نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: بن بست در دوران عقد.

811
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32165
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بن بست در دوران عقد.

سلام
    من چندماهی است ک عقد کردم حدودا8ماه
    همسرم ادم صبور و خوبی هست
    ولی ما درگیریای شدید خیلی شدید زیادی داشتیم
    من دختری بودم ک پدر م اطمینان کامل رو همیشه بهم داشت .یک بارم بازخواستم نمیکرد با کی تلفن حرف میزنی چرا اینو گفتی چرا اونو گفتی
    ولی شوهرم به شدت رو این چیزا گیر میده
    چرا اینو نگاه کردی.چرا خندیدی.تلفن با کی حرف میزدی.اینجا نرو.اینجاِبیا.دیگه کلافم کرده.خسته شدم.ما با علاقه و به سختی بهم رسیدیم.باوجود مخالفتای شدید خانواده.اگر به خاطر ناراحت شدن خانوادم نبود تاحالا ازش جدا شده بودم.نمیدونم چیکار کنم دیگه.سخته برام به خانوادم گفتن.چجوری بگم.اصلا هم قبول نمیکنه رفتارش بده.دیگه نمیتونم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18107
    تشکـر
    48
    تشکر شده 34 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : بن بست در دوران عقد.

نقل قول نوشته اصلی توسط فاطیماا نمایش پست ها
    سلام
    من چندماهی است ک عقد کردم حدودا8ماه
    همسرم ادم صبور و خوبی هست
    ولی ما درگیریای شدید خیلی شدید زیادی داشتیم
    من دختری بودم ک پدر م اطمینان کامل رو همیشه بهم داشت .یک بارم بازخواستم نمیکرد با کی تلفن حرف میزنی چرا اینو گفتی چرا اونو گفتی
    ولی شوهرم به شدت رو این چیزا گیر میده
    چرا اینو نگاه کردی.چرا خندیدی.تلفن با کی حرف میزدی.اینجا نرو.اینجاِبیا.دیگه کلافم کرده.خسته شدم.ما با علاقه و به سختی بهم رسیدیم.باوجود مخالفتای شدید خانواده.اگر به خاطر ناراحت شدن خانوادم نبود تاحالا ازش جدا شده بودم.نمیدونم چیکار کنم دیگه.سخته برام به خانوادم گفتن.چجوری بگم.اصلا هم قبول نمیکنه رفتارش بده.دیگه نمیتونم.
    سلام فاطیما خانم منم دقیقا همین شرایط تو رو داشتم که هرچی باهاش حرف زدم نپزیرفت بد رفتار میکنه و قبولم نمیکرد که بریم پیش مشاور
    کم کم این سوالاش تبدیل شد به شک کردن و در ادامه یه سری داستان از خود ساخته به خانوادم گفت وبا تهمتاش باعث شد نامزدیمون به سمت جدایی بره
    الان یک سالو16روزه درگیر کارای اداری جداشدن هستم

اما ایشالله که مشکل تو مثل مال من پیش نره

باهمسرت صحبت کن بگو که اذیت میشی با مهربونی و محبت دلشو به دس بیار
    مدتی گوشیتو بده دستش باشه بعضی وقتا گوشیتو پیشش جا بزار مثلا اتفاقی جا مونده
    اعتمادشو جلب کن
    اگه رفتارش عوض نشد(که ایشالله میشه)
    باهم برید پیش مشاور
    ویرایش توسط زهرا.ا : 11-14-2016 در ساعت 07:45 PM

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23156
    تشکـر
    593
    تشکر شده 396 بار در 211 پست
    میزان امتیاز
    9

این شکاک بودن جزو پیچیده ترین بحث ها در مورد ازدواج هستش ، خیلی ها بعد از یه مدت خوب میشن ، شوهر دختر عموم بعد از عروسی خوب شد ، ولی تا عقد بودن به شدت شکاک بود و اذیت میکرد دختر عمومو ، موارد زیادی دیدم که به خاطر نا بلد بودن و کم تجربگی اوایل ازدواج خیلی به طرفشون شک دارن ، ولی بعد از یه مدت که شناختشون از هم بیشتر میشه خود به خود این گیر دادنا برطرف میشه ... البته از جوانب دیگه هم میشه بررسی کرد این موضوعو و یکیش اینه که کلا اعتماد توی جامعه کم شده و هم پسرا و هم دخترا (بعضی شهرا دخترا بیشتر از پسرا) دوره مجردیشون هزار تا کار میکنن که بازتابش توی زندگی متاهلیشون خودشو نشون میده ، ازونجایی که گفتید به سختی به هم رسیدید هم خب یعنی همو دوست داشتید دیگه ، ازین منظر ممکنه دلیل این همه گیر دادن تعصب زیاد روی شما و دوست داشتن زیادی باشه که توی فرهنگ ما بهش میگن غیرت (که خب باید تعادل برقرار بشه توی این مورد) البته سن شوهرتون هم مهمه ، اگه حدود 23-26 سالشه گیر دادناش بیشتر به خاطر بچه بودنشه

سخت نگیرید و تا جایی که میتونید اعتماد سازی کنید ، البته منظورم این نیست که موش بشید تا جایی که ایشون اگه خواست حتی به شما تهمت هم بزنه ، ولی تعادلو رعایت کنید و یکم باهاش راه بیاین ، فکر میکنم بهتر از یه مردی باشه که کلا روزی 1 بار هم به زور سراغ همسرشو میگیره و اصلا نمیپرسه ازش کجا بودی با کی بودی و ...

شما هم چون توی خونه پدری کاملا آزاد بودین براتون یکم این شرایط سخته طبیعتا ، ولی جوری تربیت شدید که نیاز به نگرانی نیست و بی شک ایشون از روی علاقه زیادشه که اینقدر حساسه ... بالاخره مردای ایرانی از اول همین بودن دیگه
    امضای ایشان
    There is a charm about the forbidden that makes it unspeakably desirable

-Mark Twain

4. کاربران زیر از ehsan1966 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31098
    تشکـر
    49
    تشکر شده 124 بار در 62 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام مسلما خیلی سخت تحمل کردن این شرایط و سوالهای همسرتون عصبیتون میکنه اما دوست من کمی هم به ایشون حق بدین من نمیگم با شک کردن به شما کار خوبی میکنن اما نمیخوامم یه طرفه به مسئله نگاه بکنیم الان وضع جامعه متاسفانه انقدر بد وخراب شده که این شک بین بیشتر زوجین اتفاق افتاده پدرتون بازخواستتون نمیکرد چون شمارو بزرگ کرده وکاملا ازتون شناخت پیدا کرده اما همسرتون چی با چیزایی که میبین ومیشنوه همیشه ترس از دست دادنتون داره وقتی ازتون سوالی میپرس به جای عصبانی شدن جوابش بدین خوب چه اشکالی داره بگین کی پشت تلفن بود خودتون جای اون بذارین اگه بهشون شک میکردی دوست داشتین چطور جوابت میداد همون رفتار با اون بکنین صبر داشته باشین و با صبرتون بهش اعتماد بدین میدونم سخت اما وقتی تونستین سختیهای بهم رسیدن تحمل بکنین پس اینم میتونین تحمل بکنین زندگی ارزشش زیاد حیف یه دوست داشتن سرهیچی ازبین بره به حرفاشون به چشم بازخواست نگاه نکنین برعکس بگین همسرم بهم اهمیت میده و نگرانم اونم دست خودش نیست مطمئن باشین خیلی بیشتر ازشما اذیت ميشه پس کمکشون کنین تا ازاین شک خلاص بشن میگن جایی نرو اصرار به رفتن نکنین تا شکشون بیشتر بشه گاهی ما خودمون با رفتارهایی که کاملا به نظرمون ساده میاد طرف مقابل به شک میندازیم باهاشونم صحبت بکنین وبگین زندگیتون برات مهم و نمیخوای شکی بینتون باشه وباعث ناراحتی همدیگه بشین بهش پیشنهاد بدین تا پیش مشاور برین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)