نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مشکلات من در خانه

686
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21818
    تشکـر
    14
    تشکر شده 21 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy مشکلات من در خانه

سلام بازم مثل همیشه ازتن کمک میخوامهمیشه تو فکر خونوادم یه ءدم عصبی و بد اخلاق بودم که گنده اخلاقشولی جالب اینجاست که دوستام و معلم هام این نظررو ندارنانقدر خونوادم این رو گفتن که کله فامیل و اشنا تنها تعریفی که ازم دارن اینه که من بد خلقمولی خداشاهده اینجور نیست همیشه بعد از ایننکه اعصاب مادرم خورد میشه بیشتر رو من خالی میکنه تا برادرم اگه بارون بیاد تقصیر منهاگه ظرف بشکنه تقصیر منهاگه ارباب رجوع اخلاقش بد باشه تقصیر منه ...خسته شدم دیگه بعضی وقتا دلم انقدر ازشون میگیره که میرم تو اتاق و به حال خودم و تنهاییم و اینکه هیچکس حرفام و نمیفهمه زار میزنماگرم بهشون چیزی بگم همه و برمیگردونن ب اینکه (ما توی زندگیت چیزی واست کم نذاشتیم)برادرمم ازین موقعیت استفاده میکنه و اذیتم میکنهمامان میگه برادرت یه پسره اگه باش بدرفتاری شه فردا پس فردا میره پی دختر مردمانقده فکر پسرشونن که از دخترشون غافل شدنحتی دیگه دوتا جمله محبت آمیز هم بگید دلم و شاد کردیدمرسی که گوش دادید به حرفهام...

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16953
    تشکـر
    353
    تشکر شده 330 بار در 225 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : به حرفام فقط گوش کن...مرسی...

اگه باش بد رفتاریم نشه بازم میره

عزیزم این مشکلات کم و بیش توی هر خونواده ای هست

من نظرم اینه هرجا دیدی داره در حقت کوتاهی میشه با صراحت بهشون بگو

اینطوری اگه هم قبلا نمیفهمیدن، حالا میفهمنن که تو خواسته هات چیه و کمتر خودخوری میکنی

ولی سعی کن با عصبانیت نگی

در آخر اینکه بزار مردم هر جور دوس دارن در موردت فکر کنن

بگو به درک!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد