صفحه 2 از 2 12
نمایش نتایج: از 51 به 70 از 70

موضوع: تفکرات تکراری در مورد جنس مخالف

4436
  1. بالا | پست 51

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    34739
    تشکـر
    35
    تشکر شده 121 بار در 88 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : تفکرات تکراری در مورد جنس مخالف

نقل قول نوشته اصلی توسط امیر۷۳ نمایش پست ها
    منظور منم اینه که دخترا به حداقل راضی نیستن.خب یه پسری مثل من که هزارجور نیاز داره و شرایط جامعه بهش فشار میاره
    نباید همسرش حداقل یه کم قانع باشه؟!
    درسته
    دخترا اکثرشون با یه ندا دوست پسر پیدا میکنن و فریبش میخورن
    ولی یکی مثل ما انقد تلاش میکنه خودشو نگه میداره تا با یه دختر خوب و مناسب ازدواج کنه میبینه هیچ گزینه ای نیست
    حتی اونایی که نه قیافه دارن و نه پاکن انقد لوس بازی در میارن و پر توقع هستن که ادم از ازدواج به کل نا امید میشه

2. بالا | پست 52

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

منظور منم اینه که دخترا به حداقل راضی نیستن.خب یه پسری مثل من که هزارجور نیاز داره و شرایط جامعه بهش فشار میاره
    نباید همسرش حداقل یه کم قانع باشه؟!
    چی بگم والا . همون حداقل باید بری شب تا صبح چند شیفت کار کنی تا چندغاز حقوق بدن اگر دخترم قانع باشه خود پسر بعد یه مدتی خسته میشه از این زندگی شما در اینده بچه دار میشی تازه اول خرجاتونه.
    اوضاع کشور خوب نیس اصلا و کم نیسن ادمایی مث شما و اقا اروین که شرایطشون حتی بدتر از شماست.
    نمونه اش همون دانشجوی دانشگاه شهید بهشتی که خبر خودکشیش جدیدا پخش شده.

3. بالا | پست 53

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36794
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    چی بگم والا . همون حداقل باید بری شب تا صبح چند شیفت کار کنی تا چندغاز حقوق بدن اگر دخترم قانع باشه خود پسر بعد یه مدتی خسته میشه از این زندگی شما در اینده بچه دار میشی تازه اول خرجاتونه.
    اوضاع کشور خوب نیس اصلا و کم نیسن ادمایی مث شما و اقا اروین که شرایطشون حتی بدتر از شماست.
    نمونه اش همون دانشجوی دانشگاه شهید بهشتی که خبر خودکشیش جدیدا پخش شده.
    اون چرا؟!خیلیا آرزشونه همچین دانشگاهی باشن.راستی من از بچه خوشم نمیاد اصلا.

4. بالا | پست 54

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

اون چرا؟!خیلیا آرزشونه همچین دانشگاهی باشن.راستی من از بچه خوشم نمیاد اصلا.
    دلیلش اینه توی سیستم ایران هیچ کسی از زحمتی که میکشه سود نمیبره ما کلی دانشجوی بیکار شریف داریم. این همه جوان به چه امیدی درس بخونن؟اخرش چی میشن؟بهشون کار میدن؟یا مث بقیه واسه جور کردن یه زندگی عادی باید جون بکنن.تمام بدبختی ما از جامعه مونه.

5. بالا | پست 55

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,483 بار در 1,286 پست
    میزان امتیاز
    12

