مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: بلاتکلیفی

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

بلاتکلیفی

باسلام،من با یکی ازهمکلاسیهای دوره ارشد دردانشگاه آشنا شدم رابطه خوبی داشتیم من ۷ سال بزرگترم وقتی به خانواده ش مطرح کرد که بیاد خواستگاری شدیدا با مخالفت خانواده وعموش روبرو شد وکلا نظرش عوض شد ولی ما تا پایان دوره ارشد باهم بودیم بعداز تموم شدن پایان نامه من دوروز بعدش کلا دیگه پیام نداد وارتباطمون قطع شد الان ۴ ماهه ولی من حدود ۳ هفته پیش بهش پیام دادم بهش گفتم براش ارزش ندارم گفت صادقانه میگم خیلی برام باارزش بودی وهستی ولی خواهش میکنم سختش نکن وخداحافظی کرد نمیدونم چکارکنم منم مثل اون بیخیالش بشم وفراموشش کنم حال روحیم خوب نیست چون واقعا ازصمیم قلب دوستش دارم واین اولین آشنایی من بایک مرد هست لطفا بهم کمک کنید
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.66
    تشکـر
    162
    تشکر شده 267 بار در 191 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : بلاتکلیفی

سلام...شما چند سال دارید؟؟ همشهری هستید با آقا؟ خب شما هم سعی کنید فراموش کنید چون همین اختلاف سن معکوس به احتمال زیاد مشکل ساز بشه

3. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

من ۳۵ سال دارم بله داخل یک شهرهستیم ولی من متولد یه شهردیگه هستم ۱۰ سال اومدم به این شهر

4. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.66
    تشکـر
    162
    سیستم عامل و مرورگر

خب نظر خانواده شما فک میکنید که چی باشه در مورد این رابطه احتمالی؟؟

5. Top | #5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

من باخانواده م مطرح نکردم فقط خواهر کوچکترم میدونه

6. Top | #6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.66
    تشکـر
    162
    سیستم عامل و مرورگر

من شما رو کاملا درک میکنم سخته که بعد از اینهمه سال عشقو پیدا کنی اما بهم بخوره...بهتره کمی به خودتون فرصت بدید و تلاشی برای فراموش کردنم نکنید...نمیدونم شاغل هستید یا نه ولی یک مدت خودتونو مشغول امور دیگه ای کنید تا یکم بار عاطفی کمتر بشه...شاید خانواده آقا هم دلیل های خودشونو برای مخالفت داشتن ولی چرا کلا قطع رابطه کردید؟؟

7. Top | #7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

من قطع رابطه نکردم چون ایشون میگفت امکان ازدواج بین مانیست ومنم ازاینکه بایک مرد درارتباط بودم ابراز ناراحتی میکردم واحساس گناه میکردم وازش خواستم تکلیفمون مشخص بشه وایشون گفت همه چیز رو قبلا گفتم امکان ازدواج بین مانیست ویکشب که بهش پیام دادم جوابمو نداد ومنم دیگه پیامی ندادم اونم ازمن هیچ خبری نگرفت تابعداز تقریبا ۳ ماه دوباره من چندبارپیام دادم وجوابمو داد وازم خواهش کرد سختش نکنم

8. Top | #8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.07
    تشکـر
    7,988
    تشکر شده 8,320 بار در 3,790 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sepasgozar

نقل قول نوشته اصلی توسط elham.e نمایش پست ها
    من قطع رابطه نکردم چون ایشون میگفت امکان ازدواج بین مانیست ومنم ازاینکه بایک مرد درارتباط بودم ابراز ناراحتی میکردم واحساس گناه میکردم وازش خواستم تکلیفمون مشخص بشه وایشون گفت همه چیز رو قبلا گفتم امکان ازدواج بین مانیست ویکشب که بهش پیام دادم جوابمو نداد ومنم دیگه پیامی ندادم اونم ازمن هیچ خبری نگرفت تابعداز تقریبا ۳ ماه دوباره من چندبارپیام دادم وجوابمو داد وازم خواهش کرد سختش نکنم
    سلام
    من یه سوال ازتون داشتم
    وقتی میگید بلاتکلیف! این یعنی شما نمیتونید برای خودتون تصمیم بگیرید و منتظرید ببینید دیگران چی میگن درسته؟
    و سوگند به حالی که پریشان شد
    خداوند از ما نخواهد گذشت...

9. Top | #9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سلام
    من یه دانشاموز 16ساله هستم که تو مدرسه تیزهوشان درس میخونم.راستش من هیچ وقت مثل بقیه دوستام که تو فاز تست زدن و خرخونی هستن نبودم اما خب حالا کمی به خاطر هوش و بیشتر به خاطر این که سرکلاس خوب گوش میدم جزؤ دانش اموزای خوب محسوب میشم اما الان دیگه سال دهم هستم و دوسال دیگه باید کنکور بدم به احتمال زیاد.
    درصورتی که من تو تست زدن خیلی ضعیفم و از طرفی به خاطر این که اعتماد به نفسمو از دست دادم حال درسخوندن هم ندارم و در هر روز شاید دو ساعت هم درس نخونم همه اینا به کنار من عاشق المپیادم امسال با المپیاد سلول های بنیادی اشنا شدم و با انگیزه فراوون براش تلاش کردم اما وقتی مدرسه ها شروع شد ؛ قرار شد برامون مدرسه سمپاد پسروونه کلاس بزارن و نزدیک 4ماه مارو تو خماری گذاشتن و کلاس برگذار نکردن و بعد اون مافهمیدیم کلاس گذاشتن اما به ما نگفتن خلاصه که حسابی ناراحت شدم منی که خودم تنهایی چقد مقاله رو با هزار سختی خوندمو برا فهمیدن خط به خطش به هزار سایت ایرانی و خارجی سرزدم ... ولی اخرش یه مشت ادم که همه سرمایه ای در اختیارشونه به همه چی میرسن و تو هیچ
    من عاشق مغز و اعصابم و به تازگی فهمیدم یه المپیاد هست به اسم دانش مغز .من خودم فکر میکنم که الان برا این که من بخوام برا کنکور و ازمونا تلاش کنم تو نامیدیم بیشتر فرو میرم چون خیلی از بقیه عقبم از طرفی به این کار هم علاقه چندانی ندارم و به طور واقعی عاشق شرکت کردن تو این المپیادم و به خاطر تجربه قبلیم این دفه دیگه رو هیشکی حساب باز نمیکنم ولی برا شروع انگیزه کافی یاشاید بهتره بگم انرژی ندارم .
    ازتون میخوام بهم کمک کنید که توی این راه چطور اولا باید قدم بزارمو شروع کنم دوما این که چطور ادامه بدم
    ببخشید که خیلی زیاد شد اما شما اخرین راهی بودین که به ذهنم رسید ممنون میشم اگر به من کمک کنید.
    با تشکر
    زهر علی یانی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
بلاتکلیفی,  بلاتکلیفی در رابطه,  بلاتکلیفی به انگلیسی,  بلاتکلیفی یعنی,  بلاتکلیفی خیلی سخته,  بلاتکلیفی چیست,  بلاتکلیفی قیمت خودرو,  بلاتکلیفی در عشق,  بلاتکلیفی ارز مسافرتی,  بلاتکلیفی مشتریان ایران خودرو,  بلاتکلیفی در رابطه,  بلاتکلیفی به انگلیسی,  بلاتکلیفی یعنی,  بلاتکلیفی خیلی سخته,  بلاتکلیفی چیست,  بلاتکلیفی عشق,  بلاتکلیفی قیمت خودرو,  بلاتکلیفی در عشق,  بلاتکلیفی ارز مسافرتی,  بلاتکلیفی مشتریان ایران خودرو,  مخالفتي,  مخالفات المرور,  مخالفات مرور,  مخالفات دبي,  مخالفات السير,  مخالفة التظليل,  مخالفتين بنفس اليوم,  مخالفات المرور قطر,  مخالفات ابوظبي,  مخالفات السرعه,  مخالفت خانواده پسر در ازدواج,  مخالفت خانواده دختر,  مخالفت خانواده در ازدواج,  مخالفت خانواده برای ازدواج,  مخالفت خانواده ازدواج,  مخالفت خانواده با عشق,  مخالفت خانواده پسر با ازدواج,  مخالفت خانواده با ازدواج فامیلی,  مخالفت خانواده دختر با ازدواج,  مخالفت خانواده ها در ازدواج,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)