نظرسنجی: اعتماد به این رابطه و دوست داشتن آره یا ترکش؟

این یک نظرسنجی عمومی است . کاربران دیگر می توانند انتخاب شما را مشاهده کنند.

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14

موضوع: اعتماد آره یا نه؟!

1140
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14282
    تشکـر
    365
    تشکر شده 396 بار در 164 پست
    میزان امتیاز
    10

اعتماد آره یا نه؟!

چرا ما دخترا اینطوری ایم؟! البته سوء برداشت نشه دخترا خیلی هم گلن و من واقعا خوشحالم از دختر بودنم

میخوام بگم اینقد میام اینجا نظر میزارم ،فکر میکنم... ایده میدم ...نصیحت میکنم..ولی میخوام اعتراف کنم حتی به کارگیریش تو زندگی خودم خیلی سخته..

الآن دچار دوگانگی شدم ...اومدم اینجا درد ودل کنم...اگه حوصله داشتین همراهیم کنین اگرم نه فقط بخونین کافیه موندم با این همه بدی ای که از رابطه ی اشتباهه دختر و پسر قبل از ازدواج میدونیم (و خوده من از سردمدارایه مخالفتم) پس باید چه کرد...

مدتیه با پسری آشنا شدم تو یه موسسه ی آموزشی کاری...اصلن کاش پام میشکست نمی رفتم اگه بگم دوسش دارم که دارم.. واسه خودم مسخرس....اگه بگم اونم خیلی دوسم داره بازم مسخرست ...چون اینقدر از رابطه ی پسر و دختر بدم میاد که هیچیو نمی تونم باور کنم حتی دوست داشتن خودمو....در حالیکه همه چیز از بیرون خیلی عاشقانه به نظر میاد... برایه من همه چی مسخره و دروغو بچه بازیه ....اینقدر اینجا مطلب خوندم راجه به خر کردنو مخ زدنو اینا که همه چی واسم بی اهمیته...شاید تا اینجا همه چی عادی به نظر بیاد... شاید بگین تو که اینقدر خوب میفهمی این رابطه ها درست نیست و همه چیو مسخره میبینی...دردت چیه ؟مشکلت حله دیگه! و چرا به این رابطه ادامه میدی...؟!
    درسته که مسئله اینه که من واقعا حوصله ی وارد کردنه عشقی که معلوم نیست اولو آخرش چیه.. راستو دروغش چیه رو به زندگیم نداشتمو ندارم و حتی چند ماهیه که با مامانم تصمیم گرفته بودیم خاستگارای کاملا سنتیمو به خونه راه بدم و کاملا سنتی و مطابق با رسم خانوادگی ازدواج کنم....ولی همه چی حل بود تا اینکه چند ماهه اخیر با سه نفر همکار شدم که هر سه ازدواج موفقی با پسرهایی داشتند که به شیوه های مختلف با هم دوست بودند مثلا یکیشون 5 سال قبل از ازدواج با هم دوست بودند....

این موضوع دید منو نسبت به بد بودنه ارتباطه قبل از ازدواج یه ذره مردد کرده ...خلاصه این که الآن درونم جنگه...یه تیم به شدت مخالفه این ارتباطنیه تیم هم حرفای خوب میزنن و امیدوارم میکنن...و من این وسطه گیر کردم و نمیدونم قراره چیکار کنم...موندم بین خاستگاری که الآن دارم و به شدت دنباله گرفتنه بله از منن...و من به هیچ وجهه من الوجوه هیچ حسی بهش ندارم نه به خودش نه به خانوادش و نه به وضعیتش .....و بین پسری که دوستش دارم ولی نمیدونم پایانه رابطه ای که تازه قراره شکل بگیره چیه ....

و از اونجایی که به قدره کافی از دنیای اطرافم خبر دارم و میدونم چه خبره ..نمیتونم باورش کنم...

واقعا دودلی بدترین درده دنیاس دلم میخاد یکی کمکم کنه که بتونم وضعیته خودمو مشخص کنم و از این دودلی دربیام و یه راهو به قطعیت معلوم کنم... سخته واقعا راهه تشخیصه اینکه بفهمم کجای حرفش راسته و کدوم دروغ چیه ؟!

اینقده بی حوصلم که روزه اولی که فهمیدم بهم احساسی داره خیلی رک و بدونه هیچ ترسی بش گفتم من حوصله ی سردر گمیو ندارم و دوس ندارم بیخودی وابسته شم دوستم داری بیا خواستگاری اونجا با خونواده هامون تصمیم میگیرم که چیکار کنیم...و اونم بعد از اینکه فکراشو کرد گفت الان زوده ولی بعد ازمحرم به خانوادش میگه که پا پیش بزاره و در این مدتم طوری بام برخورد کرده که خیر سرم حرفاشو باور کنم ولی نمیتونم... مثلا بدونه اینکه ازش بخام خیلی چیزا از گذشتش بم گفته و توجیهشم این بوده که نمیخوام زندگی ای که میخام بسازم با دروغ شروع شه و از این جور چیزا....ولی من اصلن نمیتونم باورش کنم و همیشه دیده مشکوکی بهش دارم...توجیهمم اینه که خر شدن که شاخو دم ندارهخونه من که از بقیه ی دخترایی که شکسته عشقی خوردن که رنگین تر نیست ...مطمئنا خیلی ها هم با این حرفا خام شدن....نمیدونم باید با این همه تناقض و دو گانگیو دودلیم چیکار کنم کمک میخام تا بتونم تصمیم بگیرم قبل از اینکه اتفاقه ناخوشایندی تو زندگیم بیوفته...ن
    میخام آرامشی که الآن دارم با شکسته عشقی ای که ممکنه در آینده بخورم به هم بزنم ...از طرفی نمیخام با دلخوری با کسی ازدواج کنم که هیجی از گذشتم نمیدونه..و نمیخامم همیشه حسرته بددلیمو بخورم و ازش پشیمون شم ...میخام درست ترین تصمیمو بگیرم...

2. کاربران زیر از atrin1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7249
    تشکـر
    163
    تشکر شده 1,316 بار در 478 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : اعتماد آره یا نه؟!

تجربه من دارم خیلیا ازبچه ها چه دختر چه پسر درجامعه کارمیکنندمدیریت ارتباط با جنس مخالف روبلد نیستن...توسریال وفیلم های خارجی زن ومرد همکار باهم میگن میخندن درد دل میکنن همدیگرو به اسم صدا میزنن امارابطه احساسی با هم ندارن پیامک احساسی بهم نمیدن...بنظرم چون ارتباطشون دریک چارچوب مشخصی هست خط قرمز دارن.ارتباط احساسی درمحیط کاررو نوعی چشم چرانی وسو استفاده ازهمکار وبه نوعی توهین میدونن.منطقی رفتارمیکنن.زندگی شخصیشون رو درگیر ارتباطات کاری نمی کنن.رک وراست باهم درارتباطند.امادرجامعه مامرد برای نزدیکی به زن مقدمه چینی میکنه اوا نگاه عاشقانه بعد حرفا احساسی بعد بادختر رابطه برقرارکرد میگه من امادگی ندارم برای ازدواج...زن ومرد به صورتشون نقاب زدن .به قول یکی ازاساتید ایران کشور تناقضات هست.همه چیزمون درهمه.خانم تهمینه میلانی کارگردان جایی گفته بود جانداری درایران نیست که عقده ای نباشه...

4. کاربران زیر از ابوغفار بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12089
    تشکـر
    572
    تشکر شده 462 بار در 297 پست
    میزان امتیاز
    10

صبر تا جلسه خواستگاری بدون شروع و اتمام هیچ رابطه ای
    امضای ایشان
    ...!

6. 2 کاربران زیر از 2015 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18720
    تشکـر
    117
    تشکر شده 142 بار در 96 پست
    میزان امتیاز
    9

تصمیم اولت بهتره

8. کاربران زیر از absh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17490
    تشکـر
    0
    تشکر شده 89 بار در 60 پست
    میزان امتیاز
    9

عزیزم میتونی با این آقا باشی برای شناخت بیشتر تا بعد محرم که میخوان برای خواستگاری بیاد بعد ولی به هیچ عنوان باهم رابطه نداشته باشید و روی خواستگارا و گزینه های دیگه اتم فکر کن

10. کاربران زیر از Ti Ti بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4490
    تشکـر
    83
    تشکر شده 145 بار در 98 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط atrin1 نمایش پست ها
    چرا ما دخترا اینطوری ایم؟! البته سوء برداشت نشه دخترا خیلی هم گلن و من واقعا خوشحالم از دختر بودنم

میخوام بگم اینقد میام اینجا نظر میزارم ،فکر میکنم... ایده میدم ...نصیحت میکنم..ولی میخوام اعتراف کنم حتی به کارگیریش تو زندگی خودم خیلی سخته..

الآن دچار دوگانگی شدم ...اومدم اینجا درد ودل کنم...اگه حوصله داشتین همراهیم کنین اگرم نه فقط بخونین کافیه موندم با این همه بدی ای که از رابطه ی اشتباهه دختر و پسر قبل از ازدواج میدونیم (و خوده من از سردمدارایه مخالفتم) پس باید چه کرد...

مدتیه با پسری آشنا شدم تو یه موسسه ی آموزشی کاری...اصلن کاش پام میشکست نمی رفتم اگه بگم دوسش دارم که دارم.. واسه خودم مسخرس....اگه بگم اونم خیلی دوسم داره بازم مسخرست ...چون اینقدر از رابطه ی پسر و دختر بدم میاد که هیچیو نمی تونم باور کنم حتی دوست داشتن خودمو....در حالیکه همه چیز از بیرون خیلی عاشقانه به نظر میاد... برایه من همه چی مسخره و دروغو بچه بازیه ....اینقدر اینجا مطلب خوندم راجه به خر کردنو مخ زدنو اینا که همه چی واسم بی اهمیته...شاید تا اینجا همه چی عادی به نظر بیاد... شاید بگین تو که اینقدر خوب میفهمی این رابطه ها درست نیست و همه چیو مسخره میبینی...دردت چیه ؟مشکلت حله دیگه! و چرا به این رابطه ادامه میدی...؟!
    درسته که مسئله اینه که من واقعا حوصله ی وارد کردنه عشقی که معلوم نیست اولو آخرش چیه.. راستو دروغش چیه رو به زندگیم نداشتمو ندارم و حتی چند ماهیه که با مامانم تصمیم گرفته بودیم خاستگارای کاملا سنتیمو به خونه راه بدم و کاملا سنتی و مطابق با رسم خانوادگی ازدواج کنم....ولی همه چی حل بود تا اینکه چند ماهه اخیر با سه نفر همکار شدم که هر سه ازدواج موفقی با پسرهایی داشتند که به شیوه های مختلف با هم دوست بودند مثلا یکیشون 5 سال قبل از ازدواج با هم دوست بودند....

این موضوع دید منو نسبت به بد بودنه ارتباطه قبل از ازدواج یه ذره مردد کرده ...خلاصه این که الآن درونم جنگه...یه تیم به شدت مخالفه این ارتباطنیه تیم هم حرفای خوب میزنن و امیدوارم میکنن...و من این وسطه گیر کردم و نمیدونم قراره چیکار کنم...موندم بین خاستگاری که الآن دارم و به شدت دنباله گرفتنه بله از منن...و من به هیچ وجهه من الوجوه هیچ حسی بهش ندارم نه به خودش نه به خانوادش و نه به وضعیتش .....و بین پسری که دوستش دارم ولی نمیدونم پایانه رابطه ای که تازه قراره شکل بگیره چیه ....

و از اونجایی که به قدره کافی از دنیای اطرافم خبر دارم و میدونم چه خبره ..نمیتونم باورش کنم...

واقعا دودلی بدترین درده دنیاس دلم میخاد یکی کمکم کنه که بتونم وضعیته خودمو مشخص کنم و از این دودلی دربیام و یه راهو به قطعیت معلوم کنم... سخته واقعا راهه تشخیصه اینکه بفهمم کجای حرفش راسته و کدوم دروغ چیه ؟!

اینقده بی حوصلم که روزه اولی که فهمیدم بهم احساسی داره خیلی رک و بدونه هیچ ترسی بش گفتم من حوصله ی سردر گمیو ندارم و دوس ندارم بیخودی وابسته شم دوستم داری بیا خواستگاری اونجا با خونواده هامون تصمیم میگیرم که چیکار کنیم...و اونم بعد از اینکه فکراشو کرد گفت الان زوده ولی بعد ازمحرم به خانوادش میگه که پا پیش بزاره و در این مدتم طوری بام برخورد کرده که خیر سرم حرفاشو باور کنم ولی نمیتونم... مثلا بدونه اینکه ازش بخام خیلی چیزا از گذشتش بم گفته و توجیهشم این بوده که نمیخوام زندگی ای که میخام بسازم با دروغ شروع شه و از این جور چیزا....ولی من اصلن نمیتونم باورش کنم و همیشه دیده مشکوکی بهش دارم...توجیهمم اینه که خر شدن که شاخو دم ندارهخونه من که از بقیه ی دخترایی که شکسته عشقی خوردن که رنگین تر نیست ...مطمئنا خیلی ها هم با این حرفا خام شدن....نمیدونم باید با این همه تناقض و دو گانگیو دودلیم چیکار کنم کمک میخام تا بتونم تصمیم بگیرم قبل از اینکه اتفاقه ناخوشایندی تو زندگیم بیوفته...ن
    میخام آرامشی که الآن دارم با شکسته عشقی ای که ممکنه در آینده بخورم به هم بزنم ...از طرفی نمیخام با دلخوری با کسی ازدواج کنم که هیجی از گذشتم نمیدونه..و نمیخامم همیشه حسرته بددلیمو بخورم و ازش پشیمون شم ...میخام درست ترین تصمیمو بگیرم...
    سلام.
    دوست عزیز اینکه شما اینجا از رابطه هایی شنیدید که اکثرا نظر مخالف دادن حتما علتش هم متوجه شدید..
    هر رابطه ای قرار نیست طوری پیش بره که اگر پسری قصد سوء استفاده داشته باشه اون بخواسته اش برسه و برای دختر پشیمونی بمونه...
    شمایید که برای رابطه تون حد و مرز تعیین میکنید و اینکه آیا طرف مقابل انقدر مقبول هست که بخوای برای ازدواج پیش بری؟
    همه چی بخود شما بستگی داره ....
    اگر همه چی عاقلانه پیش بره فکر نمیکنم ایرادی داشته باشه
    موفق باشی...
    امضای ایشان
    تجربه بهترین درس است ، هرچند حق التدریس آن گران باشد . . .

12. کاربران زیر از (تبسم) بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21172
    تشکـر
    13
    تشکر شده 203 بار در 81 پست
    میزان امتیاز
    9

دوست عزیز سلام
    ایا شما این تردید و دودلی را فقط در مورد انتخاب همسر دارید یا درمسایل دیگر زندگی نیز تصمیم گیری و انتخاب برایتان دشوار است؟
    تصور من این است که شما تا حدودی تحت تاثیر سخن اطرافیان و شرایط محیطی قرار میگیرید و زمانیکه با خواسته خودتان هماهنگی ندارد دچار تردید و دودلی میشوید.
    میگویید همکارانم با رابطه دوستی ازدواج کردند و خوشبخت هستند پس ازدواج با رابطه دوستی بهتر است...
    اگر در یک جمع دیگر به شما چند نفر را معرفی کنند که ازدواج سنتی داشتند و موفق بودند ایا خواهید گفت ازدواج سنتی بهتر است؟!!!...
    لازمه ازدواج موفق شناخت و اگاهی کامل است. زمانیکه زوجین وارد رابطه دوستی میشوند احساسات غلبه میکند و تصمیم گیری منطقی تحت تاثیر احساسات قرار میگیرد .لذا بهتر است شما تا زمان خواستگاری به اتفاق همدیگر نزد مشاوره ازدواج بروید چرا که او متخصص در این امر میباشد و به شما کمک میکند که تصمیم گیریتان بر پایه اصول و منطقی باشد.
    نکته:
    اینکه ازدواج کنید علاقه بعدا بوجود میاید یک باور غلط است.
    علاقه همانند ملات یک ساختمان است اگر نباشد ساختمان زندگی شما سست خواهد بود . این بدان معنی نیست که به هر خواستگاری جواب رد بدهید. شما اگر فردی را مناسب دیدید جهت شناخت همدیگر حداقل شش ماه باید رابطه برقرار کنید با شرایط و ویژگیهای خاص و آن علاقه در این مدت باید بوجود بیاید تا شما وارد زندگی مشترک شوید اگر چنین اتفاقی نیفتاد هرچقدر هم هماهنگ بودید ،همین نداشتن علاقه باعث بروز مشکلات اتی زناشویی خواهد شد.
    البته علاقه افراطی در حد ایجاد وابستگی و شیفتگی درست نیست و خود لطمه زننده است چرا که موجب میشود بسیاری از مشکلات موجود در رابطه را نادیده بگیرید.
    پیشنهاد مناسب برای شما مشاوره ازدواج است از طریق همین سایت جهت مشاوره حضوری اقدام نمایید .
    موفق باشید
    امضای ایشان
    نیازی نیست انسانها را امتحان کنید کمی صبر کنید خودشان امتحانشان را پس میدهند.

14. کاربران زیر از Dr.Psychologist بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14282
    تشکـر
    365
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Psychologist نمایش پست ها
    دوست عزیز سلام
    ایا شما این تردید و دودلی را فقط در مورد انتخاب همسر دارید یا درمسایل دیگر زندگی نیز تصمیم گیری و انتخاب برایتان دشوار است؟
    تصور من این است که شما تا حدودی تحت تاثیر سخن اطرافیان و شرایط محیطی قرار میگیرید و زمانیکه با خواسته خودتان هماهنگی ندارد دچار تردید و دودلی میشوید.
    میگویید همکارانم با رابطه دوستی ازدواج کردند و خوشبخت هستند پس ازدواج با رابطه دوستی بهتر است...
    اگر در یک جمع دیگر به شما چند نفر را معرفی کنند که ازدواج سنتی داشتند و موفق بودند ایا خواهید گفت ازدواج سنتی بهتر است؟!!!...
    لازمه ازدواج موفق شناخت و اگاهی کامل است. زمانیکه زوجین وارد رابطه دوستی میشوند احساسات غلبه میکند و تصمیم گیری منطقی تحت تاثیر احساسات قرار میگیرد .لذا بهتر است شما تا زمان خواستگاری به اتفاق همدیگر نزد مشاوره ازدواج بروید چرا که او متخصص در این امر میباشد و به شما کمک میکند که تصمیم گیریتان بر پایه اصول و منطقی باشد.
    نکته:

علاقه همانند ملات یک ساختمان است اگر نباشد ساختمان زندگی شما سست خواهد بود . این بدان معنی نیست که به هر خواستگاری جواب رد بدهید. شما اگر فردی را مناسب دیدید جهت شناخت همدیگر حداقل شش ماه باید رابطه برقرار کنید با شرایط و ویژگیهای خاص و آن علاقه در این مدت باید بوجود بیاید تا شما وارد زندگی مشترک شوید اگر چنین اتفاقی نیفتاد هرچقدر هم هماهنگ بودید ،همین نداشتن علاقه باعث بروز مشکلات اتی زناشویی خواهد شد.
    البته علاقه افراطی در حد ایجاد وابستگی و شیفتگی درست نیست و خود لطمه زننده است چرا که موجب میشود بسیاری از مشکلات موجود در رابطه را نادیده بگیرید.
    پیشنهاد مناسب برای شما مشاوره ازدواج است از طریق همین سایت جهت مشاوره حضوری اقدام نمایید .
    موفق باشید
    ممنون از پاسختون....بله من همیشه تحت تأثیر رفتار اطرافیانمم...اینکه توش شکی نیست...ولی در مورد این مسئله ی خاص فعلاً کاری به این قضیه ندارم و اینکه به اطرافیانم نگاه میکنم در این مورد استثناعاً خیلی هم این ویژگی تأثیر بدی تو تصمیم گیری من نداره...چون بالاخره از تجربه ی دیگران استفاده می کنم...اینکه میگم سه تا از همکارام اینطوری ازدواج کردن و از خوشبختیشون نتیجه گرفتم که این نوع ازدواج خوبه ،دلیلم این نیست که ازدواجه سنتی بده ! منظورم این بود که تا بحال از رابطه ی قبل از ازدواج کلا بدم میومده و به نظرم خوب نبوده....ولی با دیدن این سه نفر از این نوع ازدواج دید منفیمو برداشتم و اینه که دو به شک شدم...

در حال حاضر مشکلم اینه که رابطه ی ما بیشتر شبیهه دوست دختر دست پسر هستیم تا دو نفر که قصد آشنایی برای ازدواج دارن...مثلاً نوعه اسم اسامون...حرف زدنامون...رفت و آمدامون....اصلن هیچ حرفو صحبتی در جهته شناساییه هم نداریم...بیشتر با مهربونی و احساساتی شدن و زدن حرفهای محبت آمیز به هم میگذره....و همین موضوع منو نگران کرده و وضعیته ما طوری نیست که من بش بگم بیا بریم مشاوره ...

اگه فکر میکنین باید این رابطه رو قطع کنم لطفا بم بگین چجوری.....آخه مشکلم اینه که مطمئن نیستم میخام تموم کنم یا نه!!میترسم بعد از اینکار پشیمون شم و با خودم بگم ممکن بود اگه ادامه میدادم به اون چیزی که میخاستم میرسیدم...و به قوله معروف اگه به رابطه پایان بدم انگار که پلای پشته سرمو خراب کرده باشم....
    در ضمن باید بگم ما بطور کاملاً اتفاقی آشنا دراومدیم بطوریکه خانواده های همو کاملاً شناختیم ....

خلاصه احتیاج به مشورت و راهنمایی بیشتر دارم که ببینم چه تصمیمی بگیرم پشیمون نمیشم...خیلی نگرانم...هیچ تصمیمی منو به قطعیت راضیم نمی کنه!

16. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14282
    تشکـر
    365
    میزان امتیاز
    10

دوست عزیز سلام
    نکته:

موفق باشید
    شما دکترین؟ روانشناسین ینی؟ میتونم در جهته رسیدن به یه تصمیمو نتیجه ی خوب باتون مشاوره داشته باشم؟چجوری امکانش هست؟

17. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21172
    تشکـر
    13
    میزان امتیاز
    9

شما دکترین؟ روانشناسین ینی؟ میتونم در جهته رسیدن به یه تصمیمو نتیجه ی خوب باتون مشاوره داشته باشم؟چجوری امکانش هست؟
    سلام دوست عزیز
    بله ،در صورت تمایل میتوانید از مشاوره تلفنی استفاده نمایید. لطفا ذکر بفرمایید که مشاوره انلاین با بنده داشتید که شخصا پاسخگو باشم.
    9092301539 شهروندان تهرانی
    9099070354 سراسر نقاط ایران
    بدون گرفتن صفر و با تلفن ثابت تماس بگیرید
    موفق باشید
    امضای ایشان

18. 2 کاربران زیر از Dr.Psychologist بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21679
    تشکـر
    13
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

ااااااااااااااعتماد خیرررررررررررررررررررر

20. کاربران زیر از sama.25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14282
    تشکـر
    365
    میزان امتیاز
    10

سلام دوست عزیز
    بله ،در صورت تمایل میتوانید از مشاوره تلفنی استفاده نمایید. لطفا ذکر بفرمایید که مشاوره انلاین با بنده داشتید که شخصا پاسخگو باشم.
    9092301539 شهروندان تهرانی
    9099070354 سراسر نقاط ایران
    بدون گرفتن صفر و با تلفن ثابت تماس بگیرید
    موفق باشید
    بگم با کی ؟

22. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21172
    تشکـر
    13
    میزان امتیاز
    9

بگم با کی ؟
    دوست عزیز
    بفرمایید مشاوره انلاین داشتید خودشان مطلع هستند و تماس شما به من وصل خواهد شد.
    امضای ایشان

23. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14282
    تشکـر
    365
    میزان امتیاز
    10

دوست عزیز
    بفرمایید مشاوره انلاین داشتید خودشان مطلع هستند و تماس شما به من وصل خواهد شد.
    زنگ زدما....یکی برداشت گفت جلسم..مگه گوشیه؟!این جا یه سامانست یا واسه یه نفره؟!!بعدشم هی زنگ زدماول کسی برنمی داشت بعدش اشغال می شد!!!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)