صفحه 2 از 2 12
نمایش نتایج: از 51 به 54 از 54

موضوع: تصمیم به ازدواج

3336
  1. بالا | پست 51

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    تشکر شده 2,159 بار در 1,087 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : بازم بحث شیرین ازدواج

دوستان به شخصه آدمی هستم که دوست ندارم کسی از من دلخور باشه قطعا اگه بحثی با دختر شاد پیش اومد از روی برداشت اشتباه بوده نمیخوام بگم کی برداشت اشتباه کرده و مقصر پیدا کنیم ولی معتقدم هر چی بوده عمدی در کار نبوده نه من ایشون را میشناسم نه ایشون منو میشناسه اینجا هم مجازیه فقط خواستم در حضور جمع بگم دوست ندارم کسی از من ناراحت باشه و معذرت میخوام بخاطر بوجود اومدن این فضا.

2. بالا | پست 52

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    تشکر شده 2,242 بار در 1,070 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad. نمایش پست ها
    سلام، یه مشکل دارم میخواستم با شما مشورت کنم.
    موضوع اینه که من احساس میکنم از هر نظر نیاز دارم که ازدواج کنم. درسم تموم شده، سربازی هم تموم شده مشکل اساسی اینه که بیکارم. من اعتقاد شخصیم اینه که کسی که کار نداره غلط میکنه بره خواستگاری فکر میکنم یجور توهین هم بخود آدمه هم به دختر مردم. از طرفیبه هیچ وجه دوست ندارم دستم تو جیب بابام باشه. خانوادم میگن تو ازدواج کن ما ساپورتت میکنیم تا کارت درست بشه میگن ماهی سه تومن بهت میدیم تا کار پیدا کنی تازه کارم که پیدا کردی باز حمایتت میکنیم میگن الان که بخوای تصمیم بگیری تا به ازدواج ختم بشه زمان میبره تو هم به این زمان نیاز داری برای رفت و آمد و آشنایی، ولی بعد از کار دیگه فرصت نمیکنی با دختره مردم رفت و آمد کنی. ماشین هم برات میخریم. ولی خونه اگه بخوام بخرم دو سه سال طول میکشه اونم به اینصورت که خودم چهل تومن گذاشتم بانک مسکن تا یه وام هشتاد تومانی بگیرم اگه همسر آیندم هم همین کارو بکنه میتونیم به یه خونه بخریم نصف نصف. خانوادم هم جایگاه اجتماعی بالایی دارن و میدونم که بعیده کسی جواب رد بده تیپم هم خوبه. فقط مشکل همین بیکاری هست و اعتقادی که دارم خودم اگه دختر بودم با آدم بیکار ازدواج نمیکردم از اساس با این کار مخالفم ولی خانوادم یه چیز دیگه میگن. گیج شدم. نظر شما چیه؟
    درکتون میکنم واقعا حسه بدیه منکه دخترم روم نمیشه برم از بابام پول بگیرم و میخوام یه کار خوب و در شانم پیدا کنم چه برسه به شما که پسری
    من به شخصه اگر پسر بودم تا کار خوب پیدا نمیکردم خواستگاری نمیرفتم چون دوست نداشتم
    همون اول کاری منو ببینن که وابسته ی خانوادمم و به اشتباه فکر کنن بی عرضه ام ، هم غرورم جریحه دار میشد هم قدرتم زیر سوال میرفت

3. کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 53

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    تشکر شده 2,159 بار در 1,087 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط misseli vrn نمایش پست ها
    درکتون میکنم واقعا حسه بدیه منکه دخترم روم نمیشه برم از بابام پول بگیرم و میخوام یه کار خوب و در شانم پیدا کنم چه برسه به شما که پسری
    من به شخصه اگر پسر بودم تا کار خوب پیدا نمیکردم خواستگاری نمیرفتم چون دوست نداشتم
    همون اول کاری منو ببینن که وابسته ی خانوادمم و به اشتباه فکر کنن بی عرضه ام ، هم غرورم جریحه دار میشد هم قدرتم زیر سوال میرفت
    البته الان هم هیچ وقت یادم نمیاد که خودم از خانواده طلب پول کرده باشم همیشه خودشون یه مبلغی بحسابم میریزن.

5. کاربران زیر از Mohammad313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 54

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    تشکر شده 2,242 بار در 1,070 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad. نمایش پست ها
    البته الان هم هیچ وقت یادم نمیاد که خودم از خانواده طلب پول کرده باشم همیشه خودشون یه مبلغی بحسابم میریزن.
    منم همین طور اما توی اصل مطلب فرقی نمیکنه به قول معروف در مثل جای مناقشه نیست
    باید بگم من تنها نظره شخصی گفتم میتونه درست باشه میتونه هم نباشه

7. کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 2 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)