صفحه 1 از 2 12
نمایش نتایج: از 1 به 50 از 56

موضوع: تشخیص باکره بودن یا نداشتن رابطه جنسی

10770
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32059
    تشکـر
    44
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    8

تشخیص باکره بودن یا نداشتن رابطه جنسی

حتما بخونید

بحث ازدواج هست
    سلام وقت بخیر خسته نباشید

برای یه بنده خدایی یه مشکلی پیش اومده و با من درمیون گذاشته و هرچی گشتم چیز بدرد بخوری پیدا نکردم.

دوست خوبم یه پسر هست و قصد ازدواج دارن اما برای چیزی حدود 1 سال و نیم با شخص مورد علاقه اش قراری تعیین کردن که همو بهتر و دقیق تر بشناسن

هردو هم دانشجو هستن.

مشکل این بنده خدا اینه:

این دوستم و خانومش 8 ماهه باهمن و برای 1سال و نیم بعد قرار ازدواج تعیین کردن تا بصورت کامل شناخت داشته باشن

میگه یه روز شخصی که واسه ازدواج میخواد اومد بحث پرده بکارت رو کشید گفت مال من حلقویه و اکه تو رابطه خون نیومد نگران نشی چیزی نیست بخاطر حلقویه و....

گفته آزمایشم بدم بگن بکارت سالم نیست بخاطر ورزشم هستش چون ژیمناستیک میره هفته ای 2 بار 2 ساعته یعنی 4 یا 6 ماهه این ورزشو شروع کرده

میگه به شخصی که میخواد پیشنهاد شده که به زودی برای اثباط باکره بودن و نداشتن رابطه مقعدی آزمایش بده

دختر مورد نظرش عصبی میشه و میگه نه من اینکارو نمیکنم و همش برچسب شکاک بودن و بدبینی بهش میزنه و میگه اصلا آزمایش نمیدم

اما با کلی تمنا مثل اینکه راضی کرده آزمایش بده اما اون دختر بهش گفته آزمایش میدم اما الان نه گفته اول ازدواج کنیم محرم بشیم بعد یه رابطه جنسی داشته باشیم(از جلو) بعد هم بریم آزمایش بدیم باهم دیگه.

اما این آقا قبول نکرده و هرچی اصرار کرده دختره گفته نه فقط بعد ازدواج بعد اولین رابطه اما بلاخره دختره رو راضی کرده قبل محرم شدن و رسمی شدن و خواستگاری اومدن حتما برن آزمایش. اینم بگم دختره

اصرار زیادی داشته خودش بره آزمایش بده اما پسره گفته نه و باید باهم بریم باز برچسب شکاکی زده بعد بهونه کرده گفته دوستام بعضیاشون برای ازدواج رفتن دکتر گفته فقط باید تنها بیای هیچ کس

همراهت نیادش ولی بعد گفته با مادرم میرم سپس با کلی اصرار راضی شده با این آقا بره.

خوب حالا حرفایی که دوستمون زده من خودم برداشتم اینه این خانوم مشکل داره و قبلا رابطه داشته میخواسته بپیچونه راهی نداشته که قبول کرده قبل خواستگاری برن آزمایش.

از یه طرف این دو نفر 8 ماهه عاشق هم هستن و در ارتباطن و دوستم گفته جدید هم درمورد رابطه جنسی ازش سوال کرده و اونم راحت جوابشو داده

و حتی پسره وقتی جاده و مسیر خلوت رو میرفتن توی روز یا غروب (پسره واقعا پسر سالمیه از لحاظ جنسی اصلا از هیچ کس نه انتظار داره نه سو استفاده میکنه و این کارشم اصلا عمدی نبوده)

دختره با خنده و شوخی میگفته اومدی جای خلوت چی کار ؟؟؟ کارای بد؟ از اون کارا؟؟؟ رفیقم گفته نزدیک 2 ماهه هربار یه مسیر خلوت میرم هی با خنده شوخی تکرار میکنه یه وقتایی یه رفتار و گفتاری مثل همین با خنده و شوخی گفتنش که چرا اومدی جای خلوت و کاراری بد و.... منو به شک میندازه که نکنه دلش رابطه میخواد.

بنده هم برداشتم از این حرفاش اینه اون دختر دلش رابطه میخوادش.

نظرتون چیه؟؟؟

من پیشنهاد کردم که یه روز جای خلوت ببرتش فقط برای اینکه نظر دختره رو بفهمه بهش پیشنهاد بده ببینه دختره چی میگه ؟؟؟

پسره اصلا راضی نبود اما باهاش کلی حرف زدم گفتم فقط پیشنهاد بده اگه قبول کرد بگو الان نه و بپیجونش و بهش شک کن که رابطه داشته بکارت نداره و میخواد بندازه گردنت ولی نه مخالفت کرد و نخواست بدون سالمه و شکی نباید کنی چون باهات راحته و عاشقته اینطوری شوخی میکنه.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

پاسخ : تشخیص باکره بودن یا نداشتن رابطه جنسی

سلام ببخشید میشه بگید سه نفر شما چند سالتون ؟؟؟
    چون رفتار و برخورد سه تاتون بچگانست مخصوصا. مخصوصا مخصوصا شما و دوستت

برا خودتون نشستید نظر دادین و خیال بافی کردید. راجب دختر مردم بعدشم پیشنهاد عالی شما که ببرتش جای خلوت بهش پیشنهاد بده

یه دختر و پسر خیلی خیلی طبیعیه. که بهم کشش داشته باشن و ممکن این جای خلوت این کشش خیلی زیادم باشه نتونن خودشون و کنترل کنن!!!!!!

دختره مریم مقدسم باشه با فکر هایی شما ازدواج هم کنن همش شک تو زندگیشونه !!!

امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

3. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

از نظر من سنجش بکارت یه نوع توهین بزرگ به زنهاست.چون وقتی بکارت یه پسر رو قبل ازدواج معاینه نمیکنن نباید بکارت یه دختر رو معاینه کنن.خب شما از کجا و با چه مدرکی میتونید اثبات کنید که دوستتون تا حالا با دختری نبوده؟!!!!از روی معاینه بکارت ؟!!!!!!پسره ممکنه با هزار نفر بوده باشه ولی کسی بویی نمیبره!!
    من خودم از کجا بفهمم همسرم اولین ادم زندگیش من بودم؟!!!
    اینا همش برمبنا صداقت و رفتار دو طرف هست. از رفتار ادما میشه تقریبا فهمید چه کاره هستن همون طور که شما از رفتار دوستتون میگید پسر خوبی هست مگه شما دوستتون رو معاینه کردید؟!!!!
    این معاینه ها توهین و تبعیضه.
    ویرایش توسط saba95 : 03-08-2017 در ساعت 05:26 AM

5. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

دوست عزیز هر وقت تونستید تشخیص بدید این آقا قبل از ازدواج رابطه جنسی نداشته بعد در مورد رابطه جنسی قبل از ازدواج دخترم میتونم نظر بدیم

ایشون 8 ماهه با خانم ارتباط داشته پس الان تقریبا همدیگرو میشناسن ... و میتونه برای ازدواج نظر قطعی بده

پس اگر برای ایشون فقط باکرگی ملاک باشه مسلما در زندگی آینده اش شکست خواهد خورد
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

7. 4 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32059
    تشکـر
    44
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    دوست عزیز هر وقت تونستید تشخیص بدید این آقا قبل از ازدواج رابطه جنسی نداشته بعد در مورد رابطه جنسی قبل از ازدواج دخترم میتونم نظر بدیم

ایشون 8 ماهه با خانم ارتباط داشته پس الان تقریبا همدیگرو میشناسن ... و میتونه برای ازدواج نظر قطعی بده

پس اگر برای ایشون فقط باکرگی ملاک باشه مسلما در زندگی آینده اش شکست خواهد خورد

بزارید رو راست باشم این پسری که میگم خوده بنده هستم. دوستان میگن فکرتون بچه گانس یکی هم گفت درخواست سلامت بکارت توهین بزرگه.

من واقعا هیچ رابطه ای با هیچ کس نداشتم ولی خود ارضایی داشتم

ولی منی که با هیچ دختر یا زنی اصلا دست نزدم و رابطه نداشتم

و این جامعه مسخره و پر از خیانت و کثیف رو میبینم فکرم مشغول میشه.

پس حق دارم از سلامتش مطمعن بشم ؟؟؟؟

شاید دوستان فک کنن منم دروغ میگم منم دارم فیلم بازی میکنم ولی نه خدایی اینطور نیست من واقعا غیرتی هستم شدید

هیچ نگاهی به هیچ دختری نیمکنم میبینم یکی از دور میاد دختره سرم رو میندازم یه طرف دیگه یعنی واقعا چشامو قلبمو پاک نگه داشتم.

اینکه گفتم بهش پیشنهاد بدم به هیچ عنوان جنبه عملی نبود .چون توی سایت ها خوندم از طرز جواب دادن سوال ها و رفتار ها میشه فهمید.

برای همین گفتم یه پیشنهاد بدم اگه اوکی داد سریعا بهونه تراشی میکنم میگم فعلا نه و جاش نیست و بهش مشکوک میشم اما با عصبانیت و قهر و رفتار دیگه ای جوابمو داد و رد کرد جوابمو مطمعن تر میشم که سالمه.

من واقعا هیچ رابطه ای نداشتم من حتی باهاش هستم حد و حدودم رو میدونم وقتی احساس کنم خودم حس رابطه به بدنم میاد سریعا کنترل میکنم .

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32059
    تشکـر
    44
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    از نظر من سنجش بکارت یه نوع توهین بزرگ به زنهاست.چون وقتی بکارت یه پسر رو قبل ازدواج معاینه نمیکنن نباید بکارت یه دختر رو معاینه کنن.خب شما از کجا و با چه مدرکی میتونید اثبات کنید که دوستتون تا حالا با دختری نبوده؟!!!!از روی معاینه بکارت ؟!!!!!!پسره ممکنه با هزار نفر بوده باشه ولی کسی بویی نمیبره!!
    من خودم از کجا بفهمم همسرم اولین ادم زندگیش من بودم؟!!!
    اینا همش برمبنا صداقت و رفتار دو طرف هست. از رفتار ادما میشه تقریبا فهمید چه کاره هستن همون طور که شما از رفتار دوستتون میگید پسر خوبی هست مگه شما دوستتون رو معاینه کردید؟!!!!
    این معاینه ها توهین و تبعیضه.
    آبجی من اون پسر هستم که 8 ماهه با اون دخترم. چون روم نمیشد بیان کنم. ولی چون یه جورایی به من برچسب رابطه چسبوندید اومدم واقعیت رو بگم.

شاید بگید فیلم بازی میکنم دروغ میگم یا هرچی.

ولی من واقعا با هیچ کس رابطه نداشتم من اینقدر خودمو محدود کردم که شاید باروش برای همتون سخت باشه دور تمام دوستام رو خط کشیدم دوست فقط توی بیرون اونم تا حدش تا حدودش نه بیشتر.چون دوست آدم پدر مادر و زن آدمه نه دوست. من قبلا هم از دوست ضربه دیدم اما نه ضربه زیاد سنگین.
    من وقتی هر مکان میرم میبینم دختر اون قسمته یا از سمتم میخواد رد شه سریع چشمام و سرمو میچرخونم سمت دیگه که فک نکنه مزاحمش میخوام بشم یا هرچی.

من واقعا با هیچ کس رابطه نداشتم و ندارم.
    زمونه و جامعه ما پر از خیانت و دروغه.
    درسته میگن هر پنج انگشت شبیه هم نیستن.
    من برای اثباط بی گناهی خودم به هر جایی که نیاز باشه میزنم. حتی به خودشم گفتم هر تست هر آزمایش هرچیزی که فکرش رو میکنه.

پرینت تمام مکالماتو... یعنی هرچی که اثباط کنه بی گناهم انجام میدم.

برای همینم میخوام سلامت بکارتش رو ببینم.

مشاور فرمودن که اگه ملاک فقط بکارت باشه در آینده شکست هست و... درست هستش این حرفتون.

اما من توی این 8 ماه یه بار حرف بکارت رو نزدم تا روزی که خودش بحثو پیش کشید و من بهش کمی شک کردم.

وگرنه من اصلا توی فکر بکارت نبودم اصلا فکرشم نمیکردم.

اگه ریگی توی کفش نباشه هیچ دختری نباید مقاومت کنه برای اثباط بی گناهی برای عشقش باید هر کاری بکنه.(منظورم کار خلاف نیست یعنی برای بی گناهیش یا سلامت بکارت آزمایش بده)

هرجا نظرات رو خوندم دخترا اکثرا میگفتن توهینه و فلانه. بلانسبت اگه ریگی توی کفش نباشه این حرفو نیمزنن. من هرکس بهم بگه تو خرابی یا رابطه داشتی یا دزدی کردی من برای اثباطم به هر دری میزنم و عار نمیدنم

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33849
    تشکـر
    170
    تشکر شده 134 بار در 76 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanninja نمایش پست ها
    حتما بخونید

بحث ازدواج هست

برای یه بنده خدایی یه مشکلی پیش اومده و با من درمیون گذاشته و هرچی گشتم چیز بدرد بخوری پیدا نکردم.

دوست خوبم یه پسر هست و قصد ازدواج دارن اما برای چیزی حدود 1 سال و نیم با شخص مورد علاقه اش قراری تعیین کردن که همو بهتر و دقیق تر بشناسن

هردو هم دانشجو هستن.

مشکل این بنده خدا اینه:

این دوستم و خانومش 8 ماهه باهمن و برای 1سال و نیم بعد قرار ازدواج تعیین کردن تا بصورت کامل شناخت داشته باشن

میگه یه روز شخصی که واسه ازدواج میخواد اومد بحث پرده بکارت رو کشید گفت مال من حلقویه و اکه تو رابطه خون نیومد نگران نشی چیزی نیست بخاطر حلقویه و....

گفته آزمایشم بدم بگن بکارت سالم نیست بخاطر ورزشم هستش چون ژیمناستیک میره هفته ای 2 بار 2 ساعته یعنی 4 یا 6 ماهه این ورزشو شروع کرده

میگه به شخصی که میخواد پیشنهاد شده که به زودی برای اثباط باکره بودن و نداشتن رابطه مقعدی آزمایش بده

دختر مورد نظرش عصبی میشه و میگه نه من اینکارو نمیکنم و همش برچسب شکاک بودن و بدبینی بهش میزنه و میگه اصلا آزمایش نمیدم

اما با کلی تمنا مثل اینکه راضی کرده آزمایش بده اما اون دختر بهش گفته آزمایش میدم اما الان نه گفته اول ازدواج کنیم محرم بشیم بعد یه رابطه جنسی داشته باشیم(از جلو) بعد هم بریم آزمایش بدیم باهم دیگه.

اما این آقا قبول نکرده و هرچی اصرار کرده دختره گفته نه فقط بعد ازدواج بعد اولین رابطه اما بلاخره دختره رو راضی کرده قبل محرم شدن و رسمی شدن و خواستگاری اومدن حتما برن آزمایش. اینم بگم دختره

اصرار زیادی داشته خودش بره آزمایش بده اما پسره گفته نه و باید باهم بریم باز برچسب شکاکی زده بعد بهونه کرده گفته دوستام بعضیاشون برای ازدواج رفتن دکتر گفته فقط باید تنها بیای هیچ کس

همراهت نیادش ولی بعد گفته با مادرم میرم سپس با کلی اصرار راضی شده با این آقا بره.

خوب حالا حرفایی که دوستمون زده من خودم برداشتم اینه این خانوم مشکل داره و قبلا رابطه داشته میخواسته بپیچونه راهی نداشته که قبول کرده قبل خواستگاری برن آزمایش.

از یه طرف این دو نفر 8 ماهه عاشق هم هستن و در ارتباطن و دوستم گفته جدید هم درمورد رابطه جنسی ازش سوال کرده و اونم راحت جوابشو داده

و حتی پسره وقتی جاده و مسیر خلوت رو میرفتن توی روز یا غروب (پسره واقعا پسر سالمیه از لحاظ جنسی اصلا از هیچ کس نه انتظار داره نه سو استفاده میکنه و این کارشم اصلا عمدی نبوده)

دختره با خنده و شوخی میگفته اومدی جای خلوت چی کار ؟؟؟ کارای بد؟ از اون کارا؟؟؟ رفیقم گفته نزدیک 2 ماهه هربار یه مسیر خلوت میرم هی با خنده شوخی تکرار میکنه یه وقتایی یه رفتار و گفتاری مثل همین با خنده و شوخی گفتنش که چرا اومدی جای خلوت و کاراری بد و.... منو به شک میندازه که نکنه دلش رابطه میخواد.

نظرتون چیه؟؟؟

من پیشنهاد کردم که یه روز جای خلوت ببرتش فقط برای اینکه نظر دختره رو بفهمه بهش پیشنهاد بده ببینه دختره چی میگه ؟؟؟

پسره اصلا راضی نبود اما باهاش کلی حرف زدم گفتم فقط پیشنهاد بده اگه قبول کرد بگو الان نه و بپیجونش و بهش شک کن که رابطه داشته بکارت نداره و میخواد بندازه گردنت ولی نه مخالفت کرد و نخواست بدون سالمه و شکی نباید کنی چون باهات راحته و عاشقته اینطوری شوخی میکنه.
    جواب شما را بصورت خصوصی دادم. امیدوارم بخوانید. نکند یکوقت نخوانده از آن بگذرید! چشم براه پاسختان هستم....

11. کاربران زیر از AmirAli65 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط علی 96 نمایش پست ها
    95 درصد دخترای امروزی فاحشه هستن بخصوص تو ایران
    به سن تکلیف که رسیدن پسر و دختر از خجالت هم درمیان
    ممکلت که نیست
    فاحشه خونس
    آره
    خب میگه همه فاحشه هستن فقط خواهر مادر دوستمون مریم مقدسن

13. 3 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32059
    تشکـر
    44
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    8

دختره فاحشه بوده
    بگو سریع کات کنن
    دوست
    خوبم صفات ناموس خودت رو نزار روی ناموس دیگران و لطف کن در توالت عمومی رو ببند با تشکر.

هرجا میرم تاپیک میخونم تو یه آدم معیوب ذهنی با همه مشکل داری کامنت مفت میدی

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32059
    تشکـر
    44
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    8

95 درصد دخترای امروزی فاحشه هستن بخصوص تو ایران
    به سن تکلیف که رسیدن پسر و دختر از خجالت هم درمیان
    ممکلت که نیست
    فاحشه خونس
    پسرخوب

ادب داشته باش 95 درصد فاحشه هستن نکنه اون5 درصد خواهر و مادرت و زنتن؟؟؟

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32059
    تشکـر
    44
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    آره
    خب میگه همه فاحشه هستن فقط خواهر مادر دوستمون مریم مقدسن
    دقیقا.خدایی
    فازش چیه؟؟ هرتاپیکی رفتم اسم مسخرشو دیدم

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

دوست گرامی آقای احسان شما اگه این پیشنهاد را به این دختر بدی در صورتی که دختره پاک باشه به شدت خود زنی کردی و انگار تمام این سالهای پاک بودنت را مفت از دست دادی پس این روش را بنداز دور

دوم اگه دختر ناپاک باشه 500 تا روش هستش که تو نتونی بفهمی رابطه جنسی هم فقط جلو و پشت نیست پس خودتو بند این چیزا نکن .شما خانوادشو بشناس و دختره را غیر مستقیم تعقیب کن و رفتارشو تو جامعه ببین غیر مستقیم

درضمن شازده پسرا اگه یه دختر باهاتون شوخی میکنه یا میگه و میخنده این دلیلی نیست که اون دختر بدکاره هستش فقط اون دختر بهتون اعتماد داره که میزاره وارد حریمش بشید

18. 6 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32059
    تشکـر
    44
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    8

داداش سام واقعا حرفت کاملا منو قانع کردش

واقعا کامل قانع شدم.

درمورد خانواده دختر بگم خانواده اش فوق العاده از هر نظر عالی و سالم هستن

یعنی مذهبی هستن + با اخلاق و با حیا هستن اهل مشروب نیستن کاملا خانوادشون رو میشناسم یعنی خلاصشو بگم خانواده ای سالم و با حیا و مذهبی و فوق العاده مهربان و چشم و قلب پاک و عالی.

خود این دختره هم با حیا و پاکه و عالیه و با حیا و مذهبی و فوق العاده اس فقط چون بحثش پیش اومد و کمی هم جامعه رو نگاه کردم از دید خودم یهو فکرای مسخره به فکرم زد

اما با حرفتون کاملا قانع شدم دمت گرم
    درضمن شازده پسرا اگه یه دختر باهاتون شوخی میکنه یا میگه و میخنده این دلیلی نیست که اون دختر بدکاره هستش فقط اون دختر بهتون اعتماد داره که میزاره وارد حریمش بشید[/quote]

20. 2 کاربران زیر از ehsanninja بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

آبجی من اون پسر هستم که 8 ماهه با اون دخترم. چون روم نمیشد بیان کنم. ولی چون یه جورایی به من برچسب رابطه چسبوندید اومدم واقعیت رو بگم.

ولی من واقعا با هیچ کس رابطه نداشتم من اینقدر خودمو محدود کردم که شاید باروش برای همتون سخت باشه دور تمام دوستام رو خط کشیدم دوست فقط توی بیرون اونم تا حدش تا حدودش نه بیشتر.چون دوست آدم پدر مادر و زن آدمه نه دوست. من قبلا هم از دوست ضربه دیدم اما نه ضربه زیاد سنگین.
    من وقتی هر مکان میرم میبینم دختر اون قسمته یا از سمتم میخواد رد شه سریع چشمام و سرمو میچرخونم سمت دیگه که فک نکنه مزاحمش میخوام بشم یا هرچی.

من برای اثباط بی گناهی خودم به هر جایی که نیاز باشه میزنم. حتی به خودشم گفتم هر تست هر آزمایش هرچیزی که فکرش رو میکنه.

مشاور فرمودن که اگه ملاک فقط بکارت باشه در آینده شکست هست و... درست هستش این حرفتون.

اما من توی این 8 ماه یه بار حرف بکارت رو نزدم تا روزی که خودش بحثو پیش کشید و من بهش کمی شک کردم.

اگه ریگی توی کفش نباشه هیچ دختری نباید مقاومت کنه برای اثباط بی گناهی برای عشقش باید هر کاری بکنه.(منظورم کار خلاف نیست یعنی برای بی گناهیش یا سلامت بکارت آزمایش بده)

هرجا نظرات رو خوندم دخترا اکثرا میگفتن توهینه و فلانه. بلانسبت اگه ریگی توی کفش نباشه این حرفو نیمزنن. من هرکس بهم بگه تو خرابی یا رابطه داشتی یا دزدی کردی من برای اثباطم به هر دری میزنم و عار نمیدنم
    نه اقای عزیز منم خودم تا حالا دوست پسر نداشتم و خیلی روی این مسائل حساس هستم و ریگی به کفشم نیست برعکس شما به دیگران نمیخوام اثبات کنم پاک بودم همین که خودم ارامش دارم و وجدانم راحته کافیه!و از خدا همیشه میخوام یه همسر مثل خودم نسیبم کنه .اما حرف من اینه که معاینه یه نوع توهینه نه اینکه طرف ریگی به کفشش باشه برای این توهینه که شما طرف رو دروغگو میدونید و حتما باید سندی برای پاکیش بیارید.در صورتی که همین سند رو از هیچ پسری بابت سوابق گذشته اش نمیخوان.من شما رو متهم نکردم انگار بد برداشت کردید فقط گفتم شما نمیدونید طرف ایا رابطه داشته یا نه که طرف خودتون بودید و میگید نداشتید.شما هم سعی نکن پاک بودنت رو به کسی ثابت کنی چون خودت اذیت میشی مهم طرفت و همسرت هست که بدونه چجور ادمی هستی.
    ویرایش توسط saba95 : 03-08-2017 در ساعت 06:48 PM

22. 3 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32917
    تشکـر
    71
    تشکر شده 88 بار در 65 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط Zahrash نمایش پست ها
    من و نامزدم هم 3 سال دوست بودیم و اون به شدت زیرک بود
    من قبل از نامزدم با چند نفر دیگه دوست شدم و این موضوعو همون اول بهش گفتم دوستی من با جنس مخالف فقط برای ازدواج بود نه خوش گذرونی و قبل از نامزدم با هرکسی دوست شدم فرد مورد نظرم نبود و کات کردم البته تعدادشونم زیاد بود البته به خاطر مذهبی بودن خودم هیچوقت رابطم از صحبت کردن 2 ساعته بیشتر نشد و خدایی نکرده بحث ناموسی یا حتی گرفتن دست و این حرفا رو با هیچکسی نداشتم
    خلاصه من این مسئله رو به نامزدم گفتم چون نمیخواستم زندگی رو شروع کنم که با دروغ و پنهون کاری باشه
    و اونم مثل هر پسر دیگه ای به من شک کرد که نکنه برخلاف ظاهرم دختر خوبی نباشم و قبل از اون هر کاری کرده باشم واسه همین یک روز که تو ماشین نشسته بودیم ( ما همیشه فاصلمونو رعایت میکردیم) و داشتیم با هم میخندیدیم و صحبت میکردیم یک دفعه دستشو گذاشت روی دستم و دستمو گرفت منم که تا حالا همچین کاری نکرده بودم به شدت عصبانی شدم و دستمو کشیدم و با اخم بهش گفتم دفه یآخرت باشه همچین کاری میکنی بعدشم خدافظی کردم و از ماشینش اومدم بیرون اون روز تا شب بهم ریخته بودم که چرا دستمو لمس کرده و حسابی ازش دلخور بودم که خودش بعد از کلی معذرت خواهی گفت قصد بدی نداشته و فقط میخواسته مطمئن بشه من خودمو در اختیار کسی نمیذارم
    الان که 3 ساله از آشناییمون میگذره و انشاالله بعد از عید عقد میکنیم کلی میخنده و میگه چقد اون روز خیالم راحت شد با کارت
    گفتن داستان خودم واسه این بود که بگم اگر دختری مشکلی نداشته باشه از هیچ چیز نمیترسه و با یه امتحان کوچیک میشه تشخیص داد چه کاره اس
    برای آزمایش بکارت هم اینو در نظر داشته باشید که ما دخترا همیشه این مسئله رو تو ذهنمون داشتیم که نکنه جایی یا چیزی باعث از بین رفتن بکارتمون شده باشه حتی اگر رابطه هم با کسی نداشته باشیم بازم این ترس هست که نکنه مشکلی واسمون پیش اومده باشه ولی خوبیش اینه که موقع آزمایش حتی اگر پرده ی بکارت هم مورد داشته باشه (به دلیل حادثه یا کنجکاوی خود دختر) از طریق واژن میشه فهمید رابطه داشته یا نه
    ممکنه دوست شما هم اتفاقی واسش افتاده یا از روی کنجکاوی خودش بکارتشو از دست داده و میترسه این موضوعه بگه میتونید باهاش صحبت کنید و هم فکر خودتونو راحت کنید و هم اونو بلاخره اگر همدیگه رو نپسندین طولانی شدن رابطه اصلا خوب نیست و احساستونو داغون میکنه
    ولی من هدفم از دوستی اصلا ازدواج نبود اما به ازدواج ختم شد اونم یه ازدواج موفق
    بیخیال شو انقدر بحثی سخت بگیری زود پیر میشی باورت میشه من حتی موقع ازدواج هم برام اصلا مهم نبود زنم با کیا دوست بوده یا نه
    اصلا به این چیزا فکر نمیکردم الان تو بچه دانشجو دنبال اینی بدونی دختر مردم قبلا با کسی بوده یا نه؟ به تو چه؟ انتخاب خودت بوده پس حق ایراد گرفتن نداری
    اینم که میگه آزمایش نمیدم خب منم باشم آزمایش نمیدم شاید طرف خودارضایی از دخول میکرده یا تو حموم حالا به هم دلیلی مقعدشو انگشت میکرده بعد بره دكتر دکتر بگه خراش و فلان دیده میشه آبروی طرف میره ضمنا اینو از من بگیر اگه میخوای زندگیت با زنت خوب باشه و صداقت رو حفظ کنی شک نکن که هیچ آدمی از شک خوشش نمیاد

24. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام
    واقعا زمونه ی سختی شده
    اعتماد کردن به آدم ها به خصوص برای ازدواج خیلی سخت شده
    من نظرات دوستان رو خوندم
    به نظرم آقای سام حرف درستی زدن اینکه این خانوم همچین شوخی هایی با شما میکنه صرفا نمیشه صد در صد قبلا با کسی بوده یا رابطه داشته
    مسلما آدم هر حرفی رو هر جایی نمیزنه
    گذشته از جنسیت هر کسی با بعضی از دوستاش رابطه ی رسمی داره
    با بعضی ها صمیمیه
    ولی با بعضی های دیگه شاید خیلی صمیمیه که یه حرفایی رو فقط به اون ها میگه یا یه شوخیایی رو فقط با اونا مطرح میکنه
    اما در عین حال هم سخته وقتی پسری دختری رو دوست داشته باشه بهش بگه باید بره آزمایش بده
    از اون طرف هم شاید همیشه شک داشته باشه موقعیت سختی هست
    چون در صورت مشکل نداشتن اون پسر به اعتماد میرسه
    ولی دختر دیدش ممکنه خیلی فرق کنه و حس کنه نامزدش بهش اعتماد نداشته
    و هم این انتظار رو تو وجودش ایجاد میکنه که متقابلا پسر هم بره آزمایش بده

اما به نظرم اگه رابطه ی دختر پسر رسمی باشه و از اول خونواده ها در جریان باشن دیگه این مشکلات خیلی کمتر میشه
    چون وقتی پسری حتی به قصد ازدواج با دختری دوست میشه
    ممکنه خیلی هم دختره خوب باشه ولی بعد مدتی ممکنه پسر شک کنه که آیا ممکنه قبل از من با کسی بوده باشه
    یا رابطه ای داشته که مطرح نکرده
    به نظر من جنبه های دیگه هم خیلی موثر هستن
    اینطور که شما فرمودید این دختر خانوم با اصالت و از خونواده ی خوبی هستن خب این ها پوئن ها و نشونه های مثبتی هستن
    شاید اگه سعی کنید از راههای دیگه این شک رو برطرف کنید بهتر باشه

من تو اقوام برای ازدواج دیدم البته به شیوه ی سنتی بوده ازدواجشون
    بعضی ها بودن حتی آزمایش معاینه ی بکارت دختر رو قبل ازدواج نداشتن
    در عین حال دخترا هم پاک بودن و مورد اعتماد و بعدها هم مشکلی پیش نیومده
    درسته زمونه خیلی فرق کرده
    خیلی از پسر دخترها تو محیط های کار و دانشگاه به خاطر سختی شرایط تن به رابطه های دوستی میدن
    و گاها هم به جاهای بدی میکشه ولی باز هم نمیشه گفت همه ی دخترا و پسرا قبل ازدواجشون با کسی دوست بودن
    و صد در صدی نیست این قضیه
    اعتماد فاکتور سختیه واقعا و در عین حال یکی از مهمترین مسائل زندگی مشترک هست.
    امیدوارم تصمیم درستی بگیرید و زودتر شکتون برطرف بشه.

25. کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32917
    تشکـر
    71
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط خدایا تنهایم مگذار نمایش پست ها
    داداش درست راهنمایی کن
    رابطه پسر و دختر قبل از ازدواج دریت نیست
    حالا هی بگید به من امل
    از نظر شما درست نیست
    برای من که جواب داده
    برای بچهامم جواب میده
    برای بچه های بچه هام هم جواب بده انقدر کورکورانه نقد نکن
    اینجا جاش نیست برو این جا

http://forum.moshaver.co/f174/%D8%B1...tml#post230436

27. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32917
    تشکـر
    71
    میزان امتیاز
    8

پس دین چی ميشه
    چیزی که خدا گفته
    یه آیه بیار که گفته دختر و پسر.نمیتونن دوست باشن
    والا بقول شما دین گفته بده
    واسه من که خوب بوده

28. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32917
    تشکـر
    71
    میزان امتیاز
    8

دوست عزیز یه حرفی هم از خودت بزن یکم از مخت هم استفاده کن به جای کپی برداریمیگم من با دوس دخترم تو دانشگاه ازدواج کردم و کاملا موفق بودم، حالا تو هروقت زن گرفتی بیا اینجا برامون تعریف کنای بدم میاد از اینایی که بی هیچ دلیل منطقی مخالفت میکننبرای شما بی جنبه ها آره بده دوست نشین
    ویرایش توسط ali001 : 03-14-2017 در ساعت 01:43 PM

29. کاربران زیر از ali001 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط ali- نمایش پست ها
    برای شما بی جنبه ها آره بده دوست نشین
    در واقع همه چی برمیگرده به همون جنبه

31. 3 کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27608
    تشکـر
    36
    تشکر شده 41 بار در 33 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط Zahrash;[COLOR="#B22222"
    233ما دخترا همیشه این مسئله رو تو ذهنمون داشتیم که نکنه حتی اگر رابطه هم با کسی نداشته باشیم بازم این ترس هست که نکنه مشکلی واسمون پیش اومده باشه
    ممکنه دوست شما هم اتفاقی واسش افتاده
    [/COLOR]
    اینو خوب اومدینمن موقع آزمایش اعتیاد همش حس معتاد بودن بم دست داده بود نگران بودم در صورتی که تو زندگیم به غیر از تلوزیون معتاد ندیدم اصلا نمی دونستم دقیقا معتاد یعنی چی...وقتی رو برگه آزمایشم دیدم نوشته معتاد نیستم اینقده ذوق کرده بودم..
    الانم همش فکر می کنم باردارم در صورتی که یک هزارم رابطه ای که منجر به بارداری بشه هم نداشتیم
    حالا از بیان احساسات مشترک دخترونه که بگذریم بریم سراغ دوستمون که سوال پرسیدن
    اولا که جواب آقای سام خوب بود و گویا خود شما هم پذیرفتین پس در این باره دیگه حرفی نیست
    من فقط یه توضیح کوچیک از نگاه یه دختر میدم
    من واقعا نمیتونم نظر قطعی راجع به اون دختر بدم چون هیچی معلوم نیست فقط میتونم بگم اگه خودشو خانوادشو شناختی بی خیال واکاوی این قضیه شو چون بی فایدس
    هیچ وقت رو این موضوع حساس نباش میدونم خیلی مهمه اما حساسیت روی هر چیزی آدمو بش دچار میکنه
    بعد از تحقیقی معقول و مناسب بقیشو بسپار به خدا
    بعدم یبار به دختر جدی بگو من به حرفت اطمینان می کنم چون برام مهمی تو هم به من قول بده زندگیمون رو صداقت باشه دیگه هم پی ماجرا رو نگیر
    ایشالا موفق و خوشبخت باشین
    در کل به نظر من حرف زدن درباره ی این مسائل قبل از ازدواج اشتباهه بزرگیه
    ویرایش توسط مبینا1111111111 : 03-14-2017 در ساعت 02:04 AM

33. کاربران زیر از مبینا1111111111 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32059
    تشکـر
    44
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    8

بیخیال شو انقدر بحثی سخت بگیری زود پیر میشی باورت میشه من حتی موقع ازدواج هم برام اصلا مهم نبود زنم با کیا دوست بوده یا نه
    اصلا به این چیزا فکر نمیکردم الان تو بچه دانشجو دنبال اینی بدونی دختر مردم قبلا با کسی بوده یا نه؟ به تو چه؟ انتخاب خودت بوده پس حق ایراد گرفتن نداری
    اینم که میگه آزمایش نمیدم خب منم باشم آزمایش نمیدم شاید طرف خودارضایی از دخول میکرده یا تو حموم حالا به هم دلیلی مقعدشو انگشت میکرده بعد بره دكتر دکتر بگه خراش و فلان دیده میشه آبروی طرف میره ضمنا اینو از من بگیر اگه میخوای زندگیت با زنت خوب باشه و صداقت رو حفظ کنی شک نکن که هیچ آدمی از شک خوشش نمیاد

دوست
    عزیز

ما بچه دانشجو تو بچه دکترا.

یکم طرز حرف زدنتو بخون فک کنم یا دختری داری اینطوری نظر میدی یا پسری و سنت کمه یا یه جورایی مشکلی چیزی داری.

اینجا جای مشاوره دادن نه بی احترامی به عقاید دیگران

تو برات پاکی مهم نبوده چون شاید خودت هم پاک نبودی و قبلا رابطه داشتی

اما پسرایی که واقعا هیچ رابطه ای با هیچ کس نداشتن باید براشون مهم باشه.

از حرفی که زدی یه برداشت داشتم اونم اینه ک شما با دخترا رابطه داشتی برای همین عادی شده برات و واست مهم نیست طرف مورد نظرت سالم باشه یا نه.

اینجا کشور خارجی نیست که بخواد هرکس از راه برسه با در و همسایه و مکانیک و... رابطه برقرار بکنه بعد شوهرش بی غیرت باشه حرفی نزنه. اینجا غرب نیست. اینجا ماهواره و فیلم های شبکه جم تی وی نیست.

اینجا ایرانه و غیرت هست.

البته بد و خوب همه جا هستش.

وقتی من با هیچ دختری برنامه ای نداشتم و پاک هستم پس باید طرف مقابلمم پاک باشه.

مگه شهر هرت هستش من پاک باشم تو جوانیم توی زندگیم اهل دود و دم نباشم باهیچ دختری برنامه ای نداشته باشم بعد یه دختر بره تمام گند کاریو عشق و حال و لاسشو بزنه بعد بیاد زن یه آدم پاک بشه که چی توبه کرده؟؟؟؟

یه مثال هست یادت باشه: ***** توبه گرگ مرگه *****

35. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

36. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32917
    تشکـر
    71
    میزان امتیاز
    8

دوست
    عزیز

یکم طرز حرف زدنتو بخون فک کنم یا دختری داری اینطوری نظر میدی یا پسری و سنت کمه یا یه جورایی مشکلی چیزی داری.

از حرفی که زدی یه برداشت داشتم اونم اینه ک شما با دخترا رابطه داشتی برای همین عادی شده برات و واست مهم نیست طرف مورد نظرت سالم باشه یا نه.

اینجا کشور خارجی نیست که بخواد هرکس از راه برسه با در و همسایه و مکانیک و... رابطه برقرار بکنه بعد شوهرش بی غیرت باشه حرفی نزنه. اینجا غرب نیست. اینجا ماهواره و فیلم های شبکه جم تی وی نیست.

اینجا ایرانه و غیرت هست.

مگه شهر هرت هستش من پاک باشم تو جوانیم توی زندگیم اهل دود و دم نباشم باهیچ دختری برنامه ای نداشته باشم بعد یه دختر بره تمام گند کاریو عشق و حال و لاسشو بزنه بعد بیاد زن یه آدم پاک بشه که چی توبه کرده؟؟؟؟

اول بگم که من خودم ازدواج کردم و یه دختر پنج ساله هم دارم
    اگه فکر میکنی پاکیتو حفظ کردی بهتره بدونی وضیفت بوده این از این
    بعدام معیار پاکی از نظر شما نشون میده طرز فکر روستایی و عقب افتاده ای داری
    من با زنم قبل از نامزدی و ازدواج همه جا میرفتیم کوه پارک ورزش، الان وضع زندگیم خیلی خوبه
    اگه این معیار پاکیه توه باید بگم ذهنت واقعا خرابه همینجوری مارو کردی دخترباز
    هرکی با من موافقه تشکر بده
    هرکی با ایشون بهش تشکر بده

37. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32917
    تشکـر
    71
    میزان امتیاز
    8

اضافه میکنم تودو تا فیلم خارجی دیدی درمورد غربیا نظر نده
    اینا تو فیلمهاشون شورشو در میارن تو بخندی، بدبختا که نمیدونن جنبشو نداری
    من خودم دوست دارم، روس، چینی، انگلیسی آمریکایی کره ای، غیرتی اونا رو بچه و همسرشون دارن من تو هیچ ایرانی ندیدم، کارایی که اونا برای جامعشون میکنن با اینکه یه عضو کوچیک از جامعشونن من هیچ جا ندیدم

38. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

اول بگم که من خودم ازدواج کردم و یه دختر پنج ساله هم دارم
    اگه فکر میکنی پاکیتو حفظ کردی بهتره بدونی وضیفت بوده این از این
    بعدام معیار پاکی از نظر شما نشون میده طرز فکر روستایی و عقب افتاده ای داری
    من با زنم قبل از نامزدی و ازدواج همه جا میرفتیم کوه پارک ورزش، الان وضع زندگیم خیلی خوبه
    اگه این معیار پاکیه توه باید بگم ذهنت واقعا خرابه همینجوری مارو کردی دخترباز
    هرکی با من موافقه تشکر بده
    هرکی با ایشون بهش تشکر بده

معیار
    شما از پاکی چیه؟؟

39. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

40. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31648
    تشکـر
    92
    تشکر شده 186 بار در 148 پست
    میزان امتیاز
    8

اگه هدفتون از دوستی ازدواج نبود، پس چی شد ازدواج کردید؟!

41. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

دوست
    عزیز

اینجا ایرانه و غیرت هست.

اینقد تند نباشید

با این طرز فکر دختر پاک هم بگیرید بهش شک خواهید داشت

42. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31803
    تشکـر
    1
    تشکر شده 5 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

منم دقیقا هم نظر با شما هستم
    دختری که ریگی به کفشش نباشه از آزمایش هم نمیترسه از من میشنوی تا میتونی دختری رو بگیری که باکره باشه دنبال دختری که قبل از تو س ک س داشته نرو چون تصور اینکه قبلا با کسی دیگه خوابیده دیوونه ات میکنه
    بزار این دخترایی که فکر میکنن آزمایش باکرگی فقط مال عقب مونده هاس اینجوری فکر کنن اصلا اهمیت نده و خیلی راحت از دختری که باکره نیست بگذر
    در ضمن این که ژیمناستیک میرم و حلقوی هستش خیلی دیگه قدیمی شده اکثر دخترا پسر ساده گیر بیارن اینا رو بش میگن

43. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32917
    تشکـر
    71
    میزان امتیاز
    8

تجربه غیر منطقی بودنت بهم ثابت شد
    داری از رابطه جنسی غیر شرعی دفاع میکنی و اسمشو میزاری جنبه
    چی میگی تو
    اينهمه طلاق باور کن اکثرش بخاطر این روابط نامشروع قبل ازدواجه
    بیا نگاه کن، من فقط گفتم دوس دختر فورا فکرش رفت سمت اینکه من با طرف قبل از ازدواج روابط جنسی داشتم،آخه تو از کجا میدونی؟ همینطوری برای خودت میبافی و میری. انگار این دوستمون خیلی دنبال آمار طلاق بوده و کشف کرده بخاطر روابط نامشروعه
    دوست من شما ذهن خراب و. مشکل جنسی داری که به فکرت همش سمت رابطه جنسیه، تعجبی هم نداره به دختر مردم شک کنی

به اون دوستونم که پرسید چی شد که ازدواج کردید:
    من اونموقع که دوست شدیم ذهنم خراب نبود فقط به قصد دوستی.و تفریح بود البته به خونواده ها اطلاع دادیم، خود به خود بعد از پنج سال دوستی طرفو خوب شناخته بودم خونوادش رو هم همینطور چون خیلی رفت و آمد داشتم باهاشون منو دیگه مثل پسر خودشون میدونستن و پدرم و مادرم ازم خواستن با طرف صحبت کنم بریم خواستگاری، حالا من کاری نداشتم که طرف قبلا رابطه داشته یا نه واقعا ذهن من دنبال این چیزا نابود همه چشم و گوش بسته بودیم
    حالا شما بگین دشمن اسلام، دشمن خدا، دشمن جامعه هرچی، الان یه زندگی عالی دارم هرکیم هرچی میخواد بگه
    فقط بگم اینجوری نیست به با هر دختری آشنا شدی ازش بپرسی قبلا با کسی رابطه جنسی داشتی یا نه؟ بعدم اگه گفت نه بگی بریم آزمایش!
    نمیتونم درک کنم برای یه دختر چقدر سخته بخواد اینا رو توضیح بده چه برسه به اینکه بخواد بهت ثابت هم کنه

44. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32917
    تشکـر
    71
    میزان امتیاز
    8

رفتی عشق و حالتو کردی حالا ميخوای ازش دفاع کنیقبول کن اشتباه کردیمنظور از رابطه نامشروع ینی رابطه عاطفی، جنسی هست نه فقط جنسیمنظور اینه شاید دستتون خورده به دست همدیگههمینا گناهه
    گناهه یا نه واسه من و خیلیا جواب داده گناه اگه بود باید اثر منفی میذاشت نه مثبتآقا تو الان هیچی نگو با همین روش برو جلو بعد از ازدواجت بیا اینجا برامون تعریف کن

45. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34397
    تشکـر
    60
    تشکر شده 53 بار در 28 پست
    میزان امتیاز
    0

نه اقای عزیز منم خودم تا حالا دوست پسر نداشتم و خیلی روی این مسائل حساس هستم و ریگی به کفشم نیست برعکس شما به دیگران نمیخوام اثبات کنم پاک بودم همین که خودم ارامش دارم و وجدانم راحته کافیه!و از خدا همیشه میخوام یه همسر مثل خودم نسیبم کنه .اما حرف من اینه که معاینه یه نوع توهینه نه اینکه طرف ریگی به کفشش باشه برای این توهینه که شما طرف رو دروغگو میدونید و حتما باید سندی برای پاکیش بیارید.در صورتی که همین سند رو از هیچ پسری بابت سوابق گذشته اش نمیخوان.من شما رو متهم نکردم انگار بد برداشت کردید فقط گفتم شما نمیدونید طرف ایا رابطه داشته یا نه که طرف خودتون بودید و میگید نداشتید.شما هم سعی نکن پاک بودنت رو به کسی ثابت کنی چون خودت اذیت میشی مهم طرفت و همسرت هست که بدونه چجور ادمی هستی.
    منم باایشون کاملا موافقم.
    بخصوص با این جمله:معاینه یه نوع توهینه نه اینکه طرف ریگی به کفشش باشه برای این توهینه که شما طرف رو دروغگو میدونید و حتما باید سندی برای پاکیش بیارید.در صورتی که همین سند رو از هیچ پسری بابت سوابق گذشته اش نمیخوان.

46. 3 کاربران زیر از maziar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

47. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32917
    تشکـر
    71
    میزان امتیاز
    8

علی بلند میشم میام میزنم تو گوشتا
    لوس نشو هیچی بهت نمیگم
    کم نیار بچه
    درسته سنی ازم گذشته ولی ورزش رو ترک نکردم تن کتک خوردن هم دارم، سابقه زدن خیلیا رو هم دارم
    با کسی که ندیدی در نیوفت
    تو ناموس داری؟ بهت نمیاد
    دختره نامحرم رو ببری یه جای خلوت گناه نیست؟
    والا میگن گناهه
    تو خودت متوجه نیستی چی میگی بیچاره دختره نمیدونه گیره چه شیطانی افتاده

48. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34410
    تشکـر
    10
    تشکر شده 9 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

حتما بخونید

بحث ازدواج هست

هردو هم دانشجو هستن.

مشکل این بنده خدا اینه:

نظرتون چیه؟؟؟

چه تاپیک مزخرفی! چقدر مردم بی بیخود شدن

49. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32059
    تشکـر
    44
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    8

با سلام خدمت دوستان

مشکل بنده با کمک بعضی دوستان عزیز حل شد و با حرفو توافقی که شده قبل محرمیت به پزشک قانونی مراجعه میشه و هیچ کدوممون مشکلی نداریم.

درمورد بعضی دوستان بگم:

مخصوصا این Ali ادعا داره.

اولن اینکه کفتی پاکی خودمو حفظ کردم وظیفم بود درسته؟؟؟

پس حرف اضافه نزن و دخترمورد نظر باید وظیفه اش باشه پاک باشه و تست بده.

این چرندیات که میگن توهینه و فلانه بساره حرف مفت هست

من چه طور به یه دختر غریبه میتونم اعتماد کنم پس باید برای من خودشو اثباط بکنه و موظفه اینکارو بکنه چون منم خیلی کارا کردم.

دوستانی که تست باکرگی رو عقب افتادگی و شکاک بودن میدونن باید بگم قطعا یا میترسن یا ریگی به کفششونه

چون کسی که سالم باشه برای اثباطش تا قله قافم میره اره دوستان.

درکل بگم به کوری چشم بعضی ها که عقاید مسخره داشتن میگفتن ریگ نیست ته تیگه مشکلم با حرف زدن حل شده برای تست هم قبل محرمیت به پزشک قانونی مراجعه میشه.

با تشکر از همه دوستان با عقیده و بی عقیده.

مشاور عزیز فرخ جان تاپیک رو قفل کن باتشکر.

50. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32917
    تشکـر
    71
    میزان امتیاز
    8

با سلام خدمت دوستان

مشکل بنده با کمک بعضی دوستان عزیز حل شد و با حرفو توافقی که شده قبل محرمیت به پزشک قانونی مراجعه میشه و هیچ کدوممون مشکلی نداریم.

درمورد بعضی دوستان بگم:

من چه طور به یه دختر غریبه میتونم اعتماد کنم پس باید برای من خودشو اثباط بکنه و موظفه اینکارو بکنه چون منم خیلی کارا کردم.

دوستانی که تست باکرگی رو عقب افتادگی و شکاک بودن میدونن باید بگم قطعا یا میترسن یا ریگی به کفششونه

درکل بگم به کوری چشم بعضی ها که عقاید مسخره داشتن میگفتن ریگ نیست ته تیگه مشکلم با حرف زدن حل شده برای تست هم قبل محرمیت به پزشک قانونی مراجعه میشه.

من ادعا دارم؟ تو عددی نیستی که بخوام برات ادعا کنم من فقط تجربمو گفتم
    من به زنم اعتماد کردم و ازدواج کردم، تو بهش اعتماد نکردی و بهت ثابت شد شرمندگیش واسه خودته

51. کاربران زیر از ali001 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

52. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

با سلام خدمت دوستان

درمورد بعضی دوستان بگم:

دوست عزیز شاید بقیه این درخواست و کنن توهین نباشه یا از رو شک نباشه چون بعضی ها میخوان نوع بکارت و بدونن

ولی چیزی که قطعی و واضح هست اینکه شما از رو شک رفتی این درخواست و کردی و اون اعتماد اولیه نداری

موفق باشی یا علی

امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

53. 3 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

54. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32917
    تشکـر
    71
    میزان امتیاز
    8

دیگه تو این انجمن بالاتر از آقا فرخ که نداریم کاش نظر ایشون رو هم خونده بودى
    زندگی که اولش با شک و تردید شروع بشه آینده خوبی نداره
    اینکه میگی چون خودت پاکی برات مهمه طرفت هم پاک باشه اصلا درست نیست اونی هم که هفته ای با ده تا هرزه میخوابه اگه بفهمه خواهرش با کسی رابطه داشته خواهرشو طرفو میفرسته زیر اوتوبوس
    هروقت تونستی به ما ثابت کنی قبلا با کسی رابطه نداشتی بعد برو دنبال مچ گیری دختر مردم
    حالا برو ازش تست بگیر

55. 3 کاربران زیر از ali001 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

56. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

کاش عدالت بود.کاش همین طور که راهی برای تشخیص باکره بودن دختر هست برای پسرهام بود.من اگر یه دختری باشم که تا به حال با کسی رابطه نداشته باشم مثلا چجور بفهمم همسرم هم مثل خودم بوده؟!واقعا از کجا بفهمم؟!
    با این صفات منم حقمه با یه برگه سلامت برام اثبات بشه طرف با کسی نبوده.
    خیلی سخته با کسایی دم از عدالت بزنی که معنی حرفتو نفهمن.
    این ادما از اونایی هستن که وقتی دم از عدالت و برابری میزنی بهت برچسب بی بندوباری میزنن.چون حرفتو هیچ وقت نمیفهمن.نمیدونن چی میگی.
    اینم یه نوع تبعیضه.
    من اگر همسرم خدا نکرده کوتاه فکر باشه و ازم همچین کاری بخواد حتما انجام میدم اما بعد از اینکه براش اثبات شد دیگه باهاش نمیمونم و ازش جدا میشم.
    عدالت یعنی هر وقت تو تونستی سندی برای پاکیت بیاری منم برات میارم که البته ادمایی که بدون شناخت ازدواج میکنن اکثرا همین طورن و باید برای اثبات پاکیشون قلم و کاغذ بیارن البته فقط دخترا در مورد اقایون مبنا رو به جای قلم و کاغذ میزارنن بر مبنای صداقت طرف!!!!واقعا تبعیض تا چه حد؟!!
    خیلی بده که ساختار فیزیکی ادما باعث ایجاد تبعیض بشه!!!

57. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

58. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    تشکر شده 2,242 بار در 1,070 پست
    میزان امتیاز
    9

با سلام خدمت دوستان

درمورد بعضی دوستان بگم:

جا داره بگم برای شما با این تفکر عقب مانده و پوسیده تون بسیار بسیار متاسفم بیچاره دختری که میخواد با شما ازدواج کنه
    من به شخصه اگر بهترین پسر دنیا هم بیاد جلو و ازم درخواست گواهی سلامت کنه بله تا قله ی قاف میرم و براش از ده تا متخصص و فوق تخصص گواهی تایید سلامت میارم اما اونو تف میکنم تو صورتش و هرگز باهاش ازدواج نمیکنم تنها در صورتی متقاعد میشم که اونم برای پاکیش و دست نخوردگیش برای من از دکتر سند بیاره
    آقای محترم اینکه توی درخواست پسر از دختر برای گواهی سلامت یک توهین بزرگه هیچ شکی نیست حالا شما هر جور دلت میخواد فکر کن
    میدونید مشکل نسل جدید چیه اینکه ادعای روشن فکری و متعادل بودن میکنند
    اما در اصل افکارشونو دقیقا همونایی هست که از اجدادشون به ارث بردن حالا چه خوب چه بد
    امضای ایشان

Don't GIVE UP
    if you wait for the perfect time you will never get anything done

59. 4 کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

60. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    میزان امتیاز
    9

کاش عدالت بود.کاش همین طور که راهی برای تشخیص باکره بودن دختر هست برای پسرهام بود.من اگر یه دختری باشم که تا به حال با کسی رابطه نداشته باشم مثلا چجور بفهمم همسرم هم مثل خودم بوده؟!واقعا از کجا بفهمم؟!
    با این صفات منم حقمه با یه برگه سلامت برام اثبات بشه طرف با کسی نبوده.
    خیلی سخته با کسایی دم از عدالت بزنی که معنی حرفتو نفهمن.
    این ادما از اونایی هستن که وقتی دم از عدالت و برابری میزنی بهت برچسب بی بندوباری میزنن.چون حرفتو هیچ وقت نمیفهمن.نمیدونن چی میگی.
    اینم یه نوع تبعیضه.
    من اگر همسرم خدا نکرده کوتاه فکر باشه و ازم همچین کاری بخواد حتما انجام میدم اما بعد از اینکه براش اثبات شد دیگه باهاش نمیمونم و ازش جدا میشم.
    عدالت یعنی هر وقت تو تونستی سندی برای پاکیت بیاری منم برات میارم که البته ادمایی که بدون شناخت ازدواج میکنن اکثرا همین طورن و باید برای اثبات پاکیشون قلم و کاغذ بیارن البته فقط دخترا در مورد اقایون مبنا رو به جای قلم و کاغذ میزارنن بر مبنای صداقت طرف!!!!واقعا تبعیض تا چه حد؟!!
    خیلی بده که ساختار فیزیکی ادما باعث ایجاد تبعیض بشه!!!
    عزیزم تا اونجایی که من متوجه شدم پسرا هم راهی برای تشخیص باکرگیشون منظور داشته رابطه یا نداشتنشون هست
    منتهی تو کدوم دختری و دیدی که از پسره بخواد اثبات کنه که تا حالا رابطه نداشته ؟!!!
    چون اکثر پسرا هشتاد در صدشون از این نظر پاک نیستن و کسایی که حسابی دیگه خودشون تو این کار خبره باشند از زنشون گواهی سلامت میخوان
    چون خودشون همه کاری کردند میترسند زنشونم مثه خودشون باشه
    دقیقا مصداق بارز این ضرب المثل : کافر همه را به کیش خود پندارد...
    امضای ایشان

Don't GIVE UP

61. کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

62. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3222
    تشکـر
    356
    تشکر شده 287 بار در 145 پست
    میزان امتیاز
    10

هر شخصی اختیار زندگی خودش رو داره !
    پسر میتونه درخواست گواهی بکنه یا نکنه ، قبلش رابطه داشته باشه با نداشته باشه . پنهان کنه یا نکنه
    دختر میتونه این رو یه توهین بدونه یا ندونه ، میتونه قبلش رابطه داشته باشه با نداشته باشه . پنهان کنه یا نکنه !
    اگر دقیق تر ببینیم ؛ این یک مسئله فرهنگی و رسومی هست که هیچ ربطی به پسر یا دختر نداره
    قسمتی از ایران ممکنه 10 بار رابطه قبل از ازدواج رو عیب ندونه و به راحتی ازش صحبت کنن ، قسمتی هم ممکنه حرف زدن پسر و دختر رو عیب بدونن !
    کاش بدونیم که هر کدوممون تو یک خانواده ای بزرگ شدیم که دیدگاه و فرهنگمون با تمام جامعه یکی نیست ...
    پس نمیشه به نتیجه واحد و قاطعی رسید و جامعه رو صرفا با دو تا چشم دید !
    این بحث ها هم فایده ای نداره و با چشم داریم میبینیم که داره یه نفرت عجیب و بی دلیلی از جنس مخالف رو ایجاد میکنه
    کلاه خودمون رو سفت بچسبیم و صرفا با دیدگاه خودمون با شریک زندگیمون برخورد کنیم و چرتکه بیجایی برای جنس مخالف نندازیم

63. کاربران زیر از positive بابت این پست مفید تشکر کرده اند

64. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32917
    تشکـر
    71
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط miss eli vrn نمایش پست ها
    جا داره بگم برای شما با این تفکر عقب مانده و پوسیده تون بسیار بسیار متاسفم بیچاره دختری که میخواد با شما ازدواج کنه
    من به شخصه اگر بهترین پسر دنیا هم بیاد جلو و ازم درخواست گواهی سلامت کنه بله تا قله ی قاف میرم و براش از ده تا متخصص و فوق تخصص گواهی تایید سلامت میارم اما اونو تف میکنم تو صورتش و هرگز باهاش ازدواج نمیکنم تنها در صورتی متقاعد میشم که اونم برای پاکیش و دست نخوردگیش برای من از دکتر سند بیاره
    آقای محترم اینکه توی درخواست پسر از دختر برای گواهی سلامت یک توهین بزرگه هیچ شکی نیست حالا شما هر جور دلت میخواد فکر کن
    میدونید مشکل نسل جدید چیه اینکه ادعای روشن فکری و متعادل بودن میکنند
    اما در اصل افکارشونو دقیقا همونایی هست که از اجدادشون به ارث بردن حالا چه خوب چه بد
    بیخیالش طرف آدم بیخودی بود

"اونی که فقط دختر باکره میخواد طرز فکر سنتی داره
    ولی اونی که همه کار کرده بعد میگه باکره میخوام شایسته توهینه"

اینا هیچکدوم تو زندگی موفق نمیشن
    حاضرم قسم بخورم
    آدمی که بقول ایشون پاک باشه اصلا فکرش دنبال این چیزا نمیره

65. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    میزان امتیاز
    9

حاضرم قسم بخورم
    به نظرم همون طور که صباجان اشاره کرد هر ادمی باید منطقی باشه و همون طور که خودش بوده توقع کنه.
    من اگر با هزار نفر بودم نباید انتظار داشته باشم طرفم پاک باشه و این میشه زیاده خواهی و اگرم خودم با کره بودم چیز زیادی نیست بخوام عشق اول همسرم باشم.
    ایشون در مورد معاینه بکارت گفتن که من اینو درست نمیدونم .هم خودم هم صبا گفتیم چرا درست نیست.
    دیگه مردم خیلیا نمیتونن اینو بپذیرن ریشه در تبعیض ها و فرهنگ ما داره. که یه برگه کاغذی برای اثبات پاکی رو فقط و فقط از دختر میخوان.
    بیخیال این بحث .بهتره این تاپیک بالا نیاد.
    ویرایش توسط miss eli vrn : 03-29-2017 در ساعت 09:23 PM
    امضای ایشان

Don't GIVE UP

66. کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

67. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34330
    تشکـر
    144
    تشکر شده 67 بار در 47 پست
    میزان امتیاز
    8

به نظرم این کار درست نیست.هر چند سخته که جوونیتو پاک گذرانده باشی ولی یکی نصیبت بشه که قبل از تو با چند نفر رابطه داشته باشه
    حالا نه فقط رابطه جنسی بلکه رابطه عاطفی هم شاملش میشه
    ولی من حاضر نیستم صد سال از یه دختر همچین درخواستی رو بکنم
    کاری هم به عدالت خدا ندارم که یکی پاک برام درنظر بگیره یا نه
    چون کلا قید ازدواجو زدم برای همیشه
    میخوام برای خودمو زندگی کنمو اصلا حوصله دردسرای زندگی مشترک و این گونه مسایل و مسایل دیگه ای مثل خیانت و ..... رو ندارم
    تنها زندگی کنم بهتره

68. کاربران زیر از آروین 24 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

69. بالا | پست 46

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

حاضرم قسم بخورم
    نمیتونم جواب پیامتون رو بدم چون صندوق تون فکر کنم پر شده و پیامم ارسال نمیشه.

70. بالا | پست 47

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32917
    تشکـر
    71
    میزان امتیاز
    8

نمیتونم جواب پیامتون رو بدم چون صندوق تون فکر کنم پر شده و پیامم ارسال نمیشه.
    ببخشید
    خالی کردم
    عذرخواهی کرده بودم

71. بالا | پست 48

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

ببخشید
    خالی کردم
    عذرخواهی کرده بودم
    نه خواهش میکنم.
    الان ارسال شد.

72. بالا | پست 49

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

خدا لعنت کساانی که باعث بد بینی شدند دیگه حرف قبول نیست و باید ثابت کنند.

سعی کن بیشتر در مورداش تحقیق کنی محل زندگی و کار و دانشگاه و......

73. 2 کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

74. بالا | پست 50

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29717
    تشکـر
    201
    تشکر شده 444 بار در 250 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
    خدا لعنت کساانی که باعث بد بینی شدند دیگه حرف قبول نیست و باید ثابت کنند.

سعی کن بیشتر در مورداش تحقیق کنی محل زندگی و کار و دانشگاه و......
    موافقم.... اما من اين را نشانه بدبينى نمى دانم خب شخص با اين جامعه حق داره بعدشم طلا که پاکه چه منتش به خاکه
    امضای ایشان
    اى خدا بى تو ميسر نمى شود...

بهش نزديکتر از هميشه ات شو تا نظرش عوض شود

75. کاربران زیر از JOY بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)