به نظرم اولا قید ازدواجو بزن و کلن فکر کن قرارنیست ازدواج کنی . وقتی زیاد به یه چیزی فکر میکنی اون مسئله برات دست نیافتنی تر و دورتر میشه . خب حالا ازین به بعد با آرامش میتونی زندگی کنی و قرار نیست برای محبوب شدن یکسری کارها از رو اجبار انجام بدی اگرم قراره به کسی کمک کنی نباید در قبالش این توقع رو داشته باشی که اگر فرض ازون شخص درخواست دوستی و ازدواج کنی اون قبول کنه . بعدش باید خودتو دوست داشته باشی و برای اینکه پیشرفت کنی باید روابط اجتماعیت رو بهبود ببخشی که باید رو رفتارو ظاهر و طرز صحبت کردنت کار کنی وقتی برای پیشرفت و کامل شدن خودت وقت بزاری دیگران تورو بهتر میشناسن و نیازی نیست برای معرفی خودت زحمت زیادی بکشی تا بهشون ثابت کنی که چه توانایی هایی داری و خود به خود جذبت میشن.
    علت دیده نشدنت اینه که دخترا از توانایی های تو خبر ندارن و دخترا از شخصی که پرتوان و پرتلاشه و درضمن رفتار خوبی داره خیلی خوششون میاد وحتی اگرم به فرض یک درصد جواب رد هم بشنوی اینقدر در جامعه محبوب خواهی بود و خودتو دوس داری که ناراحت نمیشی و با خودت میگی اونا لیاقت تو رو نداشتن
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

6. بالا | پست 56

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36794
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

دلیلش اینه توی سیستم ایران هیچ کسی از زحمتی که میکشه سود نمیبره ما کلی دانشجوی بیکار شریف داریم. این همه جوان به چه امیدی درس بخونن؟اخرش چی میشن؟بهشون کار میدن؟یا مث بقیه واسه جور کردن یه زندگی عادی باید جون بکنن.تمام بدبختی ما از جامعه مونه.
    البته دانشجوی دانشگاه دولتی تهران بی کار نمی‌مونه معمولا

7. بالا | پست 57

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 283 بار در 205 پست
    میزان امتیاز
    9

دلیل اینکه خیلی از دخترا عوض شدن و رفتارای نامناسب میکنن تو بیشتر موارد خود مرداهستن .روزگار عوض شده که باعث شده دخترا هم تغیر کنن ببخشین رک میگم ولی وقتی معیار یه پسر میشه سایز بدن یه دختر و85 میشه عدد مقدسشون وقتی قیافه بیشتر از شعور و شخصیت ارزش پیدا میکنه که دختره حاضره کلی عذاب بکشه عمل کنه تا به چشم بیاد پشت بندش واسه پسر پول و ثروت میشه ارزش.
    من خودم با اینکه ارتباطی با جنس مخالف ندارم ولی هر روز دارم عذاب میکشم از دست مردای بی فرهنگ رانندگی میکنی میان اذیتت میکنن،دانشگاه میری منتظرن ازت سوژه دربیارن فضای مجازی که ماشالا نگم بهتره روزی هزارتا جوک میخونم که دارن دخترا رو خنگ و احمق جلوه میدن و فقط سایز بدنو معیار برتری میدونن.واقعا جامعه مزخرفی داریم توقع نداشته باشین تو این جامعه فرهنگ و انسانیت باشه. مادرم و مادرجونم تعریف میکردن قبل سال57 یه مرد تو اتوبوس وقتی میدید یه خانم ایستاده اصلا نمیشت و چقد احترام میکردن زنها رو.
    بحث جامعه در و پیتی ما یه بحث خیلی طولانیه که بخوام بگم به مباحث سیاسی کشیده میشه و از بحث تاپیک خارج میشه.
    خلاصه خیلی توقعتون رو از ادمای این جامعه بالا نبرین که بعدا سرخورده بشین شرایط اقتضا کرده مردم تغیر کنن چه دختر چه پسر.
    با سلام

بنده هم با بخشی از صحبت های شما موافقم. واقعا این روزها اندام های ظاهری زنان و دختران تحت قالب جوک و لطیفه به شکل دیگری به خورد جامعه داده میشن متاسفانه!

اما آیا این خود زنان نیستند که به این وضعیت دامن میزنند؟ مثلا همه زنان یک شبه تصمیم بگیرن که اصلا به سراغ عمل جراحی زیبایی نرن...آیا باز هم اثری از عدد مقدس پسرا میمونه؟؟ زمانی دخترا مد کرده بودن که رو سرشون کلیپس بزارن و مقبره درست کنن! در اون زمان هم همه پسرا دنبال دختر کلیپسی بودن...ولی الان چی؟ آیا دیگه اثری از کلیپس مونده؟ آیا الان پسری از دوس دختر و یا همسر خودش کلیپس میخواد؟؟

میخوام بگم که خود بانوان محترم آقایون رو بد عادت میکنن...الان تو فیلم های پورن حتی خانم ها بر روی اندام تناسلی هم پییرسینگ دارن! حالا اگر این تو ایران توسط عده از خانم ها مد بشه و همه گیر بشه شاهد این میشیم که "زن زندگی باید فلان جاش پیرسینگ داشته باشه"!

پس بانوان محترم لطفا به مدهای عجیب و غریب دامن نزنید
    ویرایش توسط shahriar : 11-02-2017 در ساعت 10:28 AM

8. کاربران زیر از shahriar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 58

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28867
    تشکـر
    148
    تشکر شده 268 بار در 156 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط آروین 24 نمایش پست ها
    ممنون .کاملا حرفات رو قبول دارم ولی من کلا نمیدونم به جز تحصیلات چه اپشن دیگه ای میتونم داشته باشم چون نه تیپ میزنم و قیافه انچنانی هم ندارم .پول هم که فعلا هیچی
    جمله آخرم رو یه بار دیگه بخون ، قانون طبیعت همینه یا باید پول و قدرت داشته باشی یا اگه به قول خودت تیپ و پول و ...نداری قیدشو بزن و اینقدر خودت رو اذیت نکن

چرا جواب رد میشنوی ولی آپشنی که بهت پیشنهاد میکنم روش کار کنی و وقت بزاری اینه که حتما بری باشگاه بدنسازی و در یک پروسه طولانی مدت یک هیکل ردیف

واسه خودت بسازی دخترا تیپ و هیکل یه مرد خیلی واسشون جذابه اصلا هیکل بودن از جاذبه های مرده دقیقا مثل زیبایی برای خانمها ، خیلی از دخترا جذب یک پسر

میشن و ازش هیچی نمیخوان فقط واسه هیکلش چون جلو دوستاشون پز بدن دوست پسر من خیلی شاخه دقیقا مثل اینکه ما پسرا با یه دختر خیلی خوشگل دوست

داریم دوست بشیم و به همه بگیم دوست دخترمون خیلی شاخه

من دوستانی دارم که چون هیکل خیلی ردیفی داشتن بعضی دخترا حتی بهشون پیشنهاد رابطه جنسی دادن

درکل آپشنی که الان خیلی رو بورسه و برای سلامتی خودتم مفیده

نکته دوم اینکه دنبال ایجاد رابطه تو کوتاه مدت و پیشنهاد مستقیم نباش اینجوری حتما جواب رد میشنوی

یه رابطه یه دفعه ای شکل نمیگیره رابطه کم کم و در طی زمان شکل میگیره باید کم کم به طرف نزدیک شی مثلا اگر تو دانشگاهی تو کلاسهای مشترکتون صندلی های

نزدیک اون بشین تو کلاسهایی که داره تو هم برو بشین نگاه زیر چشمی بهش داشته باش وقتی فهمید نگاهت رو بدزد اگر فعالیت کلاسی یا تحقیق دارین برو تو گروه اون

اگه درسی دارین که پروژه داره براش پروژه بنویس ازش جزوه بگیر سعی کن با دوستای مشترکتون یه اکیپ بسازین و باهم برین بیرون اگه ماشین داری (یکی از مهمترین

آپشن ها واسه پسر همین داشتن ماشینه) سر راهش سبز شو بگو مسیرتون کدوم وره تا یه جایی برسونمتون و ...

اما اما بهش پیشنهاد نده با من دوست میشه یا نه ..... این بدترین کار ممکنه ، همه اینکارهارو بکن که فقط بفهمه بهش توجه داری و اگر اونهم علاقه مند باشه به رابطه با

تو کم کم نخ رو به تو میده و خودش شرایط رو جوری فراهم میکنه تا بهش نزدیک تر شی و خود به خود رابطتون به جایی میرسه که ..... ;-)

و اگرم علاقه مند به رابطه باهات نباشه یه جوری گاردشو بسته نگه میداره که خودت متوجه میشی دیگه وقت گذاشتن واسش فایده نداره

حتما حتما به خودت برس و تیپ بزن این دیگه پایه ای ترین آپشنه شرط لازم هست ولی شرط کافی نیست اینو نداشته باشی هیچ دختری سمتت نمیاد

یه آپشن دیگه هم که میتونی داشته باشی و پول هم نخواد اینه که تو یه زمینه خاص مثل موسیقی یا کامپیوتر یا ... تخصص پیدا کنی و اینکه مطالعه زیاد داشته باشی

اینجوری اطلاعاتت بالا میره و تو جمع که هستی و ... میتونی سر حرف رو باز کنی و حرفی برای گفتن داشته باشی و دخترا از مردی که همه چی بدونه خوششون میاد تو

وقتی با اعتماد به نفس راجبه اون موضوع حرف بزنی میگن چقدر طرف تو این زمینه وارده چقدر بلده و یه جور دیگه روت حساب میکنن و برای اینکه از تخصصت استفاده

کنن نا خود آگاه سمتت میان من با دختری که الان دوستم شروع آشناییمون به خاطر این بود که کامپیوترش خراب بود وقتی فهمید من متخصص کامپیوترم ازم خواست

کامپیوترش رو درست کنم واز اونجا باب آشنایی باز شد

10. کاربران زیر از moeinvk بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 59

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,483 بار در 1,286 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط moeinvk نمایش پست ها
    جمله آخرم رو یه بار دیگه بخون ، قانون طبیعت همینه یا باید پول و قدرت داشته باشی یا اگه به قول خودت تیپ و پول و ...نداری قیدشو بزن و اینقدر خودت رو اذیت نکن

چرا جواب رد میشنوی ولی آپشنی که بهت پیشنهاد میکنم روش کار کنی و وقت بزاری اینه که حتما بری باشگاه بدنسازی و در یک پروسه طولانی مدت یک هیکل ردیف

واسه خودت بسازی دخترا تیپ و هیکل یه مرد خیلی واسشون جذابه اصلا هیکل بودن از جاذبه های مرده دقیقا مثل زیبایی برای خانمها ، خیلی از دخترا جذب یک پسر

میشن و ازش هیچی نمیخوان فقط واسه هیکلش چون جلو دوستاشون پز بدن دوست پسر من خیلی شاخه دقیقا مثل اینکه ما پسرا با یه دختر خیلی خوشگل دوست

داریم دوست بشیم و به همه بگیم دوست دخترمون خیلی شاخه

من دوستانی دارم که چون هیکل خیلی ردیفی داشتن بعضی دخترا حتی بهشون پیشنهاد رابطه جنسی دادن

درکل آپشنی که الان خیلی رو بورسه و برای سلامتی خودتم مفیده

نکته دوم اینکه دنبال ایجاد رابطه تو کوتاه مدت و پیشنهاد مستقیم نباش اینجوری حتما جواب رد میشنوی

یه رابطه یه دفعه ای شکل نمیگیره رابطه کم کم و در طی زمان شکل میگیره باید کم کم به طرف نزدیک شی مثلا اگر تو دانشگاهی تو کلاسهای مشترکتون صندلی های

نزدیک اون بشین تو کلاسهایی که داره تو هم برو بشین نگاه زیر چشمی بهش داشته باش وقتی فهمید نگاهت رو بدزد اگر فعالیت کلاسی یا تحقیق دارین برو تو گروه اون

اگه درسی دارین که پروژه داره براش پروژه بنویس ازش جزوه بگیر سعی کن با دوستای مشترکتون یه اکیپ بسازین و باهم برین بیرون اگه ماشین داری (یکی از مهمترین

آپشن ها واسه پسر همین داشتن ماشینه) سر راهش سبز شو بگو مسیرتون کدوم وره تا یه جایی برسونمتون و ...

اما اما بهش پیشنهاد نده با من دوست میشه یا نه ..... این بدترین کار ممکنه ، همه اینکارهارو بکن که فقط بفهمه بهش توجه داری و اگر اونهم علاقه مند باشه به رابطه با

تو کم کم نخ رو به تو میده و خودش شرایط رو جوری فراهم میکنه تا بهش نزدیک تر شی و خود به خود رابطتون به جایی میرسه که ..... ;-)

و اگرم علاقه مند به رابطه باهات نباشه یه جوری گاردشو بسته نگه میداره که خودت متوجه میشی دیگه وقت گذاشتن واسش فایده نداره

حتما حتما به خودت برس و تیپ بزن این دیگه پایه ای ترین آپشنه شرط لازم هست ولی شرط کافی نیست اینو نداشته باشی هیچ دختری سمتت نمیاد

یه آپشن دیگه هم که میتونی داشته باشی و پول هم نخواد اینه که تو یه زمینه خاص مثل موسیقی یا کامپیوتر یا ... تخصص پیدا کنی و اینکه مطالعه زیاد داشته باشی

اینجوری اطلاعاتت بالا میره و تو جمع که هستی و ... میتونی سر حرف رو باز کنی و حرفی برای گفتن داشته باشی و دخترا از مردی که همه چی بدونه خوششون میاد تو

وقتی با اعتماد به نفس راجبه اون موضوع حرف بزنی میگن چقدر طرف تو این زمینه وارده چقدر بلده و یه جور دیگه روت حساب میکنن و برای اینکه از تخصصت استفاده

کنن نا خود آگاه سمتت میان من با دختری که الان دوستم شروع آشناییمون به خاطر این بود که کامپیوترش خراب بود وقتی فهمید من متخصص کامپیوترم ازم خواست

کامپیوترش رو درست کنم واز اونجا باب آشنایی باز شد
    معلومه دخترا رو خوب میشناسی
    آروین نکته دوش خیلی مهم بود
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

12. بالا | پست 60

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28867
    تشکـر
    148
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    معلومه دخترا رو خوب میشناسی
    آروین نکته دوش خیلی مهم بود

آره ولی کوزه گرم اما از کوزه شکسته آب میخورم

این اطلاعاتم مدیون دوستیم با یه دختر روانشناس هستم که مشاور خیلی قابلی هست و تو این دو سال ازش کلی درس شخصیت شناسی و شناخت تیپ های شخصیتی

انواع زنان و ... یاد گرفتم

پست آروین رو دیدم یاد گذشته خودم افتادم اگه اونموقع یکی بود اینارو به من یاد میداد الان اوضام بهتر بود

13. 2 کاربران زیر از moeinvk بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 61

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

دلیل اینکه خیلی از دخترا عوض شدن و رفتارای نامناسب میکنن تو بیشتر موارد خود مرداهستن .روزگار عوض شده که باعث شده دخترا هم تغیر کنن ببخشین رک میگم ولی وقتی معیار یه پسر میشه سایز بدن یه دختر و85 میشه عدد مقدسشون وقتی قیافه بیشتر از شعور و شخصیت ارزش پیدا میکنه که دختره حاضره کلی عذاب بکشه عمل کنه تا به چشم بیاد پشت بندش واسه پسر پول و ثروت میشه ارزش.
    من خودم با اینکه ارتباطی با جنس مخالف ندارم ولی هر روز دارم عذاب میکشم از دست مردای بی فرهنگ رانندگی میکنی میان اذیتت میکنن،دانشگاه میری منتظرن ازت سوژه دربیارن فضای مجازی که ماشالا نگم بهتره روزی هزارتا جوک میخونم که دارن دخترا رو خنگ و احمق جلوه میدن و فقط سایز بدنو معیار برتری میدونن.واقعا جامعه مزخرفی داریم توقع نداشته باشین تو این جامعه فرهنگ و انسانیت باشه. مادرم و مادرجونم تعریف میکردن قبل سال57 یه مرد تو اتوبوس وقتی میدید یه خانم ایستاده اصلا نمیشت و چقد احترام میکردن زنها رو.
    بحث جامعه در و پیتی ما یه بحث خیلی طولانیه که بخوام بگم به مباحث سیاسی کشیده میشه و از بحث تاپیک خارج میشه.
    خلاصه خیلی توقعتون رو از ادمای این جامعه بالا نبرین که بعدا سرخورده بشین شرایط اقتضا کرده مردم تغیر کنن چه دختر چه پسر.

سلام صبا جان
    حرفات متینه عزیزم
    جای تاسفش باقی هست
    بعد یه سری آقایون هستن بر مسند قضاوت میشینن و میگن دخترها فلانند پر توقع هستن
    ولی غافل از اینکه یه نگاه به خودشون نمیندازن.
    به نظرم پسر یا مردی میتونه ادعای مردونگی کنه که هر طور که دوست دارن با خواهر یا دختر خودشون رفتار بشه اون مدلی با دختر دیگه ای برخورد میکنن.
    خیلیا وقتی به خودشون می رسن همه چیز برعکس میشه.

به قول خودت وقتی معیار ازدواج بعضی از پسرا شده توقعات آنچنانی از قیافه و ظاهر دختر و فقط به فکر لذت خودشون هستن و از شخصیت فیلم های پورن الگو میگیرن دیگه باید چه توقعی داشت.
    حالا غافل از اینکه یه نفر میگفت یکی از اقواممون کالیفرنیا زندگی میکنه و میگه اون ها اصلا به این فیلم ها بهایی نمیدن و به فکر زندگی و کارشون هستن
    ولی ماشالله خیلی از جوون های ما درگیر این بدبختی ها هستن و از اون بدتر مردان متاهل با دیدنشون به تنوع گرایی روی میارن و به خیانت کشیده میشن.
    کار از تاسف گذشته به نظرم باید به حال جامعه مون گریه کرد..

15. کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 62

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

حالا اگه ما میگفتیم مردا همه با اسلحه و تبر گارد میگرفتن که چرا میگی همه مردا همه شبیه نیسن.
    یلداجان به نظرم اگر کسی توی فضای مجازی بیدلیل بهت توهین میکنه تنها راهی که موثره اینه باهاش اصلا بحث نکنی من تجربه دارم.یکی از کاربرای فحاش همینجا رو بلاک کردم الان راحتم.

ممنون صبا جان، همینطوره متاسفانه
    البته نه همه، خیلی ها هم هستن به معنای واقعی کلمه مرد هستن از همه لحاظ
    من هم تمایلی به ادامه ی بحث نداشتم
    ولی ایشون پیگیر بودن.

17. بالا | پست 63

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar نمایش پست ها
    با سلام

بنده هم با بخشی از صحبت های شما موافقم. واقعا این روزها اندام های ظاهری زنان و دختران تحت قالب جوک و لطیفه به شکل دیگری به خورد جامعه داده میشن متاسفانه!

اما آیا این خود زنان نیستند که به این وضعیت دامن میزنند؟ مثلا همه زنان یک شبه تصمیم بگیرن که اصلا به سراغ عمل جراحی زیبایی نرن...آیا باز هم اثری از عدد مقدس پسرا میمونه؟؟ زمانی دخترا مد کرده بودن که رو سرشون کلیپس بزارن و مقبره درست کنن! در اون زمان هم همه پسرا دنبال دختر کلیپسی بودن...ولی الان چی؟ آیا دیگه اثری از کلیپس مونده؟ آیا الان پسری از دوس دختر و یا همسر خودش کلیپس میخواد؟؟

میخوام بگم که خود بانوان محترم آقایون رو بد عادت میکنن...الان تو فیلم های پورن حتی خانم ها بر روی اندام تناسلی هم پییرسینگ دارن! حالا اگر این تو ایران توسط عده از خانم ها مد بشه و همه گیر بشه شاهد این میشیم که "زن زندگی باید فلان جاش پیرسینگ داشته باشه"!

سلام
    حرفاتون متین هست
    هم این گروه از آقایون با این دید و هم این گروه از خانوم ها که دنبال این نوع جراحی ها هستن فراگیر نیستن
    ولی خب یه چیزی مثل همون کلیپس هم که شما مثال زدید درسته بیشتر فراگیر بود چون انجام دادنش کار آسونی بود و چشم و هم چشمی و از پیشرفت جا نموندن که دیگه مشخصه ی اصلی خیلی از ما ایرانی هاست
    نمیشه گفت فقط یه عده مقصر هستن
    ب هر حال رفتارهای خانوم ها حتی اگه زیاد هم فراگیر نباشه به مرور توی رفتار و برخورد آقایون هم موثر هست
    حالا هر کسی میره به سمت کسی که با خودش هم نظر باشه

موقعی که کلیپس گذاشتن شده بود یه امر واجب برا خیلی ازدخترا
    یه بار تو یه مهمونی بودم همه ی دخترها کلیپس داشتن به جز من
    یکیشون گفت بهتر نیست یه کلپیس بذاری و یه کوچولو هم شالتو عقب تر ببری خیلی هم خوشگل تر میشی و بهتم میاد!
    منم گفتم نه من این مدلی خوشم میاد
    بعضی چیزا خیلی راحت به عمق شخصیت خیلی از ماها نفوذ میکنه بدون اینکه یه کم زحمت به خودمون بدیم راجبش تامل کنیم
    یا همینطور سیخ کردن موی بعضی از پسرا و مدل های غیر معمول زدن به موها و سر و وضعشون.

18. کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 64

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط moeinvk نمایش پست ها
    آره ولی کوزه گرم اما از کوزه شکسته آب میخورم

این اطلاعاتم مدیون دوستیم با یه دختر روانشناس هستم که مشاور خیلی قابلی هست و تو این دو سال ازش کلی درس شخصیت شناسی و شناخت تیپ های شخصیتی

انواع زنان و ... یاد گرفتم

پست آروین رو دیدم یاد گذشته خودم افتادم اگه اونموقع یکی بود اینارو به من یاد میداد الان اوضام بهتر بود

سلام
    به نظرم یکی از مسائل خیلی از آقایون چه مجرد وچه متاهل اینه که شناخت درست و کاملی از جنس دختر و نحوه ی برخورد باهاش رو نمیدونن
    به خصوص پسرهایی که تو خونواده شون دختر نیست و خواهر ندارن
    در حالیکه الان عصر ارتباطات هست کلی مطلب و کتاب و سخنرانی در این باره هست که میشه به نتایج و اطلاعات خوبی رسید.

20. بالا | پست 65

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34330
    تشکـر
    144
    تشکر شده 67 بار در 47 پست
    میزان امتیاز
    8

واقعا متاسفم برای جامعمون که ملاک پسرامون شده ویژگی ظاهری و اندامی دخترا و ملاک دخترامون شده پول و تیپ و موقعیت پسرا
    من خودم هیچ وقت ملاک انتخاب طرف مقابلم این چیزا نبوده و اون دخترایی هم که انتخاب کردم الان که فکر میکنم از اونایی نیستند که بقیه پسرا میپسندند. من خودم هیچ وقت حاضر نیستم برم بدنسازی و هیکلم رو فرم بشه تا دخترا ازم خوششون بیاد .چون هیکل خودم رو دوست دارم .از قیافم راضی نیستم ولی دست خودم نیست و کاری نمیتونم براش بکنم .از تیپم هم راضیم و حاضر نیستم باز تیپ بزنم که دخترا جذبم بشن

21. بالا | پست 66

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar نمایش پست ها
    با سلام

حرفاتون درسته ولی دلیل گرایش خانما به تقلید بازم برمیگرده به مقایسه ها و سرکوفت ها و حتی تمسخر اقایون راجب ویژگی های ظاهری خانما.مثلا من بارها دیدم رنگ پوست سایز بدن و یا موارد ظاهری دیگه خانما توسط اقایون به تمسخر گرفته شده و خانما دائم در حال مقایسه خود با بازیگران هستند و اگر بخوان خود واقعیشونو بپذیرن دائم باید سرکوفت های ظاهری رو تحمل کنن!

22. بالا | پست 67

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط یلدا 25 نمایش پست ها
    سلام صبا جان
    حرفات متینه عزیزم
    جای تاسفش باقی هست
    بعد یه سری آقایون هستن بر مسند قضاوت میشینن و میگن دخترها فلانند پر توقع هستن
    ولی غافل از اینکه یه نگاه به خودشون نمیندازن.
    به نظرم پسر یا مردی میتونه ادعای مردونگی کنه که هر طور که دوست دارن با خواهر یا دختر خودشون رفتار بشه اون مدلی با دختر دیگه ای برخورد میکنن.
    خیلیا وقتی به خودشون می رسن همه چیز برعکس میشه.

به قول خودت وقتی معیار ازدواج بعضی از پسرا شده توقعات آنچنانی از قیافه و ظاهر دختر و فقط به فکر لذت خودشون هستن و از شخصیت فیلم های پورن الگو میگیرن دیگه باید چه توقعی داشت.
    حالا غافل از اینکه یه نفر میگفت یکی از اقواممون کالیفرنیا زندگی میکنه و میگه اون ها اصلا به این فیلم ها بهایی نمیدن و به فکر زندگی و کارشون هستن
    ولی ماشالله خیلی از جوون های ما درگیر این بدبختی ها هستن و از اون بدتر مردان متاهل با دیدنشون به تنوع گرایی روی میارن و به خیانت کشیده میشن.
    کار از تاسف گذشته به نظرم باید به حال جامعه مون گریه کرد..
    سلام عزیزم
    حق با توئه یلداجان جامعه داره به سمتی پیش میره که خیلی از ارزشا داره کمرنگ میشه و بی ارزش ها با ارزش میشن.

23. بالا | پست 68

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 283 بار در 205 پست
    میزان امتیاز
    9

البته معمولا هر کسی متناسب با تجربه ای که داشته شما رو راهنمایی میکنه...از نظر من هم موارد زیر به ترتیب اولویت، برای برقرای رابطه دوستی با یک دختر مورد اهمیت هست (این موارد، مهمتر از داشتن پول و ماشین و تحصیلات و اندام و... هست) :

1- ادب: همیشه هنگام صحبت با دخترها از کلمات باکلاس و رسمی استفاده کنید (لبخندی بر لب داشتن هم توصیه می شود)

2- اعتماد به نفس: در برخورد با جنس مقابل، با اطمینان رفتار کنید...مثلا نگاه کردن به چشمان طرف مقابل در هنگام صحبت کردن از نشانه های اعتماد بنفس هست..سعی کنید موقع صحبت کردن خودتونو گم نکنید (انگار که با یک پسر حرف میزنید)

3- ارتباطات اجتماعی: سعی کنید هر چه بیشتر در اجتماع باشید. در هر فعالیتی شرکت کنید...هیچگاه فرصت حضور در یک جمع تازه را از دست ندهید

24. کاربران زیر از shahriar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 69

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36794
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

من از یلدا خانم مجددا عذر میخوام.به نظر دوستان سرکوب میل به جنس مخالف درسته وقتی واقعا نمیشه با اون
    شخص یا اشخاص دلخواه ارتباط عاطفی برقرار کرد؟ساده‌تر اینکه وقتی نمیشه با دختری دوست شد(به هر دلیلی)سرکوب
    کار درستیه؟

26. بالا | پست 70

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28867
    تشکـر
    148
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط یلدا 25 نمایش پست ها
    سلام
    به نظرم یکی از مسائل خیلی از آقایون چه مجرد وچه متاهل اینه که شناخت درست و کاملی از جنس دختر و نحوه ی برخورد باهاش رو نمیدونن
    به خصوص پسرهایی که تو خونواده شون دختر نیست و خواهر ندارن
    در حالیکه الان عصر ارتباطات هست کلی مطلب و کتاب و سخنرانی در این باره هست که میشه به نتایج و اطلاعات خوبی رسید.

بله باهاتون موافقم

البته این مساله فقط این نیست که پسرها از دخترها شناخت نداشته باشند بلکه به علت تفکیک جنسیتی در جامعه ما هر دو جنس از خصوصیات جنس مخالف اطلاعی ندارند
    با مطالعه مقاله و مطلب و اینترنت نمیشه جنس مخالف رو شناخت باید تجربه کرد دقیقا مثله رانندگی میمونه کسی از روی جزوه راننده نشده تا وقتی که پشت فرمون نشسته
    وقتی هم تو تمام فعالیتهای اجتماعی این تفکیک جنسیتی وجود داره نتیجه همین میشه

27. 2 کاربران زیر از moeinvk بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 2 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد