صفحه 1 از 2 12
نمایش نتایج: از 1 به 50 از 70

موضوع: تفکرات تکراری در مورد جنس مخالف

4377
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34330
    تشکـر
    144
    تشکر شده 67 بار در 47 پست
    میزان امتیاز
    8

تفکرات تکراری در مورد جنس مخالف

با عرض سلام و خسته باشید ....
    من میخوام یه بار برای همیشه این موضوع رو حل کنم .چون خیلی وقته ذهنم رو مشغول کرده که به جنبه های دیگه زندگیم نمیتونم برسم ....
    من از نوزده سالگی به بعد به دختر های مختلفی پیشنهاد دوستی و ازدواج دادم و جواب منفی با طرز گفتن های مختلف شنیدم و چیزی که برای جای سواله که چرا باهام اینجوری رفتار شده ؟ مگه من چیکار کردم که یه دختر به خودش اجازه میده این قدر خردم کنه یا یه دختر دیگه با این که بهم جواب منفی داده ولی برای سواستفاده درسی باهام در ارتباطه چون میدونه من جواب سوال هاش رو میدم و بقیه پسرها براش وقت نمیذارند .حتی تازگی فهمیدم که با یکی از دوستام دوست شده ولی بازم اون پسر به اندازه من براش وقت نمیذاره .....
    خسته شدم از رفتن و نرسیدن .مگه من نسبت به بقیه پسرهای دیگه چی کم دارم که باید همیشه بین من و بقیه من رد بشم .چرا همیشه باید جواب منفی بشنوم که این یه عقده بشه برام که با یه دختر در ارتباط باشم
    تا حالا چند بار به فکر انتقام از دخترا رسیدم ولی تو عمل که میرسه میبینم نمیتونم و از پسش برنمیام
    بوده که تا نه و ده شب با یه دختر تو پارک درس خوندم بدون این که یه خرده فکر منفی داشته باشم نسبت بهش
    ... نمیگم کار خیلی مهمی انجام دادم ولی میتونستم خیلی کارا انجام بدم ولی ندادم ولی پشیمونم
    پشیمونم از این که با نیت های خوب رفتم سراغ دخترا ولی پس زده شدم ....
    خسته شدم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 283 بار در 205 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : تفکرات تکراری در مورد جنس مخالف

نقل قول نوشته اصلی توسط آروین 24 نمایش پست ها
    من میخوام یه بار برای همیشه این موضوع رو حل کنم .چون خیلی وقته ذهنم رو مشغول کرده که به جنبه های دیگه زندگیم نمیتونم برسم ....
    من از نوزده سالگی به بعد به دختر های مختلفی پیشنهاد دوستی و ازدواج دادم و جواب منفی با طرز گفتن های مختلف شنیدم و چیزی که برای جای سواله که چرا باهام اینجوری رفتار شده ؟ مگه من چیکار کردم که یه دختر به خودش اجازه میده این قدر خردم کنه یا یه دختر دیگه با این که بهم جواب منفی داده ولی برای سواستفاده درسی باهام در ارتباطه چون میدونه من جواب سوال هاش رو میدم و بقیه پسرها براش وقت نمیذارند .حتی تازگی فهمیدم که با یکی از دوستام دوست شده ولی بازم اون پسر به اندازه من براش وقت نمیذاره .....
    خسته شدم از رفتن و نرسیدن .مگه من نسبت به بقیه پسرهای دیگه چی کم دارم که باید همیشه بین من و بقیه من رد بشم .چرا همیشه باید جواب منفی بشنوم که این یه عقده بشه برام که با یه دختر در ارتباط باشم
    تا حالا چند بار به فکر انتقام از دخترا رسیدم ولی تو عمل که میرسه میبینم نمیتونم و از پسش برنمیام
    بوده که تا نه و ده شب با یه دختر تو پارک درس خوندم بدون این که یه خرده فکر منفی داشته باشم نسبت بهش
    ... نمیگم کار خیلی مهمی انجام دادم ولی میتونستم خیلی کارا انجام بدم ولی ندادم ولی پشیمونم
    خسته شدم
    سلام

ببخشید چند سال دارید؟

من خودم هم به دفعات فقط یک "ایستگاه تجدید قوا" بودم برای دخترا...یعنی اینکه موقعی که با من حرف میزد فقط دوس پسر قبلیشو نفرین میکرد و میگفت توبه کردم دیگه با کسی نخواهم بود اما چند ماه بعد، از من خداحافظی کرده و با دوس پسر جدیدش میرفت

3. کاربران زیر از shahriar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

من خودم بار ها گفتم بهتون که شما در انتخابتون خیلی عجله میکنید و صرفا برای اینکه زخم های تجربه اولتون رو مرحم بدین مث یه ادم تشنه دنبال محبت و خوب کردن زخمتون با یه جنس مخالفین حالا فرقی نداره اون چه جور ادمی باشه.
    درسته که تجربه های ناراحت کننده ای داشتین و حق دارین حالتون اینجور باشه ولی بعد از گذشت اون سعی کنید اول یکیو از همه نظر انالیز کنید بعد برید سمتش که با احساستون بازی نشه.
    این فکرو اصلا نکنید که چون من جواب رد شنیدم دلیل بر بد بودن منه نه اصلا اینطور نیست دو تا ادم ممکنه به درد هم نخورن یا با هم متفاوت باشن واسه همین نمیتونن با هم باشن چون همدیگه رو درک نمیکنن و دوتا دنیای متفاوت یا حتی متضاد ممکنه باشن.

5. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar نمایش پست ها
    سلام

ببخشید چند سال دارید؟

من خودم هم به دفعات فقط یک "ایستگاه تجدید قوا" بودم برای دخترا...یعنی اینکه موقعی که با من حرف میزد فقط دوس پسر قبلیشو نفرین میکرد و میگفت توبه کردم دیگه با کسی نخواهم بود اما چند ماه بعد، از من خداحافظی کرده و با دوس پسر جدیدش میرفت
    ای بابا
    به نظرم با توجه به صحبتاتون طرز فکر بالایی دارین باید یکی پیدا بشه که اینو درک کنه.

7. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36687
    تشکـر
    46
    تشکر شده 125 بار در 97 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام

ببخشید چند سال دارید؟

خدایا این دخترا چطور دلشون میاد که این کار را رو می کنن، ایستگاه تجدید قوا خیلی تعبیرتون جالب بود

9. کاربران زیر از shirin danai بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34330
    تشکـر
    144
    میزان امتیاز
    8

سلام .برای شما شاید خنده دار باشه ولی میتونه حال و روز یه پسر رو داغون کنه این اوضاع
    ولی کلا دخترا فکر میکنند که پسرا کارشون سواستفاده و اذیت کردن دختراست و براشون مهم نیست که یه دختری جواب رد بهشون بده یا نه

11. کاربران زیر از آروین 24 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    ای بابا
    به نظرم با توجه به صحبتاتون طرز فکر بالایی دارین باید یکی پیدا بشه که اینو درک کنه.
    ممنون لطف دارین

13. کاربران زیر از shahriar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط shirin danai نمایش پست ها
    خدایا این دخترا چطور دلشون میاد که این کار را رو می کنن، ایستگاه تجدید قوا خیلی تعبیرتون جالب بود
    بله البته "ایستگاه تقویت فشار" هم میشه گفت

باور بفرمایید در چند مورد من با دختری که حرف زدم داغون بود...دوس پسر قبلیش اذیت کرده بود بهش خیانت شده بود و این خانوم همش گریه و زاری میکرد و از نامردی های دوست قبلیش میگفت و میگفت پسرا نامردن و عوضین دیگه دورشونو خط کشیدم!!
    اما بعد از اینکه من دلداریش میدادم و حالشو خوب میکردم یهو میگفت مرسی زحمت دادم ولی یه دوس پسر جدید گرفتم
    ویرایش توسط shahriar : 10-28-2017 در ساعت 10:02 PM

15. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36687
    تشکـر
    46
    تشکر شده 125 بار در 97 پست
    میزان امتیاز
    7

بله البته "ایستگاه تقویت فشار" هم میشه گفت

باور بفرمایید در چند مورد من با دختری که حرف زدم داغون بود...دوس پسر قبلیش اذیت کرده بود بهش خیانت شده بود و این خانوم همش گریه و زاری میکرد و از نامردی های دوست قبلیش میگفت و میگفت پسرا نامردن و عوضین دیگه دورشونو خط کشیدم!!
    اما بعد از اینکه من دلداریش میدادم و حالشو خوب میکردم یهو میگفت مرسی زحمت دادم ولی یه دوس پسر جدید گرفتم
    آدم دو بار حضوری با یه نفر صحبت کنه دقیقا متوجه میشه چه جور آدمیه و چه خبره، این مورد دیگه نوبره واقعا

16. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام آقا آروین
    من هم با صبا جان موافقم
    قبلا هم این رو گفتم، شما واقعااا باید یک بار برای همیشه به این اندیشه های تلخ و تجربه های گذشته تون فکر کنید و همه چیز رو حل کنید و بعد کنار بذارید
    این مسئله برای شما به مانند زخمی کهنه میمونه که هر بار شما با مسکن زمان یه مقدار تسکینش میدین و بعد مدتی دوباره سرباز میکنه و شروع به درد میکنه و احساس و روحتون رو به درد میاره!

شما اول باید با خودتون کنار بیاین
    بعد هم همونطور که صبا گفت یه کسی رو برای دوستی پیدا کنین که شخصیتش شبیه خودتون باشه که به درخواستتون جواب مثبت بده
    یه مقدار اول طرف مقابل رو بشناسید بعد کم کم بهش نزدیک بشید
    نه اینکه به هر دختری پیشنهاد بدین، بعد جواب رد بده شما یه تجربه ی تلخ دیگه به کوله باری که سال هاست روی دوشتون حملش میکنید اضافه کنید!
    یه مقدار تامل کنید لطفا بعد تصمیم بگیرید.
    نمیتونم حالتون رو درک کنم چون همچین موقعیتی رو تجربه نکردم
    ولی از روی دونسته هام این ها رو عرض کردم، امیدوارم مفید باشه

بعد هم انصافا این درست نیست دخترهای دیگه جواب رد دادن شما برید یه کسی دیگه رو تنیبه و مجازات کنید، صرفا به این خاطر که چون دختر هست و باید تلافی همجنس هاش رو پس بده.
    به قول شاعر:
    گنه کرد در بلخ آهنگری ***به شوشتر زدند گردن مسگری

17. 2 کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

سلام

ببخشید چند سال دارید؟

عجیبه واقعا!
    قدیما فکر نمیکردم یه همچین چیزایی یه روزی تو کشور ما پیش بیاد!
    همه چی به کنار ولی من موندم اون دختر این همه پشتکار رو از کجا آورده!
    چقدر هم به توبه اش پای بند بوده!

19. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    تشکر شده 530 بار در 398 پست
    میزان امتیاز
    8

ایستگاه تجدید قوا که چیز طبیعیه شده برای پسرا

به نظرم اصلا نیاید با همچین آدمایی هم کلام شد

آدم با مجسمه حرف بزنه بهتره تا گیر همچین کیسهایی بیفته!
    ماشال ا... تعدادشون هم زیاده
    امضای ایشان
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

20. کاربران زیر از آرش67 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط آرش67 نمایش پست ها
    ایستگاه تجدید قوا که چیز طبیعیه شده برای پسرا

به نظرم اصلا نیاید با همچین آدمایی هم کلام شد

آدم با مجسمه حرف بزنه بهتره تا گیر همچین کیسهایی بیفته!
    ماشال ا... تعدادشون هم زیاده
    فکر کنم اون دخترها هم میخوان تجربه ی تلخ رابطه ی قبلیشون رو با شیرینی رابطه ی جدید از بین ببرن!
    بد زمونه ای شده بددد

22. کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34330
    تشکـر
    144
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط یلدا 25 نمایش پست ها
    سلام آقا آروین
    من هم با صبا جان موافقم
    قبلا هم این رو گفتم، شما واقعااا باید یک بار برای همیشه به این اندیشه های تلخ و تجربه های گذشته تون فکر کنید و همه چیز رو حل کنید و بعد کنار بذارید
    این مسئله برای شما به مانند زخمی کهنه میمونه که هر بار شما با مسکن زمان یه مقدار تسکینش میدین و بعد مدتی دوباره سرباز میکنه و شروع به درد میکنه و احساس و روحتون رو به درد میاره!

بعد هم همونطور که صبا گفت یه کسی رو برای دوستی پیدا کنین که شخصیتش شبیه خودتون باشه که به درخواستتون جواب مثبت بده
    نه اینکه به هر دختری پیشنهاد بدین، بعد جواب رد بده شما یه تجربه ی تلخ دیگه به کوله باری که سال هاست روی دوشتون حملش میکنید اضافه کنید!

بعد هم انصافا این درست نیست دخترهای دیگه جواب رد دادن شما برید یه کسی دیگه رو تنیبه و مجازات کنید، صرفا به این خاطر که چون دختر هست و باید تلافی همجنس هاش رو پس بده.
    به قول شاعر:

شاید قبلا به فکر ازدواج بودم ولی الان اصلا به فکرش نیستم که دنیال متناسب بودن طرف مقابلم باشم که ببینم چه قدر شبیهمه
    الان فقط به فکر دوستیم که یه خرده این عقده ای که برام ایجاد شده رو برای خودم از بین ببرم همین

24. کاربران زیر از آروین 24 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,912 بار در 980 پست
    میزان امتیاز
    10

خسته شدم
    سلام.

به نظر من توی رابطه با یک غیر هم جنس چه در قالب دوستی چه در قالب ازدواج محبت و توجه زیادی باعث دلزدگی میشه.

خوب بودن و دائم سرویس دادن هم در صورتی که یک طرفه باشه باعث دلزدگی میشه.

بعضی وقتا آدما نیاز دارن تا جذب روحیات ذاتی اون شخص بشن نه چیزایی که دائم توی ابراز کردناشون میبینن!

مثلا درسته که خوب و مهربون بودن یک امتیازه اما غرور مردونه و گاهی زمخت و خشن بودن هم برای یک مرد امتیاز بزرگی محسوب میشه؛
    خشن نه به معنی تندخویی و بدرفتاری٬ منظورم زبری و لطیف نبودن بیش از حد هست ؛
    چون لطافت در اصل در وجود زن قرار داره و خانومها دوست ندارن این ویژگی رو دائما در جنس مخالفشون ببینن طوری که انگار از اصل ویژگی ذاتیشون که زمخت بودن مردونه س فاصله گرفتن!

البته این از اون نکاتیه که باید مثل یک چاشنی به اندازه و به جا ازش استفاده کرد چون اینم زیادیش دیگران رو از اطراف آدم دور میکنه٬
    مثل عشوه های زنونه در خانومها که زیادیش لوس و بی مزه میشه.

به نظر من اگر شما به همین شکل نوع ابراز وجودتون رو یه کم تغییر بدین کمتر سرخورده میشین‌.
    ویرایش توسط رامونا : 10-29-2017 در ساعت 06:33 AM

26. 3 کاربران زیر از رامونا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36794
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام آقا آروین
    من هم با صبا جان موافقم

به قول شاعر:
    منم دقیقا همین مشکلو دارم.شما دخترا پست فطرتید.حالیتون نیست اون پسر چقدر خورد میشه.لعنت به هرچی دختره.

28. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36794
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام آقا آروین
    من هم با صبا جان موافقم

به قول شاعر:
    همتون سر و ته یه کرباسید.کار درستی می‌کنه انتقام می‌گیره.بی لیاقتید همتون.یه پسر خوبم پیدا میشه قدر نمی‌دونید.حتما باید از اوناش باشه تا آدم بشید.

29. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28867
    تشکـر
    148
    تشکر شده 268 بار در 156 پست
    میزان امتیاز
    8

خسته شدم

سلام آروین جان

نمیدونم چند سال داری؟ کدوم شهر هستی؟ وضع مالیت چطوره؟ مدرک یا شغلت چیه؟ و ...

منم مشکل تو رو دارم بهتره بدونی نه تنها من بلکه پسرها و همچنین دخترهای زیادی هستند که مشکل من و تورو دارند

نیاز به ارتباط با جنس مخالف مخصوص پسرها نیست این نیاز تو دخترها هم هست منتها من اینجا از نگاه یه پسر بررسی میکنم

ببین مشکل الان جامعه ما اینه که همه دخترها حتی از سنین پایین کاسب شدن یعنی خوب بودن یه پسر براشون مهم نیست باید براشون بصرفه دوستی با اون پسر حالا یکی از

هیکل یه پسر خوشش میاد یکی دوست داره دوست پسرش پولدار باشه براش خرج کنه یکی دنبال موقعیت اجتماعی یه پسره یکی میخواد دوست پسرش ماشین داشته باشه

بگردونش یا ... خلاصه باید یه آپشنی داشته باشی وگرنه برای طرف صرف نداره باهات دوست باشه این روزها همه دوست دارن با یکی بالاتر از خودشون دوست باشن نه یکی

پایین تر از خودشون اینو من شخصا تجربه کردم موقعهایی که آپشنی نداشتم و پول و موقعیتی نداشتم به هر دختری پیشنهاد میدادم رد میگرد و میگفت نمیخواد با کسی باشه

اما میدیدم به بقیه جواب مثبت میدادن فکر میکردم مشکل از منه یا ...

اما موقعهایی که سر کار میرفتم و پول تو جیبم بود یا موقعهایی که به دلیل موقعیت شغلی کارشون گیر من بود یا فکر میکردن موقعیت اجتماعی من جایگاه خاصیه و برای استفاده

از اون موقعیت یا موقعهایی که به تخصصم نیاز داشتن سر و کله دخترها پیدا میشد و خیلی راحت تر از قبل بهم پا میدادند و باز وقتی که اون موقعیت ها از بین میرفت اون دخترها

هم از دورم خالی میشدند

برای اینکه بخوای دوست دختر داشته باشی باید آپشن داشته باشی یه سری آپشن هارو تو خودت تقویت کنی اصلا خودشون میان سراغت یا هم باید بیخیالش شی مثل الان

منکه چون موقعیت و پولشو ندارم میدونم هیچ دختری بهم جواب نمیده الان با دختری هستم که من همه جوره احترامشو دارم و .... اما حریمش و ... سفت و سخت با من رعایت

میکنه و به من رو نمیده اما پسره دیگه ای که

اصلا حریم اون دختر رو رعایت نمیکنه و بهش منظور داره خوده اون دختر هم میدونه ولی بهش رو میده و باهاش با احترام برخورد میکنه چون اون آدم موقعیت اجتماعی داره و این

خانم در آینده بهش نیاز داره یعنی خود اون خانم میگه

در مورد دخترها هم همینه پسرها از دوستی با دخترها یا داف بودنش رو میخوان یا رابطه جنسی و ... و تا اون دختر این مسایل رو برای یه پسر تامین نکنه هیچ پسری باهاش

دوست نمیشه و براش خرج نمیکنه

از من به تو نصیحت برو قوی باش که در نظام طبیعت ضعیف پایمال است
    ویرایش توسط moeinvk : 10-31-2017 در ساعت 04:30 AM

30. 2 کاربران زیر از moeinvk بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34330
    تشکـر
    144
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط moeinvk نمایش پست ها
    سلام آروین جان

نمیدونم چند سال داری؟ کدوم شهر هستی؟ وضع مالیت چطوره؟ مدرک یا شغلت چیه؟ و ...

منم مشکل تو رو دارم بهتره بدونی نه تنها من بلکه پسرها و همچنین دخترهای زیادی هستند که مشکل من و تورو دارند

نیاز به ارتباط با جنس مخالف مخصوص پسرها نیست این نیاز تو دخترها هم هست منتها من اینجا از نگاه یه پسر بررسی میکنم

ببین مشکل الان جامعه ما اینه که همه دخترها حتی از سنین پایین کاسب شدن یعنی خوب بودن یه پسر براشون مهم نیست باید براشون بصرفه دوستی با اون پسر حالا یکی از

هیکل یه پسر خوشش میاد یکی دوست داره دوست پسرش پولدار باشه براش خرج کنه یکی دنبال موقعیت اجتماعی یه پسره یکی میخواد دوست پسرش ماشین داشته باشه

بگردونش یا ... خلاصه باید یه آپشنی داشته باشی وگرنه برای طرف صرف نداره باهات دوست باشه این روزها همه دوست دارن با یکی بالاتر از خودشون دوست باشن نه یکی

پایین تر از خودشون اینو من شخصا تجربه کردم موقعهایی که آپشنی نداشتم و پول و موقعیتی نداشتم به هر دختری پیشنهاد میدادم رد میگرد و میگفت نمیخواد با کسی باشه

اما میدیدم به بقیه جواب مثبت میدادن فکر میکردم مشکل از منه یا ...

اما موقعهایی که سر کار میرفتم و پول تو جیبم بود یا موقعهایی که به دلیل موقعیت شغلی کارشون گیر من بود یا فکر میکردن موقعیت اجتماعی من جایگاه خاصیه و برای استفاده

از اون موقعیت یا موقعهایی که به تخصصم نیاز داشتن سر و کله دخترها پیدا میشد و خیلی راحت تر از قبل بهم پا میدادند و باز وقتی که اون موقعیت ها از بین میرفت اون دخترها

هم از دورم خالی میشدند

برای اینکه بخوای دوست دختر داشته باشی باید آپشن داشته باشی یه سری آپشن هارو تو خودت تقویت کنی اصلا خودشون میان سراغت یا هم باید بیخیالش شی مثل الان

منکه چون موقعیت و پولشو ندارم میدونم هیچ دختری بهم جواب نمیده الان با دختری هستم که من همه جوره احترامشو دارم و .... اما حریمش و ... سفت و سخت با من رعایت

میکنه و به من رو نمیده اما پسره دیگه ای که

اصلا حریم اون دختر رو رعایت نمیکنه و بهش منظور داره خوده اون دختر هم میدونه ولی بهش رو میده و باهاش با احترام برخورد میکنه چون اون آدم موقعیت اجتماعی داره و این

خانم در آینده بهش نیاز داره یعنی خود اون خانم میگه

در مورد دخترها هم همینه پسرها از دوستی با دخترها یا داف بودنش رو میخوان یا رابطه جنسی و ... و تا اون دختر این مسایل رو برای یه پسر تامین نکنه هیچ پسری باهاش

دوست نمیشه و براش خرج نمیکنه

از من به تو نصیحت برو قوی باش که در نظام طبیعت ضعیف پایمال است

ممنون .کاملا حرفات رو قبول دارم ولی من کلا نمیدونم به جز تحصیلات چه اپشن دیگه ای میتونم داشته باشم چون نه تیپ میزنم و قیافه انچنانی هم ندارم .پول هم که فعلا هیچی

32. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    تشکر شده 530 بار در 398 پست
    میزان امتیاز
    8

ممنون .کاملا حرفات رو قبول دارم ولی من کلا نمیدونم به جز تحصیلات چه اپشن دیگه ای میتونم داشته باشم چون نه تیپ میزنم و قیافه انچنانی هم ندارم .پول هم که فعلا هیچی

عزیز تازه کم کم دارم میفهمم کجای کاری! حداقله حداقل تیپ رو که بزن ، اخه اون دختر بدبخت به چی تو دل خوش کنه؟
    چار دست لباس خریدن و آرایشگاه رفتن و رسیدن به خودت که نه پول زیادی می خواد و نه چیز دیگه ای فقط حوصله می خواد
    امضای ایشان
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

33. کاربران زیر از آرش67 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

شاید قبلا به فکر ازدواج بودم ولی الان اصلا به فکرش نیستم که دنیال متناسب بودن طرف مقابلم باشم که ببینم چه قدر شبیهمه
    الان فقط به فکر دوستیم که یه خرده این عقده ای که برام ایجاد شده رو برای خودم از بین ببرم همین
    خب آقا آروین من هم برای دوستی منظورم بود
    دخترها به نظرم بخوان با کسی دوست بشن درخواست کسی رو قبول میکنن که وجه اشتراکاتی باهاشون داشته باشه و بتونه درکشون کنه و آرامش بده
    نمیشه که به هر کسی پیشنهاد داد.

35. کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط امیر۷۳ نمایش پست ها
    منم دقیقا همین مشکلو دارم.شما دخترا پست فطرتید.حالیتون نیست اون پسر چقدر خورد میشه.لعنت به هرچی دختره.
    دوست عزیز
    قبلا توی تاپیک خودتون برخورد نامناسب داشتین که بعدش عذرخواهی کردین
    دیگه قرار نیست بازم کار اشتباهتون رو بدتر تکرار کنین
    چون در این صورت فقط ارزش خودتون رو پایین میارین
    من واقعا متاسفم
    دلیل نیست کسی بیمار باشه دیگه شخصیتش رو تحت الشعاع قرار بده اون هم تا این حد
    لطفا قبل از تایپ و ارسال حرفاتون یه نگاه بهشون بندازید بعد ارسال کنید!

و اینکه شما اگه سطح شعورتون بالا بود اینقدر راحت و بدون شناخت به بقیه توهین نمیکردید
    کاری نکنید بیشتر از این شخصیتتونو زیر سوال ببرید که بدتر باهاتون برخورد بشه
    من برای شما پیام ندادم که شما نظر دادین در مورد حرف های من.

دقیقا هم مشخصه که علت اینکه اون دخترها به شما جواب رد دادن چی بوده
    کسی که هنوز حرف زدن و مهارت ارتباط رو یاد نگرفته نباید انتظار برقراری ارتباط داشته باشه
    بهتره به جای توهین کردن به بقیه در پی حل مسئله ی خودتون و راه درمان باشین.

37. کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

38. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

همتون سر و ته یه کرباسید.کار درستی می‌کنه انتقام می‌گیره.بی لیاقتید همتون.یه پسر خوبم پیدا میشه قدر نمی‌دونید.حتما باید از اوناش باشه تا آدم بشید.

فکر کنم نیازی نیست شما کاسه ی از آش داغ تر بشید!
    شما هم وقتی حرف زدن رو بلد شدید اون موقع برید دنبال برقراری ارتباط باشید
    مجبورم نکنین به آقا فرخ بگم شما رو بن کنه یا ازتون به پلیس فتا شکایت کنم
    درسته فضای مجازی هست ولی حق ندارید راحت و بدون هیچ دلیلی به بقیه توهین کنید
    مگر من پیشنهاد دوستی شما رو رد کردم که توهین میکنید؟
    نمیدونم چجوری به خودتون این اجازه رو میدید
    مجازی اومدن فرهنگ داره که باید بلدش شد و بعد استفاده کرد
    درست نیست دخترهای دیگه بهتون آسیب رسوندن یا جواب رد دادن
    برای خالی کردن ای عقده ی ایجاد دشه بیاید به بقیه توهین کنید

و بعد هم درسته زمونه سخت شده ولی پسری که زرنگ باشه بالاخره یه راهی رو برای تامین زندگی و آینده اش پیدا میکنه
    و بعد هم لازم نیست به هر دختری تو خیابون پیشنهاد دوستی بده
    میره ازدواج میکنه تا اینکه بره عمرش رو هدر بده و با این و اون دوست بشه.

اون دختر هم که میره با پسری که اهل اوناش باشه لیاقتش همون پسر کم ارزش و بی شعور هست!
    کبوتر با کبوتر ، باز با باز
    کند هم جفت با هم جفت پرواز
    جالب اینجاست خیلی از حیون ها که خداوند شعور براشون تعریف نکرده و فقط یه غریزه بهشون داده
    گاها خیلی بهتر از یک انسان ظاهر نما زندگی میکنن!
    ویرایش توسط یلدا 25 : 11-01-2017 در ساعت 12:08 PM

39. کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

40. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

آفا آروین خیلی خوبه که خودتون صادقانه گفتین
    نمیدونم چقدر دختر اطرافتون بوده ولی قبلا هم بهتون گفتم
    ظاهر یک پسر برای یک دختر حتی برای ارتباط دوستی مهم هست
    نمیدونم چرا به این مواردی که از دید شما بی اهمیت هست ولی خیلی مهمه توجه نمیکنین!

من نصیحت نمیکنم بگم دوستی بده دوست نشید
    میگین نیاز دارین و باید دوستی پیدا کنین
    باید شرایطش رو توی شخصیتتون ایجاد کنید دیگه
    خب شما وقتی ب هظاهرتون توجه نمیکنین میدونین چقدر از کشش یه دختر به خودتون کم میکنین؟
    دخترا این چیزا خیلی براشون مهمه تا جایی که بعضی ها حاضرن از صبونه بگذرن و نیم ساعت قبل بیرون رفتن رو پای آیینه باشن.
    آقای معین هم به نکات خوبی اشاره کردن
    یک مقدار این موارد جاذب رو در خودتون تقویت کنین
    تو دانشگاه شما به اون بزرگی اون همه دختر پسر دوست هستن خب شما یه نگاه بندازین ببین چرا اون دختره پیشنهاد شما رو رد کرده ولی رفته با دوست شما دوست شده؟
    یک مقدار تامل کنید لطفا.
    علاوه بر تحصیلات
    موقعیت اجتماعی
    توانایی ارتباط برقرار کردن
    ظاهر آراسته
    شرایط مالی و ... اینا همشون برای دوستی با یه دختر دارای اهمیت هستن که با توجه به هدف دوستی و شخصیت دختر بیشتر مورد توجه قرار میگیرن.

حالا شما موقعیت تحصیلی خوبی دارین
    ولی روی نکات دیگه باید کار کنین
    شما اول باید خودتونو دوست داشته باشین، خودتونو باور کنین
    خودباوری و اعتماد به نفستون رو بالا ببرید
    ازاین حال خسته و پریشونی بیرون بیاین
    یه مقدار سرزنده و پر انرژی باشین که یه دختر هم ببینه خوشش بیاد خب.
    چون یه دختر معمولا به خاطر خلع عاطفی میره با یه پسر دوست میشه
    و پسری هم که روحیات قوی تری و اعتماد به نفس بیشتری داشته باشه بهتر میتونه آرامش براش فراهم کنه.

میتونین یه برنامه ی کاربردی برای خودتون داشته باشین
    ورزش کنین، به تیپ ظاهریتون برسین
    به روحتون توجه کنین
    صبح ها رو زود بیدار شین، صبحونه ای بخورین
    برین بگردین خوش باشین حتی شده تنهایی برین پارک قدم بزنین
    خودتونو بغل کنین برای خودتون جایزه بگیرین!
    اینحا هست که میتونین کسی رو دوست داشته باشین و براش یه تکیه گاه محسوب بشین.
    و میبینین که دخترها جذبتون میشن.

41. 2 کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

42. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34330
    تشکـر
    144
    میزان امتیاز
    8

دوست به ظاهر محترم
    دلیل این که من پست گذاشتم این نبود که بیام به دخترا توهین کنم .درسته دخترایی بودند که به هم توهین کردند ولی قرار نیست همه این جور باشند
    همیشه یاد بگیر وقتی کسی برات وقت میذاره و از سر دلسوزی داره راهنماییت میکنه ازش تشکر کنی نه این که بیای عقده هاتو سر این و اون خالی کنی
    من دو سال ازت بزرگترم و شاید خیلی بیشتر از تو نسبت به این مسایل اذیت شدم و دوستانی که منو میشناسن میدونن که چه قدر اذیت میشم سر این قضیه ولی چه دلیلی داره بیام به بقیه توهین کنم
    اونم یلدا خانم که تو مهربونی و شخصیت نمونست تو این انجمن .‌.
    این بار رو میذاریم به حساب حال بدت ولی دفعه بعد اگه تکرار بشه قطعا خیلی بدتر از اون چیزی که فکرش رو بکنی باهات برخورد میکنیم
    همیشه سعی کن هیچ کی رو از خودت نرنجونی

43. کاربران زیر از آروین 24 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

44. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36794
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست به ظاهر محترم
    دلیل این که من پست گذاشتم این نبود که بیام به دخترا توهین کنم .درسته دخترایی بودند که به هم توهین کردند ولی قرار نیست همه این جور باشند
    همیشه یاد بگیر وقتی کسی برات وقت میذاره و از سر دلسوزی داره راهنماییت میکنه ازش تشکر کنی نه این که بیای عقده هاتو سر این و اون خالی کنی
    من دو سال ازت بزرگترم و شاید خیلی بیشتر از تو نسبت به این مسایل اذیت شدم و دوستانی که منو میشناسن میدونن که چه قدر اذیت میشم سر این قضیه ولی چه دلیلی داره بیام به بقیه توهین کنم
    این بار رو میذاریم به حساب حال بدت ولی دفعه بعد اگه تکرار بشه قطعا خیلی بدتر از اون چیزی که فکرش رو بکنی باهات برخورد میکنیم
    متاسفم که اومدم از تو دفاع کنم.اولا من هیچ ترسی از هیچ احدی ندارم.ثانیا من یادم نمیاد به دخترا توهین کرده باشم اما اونا با من بدترین رفتارو داشتن.
    من احترام گذاشتم و توهین شنیدم.به خاطر همین اعتقاد دارم دخترا لایق خرج ادب نیستن.نه همشون بلکه تعداد انگشت شمار.بارها شده گذشت کردم و تو خودم ریختم اما
    آدمیزاد یه جایی صبرش تموم میشه و بهش برمیخوره.فکر نمی‌کنم بیشتر از من از سمت دخترا آسیب دیده باشی.

45. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36794
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز
    قبلا توی تاپیک خودتون برخورد نامناسب داشتین که بعدش عذرخواهی کردین
    دیگه قرار نیست بازم کار اشتباهتون رو بدتر تکرار کنین
    چون در این صورت فقط ارزش خودتون رو پایین میارین
    من واقعا متاسفم
    دلیل نیست کسی بیمار باشه دیگه شخصیتش رو تحت الشعاع قرار بده اون هم تا این حد
    لطفا قبل از تایپ و ارسال حرفاتون یه نگاه بهشون بندازید بعد ارسال کنید!

و اینکه شما اگه سطح شعورتون بالا بود اینقدر راحت و بدون شناخت به بقیه توهین نمیکردید
    کاری نکنید بیشتر از این شخصیتتونو زیر سوال ببرید که بدتر باهاتون برخورد بشه
    من برای شما پیام ندادم که شما نظر دادین در مورد حرف های من.

دقیقا هم مشخصه که علت اینکه اون دخترها به شما جواب رد دادن چی بوده
    کسی که هنوز حرف زدن و مهارت ارتباط رو یاد نگرفته نباید انتظار برقراری ارتباط داشته باشه
    بهتره به جای توهین کردن به بقیه در پی حل مسئله ی خودتون و راه درمان باشین.
    سطح شعور من خیلی بالاتر از شخص شماست.انقدر به خودتون ننازید.من عذرخواهی کردم بله ولی شما اگه از خودت مطمئنی به خودت می‌گیری؟!
    جالبه واقعا!برامم اصلا مهم نیست در مورد من چه فکری می‌کنید.

46. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36794
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

فکر کنم نیازی نیست شما کاسه ی از آش داغ تر بشید!
    شما هم وقتی حرف زدن رو بلد شدید اون موقع برید دنبال برقراری ارتباط باشید
    مجبورم نکنین به آقا فرخ بگم شما رو بن کنه یا ازتون به پلیس فتا شکایت کنم
    درسته فضای مجازی هست ولی حق ندارید راحت و بدون هیچ دلیلی به بقیه توهین کنید
    مگر من پیشنهاد دوستی شما رو رد کردم که توهین میکنید؟
    نمیدونم چجوری به خودتون این اجازه رو میدید
    مجازی اومدن فرهنگ داره که باید بلدش شد و بعد استفاده کرد
    درست نیست دخترهای دیگه بهتون آسیب رسوندن یا جواب رد دادن
    برای خالی کردن ای عقده ی ایجاد دشه بیاید به بقیه توهین کنید

و بعد هم درسته زمونه سخت شده ولی پسری که زرنگ باشه بالاخره یه راهی رو برای تامین زندگی و آینده اش پیدا میکنه
    و بعد هم لازم نیست به هر دختری تو خیابون پیشنهاد دوستی بده
    میره ازدواج میکنه تا اینکه بره عمرش رو هدر بده و با این و اون دوست بشه.

اون دختر هم که میره با پسری که اهل اوناش باشه لیاقتش همون پسر کم ارزش و بی شعور هست!
    کبوتر با کبوتر ، باز با باز
    کند هم جفت با هم جفت پرواز
    جالب اینجاست خیلی از حیون ها که خداوند شعور براشون تعریف نکرده و فقط یه غریزه بهشون داده
    گاها خیلی بهتر از یک انسان ظاهر نما زندگی میکنن!
    تهدید می‌کنید؟!شناختم چه شخصیتی دارید.همین کافیه

47. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36794
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

بهتره اشتراکی نداشته باشم تو این پستا چون دارم می‌بینم چقدر مردم باشعوری دارم!

48. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

دوست به ظاهر محترم

ممنون آقا آروین، خوبی از شماست
    اگه ایشون هم سطح درکشون مثل شما بود تنش ایجاد نمیشد.

49. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

سطح شعور من خیلی بالاتر از شخص شماست.انقدر به خودتون ننازید.من عذرخواهی کردم بله ولی شما اگه از خودت مطمئنی به خودت می‌گیری؟!
    جالبه واقعا!برامم اصلا مهم نیست در مورد من چه فکری می‌کنید.

عجب!
    مگه من در حق شما بدی ای کردم که اون مدلی برخورد کردید؟
    وقتی شما پیام من رو چندین بار نقل قول میکنین، خب خیلی ببخشید مگه منظورتون کسی دیگه است؟
    اگه دیدتون در مورد همه ی دخترا اینجوریه خب چرا پیام ها رو نقل قول میکنید و بعد توهین میکنید که همه ی دخترا فلانید و از این حرفا؟!
    جالبه اینجا گفتید نه همشون!

50. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

تهدید می‌کنید؟!شناختم چه شخصیتی دارید.همین کافیه
    خب وقتی شما رفتارهای نامناسبتون رو ادامه میدید انتظار دارید من چیکار کنم!؟
    اول صبر کردم چیزی نگفتم ادامه دادید باز
    بعد تذکر دادم بازم ادامه دادید در حالیکه عذرخواهی کردید توی این پست هم تکرار کردید
    بهتره به جای توهین به بقیه و مقصر دونستنشون یه مقدار روی برخورداتون کنترل و تامل داشته باشین و همچنین به خودتون نگاه کنید که علت شکست هاتون توی روابط چی بوده که برید حلشون کنید
    نه اینکه این مدلی سپر دست گرفتید و مدام جبهه میگیرید.
    من و شما همدیگه رو نه میشناسیم و من نه در حق شما بدی کردم
    خودتون فکر نمیکنید این کارتون اشتباهه؟!

51. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36794
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

عجب!
    مگه من در حق شما بدی ای کردم که اون مدلی برخورد کردید؟
    وقتی شما پیام من رو چندین بار نقل قول میکنین، خب خیلی ببخشید مگه منظورتون کسی دیگه است؟
    اگه دیدتون در مورد همه ی دخترا اینجوریه خب چرا پیام ها رو نقل قول میکنید و بعد توهین میکنید که همه ی دخترا فلانید و از این حرفا؟!
    جالبه اینجا گفتید نه همشون!
    چون شما دختر بودید فقط خواستم به شما بگم وگرنه منظور من شما نبودید.اگه خیلی ناراحتید دیگه نقل قول نمی‌کنم پستای شما رو.
    درسته من خیلی ناراحتم از دخترا اما خب بازم نمیشه گفت همه چون منطق حکم می‌کنه.

52. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36794
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

منظور من از همه دخترا اون قشری هست که شبیه همن و باعث بدبینی من نسبت به همه دخترا شده.

53. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

چون شما دختر بودید فقط خواستم به شما بگم وگرنه منظور من شما نبودید.اگه خیلی ناراحتید دیگه نقل قول نمی‌کنم پستای شما رو.
    درسته من خیلی ناراحتم از دخترا اما خب بازم نمیشه گفت همه چون منطق حکم می‌کنه.
    خب چرا گفتید همه دخترا
    یه نگاه به پیام هاتون بندازید
    اگه خودتون دختر بودید چه منظوری میگرفتید؟

54. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

منظور من از همه دخترا اون قشری هست که شبیه همن و باعث بدبینی من نسبت به همه دخترا شده.
    خب میتونستید واضح تر بگید
    کلمه ی همه به معنای کل دختراست
    ما که تو ذهن شما نیستیم بفهمیم منظورتون چیه!

55. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36794
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خب چرا گفتید همه دخترا
    درسته من اون لحظه عصبانی بودم و جمع بستم چون بازم همین موضوع تکرار شد اما خب منظورم همه نیست واقعا.حق با شماست

56. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

درسته من اون لحظه عصبانی بودم و جمع بستم چون بازم همین موضوع تکرار شد اما خب منظورم همه نیست واقعا.حق با شماست

خب دقیقا سه چهار بار تکرار کردید
    آقا آروین هم مشکل شما رو مدت هاست که دارن
    من با اینکه با دوست جنس مخالف داشتن موافق نیستم ولی بارها سعی کردم برای حل مسئله شون بهشون کمک کنم
    ولی این همه وقت ندیدم حتی یک بار به کسی توهین کنن.
    اگه کسی اینجا برای یه تاپیک پست میذاره غرض دشمنی نیست، قصد ارائه ی پیشنهاد و حل مسئله ی شخص هستش.
    امیدوارم این بار دیگه متوجه شده باشین.

57. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36794
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خب دقیقا سه چهار بار تکرار کردید
    آقا آروین هم مشکل شما رو مدت هاست که دارن
    من با اینکه با دوست جنس مخالف داشتن موافق نیستم ولی بارها سعی کردم برای حل مسئله شون بهشون کمک کنم
    ولی این همه وقت ندیدم حتی یک بار به کسی توهین کنن.
    اگه کسی اینجا برای یه تاپیک پست میذاره غرض دشمنی نیست، قصد ارائه ی پیشنهاد و حل مسئله ی شخص هستش.
    امیدوارم این بار دیگه متوجه شده باشین.
    از اینکه موافق دوستی نیستین میگم که شما هم متاسفانه مثل بقیه دخترا.منم امیدوارم دیگه تهدید نکنید.با شما دیگه صحبتی ندارم.

58. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

از اینکه موافق دوستی نیستین میگم که شما هم متاسفانه مثل بقیه دخترا.منم امیدوارم دیگه تهدید نکنید.با شما دیگه صحبتی ندارم.
    یعنی به این خاطر که من با دوستی مخالفم شما پیام های من رو نقل قول میکردین!؟
    هر کسی نظر خودش رو داره و نظر همه هم قابل احترامه و مستحق توهین نیست.
    منم تمایلی به بحث کردن باهاتون ندارم.
    موفق باشید.

59. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

دلیل اینکه خیلی از دخترا عوض شدن و رفتارای نامناسب میکنن تو بیشتر موارد خود مرداهستن .روزگار عوض شده که باعث شده دخترا هم تغیر کنن ببخشین رک میگم ولی وقتی معیار یه پسر میشه سایز بدن یه دختر و85 میشه عدد مقدسشون وقتی قیافه بیشتر از شعور و شخصیت ارزش پیدا میکنه که دختره حاضره کلی عذاب بکشه عمل کنه تا به چشم بیاد پشت بندش واسه پسر پول و ثروت میشه ارزش.
    من خودم با اینکه ارتباطی با جنس مخالف ندارم ولی هر روز دارم عذاب میکشم از دست مردای بی فرهنگ رانندگی میکنی میان اذیتت میکنن،دانشگاه میری منتظرن ازت سوژه دربیارن فضای مجازی که ماشالا نگم بهتره روزی هزارتا جوک میخونم که دارن دخترا رو خنگ و احمق جلوه میدن و فقط سایز بدنو معیار برتری میدونن.واقعا جامعه مزخرفی داریم توقع نداشته باشین تو این جامعه فرهنگ و انسانیت باشه. مادرم و مادرجونم تعریف میکردن قبل سال57 یه مرد تو اتوبوس وقتی میدید یه خانم ایستاده اصلا نمیشت و چقد احترام میکردن زنها رو.
    بحث جامعه در و پیتی ما یه بحث خیلی طولانیه که بخوام بگم به مباحث سیاسی کشیده میشه و از بحث تاپیک خارج میشه.
    خلاصه خیلی توقعتون رو از ادمای این جامعه بالا نبرین که بعدا سرخورده بشین شرایط اقتضا کرده مردم تغیر کنن چه دختر چه پسر.

60. 4 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

61. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

خب چرا گفتید همه دخترا
    حالا اگه ما میگفتیم مردا همه با اسلحه و تبر گارد میگرفتن که چرا میگی همه مردا همه شبیه نیسن.
    یلداجان به نظرم اگر کسی توی فضای مجازی بیدلیل بهت توهین میکنه تنها راهی که موثره اینه باهاش اصلا بحث نکنی من تجربه دارم.یکی از کاربرای فحاش همینجا رو بلاک کردم الان راحتم.

62. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36794
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

دلیل اینکه خیلی از دخترا عوض شدن و رفتارای نامناسب میکنن تو بیشتر موارد خود مرداهستن .روزگار عوض شده که باعث شده دخترا هم تغیر کنن ببخشین رک میگم ولی وقتی معیار یه پسر میشه سایز بدن یه دختر و85 میشه عدد مقدسشون وقتی قیافه بیشتر از شعور و شخصیت ارزش پیدا میکنه که دختره حاضره کلی عذاب بکشه عمل کنه تا به چشم بیاد پشت بندش واسه پسر پول و ثروت میشه ارزش.
    من خودم با اینکه ارتباطی با جنس مخالف ندارم ولی هر روز دارم عذاب میکشم از دست مردای بی فرهنگ رانندگی میکنی میان اذیتت میکنن،دانشگاه میری منتظرن ازت سوژه دربیارن فضای مجازی که ماشالا نگم بهتره روزی هزارتا جوک میخونم که دارن دخترا رو خنگ و احمق جلوه میدن و فقط سایز بدنو معیار برتری میدونن.واقعا جامعه مزخرفی داریم توقع نداشته باشین تو این جامعه فرهنگ و انسانیت باشه. مادرم و مادرجونم تعریف میکردن قبل سال57 یه مرد تو اتوبوس وقتی میدید یه خانم ایستاده اصلا نمیشت و چقد احترام میکردن زنها رو.
    بحث جامعه در و پیتی ما یه بحث خیلی طولانیه که بخوام بگم به مباحث سیاسی کشیده میشه و از بحث تاپیک خارج میشه.
    خلاصه خیلی توقعتون رو از ادمای این جامعه بالا نبرین که بعدا سرخورده بشین شرایط اقتضا کرده مردم تغیر کنن چه دختر چه پسر.
    ببینید فرمایشات شما متین اما پسرایی هم هستن مثل من که اخلاق و رفتار اون دختر خیلی ارزشمندتر از به قول شما بدن اون دختره.
    اینکه با من چطور رفتار می‌کنه،برای شخصیتم ارزش قائله یا نه،منشش،طرز صحبتش،نگاه کردنش و خیلی پارامترای رفتاری دیگه.
    در مورد اندام به شخصه نمی‌تونم نظری بدم چون برای خیلی از پسرا خیلی مهمه و برای خیلیا هم ارزش کمتری داره.
    نمیشه به همه تعمیم داد و گفت همه پسرا فقط ظاهر دختر براشون مهمه.برای خود من خب چرا دروغ بگم بله اندام اون دختر مهمه اما بعد از
    اخلاق و رفتار با اینکه خب هر پسری اول ظاهر و فیزیک اون دختر به چشمش میاد تا رفتارش.

63. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

ببینید فرمایشات شما متین اما پسرایی هم هستن مثل من که اخلاق و رفتار اون دختر خیلی ارزشمندتر از به قول شما بدن اون دختره.
    اینکه با من چطور رفتار می‌کنه،برای شخصیتم ارزش قائله یا نه،منشش،طرز صحبتش،نگاه کردنش و خیلی پارامترای رفتاری دیگه.
    در مورد اندام به شخصه نمی‌تونم نظری بدم چون برای خیلی از پسرا خیلی مهمه و برای خیلیا هم ارزش کمتری داره.
    نمیشه به همه تعمیم داد و گفت همه پسرا فقط ظاهر دختر براشون مهمه.برای خود من خب چرا دروغ بگم بله اندام اون دختر مهمه اما بعد از
    اخلاق و رفتار با اینکه خب هر پسری اول ظاهر و فیزیک اون دختر به چشمش میاد تا رفتارش.
    درمورد ظاهر لااقل تو این فروم بحث زیاد شده و متاسفانه مردای ایرانی زیاده خواهن هیچی ندارن ولی توقع دارن طرفشون همه چی داشته باشه.و وقتی ازشون میپرسی خودت چی هسی که اینقد توقعته میگن تو زندگی خوبی مهمه که من دارم!!!!!
    هر ادمی در سطح هیکل و قیافه خودش باید توقع داشته باشه.مگه همه ی مردای ایرانی قیافه بردپیت و هیکل ارنولد رو دارن که توقع دارن زنشون شبیه بازیگرا یا کاراکتر هایی باشه که خیلی خوشکلن یا تو فیلما هسن؟
    شخصیت و رفتار ویژگی مهمه و اولیه هست و در مورد ظاهرم مردا باید یه نگاه به خودشون بکنن بعد مطابق با اون توقع کنن.
    ویرایش توسط saba95 : 11-01-2017 در ساعت 06:35 PM

64. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

65. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36794
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

درمورد ظاهر لااقل تو این فروم بحث زیاد شده و متاسفانه مردای ایرانی زیاده خواهن هیچی ندارن ولی توقع دارن طرفشون همه چی داشته باشه.و وقتی ازشون میپرسی خودت چی هسی که اینقد توقعته میگن تو زندگی خوبی مهمه که من دارم!!!!!
    هر ادمی در سطح هیکل و قیافه خودش باید توقع داشته باشه.مگه همه ی مردای ایرانی قیافه بردپیت و هیکل ارنولد رو دارن که توقع دارن زنشون شبیه بازیگرا یا کاراکتر هایی باشه که خیلی خوشکلن یا تو فیلما هسن؟
    شخصیت و رفتار ویژگی مهمه و اولیه هست و در مورد ظاهرم مردا باید یه نگاه به خودشون بکنن بعد مطابق با اون توقع کنن.
    همه اینطور نیستن واقعا.خود من چهره باید به دلم بشینه.ممکنه حتی خیلی هم خوشگل باشه ولی من خوشم نیاد.من به نظرم دخترا توصعشون زیاده.
    پول همیشه اولویت اول و آخرشونه

66. بالا | پست 46

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

همه اینطور نیستن واقعا.خود من چهره باید به دلم بشینه.ممکنه حتی خیلی هم خوشگل باشه ولی من خوشم نیاد.من به نظرم دخترا توصعشون زیاده.
    پول همیشه اولویت اول و آخرشونه
    بحث من فقط ظاهر نبود جامعه ما یه جامعه به شدت مردسالاره و داره دائم توش به زنها توهین میشه واسه همین میگم توقع نداشته باشین زنها خیلی برخورد توام با ارامش از خودشون نشون بدن!
    کسی هم شما رو مجبور نکرده حتما از اون فرقه که خوشتون نمیاد دختر انتخاب کنید اگر توقعتون در حد نرمال باشه فوق العاده زیادن دخترایی که پول اولویت اولشون نیست و اولویتای مهمتر تو زندگیشون دارن ولی خب اکثر پسرا به این دخترا قانع نیسن و حتما زنشون باید یه اپشنهای خاصی داشته باشه.

67. بالا | پست 47

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36794
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

بحث من فقط ظاهر نبود جامعه ما یه جامعه به شدت مردسالاره و داره دائم توش به زنها توهین میشه واسه همین میگم توقع نداشته باشین زنها خیلی برخورد توام با ارامش از خودشون نشون بدن!
    کسی هم شما رو مجبور نکرده حتما از اون فرقه که خوشتون نمیاد دختر انتخاب کنید اگر توقعتون در حد نرمال باشه فوق العاده زیادن دخترایی که پول اولویت اولشون نیست و اولویتای مهمتر تو زندگیشون دارن ولی خب اکثر پسرا به این دخترا قانع نیسن و حتما زنشون باید یه اپشنهای خاصی داشته باشه.
    والا الآن هر دختری رو دیدم اول گفته پول

68. بالا | پست 48

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

والا الآن هر دختری رو دیدم اول گفته پول
    من نمیگم پولدار ولی پول تا حدی واسه زندگی مهمه این حق یه دختره که تو رفاهی حداقل در سطح خونه پدرش تامین بشه(نمیدونم چرا مردا این حق رو واسه دختر قائل نیسن) و اینکه الان شرایط طوری شده که پسرا نمیتونن اون حداقل پول رو داشته باشن و بتونن حتی یه زندگی عادی رو بسازن تقصیر خودشون نیست تقصیر سیاست هست که گفتم میره تو مباحث سیاسی.
    ویرایش توسط saba95 : 11-01-2017 در ساعت 06:48 PM

69. بالا | پست 49

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    34739
    تشکـر
    35
    تشکر شده 121 بار در 88 پست
    میزان امتیاز
    0

مملکت ما بیش از حد به زن ها احترام میزاره
    همینکه بخاطر شما یکیو اعدام میکنه و شلاق میزنه فقط بخاطر یه فحش باید حساب کار دستت بیاد
    خود تو بارها سر یه حرفی که بهت زدم میخواستی بری فتا و شکایت بکنی که منو بندازن زندان
    کجای خارج اینطوریه؟
    والا یکی مثل من که دوست دختر نداشتم و همیشه از پاکی دخترا میگم
    حاضرم با یه دختر پاک و ظاهر زیبا ازدواج کنم این توقع بالایی هست؟
    پیر شدیم رفت تو این مملکت هر کی ساز خودشو میزنه اخرم کاسه کوزه ها تو سر یکی مثل من میشکنه

70. بالا | پست 50

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36794
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

من نمیگم پولدار ولی پول تا حدی واسه زندگی مهمه این حق یه دختره که تو رفاهی حداقل در سطح خونه پدرش تامین بشه(نمیدونم چرا مردا این حق رو واسه دختر قائل نیسن) و اینکه الان شرایط طوری شده که پسرا نمیتونن اون حداقل پول رو داشته باشن و بتونن حتی یه زندگی عادی رو بسازن تقصیر خودشون نیست تقصیر جامعه هست که گفتم میره تو مباحث سیاسی.
    منظور منم اینه که دخترا به حداقل راضی نیستن.خب یه پسری مثل من که هزارجور نیاز داره و شرایط جامعه بهش فشار میاره
    نباید همسرش حداقل یه کم قانع باشه؟!

صفحه 1 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد