نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: خسته شدم از زندگی

1586
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37014
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خسته شدم از زندگی

.uhfghgfdsdcvbjhutesdcvbjjhfrddx
    ویرایش توسط Saharbhr : 02-26-2018 در ساعت 04:29 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

پاسخ : خسته شدم از زندگی

سلام
    شاید براش جنبه سرگرمی داری
    ارزش خودت را پایین نیار
    ازش فاصله بگیر و سرت را باتفریح و کوهنوردی و ورزش گرم کن تا فکرت طرف اون نره
    بزار ببینه و بشنوه ک چه دختر شادی هسی و به اون وابسته نیسی و بدون اون هم خوشبخت زندگی میکنی
    بعضی از آدم های این دوره تا ببینن یکی زیادی دوست شون داره بی جنبه بازی درمیارن و خودشون را میگیرن
    باید بهشون بی محلی کنی تا به دست و پات بیفتن و اگه نیفتاد بدون ک هدفش از با تو بودن فقط سرگرمی و سواستفاده هست.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37014
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Jhytrefghjoohgdsdfvbnjkjjbgg
    ویرایش توسط Saharbhr : 02-26-2018 در ساعت 04:30 PM

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26542
    تشکـر
    319
    تشکر شده 773 بار در 518 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Saharbhr نمایش پست ها
    دو ساله دارم واسه یه نفر تلاش میکنم همه شب و روزم اون بود .کلا ۳ماه باهاش بودم .بعد ۱سال و نیم برگشت اما بازم رابطم باهاش خیلی خوب نبود چون اون انگار دوسم نداشت رفتاراش اینو میگفت من خیلی تلاش کردم واس داشتنش.حتی حالت عصبی پیدا کردم و خسته شدم .از زندگی خسته شدم چون تلاشم بیهوده بوده اون منو دوست نداره.من خیلی سختی کشیدم توو این راه کلی میر شدم کلی اذیت شدم.من خودم حفظم تئوری زیاد.اینکه مگه زندگی فقط ب اون خلاصه میشه و کلی ادم دیگه هست.اما من فقط اونو میخوام .دیگه هیچی واسم جذابیت نداره .اگه اون نباشه من هیچی نمیخوام هیچ زیبایی هیچ جذابیتی واسم معنا نداره .۲۳ ساله هستم و اون آقا ۳۰.از زندگی خستم.
    شاگرد اول دانشگاه هستم و امسال کنکور دارم اما اصلا قفلم و نمیتونم هیچ کار بکنم.اینبار چون تقصیر من بود و رابطم باهاش خراب شد حس بدی دارم و اون اصلا به حرفام گوش نمیده و احساس میکنم خیلی ناراحته ازم.
    سلام دوست عزیزم..

جریان شما یک جوری مثل منه.که با یک دختری همین طوری هستم نزدیک 3 سال.....بیخیال بگذریم..

فاطمه خانم حرف خیلی قشنگی زد
    بعضی از آدم های این دوره تا ببینن یکی زیادی دوست شون داره بی جنبه بازی درمیارن و خودشون را میگیرن
    باید بهشون بی محلی کنی تا به دست و پات بیفتن و اگه نیفتاد بدون ک هدفش از با تو بودن فقط سرگرمی و سواستفاده هست .

میدونم براتون خیلی خیلی سخته که بخواین فراموشش کنید..ولی شدنی هست فقط باید سرگرم بشین تا کم کم فراموشش کنید.

شما وابسته طرف شدین..
    عشق یک طرفه فایده نداره....اصرار نکنید به موندنش چون اخرش بد هست..

5. کاربران زیر از javaheri69 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37014
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

وقتی بدون اون خوشحال نیستم چطور نشون بدم خوشحالم.همیشه به این امید زندگی میکردم که اون برمیگرده و پشیمون میشه اما واقعا هیچ دلیلی برای ادامه دادن ندارم .نه که فک کنید ضعیفم.نه.خسته شدم

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37222
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام عزیزم
    میخوام بهت بگم که بیشتر عزت نفس داشته باش... چطور وقتی میدونی سرگرمی طرف هستی و اون با دخترا دیگه که اتفاقا بی قید هم هستن هست بازم بهش فکر میکنی و ادامه میدی!!
    بفرض که شمارو انتخاب کرد .. چطور میتونی بعدا بهش اعتماد کنی و مطمین باشی سراغ کسی نمیره...
    نگو برام مهم نیست که عمرا اگه مهم نباشه..هیچ زنی دوست نداره شوهرش با کسی شریک بشه!
    نمیفهمم وقتی چنین خصلت هایی در یک نفر هست چطور میشه علاقه زیادی بهش داشت و بشه بهش اعتماد کرد! مگر اینکه اون فرد انقدر عاشق شما باشه که بخاطر شما پشت پا بزنن به همه چیز و همه روابطش و فقط شمارو بخواد که با توصیفی که کردی اینطور نیست و شما فقط یه بازیچه هستید براش در کنار بقیه..
    پس عزت نفست حفظ کن‌‌ابراز علاقه نکن و برو دنبال زندگی خودت.‌
    محبت گدایی نکن مطمین باش که مردی باید بیاد و از تو گدایی محبت کنه نه تو از یک مرد چون ارزش بالاتری داری قطعا..
    شاد و موفق باشی

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4190
    تشکـر
    207
    تشکر شده 163 بار در 110 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط javaheri69 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیزم..

جریان شما یک جوری مثل منه.که با یک دختری همین طوری هستم نزدیک 3 سال.....بیخیال بگذریم..

فاطمه خانم حرف خیلی قشنگی زد
    باید بهشون بی محلی کنی تا به دست و پات بیفتن و اگه نیفتاد بدون ک هدفش از با تو بودن فقط سرگرمی و سواستفاده هست .

میدونم براتون خیلی خیلی سخته که بخواین فراموشش کنید..ولی شدنی هست فقط باید سرگرم بشین تا کم کم فراموشش کنید.

شما وابسته طرف شدین..
    عشق یک طرفه فایده نداره....اصرار نکنید به موندنش چون اخرش بد هست..
    داداش من کم محلی میکردم و برمیگشت اونم با خواهش ولی تا میدید جاش سفت و محکم شده باز خر خودشا میروند.

4بار بهش فرصت دادم خداشاهده ولی دیدم رابطه ای که همیشه ترس از رفتن طرف مقابل باشه رابطه نیست.

ادما خیلی پیچیده هستن
    امضای ایشان
    فهمیدم رویاهام خوابن،آرزوها بَر آبَن

تنها راه
    آرامش این قرص های عصابن
    عشق‌‌ بدون عمل معنایی نداره
    اعتماد بدون اثبات هیچه
    و عذرخواهی بدون اینکه تغییر کنی بی معناست...

این قافله عمر عجب می گذرد
    دریاب دمی که با طرب می گذرد
    ساقی غم فردای حریفان چه خوری
    پیش آر پیاله را که شب می گذرد
    خیام

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37351
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

چرا ارزش خودت رو انقدر پایین میاری که یکسال و نیم بره همه ی دوراشو بزنه و باز بیاد سراغت و تو هنوزدوستش داشته باشی؟
    بنظر من قبل از هر کاری باید عزت نفس خودت رو بالا ببری و دوم اینکه چشماتو باز کنی و در مورد اون ادم واقع بین باشی و به خودت دروغ نگی. اگر همه ی ویژگی های اون رو در نظر بگیری شاید حست بهش کمی فقط ذره ای کم رنگ تر بشه و راحت تر کنار بیای.
    بهترین کار اینه که شرایطی که داریم سپری میکنیم رو بپذیریم و بدونیم که 4 سال دیگه به افسردگی و عشق و سر سپردگی امروزمون خواهیم خندید.
    در اخر بدون که این موضوع برای همه ادمها حداقل یکبار پیش اومده و یکروز هم تموم میشه و فراموش میشه.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)