نمایش نتایج: از 1 به 21 از 21

موضوع: تکرار یک رابطه

2216
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28579
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

تکرار یک رابطه

به نام او...
    باعرض سلام و خسته نباشيد ؛

من با دختر خانمی چند سالی دوست بودیم اکثرا رابطه ما تلفنی و در حد گفتمان معمولی نه احساسی نه جنسی و نه موضوع خاصی البنه رابطه ما بصورت مستمر و سریالی هم نبود گاه شاید میان ما حتی تا یک ماه هم تماس تلفنی نبود بعد رابطه ما به جایی رسید که بعد از چندين سال،داشت شکل دیگری ميگرفت ؛
    احساسات و صحبت اینده و ... رنگ ديگه به ارتباط ما داد حدودا دو ماه از رابطه ما بدین شکل شد. .. البته ان موقع ویژگی های مثبت ايشون زیاد برای من جذاب نبود هم به واسطه مصرف مواد از هیچ چیزی درک درستی نداشتم و..... خیلی از رخداد ها دست به دست هم داد تا رابطه مان سرد شد لازم به ذکر است پنهان کاری و عدم صداقت ايشون هم به من ثابت شده بود مثلا ايشون در شهر دیگری دانشجو بودن و دو سال آخر دانشگاه دیگر خوابگاه نداشتن و با چند تن از دوستانشان خانه اجاره کرده بودند در صورتی که این موضوع را از من پنهان کرده بود و ميگفت ما خوابگاه هستیم و...... البته این عدم صداقت در من 30%بود و در ايشون 70% و......تا رسید به جایی که آن دختر خانم به من گفت نمیخوامت .... بعد من خیلی مسر شدم که رابطه مان به هم نخورد ولی جوابی دریافت نمیکردم وکلی هم از طرف اون دختر خانم اشنایان ایشون دوستان ایشون ضربه روحی و احساسی زیاد خوردم بصورت کنایه و دریافت اس ام اس دریافت تماس و...... خیلی با اعصاب من بازی شد بعد از مدتی هم ایشون را با دوست پسر جدیدش دیدم که برای اینکه بیشتر اعصاب من را خورد کند با اون بصورت علنی در مسیر رفت و امد من قرار میگرفت ....... همان طور که گفتم بین ما تا پایان رابطه هیچ رابطه جنسی نبود حتی یک بوسه و......... من به واسطه این جریانات و ضربه های روحی چند ماهی زیر نظر متخصص تحت درمان بودم و در همان دوران درمان از طرف ايشون ضربه روحی عاطفی هم دریافت میکردم به نوعی جوري کارها را پیش میبرد که خاطرات برای من تداعی بشه و من بیشتر احساس تنهایی کنم به نوعی دل من را بسوزونه........ ؛

الان از همه ی از ان ماجراها (قطع رابطه بصورت کامل) 4سال میگذرد،
    توی این 4سال حتی یک تماس تلفنی بین ما نبوده حتی احوال پرسی ساده هم همینطور به دلیل همسایه بودن گاهی هم دیگر را میدیدیم ؛
    حال به نظر شما در شرایط فعلی درست هست دوباره رابطه ای بر قرار کنیم؛ یا خیر ؟ اگرهست این رابطه چه چارچوبی باید داشته باشد؟
    ایا رابطه جنسی میتواند بین ما شکل گیرد؟ چه چیز هايي باید روشن شود در شروع رابطه؟ (بر فرض احتمال اینکه شرایط به گونه ای پیش آید که برقراری رابطه مقدور باشد) (ايشون الان عنوان میکند تنها ست ولی من باور ندارم)

ايشون به کنار
    ایا درست هست با خواهر این دختر خانم یک رابطه جدیدی را شروع کنم ؟ چون از جانب خواهرش هم چراغ سبز دیدم

لازم به ذکر است بابت گذشته خسارت های روحی و روانی که به من زده اند در من کینه ایجاد شده است و ان را هنوز نتوانستم حضم کنم و علتش این بود که میگفتم اگر مرا دوست داشت پس این همه ازار و عذیت برای چه بود ؟؟؟؟
    با تشکر فراوان و آرزوی سلامت و توفیق روز افزون برای شما

