نمایش نتایج: از 1 به 46 از 46

موضوع: تلفنی فهمیدم شوهرم بهم خیانت میکنه

4036
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16436
    تشکـر
    3
    تشکر شده 44 بار در 31 پست
    میزان امتیاز
    9

تلفنی فهمیدم شوهرم بهم خیانت میکنه

سلام. امروز با همسرم تلفنی مکالمه میکردیم که سر یه موضوعی داشتیم بحث میکردیم. که آخرش همسرم داد و بیداد کرد و گفت خداحافظ که مثلا قطع کنه موبایلشو. اما موبایلش قطع نشد و منم قطع نکردم و گوش کردم. بیرون از خونه بود و تو ماشینش بود دیدم داره با یکی دیگه تلفنی حرف میزنه( نگو آقا یه موبایل دیگه هم داره که من ازش بی خبرم) بعد دیدم داره به طرف میگه اون روز چرا گفتم بیا نیومدی خیلی بهت نیاز داشتم میخواستم بیای بخوریش. الان حاضر شو ده دقیقه دیگه میام دنبالت. آره خیلی میخوام بیا بخورش و ... . وای منم داشتم دیوونه میشدم تمام دست و پام میلرزید. بعد شارژم تموم شد و قطع شد. نمیدونستم چیکار کنم اصلا حالم خوب نبود. بهش اس دادم که دیگه نمیخوامش و باید جدا بشیم. و بعدش شمارشو تو گوشیم بلاک کردم که نتونه باهام تماس بگیره. به نظرتون چیکار کنم دارم دیوونه میشم.

2. کاربران زیر از Asal ziba بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

پاسخ : تلفنی فهمیدم شوهرم بهم خیانت میکنه

سلام
    باهاش صحبت کنید و اجازه بدین حرفش را بزنه
    حتی اونایی ک محکوم به اعدام هم میشن اجازه دفاع دارن
    پس اجازه بدین ک حرف بزنه بعد تصمیم بگیرین.
    باحرف زدن اون هیچی ازشما کم نمیشه فقط باعث میشه ی عمر حسرت نخورین و پشیمون نشین

4. 3 کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16436
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    9

اون یه آدمیه که عمرا گردن نمیگیره و قاطعانه تو روم وایمیسته و میگه که اشتباه شنیدی من اصلا این حرفارو نزدم و قشنگ میزنه زیرش. با توجه له شناختی که ازش دارم تو زندگی همیشه شیوه اش همینه تو روی آدم نگاه میکنه و پرو پرو میگه من نکردم یا من نگفتم.

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    میزان امتیاز
    17

شاید خودش میدونسته شما پشت خط هستین و میخواست اذیتتون کنه
    بهش اجازه حرف زدن بدین حتی اگه دروغ بگه از چشاش و رفتار دستپاچه اش معلومه گلم.

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16510
    تشکـر
    76
    تشکر شده 143 بار در 94 پست
    میزان امتیاز
    9

عسل جان شما چند روز پیش هم یک تاپیک گذاشته بودی؟ احساس کردم نام کاربریت آشناست

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16436
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    9

آره تاپیک میخواهم برگردم به زندگی رو گذاشتم. اون مشکلم که حل نشده این یکی هم بهش اضافه شد

9. 2 کاربران زیر از Asal ziba بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15307
    تشکـر
    1,185
    تشکر شده 204 بار در 134 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    بنظرم ميخواسته لج شما رو دراره
    اگه وقعا اينکاره باشه،اول مطمئن ميشد ک شما قط کرديد بعد صحبت ميکرد...

11. کاربران زیر از atoosa66 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

منم فک میکنم برا لج شما اینکار و کرده
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

13. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    تشکر شده 2,644 بار در 1,053 پست
    میزان امتیاز
    10

کسی نمیاد برای لج این کارو بکنه...بخصوص مردها...
    امضای ایشان
    خداحافظ
    این ایدی دیگه دست من نیست..خصوصی نفرستید..
    اینم از سعید021 ک ب پایان رسید.....

