نمایش نتایج: از 1 به 22 از 22

موضوع: بهترین کتاب

3423
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31098
    تشکـر
    49
    تشکر شده 124 بار در 62 پست
    میزان امتیاز
    8

بهترین کتاب

یکی از ویژگی های جامعه ایرانی که واجد نتایج منفی در عرصه های فردی و جمعی است، میزان بسیار پایین مطالعه است. به واقع جامعه ی ایران را می توان جامعه ی بی مطالعه نام نهاد. جامعه ای که با کتاب قهر است . مردمی که ترجیح می دهند به جای خواندن، بشنوند. 27ابان روز کتاب وکتابخوانی هست به مناسبت همین روز این تایپیک گذاشتم تا اولا ازتون بخوام همدیگرو به کتابخوانی تشویق بکنیم وبه کسانی که دوست داریم کتاب هدیه بدیم ودوم اینکه بهترین کتابهایی که خوندین رو معرفی بکنین تا شاید کمکی باشه برای انتخاب کتاب و ایجاد انگیزه برای مطالعه.

برای شروع اول خودم سه تا ازکتابهای مورد علاقه ام رو معرفی میکنم
    1-نگین عشق-موضوع رسیدن به موفقیت معنوی که فوق العاده زیباست.اثر جلیل فایندر
    2-عشق پردوام-موضوع:همسرگزینی، عشق وتعهد-اثر سوزان جفرز ترجمه مهدی قراچه داغی
    3-دالان بهشت-موضوع:رمان. اثر نازنین صفوی

2. 4 کاربران زیر از e.m بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    تشکر شده 2,242 بار در 1,070 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : بهترین کتاب

من خیلی کتاب خوندم الا اسمه اونایی که الان یادم هست رو میگم :
    کوری - ژان ************ستوف - صد سال تنهایی - بازگشت مرلین - گرگ و میش-نامه به کودکی که هرگز متولد نشد-کیمیاگر-ورونیکا تصمیم میگیرد بمیرد-پیامبر-استاد عشق-غرور و تعصب- امیلی - ربکا - آناکارنینا-گوژپشت نتردام-هری پاتر-دنیای سوفی-دنیای تئو-اسطوره-داستان راستان مطهری-من او-بربادرفته-حصار تنهایی من-بینوایان-زندان زنان-سه قطره خون-بال های شکسته-ستاره-بوف کور-بازی تاج و تخت-مسیح-تاریکی درون
    امضای ایشان

Don't GIVE UP
    if you wait for the perfect time you will never get anything done

4. 3 کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26207
    تشکـر
    1,293
    تشکر شده 666 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط e.m نمایش پست ها
    یکی از ویژگی های جامعه ایرانی که واجد نتایج منفی در عرصه های فردی و جمعی است، میزان بسیار پایین مطالعه است. به واقع جامعه ی ایران را می توان جامعه ی بی مطالعه نام نهاد. جامعه ای که با کتاب قهر است . مردمی که ترجیح می دهند به جای خواندن، بشنوند. 27ابان روز کتاب وکتابخوانی هست به مناسبت همین روز این تایپیک گذاشتم تا اولا ازتون بخوام همدیگرو به کتابخوانی تشویق بکنیم وبه کسانی که دوست داریم کتاب هدیه بدیم ودوم اینکه بهترین کتابهایی که خوندین رو معرفی بکنین تا شاید کمکی باشه برای انتخاب کتاب و ایجاد انگیزه برای مطالعه.

