مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: ببخش و ارام باش

1. Top | #1

دلنوشته کاربر
    مشکل ما در فهم زندگیست ...لذت بردن را یادمان ندادند
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.58
    تشکـر
    175
    تشکر شده 372 بار در 204 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sepasgozar

Post ببخش و ارام باش

خشم مانند این است که زهر بنوشی و منتظر هلاک شدن دشمن باشی

*نلسون ماندلا*

مراحل بخشش:

1.خشم و رنجش خود را شناسایی کنید.

2.صدمه و دردی را که ایجاد کرده تصدیق کنید.

3.به ترسها و عدم اعتماد بنفسی که در شما ایجاد کرده اعتراف کنید.

4.هرقسمتی که خود مسبب ان بوده اید یا باعث شدید که ادامه پیدا کند شناسایی کنید.

5.انچه را که میخواستید و بدست نیاوردید مشخص کنید و خود را بجای طرف مقابل بذارید و سعی کنید احساس او را در ان لحظه که ان کار را انجام داد درک کنید و ببینید چه نیازهایی

در او موجب شد همچچین عملی از وی سر بزند.

6.رها کنید و ان شخص را ببخشید.
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست content_odinochestvo__econet_ru.jpg   gal5823.jpg   15013155412.jpg  
    ویرایش توسط hamideh banoo : 01-18-2018 در ساعت 09:34 AM
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.
    جوری عاشقتم که

انگار دنیا فقط همین یه مرد رو داره

2. 2 کاربران زیر از hamideh banoo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #2

دلنوشته کاربر
    تمرکز کن رو کاری که دوست داری
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.09
    تشکـر
    127
    تشکر شده 157 بار در 115 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal

پاسخ : ببخش و ارام باش

با عرض ادب و احترام خدمت شما ،من یه مشکلی دارم .
    من تايپيک شما رو خوندم .

دوست دارم یه مورد که مرتبط هست با این تايپيک رو در میان بگذارم .
    من راستش تو کل این دنیا هر کی بهم بدی ای کرده سعی کردم جوابش رو با خوبی بدم و ببخشمش.

ولی یه موردی هست

چیکار کنیم وقتی ارزشمند ترین چیزی یه شخص که میتونه به بقیه بده در کمال بی احترامی توسط شخصی نابود بشه و خود شخص مقابل هم خود خواسته این عمل رو مرتکب بشه و بدونه کار اشتباهي کرده ولی اصلا عذر خواهی نکنه .
    من یه بار به شخصی این محبت رو کردم و این کار رو باهام کرد و کل وجودم رو تحت تاثیر گذاشت و حتی عذر خواهی هم نکرد هر چند منتظر عذر خواهی بودم ،چون مهم ترین ارزش یه شخص رو زیر پا له کرد .

بعده اون وقت دیگه نخواستم ببینمش و هر چقدر میخوام ببخشمش میگم بخشیدم ولی دلم واقعا پره از این موضوع و سنگینی زیادی میکنه .

شرایط رو هم در نظر گرفتم ،دلیلی برای زیر پا گذاشتن این ارزش نبود و واقعا گله مندم و ناراحت از دستش .

ولی با این حال دوست دارم هر چند بهم بدی بشه به پای این بگذارم که یه لحظه یا لحظاتی نسنجیده رفتار کردن و ببخشم ،ولی هضم این مطلب برام سخته ،چون چند بار و کاملا از رو اراده طرف این عمل انجام گرفته .

4. Top | #3

دلنوشته کاربر
    مشکل ما در فهم زندگیست ...لذت بردن را یادمان ندادند
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.58
    تشکـر
    175
    تشکر شده 372 بار در 204 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sepasgozar

پاسخ : ببخش و ارام باش

نقل قول نوشته اصلی توسط ss75 نمایش پست ها
    با عرض ادب و احترام خدمت شما ،من یه مشکلی دارم .
    من تايپيک شما رو خوندم .

دوست دارم یه مورد که مرتبط هست با این تايپيک رو در میان بگذارم .
    من راستش تو کل این دنیا هر کی بهم بدی ای کرده سعی کردم جوابش رو با خوبی بدم و ببخشمش.

ولی یه موردی هست

چیکار کنیم وقتی ارزشمند ترین چیزی یه شخص که میتونه به بقیه بده در کمال بی احترامی توسط شخصی نابود بشه و خود شخص مقابل هم خود خواسته این عمل رو مرتکب بشه و بدونه کار اشتباهي کرده ولی اصلا عذر خواهی نکنه .
    من یه بار به شخصی این محبت رو کردم و این کار رو باهام کرد و کل وجودم رو تحت تاثیر گذاشت و حتی عذر خواهی هم نکرد هر چند منتظر عذر خواهی بودم ،چون مهم ترین ارزش یه شخص رو زیر پا له کرد .

بعده اون وقت دیگه نخواستم ببینمش و هر چقدر میخوام ببخشمش میگم بخشیدم ولی دلم واقعا پره از این موضوع و سنگینی زیادی میکنه .

شرایط رو هم در نظر گرفتم ،دلیلی برای زیر پا گذاشتن این ارزش نبود و واقعا گله مندم و ناراحت از دستش .

ولی با این حال دوست دارم هر چند بهم بدی بشه به پای این بگذارم که یه لحظه یا لحظاتی نسنجیده رفتار کردن و ببخشم ،ولی هضم این مطلب برام سخته ،چون چند بار و کاملا از رو اراده طرف این عمل انجام گرفته .

من خودم کینه ی ادما رو زیاد بدل میگیرم این مطالبی که تو سایت میذارم سعی میکنم اول خودم بهش عمل کنم و اول خودمو مورد خطاب قرار میدم.

بشخصه ادم خیلی حساسیم برا همین زودبزود ناراحت میشم از اطرافیانم برای اینکه اذیت نشم و فراموش کنم همیشه سعی میکنم منطقی فکر کنم و ببینم کجا خودم مقصر بودم که اون حرف زده شد از سمت اون شخص.اینجوری هم دیگه اشتباه خودمو دوباره تکرار نمیکنم هم اروم میشم و طرفو میبخشم.ولی دعا کردن هم خیلی تاثیرمیذاره.سعی کن براش دعای خیر کنی اینجوری قبح کاری که کرده کم میشه و کم کم میتونی ببخشیش
    جوری عاشقتم که

انگار دنیا فقط همین یه مرد رو داره

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
ببخشيد,  ببخشید,  ببخشید عشقم,  ببخش مرا,  ببخش عروس قصه,  ببخش منو,  ببخشید به انگلیسی,  ببخش بانوی قصه,  ببخشید شما,  ببخش منو عشقم,  ببخش واسه توکاری نداره,  ببخش ولی فراموش نکن,  ببخش و فراموش کن,  ببخش و بگذر,  ببخش و رها کن,  ببخش و بگذر شهاب رمضان,  ببخش و باورم کن,  ببخش واسه تو كاري نداره,  ببخش واسه توکاری نداره اهنگ,  دانلود ببخش واسه توکاری نداره,  moshaver,  moshavere,  moshaverfa,  moshaverane100,  moshaveran,  moshaveranpub,  moshavergroup,  moshaveran 100,  moshaverin,  moshaver behzisti,  ویسا ورځپاڼه,  ویکی صدا,  ویکی پدیا,  ویدا جوان,  ویشکا آسایش,  ویتامین b12,  ویتامین دی,  ویتامین b,  ویتامین d3,  ویتامین d,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)