نمایش نتایج: از 1 به 39 از 39

موضوع: خواستگار مدافع حرم

2919
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30156
    تشکـر
    0
    تشکر شده 13 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    8

خواستگار مدافع حرم

سلام من 1 دختر 23 ساله هسم خواستگاری دارم که از همه لحاظ خوبه ولی ایشون میخوان مدافع حرم بشن و برن سوریه به گفته ی خودشون ممکنه شهید یا جانباز بشن به نظرتون چیکار کنم قبول کنم یا نه

2. 3 کاربران زیر از fereshte.t بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32417
    تشکـر
    607
    تشکر شده 1,197 بار در 635 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : خواستگار مدافع حرم

من بودم قبول نمیکردم
    نمیفهمم کسی که مرگ و زندگیش مشخص نیست چرا می خواد اسمش رو ببره تو شناسنامه دختر دیگه ای!!!
    چرا می خواد مسئولیت شخصی رو به عهده بگیره وقتی که شاید نتونه امنیتش رو برقرار کنه نظر من اینه شما خودت باید تصمیم بگیری
    میتونی با این قضیه کنار بیای که شوهرت بزودی یا شهید بشه یا جانباز؟

امضای ایشان
    أَلَم تَرَ كَيفَ ضَرَبَ اللَّهُ مَثَلًا كَلِمَةً طَيِّبَةً كَشَجَرَةٍ طَيِّبَةٍ أَصلُها ثابِتٌ وَفَرعُها فِي السَّماءِ

حرفی که می‌زنی می‌شه بذری که
    می‌کاری توی دل آدم‌ها
    و یه روز
    درخت می‌شه

4. 3 کاربران زیر از حناء بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    تشکر شده 2,242 بار در 1,070 پست
    میزان امتیاز
    9

ببینید اصلا در آینده چیزی معلوم نیست
    ممکنه سالم بمونه
    ممکنه جانباز بشه که اونم درجاتی داره مثلا فکر کن ممکنه تا آخر عمر نتونه راه بره یا حتی از گردن به پایین مجروح بشه و فقط یه جا دراز بکشه و امکانشم هست درجه ی جانبازیش کم باشه
    ممکنه شهید بشه
    اگر حاضری در آینده در عین حال که جوونی شوهرت بمیره یا اگر میتونی تحمل کنی اگر شوهرت جانباز بشه هیچ کاری نتونه بکنه از پس زندگیت برمیای
    بسم الله
    امضای ایشان

Don't GIVE UP
    if you wait for the perfect time you will never get anything done

6. 3 کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30156
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    8

خب هیچکدوم از ما از 1 ثانیه بعدمون خبر نداریم هر لحظه ممکنه بمیریم یا حادثه ای برامون اتفاق بیفته ک نقص عضو بشیم از طرفی تو جنگ 8 سال دفاع مقدس خیلی ها ازدواج کردنو رفتن جنگ اما صحیح و سالم برگشتن .
    من دوسش دارم اما دور شدن ازش برام.سخته با خودم میگم شاید اگ ازدواج کردیم بتونم منصرفش کنم .نمیدونم باید چیکار کنم

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32417
    تشکـر
    607
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط fereshte.t نمایش پست ها
    خب هیچکدوم از ما از 1 ثانیه بعدمون خبر نداریم هر لحظه ممکنه بمیریم یا حادثه ای برامون اتفاق بیفته ک نقص عضو بشیم از طرفی تو جنگ 8 سال دفاع مقدس خیلی ها ازدواج کردنو رفتن جنگ اما صحیح و سالم برگشتن .
    من دوسش دارم اما دور شدن ازش برام.سخته با خودم میگم شاید اگ ازدواج کردیم بتونم منصرفش کنم .نمیدونم باید چیکار کنم
    بله شاید حتی ایشون از شمام بیشتر عمر کنن عمر دست خداست ولی دوتا خطر وجود داره خطر بلقوه خطر بلفعل

ایشونو خطر بلقوه داره تهدید میکنه
    وقتی قبل از ازدواج داره شرایطش رو با شدما درمیون میزاره حق اینو ندارید که قبول کنیدو بعدش بی قراری کنیدو بگید نرو
    این خلاف اخلاقیاته
    اگر می خواید قبول کنین دیگه نباید بعدا سعیی برای انصرافش انجام بدین
    امضای ایشان
    أَلَم تَرَ كَيفَ ضَرَبَ اللَّهُ مَثَلًا كَلِمَةً طَيِّبَةً كَشَجَرَةٍ طَيِّبَةٍ أَصلُها ثابِتٌ وَفَرعُها فِي السَّماءِ

می‌کاری توی دل آدم‌ها
    و یه روز
    درخت می‌شه

9. 5 کاربران زیر از حناء بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

سلام

اگر مسیری که خواستگارتون انتخاب کرده را درک میکنید و اگر شما هم جاشون بودید حاضر به رفتن میشدید ، پس به خاطر این مسیر ردشون نکنید .

آخرین حد وضعیت را در نظر بگیرید ، بدون اینکه انتظار تغییر یا معجزه داشته باشین ...

همه چی را بسنجید ، از اتفاقاتی که ممکنه پیش بیاد ، تا ارزش کار خودتون ، اراده خودتون و... انتخابی کنید که بعداً پشیمون نشید .

11. 6 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31146
    تشکـر
    595
    تشکر شده 552 بار در 347 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    سلام

اگر مسیری که خواستگارتون انتخاب کرده را درک میکنید و اگر شما هم جاشون بودید حاضر به رفتن میشدید ، پس به خاطر این مسیر ردشون نکنید .

آخرین حد وضعیت را در نظر بگیرید ، بدون اینکه انتظار تغییر یا معجزه داشته باشین ...

همه چی را بسنجید ، از اتفاقاتی که ممکنه پیش بیاد ، تا ارزش کار خودتون ، اراده خودتون و... انتخابی کنید که بعداً پشیمون نشید .
    جواب منم همین بود
    امضای ایشان
    هروقت زمین خوردی،دست کم چیزی از زمین بردار

13. 3 کاربران زیر از Miss tarsa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30156
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    8

مسیری ک انتخاب کرده رو درک میکنم شاید اگر جای ایشون بودم منم میرفتم جنگ ولی به قول حرف یکی از دوستان دوس ندارم تو جوونی همسر 1 شهید بشم یا جانباز ک واقعا زندگی توی اون شرایط سخته

15. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32417
    تشکـر
    607
    میزان امتیاز
    8

مسیری ک انتخاب کرده رو درک میکنم شاید اگر جای ایشون بودم منم میرفتم جنگ ولی به قول حرف یکی از دوستان دوس ندارم تو جوونی همسر 1 شهید بشم یا جانباز ک واقعا زندگی توی اون شرایط سخته
    این سختترین و مهمترین تصمیم زندگیته پس با دقت فکر کن چشماتو ببند تصور کن باهم ازدواج کردین و خدانکرده خدانکرده جانباز شده
    یا شهید شده ؟! ببین میتونی تحمل کنی؟

بعدش تصور کن با یه نفر دیگه ازدواج کردی که شغل معمولی داره و خطری تهدیدتون نمیکنه..

ببین کدوم از نظرت بهتره
    امضای ایشان

می‌کاری توی دل آدم‌ها
    و یه روز
    درخت می‌شه

16. کاربران زیر از حناء بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32486
    تشکـر
    58
    میزان امتیاز
    0

سلام من 1 دختر 23 ساله هسم خواستگاری دارم که از همه لحاظ خوبه ولی ایشون میخوان مدافع حرم بشن و برن سوریه به گفته ی خودشون ممکنه شهید یا جانباز بشن به نظرتون چیکار کنم قبول کنم یا نه
    جنگ جنگ خاصی هست,
    اول بیرون از ایرانه
    دوم هیچ کس نمیدونه کجا میرن کی هستن و کلی سوال های بی جواب وجود داره چون جنگ جنگه عجیبی هست
    سوم هم اینکه هر کسی رو نمیبرن باید به یه درجه ای برسه که رفتنی بشه,

خب معلومه این فرد این آدم قیمتی میشه, ارزش پیدا میکنه, خاطرخواهاش زیاد میشن,
    من نمی دونم, اون به شهادت فکر میکنه شما به چی فکر میکنی,
    ارزش خودت رو با وصل با این افراد ببر بالا
    ویرایش توسط polis : 12-10-2016 در ساعت 05:27 PM

18. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    تشکر شده 2,242 بار در 1,070 پست
    میزان امتیاز
    9

وقتی کسی تکلیفش با خودش مشخص نیست چرا یه دختر و درگیر خودش میکنه واقعا برام عجیبه و عین خودخواهی میبینمش
    امضای ایشان

Don't GIVE UP
    if you wait for the perfect time you will never get anything done

19. 3 کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

سلام

ببخشید یه نفر زن میگیره برا چی ؟؟ به نظر منم خیلی خودخواهی. .حتما چون میخواد مدافع حرم بشه به خودتون میگید به به چه ادم خوبی شما دیگه چشمتون رو بقیه حقایق بستید ؟؟

فقط میخواید اسمتون بره تو شناسنامه هم دیگه ؟؟ اگر من مخالف این نوع ازدواج هستم فقط بخاطر اینکه مدافع حرم هست حتی کسی که زن میگیره 9 ماه خارج سه ماه اینجاست هم مخالفم چون از هم دورن

زن و شوهر باید کنار هم باشن شب و روزشون نیاز هاشون و برطرف کنن

شما فقط میخواید اسمتون بره تو شناسنامه ایشون تو خونت بشینی اونم بره اونجا. حالا هرازگاهی هم بیاد یه سر بزنه بره و همیشه هم تو تنش و استرس باشی ....؟؟؟!!!
    مطمعن باش یه ارامش روحی ازت میگیره

اخه این شد زندگی مشترک ؟؟

مگه خاستگار دیگه نداری که رو ایشون فکر میکنید ؟

دستشون درد نکنه مدافع هستند ولی به نظرم خودخواهی که دختر مردم بگیری بیاری تو خونت بری ... اولین چیز مدافع از زن و بچه خودت بعد بقیه

واقعا هرکسیم نباید مدافع حرم بشه شرایط خودش باید داشته باشه

اگر یه پسر جوون مجرد بود تصمیم گرفته بود این که مدافع حرم بشه. ستایشش میکردم و تشویقش میکردم ولی بخواد زن بگیره و بره نمیکنم

ببخشید ولی به نظرم جفتتون هنوز معنی ازدواج و زندگی مشترک و نمیدونید..

امیدوارم عاقلانه تصمیم بگیری. ..

ویرایش توسط پریماه. : 12-10-2016 در ساعت 04:58 PM
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

21. 4 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31895
    تشکـر
    29
    تشکر شده 92 بار در 71 پست
    میزان امتیاز
    0

شما دوست داری هم دوست نداری یعنی دو دلی. من جای شما بودم قبول نمیکردم اما شما نباید به فکر منصرف کردنشون باشید. ایشون مسیرشون کاملا سالم و درسته اما شما میتونید قبول کنید در آینده همسر یه شهید باشید؟ به هر حال احتمال 50 درصد کم نیست. ایشون همه جوره مشخصه آدم خوبیه اما به نظرم کارشون اصلا صحیح نیست تو این شرایط ازدواج کنند. اگر دوسش داری بهش بگو برو سفرت هر موقع تموم شد بیا جواب بگیر.....
    ایشون نباید تو این شرایط کسی رو خواستگاری کنند. مثلا دور از جون یه نفر سرطان داره معلوم نیست زنده میمونه یا نه. شاید سالم بشه شاید.... اما این درسته که بخواد باکسی زندگی شروع کنه ؟

23. 3 کاربران زیر از ؛آیسان؛ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32417
    تشکـر
    607
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط ؛آیسان؛ نمایش پست ها
    شما دوست داری هم دوست نداری یعنی دو دلی. من جای شما بودم قبول نمیکردم اما شما نباید به فکر منصرف کردنشون باشید. ایشون مسیرشون کاملا سالم و درسته اما شما میتونید قبول کنید در آینده همسر یه شهید باشید؟ به هر حال احتمال 50 درصد کم نیست. ایشون همه جوره مشخصه آدم خوبیه اما به نظرم کارشون اصلا صحیح نیست تو این شرایط ازدواج کنند. اگر دوسش داری بهش بگو برو سفرت هر موقع تموم شد بیا جواب بگیر.....
    ایشون نباید تو این شرایط کسی رو خواستگاری کنند. مثلا دور از جون یه نفر سرطان داره معلوم نیست زنده میمونه یا نه. شاید سالم بشه شاید.... اما این درسته که بخواد باکسی زندگی شروع کنه ؟

بهترین جواب مال شما بود درسته
    باید بگید سفرو بره و برگرده شما منتظرش بمونید اگر برگشتند و به امید خدا سلامت بودن باهاشون ازدواج کنید
    مگه نمیگین دوسش دارید پس صبر کنید ارزش صبر کردن داره
    امضای ایشان

می‌کاری توی دل آدم‌ها
    و یه روز
    درخت می‌شه

25. 2 کاربران زیر از حناء بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط حناء نمایش پست ها

بهترین جواب مال شما بود درسته
    باید بگید سفرو بره و برگرده شما منتظرش بمونید اگر برگشتند و به امید خدا سلامت بودن باهاشون ازدواج کنید
    مگه نمیگین دوسش دارید پس صبر کنید ارزش صبر کردن داره
    تازه این جنگ هم که حالا حالا ها تموم نمیشه ...خدا داند
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

27. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32417
    تشکـر
    607
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    تازه این جنگ هم که حالا حالا ها تموم نمیشه ...خدا داند

اگر میگن دوسش دارنو دوست دارن باهاش ازدواج کنن هیجوره عاقلانه نیست الان تصمیم بگیرن
    اگر انقدر علاقشون زیاده میتونن صبر کنن
    اولین چیزی که یه مزد برای همسرش باید فراهم کنه امنیت و ارامشه که ایشون متاسفانه نمیتونه همچین چیزی رو براشون تضمین کنه.
    عاقلانه نیست اصلا تو این شرایط خاستگاری رفتن ولی خب دارن شرایطو میگن ، میگن من شرایطم اینه اگر می خوای باهام ازدواج کن
    شاید کسایی باشن که این تصمیمو بگیرن!
    ولی خانوم فکر میکنه میتونه ازدواج کنه و بعد شوهرشو منصرف کنه که این یعنی خیلی ساده ان و دارن به یه امید واهی فکر میکنن
    امضای ایشان

می‌کاری توی دل آدم‌ها
    و یه روز
    درخت می‌شه

29. کاربران زیر از حناء بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26087
    تشکـر
    255
    تشکر شده 155 بار در 92 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام

با سلام
    جواب اقا رضا خیلی تکمیل وعالی بود
    ولی اینم بهتون بگم اگر تا حالا سابقه اعزام نداشتن وجز یگان فاطحین هست اینو من به جدیدت میگم خیالتون راحت باشه که صحیح وسلامت برمیگردن و.... نگران این موضوع نباشیدودرضمن مطمن باشید بعد از ازدواج شاید سرد بشن !
    ایشون بسیجی هستن یا پاسدار؟
    امضای ایشان

دوست داشتن مثل نماز میمونه ،

وقتی نیت کردی

دیگه نباید اطرافتو نگاه کنی...!

31. کاربران زیر از بهنام1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    32451
    تشکـر
    125
    تشکر شده 86 بار در 45 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام

عالی

فک کنم فقط یه دوره چل و پنج روزه باشه. اخه یکی از آشنایان رفت... اگه میخواد هی بره و بیاد و هی بره جنگ اونقدر بره که تا شهید بشه خب اگه دوس ندارید ازدواج نکنید منم بودم شاید به احتمال 99.99 درصد ازدواج نمی کردم البته بنده پسرم اما اگه قراره فقط یه دوره چل و پنج روزه به عنوان بسیجی و به صورت کاملا داوطلب بره و در آینده دیگه جنگ رفتن خبری نیست می تونید ازدواج رو بذارید واسه بعد از سوریه. اگه سالم بود ازدواج و اگه نبود که هیچی.

