نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: اهل مسافرت نبودن همسرم

3920
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16718
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Question اهل مسافرت نبودن همسرم

باسلام.
    بنده 2/5هست که ازدواج کرده ام.حاصل ازدواج من و همسرم یک پسر 1/5ساله هست.من ادمی هستم که به مهمونی رفتن یا دادن مهمونی یا مسافرت و کلا خوشگذرون هستم ولی شوهرم به هیچ وجه اهل مسافرت رفتن نیست و خیلی هم کم باهم مهمونی میریم .من از لحاظ روحی واقعا به ستوه اومدم و واقعا به مسافرت نیاز دارم که حالم عوض بشه.به نظرتون راهکار مناسب برای این مشکل شوهرم چیه؟؟؟
    ممنون

2. کاربران زیر از zahra zoheir بابت این پست مفید تشکر کرده اند

e.v

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    تشکر شده 2,644 بار در 1,053 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : اهل مسافرت نبودن همسرم

سلام دوست عزیز...ما نمیتونیم یک طرفه قضاوت کنیم..ببخشید اما شاید مشکل از شما باشه نه شوهرتون و شما هستید که زیاده روی میکنید و به قول خودتون
    خوشگذرون هستید
    امضای ایشان
    خداحافظ
    این ایدی دیگه دست من نیست..خصوصی نفرستید..
    اینم از سعید021 ک ب پایان رسید.....

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16718
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز.من از زمانی که ازدواج کرده ام تا حالا با همسرم مسافرت نرفتم.لطفا تا قضیه را کاملا درک نکردید،نظر ندید.
    ممنون

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13337
    تشکـر
    1,752
    تشکر شده 1,447 بار در 412 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra zoheir نمایش پست ها
    باسلام.
    بنده 2/5هست که ازدواج کرده ام.حاصل ازدواج من و همسرم یک پسر 1/5ساله هست.من ادمی هستم که به مهمونی رفتن یا دادن مهمونی یا مسافرت و کلا خوشگذرون هستم ولی شوهرم به هیچ وجه اهل مسافرت رفتن نیست و خیلی هم کم باهم مهمونی میریم .من از لحاظ روحی واقعا به ستوه اومدم و واقعا به مسافرت نیاز دارم که حالم عوض بشه.به نظرتون راهکار مناسب برای این مشکل شوهرم چیه؟؟؟
    ممنون
    سلام
    ببین تفاوت بین زن شوهر همیشه وجود داره اما مهم اینه که درک طرفین از هم چقدر باشه.
    شاید همسرتون هم از خوشگذرونی شما ناراحت باشه.
    اما تقصیر کیه؟ هیچکس چون هر کسی یه جور علایق خاص داره. زن و شوهر هم باید بتونن تا حدالامکان به سلایق مشترک بپردازن. به همین دلیل گفته میشه که همفکری و صحبت بین زن و شوهر بسیار می تونه کمک کنه.
    پیشنهادم اینه که کلاً صحبت و همدلیتون رو با هم افزایش بدید تا فضایی ایجاد بشه تا بتونید در آرامش از نیاز های خودتون صحبت کنید. سعی کنید بیشتر با هم وقت بگذرونید، برای شروع ممکنه که شما بیشتر انرژی بگذارید ولی ارزشش رو داره اونوقت درکی بین طرفین ایجاد میشه که می تونید خواسته هاتون رو شرح بدید. سعی نکنید با تهدید یا جبهه گیری از همسرتون چیزی رو تقاضا کنید چون قطعاً با هرچیزی که مقابله کنی در برابرت مقاومت خواهد کرد.
    امضای ایشان

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد