نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: بی احساس بودن

981
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20407
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بی احساس بودن

با سلام من با دختری 3 ماهه رابطه شناخت ازدواج دارم ولی خیلی زیاد داره منطقی جلو میره و یکبار از زبونش شنیدم که گفت من احساس ندارم و در جایی دیگر گفت احساسم رو زیر پا گذاشتم و فشار میدم جوری که بهش اجازه نفس کشیدن نمیدم موندم چه کنم؟ واقعا بعد گذشت سه ماه جوری برخورد کرده که فرصت دلبستگی رو از من گرفته
    ویرایش توسط mahdi77 : 06-26-2016 در ساعت 11:20 AM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12485
    تشکـر
    210
    تشکر شده 88 بار در 48 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : بی احساس بودن

این خانوم خیلی دانا هستند درست برخورد میکنن اول برای یه ازدواج درست باید احساس رو بذاری کنار و با عقلت تصمیم بگیری چون احساس چشمو کور میکنه و نمیتونید بدی های همو ببینید در نتیجه درست و عقلانی تصمیم نمیگیرید بعد از اینکه مطمئن شدید بدرد هم میخورید میتونید احساس خرج هم کنید
    امضای ایشان
    در مقایسه با انسانهای سخت و روزهای سخت
    این
    انسانهای سختن که میمونن
    نه روزهای سخت

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

پاسخ : بی احساس بودن

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi77 نمایش پست ها
    با سلام من با دختری 3 ماهه رابطه شناخت ازدواج دارم ولی خیلی زیاد داره منطقی جلو میره و یکبار از زبونش شنیدم که گفت من احساس ندارم و در جایی دیگر گفت احساسم رو زیر پا گذاشتم و فشار میدم جوری که بهش اجازه نفس کشیدن نمیدم موندم چه کنم؟ واقعا بعد گذشت سه ماه جوری برخورد کرده که فرصت دلبستگی رو از من گرفته
    سلام

اینکه منطقی دارن جلو میرن و فعلا احساسات رو درگیر نمیکنن خوب هستش ولی باید ببینید کلا از خصوصیات اخلاقیشون هست یا نه ، باید ببینید بعدها تو زندگی هم خشک رفتار میکنه و اجازه ی ابراز احساسات به شما میده یا خودش ابراز احساسات میکنه یا نه .

چون اگه جزء روحیاتش باشه به مشکل میخورید .

الان میتونید بدون رودروایسی و کاملا منطقی ازش بپرسید احساساتی هستن یا الان بخاطر تصمیم درست انقدر با منطق دارن جلو میرن . یا اینکه چرا میگن احساساتم رو گذاشتم زیر پا و فشارش میدم و اجازه ی نفس کشیدن بهش نمیدم ؟ شاید ضربه خورده از احساساتش و الان اجازه ی بروز بهش نمیده .

حالا یه جوابی به شما میده : یا میگه الان بخاطر شرایط احساسات رو درگیر نمیکنم چون میخوام منطقی تصمیم بگیریم یا میگه روحیاتم اینطوره .

اگه باز هم دودل بودید نامزدی رو برای این وقتا گذاشتن

شش ماه نامزد باشید با هم رفتو آمد داشته باشید ، قطعا تو این دوران باید احساسات خودشون رو نشون بدن اگر همچنان خشک برخورد کردن مطمئن میشید که باید تجدید نظر کنید تو انتخابتون .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد