نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: ترميم رابطه بعد از جدايي

989
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34583
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Post ترميم رابطه بعد از جدايي

سلام.من مدت ٤ سال با دختري دوست بودم.رابطه فوق العاده اي داشتيم.الان ٢/٥ ماه كه جدا شديم.تو اين مدت خواستم ٢ بار برشگردونم اما تشد.چيكار كنم دوباره برگرديم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : ترميم ررابطه بعد از جدايي

۱- آن چیزی که دختران خواهان آن میباشند چیزی نیست جـز عـشق ورزی و رمانتیک بودن. اگر شما خواهان دختری هسـتـیـد، بـایـد نـیازهایش را نیز بر آورده سازید. برخی از مردان با شنیدن واژه رمانتیک وحشت زده می گـردنــد. اما نـــیازی نیست زیاد به مغز خود فشار وارد آورید و یا وقت و
    انــرژی فراوانی برای رمانتیک بودن صرف کنـید. اغلب اوقات
    رمـانـتـیـــک بودن به مفهوم این میباشد که توجهی که یک
    دختر خواهان آن میباشد به وی ارزانی دارید. وی تنها میخواهد مطمئن گردد که دختر شماره یک زندگی شما است و آنکه شیرین ترین، جذاب ترین، و شگفت انگیز ترین زن در قلب شما میباشد. اگر تنها قادر باشید راههایی برای تقویت پیوسته این باورها بیابید، نه تنها قادر به مجذوب ساختن دختر مورد علاقه خود خواهید بود، بلکه خواهید توانست آن دختر را برای همیشه در کنار خود حفظ کنید. اکنون واقعا رمانتیک بودن دشوار میباشد؟ خیر، تنها کاری که باید انجام دهید آن است که:
    * از وی بپرسید که روز خود را چگونه گذرانیده است.
    * برایش بادداشتی بگذارید و در آن بنویسید که وی در خاطر شما میباشد و در قلب شما جای دارد.
    * هرگاه برای شما غذای خانگی تهیه کرد، به وی بگویید که چه سوپ خوشمزه ای شده و آنکه وی بهترین آشپز میباشد.
    ۲- به وی نشان دهید که اهمیت میدهید:
    * و هر کاری را که در آن مهارت دارید را به وی آموزش دهید. خلاصه آنکه تنها راه حل را ارائه ندهید و به اندازه ای صبور باشید که راه حلها را برای وی توضیح و آموزش دهید. حتی اگر آموزش آنها دشوار باشد. اغلب مردان آنقدر بی حوصله و ناشکیبا هستند که حتی حاضر به نشان دادن چگونگی انجام عملی نمیباشند. بنابراین با متفاوت و استثنایی بودن قلب وی را فتح کنید.
    ۳- زنان عاشق مردانی هستند که همزمان هم به آنها وابستگی و هم استقلال فردی داشته باشند. همسرتان از اینکه شما در ضمن آنکه در دنیای خودتان زندگی نموده و استقلال خود را دارید، رابطه تان را نیز حفظ میکنید، مورد ستایش قرار میدهد. بنابراین شما برای مجذوب ساختن دختر رویاهایتان در هنگام گام نهادن در رابطه نباید استقلال فردی و هویت خود را از دست بدهید. علم و آگاهی قدرت محسوب میگردد؛ هر اندازه که شما در مورد طرز تفکر دختران و علل رفتار آنان آگاهی کسب کنید بیشتر در متقاعد ساختن و خوشبخت نمودن آنان موفق خواهید بود. نکته مهم آن که:
    هر قدر شما عشقی را که یک دختر برای شما قائل است بیشتر ارج نهاده و محترم بشمارید، به همان اندازه آن دختر نیز خواسته های شما را بیشتر برآورده میسازد.
    نکات فوق را با کمال صداقت اجرا کنید نه با دورنگی.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34583
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام مجدد.رابطه ما همه مواردی و که میگید داشت.الان 2 ماه و 10 روزه که جدا شدیم.هر بار سعی کردم که برگردیم اما جواب نمیده.2 3 بار پا پیش گذاشتم ولی انگار از من بدش اومده.به قدری علامت سوال دارم که چرا اینجوری شده به هیچ نتیجه ای نمیرسم.رابطه فوث العاده خوبی داشتیم.یه راهکار میخوام که برگرده.نمیدونم باید چیکار کنم.خواهشن راهنماییم کنید.ممنون

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14679
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من هم شکست مشابه شکست تو داشتم الان 8 ماه از هم جدا شدیم بعد از سه سال با هم بودن همه چی ی هویی تموم شد اصلا هم دلیلشو نفهمیدم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)