برای شروع اول خودم سه تا ازکتابهای مورد علاقه ام رو معرفی میکنم
    1-نگین عشق-موضوع رسیدن به موفقیت معنوی که فوق العاده زیباست.اثر جلیل فایندر
    2-عشق پردوام-موضوع:همسرگزینی، عشق وتعهد-اثر سوزان جفرز ترجمه مهدی قراچه داغی
    3-دالان بهشت-موضوع:رمان. اثر نازنین صفوی
    من عاشق کتابم
    دوستان ما کتاب فروشی داریم البته که کتابهای ما مورد استفاده عموم نیست اما افراد کمی هم نیستن که کتاب می خرن.
    فقط خواهش می کنم که برای حمایت از کتابفروشان ، کتاب بخرید. چون کتابفروشی یه شغلیه که ممکنه در آینده خیلی نزدیک از بین بره.
    درسته که خیلی از کتابها توی اینترنت و فضاهای مجازی هست اما هیچ چیز لذت خواندن کتاب واقعی و ورق زدن اون رو نداره.
    در مورد معرفی کتاب من چند تا کتاب خوندم که خیلی عالی بودن
    1. "خداوند علم و شمشیر " که در مورد زندگی حضرت علی (ع) هست نوشته : رودلف ژانگر و ترجمه : ذبیح الله منصوری
    2. "خدمات متقابل اسلام و ایران " نوشته : استاد شهید مطهری
    3. "ارابه خدایان" نوشته : اریک فون دنیکن مترجم : محمدعلی نجفی

6. 2 کاربران زیر از merina بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    تشکر شده 2,242 بار در 1,070 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط unbroken نمایش پست ها
    سلام دوست قدیمی....راستش این تاپیک الان پر میشه از بلوف و دروغ...الان یه لیست از کلی کتاب و نویسنده خارجی میارن از فرانسه گرفته تا اسپانیایی تا ایتالیایی...میگن ما تینا رو همه خوندیم!!!!اینا همش دروغ و بلوفه!!!!
    فک کنم فقط مقدمه رو خوندن و یه چن صفحه اینور اونور و یکم نقد همین!!!
    میگن تو آمریکا 20 دقیقه در روزه تو بریتانیا 60 دقیقه و تو چین 90 دقیق در روز !!!!!اونوقت تو ایران حرف از 2 دقیقه اس هنوز!!!!!
    اونوقت وقتی میرم ت شبکه های اجتماععی همه برامون کتابخون و کتابشناس میشن.!!!!!به جا فرهنگ کتابخوانی بیا یه فرهنگی به وجود بیارن که اینقد این ملت دروغ نگن!!!!با دروغ و بلوف زندگی میکنن!!!!
    همین تاپیک شما الان پر میشه از شاهکارهای ادبیات فرانسه و انگلیس و اسپانیا!!!در حالیکه همه دروغه!!!!بلوفه!!!طبق معمول!!!
    جدیدن کتاب خوندن تو ایران ینی کلاس گذاشتن با کتاب!!!!
    مگر کسی خیلی حقیر باشه که بخواد با آوردن نام کتاب کلاس بذاره اونم جایی که هیچ کس کس دیگه رو نمیشناسه !!!!!
    اگر با این حرفا منظور خاصی داری که مثلا میخوای بگی ما ها الکی اسم آوردیم خود من حاضرم همه ی کتابایی که خوندمو تعریف کنم و نقدشون کنم
    من خیلی به کتاب و فیلم علاقه دارم اما همیشه میگم حسی که با کتاب آدم لمس میکنه به هیچ وجه در فیلم قابل مقایسه نیست
    کتاب قدرت خلاقیت و استفاده از هوش بصری رو خیلی بالا میبره
    درسته که مطالعه در کشور ما پایینه اما دلیل نمیشه در تاپیک به این خوبی که قصدشون بالا بردن فرهنگ کتابخوانی و معرفی کتاب های خوب هست شما بیای این طور تخریب کنی
    دوست عزیز اگر خودتون اهل مطالعه نیستید نباید درباره ی همه همچین تفکری داشته باشید
    امضای ایشان

Don't GIVE UP
    if you wait for the perfect time you will never get anything done

8. کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

من این کتابا رو خیلی دوس داشتم

انسان کامل، شهید مطهری (با خوندنش فهمیدم انسان باید در همه ابعاد رشد کنه و به تکامل برسه)

هبوط، دکتر علی شریعتی ( البته فرصت نکردم کامل بخونمش و هنوز در حال خوندنشم با این حال عمیقا در جانم نشست)

کیمیا گر، پائولوکوئیلو ( شاید بگم سه بار خوندمش فوق العادست، دوستانی که تصاویر رنگ روغنش رو دیدن میدونن که خیلی زیبا و جذاب کردن کتاب رو...من یه نقاشی از این کتاب تو اتاقم دارم و دیدن همین نقاشی کاملا حس خوب کتاب رو بهم منتقل میکنه)

کوه پنجم، پائولوکوئیلو (این اثر کوئیلو هم عالیه، دوبار خوندمش و هربار حس استقلال انسان و رافت خداوند بهم دست داد)

کنت مونت کریستو، الکساندر دوما ( شاهکارترین رمانی که خوندم)

خانواده زیر پل، ناتالی سویج کارلسون ( کتابی که تو دوران نوجوانی خوندم و الان هروقت یادش میفتم لبخندی به گرمای همون صمیمت خانواده میزنم)

صدسال تنهایی، گابریل گارسیا مارکز ( شاید اگه نمیخوندمش نمیفهمیدم چرا بعضی آدمها انقدر تنهان)

بیشعوری، خاویر کرمنت ( فهمیدم هرکسی به نحوی میتونه بیشعور باشه حتی خودم )

چهار اثر، فلورانس اسکاول شین ( یه باور واقعی از قوانین دنیا)

سمک عیار ( خیلی نوجون بودم که خوندمش و فرصت نکردم دوباره بخونم فقط میدونم خیلی هیجان انگیز بود)

فعلا اینا تو ذهنم...چون خیلی خوب بودن

حالا اگه یادم اومد باز هم به دوستان معرفی میکنم

در ضمن ممنون بابت تاپیک عالیتون

10. 2 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

سلام دوست قدیمی....راستش این تاپیک الان پر میشه از بلوف و دروغ...الان یه لیست از کلی کتاب و نویسنده خارجی میارن از فرانسه گرفته تا اسپانیایی تا ایتالیایی...میگن ما تینا رو همه خوندیم!!!!اینا همش دروغ و بلوفه!!!!
    میگن تو آمریکا 20 دقیقه در روزه تو بریتانیا 60 دقیقه و تو چین 90 دقیق در روز !!!!!اونوقت تو ایران حرف از 2 دقیقه اس هنوز!!!!!
    اونوقت وقتی میرم ت شبکه های اجتماععی همه برامون کتابخون و کتابشناس میشن.!!!!!به جا فرهنگ کتابخوانی بیا یه فرهنگی به وجود بیارن که اینقد این ملت دروغ نگن!!!!با دروغ و بلوف زندگی میکنن!!!!
    همین تاپیک شما الان پر میشه از شاهکارهای ادبیات فرانسه و انگلیس و اسپانیا!!!در حالیکه همه دروغه!!!!بلوفه!!!طبق معمول!!!
    من فکر کردم تو اسم کتابایی رو که خوندی برامون میگی با اون همه حجم اطلاعاتی که داری

مشخصه ساعت مطالعت بالاست و کتابای خوبی میخونی

من خیلی خوشحال میشم بدونم چه کتابایی خوندی که انقد خوب تسلط داری

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31098
    تشکـر
    49
    تشکر شده 124 بار در 62 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام دوست عزیز بله متاسفانه بعضی افراد آوردن اسم کتاب کلاس میدونن درحالیکه هیچ مطالعه ای نکردن اما من فکرنمیکنم اینجا همچین اتفاقی بیوفته چون هیچکدوم ازما نه همديگرو میبینیم نه خواهیم دید پس نیازی به دروغ گفتن نیست همه ما که توی این سایت هستیم بدون هیچ مخفی کاری راحت نظراتمون میدیم وسوالاتمون میپرسیم پس یه کتاب خوندن واسمش آوردن چیز خیلی مهمی نیست بخوایم دروغ بگیم راجبش درباره سرانه مطالعه هم حق باشماست واقعا زمان مطالعه خیلی کم در ایران براهمین که ميگم همدیگرو به مطالعه تشویق بکنیم وایجاد انگیزه بکنیم

13. 3 کاربران زیر از e.m بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,483 بار در 1,286 پست
    میزان امتیاز
    12

راستش من زیاد کتاب علمی در رابطه با رشته خودم خوندم وقت برای خوندن رمان و کتابای غیرعلمی نداشتم ولی ده سال پیش چندتا کتاب عاشقانه و تاریخی خوندم اسماشون یادم نیست فقط یکیش یادمه که اسمش جزیزه گنج بود
    ولی همیشه ارزو داشتم کتاب برادران کاراموزوف و آناکارنینا و ... اثرات تولستوی و ... اینارو بخونم ولی متاسفانه وقت ندارم
    البته اکثر این داستانا به صورت فیلم داومده منم دیگه ترجیح میدم فیلم ببینم تا کتاب بخونم
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

15. 3 کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    تشکر شده 2,159 بار در 1,087 پست
    میزان امتیاز
    11

کتابای شریعتی رو معرفی میکنم
    مذهب علیه مذهب
    تشیع صفوی تشیع علوی
    مسئولیت شیعه بودن
    پدر مادر ما متهمیم

و این کتاب از صالحی نجف آبادی که بسیار کمیاب
    شهید جاوید(در مورد قیام امام حسین علیه السلام)
    امضای ایشان
    آنکس که ظلمی بر دوش دارد، رستگار نخواهد شد.

17. 5 کاربران زیر از Mohammad313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26207
    تشکـر
    1,293
    میزان امتیاز
    9

[replacer_a]
    من روزها زیر سایه درخت مزبور دراز می کشیدم و وقتی به کوچه می رفتم یک تمساح چوبی را که بازیچه من بود به ریسمانی می بستم و با خود می بردم و روی سنگهای کوچه می کشیدم و تمام اطفال، با حسرت تمساح مزبور را که دهانی سرخ رنگ داشت می نگریستند و آرزو می کردند که بازیچه ای مثل من داشته باشند و من که میدانستم فقط فرزندان نجبا دارای آن نوع بازیچه هستند موافقت میکردم بچه ها با آن بازی کنند. و آن بازیچه را نجارسلطنتی به پدرم داده بود زیرا پدرم دمل نجار مزبور را که مانع ازاین می شد که بنشیند معالجه کرد . صبحها مادرم مرا با خود به بازار میبرد و گرچه اشیاء زیادی خریداری نمیکرد ولی عادت داشت که برای خرید هر چیز به اندازه مدت یک ساعت آبی چانه بزند . از وضع حرف زدن مادرم معلوم بود که تصور می نماید بضاعت دارد و ازاین جهت چانه می زند که صرفه جویی را به من بیاموزد و میگفت که غنی آن نیست که طلا و نقره دارد بلکه آن است که به کم بسازد . ولی با اینکه اینطور حرف می زد من از چشم او که به کالاهای بازار نظر می انداخت می فهمیدم که پارچه های پشمی رنگارنگ را دوست میدارد و از گردنبندهای عاج و پرهای شترمرغ خوشش می آید . ومن تا وقتی که بزرگ نشدم نفهمیدم که مادرم دوست می داشت و همه عمر در آرزوی آن بود ولی چون زن یک طبیب محلات فقیرشهر محسوب می گردید ناچار به کم می ساخت.

" قسمتی از فصل اول کتاب سینوهه، پزشک مخصوص فرعون "

خیلی کتاب عالی ای هست به دوستان توصیه می کنم بخوننش البته تو دسته رمانها هست ولی واقعی البته.

19. 4 کاربران زیر از merina بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26207
    تشکـر
    1,293
    میزان امتیاز
    9

[replacer_a]

روزی یک استاد دانشگاه شاگردان خود را به مباحثه طلبید.او در کمال اعتماد به نفس از دانشجویانش پرسید: آیا خداوند همه موجودات را آفریده است؟ یکی از دانشجویان با شجاعت پاسخ داد: بله.استاد پرسید:هر موجودی را؟ دانشجو پاسخ داد: بله هر آنچه که وجود دارد.
    استادگفت:در اینصورت این جمله که خداوند شیطان را آفریده است ،درست است.چراکه شیطان هم وجود دارد!
    دانشجو نتوانست به این پرسش پاسخ دهد و ساکت ماند. استاد با حالتی حاکی از احساس خشنودی با خود اینطور اندیشید که بار دیگر توانسته است اثبات کندکه ایمان و اعتقادات مذهبی چیزی جز افسانه نیست.
    در همین حال ناگهان دانشجوی دیگری دست بلند کرد و پرسید: استاد آیا سرما وجود دارد ؟ استاد پاسخ داد:البته که وجود دارد. آیا تو تا به حال آن را حس نکرده ای ؟
    دانشجو با کمال احترام پاسخ داد: استاد ، در واقع سرما وجود ندارد. بر پایه نتایج دستاوردهای دانش فیزیک سرما در واقع عبارتست از فقدان کامل گرما. یک شي را تنها زمانی می توان مورد مطالعه قرار داد که از خود انرژی ساطع کند و انرژی هر جسم بصورت گرما ساطع می شود. اما سرما وجود ندارد و ما خود واژه سرما را ابداع کرده ایم تا پدیده فقدان گرما را به کمک آن توصیف کنیم.
    دانشجو در ادامه پرسید: تاریکی چطور استاد؟ آیا تاریکی وجود دارد؟ استاد پاسخ داد: البته که وجود دارد.
    دانشجو باز گفت: شما اشتباه می کنید استاد.تاریکی نیز چیزی جز فقدان کامل نور و روشنایی نیست .از نظر فیزیکی می توان نور و روشنایی را مورد مطالعه قرار داد ولی تاریکی را خیر. تاریکی نیز واژه ای است که ما از آن برای توصیف حالت فقدان نور استفاده می کنیم.
    در پایان دوباره پرسید: شیطان چطور استاد؟ آیا شیطان هم وجود دارد؟ و خود ادامه داد: شیطان نیز بر غیبت خداونددر دل انسان ها و حالت دوری از عشق ،بخشش و ایمان دلالت دارد.عشق و ایمان همانند نور و حرارت هستند. این دو وجود دارند و فقدان آنها است که شیطان نام گرفته .
    این بار نوبت استاد بود که حرفی برای گفتن نداشت. نام این دانشجو ((آلبرت اینشتین ))بود.

نام کتاب: بهترین هدیه

21. 2 کاربران زیر از merina بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26207
    تشکـر
    1,293
    میزان امتیاز
    9

ارابه خدایان
    آيا موجودات متفكر ديگري در دنيا وجود دارند؟
    آيا اين قابل قبول است كه ما انسانهاي قرن بيستم تنها تنها موجودات زنده جهان هستيم؟ و بدليل
    آنكه يك نمونه موجود انسان مانند كه به كرات ديگر تعلق داشته باشد در موزه هاي ما وجود ندارد
    اين اصل را بپذيريم؟ اين عقيده که زمين ما در اين يكهان پر ستاره تنها كره اي است كه داراي انسان
    است هنوز به شدت مورد قبول مي باشد.
    ولي به محض اينكه ما نتايج حاصله از تحقيقات اخير خود را مورد بررسي قرار بدهيم با انبوه
    سئوالات روبرو م يشويم.
    آنطور كه ستاره شناسان مي گويند در يك شب كه آس مان صاف است ما با چشم غيرمسلح
    قادر هستيم در حدود 4500 ستاره را ببينيم و با تلسكوپ يك رصدخانه كوچك مي توانيم تقريباً
    دو ميليون ستاره و با تلسكوپ هاي مدرن انعكاسي ميليونها ستاره را مشاهده نماييم. و ما در مقابل
    ابعاد غير قابل درك فضا و سيست مهاي ستارگان به جز ذره اي ناچيز بيش نيستيم.
    گفته مي شود در مسافتي در حدود 1 ½ ميليون سال نوري تقريباً 20 كهكشان وجود دارد )يك سال
    نوري عبارت است از مسافتي كه نور در يك سال طي ميك‌ند و برابر است با 186000 x 60 x 24 x 365
    ميل( و باز اين تعداد بي شمار ستارگان در مقابل هزاران كهكشان پيچي كه تلسكوپ الكترونيك
    نشان م يدهد قابل مقايسه نمي باشد.

قسمتی از فصل اول صفحه اول

23. کاربران زیر از merina بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

@آراد@

این یه کتاب طبی هست که خواص میوه ها و سبزیجات و مواد طبیعی رو در پیشگیری و درمان بیماری ها بیان میکنه

سالها میشه که این کتاب رو تو خونمون داریم و استفاده میکنیم

جلد دومش هم به اسم طب المفید هس

امیدوارم مفید واقع بشه برای دوستان
    ویرایش توسط رزمریم : 11-22-2016 در ساعت 08:17 PM

25. 2 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    تشکر شده 2,029 بار در 1,083 پست
    میزان امتیاز
    0

کتاب تاریخی
    سرزمین جاوید
    چاپ خیلی قدیم رو اگر پیدا کنید
    من هدیه گرفتم عالیه

27. کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

بهترین کتاب به نظر من اینه ، آدم اینو نخونه بمیره در حق خودش ظلم کرده .

توی خونه همه هست ، اما متاسفانه فقط دکوری استفاده میشه ...

29. 2 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19270
    تشکـر
    817
    تشکر شده 1,156 بار در 552 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها

@آراد@

این یه کتاب طبی هست که خواص میوه ها و سبزیجات و مواد طبیعی رو در پیشگیری و درمان بیماری ها بیان میکنه

سالها میشه که این کتاب رو تو خونمون داریم و استفاده میکنیم

جلد دومش هم به اسم طب المفید هس

امیدوارم مفید واقع بشه برای دوستان
    برادرزاده عزیزم تشکر امیدوارم چاپ مجدد زده باشن ازش
    امضای ایشان
    دل بردی
    از
    من
    به یغما
    ای ترک غارتگره من

31. کاربران زیر از آراد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط رنگو نمایش پست ها
    من همیشه قرآن عربی میخوندم. امسال ماه رمضون فقط فارسی میخوندم. ولی خیلی نخوندم
    سلام

خوبه ، مخصوصاً خوندن با معنی ، استاد قرائتی میگن باید بدونین چی میخونید فقط کلمات عربی را نگید .

چون آیه و حدیث های قرآن داستان های واقعی تاریخ را تعریف میکنه خیلی خوبه که با تفسیر خونده بشه تا بدونیم آیه دقیقاً بهمون چی میگه ، من خودم با تفسیر شروع کردم و هنوز تموم نکردم ...

با تفسیر خیلی لذت بخش تره ، مخصوصاً هم صوتیش هنگام پیاده روی ..

33. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    تشکر شده 5,759 بار در 1,860 پست
    میزان امتیاز
    12

کتاب دریزه رمانی ست بسیاااااااااااااار جذاب و تاریخی برگرفته از رویدادهای نیمه قرن هجدهم و عصر ناپلئون
    امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

34. کاربران زیر از سمیراه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

دوستان میشه با معرفی کتابهای خوبی که خوندین این تاپیک رو آپ نگهدارین؟

36. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    تشکر شده 530 بار در 398 پست
    میزان امتیاز
    9

دنیای سوفی

کتابی داستان گونه که به بیان تاریخ فلسفه غرب می پردازد
    امضای ایشان
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

37. کاربران زیر از آرش67 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

38. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32407
    تشکـر
    33
    تشکر شده 30 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    0

کتاب "موفقیت نامحدود در 20 روز نوشته آنتونی رابینز" فوق العاده مفید و کاربردی

39. کاربران زیر از شهاب 26 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

40. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28420
    تشکـر
    412
    تشکر شده 104 بار در 78 پست
    میزان امتیاز
    8

کتاب شعر و دیوان شعرای ایرانی مثل حافظ عطار سیمین بهبهانی شهریار و ...
    مثنوی معنوی
    منطق الطیر عطار
    پنج خمسه ی نظامی گنجوی
    ستون های زمین اثر کن فالت
    پرنده ی خارزار اثر کالین مک کالو
    باز به ذهنم رسید عرض میکنم خدمتتون
    امضای ایشان

41. کاربران زیر از zeinab7 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد