صفحه 2 از 2 12
نمایش نتایج: از 51 به 56 از 56

موضوع: تشخیص باکره بودن یا نداشتن رابطه جنسی

11040
  1. بالا | پست 51

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : تشخیص باکره بودن یا نداشتن رابطه جنسی

نقل قول نوشته اصلی توسط JOY نمایش پست ها
    موافقم.... اما من اين را نشانه بدبينى نمى دانم خب شخص با اين جامعه حق داره بعدشم طلا که پاکه چه منتش به خاکه
    اره دیگه حق داره ، یک دختر چطور می خواهد با پسری ازدواج کنه همه چیز تموم باشه ، پسر هم دوست داره با یک دختر همه چی تموم ازدواج کنه نه با یک زن حالا مطلقه و... باشه یک چیزی ، وقتی با دوز پسرش و ... خوابیده هم دوشیزه و دخترنیست و هم اینکه .... بگذریم هیچ.

بخت اول انسان خیلی مهمه و مهم ترین اینکه با شکست مواجه نشه ، پسر و دختر دوست دارند بخت اولشون تا اخر عمر باهاشون باشه و با اون و نه اینکه مطلقه دوست دختر و پسری باشه و قبل اون هم کار کرده باشه حالا بحث مذهبی هم خیلی مهتر جای خود برای اونای که مذهبی اند.

بد بینی از اینجاست که روشن فکرها بعد اینکه اب از سرشون می گذره توجیه های احکقانه می ارند برای کار خودشون و مخفی کردن روابط و ... جامعه گند زده میشه .

اره دختر و پسر باید قبل ازدواج باید خوب تحقیق کنند و تا مطمین بشند طرف ریگی به کفشش نیست.

2. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

JOY

3. بالا | پست 52

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34397
    تشکـر
    60
    تشکر شده 53 بار در 28 پست
    میزان امتیاز
    0

موافقم.... اما من اين را نشانه بدبينى نمى دانم خب شخص با اين جامعه حق داره بعدشم طلا که پاکه چه منتش به خاکه
    وقتی خودتون در مورد جنسیتتون همچین فکری دارید دیگه حرفی نمیمونه.
    جامعه بد شده؟یعنی فقط دخترا بد شدن؟چجور میخوایین ثابت کنید یه پسر با هیچکی رابطه نداشته؟ورقه کاغذ رو فقط مختص به جنس زن میدونید؟
    شاید بهتون برنخوره که همسر اینده تون برای سلامتش هیچ گواهی برای شما نیاره و مبنای شما صداقت باشه اما اون از شما بخواد حرفتون رو روی کاغذ و با معاینه بهش ثابت کنید شما مبناتون بر پایه صداقته اما ایشو برمبنای مدرک کاغذی!!
    چی بگم شمام نظر خودتو رو دارید.

4. کاربران زیر از maziar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 53

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29717
    تشکـر
    201
    تشکر شده 444 بار در 250 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط maziar نمایش پست ها
    وقتی خودتون در مورد جنسیتتون همچین فکری دارید دیگه حرفی نمیمونه.
    جامعه بد شده؟یعنی فقط دخترا بد شدن؟چجور میخوایین ثابت کنید یه پسر با هیچکی رابطه نداشته؟ورقه کاغذ رو فقط مختص به جنس زن میدونید؟
    شاید بهتون برنخوره که همسر اینده تون برای سلامتش هیچ گواهی برای شما نیاره و مبنای شما صداقت باشه اما اون از شما بخواد حرفتون رو روی کاغذ و با معاینه بهش ثابت کنید شما مبناتون بر پایه صداقته اما ایشو برمبنای مدرک کاغذی!!
    چی بگم شمام نظر خودتو رو دارید.
    خب آخه راهى جز اعتماد بر مبناى صداقت نيست.... هست اما در ايران شايد سخت ممکن شود من بايد خيلى دقت کنم و تحقيق کنم.... من مشکلى ندارم اگر ازم بخوان چون شک کوچکى که گوشه دلشون با توجه به اوضاع جامعه هست برطرف ميشه و اعتمادشون هم به من دوبرابر قبل ميشه و به صداقتم باور پيدا مى کنند بالاخره ما غريبه ايم
    ویرایش توسط JOY : 03-30-2017 در ساعت 02:02 AM
    امضای ایشان
    اى خدا بى تو ميسر نمى شود...

بهش نزديکتر از هميشه ات شو تا نظرش عوض شود

6. بالا | پست 54

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34397
    تشکـر
    60
    تشکر شده 53 بار در 28 پست
    میزان امتیاز
    0

خب آخه راهى جز اعتماد بر مبناى صداقت نيست.... هست اما در ايران شايد سخت ممکن شود من بايد خيلى دقت کنم و تحقيق کنم.... من مشکلى ندارم اگر ازم بخوان چون شک کوچکى که گوشه دلشون با توجه به اوضاع جامعه هست برطرف ميشه و اعتمادشون هم به من دوبرابر قبل ميشه و به صداقتم باور پيدا مى کنند بالاخره ما غريبه ايم
    به قول یکی دوستان خیلی بده فیزیک بدن باعث بشه این تبعیض ها بوجود بیاد.که یکی مجبور بشه با برگه ثابت کنه دروغگو نیست ولی یکی برپایه صداقت باهاش رفتار شه.بحث بی اعتمادی نیست بحث تفاوت و تبعیض هست.
    در هر حال هر ادمی عقیده خودشو داره و نظر ها متفاوته.شمام عقیدتون محترمه.

7. 2 کاربران زیر از maziar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 55

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23562
    تشکـر
    163
    تشکر شده 115 بار در 56 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
    خدا لعنت کساانی که باعث بد بینی شدند دیگه حرف قبول نیست و باید ثابت کنند.

سعی کن بیشتر در مورداش تحقیق کنی محل زندگی و کار و دانشگاه و......
    خدالعنت کند مردای بی غیرتی که اجازه میدن ناموسشون به بد ترین شکل در جامعه حضور پیدا کند
    خدالعنت کند افرادی را که آزادی را فقط در پوشش میبینند !
    خدا لعنت کند زیاده خواهانی که باعث عقب افتادن زمان ازدواج میشوند
    خدالعنت کند خانواده هایی ، افرادی ، پسرانی ، دخترانی و ... که باعث گفتن چنین لعنت هایی میشوند !

به قول یکی از قضات نامی کشور که ازش پرسیدیم چرا اینقدر طلاق زیاد شده ؟ چرا اینقدر سن ازدواج افزایش یافت؟ گفت: چون قناعت رو از مردم گرفتیم !

وقتی انقلاب شد یکی از عالمان و روحانیون بزرگ ( که نام نمیبرم) گفت که این مراکز فساد(*نده خانه هارو) رو نبندید که بستنش باعث فساد بیشتر میشه و بی اعتمادی افزایش پیدا میکنه و براش یه سری مقررات تنظیم کنید(حالا به این نتیجه رسیدن بنده خدا بد نمیگفت!)

9. کاربران زیر از pesarbahal بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 56

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34410
    تشکـر
    10
    تشکر شده 9 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط pesarbahal نمایش پست ها
    خدالعنت کند مردای بی غیرتی که اجازه میدن ناموسشون به بد ترین شکل در جامعه حضور پیدا کند خدالعنت کند افرادی را که آزادی را فقط در پوشش میبینند ! خدا لعنت کند زیاده خواهانی که باعث عقب افتادن زمان ازدواج میشوند خدالعنت کند خانواده هایی ، افرادی ، پسرانی ، دخترانی و ... که باعث گفتن چنین لعنت هایی میشوند ! به قول یکی از قضات نامی کشور که ازش پرسیدیم چرا اینقدر طلاق زیاد شده ؟ چرا اینقدر سن ازدواج افزایش یافت؟ گفت: چون قناعت رو از مردم گرفتیم ! وقتی انقلاب شد یکی از عالمان و روحانیون بزرگ ( که نام نمیبرم) گفت که این مراکز فساد(*نده خانه هارو) رو نبندید که بستنش باعث فساد بیشتر میشه و بی اعتمادی افزایش پیدا میکنه و براش یه سری مقررات تنظیم کنید(حالا به این نتیجه رسیدن بنده خدا بد نمیگفت!)
    تشکر ویژه من به شخصه ریگی به کفشم نیست ولی بدم میاد از اینکه بخوام ثابت کنم دروغ نمیگم آره آزمایش رو میدم ولی بعدش اون مرد دیگه باید منو فراموش کنه چون از نظر من مردی که حرفتو باور نمیکنه و ادعای علاقه میکنه و میخواد باهات ازدواج هم کنه ارزش یه پشگل رو هم نداره

صفحه 2 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)