1395/03/16

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

پاسخ : تکرار یک رابطه

سلام

اصلا رابطه ی جدیدی رو نه با ایشون شروع کنید نه با خواهرشون به چند دلیل :

1_ هیچکدومتون صادق نبودید نه شما نه دختره ، یه رابطه ی کاملا بی هدف پر از بی اعتمادی

2_ کینه ای که به دل گرفتید ؛؛
    شکل گیریه رابطه ی جدید میشه یه رابطه ی انتقام جویانه بیشتر از طرف شما ، رابطه ای که همش دعوا و اعصاب خوردی میشه

3_ سرکوفت رابطه ای که بعد از شما داشته

4_ عشق و علاقه ای فکر نمیکنم درکار باشه چون جاشو به کینه و افکار منفی داده

5_ با خواهرش هم وارد رابطه نشید چون شاید اون هم قربانیه انتقام جوییه شما یا باز هم عدم اعتماد شما بشه ( شاید راست یه چیزیو به شما بگه ولی بخاطر ذهنیتی که از خواهرش دارید نتونید راحت اعتماد کنید ) ، شاید کارای خواهرشم پای این بنویسید

در آخر رابطه ی بی هدفی رو شروع نکنید و اگر رابطه ای رو هم شروع کردید صداقت حرف اول رو باید بزنه هم از جانب شما هم طرف مقابلتون
    ویرایش توسط love : 06-05-2016 در ساعت 03:28 AM

3. 4 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

اقای محترم چرا ادم باید وارد رابطه بشه که بخواد از ان ضربه روحی بخوره؟!مطمئن باشید که به هیچ ادمی نمیشه تو این دوره زمونه اعتماد کزد حتی بهترین دوست به همین خاطر احتمال این که دوباره گیر یه ادم بد بیفتید زیاده میخوایید این اتفاقا دوباره تکرار شه.این خانم هم وقتی دوست داره شما رو اذیت کنه ( با اون کارایی که میکرد)شما چه اصراری دارید که طرفش برید وبازم ضربه ببینید چرا از تجربه ای که از شخصیت این خانم گرفتید استفاده نمیکنید؟

5. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28579
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام توضیح يک سری اتفاقات به این صورت که اینجا بخوام تایپ کنم سخته ولی الان در جوی قرار گرفتم که همه کاسه کوزه ها سر من میشکنه... اون خانم با زرنگی که داشت من را سپر بلای خودش کرد در گذشته از من برای سرپوش گذاشتن روی کارهای خودش استفاده کرد نميدونم منظورم را تونستم برسونم یا نه و الان هم دوباره من شدم بده اون خوبه... همه ميگن چقدر مغرور هستی تو اون الان بدون هیچ چشم داشتی ميخواد با تو باشه رابطه جنسی) و تو قبول نمیکنی (به من ميگن) کاش به همین گفتمان ختم ميشد و خیلی از مسائل حاشیه ای ديگه، به نوعی این بی اعتنایی و تحویل نگرفتن من را به نوعی تلافی گذشته از سوی من میپندارن....

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط پسر خوب تنها نمایش پست ها
    سلام توضیح يک سری اتفاقات به این صورت که اینجا بخوام تایپ کنم سخته ولی الان در جوی قرار گرفتم که همه کاسه کوزه ها سر من میشکنه... اون خانم با زرنگی که داشت من را سپر بلای خودش کرد در گذشته از من برای سرپوش گذاشتن روی کارهای خودش استفاده کرد نميدونم منظورم را تونستم برسونم یا نه و الان هم دوباره من شدم بده اون خوبه... همه ميگن چقدر مغرور هستی تو اون الان بدون هیچ چشم داشتی ميخواد با تو باشه رابطه جنسی) و تو قبول نمیکنی (به من ميگن) کاش به همین گفتمان ختم ميشد و خیلی از مسائل حاشیه ای ديگه، به نوعی این بی اعتنایی و تحویل نگرفتن من را به نوعی تلافی گذشته از سوی من میپندارن....
    دوست عزیز هدف شما از برگشت به رابطه
    انتقام جوییه ؟؟؟؟

اصلا ما میگیم این خانم به شما بد کرده ، از شما سواستفاده کرده ، خب چه دلیلی داره بخواید برگردید ؟؟؟

خب اگه بقیه بهتون میگن چقدر مغروری بزار بگن ، بهشون بگید که مایل نیستید به این رابطه برگردید چون ضرراشو میدونید .

8. 2 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    تشکر شده 2,242 بار در 1,070 پست
    میزان امتیاز
    10

شما گفتید مواد مصرف میکنید
    هنوزم مصرف دارید؟
    امضای ایشان

Don't GIVE UP
    if you wait for the perfect time you will never get anything done

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    تشکر شده 2,242 بار در 1,070 پست
    میزان امتیاز
    10

وقتی خودتون زندگیتون هنوز برای خودتون مشخص نیست به نظره من حتی نباید به رابطه فکر کنید چه برسه اجرا !
    امضای ایشان

Don't GIVE UP
    if you wait for the perfect time you will never get anything done

11. 2 کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,483 بار در 1,286 پست
    میزان امتیاز
    12

آیا درست متوجه شدم یعنی خوده اون دختر خانم میخوات دوباره با شما رابطه برقرار کنه حتی حاظره تن به رابطه جنسی بده؟ این ماجرا بسیار مشکوک میزنه اولا اینکه قبلا ایشون دوست پسر داشتن و دوره شما رو خط کشیدن (که این یعنی به شما خیانت کردن و بین شما و اون آقا پسر اونو انتخاب کردن ) و درضمن معلوم نیست تو اون مدتی که با اون آقا پسر بودن چه جور رابطه ای داشتن که الان به راحتی پذیرفته که باشما میخوات رابطه برقرار کنه. اشتباه بار اول اشتباست ولی بار دوم حماقته . به هیچ عنوان نه با ایشون و نه باخواهرش رابطه برقرار نکنید
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

13. 2 کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28579
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

بله هنوز هم مصرف میکنم

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28579
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

رابطه جنسی یک نیاز هست برای برقراری رابطه با من حاضر نیست تن به هر کاری بده منظور من را درست متوجه نشدید ؛ فکر نکنید برای ارتباط مجدد حاضر شده رابطه جنسی داشته باشه نه ؛؛؛؛؛
    از اونجايي که اون خانم الان 26 سالش هست و هنوز ازدواج نکرده برای رفع نیاز های جنسی اش به برقراری رابطه به یک نفر (دوست پسر) احتیاج دارد با آگاهی کامل خانواده و در جریان بودن کامل نوع این رابطه از سوی خانواده و ايشون در شرایط کنونی دوباره به سمت من چراغ سبز نشان داده است برای این منظور.... و روابط و احساسات گذشته و خاطرات گذشته هم در جریان کنونی و این انتخاب بی تاثیر نبوده است

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28579
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط miss eli vrn نمایش پست ها
    هنوزم مصرف دارید؟
    بله هنوز مصرف دارم

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28579
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

هنوزم مصرف دارید؟
    بله هنوز مصرف دارم

18. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28579
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    آیا درست متوجه شدم یعنی خوده اون دختر خانم میخوات دوباره با شما رابطه برقرار کنه حتی حاظره تن به رابطه جنسی بده؟ این ماجرا بسیار مشکوک میزنه اولا اینکه قبلا ایشون دوست پسر داشتن و دوره شما رو خط کشیدن (که این یعنی به شما خیانت کردن و بین شما و اون آقا پسر اونو انتخاب کردن ) و درضمن معلوم نیست تو اون مدتی که با اون آقا پسر بودن چه جور رابطه ای داشتن که الان به راحتی پذیرفته که باشما میخوات رابطه برقرار کنه. اشتباه بار اول اشتباست ولی بار دوم حماقته . به هیچ عنوان نه با ایشون و نه باخواهرش رابطه برقرار نکنید
    رابطه جنسی یک نیاز هست برای برقراری رابطه با من حاضر نیست تن به هر کاری بده منظور من را درست متوجه نشدید ؛ فکر نکنید برای ارتباط مجدد حاضر شده رابطه جنسی داشته باشه نه ؛؛؛؛؛
    از اونجايي که اون خانم الان 26 سالش هست و هنوز ازدواج نکرده برای رفع نیاز های جنسی اش به برقراری رابطه به یک نفر (دوست پسر) احتیاج دارد با آگاهی کامل خانواده و در جریان بودن کامل نوع این رابطه از سوی خانواده و ايشون در شرایط کنونی دوباره به سمت من چراغ سبز نشان داده است برای این منظور.... و روابط و احساسات گذشته و خاطرات گذشته هم در جریان کنونی و این انتخاب بی تاثیر نبوده است

19. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

این نیاز جنسی که شما ازش سخن میگویید نباید به هر شکلی صورت بگیره بلکه باید بعد از ازدواج انجام بشه .اگر واقعا ایشونو میخواید باید به صورت رسمی به خاستگاریشون برید و ازدواج کنید . اما قبل از این با خودتون فکر کنید آیا شما میتونید این خانم رو به عنوان مادر فرزندانتون بپذیرید آیا شخصی هست که بعدا بهش اعتماد کنید و کینه ای بهش نداشته باشید؟ وقتی یه رابطه ای به شکلی تموم شده که کینه و نفرت رو در شما ایجاد کرده و بی اعتمادی موج میزنه مطمنن رابطه سالمی نخواهد بود. دیگه تصمیم نهایی با خودتان
    امضای ایشان

20. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28579
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

وقتی خودتون زندگیتون هنوز برای خودتون مشخص نیست به نظره من حتی نباید به رابطه فکر کنید چه برسه اجرا !
    جواب :
    نميدونم چرا از تایپک های من این برداشت را کردید که زندگيمون مشخص نیست الان من مجردم تو شرکت پدرم کار میکنم اون خانم هم مجرده یک کار خصوصی انجام ميده دقیق تو جریان بيزينس ايشون نیستم اون خانم ميدونه الان کسی از نظر احساسی و (gf)تو زندگی من نیست و از آنجایی که همه انسان ها برای درد و دل به جنس مخالف نیاز دارن پیغام اون دختر خانم که الان من تنها هستم مثل تو و نیازمند رابطه جنسی و درد و دل هستم بیا با هم باشيم حالا نه این صریح که من عنوان کردم ولی هدف ايشون از برقراری دوباره رابطه همین هست حالا وابستگی های گذشته توی این انتخاب از جانب ايشون بی تاثیر نبوده

21. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28579
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    این نیاز جنسی که شما ازش سخن میگویید نباید به هر شکلی صورت بگیره بلکه باید بعد از ازدواج انجام بشه .اگر واقعا ایشونو میخواید باید به صورت رسمی به خاستگاریشون برید و ازدواج کنید . اما قبل از این با خودتون فکر کنید آیا شما میتونید این خانم رو به عنوان مادر فرزندانتون بپذیرید آیا شخصی هست که بعدا بهش اعتماد کنید و کینه ای بهش نداشته باشید؟ وقتی یه رابطه ای به شکلی تموم شده که کینه و نفرت رو در شما ایجاد کرده و بی اعتمادی موج میزنه مطمنن رابطه سالمی نخواهد بود. دیگه تصمیم نهایی با خودتان
    جواب: دوست عزیز یعنی کسی که تا ازدواج نکته حق رابطه جنسی نداره من گفتم این در جریان کامل این قضیه خانواده ايشون هستن

22. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28579
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

مینویسم باران دیگر پروانه و باد خود میدانند پاییز است یا بهار
    اگر هم رابطه ای صورت پذیرد قبل از هر اتفاقی صادقانه خواهم گفت من تا کجا ی مسیر زندگی با ایشون خواهم بود و.....
    دوست داشت میپذیرد، دوست هم نداشت که هیچ.........
    یک سری وابستگی ها و خاطرات گذشته وجود دارد ولی چیزی به اسم عشق خیلی رنگ ندارد
    البته خودم هم زیاد مشتاق از سر گیری این رابطه نیستم چون به نظر من ما از هم عبور کردیم و خیلی حرمت ها از بین رفت ولی زیر اهرم فشار بعضی ها قرار دارم که در حال حاضر من دارم دل اون دختر خانم را میشکنم

23. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

الان شما میخواید واقعا بازی دست این خانم بشی؟؟؟

شاید اصن با اون آقا هم بوده رابطه داشته حالا میخواد کاری کنه که شما رو مقصر جلوه بده

آدم عاقل دوبار نمیفته تو یه چاه

به کسی که یه بار پیمان شکست دیگه اعتماد نکن

24. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

شما مشکلتون اعتیاده که به خاطرش اعتماد به نفستون از دست دادید و میخواید تن به هر رابطه ای بدین، به نظرم شما باید ترک کنید و ورزش کنید و اعتماد به نفستونو زیاد کنید، چرا میخواین با کسایی باشین که قبلا رابطه هایی با دیگرون داشتن و خودشونو راحت در اختیار همه قرار میدن ؟یعنی اینقدر شخصیت کمی دارید که دیگران باید برای زندگی شما تصمیم بگیرن و خودتون نمیتونید برای زندگیتون تصمیم بگیرید؟مسله واضحی هست اینکه این دختر خانم لیاقت شما رو ندارن اما اگر دوباره وارد رابطه با ایشون شدید این شما هستید که لیاقته دخترای خوبو ندارید،
    امضای ایشان

26. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

به هیچ وجه با این خانم وخواهرشون وارد رابطه نشید
    این همه کنایه وبی مهری از ایشون دیدید .
    کارتون به دارو ودرمان کشیده
    تعجب میکنم که چرا دوباره به سمت شما اومدن .
    خانوادش چطور در جریانند؟
    شاید هم با توجه به سابقش باردار باشه
    دوست پسرش گردن نگرفته دوباره به سمت شما برگشته
    کسی که دفعه قبل حاضر به رابطه نشده حالا چطور
    اول کار با وجود اعتیاد شما حاضر به برقراری رابطه شده؟
    فکر نکردید اگر باردار باشه و رابطه برقرار کنه
    شما رو پدر بچه معرفی کنه .
    شما که نیاز به ازدواج رو در خودتون احساس میکنید .
    چرا ازدواج نمی کنید .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

27. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28579
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ستیلا نمایش پست ها
    به هیچ وجه با این خانم وخواهرشون وارد رابطه نشید
    این همه کنایه وبی مهری از ایشون دیدید .
    کارتون به دارو ودرمان کشیده
    تعجب میکنم که چرا دوباره به سمت شما اومدن .
    خانوادش چطور در جریانند؟
    شاید هم با توجه به سابقش باردار باشه
    دوست پسرش گردن نگرفته دوباره به سمت شما برگشته
    کسی که دفعه قبل حاضر به رابطه نشده حالا چطور
    اول کار با وجود اعتیاد شما حاضر به برقراری رابطه شده؟
    فکر نکردید اگر باردار باشه و رابطه برقرار کنه
    شما رو پدر بچه معرفی کنه .
    شما که نیاز به ازدواج رو در خودتون احساس میکنید .
    چرا ازدواج نمی کنید .
    جواب :دوستان عزیز اون دختر خانم مد نظر صحبت از نظر پاکی دختر خوبی هست آن مدتی هم که با یک نقر دیگر بود با رضایت کامل پدرش بوده ولی در بعضی مواقع شیطنت هايي داشته که آن مختص 70% دختر و پسر ها هست ؛من31سال دارم و دختری را مشاهده کنم که 50%از آنچه که من معیار برای همسر آینده دارم در آن ببینم برای ازدواج یک لحظه هم تردید نمیکنم ولی به صرف اینکه برای رفع نیاز جنسی بخوام ازدواج کنم این کار را نمیکنم و
    جواب هايي که میدهید یا من نتونستم مطلب را آن گونه که باید بازگو کنم یا اینکه بعضی دوستان برداشت های متفاوتی از آنچه که مدنظر من بود داشته اند
    بعد اون دختر خانم نميداند که در حال حاضر من اعتیاد دارم نميدانم شاید هم بداند به روی من نياره

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد