نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: حس نداشتن به نامزد

1743
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27564
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

حس نداشتن به نامزد

با سلام من پسری هستم متولد 67 با تحصیلات کارشناسی عمران و شغلم هم مرتبط بارشته تحصلیم نیست وخانمم متولد70با مدرک ابتدایی هست. شهرس************ت من کرمانشاه هست وخانمم ساوه البته خانم اصالتا کرمانشاهی هست که به خاطر کار خانواده به ساوه مهاجرت کرده اند. ما توسط شوهرخواهرم(دامادمون)به هم معرفی شدیم . جلسه خواستگاری به روش سنتی برگزار شده ومن باتوجه به مسافتی شهری وسختی راه درهمان جلسه اول سوالاتی رو درمورد زندگی از خانمم پرسیدم . وخانم هم پاسخ های به من دادن با تجزیه وتحیلل های که کردم خانم رو مناسب دیدم برای ازدواج .وروز بعداش قول وقرارها رو گذاشتیم وبعد از دوهفته برای نشان کردن دختر مجددابه ساوه رفتیم ویه نامزدی ساده ی رو ترتیب دادیم. حساسیت های من در دوران نامزدی خیلی زیاد بود وهمش عجله داشتم که هرچی زودتر مراسم عقد رو برگزار کنیم نکنه کسی تو کارمون گره ی بندازه تا اینکه در عید امسال خانواده خانمم کرمانشاه امدن وما مراسم عقد را برگزار کردیم وبه عقد هم در امدیم .اما روز عقدبه بعد دیگه نمیدانم چرا حسی به خانمم ندارم . یه روز دوسش دارم یه روز دوسش ندارم . دیوانه شدم شدید نمیدونم چیکار کنم . ناگفته نماند خانمم با وجود اینکه تحصیلاتش درحد ابتدایی هست اما واقعا تا این لحظه از نظر محبت چیزی برام کم نذاشته ازنظر خانوادگی هم همسطح هستیم ولی نمیدانم چرا حسی بهش ندارم دیگه درحالی که خصوصیات مثبت زیادی داره وخیلی هم دوستم داره

خصوصیات ظاهری خانمم : اینه زیاد آرایش میکنه وآرایش زیاد اصلا بهش نمیاد که منم بهش گفتم و اونم آرایششو کم کرد
    ازنظر ظاهری همسطح هستیم حتی اطرافیان هم گفتن خیلی به هم میاین

خواهشا کمکم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

پاسخ : حس نداشتن به نامزد

چیش به دلتون نیست ؟

میگید از نظر محبت براتون کم نزاشته .

از نظر درک و فهم هم فکر کنم مشکلی نداشته باشه .

میگید از نظر ظاهر مثل هم هستین

پس چی باعث شده بهش حسی نداشته باشید ?!

1_ از نظر جسمی بهش کششی دارید ؟

2_ قبلا با کسی در ارتباط نبودید که الان خانمتونو با اون مقایسه کنید ؟

3_ چهرش به دلتون نشسته ؟

4_خودش از حستون خبر داره ؟

3. کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط sajadmn2010 نمایش پست ها
    با سلام من پسری هستم متولد 67 با تحصیلات کارشناسی عمران و شغلم هم مرتبط بارشته تحصلیم نیست وخانمم متولد70با مدرک ابتدایی هست. شهرس************ت من کرمانشاه هست وخانمم ساوه البته خانم اصالتا کرمانشاهی هست که به خاطر کار خانواده به ساوه مهاجرت کرده اند. ما توسط شوهرخواهرم(دامادمون)به هم معرفی شدیم . جلسه خواستگاری به روش سنتی برگزار شده ومن باتوجه به مسافتی شهری وسختی راه درهمان جلسه اول سوالاتی رو درمورد زندگی از خانمم پرسیدم . وخانم هم پاسخ های به من دادن با تجزیه وتحیلل های که کردم خانم رو مناسب دیدم برای ازدواج .وروز بعداش قول وقرارها رو گذاشتیم وبعد از دوهفته برای نشان کردن دختر مجددابه ساوه رفتیم ویه نامزدی ساده ی رو ترتیب دادیم. حساسیت های من در دوران نامزدی خیلی زیاد بود وهمش عجله داشتم که هرچی زودتر مراسم عقد رو برگزار کنیم نکنه کسی تو کارمون گره ی بندازه تا اینکه در عید امسال خانواده خانمم کرمانشاه امدن وما مراسم عقد را برگزار کردیم وبه عقد هم در امدیم .اما روز عقدبه بعد دیگه نمیدانم چرا حسی به خانمم ندارم . یه روز دوسش دارم یه روز دوسش ندارم . دیوانه شدم شدید نمیدونم چیکار کنم . ناگفته نماند خانمم با وجود اینکه تحصیلاتش درحد ابتدایی هست اما واقعا تا این لحظه از نظر محبت چیزی برام کم نذاشته ازنظر خانوادگی هم همسطح هستیم ولی نمیدانم چرا حسی بهش ندارم دیگه درحالی که خصوصیات مثبت زیادی داره وخیلی هم دوستم داره

خصوصیات ظاهری خانمم : اینه زیاد آرایش میکنه وآرایش زیاد اصلا بهش نمیاد که منم بهش گفتم و اونم آرایششو کم کرد
    ازنظر ظاهری همسطح هستیم حتی اطرافیان هم گفتن خیلی به هم میاین

خواهشا کمکم کنید
    ببیند شما تو صحبتهاتون گفتید با وجود اینکه تحصیلاتش درحد ابتدایی هست اما واقعا تا این لحظه از نظر محبت چیزی برام کم نذاشته.فکر نمیکنم محبت کردن ربطی به تحصیلات داشته باشه
    شما خودتون میخایید بهانه درست کنید به همین خاطر دلیلی جز پایین بودن تحصیلات نمیبینید
    میتونی کمک کنی ادامه تحصیل بده هر ایرادی هر نکته ای که باعث عدم تفاهم میشه رو میتونی با صحبت کردن رفع کنی پس زیاد به این فکر نکن که تحصیلات بالایی نداره

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27564
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط love نمایش پست ها
    چیش به دلتون نیست ؟

میگید از نظر محبت براتون کم نزاشته .

از نظر درک و فهم هم فکر کنم مشکلی نداشته باشه .

میگید از نظر ظاهر مثل هم هستین

پس چی باعث شده بهش حسی نداشته باشید ?!

1_ از نظر جسمی بهش کششی دارید ؟

2_ قبلا با کسی در ارتباط نبودید که الان خانمتونو با اون مقایسه کنید ؟

3_ چهرش به دلتون نشسته ؟

4_خودش از حستون خبر داره ؟
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1-چیش به دلم نیست .خودمم نمیدونم حس میکنم ازون سرترم از همه نظر
    2-اره از نظر جسمی بهش کشش دارم حتی بدنشو دیدم بدن واستایل بدنش به دلم نشسته
    3-دوران مجردی افتضاحی داشتم با دخترهای زیادی بود شاید مال همین باشه نمیدونم چرا نامزدمو باهمه مقایسه میکنم و حس میکنم همه ازش سر تر هستن
    4-چهرش یبار میشینه یبار نمیشینه
    5-نه خبر نداره منم از رواجبار دارم بهش محبت میکنم

6. کاربران زیر از sajadmn2010 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط sajadmn2010 نمایش پست ها
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1-چیش به دلم نیست .خودمم نمیدونم حس میکنم ازون سرترم از همه نظر
    2-اره از نظر جسمی بهش کشش دارم حتی بدنشو دیدم بدن واستایل بدنش به دلم نشسته
    3-دوران مجردی افتضاحی داشتم با دخترهای زیادی بود شاید مال همین باشه نمیدونم چرا نامزدمو باهمه مقایسه میکنم و حس میکنم همه ازش سر تر هستن
    4-چهرش یبار میشینه یبار نمیشینه
    5-نه خبر نداره منم از رواجبار دارم بهش محبت میکنم
    دوست عزیز مطمئن باشید این حسه شما تنها و تنها دلیلش اینه که دوران مجردی با دخترای زیادی ارتباط داشتید

یکی از اشکالای این روابط اینه که بعد از تاهلت خانمت رو با پارتنرای قبلی یا دوست دخترای قبلیت مقایسه میکنی

مدام تو سرت این فکرا هست که لباس پوشیدن اونا جذبه ش واسم بیشتر بود

سر تا پای اونا منو سمت خودشون میکشوندو بهشون حس داشتم

اگه خانمت لوندی و دلبری و عشوه گری رو هنوز بلد نباشه با اونا که ماهر بودن بسکه انجامش دادن مقایسه میکنی

چهرش رو به خودیه خود قبول دارید چون میگید گاهی میشینه به دلم

ولی وقتی مقایسش میکنید با قبلیا اونوقت به دلتون نمیشینه

باز خداروشکر استایل بدنش به دلتون هستو راضی هستید ولی

این رو بدونید خانمت شاید مشکل خاصی نداشته باشه و شایدم با کسی جز شما ازدواج میکرد خوشبختتر بود ( چون مقایسه نمیشد با کسایی که هدفشون جذاب کردن خودشون و عشوه گری برای پسره مردمه )

این شمایید که باید به این باور برسید که دور تمام این افکار و مقایسه کردنا خط بکشید و به واقعیت و اصل قضیه نگاه کنید که من از زن زندگیم چی میخوام ?! وفاداری ، تعهد ، درک ، فهم و ...

چون اگه با هر کس دیگه ای جز خانمتون عقد میکردید باز هم حستون همین بود و مقایسه دست از سر شما بر نمیداشت

اگر میتونی با خانمت حرف بزن ، هرچی که ازش انتظار داری رو بگو ، اگه دوست داری واست ناز کنه ، عشوه گری کنه ، با ظاهرش جذبت کنه ، همه ی اینارو بهش بگو میخوام تا تلاش کنه و یاد بگیره ، یا حداقل بدونه سلیقت چیه

در آخر یکم بیشتر فکر کنید که خانمت خصوصیات مثبتش قطعا بیشتر از دخترای دیگست ، اونوقت ببینید حستون چیه ، اگه نتونستید باز هم کنار بیاید تجدید نظر کنید ( صرفا برای اینکه خانمت بیشتر از این ضربه نخوره وگرنه مطمئنم مشکلی نداره )
    ویرایش توسط love : 04-05-2016 در ساعت 07:08 PM

8. 2 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27564
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط love نمایش پست ها
    دوست عزیز مطمئن باشید این حسه شما تنها و تنها دلیلش اینه که دوران مجردی با دخترای زیادی ارتباط داشتید

یکی از اشکالای این روابط اینه که بعد از تاهلت خانمت رو با پارتنرای قبلی یا دوست دخترای قبلیت مقایسه میکنی

مدام تو سرت این فکرا هست که لباس پوشیدن اونا جذبه ش واسم بیشتر بود

سر تا پای اونا منو سمت خودشون میکشوندو بهشون حس داشتم

اگه خانمت لوندی و دلبری و عشوه گری رو هنوز بلد نباشه با اونا که ماهر بودن بسکه انجامش دادن مقایسه میکنی

چهرش رو به خودیه خود قبول دارید چون میگید گاهی میشینه به دلم

ولی وقتی مقایسش میکنید با قبلیا اونوقت به دلتون نمیشینه

باز خداروشکر استایل بدنش به دلتون هستو راضی هستید ولی

این رو بدونید خانمت شاید مشکل خاصی نداشته باشه و شایدم با کسی جز شما ازدواج میکرد خوشبختتر بود ( چون مقایسه نمیشد با کسایی که هدفشون جذاب کردن خودشون و عشوه گری برای پسره مردمه )

این شمایید که باید به این باور برسید که دور تمام این افکار و مقایسه کردنا خط بکشید و به واقعیت و اصل قضیه نگاه کنید که من از زن زندگیم چی میخوام ?! وفاداری ، تعهد ، درک ، فهم و ...

چون اگه با هر کس دیگه ای جز خانمتون عقد میکردید باز هم حستون همین بود و مقایسه دست از سر شما بر نمیداشت

اگر میتونی با خانمت حرف بزن ، هرچی که ازش انتظار داری رو بگو ، اگه دوست داری واست ناز کنه ، عشوه گری کنه ، با ظاهرش جذبت کنه ، همه ی اینارو بهش بگو میخوام تا تلاش کنه و یاد بگیره ، یا حداقل بدونه سلیقت چیه

در آخر یکم بیشتر فکر کنید که خانمت خصوصیات مثبتش قطعا بیشتر از دخترای دیگست ، اونوقت ببینید حستون چیه ، اگه نتونستید باز هم کنار بیاید تجدید نظر کنید ( صرفا برای اینکه خانمت بیشتر از این ضربه نخوره وگرنه مطمئنم مشکلی نداره )
    -------------------------------------
    سپاس ازراهنماییتون مگه خدا خودش کمک که

10. کاربران زیر از sajadmn2010 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد