نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: بلا تکلیفی

1332
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33982
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بلا تکلیفی

با سلام
    من همکاری دارم که از رفتارهاش همیشه مشخص بود از من خوشش میاد.خیلی کارا میکرد. و این رفتاراش باعث شد من هم بهش علاقمند بشم ولی اون مستقیم هیچ حرفی نزده و با توجه به اینکه 4 سال داره با من اینطوری رفتار میکنه رفتاراش برای من عذاب اور شده. شب یلدا برای من یه شعر عاشقانه فرستاد و منم ازش پرسیدم چرا این شعرو برای من فرستادی و اون انکار کرد و گفت چون قشنگ بو د فرستادم. من خیلی بهش علاقه دارم و فکر میکنم شاید دلیل اینکه حرفی نمیزنه مشکلات کاری باشه چون کار ما قراردادیه و حقوق مناسبی هم نداره. پسر خوب و مومنی هم هست. چون رفتاراش منو عذاب میده تصمیم گرفتم باهاش صحبت کنم تا اگه قصدی نداره و یا به هر دلیلی میخواد رفتاراشو انکار کنه حداقل متوجه بشه رفتارش منو ازار میده و دیگه ادامه نده تا من از فکرش بیرون بیام. به نظرتون کار در ستیه که باهاش مستقیم حرف بزنم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32790
    تشکـر
    18
    تشکر شده 39 بار در 23 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بلا تکلیفی

نقل قول نوشته اصلی توسط nastaran123 نمایش پست ها
    با سلام
    من همکاری دارم که از رفتارهاش همیشه مشخص بود از من خوشش میاد.خیلی کارا میکرد. و این رفتاراش باعث شد من هم بهش علاقمند بشم ولی اون مستقیم هیچ حرفی نزده و با توجه به اینکه 4 سال داره با من اینطوری رفتار میکنه رفتاراش برای من عذاب اور شده. شب یلدا برای من یه شعر عاشقانه فرستاد و منم ازش پرسیدم چرا این شعرو برای من فرستادی و اون انکار کرد و گفت چون قشنگ بو د فرستادم. من خیلی بهش علاقه دارم و فکر میکنم شاید دلیل اینکه حرفی نمیزنه مشکلات کاری باشه چون کار ما قراردادیه و حقوق مناسبی هم نداره. پسر خوب و مومنی هم هست. چون رفتاراش منو عذاب میده تصمیم گرفتم باهاش صحبت کنم تا اگه قصدی نداره و یا به هر دلیلی میخواد رفتاراشو انکار کنه حداقل متوجه بشه رفتارش منو ازار میده و دیگه ادامه نده تا من از فکرش بیرون بیام. به نظرتون کار در ستیه که باهاش مستقیم حرف بزنم؟
    سلام..بله بهترین راه اینه شما دلیل رفتار هاشو ازش بپرسین و اگر منکر شد بهشون گوشزد کنید که دیگه ادامه نده ب رفتاراش،بسیار مصمم و قاطعانه برخورد کنین باهاش
    امضای ایشان
    ما بــــــــــــــــــــــــ ـــاید

بسازیم دنیامونو

یــــــــــــــــــــــــ ه نــــــــفـــــــــــــره

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33982
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از راهنماییتون

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام
    بهتره این کار را نکنید چون ممکنه اون پسر رفتارش عادی باشه و باهمه مهربون باشه و حرفی بزنه ک احساس سرخوردگی کنید
    مثلا بگه من حس میکنم رفتارم عادی هست و شما سوبرداشت کردین
    این حرف برای ی دختر خیلی سنگین هست مخصوصا اینکه همکار باشین و هرروز چشم تو چشم.
    شما تا کسی مسنقیم به شما ابراز علاقه نکرد درموردش فکر نکنید چون ممکنه شخصیت طرف اینطور باشه ک مهربون و گرم باشه یا برعکس و هیچ منظور خاصی نداشته باشه.
    اگه بهتون علاقه داره ک خودش پاپیش میزاره و اگه خیر شما با این حرفتون فقط خودت را کوچیک میکنی.

یا علی مدد

5. کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33982
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از راهنماییتون راستش من خودم هم مردد شدم.

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام دوست عزیز
    من هم با فاطمه جان موافق هستم
    به نظرم هیچ چیزی تو دنیا بهتر از ارزش خود آدم نیست به خصوص تو این موقعیت ها و برای یه دختر
    خودتون دختر هستین متوجه حرفم هستین که منظورم چیه
    به نظرم برای یه خانوم اصلا کار درستی نیست بر اساس رفتارها و مهربونی یه آقا بره پیگیر بشه و این موضوع رو بیان کنه
    گذشتن از غرور دخترونه کار آسونی نیست
    حتی اگه علاقه ای هم در کار باشه و برای ازدواج خود ایشون مطمئنن بیان میکنن
    و نیازی نیست شما شان خودتونو با این کار بیارین پایین
    خودتون هم دقیقتر میتونین متوجه این کار بشین
    که مثلا آیا این همکار شما فقط با شما رفتارای مهربون و خاصی داره یا نه
    و اینکه معلوم نیست این علاقه به قصد ازدواج باشه یا نه
    شاید شخصیت و غرور دخترونه ی شما واسه ایشون خوشایند و دلنشین باشه
    شاید برای خیلیامون پیش اومده رفتار یا شخصیت کسی به دلمون بشینه و این باعث بشه باهاش مهربون باشیم گذشته از این که هم جنس خودمون باشه یا نه
    پس گزینه های زیادی هستن
    و بر اساس این رفتار نمیشه نسخه ی دقیقی پیچید و نظر قطعی داد
    ولی تجربه نشون داده اگه پسری از دختری برای ازدواج خوشش بیاد زمین و زمان رو به هم میدوزه که بهش برسه و خودش میره جلو
    حالا این وسط استثناهایی هم ممکنه باشه
    مثل موردی که شما فرمودین این آقا شاید شرایط مالی مناسبی ندارن برای ازدواج و یا دلایل دیگه.
    البته این ها نظر من بود.

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33849
    تشکـر
    170
    تشکر شده 134 بار در 76 پست
    میزان امتیاز
    8

با سلام
    سلام وقتتون بخیر

بذارید یه داستان تعریف کنم براتون. مرحوم سهراب سپهری به سوپ پیاز حساسیت داشت. خواهرش تعریف مکند که وقتی با سهراب در اروپا در خانه ی یکی از اقوام بودند، هفته ای چند بار سوپ پیاز داشتند و سهراب با آرامش این غذا رو می خورد. خواهرش میگوید وقتی از سهراب پرسیدم سوپ اذیتت نمی کند؟ گفت : "پس از آن قاشقشی اغماض می خورم".
    من اگر به جای شما بودم، اصلا بهش فکر نمیکردم. از دو حالت خارج نیست. 1- یا ایشون قصدی دارند 2- یا ندارند. چه داشته باشند و چه نداشته باشند شما انرژی و تمرکز ذهنی خودتون رو درگیر یک چیز محتمل نکنید. اگر بخوان جلو می آن اگر نه شما به کار، زندگی و خواستگاراتون برسید. "الخیر فی ما وقع".

پائولو کوییلو در یکی از داستانهایش می نویسد: مردی به معبدی رفت و دید که این معبد حفاظ و دری ندارد. از استاد معبد (بودیسم) سوال کرد آیا چیزی از شما نمیدزدند؟ جواب داد: چیز با ارزشی نداریم. پرسید مزاحمان چطور آنها اذیتتان نمیکنند؟ گفت نادیدشان میگیریم. مرد دو باره پرسید با آدم های فضول چه کار می کنید؟ گفت رهایشان می کنیم. مرد پرسید : آیا این روش جواب میدهد؟ استاد سکوت کرد. وقتی که مرد کمی دور شد، استاد گفت: دیدید که جواب می دهد.
    بهترینکارنادیده گرفتن است.شما کارخودتان
    را بکنید و دنبال برنامه هایتان باشید. آینده تان را به چیزی یا کسی گره نزنید.
    ویرایش توسط AmirAli65 : 02-17-2017 در ساعت 09:34 PM

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33982
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از راهنماییتون

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33982
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی ممنون که جواب دادین.
    من سعی میکنم بیخیال بشم.

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33849
    تشکـر
    170
    تشکر شده 134 بار در 76 پست
    میزان امتیاز
    8

خیلی ممنون که جواب دادین.
    من سعی میکنم بیخیال بشم.
    خواهش میکنم.
    اگر دیدید پیام هاش یا رفتارش اذیتتون کرد پیش فرض ذهنیتون این باشه که این رفتار رو برای 4 تا پنج نفر دیگه هم انجام میده و یا این پیام را حداقل برای چند نفر دیگه فوروارد میکنه. فارغ از جنسیت شخص، در بسیاری از موارد مخصوصا که مدت طولانی (4 سال) هست تقریبا که نه تحقیقا همینطوره که خدمتتون عرض کردم مگر خلافش (با آمدن به خواستگاری جدی) ثابت شود. در غیر این صورت شما همون پیش فرض را که عرض کردم در قبال پیام ها داشته باشین. وقتی یه شعر عاشقانه براتون می فرسته یک کلمه جواب بدین : "متشکرم". سنگین و مودبانه. و بهش فکر نکنین.
    براتون آرزوی سلامتی میکنم.
    ویرایش توسط AmirAli65 : 02-19-2017 در ساعت 11:43 AM

12. 2 کاربران زیر از AmirAli65 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد