحت‌کننده یاد کند، باعث ایجاد ترس و نگرانی در فرد شنونده خواهد شد. طبیعی است وقتی که فردی تا به حال تجربه برقراری رابطه را نداشته با شنیدن این حرف‌ها تصوراتش نسبت به این رابطه تغییر کند و برداشت نادرستی از آن در ذهنش نقش ببندد.»باورهای غلط باید اصلاح شودکنگرانی در ادامه با بیان باورهای غلط در مورد روابط جنسی باید اصلاح شود، افزود: «همان‌طور که قبلا اشاره شد گاهی ممکن است علاوه بر این مسائل، مواردی چون قربانی خشونت قرار گرفتن، خاطرات بد دوران کودکی، سوءسابقه‌های استفاده جنسی در کودکی، دیدن فیلم‌ یا صحنه‌های نامناسب‌ و… در شکل‌گیری ذهنیت غلط درخصوص روابط جنسی نقش داشته باشند و تصورات و برداشت فرد را از رابطه جنسی تغییر دهد. بنابراین لازم است باورهاي غلط را در مورد رابطه جنسي كه گاهی از بچگي و گاهی در بزرگسالی در ذهن نقش بسته با مطالب جديد علمي عوض کنیم.»رابطه جنسی به شدت با رابطه عاطفی در ارتباط استاین مشاور خانواده و ازدواج با تاکید بر اینکه متاسفانه با وجود تمام مسائل هنوز آموزش علمی در خصوص روابط جنسی وجود ندارد و اولین تجربه می‌تواند در هر دو جنس دارای تاثیرات مثبت و منفی باشد، اظهار داشت: «به همین دلیل به جوانان توصیه می‌شود اطلاعات کافی از منابع و مراکز معتبر، به دست بیاورند و از نظر عاطفی همدیگر را حمایت کنند چراکه رابطه جنسی به شدت با رابطه عاطفی در ارتباط است.»کنگرانی در پایان خاطرنشان کرد: «امواج عشق می‌تواند در رابطه سیر زنولی و صعودی داشته باشد. با داشتن یک رابطه عاطفی قوی، زن می‌تواند احساس پذیرفته‌شدن، دوست داشته شدن، درک شدن و حمایت شدن را لمس کند. برعکس همین مساله نیز صدق می‌کند. امروزه عشق و لحظه‌های عاشقانه، اهمیت شایانی در زندگی زناشویی پیدا کرده‌اند. وقتی زنی علاقه‌مند به مرد باشد، با آنکه ممکن است از برقراری رابطه بیزار یا احساس ترس داشته باشد اما به دلیل وجود همین عشق و رابطه عاطفی خوبی که با او برقرار کرده است، ورای این ترس و واهمه، به راحتی می‌تواند با او رابطه جنسی برقرار کند. پس با زنده نگه داشتن عشق، تمرین مهارت‌های برقراری ارتباط و حفظ آن، دوام رابطه جنسی‌تان را تضمین کنید.»
    امضای ایشان
    خداحافظ
    این ایدی دیگه دست من نیست..خصوصی نفرستید..
    اینم از سعید021 ک ب پایان رسید.....

6. کاربران زیر از saeed021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20614
    تشکـر
    1
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed021 نمایش پست ها
    افراد مبتلا به این اختلال از تماس تناسلی با شریک جنسی بیزاری شدید و مکرر دارند و از آن اجتناب می ورزند.قربانی خشونت قرار گرفتن، خاطرات بد دوران کودکی، سوءسابقه‌های استفاده جنسی در کودکی، دیدن فیلم‌ یا صحنه‌های نامناسب‌ و… در شکل‌گیری ذهنیت غلط درخصوص روابط جنسی نقش داشته باشند و تصورات و برداشت فرد را از رابطه جنسی تغییر دهد.می‌گوید هنوز ازدواج نکرده، از فکر کردن به رابطه جنسی بیزار است و واهمه دارد ولی عاشق بچه‌دار شدن است و با این تضاد فکری که دارد نمی‌داند چه کند! وقتی از او می‌پرسی چرا از این مساله بیزار است و دید منفی‌ای نسبت به آن دارد، دلیل خاصی برایش بیان نمی‌کند. از صحبت طفره می‌رود و بحث دیگری را باز می‌کند.فارغ از درست یا غلط بودن تصورش، با وجود عصر تکنولوژی حاضر، وقتی صحبت در مورد مسائل جنسی در جامعه تابو است، طبیعی است با نبود منابع و مراکز خاص برای آموزش، از طریق ماهواره و اینترنت یا دوستان و اطرافیان در جستجوی پاسخ سوالاتت در این زمینه باشی و شاید همین پاسخ‌ها دلیلی باشد که از فکر کردن به آن بیزاری…دکتر حامد محمدی‌کنگرانی، یک روان‌پزشک و مشاور خانواده و ازدواج، در گفت‌وگو با شفقنا زندگی، با اشاره به اینکه بحث‌های علمی و متعددی درخصوص روابط زناشویی و فواید آن مطرح است و از سوی دیگر، در کنار این بحث‌های علمی، بحث‌های سنتی و حتی گاهی خرافاتی هم در کشور رایج است که دید افراد را نسبت به رابطه جنسی تغییر می‌دهد، گفت: «بسیاری از دختران و پسران جوان ما اطلاعات کافی درخصوص این امر ندارند و گاهی به دلیل ریشه دواندن برخی باورهای غلط در ذهن آنها، دختران از برقراری رابطه، ترس و واهمه دارند و از آن بیزارند. حتی گاهی برخی از آنها از رابطه جنسی، به عنوان رابطه‌ای یاد می‌کنند که بیشتر موردعلاقه مردان است و زن مجبور به تن دادن به چنین رابطه‌ای است! زنان عموما فکر می‌کنند که مردان فقط یک چیز می‌خواهند، آن هم رابطه جنسی.»وی اظهار داشت: «از دیگر باورهای غلط ریشه‌دوانده در ذهن باز می‌توان به احساس درد هنگام برقراری رابطه اشاره کرد. درحالی که اگر هم دردی مربوط به برقراری رابطه زناشویی باشد می‌تواند به دلایل مختلف از جمله ترس و اضطراب از اولین برقراری روابط، تفاوت‌های فرهنگی بین زن و مرد درباره روابط جنسی، ترس از آسیب و صدمه شدید طی روابط، اطلاعات غلط و ناآگاهی درباره فعالیت جنسی یا احساس گناه در این مورد، دریافت اطلاعات غلط از والدین و همسالان درباره روابط، سابقه خشونت و سوءاستفاده جنسی، وجود عفونت، مشکلات آناتومیک در دستگاه تناسلی زنان و… باشد. در مواردی هم ممکن است بعدها برقراری رابطه زناشویی نادرست و خشن، باعث بروز درد حین برقراری رابطه شود.»رابطه جنسی يكي از ابعاد ارتباطي بين زن و مرد استوی با بیان اینکه رابطه جنسی يكي از ابعاد ارتباطي بين زن و مرد است و مسئله عجيب و غريبی نيست كه خانواده‌ها نسبت به آن بي‌توجه باشند، گفت: «متاسفانه بسياري از خانواده‌ها در آموزش اين مسئله به فرزندان خود كوتاهي مي‌كنند. درحالی که نباید فراموش کنیم مقتضیات زندگی صنعتی موجب شده تا فاصله ازدواج و دوران بلوغ افزایش یابد و فرزندان علاوه بر اینکه در این فاصله در برابر انواع و اقسام محرک‌ها و منابع اطلاعاتی همچون تلویزیون، ماهواره و اینترنت قرار دارند، این فرصت را نیز دارند که آگاهانه این مسیر را طی کنند و برای ازدواج مهیا شوند. اما این فرصت تیغ دو دم است که در صورت ناآگاهی باعث می‌شود خطرات بسیاری پیش روی آنها قرار گیرد.»انتقال اطلاعات غلط می‌تواند تصورات فرد را تغییر دهدعضو كميته روان‌درماني و كميته رسانه انجمن روان‌پزشكان ايران در ادامه افزود: «انتقال اطلاعات غلط توسط اطرافیان در یک جمع خصوصی یا گفتگوی 2 نفره یکی از مواردی است که تاثیر موثری در تصورات و برداشت فرد از این رابطه دارد. بارها شاهد هستیم فردی از تجربیات جنسی خود صحبت می‌کند. اگر این فرد از رابطه جنسی به عنوان رابطه‌ای دردآور و ناراحت‌کننده یاد کند، باعث ایجاد ترس و نگرانی در فرد شنونده خواهد شد. طبیعی است وقتی که فردی تا به حال تجربه برقراری رابطه را نداشته با شنیدن این حرف‌ها تصوراتش نسبت به این رابطه تغییر کند و برداشت نادرستی از آن در ذهنش نقش ببندد.»باورهای غلط باید اصلاح شودکنگرانی در ادامه با بیان باورهای غلط در مورد روابط جنسی باید اصلاح شود، افزود: «همان‌طور که قبلا اشاره شد گاهی ممکن است علاوه بر این مسائل، مواردی چون قربانی خشونت قرار گرفتن، خاطرات بد دوران کودکی، سوءسابقه‌های استفاده جنسی در کودکی، دیدن فیلم‌ یا صحنه‌های نامناسب‌ و… در شکل‌گیری ذهنیت غلط درخصوص روابط جنسی نقش داشته باشند و تصورات و برداشت فرد را از رابطه جنسی تغییر دهد. بنابراین لازم است باورهاي غلط را در مورد رابطه جنسي كه گاهی از بچگي و گاهی در بزرگسالی در ذهن نقش بسته با مطالب جديد علمي عوض کنیم.»رابطه جنسی به شدت با رابطه عاطفی در ارتباط استاین مشاور خانواده و ازدواج با تاکید بر اینکه متاسفانه با وجود تمام مسائل هنوز آموزش علمی در خصوص روابط جنسی وجود ندارد و اولین تجربه می‌تواند در هر دو جنس دارای تاثیرات مثبت و منفی باشد، اظهار داشت: «به همین دلیل به جوانان توصیه می‌شود اطلاعات کافی از منابع و مراکز معتبر، به دست بیاورند و از نظر عاطفی همدیگر را حمایت کنند چراکه رابطه جنسی به شدت با رابطه عاطفی در ارتباط است.»کنگرانی در پایان خاطرنشان کرد: «امواج عشق می‌تواند در رابطه سیر زنولی و صعودی داشته باشد. با داشتن یک رابطه عاطفی قوی، زن می‌تواند احساس پذیرفته‌شدن، دوست داشته شدن، درک شدن و حمایت شدن را لمس کند. برعکس همین مساله نیز صدق می‌کند. امروزه عشق و لحظه‌های عاشقانه، اهمیت شایانی در زندگی زناشویی پیدا کرده‌اند. وقتی زنی علاقه‌مند به مرد باشد، با آنکه ممکن است از برقراری رابطه بیزار یا احساس ترس داشته باشد اما به دلیل وجود همین عشق و رابطه عاطفی خوبی که با او برقرار کرده است، ورای این ترس و واهمه، به راحتی می‌تواند با او رابطه جنسی برقرار کند. پس با زنده نگه داشتن عشق، تمرین مهارت‌های برقراری ارتباط و حفظ آن، دوام رابطه جنسی‌تان را تضمین کنید.»
    بازم مرثی از نظراتتون ...تمامه حرفاتونو خوندم و درسته ولی من هیچ کدوم از این مشکلاتو ندارم....دلیله من متفاوت از این هاست..و ازتون خواهش میکنم اگه واقعا به فکره کمک و راهنمایی به من هستین همه ی نظراتمو تو پسته قبلیم بخونین،تا سردر بیارین مشکله من دقیقا چیه ؟چون الان میخاستم یه سری توضیحاته دیگه در جواب به حرفاتون در مورده خودم بدم ،ولی دیدم تو پسته قبلی یه بار گفتم دقیقا باید هون چیزارو بگم

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19479
    تشکـر
    266
    تشکر شده 146 بار در 97 پست
    میزان امتیاز
    9

دلیلتون چیه خب؟
    امضای ایشان
    چیست آنچه ما را زنده نگه می دارد؟
    چیست آنچه وا می داردمان به تحمل؟
    امید دوست داشتن یا دوست داشته شدن…

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16953
    تشکـر
    353
    تشکر شده 330 بار در 225 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام عزیزم
    شما الان میخواین که کاربران اینجا کسی رو پیدا کنن که هدفش از ازدواج، مشابه شما باشه؟

من که خودم کسی رو نمیشناسم با همچین تفکری

باز لااقل شاید از بین دخترا بشه همچین فردی رو پیدا کرد

ولی از بین آقایون بعید میدونم

حالا اگر کسی، دوستی، آشنایی سراغ داره با این نوع تفکر واسه ازدواج لطف کنه، به استارتر معرفی کنه

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19479
    تشکـر
    266
    میزان امتیاز
    9

خب بعد چجور بچه دار میخواید بشید؟
    امضای ایشان

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19479
    تشکـر
    266
    میزان امتیاز
    9

البته مورد مثل شما رو من دوبار تا الان از نزدیک دیدم و حرف باهاشون زدم(منظورم دختره) و اونا هم مشکلشون این بود که یکی چهار سال با یه پسری دوست بود و به هم قول ازدواج داده بودن ولی دختر مورد سوء استفاده قرار گرفته بود، و البته خیلی خیلی عاشقش بود یا بهتر بگم عشق اولش و رابطه جنسی هم داشتن. یکی دیگه هم سه سالی با یه پسر خیلی خیلی خوب دوست بود و باز فک کنم به سرانجام نرسیده بودن و هردوشون دقیقا همین حرفا رو میزدن ....
    امضای ایشان

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18214
    تشکـر
    32
    تشکر شده 55 بار در 26 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط من 1991 نمایش پست ها
    من تو پسته ازدواج سوری و نداشتن رابطه جنسی خواهش کردم مشورت بدین چجوری میتونم یه همچین فردی پیدا کنم ولی همه البته بم لطف میکنن خصوصیو عمومی کمک میدن که من بفهمم رابطه ی جنسی بد نیست..مرثی از کمکتون ولی ببینین من اصلن نمیخام قانع یا به قوله روانشناسا که اینو اختلال میدونن درمان شم که ازدواجه با رابطه داشته باشم....چون کاملاً با دیده باز این تصمیمو گرفتم و خوبیا بدیاشو میدونم ولی نمیتونم عشقو احساسه خاانوادمم نادیده بگیرم به خدا دلمم میسوزه واس پسرایی که میان خاستگاریم...میترسم آخرش به خاطره خانوادمم بله بگم در حالیکه اون پسر با امیدی اومده سمته من ...و وقتی من ازش بخام که هیچ برخوردی نداشته باشیم به احتماله بالای 95 ذرصد بخاد که جدا شیم...اونوقت هم مامان بابام دوباره غصه میخورن هم اون پسر از زندگیش عقب میوفته! من اومدم این سایت که کمک بگیرم که پیش گیری کنم از این قضایا من مطمینم میتونم یه همچین فردیو پیدا کنم ولی نمیدونم چجوری... مگه کمن پسرایی که از ترسه خرج و مرجه ازدواج نمیرن سمتش...از طرفی هم دوس دارن تو مجردی بموننو هر کاری میخان بکنن...و از طرفی خانوادشون دوس دارن اینا ازدواج کنن.... حالا من دارم با یه تیر چند نشون میزنم...هم مشکله خودمو حل میکنم..هم اونارو... خرج و مرجو خودم در میارم بش میدم...از طرفی هرکاری دوس داشت بعده ازدواج بکنه فقط شرعی ...و آبروی منو پیشه فک و فامیلو مامان بابا حفظ نگهداره...یه ذره هم خدا و پیغمبر سرش بشه که یه وقت رازه منو که همون ازدواجه سوریه رو لو نده،و به قولی بتونم بش همه جوره اعتماد کنم و دوست باشم باش...بده که دو نفر که خصوصیاتشون یه ذره با بقیه فرق داره و یه جوره دیگن،به جایه بدبخت کردنه یه دختر و پسره دیگه همدیگه رو پیدا کننو خلا هایه همو پر کنن؟اصن همینم خودش یه نوع ازدواجه و مکمل هم شدن! واقعا خودم احساس میکنم بشه همچین آدمی پیدا کرد ولی نمیدونم چجوری...و اگه پیدا کردم چجوری باش در میون بزارم تروخدا یه راهکار بزارین جلو پام

شما همه ما رو سرِکار گذاشتین.می خوای ببینی مسخره کردن دیگران چه مزه ای میده؟
    حتی میگی
    روانشناس
    بیاد پیش من.خوب حتما شما انقدر مهمی که باید روانشناس بیاد حضور محترمتون.
    شما با این همه خودخواهی می خوای بگی باورمون بشه به فکر پدر مادرتی؟!!!!!!
    لطفا این پیج رو خراب نکن با دست انداختن مردم

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6350
    تشکـر
    884
    تشکر شده 624 بار در 313 پست
    میزان امتیاز
    10

عزیزم من کاملا درکت میکنم. وقتی حرفاتو کلمه به کلمه هم تو اون تاپیک و هم توی این تاپیک خوندم خیلی حالم منغلب شد چون دقیقا حرفای من بود. منم خیلی دنبال این موضوع بودم ولی کسی رو پیدا نکردم میدونم افرادی مثل من و شما بیمار تلقی میشن و باید برم پیش روانپزشک. منم رفتم و بهم گفت پرونده ازدواجت رو ببند چون تو نمیتونی ازدواج کنی. البته من اونموقع 29 سالم بود. ولی شما هنوز جوونی سنت هم مناسبه ازحالا اقدام کن. کاری به حرف های پدر و مادر و اطرافیان نداشته باش راه خودتو برو . من پشیمون نیستم از اینکه این راه رو انتخاب کردم. 31 سالمه و کلا قید ازدواج رو زدم و خودمو محکوم به تنهایی کردم. هرچند دارم میبینم پدر و مادرم دارن اذیت میشن ولی من راه زندگیمو خودم انتخاب کردم. و تغییری حاضر نیستم توش بدم. از من میشنوی یکی از این دوراه رو انتخاب کن یا بخاطر پدر و مادرت که اینقدر دوستشون داری و حاضری بخاطر اونا هرکاری بکنی دوره درمانت رو شروع کن و اصلا هم خجالت نکش و راه دوم اینکه مثل من بیخال همه چی بشی و واسه خودت زندگی کنی نه پدر و نه مادری و یک دنیا مشکلات فقط بخاطر حسادتی که تو زندگیت نسبت به همه چی پیدا میکنی . من خودم راه دوم رو انتخاب کردم خیلی بالا و پایین داره.
    ویرایش توسط بهشت : 08-17-2015 در ساعت 10:39 AM
    امضای ایشان
    Who looses today, won’t find tomorrow, There is nothing important as today

14. کاربران زیر از بهشت بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20614
    تشکـر
    1
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط aram37 نمایش پست ها
    شما همه ما رو سرِکار گذاشتین.می خوای ببینی مسخره کردن دیگران چه مزه ای میده؟
    حتی میگی
    روانشناس
    بیاد پیش من.خوب حتما شما انقدر مهمی که باید روانشناس بیاد حضور محترمتون.
    شما با این همه خودخواهی می خوای بگی باورمون بشه به فکر پدر مادرتی؟!!!!!!
    لطفا این پیج رو خراب نکن با دست انداختن مردم
    چرا همچین فکری کردین؟به خدا من کسیو سرکار نزاشتم..مگه من بیکارم بیام این همه بنویسم که شمارو سرکار بزارم،چون نمیتونین مشورت بم یدین..لطفا نمک رو زخمم نپاچید..مگه من مجبورتون کردم منم عینه همه صادقانه مشکلمو بیان کردم و ازهرکس واسم نظری گذاشته حتی اگه بابه میلم نبوده و اذیتم کرده تشکر کردم تا الان..

اتفاقا تنها چیزی که تو زندگیم ندارم خودخواهیه!شما فکر میکنی اگه قطره ای خودخواهی داشتم حاضر بودم این همه از خودم بزنم!شما فکر میکنی من خوشم میاد هم کاره بیرون کنم هم کاره خونه و سختیه یه زندگیه بدونه عشقو و با استرسو تحمل کنم!!در حالیکه خودم به شدت گرم و با احساسم؟!
    اگه کامل مطالبمو میخوندی متوجه میشدی که چند بار در مورده روانشناس گفتم که نمیتونم یه روانشناسه مطمین و متعهد که به فکره درمانه واقعیه من باشه رو پیدا کنم! من تا حالا پیشه سه تاروانشناسه متفاوت رفتم نه واسه این مشکلم...یه مشکله دانشجویی و درسی داشتم و برای مشورت رفته بودم...یکیشون یه روانشناسه خیلی بزرگ بود که فقط تلفنی بم وقت داده بود و ویزیتش یک ربع 50 تومن بود و آخرش هیچی دستگیرم نشد چون انداخت به جلسه ی بعد...قشنگ معلوم بود فقط به فکره پوله و اینقدم مسلط صحبت میکرد که جرأت نمیکردم بش بگم مشورتش هیچ فایده ای برام نداشت..و دو تا روانشناسه دیگه که آدمایه خوبی بودن ولی در مورده من کمکی ازشون برنمیومد و درنهایت فقط بم میگفتن خودت باید بخای و تا خودت نخای چیزی درست نمیشه!خب این حرفو هرکسی میتونست بم بزنه...نیاز به روانشناس نبود...منظورم از اینکه گفتم اگه یه رواانشناس میومد خونمون...-میدونم امکان پذیر نیس -اینه که اینجوری مطمین میشدم این روانشناس واقعا میخاد به من کمک کنه و عینه تو فیلما براش مهمه که من درست میشم یا نه!

پیجه اینترنتیش که اینطوری مشکله جدیه زندگیه منو به تمسخر بگیره و اونو دست انداختن بدونه،خدا میدونه روانشناسش قراره با من چجوری برخورد کنه!!!

16. کاربران زیر از من 1991 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6350
    تشکـر
    884
    تشکر شده 624 بار در 313 پست
    میزان امتیاز
    10

از بچه های سایت ناراحت نشو
    تو هر روانشناسی هم که بری همینجوری بهت برخورد میکنه
    رفتار بچه ها کاملا طبیعیه
    بخاطر همین بهت گفتم محکم باش
    امضای ایشان
    Who looses today, won’t find tomorrow, There is nothing important as today

18. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20836
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

این بزرگترین خیانت به خودت و خانودادت و اون پسرست. شما شاید به خاطر رضایت پدر و مادرت ازدواج کنی ولی در آینده ضررش برای خانوادت خیلی بیشتر از ازدواج نکردنته.
    در ثانی احتمال اینکه شوهرت بخواد به زور باهات ارتباط جنسی داشته باشه خیلی زیاده. و توام هیچکاری نمیتونی بکنی. حالا این بین یه بچه هم به دنیا بیاد که دیگه هیچی....
    اگر تو زندگیت تو جایی گیر کردی که فقط انتخاب بین بد و بدتر داری، بد رو انتخاب کن.
    الان ازدواج نکردن تو بده ولی ازدواج سوریت بدتر. در اصل خیلی بدتر.
    سعی کن تو این موارد مهم با منطق جلو بری و احساساتی نشی.

19. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19503
    تشکـر
    48
    تشکر شده 227 بار در 159 پست
    میزان امتیاز
    9

درکت می کنم و بهت حق می دم. مطمئن باش فرد مورد نظرتو پیدا می کنی.
    راستی یه سوال
    احتمالا همجنسگرا نیستی؟

20. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20800
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من دختری و میشناسم که چنین پسری ازش خواستگاری کرد ، دختره هم قبول کرد که رابطه جنسی نداشته باشن، غقط رابطشون درحد عاطفی باشه، الان هم خوش و خرم دارن زندگی میکنن ولی بچه ندارن.
    منم تاحدی از رابطه جنسی بدم میومد که یکی باهام گفنگو کرد و کمکم کرد و حالا بنسبت بهتر شدم و حس میکنم بزرگتر شم بهتر هم میشه اما نمیتونم شما رو درک کنم
    پسری میشناسم که متولد 73 هست من خیلی وقت پیش شنیده بودم که از رابطه جنسی بیزارن ، من سن شما رو نمیدونم اگه مایل به آشنا یی با ایشون هستین بهم پیام خصوصی بدین ، البته من فقط از یکی شنیدم که ایشون مثل شما چنین حسی رو دارن و مطمعن نیستم

21. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20614
    تشکـر
    1
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط دختر شاد نمایش پست ها
    درکت می کنم و بهت حق می دم. مطمئن باش فرد مورد نظرتو پیدا می کنی.
    راستی یه سوال
    احتمالا همجنسگرا نیستی؟
    مرثی نه نیستم

22. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11496
    تشکـر
    10
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

من معتقدم هر جوانی که این شرط رو قبول کنه امکانش خیلی زیاده تو زندگی زیر حرفش بزنه حالا هر کی میخواد باشه
    رابطه جنسی چیزی نیست که بگی من میتونم جلوی خودم رو بگیرم قضیه یه روز دو روز نیست
    شوهره میبینه همه دارن بچه دار میشن پس رابطه جنسی دارن با خانمشون من چرا زن دارم و نمی تونم رابطه داشته باشم حالا بچه ولش کن رابطه هم نداشته باشم
    نیاز جنسی آدمو داغون میکنه دیگه فکر هیچی نمی کنی که این قول داده بودم بهش مطمئن باش به زور باهات رابطه برقرار میکنه حتی اگر مجبور بشه خوابتون بکنه با دارو یا هر چیزی صبح که بیدار میشید تا کار از کار گذشته میخوام بدونید وقتی زیر یک سقف یه نفر هستی اون طرف هم نیاز جنسی داره منتظر هر چیزی باش حتی اگر انگشت بزنه امضاء کنه اصلا بره اسناد رسمی ثبت کنه نیاز جنسی چیزی نیست که بشه آسون ازش گذشت اون حضرت یوسف بود که تونست از نیاز جنسی صرفنظر کنه هر کسی اینکارو نمیکنه

شما از یه جون بپرس میتونی دو شب یه دختر بیاد تو اتاقت و بتونی جلوی خودتو بگیری ؟؟؟؟؟؟؟؟ حالا شما در نظر بگیر میخوای چند سال با یه کسی زیر یک سقف باشی شوهره بهتون نزدیک نشه یا اون چیزهای که خودتون راضی هستین اونم راضی باشه
    آدم زیاد دیدم زن و بچه داره همش دنبال دخترهای مردمه یعنی با یکی هم راضی نمیشه میخواد حاضره هر شب پیش یکی باشه

نتیجه گیری من :
    هر کسی بگه من میتونم جلوی خودمو بگیرم مطمئناً بعد چند روز پیشمون میشه اون کاری که نمی خواستید بشه انجام میشه حالا به زور یا هر چیزه دیگه بحث طلاق میاد وسط

در پناه حق

23. کاربران زیر از iraniran بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21275
    تشکـر
    0
    تشکر شده 16 بار در 12 پست
    میزان امتیاز
    0

عجب من از شهوت زیاد می نالم وشما؟

25. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22080
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ببین عزیز منم قبلا این مشکلا داشتم ...معذرت میخوام که اینطور رک صحبت میکنم ... ولی نمیدونم دلایل اونموقع و احساسات اون زمان من با شما مطابقت داره یا نه ....اول بلوغم اصلا نمیتونستم فکر کنم با مردی همخواب باشم و تصورش بنظرم یه خیانت به خودم بود ... همیشه هم با مرد رویاهام فقط در حال قدم زدن و شیطنت و بازی کردن بودیم ولی هیچوقت تصورات جنسی نداشتم ...اصلا بمن برمیخورد و همین فکرارو داشتم که بعد ازدواج کار میکنم و خرج شوهرما میدم و اصلا هم باهاش رابطه جنسی برقرار نمیکنم و حتی اگر خواست در حضور خودم میتونه خانم موردعلاقشا بیاره چون هیچ تجربه ای نداشتم ....همه هم میگفتن خیلی سردی...تو چطور میخوای ازدواج کنی و همه هم از مشکلم خبر داشتن ......... تا اینکه یروز خیلی اتفاقی واسه استخدام وارد یه شرکت شدم و خوب رئیس اون مثلا شرکت تنها بود و دیگه خودت بقیشا حدس بزن
    درست انگار خون آشام بود و من ازون گرفتم ... دیگه بعد ازون روز فهمیدم خیلی داغم... اصلا نمیتونم بدون رابطه زندگی کنم تا یه مدت هم هرز رفتم ولی بلاخره راه خودما پیدا کردم تا الان که بسختی دارم تنهایی رو تحمل میکنم ...حالا ازت میخوام با خودت روراست باشی و یکبار داشتن رابطه ی جنسی رو با فرد ایده آلت تصور کن ... البته حدس میزنم شما هم مثل من باشی ...تا توی موقعیتش قرار نگیری نمیتونی درکش کنی دوست خوبم

26. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    تشکر شده 3,316 بار در 981 پست
    میزان امتیاز
    11

من با ابعاد روانشناسی کاری ندارم ....

شما آدم مقید به مسایل شرعی هستین؟
    از نظر شرعی و قانونی ازدواج صوری و بدون قصد باطل هست!!

27. کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام

ببخشید مشکل شما دقیقا چیه عزیز؟

سپاس
    dr
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

29. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23653
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

فک میکنم شما از این دست رمان ها که دو نفر با هم هم خونه میشن زیاد میخونین و علاقه مند شدید به اینطور زندگی کردن.به هر حال هر کسی یک طرز فکی داره و برای خودش محترمه و کسی هم نباید بهش توهین کنه ولی خب با شرایطی که دارید فک نکنم خیلی راحت بتونید ازدواج بکنید.هیچ پسری نمیتونه با یه دختر تو یه خونه زندگی کنه و اون دختر زنش باشه و بتونه خودش رو نگه داره.

30. کاربران زیر از hila18 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)