در کل باید بگم شما شک دارید و شک خوب نیست. بهتره فعلنه بله رو نگید.

نقل قول نوشته اصلی توسط polis نمایش پست ها
    جنگ جنگ خاصی هست,
    اول بیرون از ایرانه
    دوم هیچ کس نمیدونه کجا میرن کی هستن و کلی سوال های بی جواب وجود داره چون جنگ جنگه عجیبی هست
    سوم هم اینکه هر کسی رو نمیبرن باید به یه درجه ای برسه که رفتنی بشه,

خب معلومه این فرد این آدم قیمتی میشه, ارزش پیدا میکنه, خاطرخواهاش زیاد میشن,
    من نمی دونم, اون به شهادت فکر میکنه شما به چی فکر میکنی,
    ارزش خودت رو با وصل با این افراد ببر بالا
    اعزام اول فقط چهل وپنج روزه. فک کنم. خواستگارشون بیشتر میدونه که چند روز جنگ میره.

نقل قول نوشته اصلی توسط miss eli vrn نمایش پست ها
    وقتی کسی تکلیفش با خودش مشخص نیست چرا یه دختر و درگیر خودش میکنه واقعا برام عجیبه و عین خودخواهی میبینمش
    اگه نیتش واقعا شهادت باشه چه خودخواهی ای؟ یارو داره جونشو میده برای همه مردم ایران و سوریه. این خود خواهیه یا مردم خواهی؟

سلام

ببخشید یه نفر زن میگیره برا چی ؟؟ به نظر منم خیلی خودخواهی. .

اگه نیتش واقعا شهادت باشه چه خودخواهی ای؟ یارو داره جونشو میده برای همه مردم ایران و سوریه. این خود خواهیه یا مردم خواهی؟

اگه خودش رو میخواست اصلا جنگ نمی رفت.

در مورد حرفای دیگه هم بهتره من و شما قضاوت نکنیم که هدفش چیه. سرکار فرشته می تونه از خواستگارش بپرسه اگه هدفش شهادت یا جانبازیه چرا میخواد ازدواج کنه؟ چرا نمیخواد مجرد شهید بشه؟ اصلا واقعا هدفش از رفتن چیه؟ اگه میخوام مدام بره انقدر بره تا شهید بشه که هیچی اگه نه واسه چی میخواد یه دوره اعزامی بره؟ اون دوره چند روزه؟ دفعات بعدی هم هست یا نه؟ و اون هم باید پاسخ درست بده به ایشون.

نقل قول نوشته اصلی توسط بهنام1 نمایش پست ها
    با سلام
    جواب اقا رضا خیلی تکمیل وعالی بود
    ولی اینم بهتون بگم اگر تا حالا سابقه اعزام نداشتن وجز یگان فاطحین هست اینو من به جدیدت میگم خیالتون راحت باشه که صحیح وسلامت برمیگردن و.... نگران این موضوع نباشیدودرضمن مطمن باشید بعد از ازدواج شاید سرد بشن !
    ایشون بسیجی هستن یا پاسدار؟

داداش یکم توضیح میدی اعزام اول چند روزه؟ با این اوصافت اعزام اول باید یه ترفیع رتبه ای هم داشته باشه؟

یکی از آشنایان رفته چهل و پنج روز و برگشته سالم...

البته اونطور اطمینانی هم که نیست بالاخره سوریه است.

آدم تو خیابون راه میره از سالم بودن خودش اطمینان نداره
    ویرایش توسط کاربر انجمن : 12-10-2016 در ساعت 06:37 PM

33. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26087
    تشکـر
    255
    تشکر شده 155 بار در 92 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط کاربر انجمن نمایش پست ها
    عالی

فک کنم فقط یه دوره چل و پنج روزه باشه. اخه یکی از آشنایان رفت... اگه میخواد هی بره و بیاد و هی بره جنگ اونقدر بره که تا شهید بشه خب اگه دوس ندارید ازدواج نکنید منم بودم شاید به احتمال 99.99 درصد ازدواج نمی کردم البته بنده پسرم اما اگه قراره فقط یه دوره چل و پنج روزه به عنوان بسیجی و به صورت کاملا داوطلب بره و در آینده دیگه جنگ رفتن خبری نیست می تونید ازدواج رو بذارید واسه بعد از سوریه. اگه سالم بود ازدواج و اگه نبود که هیچی.

اعزام اول فقط چهل وپنج روزه. فک کنم. خواستگارشون بیشتر میدونه که چند روز جنگ میره.

در مورد حرفای دیگه هم بهتره من و شما قضاوت نکنیم که هدفش چیه. سرکار فرشته می تونه از خواستگارش بپرسه اگه هدفش شهادت یا جانبازیه چرا میخواد ازدواج کنه؟ چرا نمیخواد مجرد شهید بشه؟ اصلا واقعا هدفش از رفتن چیه؟ اگه میخوام مدام بره انقدر بره تا شهید بشه که هیچی اگه نه واسه چی میخواد یه دوره اعزامی بره؟ اون دوره چند روزه؟ دفعات بعدی هم هست یا نه؟ و اون هم باید پاسخ درست بده به ایشون.

داداش یکم توضیح میدی اعزام اول چند روزه؟ با این اوصافت اعزام اول باید یه ترفیع رتبه ای هم داشته باشه؟

دوست عزیز از لحاظ حفاظت گفتار نمیشه بهتون گفت اما خودتون جواب رو دادین بیشتر از اون نمیمونن واعزام گروهی بوده وبرگشت نیز همین طور
    امضای ایشان

دوست داشتن مثل نماز میمونه ،

وقتی نیت کردی

دیگه نباید اطرافتو نگاه کنی...!

34. کاربران زیر از بهنام1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

خیلی ها هستن که قصد جنگ کردن هم ندارن

اما در حالیکه عقد کردن یه روز قبل جشن عروسی متاسفانه تصادف و....

میشناسم پسر جوونی رو که میخواست کارتای عروسیش رو بده اما متاسفانه....

اگه واقعا دوستش داری نباید مانع انتخابش بشی

از طرفی باید خودتون رو هم قانع کنین که بعدها براتون سخت نشه

کسی نمیتونه به شما بگه باید یا نباید..درسته یا درست نیست...

این زندگی شماست...خوب بررسی کنید و ببینید چطور میتونین با این قضیه کنار بیاید...

36. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30156
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    8

واقعا اون با همه ی خواستگارام متفاوته اخلاق و ایمانی ک تو این فرد دیدم تو هیچکس ندیدم میدونم اگ باهاش ازدواج کنم هم تو دنیا هم اخرت خوشبخت میشم فقط اگ خدای نکرده شهید بشه با تنهایی بعدش نمیتونم کنار بیام
    به نظرتون اگ خواست بره منم باهاش برم ؟
    اینجوری حداقل با همم شهید میشیم

37. کاربران زیر از fereshte.t بابت این پست مفید تشکر کرده اند

38. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    32451
    تشکـر
    125
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط بهنام1 نمایش پست ها
    دوست عزیز از لحاظ حفاظت گفتار نمیشه بهتون گفت اما خودتون جواب رو دادین بیشتر از اون نمیمونن واعزام گروهی بوده وبرگشت نیز همین طور
    حفاظت گفتار چیه داش...

دوست عزیز کیه من اشکانم

39. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    32451
    تشکـر
    125
    میزان امتیاز
    0

واقعا اون با همه ی خواستگارام متفاوته اخلاق و ایمانی ک تو این فرد دیدم تو هیچکس ندیدم میدونم اگ باهاش ازدواج کنم هم تو دنیا هم اخرت خوشبخت میشم فقط اگ خدای نکرده شهید بشه با تنهایی بعدش نمیتونم کنار بیام
    فیلم هندی که نیست

هر کسی رو راه نمیدن... مگه الکیه...

هیچی اگه اون شهید بشه شما تنها میشی و یا باید تنها بمونید و یا باید شوهر کنی

40. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,480 بار در 1,283 پست
    میزان امتیاز
    12

من خودم شخصا درصورتی حاظرم با همچین شخصی ازدواج کنم که قبول کنه منم هر جا میره باهاش برم وگرنه جوابم منفیه،
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

41. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

42. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    32451
    تشکـر
    125
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    من خودم شخصا درصورتی حاظرم با همچین شخصی ازدواج کنم که قبول کنه منم هر جا میره باهاش برم وگرنه جوابم منفیه،
    بعد آخرش حتما اینطور میشه که اون تیر میخوره شهید میشه و تو هم یهو میگی نه عزیزممممممممممممم ... میری سمتش در آغوشش بکشی بعد تو هم تیر می خوری شهید میشین در آغوش هم (فیلم نامه نویس خوبی میشم)

43. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    32451
    تشکـر
    125
    میزان امتیاز
    0

خیلیا هستن فقط بار اول میرن حالا به نیت های مختلف که اکثرا خیره و اگه هم نباشه باز هم خیلی جرئت میخواد واسه نیت دیگه آدم بره اونجا پس بدونید با توصیف هایی که شما از این فرد کردید نیتش خیره.... شاید یه بار میخواد بره فقط ببین چطوره و ... یه جهادی هم کرده باشه... شما از خودشون بپرسید که هدف اصلیش چیه. بگید که اگه تو شهید بشی من تنها میشم... دلت میاد من تنها بشم. مگه خوشبختی منو نمیخوای؟

44. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,480 بار در 1,283 پست
    میزان امتیاز
    12

بعد آخرش حتما اینطور میشه که اون تیر میخوره شهید میشه و تو هم یهو میگی نه عزیزممممممممممممم ... میری سمتش در آغوشش بکشی بعد تو هم تیر می خوری شهید میشین در آغوش هم (فیلم نامه نویس خوبی میشم)
    دقیقا همیجوری خب یا هر دو باهم زنده میمونیم یا هر دو باهم میمیریم خیلی زرنگه اون بره بهشت خوشو خرم من بشینم عزاداری کنم براش
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

45. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

46. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32517
    تشکـر
    14
    تشکر شده 22 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    0

[QUOTE=fereshte.t;222102]واقعا اون با همه ی خواستگارام متفاوته اخلاق و ایمانی ک تو این فرد دیدم تو هیچکس ندیدم میدونم اگ باهاش ازدواج کنم هم تو دنیا هم اخرت خوشبخت میشم فقط اگ خدای نکرده شهید بشه با تنهایی بعدش نمیتونم کنار بیام
    اینجوری حداقل با همم شهید میشیم[/QUO

گلم جوگیر شدی.فک کردی تفنگ می دن بجنگی ؟؟؟؟؟؟ جهاد نکاح می برن

47. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

عالی

برا شما نظر ندادم
    وقتی نمیتونی نظر منو بفهمی و درک کنی نظر بی ربط نده مرسی
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

48. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30156
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    8

هدف اصلیشو نپرسیدم اما اون جهاد و وظیفه ی اصلیه خودش میدونه .میگه نمیتونم ببینم جایی داره ظلم میشه و ما ساکت نشستیم

49. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

هدف اصلیشو نپرسیدم اما اون جهاد و وظیفه ی اصلیه خودش میدونه .میگه نمیتونم ببینم جایی داره ظلم میشه و ما ساکت نشستیم
    به نظرم شما تصمیم خودت و گرفتی فقط امدی تاییدیه بگیری

شما چشمتون رو حقایق بستید...

ببخشید چند سالتون ؟؟ فکر کنم زیر 20 باشید ؟
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

50. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

51. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32417
    تشکـر
    607
    میزان امتیاز
    8

به نظرم شما تصمیم خودت و گرفتی فقط امدی تاییدیه بگیری

شما چشمتون رو حقایق بستید...

ببخشید چند سالتون ؟؟ فکر کنم زیر 20 باشید ؟

خانومی نوشته 23 سالمه
    امضای ایشان

می‌کاری توی دل آدم‌ها
    و یه روز
    درخت می‌شه

52. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط حناء نمایش پست ها

خانومی نوشته 23 سالمه
    اهان مرسی توجه نکردم ممنون عزیزم

من یه لحظه حس کردم سنشون کمتر این چیزاست که حقایق و نمیبینن

انشالله هرچی خیره خدا براش قرار بده. ..
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

53. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

54. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    32451
    تشکـر
    125
    میزان امتیاز
    0

ازش بپرسید چرا میخواد ازدواج کنه و بعد بره جهاد... مجرد بره جهاد. اگه شهید بشه و شما تنها بمونید چی؟ همین چیزایی که اینجا میگید رو به ایشون بگید. بهش بگید من دوس ندارم شوهرم شهید بشه و من تنها بمونم. شما هم اگه دوس دارید شهید بشید پس چرا میخواهید زن ببرید اول؟ می خواهید شما برید بهشت من اینجا صبح تا شب غم و غصه بخورم؟ کلا همین چیزایی که اینجا می گید رو از ایشون بپرسید. فقط به این شکل مشکلتون حل میشه. اول تصمیم به ازدواج گرفته یا حهاد؟ اگه اول تصمیم به شهادت گرفته چرا بعدش تصمیم به ازدواج هم گرفته و دوس داره شهید بشه در حالی که زن هم داشته باشه و چرا دوس داره زنش همسر شهید بشه؟ هدف چیه؟
    ویرایش توسط کاربر انجمن : 12-11-2016 در ساعت 07:03 PM

55. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

اولا اگر توی جنگ بمیره معلوم نیست شهید شده باشد یا حتی بجهنم برود جنگ در سوریه دو طرف ادمکش و جلاد هستند دامن زدن به همچنین جنگی جز فلاکت بیش از حد مردم سوریه چیز دیگریمنجر نمی شود کسی که انقدر احمق میخواهد دنیا و آخرتش فدای حمایت از اسد ‌آدمکش کند بدان که نه آدم خوبی است نه شوهر خوبی است در صورت ازدواج با ایشان خسار الدنیا و الآخرت می شوی.

56. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31895
    تشکـر
    29
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    اولا اگر توی جنگ بمیره معلوم نیست شهید شده باشد یا حتی بجهنم برود جنگ در سوریه دو طرف ادمکش و جلاد هستند دامن زدن به همچنین جنگی جز فلاکت بیش از حد مردم سوریه چیز دیگریمنجر نمی شود کسی که انقدر احمق میخواهد دنیا و آخرتش فدای حمایت از اسد ‌آدمکش کند بدان که نه آدم خوبی است نه شوهر خوبی است در صورت ازدواج با ایشان خسار الدنیا و الآخرت می شوی.
    تو دیگه همه چیز طرف رو بردی زیر سوال اسد آدمکش کیه منظورت؟ خیلی باحال بود نظرت. خودتو کنترل کن منم اوایل عصبی میشدم اینجا

57. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پس بهتره ایشون از همین اول راهشو مشخص کنه ...

اگر تمایل به دفاع در سوریه داره پس بهتره خواستگاریشو به عقب بندازه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

58. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

59. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31895
    تشکـر
    29
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    پس بهتره ایشون از همین اول راهشو مشخص کنه ...

اگر تمایل به دفاع در سوریه داره پس بهتره خواستگاریشو به عقب بندازه
    منم نظرم اینه ولی این خانوم فکر کنم جوابش مثبته به قول پریماه اومده اینجا همه تشویقش کنند

60. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30156
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    8

حق با شماست نظرم روش مثبته اما یکمم میترسم البته هنوز تصمیم قطعی نگرفتم بعضی دوستان راهنمایی خوبی کردند باید بیشتر راجب هدفش از رفتن بپرسم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)