صفحه 1 از 2 12
نمایش نتایج: از 1 به 50 از 54

موضوع: تصمیم به ازدواج

3344
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    تشکر شده 2,159 بار در 1,087 پست
    میزان امتیاز
    11

تصمیم به ازدواج

سلام، یه مشکل دارم میخواستم با شما مشورت کنم.
    موضوع اینه که من احساس میکنم از هر نظر نیاز دارم که ازدواج کنم. درسم تموم شده، سربازی هم تموم شده مشکل اساسی اینه که بیکارم. من اعتقاد شخصیم اینه که کسی که کار نداره غلط میکنه بره خواستگاری فکر میکنم یجور توهین هم بخود آدمه هم به دختر مردم. از طرفیبه هیچ وجه دوست ندارم دستم تو جیب بابام باشه. خانوادم میگن تو ازدواج کن ما ساپورتت میکنیم تا کارت درست بشه میگن ماهی سه تومن بهت میدیم تا کار پیدا کنی تازه کارم که پیدا کردی باز حمایتت میکنیم میگن الان که بخوای تصمیم بگیری تا به ازدواج ختم بشه زمان میبره تو هم به این زمان نیاز داری برای رفت و آمد و آشنایی، ولی بعد از کار دیگه فرصت نمیکنی با دختره مردم رفت و آمد کنی. ماشین هم برات میخریم. ولی خونه اگه بخوام بخرم دو سه سال طول میکشه اونم به اینصورت که خودم چهل تومن گذاشتم بانک مسکن تا یه وام هشتاد تومانی بگیرم اگه همسر آیندم هم همین کارو بکنه میتونیم به یه خونه بخریم نصف نصف. خانوادم هم جایگاه اجتماعی بالایی دارن و میدونم که بعیده کسی جواب رد بده تیپم هم خوبه. فقط مشکل همین بیکاری هست و اعتقادی که دارم خودم اگه دختر بودم با آدم بیکار ازدواج نمیکردم از اساس با این کار مخالفم ولی خانوادم یه چیز دیگه میگن. گیج شدم. نظر شما چیه؟

2. 2 کاربران زیر از Mohammad313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

پاسخ : بازم بحث شیرین ازدواج

سلام

خب این حرفتون شاید درست باشه که آدمی که بیکاره برای خواستگاری رفتن دست نگه داره .

چون واقعا زندگی خرج داره و خرجشو چجوری میخواد بده ?!?!

ولی این درصورتیه که پشتوانه مالی نداشته باشه و ساپورت مالی نشه از طرف خانوادش .

شما هم که ماشالله خانوادت همه جوره گفتن حمایتت میکنن . خودت هم که پس انداز داری واسه خرید مسکن در آینده ان شالله .

شرایط ازین بهتر ?!

درسته دوست داری دستت تو جیب خودت باشه و میخوای خودت خرج خودت رو بدی ولی به چه قیمت ?!

تحمل تنهایی ؟

فشار اومدن بهت ؟

شما میدونی چقدر زمان میبره از حالا که شروع کنی دنبال کیس بگردید تا ازدواج ?!

تمامه این زمانی که میگذره همه عمرو جوونیته ، همه شادی و نشاط و انرژیت تو این سنه ، نزار روزات تنهایی بگذره ، وقتی میتونی ازدواج کنی هم دنبال کار باش هم ازدواج کن .

درمورد خانواده ی دختر هم وقتی خانواده ی شما این اطمینان رو بهشون بدن که ساپورت میشن تا شما کار پیدا کنی مشکلی نداشته باشن باهاش . وقتی هم خودت رو ببینن که پسر خوب و آقایی هستی قطعا مسئله ی کار براشون کم اهمیت میشه .

4. کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19503
    تشکـر
    48
    تشکر شده 227 بار در 159 پست
    میزان امتیاز
    9

خب چرا نمیری دنبال کار؟

6. 2 کاربران زیر از دختر شاد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

درضمن هرجا هم خواستی بری خواستگاری با افتخار برو ، نه اینکه بخاطر اینکه کار نداری اعتماد به نفست بیاد پایین .

کار نداری ولی خصوصیات مثبت دیگه داری که هرخانواده ی دیگه ای از خداشونه بری خواستگاریه دخترشون

پس اینو واسه خودت یه نکته ی منفی قلمداد نکن .

8. کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط love نمایش پست ها
    درضمن هرجا هم خواستی بری خواستگاری با افتخار برو ، نه اینکه بخاطر اینکه کار نداری اعتماد به نفست بیاد پایین .

کار نداری ولی خصوصیات مثبت دیگه داری که هرخانواده ی دیگه ای از خداشونه بری خواستگاریه دخترشون

پس اینو واسه خودت یه نکته ی منفی قلمداد نکن .
    ممنون از دلگرمی و لطفی که دارید دقیقا مشکل اینه که بخاطر همین موضوع اعتماد بنفس برا خواستگاری ندارم همین که بگن شغلت چیه و من بگم بیکارم اینگار زمین دهن باز کرده و من هشتاد متر رفتم توی زمین. غرور لعنتیم هم نمیذاره دستم تو جیب بابام باشه خیلی احساس میکنم تحقیر میشم با این کار هم پیش خودم هم پیش دختر مردم.

10. کاربران زیر از Mohammad313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

اقا محمد شما یه پسر عاقل هستید.
    البته باید اطمینان کنید که خانوادتون ساپورتتون میکن فقط در حد حرف نباشه! ممکن 3میلیونی که گفتن ندن به همون قدر که اطمینان داری همونقدرم شک داشته باش
    به اینم توجه کن ایا پسری هستی که خانوادت ساپورتت کردن دیگه خیالت راحت و پیدا کردن کار دست کم میگیری یا نه عرضش و داری که کار پیدا کنی

ببیند همه دخترا و خانواده ها که مثل هم نیستن. بعضی ها. اگه ببینن همه چیز طرف اوکی هست میتوونن با شرایط شما کنار بیان در طی نامزدی که میکنید میتونید هم دنبال کار باشید هم با اخلاق د خصوصیات نامزدتون اشنا بشید

انقدر سخت نگیرید درست کار. کردن خیلیی مهم ولی خیلی چیزایی مهمتر دیگه ای هم وجود داره.
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

12. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط دختر شاد نمایش پست ها
    خب چرا نمیری دنبال کار؟
    راستش از این کارای الکی و سر گرم کنی با حقوق کارگری زیاده ولی میخوام کاری داشته باشم که در شانم باشه و متناسب با درسی که خوندم تا بتونم روی درآمدش برای یه زندگی حساب کنم. کاری که مرتبط با تحصیلاتم باشه هر جا میرم از سه سال تا ده سال سابقه کار میخوان که من ندارم.قبلا یه جای موقت کار مرتبط کردم فقط نه ماه سابقه دارم.

14. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها

اقا محمد شما یه پسر عاقل هستید.
    البته باید اطمینان کنید که خانوادتون ساپورتتون میکن فقط در حد حرف نباشه! ممکن 3میلیونی که گفتن ندن به همون قدر که اطمینان داری همونقدرم شک داشته باش
    به اینم توجه کن ایا پسری هستی که خانوادت ساپورتت کردن دیگه خیالت راحت و پیدا کردن کار دست کم میگیری یا نه عرضش و داری که کار پیدا کنی

ببیند همه دخترا و خانواده ها که مثل هم نیستن. بعضی ها. اگه ببینن همه چیز طرف اوکی هست میتوونن با شرایط شما کنار بیان در طی نامزدی که میکنید میتونید هم دنبال کار باشید هم با اخلاق د خصوصیات نامزدتون اشنا بشید

انقدر سخت نگیرید درست کار. کردن خیلیی مهم ولی خیلی چیزایی مهمتر دیگه ای هم وجود داره.
    شما به من لطف دارید از خانوادم مطمئنم، خودم هم اگه آدم بخیالی بودم تا حالا ازدواج کرده بودم من آدم بیخیال نیستم نسبت به کار و زندگی خیلی برام سخته که با این شرایط برم خواستگاری.

15. کاربران زیر از Mohammad313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad. نمایش پست ها
    ممنون از دلگرمی و لطفی که دارید دقیقا مشکل اینه که بخاطر همین موضوع اعتماد بنفس برا خواستگاری ندارم همین که بگن شغلت چیه و من بگم بیکارم اینگار زمین دهن باز کرده و من هشتاد متر رفتم توی زمین. غرور لعنتیم هم نمیذاره دستم تو جیب بابام باشه خیلی احساس میکنم تحقیر میشم با این کار هم پیش خودم هم پیش دختر مردم.
    ببین شما که نمیخوای یهو بگی بیکارم !!

اگه مامانت خواست مشخصات اولیتو بهشون بگه ، یا طوری بود که از خودت بپرسن باید اینطور بگی که ( البته تا جایی که من میدونم ) بعد از تمام شدن درسم یه مدت سر فلان کار بودم ، بعد از اون خواستن تعدیل نیرو کنن و یه سری رو عذرشونو خواستن که من هم جزء اون دسته بودم و الان هم یکساله مشغول به کار نیستم ولی دنبال کار هستم یا دررابطه با رشتم یا غیر مرتبط با رشتم . ( نمیدونم تا چه حد این تزی که دادم درست بود )

ببین اینجوری باید بگی که بدونن پسر کاری هستی و ناخواسته بیکار شدی و الان هم به شدت دنبال کاری .

اگه آدمای منطقی بودن مشکلی باهاش ندارن شما هم خواهشا هی نگو بیکارم بیکارم .

درمورد اینکه میگی غرورم نمیزاره از بابام پول بگیرم ، از نظر من یه پدر وقتی ببینه با کمکش پسرش داره سروسامون میگیره هم به خودش میباله هم خوشحال میشه . ولی میتونی بعد اینکه سرکار رفتی هروقت داشتی واسشون یه هدیه کوچیک بگیری ، یا حتی هروقت داشتی مقداری رو بهشون بدی یه چیزی مثل قسط وامی که گرفتی ( ولی در حد توانت )

البته این یه پیشنهاد بود .

ولی درکل پدرمادرا سروسامون گرفتن پسرشونو ببینن روزی هزار مرتبه خداروشکر میکنن .

17. کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    میزان امتیاز
    11

ببین شما که نمیخوای یهو بگی بیکارم !!

اگه مامانت خواست مشخصات اولیتو بهشون بگه ، یا طوری بود که از خودت بپرسن باید اینطور بگی که ( البته تا جایی که من میدونم ) بعد از تمام شدن درسم یه مدت سر فلان کار بودم ، بعد از اون خواستن تعدیل نیرو کنن و یه سری رو عذرشونو خواستن که من هم جزء اون دسته بودم و الان هم یکساله مشغول به کار نیستم ولی دنبال کار هستم یا دررابطه با رشتم یا غیر مرتبط با رشتم . ( نمیدونم تا چه حد این تزی که دادم درست بود )

ببین اینجوری باید بگی که بدونن پسر کاری هستی و ناخواسته بیکار شدی و الان هم به شدت دنبال کاری .

اگه آدمای منطقی بودن مشکلی باهاش ندارن شما هم خواهشا هی نگو بیکارم بیکارم .

درمورد اینکه میگی غرورم نمیزاره از بابام پول بگیرم ، از نظر من یه پدر وقتی ببینه با کمکش پسرش داره سروسامون میگیره هم به خودش میباله هم خوشحال میشه . ولی میتونی بعد اینکه سرکار رفتی هروقت داشتی واسشون یه هدیه کوچیک بگیری ، یا حتی هروقت داشتی مقداری رو بهشون بدی یه چیزی مثل قسط وامی که گرفتی ( ولی در حد توانت )

البته این یه پیشنهاد بود .

ولی درکل پدرمادرا سروسامون گرفتن پسرشونو ببینن روزی هزار مرتبه خداروشکر میکنن .
    خدا را شکر پدر و مادر خوبی دارم، اونا که مسلما خوشحال میشن ولی همه دخترا که مثل شما فکر نمیکنن شاید اولش داغ باشن ولی دو ماه که بگذره سرکوفت ها شروع میشه، نمیدونم بخدا چطوری خودمو راضی کنم میتونم در روز دو شیفت کار کنم و بخودم میبینم که با انجام دو سه تا کار پاره وقت و غیر مرتبط ماهی دو سه تومن در بیارم ولی نمیدونم چطور جواب وجدانم را بدم که شش سال الکی درس خوندم بعضی وقتا با خودم میگم اگه از هجده سالگی رفته بودم توی این کارای متفرقه الان دو تا بچه داشتم نمیتونم این عمری که تلف کردم توجیهش کنم. بخاطر همین دست و دلم سر اون کارها نمیره حالا حرف و حدیث فامیل هم بماند که میگن فلانی آخرش رفت سراغ فلان شغل هفت سال پیشم میتونست بره.
    ویرایش توسط Mohammad313 : 04-23-2016 در ساعت 02:21 PM

19. کاربران زیر از Mohammad313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19503
    تشکـر
    48
    میزان امتیاز
    9

راستش از این کارای الکی و سر گرم کنی با حقوق کارگری زیاده ولی میخوام کاری داشته باشم که در شانم باشه و متناسب با درسی که خوندم تا بتونم روی درآمدش برای یه زندگی حساب کنم. کاری که مرتبط با تحصیلاتم باشه هر جا میرم از سه سال تا ده سال سابقه کار میخوان که من ندارم.قبلا یه جای موقت کار مرتبط کردم فقط نه ماه سابقه دارم.
    خب بالاخره باید از یه جایی شروع کنی
    شغل عالی که از آسمون یهویی نمی افته جلوی پای آدم
    به هیشکی ام از روز اول پست مدیرعاملی نمیدن

21. کاربران زیر از دختر شاد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

خدا را شکر پدر و مادر خوبی دارم، اونا که مسلما خوشحال میشن ولی همه دخترا که مثل شما فکر نمیکنن شاید اولش داغ باشن ولی دو ماه که بگذره سرکوفت ها شروع میشه، نمیدونم بخدا چطوری خودمو راضی کنم میتونم در روز دو شیفت کار کنم و بخودم میبینم که با انجام دو سه تا کار پاره وقت و غیر مرتبط ماهی دو سه تومن در بیارم ولی نمیدونم چطور جواب وجدانم را بدم که شش سال الکی درس خوندم بعضی وقتا با خودم میگم اگه از هجده سالگی رفته بودم توی این کارای متفرقه الان دو تا بچه داشتم نمیتونم این عمری که تلف کردم توجیهش کنم. بخاطر همین دست و دلم سر اون کارها نمیره حالا حرف و حدیث فامیل هم بماند که میگن فلانی آخرش رفت سراغ فلان شغل هفت سال پیشم میتونست بره.
    شما شیش سال الکی درس نخوندی ، اگه هم درس نمیخوندی ایندفه عذاب وجدان داشتی که چرا درس نخوندم !!

پس الانم بیخیال حرف و حدیث مردم شو .

اگه اونا با حرفو حدیثاشون شمارو از زندگی عقب بندازن کی ضرر میکنه ?!?!?!

پس شما درسته یه کاری درشأنت میخوای ولی اینو بدون عقب موندن از زندگی وجهش واست بدتر از اینه که سرکار باشی ( کار غیر مرتبط )

شما هرکاری که میدونی با روحیاتت سازگاری داره حتی اگر غیرمرتبط با رشتت باشه برو ، اینجوری خیلی تو زندگی جلو میفتی.

اونوقت وقتی دیگران پیشرفت تو زندگیتو دیدن دیگه جرأت نمیکنن حرفی دربارت بزنن . که اگه حرفی هم زدن بدون میخوان جلو پیشرفتتو بگیرن .

شما هم از کم شروع کن ان شالله به اون کاری که باب میلت هست میرسی .

23. 2 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    میزان امتیاز
    11

شما شیش سال الکی درس نخوندی ، اگه هم درس نمیخوندی ایندفه عذاب وجدان داشتی که چرا درس نخوندم !!

پس الانم بیخیال حرف و حدیث مردم شو .

اگه اونا با حرفو حدیثاشون شمارو از زندگی عقب بندازن کی ضرر میکنه ?!?!?!

پس شما درسته یه کاری درشأنت میخوای ولی اینو بدون عقب موندن از زندگی وجهش واست بدتر از اینه که سرکار باشی ( کار غیر مرتبط )

شما هرکاری که میدونی با روحیاتت سازگاری داره حتی اگر غیرمرتبط با رشتت باشه برو ، اینجوری خیلی تو زندگی جلو میفتی.

اونوقت وقتی دیگران پیشرفت تو زندگیتو دیدن دیگه جرأت نمیکنن حرفی دربارت بزنن . که اگه حرفی هم زدن بدون میخوان جلو پیشرفتتو بگیرن .

شما هم از کم شروع کن ان شالله به اون کاری که باب میلت هست میرسی .
    شما چقدر قشنگ صحبت میکنید واقعا ممنون چاره چیه مملکت ما هم اینجوریه دیگه باید برم دنبال کار غیر مرتبط اینطوری نمیشه. خیلیا مثل من هستن الان تو هر خونه ای یه درس خونده بیکار پیدا میشه.

25. 2 کاربران زیر از Mohammad313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    میزان امتیاز
    11

خب بالاخره باید از یه جایی شروع کنی
    شغل عالی که از آسمون یهویی نمی افته جلوی پای آدم
    به هیشکی ام از روز اول پست مدیرعاملی نمیدن
    خواهر عزیز، من کی گفتم دنبال مدیر عاملیم داشتن یه کار مرتبط با رشتم سقف مطالبه منه اگه پیدا میشد درآمدش اینقدر بود که بشه باش یه زندگیو چرخوند. شما از دید یه پسر به قضیه نگاه کن که میخواد یه زندگی را اداره کنه نه از دید یه دختر که فقط استقلال مالی خودش براش مهمه و با زیر یه تومنم راضی میشه.
    ویرایش توسط Mohammad313 : 04-23-2016 در ساعت 03:06 PM

27. کاربران زیر از Mohammad313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

شما چقدر قشنگ صحبت میکنید واقعا ممنون چاره چیه مملکت ما هم اینجوریه دیگه باید برم دنبال کار غیر مرتبط اینطوری نمیشه. خیلیا مثل من هستن الان تو هر خونه ای یه درس خونده بیکار پیدا میشه.
    ممنون لطف دارید

اووووووووووو انقدر ازین درس خونده های بیکار دورو ورم سراغ دارم .

یکیشون بعد هفت سال که از ازدواجش گذشت و هم درحال تحصیل بود هم سربازی هم بچه بالاخره بعد چندجا کار کردن و عوض کردن شغل الان یجا مشغول شده به کار با حقوق عالی .

شما هم با پشتوانه ای که داری خیلی میتونی تو زندگی جلو بیفتی به امید خدا .

29. 2 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19503
    تشکـر
    48
    میزان امتیاز
    9

خواهر عزیز، من کی گفتم دنبال مدیر عاملیم داشتن یه کار مرتبط با رشتم سقف مطالبه منه اگه پیدا میشد درآمدش اینقدر بود که بشه باش یه زندگیو چرخوند. شما از دید یه پسر به قضیه نگاه کن که میخواد یه زندگی را اداره کنه نه از دید یه دختر که فقط استقلال مالی خودش براش مهمه و با زیر یه تومنم راضی میشه.
    یکیو میشناختم که عین تو میگفت من با حقوق زیر x تومن نمیرم سر کار
    دنبال کار با حقوق x می گشت مثلا بهش می گفتن 1 تومن میگفت نه من شغل 3 تومنی میخوام
    بعد از 3 سال دیدمش همچنان منتظر بود کار پیدا کنه
    در حالی که اگه همون کار 1 تومنی رو رفته بود هم 3 * 12 میلیون تومن پول درآورده بود هم سه سال سابقه کار داشت

31. کاربران زیر از دختر شاد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    میزان امتیاز
    11

یکیو میشناختم که عین تو میگفت من با حقوق زیر x تومن نمیرم سر کار
    دنبال کار با حقوق x می گشت مثلا بهش می گفتن 1 تومن میگفت نه من شغل 3 تومنی میخوام
    بعد از 3 سال دیدمش همچنان منتظر بود کار پیدا کنه
    در حالی که اگه همون کار 1 تومنی رو رفته بود هم 3 * 12 میلیون تومن پول درآورده بود هم سه سال سابقه کار داشت
    ببین من رفتم تو یه شرکت مهندسی گفت چقد سابقه داری گفتم نه ماه گفت من ماهی هفتصد بهت میدم چون سابقت کمه این در حالی بود که سرایدار مجتمع ما که یه جوون افغانی هست ماهی یک و صد میگیره. در ضمن این که شما میگی به سن طرف هم بستگی داره. چند سالش بود؟ از طرفی سابقه کار داریم تا سابقه کار سه سال سابقه کار توی یه کار مرتبط به اندازه ده سال سابقه کار مثلا توی یه بوتیک ارزش داره.
    ویرایش توسط Mohammad313 : 04-23-2016 در ساعت 03:59 PM

33. کاربران زیر از Mohammad313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19503
    تشکـر
    48
    میزان امتیاز
    9

ببین من رفتم تو یه شرکت مهندسی گفت چقد سابقه داری گفتم نه ماه گفت من ماهی هفتصد بهت میدم چون سابقت کمه این در حالی بود که سرایدار مجتمع ما که یه جوون افغانی هست ماهی یک و صد میگیره. در ضمن این که شما میگی به سن طرف هم بستگی داره. چند سالش بود؟ از طرفی سابقه کار داریم تا سابقه کار سه سال سابقه کار توی یه کار مرتبط به اندازه ده سال سابقه کار مثلا توی یه بوتیک ارزش داره.
    خب کی گفته بری تو بوتیک کار کنی؟
    برو تو همون شرکت مهندسی کار کن
    ضمنا سرایدار شما چقده کم میگیره سرایدار ما خیلی درآمدش بیشتر از این حرفاست

35. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    میزان امتیاز
    11

خب کی گفته بری تو بوتیک کار کنی؟
    برو تو همون شرکت مهندسی کار کن
    ضمنا سرایدار شما چقده کم میگیره سرایدار ما خیلی درآمدش بیشتر از این حرفاست
    انشاا... همیشه شاد باشی دختر شاد
    نمیدونم مجردی یا متاهل ولی مطمینم اگه مجرد باشی و خواستگارت یه تومن حقوق داشته باشه عمرا بش جواب مثبت بدی تازه اگه بحث اجاره و... نداشته باشی
    ویرایش توسط Mohammad313 : 04-23-2016 در ساعت 04:44 PM

36. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19503
    تشکـر
    48
    میزان امتیاز
    9

انشاا... همیشه شاد باشی دختر شاد
    نمیدونم مجردی یا متاهل ولی مطمینم اگه مجرد باشی و خواستگارت یه تومن حقوق داشته باشه عمرا بش جواب مثبت بدی تازه اگه بحث اجاره و... نداشته باشی
    خب معلومه که جواب مثبت نمیدم
    مگه من خودم حقوقم یه تومنه که به پسر حقوق یه تومنی جواب مثبت بدم؟
    ولی چه ربطی داره؟
    مگه کسی گفته بیای خواستگاری من؟
    لقمه اندازه دهن خودت بردار برادر من

37. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    میزان امتیاز
    11

حالا چرا توهم زدی یکدفعه؟ از کجای حرف من یه همچین برداشتی کردی؟؟
    آخرالزّمان که میگن همینه ها.

38. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    میزان امتیاز
    11

ولی چه ربطی داره؟
    حالا چرا توهم زدی یکدفعه؟؟؟ از کجای حرف من یه همچین برداشتی کردی؟؟؟ آخرالزّمان که میگن همینه ها.
    ربطش به اینه که وقتی نگاه خودت این شکلیه برای دیگران تعیین تکلیف نکنی.

39. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15635
    تشکـر
    61
    تشکر شده 283 بار در 121 پست
    میزان امتیاز
    9

زیاد بحث نکنید با کسایی که منطق حرفتون رو نمیفهمند
    هر کسی نسبت به معلومات و تحصیلاتی که کرده یه منطقی داره حالا درست یا غلط
    میبینید حرف شما رو قبول نمیکنند و نمیفهمند شمارو زیاد بحث نکنید چون اخرش شما رو هم طلب کار میکنند

دقیق نمیدونم شما تو چه رشته ای تحصیلات دارید و ایا تو تحصیلاتی که کردین برای خودتون تخصصی داشتین یا نه
    یعنی بعد یه مدت برای خودتون یه تخصصی ایجاد میکردین و بیشتر و دقیق تر اون مبحث رو دنبال میکردید
    اغلب جاها به خاطر این سابقه کار میخوان که طرف تخصصش رو داشته باشه

حالا نسبت شرایط مالی خوبیکه دارید میتونید به جای استخدام شدن به فکر استخدام کردن باشید
    یعنی خودتون تنها یا با کسایی که میشناسید و تواییش رو دارند یه کاری مرتبط با رشتتون راه بندازید
    و یا با یه سرمایه کوچیک تو رشته خودتون یه کاری بکنید تا وقتی که یه جا استخدام بشید اون موقع دیگه تخصص لازم رو پیدا کردین
    بسته به نوع فکرتون داره. به امید فردای بهتر

40. 2 کاربران زیر از khoshans بابت این پست مفید تشکر کرده اند

41. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

اگه خانوادت اینقدر دارن که ماهی 3 تومن بدهند ، خو شاید بتونن یک سرمایه بهت بدهند خودت باهاش یک کار کوچک راه بندازی...ادم برا خودش کار کنه خیلی بهتر اینکه به این اون بله بگه...

خب اگر نگران غرورت هستی وقتی دست وبالت باز شد دوبرار سرمایه که گرفتی برگردون بده بهشون .

حالا طرف های ما میگن تا ازدواج نکنی صاحب کار و خونه وزندگی نمیشی.ازدواج کنی انگیزت دوباره میشه.

42. 2 کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

43. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
    اگه خانوادت اینقدر دارن که ماهی 3 تومن بدهند ، خو شاید بتونن یک سرمایه بهت بدهند خودت باهاش یک کار کوچک راه بندازی...ادم برا خودش کار کنه خیلی بهتر اینکه به این اون بله بگه...

خب اگر نگران غرورت هستی وقتی دست وبالت باز شد دوبرار سرمایه که گرفتی برگردون بده بهشون .

حالا طرف های ما میگن تا ازدواج نکنی صاحب کار و خونه وزندگی نمیشی.ازدواج کنی انگیزت دوباره میشه.
    نهایت سرمایه ای که بتونیم برا یه کار جمع کنیم صد و پنجاه تومنه اولا پول زیادی نیست بنظرم بعدشم خیلی فکر کردم که چه کاری شروع کنم تو این اوضاع آشفته بازار اقتصاد به نتیجه مشخصی نرسیدم خیلیا را میشناسم مثلا مجتمع های بین راهی زدن ورشکست شدن اونم نه با این چندرغازها از این دست کارها اگه اتفاق بدی نیفته تا بیاد پولت برگرده چند سال طول میکشه یا مثلا ساخت و ساز بااین پول نمیشه همچین کاری کرد مگر اینکه با کسی شریک بشم نمیدونم والا. رشتم هم عمران هست.
    ویرایش توسط Mohammad313 : 04-23-2016 در ساعت 05:28 PM

44. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19503
    تشکـر
    48
    میزان امتیاز
    9

آخرالزّمان که میگن همینه ها.
    از کل حرفام هرجاشو خوشت اومده برداشتی کپی کردی؟
    اگه مردی کل حرفامو نقل قول کن و جواب بده.
    مجددا تکرار می کنم
    "لقمه اندازه دهن خودت بردار برادر من"

45. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    میزان امتیاز
    11

از کل حرفام هرجاشو خوشت اومده برداشتی کپی کردی؟
    اگه مردی کل حرفامو نقل قول کن و جواب بده.
    مجددا تکرار می کنم
    "لقمه اندازه دهن خودت بردار برادر من"

استغفر الله. یخورده به این حرفت فکر کنی خودت خندت میگیره آخه من از چی باید.... لا اله الا الله. از طرز حرف زدنت فکر کنم باید زیر بیست باشی برو. واقعا شاد میزنی دختر شاد.

46. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19503
    تشکـر
    48
    میزان امتیاز
    9

حالا چرا توهم زدی یکدفعه؟؟؟ از کجای حرف من یه همچین برداشتی کردی؟؟؟ آخرالزّمان که میگن همینه ها.
    ربطش به اینه که وقتی نگاه خودت این شکلیه برای دیگران تعیین تکلیف نکنی.
    ضمنا اگه گفتم نه همچین کسی رو قبول نمی کنم دلیلش فقط بخاطر یک میلیون و سه میلیون و یک قرون دوزار نبود
    فقط و فقط بخاطر اینکه آدمی هستی که بیکار و بیعار میچرخه و نشسته واسه خودش رو پول پدرمادرش چرتکه میندازه بود
    یعنی اون کارگر افغانی که کار می کنه و پول زحمتشو میگیره شرف داره به پسری که صاف صاف میچرخه و از مامان باباش پول میگیره تا یه روزی کار آنچنانی گیرش بیاد

47. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    میزان امتیاز
    11

ضمنا اگه گفتم نه همچین کسی رو قبول نمی کنم دلیلش فقط بخاطر یک میلیون و سه میلیون و یک قرون دوزار نبود
    فقط و فقط بخاطر اینکه آدمی هستی که بیکار و بیعار میچرخه و نشسته واسه خودش رو پول پدرمادرش چرتکه میندازه بود
    یعنی اون کارگر افغانی که کار می کنه و پول زحمتشو میگیره شرف داره به پسری که صاف صاف میچرخه و از مامان باباش پول میگیره تا یه روزی کار آنچنانی گیرش بیاد
    از اون جمله که گفتی معلومه که قبول نمیکنم مگه من خودم یه تومن میگیرم کاملا واضح بود که حرفت سر یقرون دوزار نبود. در ضمن اگه نمیتونی ادب داشته باشی و خانوادت بهت یاد ندادن طرز صحبت کردنو اصلا مجبور نیستی تو تاپیک من نظر بگذاری به اندازه کافی باهات دهن به دهن شدم بیشتر از این شخصیتم اجازه نمیده.

48. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19503
    تشکـر
    48
    میزان امتیاز
    9

از اون جمله که گفتی معلومه که قبول نمیکنم مگه من خودم یه تومن میگیرم کاملا واضح بود که حرفت سر یقرون دوزار نبود. در ضمن اگه نمیتونی ادب داشته باشی و خانوادت بهت یاد ندادن طرز صحبت کردنو اصلا مجبور نیستی تو تاپیک من نظر بگذاری به اندازه کافی باهات دهن به دهن شدم بیشتر از این شخصیتم اجازه نمیده.

اونی خانوادش بهش ادب یاد ندادن تویی که برمیداری نصف حرف مردمو نقل قول میکنی و جواب میدی و توهم میزنی

49. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    میزان امتیاز
    11

اونی خانوادش بهش ادب یاد ندادن تویی که برمیداری نصف حرف مردمو نقل قول میکنی و جواب میدی و توهم میزنی
    کاملشو خودت بگذار تا دیگران قضاوت کنن کی توهم زده خانم مودب

50. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

نهایت سرمایه ای که بتونیم برا یه کار جمع کنیم صد و پنجاه تومنه اولا پول زیادی نیست بنظرم بعدشم خیلی فکر کردم که چه کاری شروع کنم تو این اوضاع آشفته بازار اقتصاد به نتیجه مشخصی نرسیدم خیلیا را میشناسم مثلا مجتمع های بین راهی زدن ورشکست شدن اونم نه با این چندرغازها از این دست کارها اگه اتفاق بدی نیفته تا بیاد پولت برگرده چند سال طول میکشه یا مثلا ساخت و ساز بااین پول نمیشه همچین کاری کرد مگر اینکه با کسی شریک بشم نمیدونم والا. رشتم هم عمران هست.
    خب اره صرفا بخواهی رشته خودت سرمایه گذاری کنی با اینکه اطلاع دقیق ندارم ولی فکر کنم کم باشه ولی با این پول میشه کارهای انجام داد که خیلی هم سود داره.

ان شاءالله که کار دل پسندت هست پیدا می کنی موفق باشی.

51. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

52. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    میزان امتیاز
    11

53. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
    خب اره صرفا بخواهی رشته خودت سرمایه گذاری کنی با اینکه اطلاع دقیق ندارم ولی فکر کنم کم باشه ولی با این پول میشه کارهای انجام داد که خیلی هم سود داره.

ان شاءالله که کار دل پسندت هست پیدا می کنی موفق باشی.
    ممنون

54. کاربران زیر از Mohammad313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

55. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19503
    تشکـر
    48
    میزان امتیاز
    9

کاملشو که من گفتم
    تو که نقل قول می کنی باید کامل نقل قول کنی که نه خودت توهم بزنی نه بقیه

56. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    میزان امتیاز
    11

کاملشو که من گفتم
    تو که نقل قول می کنی باید کامل نقل قول کنی که نه خودت توهم بزنی نه بقیه
    اگه آدم منصفی هستی برو یه دور با دقت بحث ها را بخون تا بفهمی کجا سوتی دادی. الان با این حرفت به بقیه هم توهین کردی بجز خودت هیچکس توهم نزده. برو دوباره بخون

57. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19503
    تشکـر
    48
    میزان امتیاز
    9

باشه
    اینم کاملش
    تا همه قضاوت کنن کی توهم زده
    شما تو کامنت قیلی پرسیدی خودت اگه خواستگاری که حقوقش یک تومنه بیاد برات جواب مثبت میدی؟
    منم گفتم :

خب معلومه که جواب مثبت نمیدم
    مگه من خودم حقوقم یه تومنه که به پسر حقوق یه تومنی جواب مثبت بدم؟
    ولی چه ربطی داره؟
    لقمه اندازه دهن خودت بردار برادر من

میبینی که من چی نوشتم
    نوشتم نیازی نیست وقتی حقوقت 1 تومنه بری خواستگاری دختری که حقوقش بالاتره و ردت می کنه.
    لقمه اندازه دهنت بردارد که جواب رد نشنوی.
    همین.
    این دیگه کجاش به توهم و آخرالزمان و غیره و غیره ربط داشت که اونطوری حرف منو بریده بریده نقل قول کردی؟

این چیزیه که تو نقل قول کردی:

"مگه کسی گفته بیای خواستگاری من؟

آخرالزّمان که میگن همینه ها."

میبینی که توی حرف من این شکلک " " مربوط به جمله ی "لقمه اندازه دهنت بردار برادر من" بود ولی شما از اونجایی که خانوادت خییییلی ادب یادت دادن برداشتی گذاشتی کنار جمله ی قبلی من که برداشت خودتو بکنی.
    نخیر
    خواننده های این سایت همه عقل دارن و نمیتونی اینجوری واقعیت ها رو تحریف کنی و توهم بزنی
    حالا قضاوت با خواننده هاست که ببینن کی توهم زده

58. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27687
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

اعتقادم به شخصه اینه ک مرد تا ازدواج نکنه صاحب زندگی نمیشه و نمیتونه پولی رو پسنداز کنه .ازدواج کن خدا هم کمکت میکنه

59. کاربران زیر از آزی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

60. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    میزان امتیاز
    11

خطاب به دختر شاد یادم رفت نقل قولت کنم جوابم رو بخون
    ببین تو قبل از این حرفها گفتی یکیو میشناسم که با یه تومن قبول نمیکرد بره کار کنه اگه میرفت چه و چه و اونو با من مقایسه کردی گفتی یکیو میشناسم مثل تو معنی حرفت این بود که من دارم برای کار کردن مثل اونطرف ناز میکنم منم گفتم این حرف تو به سن اونطرف هم بستگی داره و پیرو این حرف گفتم اگه کسی با این حقوق بیاد خواستگاری خودت قطعا ردش میکنی منظورم این بود که نباید منو با اون مثالت مقایسه میکردی شرایط من فرق داره بعد تو برگشتی حرف بالا را زدی که کی گفته بیای خواستگاری من؟ حالا خودت قضاوت کن واقعا این حرفت چه ربطی به بحث داشت. امیدوارم متوجه شده باشی
    ویرایش توسط Mohammad313 : 04-23-2016 در ساعت 06:34 PM

61. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    میزان امتیاز
    11

باشه
    اینم کاملش
    تا همه قضاوت کنن کی توهم زده
    شما تو کامنت قیلی پرسیدی خودت اگه خواستگاری که حقوقش یک تومنه بیاد برات جواب مثبت میدی؟
    منم گفتم :

میبینی که من چی نوشتم
    نوشتم نیازی نیست وقتی حقوقت 1 تومنه بری خواستگاری دختری که حقوقش بالاتره و ردت می کنه.
    لقمه اندازه دهنت بردارد که جواب رد نشنوی
    من کی گفتم حقوق من یه تومنه؟
    کی گفتم میخوام برم خواستگاری دختری که حقوقش از من بیشتره که اینطوری جواب میدی؟
    گفتم تو که منو با اون یارو مقایسه میکنی اگه کسی برا خودت بیاد ردش میکنی کی از خودم حرف زدم که تو به خودت گرفتی؟
    جواب بالا هم برا تو نوشتم یادم رفت نقل قولت کنم بخونی.

62. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

وای چه بحث شیرینی ...

اقا هرکدوم عروسیتونه نامردین منو دعوت نکنید .

هر جای دنیا که باشه میام .

فقط تاریخش بعد از کنکور باشه .

تاپیک هارو بعدا میخونم .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

63. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

بچه ها واقعا ارزش نداره ها بس کنید فکر کنم هرکدومتون اشتباه برداشت کردید حرف های همو
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

64. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    بچه ها واقعا ارزش نداره ها بس کنید فکر کنم هرکدومتون اشتباه برداشت کردید حرف های همو
    پریماه خانم دوست نداشتم بحث به اینجا بکشه ولی همین‌قدر بگم که با توضیحاتی که دادم اگه من اشتباهی کرده بودم اینقدر جرات داشتم که معذرت خواهی کنم و بحث را کش ندم و به کسی توهین نکنم.

65. کاربران زیر از Mohammad313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

66. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

پریماه خانم دوست نداشتم بحث به اینجا بکشه ولی همین‌قدر بگم که با توضیحاتی که دادم اگه من اشتباهی کرده بودم اینقدر جرات داشتم که معذرت خواهی کنم و بحث را کش ندم و به کسی توهین نکنم.
    وای من فکر کردم بحث شیرینی ازدواجه

نمیدونستم بحث شیرین دعواست .

پری راست میگه بسه دیگه .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

67. 2 کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

68. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 283 بار در 205 پست
    میزان امتیاز
    9

آقا محمد شما چند سال دارین و رشته تحصیلیتون چیه؟

من نظرم یکم مخالف نظرات بقیه هست. شما گفتی که به نظرم وقت ازدواجم رسیده چون درس تموم شده سربازی هم رفتم. یعنی به نظر شما چون نوبت ازدواج رسیده می خواهید ازدواج کنید؟

راستش ازدواج در شرایط شما بیشتر تو زوج هایی دیده میشه که عاشق و معشوقن و دیگه طاقت جدایی از هم ندارن و میخوان فوری ازدواج کنن و بهم برسن. که من از صحبت های شما فهمیدم که همچین شخصی هم وجود نداره.

بنظر من پسری که با هیچ دختری رابطه نداره و نمیترسه که یه موقع از دستش بده نباید کار پیدا نکرده ازدواج کنه. البته انگار شما هم کاملا این موضوع رو میدونید. و یکم خجالت آوره که به خواستگاری یه دختر برید و بگید الان کار ندارم. مگر در شرایطی که دختر و پسر دوست باشند و خانواده هدبه خاطر عشق این دوتا موافقت کنن.

69. کاربران زیر از shahriar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

70. بالا | پست 46

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20605
    تشکـر
    132
    تشکر شده 251 بار در 163 پست
    میزان امتیاز
    9

آقا محمد بهتون حق میدم که روی شغلی در شان و شخصیت باشه اهمیت میدین.....خیلیم خوبه که فکرتون اینجوریه این یعنی بالاخره به اونجایی میخوتین میرسین....ولی بنظر من تو مسیر رسیدن به هدف شاید قرار باشه بعضی چیارو تحمل کنین...در مورد خواستگاری هم کاملا بستگی به خانواده طرف داره....ولی همینکه ببینن طرف انگیره کار رو در خودش داره راضی میشن....دیگه الان همه از اوضاع کاروبار باخبرن دیگه چجوریه....این شرایطم که فقط مختص شما نیست......ولی خب یه انگیزه میخوان....اینکه مثلا بگین من قصد دارم فلان کار کنم....فلان برنامه ریزی رو دارم....نگاه خوشبینانه شما رو ببینن خیلی موثر هست .... اراده کنین ایشالا درست میشه

71. کاربران زیر از delaram1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

72. بالا | پست 47

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20605
    تشکـر
    132
    میزان امتیاز
    9

آقا محمد بهتون حق میدم که روی شغلی در شان و شخصیت باشه اهمیت میدین.....خیلیم خوبه که فکرتون اینجوریه این یعنی بالاخره به اونجایی میخواین میرسین....ولی بنظر من تو مسیر رسیدن به هدف شاید قرار باشه بعضی چیارو تحمل کنین...در مورد خواستگاری هم کاملا بستگی به خانواده طرف داره....ولی همینکه ببینن طرف انگیره کار رو در خودش داره راضی میشن....دیگه الان همه از اوضاع کاروبار باخبرن دیگه چجوریه....این شرایطم که فقط مختص شما نیست......ولی خب یه انگیزه میخوان....اینکه مثلا بگین من قصد دارم فلان کار کنم....فلان برنامه ریزی رو دارم....نگاه خوشبینانه شما رو ببینن خیلی موثر هست .... اراده کنین ایشالا درست میشه

73. کاربران زیر از delaram1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

74. بالا | پست 48

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar نمایش پست ها
    آقا محمد شما چند سال دارین و رشته تحصیلیتون چیه؟

من نظرم یکم مخالف نظرات بقیه هست. شما گفتی که به نظرم وقت ازدواجم رسیده چون درس تموم شده سربازی هم رفتم. یعنی به نظر شما چون نوبت ازدواج رسیده می خواهید ازدواج کنید؟

راستش ازدواج در شرایط شما بیشتر تو زوج هایی دیده میشه که عاشق و معشوقن و دیگه طاقت جدایی از هم ندارن و میخوان فوری ازدواج کنن و بهم برسن. که من از صحبت های شما فهمیدم که همچین شخصی هم وجود نداره.

بنظر من پسری که با هیچ دختری رابطه نداره و نمیترسه که یه موقع از دستش بده نباید کار پیدا نکرده ازدواج کنه. البته انگار شما هم کاملا این موضوع رو میدونید. و یکم خجالت آوره که به خواستگاری یه دختر برید و بگید الان کار ندارم. مگر در شرایطی که دختر و پسر دوست باشند و خانواده هدبه خاطر عشق این دوتا موافقت کنن.
    نه برادر خبری از دوستی و عشق و عاشقی نیست.27، عمران
    ویرایش توسط Mohammad313 : 04-23-2016 در ساعت 08:24 PM

75. بالا | پست 49

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط delaram1 نمایش پست ها
    آقا محمد بهتون حق میدم که روی شغلی در شان و شخصیت باشه اهمیت میدین.....خیلیم خوبه که فکرتون اینجوریه این یعنی بالاخره به اونجایی میخواین میرسین....ولی بنظر من تو مسیر رسیدن به هدف شاید قرار باشه بعضی چیارو تحمل کنین...در مورد خواستگاری هم کاملا بستگی به خانواده طرف داره....ولی همینکه ببینن طرف انگیره کار رو در خودش داره راضی میشن....دیگه الان همه از اوضاع کاروبار باخبرن دیگه چجوریه....این شرایطم که فقط مختص شما نیست......ولی خب یه انگیزه میخوان....اینکه مثلا بگین من قصد دارم فلان کار کنم....فلان برنامه ریزی رو دارم....نگاه خوشبینانه شما رو ببینن خیلی موثر هست .... اراده کنین ایشالا درست میشه
    خانم دلارام ممنون از توجهتون، من مشکلم این نیست که طرف مقابلم قبول میکنه یا نه درست نیست آدم از خودش تعریف کنه ولی توی سوال گفتم با توجه به موقعیت اجتماعی خانوادم (منظورم مالی نیست) بعید میدونم کسی جواب رد بده، مشکل من درگیری خودم با افکار خودمه که درسته با این وضعیت بیکاریم اقدام کنم یا نه که به این نتیجه رسیدم تا کار پیدا نکردم فعلا اقدام نکنم الان هم بیکار ننشستم و با چند جا مذاکره چند جانبه کردم برا کار.

76. بالا | پست 50

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20605
    تشکـر
    132
    میزان امتیاز
    9

خانم دلارام ممنون از توجهتون، من مشکلم این نیست که طرف مقابلم قبول میکنه یا نه درست نیست آدم از خودش تعریف کنه ولی توی سوال گفتم با توجه به موقعیت اجتماعی خانوادم (منظورم مالی نیست) بعید میدونم کسی جواب رد بده، مشکل من درگیری خودم با افکار خودمه که درسته با این وضعیت بیکاریم اقدام کنم یا نه که به این نتیجه رسیدم تا کار پیدا نکردم فعلا اقدام نکنم الان هم بیکار ننشستم و با چند جا مذاکره چند جانبه کردم برا کار.
    خواهش میکنم......شما مسلما به خودتون اعتماد دارین.....کار کردن رو دوس دارین و دنبالش هستین....این دیگه دغدغه فکری نداره بنظرم....من دیدم خیلیا با همین شرایط جلو رفتن...یعنی میخوام بگم کار اشتباهی نیست ازونجایی اشتباه میشه که ادم پا پیش بذاره ولی به حرفاش عمل نکنه....که با توجه به روحیتون که الانم اینقدر پیگیرین مطمئنا میتونین به تعهداتتون عمل کنین.....اقدام کردن اشکالی نداره بنظرم...ولی بعدش مهمه که آدم بتونه خودشو نشون بده....موفق باشین

77. کاربران زیر از delaram1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)