15. 3 کاربران زیر از saeed021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13463
    تشکـر
    204
    تشکر شده 881 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Asal ziba نمایش پست ها
    سلام. امروز با همسرم تلفنی مکالمه میکردیم که سر یه موضوعی داشتیم بحث میکردیم. که آخرش همسرم داد و بیداد کرد و گفت خداحافظ که مثلا قطع کنه موبایلشو. اما موبایلش قطع نشد و منم قطع نکردم و گوش کردم. بیرون از خونه بود و تو ماشینش بود دیدم داره با یکی دیگه تلفنی حرف میزنه( نگو آقا یه موبایل دیگه هم داره که من ازش بی خبرم) بعد دیدم داره به طرف میگه اون روز چرا گفتم بیا نیومدی خیلی بهت نیاز داشتم میخواستم بیای بخوریش. الان حاضر شو ده دقیقه دیگه میام دنبالت. آره خیلی میخوام بیا بخورش و ... . وای منم داشتم دیوونه میشدم تمام دست و پام میلرزید. بعد شارژم تموم شد و قطع شد. نمیدونستم چیکار کنم اصلا حالم خوب نبود. بهش اس دادم که دیگه نمیخوامش و باید جدا بشیم. و بعدش شمارشو تو گوشیم بلاک کردم که نتونه باهام تماس بگیره. به نظرتون چیکار کنم دارم دیوونه میشم.
    درود - شما باید خونسردی خودتونو حفظ کنید بهتون حق میدم البته- اما شما میگید خوب میشناسید و دیوار حاشاش هم بلنده .
    خب الان بااینکه عقلتون قد نداد صحبتهاشونو روضیط کنید که انکار نکنن وهم اینکه شما الان بطور مستقیم واکنش نشون دادید -اگر چنانچه هم خدای نکرده موردی باشه الان هوشیار و هرگونه مدرک رومعدوم میکنند وباز شما هیچگونه شاهدی ندارید.
    بفرض گفته بچه ها از روی تعمد ولج باشه خب اینگونه که بدتر یک شک وبی اعتمادی و درهمسرشون ایجاد میکنه درسته؟اینم عاقلانه بنظر نمیاد.

بهرحال با درنظر گرفتن همه جوانب عقل حکم میکنه بیشتر جانب احتیاط رو رعایت برای هرگونه موردی تحقیق و بیشتر رواین موضوع کار کنید

وسعی دررفع این سوتفاهم یا مشکل کنید و جای دنبال مقصر گشتن این خلا وحفره رو کشف کنید کجای کارتون مشکل داشته که به این جا ختم بشه.
    بهتره بایک مشاور خانواده هم گفتگویی داشته باشید تا اینکه سرخود اینگونه زندگیتون رو فنا کنید مورد ویا سوالی بود درخدمتتونم یاحق

17. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16511
    تشکـر
    140
    تشکر شده 79 بار در 34 پست
    میزان امتیاز
    9

اره منم فک نمیکنم واسه لج در اوردن باشه چون این حرکت جز از ادمای پست بر نمیاد

عسل جان اگر کوچک ترین اطمینانی پیدا کردی ی لحظه هم تردید نکن
    امضای ایشان
    ﺑﺎ ﯾﮏ ﻧﺎﺑﯿﻨﺎ ﻣﯿﺸﻪ ﺁﻫﻨﮓ ﮔﻮﺵ ﮐﺮﺩ
    ﺑﺎ ﯾﮏ ناشنوا ﻣﯿﺸﻪ ﺷﻄﺮﻧﺞ ﺑﺎﺯﯼ ﮐﺮﺩ
    ﺑﺎ ﯾﮏ ﻣﻌﻠﻮﻝ ﺫﻫﻨﯽ ﻣﯿﺸﻪ ﺭﻗﺼﯿﺪ
    ﺑﺎ ﯾﮏ ﺑﯿﻤﺎﺭ ﺳﺮﻃﺎﻧﯽ ﻣﯿﺸﻪ ﻗﺪﻡ ﺯﺩ
    ﺑﺎ ﯾﮏ ﺁﺩﻡ ﻧﺸﺴﺘﻪ ﺭﻭﯼ ﻭﯾﻠﭽﺮ ﻣﯿﺸﻪ ﺣﺮﻑ ﺯﺩ
    ﻭﻟﯽ
    ﺑﺎ کسانی که در ظاهر آدم هستن
    ﻧﻪ ﻣﯿﺸﻪ ﺣﺮﻑ ﺯﺩ،ﻧﻪ ﺑﺎﺯﯼ ﮐﺮﺩ ،ﻧﻪ ﻗﺪﻡ ﺯﺩ ﻭ ﻧﻪ ﺷﺎﺩ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﺮﺩ
    ﺩﺭﺩ من ، ﺯﯾﺎﺩ ﺷﺪﻥ ، همین آدم نماهاست ........

18. کاربران زیر از asal.h بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14456
    تشکـر
    6
    تشکر شده 575 بار در 298 پست
    میزان امتیاز
    9

من خودم یه زن هستم و ببخشید که این حرفو میزنم، ولی وقتی شما براحتی زندگیتونو ول میکنین و میرین خونه مادرتون (طبق تاپیک قبلی) جا رو برای زنهای هرزه باز میکنین تا براحتی چیزایی رو که شما با زحمت جمع کردین، تصاحب کنن.
    چرا زودتر تصمیم نگرفتین برگردین؟ به خاطر غرورتون هم دارین آینده دخترتونو خراب میکنین و هم زندگی خودتونو نابود کردین.
    البته با چیزایی که قبلا درباره زندگیتون گفتین، احتمال میدم همسرتون برای لجبازی و تحریک شما این حرفارو زده باشه. شاید از این طریق خواسته حسادت شمارو تحریک کنه تا زودتر برگردین سر خونه و زندگیتون.
    باز هم تاکید میکنم احتمالا. چون ممکن هم هست همسرتون برای فرار از فشارهایی که این مدت روش بوده، به کسی دیگه پناه برده باشه. درهر صورت هرچی بیشتر معطل کنین، اوضاع بدتر میشه. تا وقتی ایشون اصرار به برگشتن شما داشتن، باید تصمیم میگرفتین. الانم بهتره تا بیشتر از این زندگیتون از دستتون خارج نشده، برگردین.
    مطمئن باشین هرچی بیشتر صبر کنین، اتفاقات بدتری میفته.

20. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16010
    تشکـر
    4
    تشکر شده 29 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست خوبم اگر مرتب با شوهرت اختلاف داری احتمال میدم شوهرت از دستی قطع نکرده واین حرفارو زده که شما رو ناراحت کنه ممکنه همش نقش بازی کردن باشه وبا این کار میخواسته خودتون تقاضای طلاق بدید ومهریه شما رو نده به نظر من اول بررسی کن بعد اگر اثبات شد مهریه اتو اجرا بذار.

21. 2 کاربران زیر از fatemeh-s بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16436
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    9

سلام به همه دوستان. شوهر من طوری خودشو تو زندگی یه قدیس پاک نشون میده که اصلا و ابدا این راهو واسه لج در آوردن من انتخاب نمیکنه که منو بدبین کنه. اون تو اینجور موارد همیشه طوری اظهار نظر میکنه که یعنی مرد پاکیه و از این کارا به شدت بدش میاد. بعدشم شما میگید چون من 2 ماهه اومدم قهر خونه بابام اینکارو کرده. خوب پس منم چون تو این 2 ماه با شوهرم ************ نداشتم یعنی باید برم با دیگرون اینکارو کنم. اصلا به نظر شما با یه همچین آدمی میشه زیر یه سقف زندگی کرد شاید اصلا واسه من یه مشکلی پیش بیاد تو زندگی که نتونم چندین ماه رابطه داشته باشم با همسرم بعد اون باید هر کاری دوست داشت بره بکنه. درسته که ما 2 ماهه با هم نیستیم ولی تعهدی که داریم چی میشه.بعدشم مکالمشو که گوش میکردم کاملا نشون میداد که واقعیه و الکی فیلم نیست. الانم نمیدونم باید چیکار کنم همینجوری با بچم موندم خونه بابام. شماره شوهرم رو هم بلاک کردم که دیگه نمیتونه تماس بگیره. اعصابم خیلی خورده هیچ راهی برام نمونده.

23. کاربران زیر از Asal ziba بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16436
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    9

بچه ها شما اگه این مورد براتون پیش میومد چیکار میکردید واسه طلاق اقدام میکردید یا میگذشتید از این موضوع؟

25. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    میزان امتیاز
    17

عسل خانوم تو تایپک قبل بهتون گفتم ک مردی ک چند روز دور از زنش بخوابه و به نشنیدن صدای نفس های زنش عادت کنه خیلی راحت ی جایگزین پیدامیکنه و خودش را سرگرم میکنه
    شما در این خیانت مقصر اصلی هسین
    برگردین سر زندگی تون و از نو بسازین
    ازدواج پیوند مقدسی هست چرا با بچه بازی آینده دخترت را نابود میکنی
    هنوزم دیر نشده

26. کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14456
    تشکـر
    6
    میزان امتیاز
    9

سلام به همه دوستان. شوهر من طوری خودشو تو زندگی یه قدیس پاک نشون میده که اصلا و ابدا این راهو واسه لج در آوردن من انتخاب نمیکنه که منو بدبین کنه. اون تو اینجور موارد همیشه طوری اظهار نظر میکنه که یعنی مرد پاکیه و از این کارا به شدت بدش میاد. بعدشم شما میگید چون من 2 ماهه اومدم قهر خونه بابام اینکارو کرده. خوب پس منم چون تو این 2 ماه با شوهرم ************ نداشتم یعنی باید برم با دیگرون اینکارو کنم. اصلا به نظر شما با یه همچین آدمی میشه زیر یه سقف زندگی کرد شاید اصلا واسه من یه مشکلی پیش بیاد تو زندگی که نتونم چندین ماه رابطه داشته باشم با همسرم بعد اون باید هر کاری دوست داشت بره بکنه. درسته که ما 2 ماهه با هم نیستیم ولی تعهدی که داریم چی میشه.بعدشم مکالمشو که گوش میکردم کاملا نشون میداد که واقعیه و الکی فیلم نیست. الانم نمیدونم باید چیکار کنم همینجوری با بچم موندم خونه بابام. شماره شوهرم رو هم بلاک کردم که دیگه نمیتونه تماس بگیره. اعصابم خیلی خورده هیچ راهی برام نمونده.
    یه مرد بیشتر از اینکه به یه هم بستر خوب احتیاج داشته باشه، به یه همراه خوب احتیاج داره. متاسفم که اینو میگم ولی با حرفایی که خودتون زدین، مشخصه که اصلا همراه خوبی برای شوهرتون نیستین. شما میگین من 2 ماه نرفتم سر زندگیم، چرا شوهرم رفته سراغ یکی دیگه. لابد از فشار جنسی بوده؟
    به نظر من بیشتر فشار روانی بوده که شما بهش وارد کردین. من خیلی خوب میتونم همسر شمارو درک کنم با اینکه مرد نیستم.
    ایشون الان از طرف شما تحت فشاره، خونواده شم مطمئنا مدام بهش سرکوفت میزنن، اوضاع کاریشم که تعریفی نداشته و نداره. بچه شم که برداشتین با خودتون بردین.
    این فشارها آدمو داغون میکنه خانم. بازم خیلی آدم منصفی بوده که 2 ماه تحمل کرده.
    بهتره لجبازی رو بذارین کنار. معلومه شما اصلا محرم اسرار همسرتون نبودین وگرنه با کسی دیگه قرار نمیذاشت. ایشون داره از زندگی کنونیش فرار میکنه و یه زندگی موازی برای خودش ساخته، فارغ از همه دغدغه هایی که تا الان داشته. شما ایشونو ترک کردین، با خونواده ش درگیر شدین، نسبت به اصرارهای شوهرتون برای برگشتن بی تفاوت بودین، الانم بلاکش کردین که اصلا نتونه باهاتون تماس بگیره.
    خب الان دقیقا شوهرتون باید چکار کنه؟
    تا وقتی نازتون خریدار داشت باید خیلی محترمانه برمیگشتین و با یه عذرخواهی ساده تلاش میکردین کار به اینجا نکشه.
    الانم دیر نشده. دست از لجبازی بردارین. با شرایطی که شما دارین، بعد از طلاق همه چی وحشتناکتر از چیزی که هست میشه. همین الانش با مادر و خواهرتون کنار نمیاین، وای به حال اینکه بخواین کلا بمونین خونه مادرتون.
    پس تا کسی جای شمارو تو قلب همسرتون نگرفته برگردین سر زندگیتون. بهتره هر دوتون هم در اولین فرصت به مشاور مراجعه کنین تا بهتون کمک کنه همدیگه رو درک کنین.

28. کاربران زیر از talieh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16436
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    9

ولی من این زندگی رو ول نکردم که برم خونه بابام. ما شبی که دعوا کردیم شوهرم در حضور خانواده ها و عمه های من ، با کتک منو به زور از خونم انداخت بیرون و موهامو گرفت تو دستش و بکش بکش منو کشوند تو راه پله و عمم موهامو به زور از دستش در آورد. با اینکه منو میزد و میگفت از خونم گمشو بیرون تو از سگ کثیف تری . حیف نونی که دادم تو خوردی به یه سگ میدادم بهتر بود. با همه این حرفا من بازم نشسته بودم و نمیخواستم خونمو ول کنم برم ولی اون منو انداخت بیرون. بازم همتون حقو به شوهرم میدید و میگید من برگردم و عذر خواهی کنم. با اینکه دخالت های خانواده اون تو زندگیمون دعوا راه انداخت و اون این بی حرمتی ها رو کرد. اون من نیستم که باید عذر بخوام باید اونه بیانو عذر بخوان. من که خونمو ول نکردم برم که الانم با پای خودم برگردم

30. کاربران زیر از Asal ziba بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15607
    تشکـر
    1,907
    تشکر شده 458 بار در 284 پست
    میزان امتیاز
    9

من متاسفم که چنین اتفاقی واستون رخ داده و ذهنتون رو درگیر کرده و میدونم شاید مدام به حرفای اون روز شوهرتون فک میکنید و خیلی زجرتون میده . شما باید اول این احتمال رو بدید که میخواسته لج شمارو در بیاره و ممکنه مدتی حساسیت شمارو به خودش ندیده باشه و پیش خودش فک کرده واسش مهم نیستم روم غیرتی نداره و از این چیزا. و بعد سعی کنید یجوری بفهمید که واقعا خط دیگه ای داشته یا با کسی رابطه ای داره یا نه . ببینید خانم درسته مشکلاتی داشتید و دارید و من مطمئن هستم هر دو شما مغرورید و لجباز که سعی نمیکنید مشکلتون رو حلش کنید . زندگی اگه بهش عمیق نگاه کنید چیزی نیست که بشه راحت خرابش کرد. اگه اون بهتون خیانت کرده شما میتونید جدا شید ولی سعی کنید به اشتباه این کارو نکنید اول تحقیق کنید بعد دست به انجام کاری بزنید..

32. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16436
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    9

آخه چه جوری تحقیق کنم و از کجا بفهمم؟ نه میتونم تعقیبش کنم و نه کار دیگه ای کنم. آخه از اول هم بهم اجازه نمیداد که بدون اطلاعش از خونه برم بیرون. همه جا یا با هم میرفتیم یا اینکه من قبلش باید ازش اجازه بگیرمو برم بیرون. با توجه به این محدودیت هام چه جوری تحقیق کنم و بفهمم. از چه راهی

33. کاربران زیر از Asal ziba بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15607
    تشکـر
    1,907
    تشکر شده 458 بار در 284 پست
    میزان امتیاز
    9

آخه چه جوری تحقیق کنم و از کجا بفهمم؟ نه میتونم تعقیبش کنم و نه کار دیگه ای کنم. آخه از اول هم بهم اجازه نمیداد که بدون اطلاعش از خونه برم بیرون. همه جا یا با هم میرفتیم یا اینکه من قبلش باید ازش اجازه بگیرمو برم بیرون. با توجه به این محدودیت هام چه جوری تحقیق کنم و بفهمم. از چه راهی
    من الان اون متنتون رو که دست بزن داره اینجوری به شخصیت یه زن توهین میکنه خوندم . خب راستش با این چیزای که شما میگید که حتی از خونه هم نمیتونی بری بیرون این مرد دیگه نه واسه شما نه هیچ زن دیگه شوهر بشو نیست . انگار چاره فقط طلاق گرفتنه .

35. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3572
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

من فقط می تونم بگم تا مطمئن نشدی یعنی سندی مدرکی نداشتی نمی تونی کاری بکنی برگرد سر زندگیت و بعد از نرم کردن شوهرت مراقب رفتاراش باش و ازش مدرک بگیر بعد اقدام کن جلوی ضرر رو هر موقع بگیری سود کردی ولی اصولی و منطقی
    راستی یه سوال : لحن صحبتش پشت تلفن و الفاظی که بکار برد مث همین بیا بخورش رو وقتی با شماس هم بکار می بره اینطوری یا نه
    ویرایش توسط armanpooya : 05-31-2015 در ساعت 02:25 PM

36. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    10

دوست عزیز اینکه تو این زندگی بمونی یا طلاق بگیری بهتره حضورا پیش یک مشاور برید و صحبت کنید...اینجا در این مورد به نتیجه ای نمیرسید
    امضای ایشان
    خداحافظ

37. کاربران زیر از saeed021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

38. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16436
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    9

نه اون روز لحن صحبتش خیلی فرق میکرد عین مرد های عیاش حرف میزد با طرفش. ولی لحن صحبتش تو خونه اینجوری نیست ا ن همیشه طوری حرف میزنه که یعنی یه آدم خیلی پاک و درستکاره

39. کاربران زیر از Asal ziba بابت این پست مفید تشکر کرده اند

40. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16436
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    9

شما مشاوری که کارش خوب باشه تو کرج سراغ دارید؟ راستش همون 2 ماه پیش که دعوا و مشکلمون شروع شد یه مشاور رو تو نی نی سایت تعریفش رو دیدم بهش زنگ زدم اولا که واسه 2 هفته بعد نوبت داد بعد جلسه دومم رو واسه 1 ماه بعد نوبت داد و منشی اش گفت که سرش شلوغه و نوبت زود به زود نداره. والا منم دیدم اینجوری 1 سال طول میکشه تا این به من ماهی 1 بار نوبت بده. همون 1 جلسه رفتم پیشش و دیگه نرفتم. حالا شما جایی رو میشناسید که زودتر مشکلم حل بشه؟

41. کاربران زیر از Asal ziba بابت این پست مفید تشکر کرده اند

42. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16010
    تشکـر
    4
    میزان امتیاز
    0

عسل جون من فکر میکنم شوهرت داشته نقش بازی میکرده که لج تورو در بیاره شاید دوست داره که تو خودت طلاق بگیری.

43. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16010
    تشکـر
    4
    میزان امتیاز
    0

من مشاور روانشناس خوب سراغ دارم ولی توتهران واون دو مشاور هم سرشون خیلی شلوغه فکر کنم یه جلسه پیششون برید مشکلت حل میشه یکی خانم دکتر فردوسی پوره یکی هم اقای دکتر عیسی جلالی ادرسشون را از دانشگاه تهران بگیر.

44. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14456
    تشکـر
    6
    میزان امتیاز
    9

همسرتون که چندبار به گفته خودتون خواسته بیاد دنبالتون اما شما قبول نکردین!
    اینکه همسرتون اینقدر راحت به شما توهین میکنه نشون میده یا شمام همینجوری باهاش برخورد میکنین و براتون عادی شده و یا اصلا برای خودتون شخصیت قائل نشدین که به خودش اجازه میده شما رو کوچیک کنه و ناسزا بهتون بگه.
    به نظر من قبل از هر تصمیمی هر دوتون با یه مشاور صحبت کنین. چیزایی که از دعواتون تعریف میکنین، اصلا نرمال نیست. به فرض هم که همسرتون برای دلجویی از شما پیشقدم شد، چه تضمینی هست که دوباره درگیری پیش نیاد؟
    دخترتون چه گناهی داره که باید شاهد مشاجرات شما باشه؟
    شما و همسرتون هنوز مهارت کافی برای ایجاد رابطه بدون تنش با همدیگه رو ندارین. مشکلات و اختلافات زندگی مشترک باید با صحبت حل بشه نه با جنگ و دعوا.
    باز هم تاکید میکنم، در اولین فرصت هردوتون با یه مشاور صحبت کنین. متاسفانه حرمتها بین شما و همسرتون و حتی خونواده هاتون از بین رفته. به سادگی نمیشه روابط تون رو اصلاح کنین. شما اونقدر همدیگه رو تحقیر کردین که حتی اگه با این شرایط برگردین سر زندگیتون، هم کینه از هم به دل گرفتین که یه جا سر باز میکنه و روز از نو و روزی از نو.
    و هم اینکه هرگز نمیتونین مثل سابق با هم زندگی کنین چون حریم ها گسسته شده و براحتی هم قابل ترمیم نیست.
    فقط اینو در نظر داشته باشین که آینده دخترتون وابسته به تصمیم شما و همسرتونه.

45. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16436
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    9

امروز همسرم باهام تماس گرفت و خواست که صحبت کنیم. بهش گفتم که اونروز اون حرفارو شنیدن که گفته. و همسرم هم به جون دخترمونو و مامانشو قسم خورد که من وقتی حرفمو با تو تموم کردم بلافاصله دوستمو سوار ماشین کردم که بریم قهوه خونه و با دوستم داشتم حرف میزدم که دوستم خم خیلی صداش آرومه و چون تو صدای ضبط هم للند بوده فقط ضدای منو شنیدی که این حرفارو زدم . و ما همیشه با هم شوخی میکنیم و اینطوری حرف میزنیم و چون قرار بود دیروز بیاد بریم قهوه خونه و نیومد منم به شوخی بهش گفتم چرا دیروز نیومدی بخوریش و ... و اون حرفا. بهش گفتم که پس چرا گفتی حاضر شو 10 دقیقه دیگه میام دنبالت بهم گفتوکه یکی دیگه از دوستامون به خط دوستم که پیشمون بود زنگ زده بود میخواستیم بریم اونم برداریم بریم قهوه خونه. خلاصه با این حرف ها موضوع رو جمع آوری کرد. منم نمیدونم که راست میگه یا نه؟ باور کنم یا نه؟ حالا موندم نمیدونم چیکار کنم؟ آخه مگه مردها با هم از این شوخی ها میکنن؟ نمیدونم!!!! به نظرتون همینیه که شوهرم گفته؟ یعنی داره راست میگه؟

46. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    10

امروز همسرم باهام تماس گرفت و خواست که صحبت کنیم. بهش گفتم که اونروز اون حرفارو شنیدن که گفته. و همسرم هم به جون دخترمونو و مامانشو قسم خورد که من وقتی حرفمو با تو تموم کردم بلافاصله دوستمو سوار ماشین کردم که بریم قهوه خونه و با دوستم داشتم حرف میزدم که دوستم خم خیلی صداش آرومه و چون تو صدای ضبط هم للند بوده فقط ضدای منو شنیدی که این حرفارو زدم . و ما همیشه با هم شوخی میکنیم و اینطوری حرف میزنیم و چون قرار بود دیروز بیاد بریم قهوه خونه و نیومد منم به شوخی بهش گفتم چرا دیروز نیومدی بخوریش و ... و اون حرفا. بهش گفتم که پس چرا گفتی حاضر شو 10 دقیقه دیگه میام دنبالت بهم گفتوکه یکی دیگه از دوستامون به خط دوستم که پیشمون بود زنگ زده بود میخواستیم بریم اونم برداریم بریم قهوه خونه. خلاصه با این حرف ها موضوع رو جمع آوری کرد. منم نمیدونم که راست میگه یا نه؟ باور کنم یا نه؟ حالا موندم نمیدونم چیکار کنم؟ آخه مگه مردها با هم از این شوخی ها میکنن؟ نمیدونم!!!! به نظرتون همینیه که شوهرم گفته؟ یعنی داره راست میگه؟
    والله چی بگیم..نظر خودتون چیه؟ راست میگه یا دروغ؟....اره از این شوخی ها زیاد میکنن مردها...
    امضای ایشان
    خداحافظ

47. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16510
    تشکـر
    76
    میزان امتیاز
    9

چقد قضیه سخت و پیچیده شد

48. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16436
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    9

منم نمیدونم که راست میگه یا دروغ. ولی تو دلم دوست دارم که باور کنم حرفشو آخه دوستش دارم و نمیخوام ازش جدا شم. از یه طرف هم همش اون مکالمه اونروزو تو ذهنم مرور میکنم ببینم که چیزی میتونم تطبیق بدم به حرفاش یا نه.

49. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16357
    تشکـر
    301
    تشکر شده 249 بار در 171 پست
    میزان امتیاز
    9

مردا و پسرا ازینجور شوخی ها خیلی با هم میکنن...چون دیدم و شنیدم میگم. شما با توجه به شناخت رفتاری که از شوهرتون دارید باید بفهمید که راست میگه یا دروغ.

50. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    میزان امتیاز
    17

میگم برام تعجب شده چطور شوهرت دوری و ندیدن دخترش را تحمل میکنه
    باباها جونشون دخترشونه!!!!!!

51. کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

52. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16436
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    9

سلام دوستان. همسرم امروز تماس گرفته و میگه که دیروز با پدرش رفتن و همون خونه ای رو که دیده بودیم رو اجاره کردن و میگه که امروز عصر میام دنبالت که بیای خونه و وسیله رو جمع و جور کنیم تا تو این تعطیلات اسباب کشی کنیم. منم بهش گفتم که بیا. حالا از یه طرف نگران اینم که تو این چند روز که میرم اونجا( طبقه بالا خونه پدرشوهرم) یه وقت با خانواده شوهرم رو به رو نشم آخه اصلا نمیخوام ببینمشون بعد اون همه اتفاق های بدی که افتاد و همینطور روم هم نمیشه پدر شوهرمو ببینم چون دعوامون خیلی بد بود. بعدشم از یه طرف دیگه هم نگران اینم که برم اونجا بعد یکی دو روز همسرم بیاد بگه آره قرار دادمون بهم خورده و یارو دبه درآورده. حالا تو صبر کن تا یه جا پیدا کنم و بعد من بمونم تو همون خونه یعنی طبقه بالا خونه پدرش. آخه شوهر من از این اخلاق ها داره. یه خورده نمیشه به حرفاش زیاد اعتماد کرد. ا

53. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

بچه ها کسی که جون بچش دوروغ نمیگه

اینم به جون بچش قسم خورده

مرد ها از این شوخیا میکنن
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

54. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    میزان امتیاز
    17

عسل خانوم ببخشید اما واقعا من شک دارم ک شما سرسوزنی برای زندگیتون ارزش قایل باشین
    این همه محبت خانواده شوهرت بهت کردن واقعا لایقش هسی
    اگه خودت جاشون بودی و همچین عروسی داشتی چیکار میکردی
    چرا حقارت خونه پدرت را تحمل میکنی اما محبت خانواده شوهرت را نمیبینی؟!!

55. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16510
    تشکـر
    76
    میزان امتیاز
    9

عسل جان خوشبین باش ایشالا که خیره. بد به دلت راه نده. خوب و مثبت فک کن تا اتفاقای مثبت برات بیفته

56. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16436
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    9

ایشالاه که همه چی جور بشه

57. کاربران زیر از Asal ziba بابت این پست مفید تشکر کرده اند

58. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

پدر شوهرت الان داذه بهت لطف میکنه که پول میده خونه لباس. بهت لطف میکنه که تو طبقه بالا خونش زندگی مسکنی

برو خدارشکر کن
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

59. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16510
    تشکـر
    76
    میزان امتیاز
    9

دوست عزیز بالاخره رفتی خونه خودت؟

60. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17281
    تشکـر
    121
    تشکر شده 106 بار در 73 پست
    میزان امتیاز
    9

ووووااااای متاسفم واقعا ... ولی هیچ مردی برای لج در آوردن همچین حرفایی رو نمیزنه

61. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18339
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

خوشبحالت که میتونی باهاش زندگی کنی من که اصل نمیتونم

62. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط elnazi نمایش پست ها
    خوشبحالت که میتونی باهاش زندگی کنی من که اصل نمیتونم
    تایپیک نزدید الناز خانم؟
    امضای ایشان
    خداحافظ

63. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18339
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام

64. بالا | پست 46

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18339
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed021 نمایش پست ها
    تایپیک نزدید الناز خانم؟
    تازه واردم یاد ندارم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد